tdk sözlük TDK Sözlük

 

istihkam okulu

istihkam okulu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istihkam okulu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istihkam okulu tıklayınız. uludağ sözlük istihkam okulu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
metanet gostermek » etut » kullanılır » orman koylusu » bir veya tek başına » koyleşmek » bekle yârin koşesini » cay takımı » gureşmek » gonlunden kopmak » kotumserlik » bıckıcı » kıs kıs gulmek » gok kubbe » ağzının tadıbozulmak veya kacm » tokatcı » tenkitci » sunnetli » nasranî » akşamlar veya akşam şerifler h » kafa cekmek » ne dağda bağım var ne cakalda » tedahulde kalmak » şuphe bırakmamak » muhurculuk » aktualizm » horguc » kalpakcılık » evci cıkmak » ruzgâr ustu » cumlesi » araf » yeniceri ocağı » cokukluk » sayıp dokmek » kooperatifci » yuz vermemek » korpe » duzine » ozgun » buyuk tovbe ayı » gozden kacırmak » reisulkuttap » kundeye getirilmek » alevîlik » yarayan duzen » sarı cok sarı » ahbap cıkmak » duvakcı » goz gezdirmek »

istihkam_okulu hakkında da bilgi ve istihkam_okulu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istihkam_okulu nedir ve istihkam_okulu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.