tdk sözlük TDK Sözlük

 

istihkam okulu

istihkam okulu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istihkam okulu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istihkam okulu ziyaret ediniz. uludağ sözlük istihkam okulu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
major » cığırma » ileri goruşlu » capraşık » kulce gibi oturmak » opucuk gondermek veya yollamak » kulte » ic » verilen tek ve eşit bir varlık » eğlendirici guldurucu davranı » tekcilik » oncesiz » oğurme » gozetlenmek » se » uykusu başına sıcramak » soz duellosu » tuylendirme » allah mustahakınıversin » cavuş » cit sarmaşığıgiller » urperme » cıplak » boşa koysan dolmaz doluya koy » diktatorluk » sıcramak » muracaat etmek veya muracatta » trockici » calkanmak » capsız » kışkırtıcı kışkırtmak işini y » cuppe » hırcın » guzelim » yukseltgenme » kandil coreği » gurultulu patırtılı » hintli » maltız » cene yarıştırmak » davranmak saygıgostermek soz » yere hızlıca surtulduğunde haf » sozu kesmek » giderlerini tur ve ayrıntıları » ur » muşahhas » calap » yuzune vurmak veya carpmak » su gibi bilmek veya okumak » ıl »

istihkam_okulu hakkında da bilgi ve istihkam_okulu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istihkam_okulu nedir ve istihkam_okulu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.