tdk sözlük TDK Sözlük

 

istihkam okulu

istihkam okulu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istihkam okulu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istihkam okulu ziyaret ediniz. uludağ sözlük istihkam okulu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cokertme » kacık » poker cevirmek » cavlağıcekmek » uleşilmek » ul » barutcu » kucukleşme » golermek » mutevelli » ruya » surumcemede kalmak » uckâğıtcı » hic » sevda cekmek » dokmek » protokolcu » surucul » hınclı » ruh gocu » gecişme » destekli butce » sırtustu yatmak » canından gecmek » bukuntu » toplu calışım » tahakkum etmek » turşusu cıkmak » ozgun » servis otobusu » alcaklık » kor boğaz » bicim » cığıltı » bundan boyle » hunersiz » gumruklendirmek » yureği delik » sempati duymak veya beslemek » kinin sulfatı » cevre » korleşmek » girdisi cıktısı » duğuncu » değişkene gore hesaplanan sayı » menu » gorunurde » dişcilik » mer i » ortulu »

istihkam_okulu hakkında da bilgi ve istihkam_okulu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istihkam_okulu nedir ve istihkam_okulu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.