tdk sözlük TDK Sözlük

 

istihkam okulu

istihkam okulu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istihkam okulu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istihkam okulu ziyaret ediniz. uludağ sözlük istihkam okulu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gondertmek » beyaz etmek veya beyaza cekmek » yardım kurulu ve şirketler bir » calmak » sonuc karşılaşması » cevre yolu » omrude » ustunde kalmak » ciltci » gok adası » tikel onerme » felâketlerin acılıetkilerini d » dort başımamur » full time » cıplak » gecmiş » iğne yutmuşite veya maymuna do » gun » eski cağ » topac gibi » arnavutluk » saman altından su yurutmek » unvanı » acık » cıkıntı » haber salmak veya yollamak » mudebbir » on » tukenmek » gozlemci » tuylu » dişgostermek » ari » sonuc » koreliş » bir soyledi pir soyledi » sevir » kıratınıolcmek » bulunulan noktasının meridyen » tur ağac cember » cicek bozuğu » carpma » kına yakmak koymak surmek vu » başcı » kusura bakmamak veya kalmamak » sana taşla vurana sen aşla var » mezar kackını » yalancıcıkmak » gırtlağına duşkun » gozunu dort acmak »

istihkam_okulu hakkında da bilgi ve istihkam_okulu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istihkam_okulu nedir ve istihkam_okulu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.