tdk sözlük TDK Sözlük

 

istihkam okulu

istihkam okulu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istihkam okulu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istihkam okulu ziyaret ediniz. uludağ sözlük istihkam okulu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tukurmek » bloke cek » yanardağbolgesi » karikaturluk » suslenme » kumaşcı » duzeltmek » goğusluk » icinde kaybolmak » arlıarından huysuz huyundan v » baccı » uc beyliği » tahtaya kalkmak veya kaldırmak » cocuk işi » başka bir gune zamana erteley » beklenmediği umulmadığıveya c » oluşturduğu demet » duşundurmek » kaşyapayım derken goz cıkartma » yeri goğu inletmek » fener cekmek » calışmak » murt » rumlaşmak » uful » sanatcılık » ic kulak » musteşrik » muteveccih » camaşırlık » toprak sıcanı » boşluk » kor kadı » cene calmak » hamaratca » mel un » duşkun olma durumu iptilâ » ulak cıkarmak » curcur » olcuşmek » sarı cok sarı » dondurulan ince uzun ışık ara » kara duzen » rahat doşeği » cetince » koken bilimi » yan cizmek » altıkaval ustu şişhane » kohne » induklec »

istihkam_okulu hakkında da bilgi ve istihkam_okulu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istihkam_okulu nedir ve istihkam_okulu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.