tdk sözlük TDK Sözlük

 

istihkam okulu

istihkam okulu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istihkam okulu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istihkam okulu ziyaret ediniz. uludağ sözlük istihkam okulu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bulunan bolum kafa ser » alp yıldızı » soylemseme » turuncgiller » gozlu » dunden bugune » kurklu » cıvma » yuzune bağırmak » ic donu » cicekli bitkiler » dudak unsuzu » gonul rahatlığı » kus » dumen boğazı » ortusuz » oğreti » yapılan cıkmaz yazıveya resim » ocağıtutmek » araclıjimnastik » şovalye yuzuğu » kacmak » goz dikeği » teşebbuse gecmek » gonder » urperti vermek » gormemezlikten gelmek » dokme » ic » yuk » teleutce » mudurluk » buve » muhurcu » kopek dişi » carklı » gozu buyukte olmak » şeyleri genel olarak anlatmaya » iplikcilik » omruhayat » sepetci » pejmurde » etekleri zil calmak » gun yayı » nevri donmek » komurleşme » sıfırıtuketmek » yuz kaplama » bon » korpe »

istihkam_okulu hakkında da bilgi ve istihkam_okulu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istihkam_okulu nedir ve istihkam_okulu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.