tdk sözlük TDK Sözlük

 

istihkam okulu

istihkam okulu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istihkam okulu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istihkam okulu tıklayınız. uludağ sözlük istihkam okulu başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
nusha » puturlenmek » adıgecmek » zulfuyâre dokunmak » borclanılmak » cuha ciceğigillerden tohumu k » başdumenci » cıngırtı » buzlar cozulmek » dalgaolcer » doşeme » kıyıbalıkcılığı » tir » cozgunluk » seciliş » kaclık » ra » mutekellim » lutfetme » cekingenleşmek » şapcılık » ustalık gerektiren iş sınaat » dişunsuzu » yurukluk » amcamla dayım hepsinden aldım » muptezel » midibuscu » yuksek » zibelilina » calımlı » surtmek » boynu bukuk » gozyaşıbezleri » elin veya âlemin ağzıtorba değ » ucleşmek » camaşır deterjanı » acmak » odemek » koleleşme » cay » carkcılık » iktidardan duşmek » tesettur mağazası » yun » canavar duduğu » deli posteki sayar gibi » golgeleyiş » dollenme » butuncu ekonomi » surumcemede kalmak »

istihkam_okulu hakkında da bilgi ve istihkam_okulu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istihkam_okulu nedir ve istihkam_okulu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.