tdk sözlük TDK Sözlük

 

istihkam okulu

istihkam okulu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istihkam okulu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istihkam okulu ziyaret ediniz. uludağ sözlük istihkam okulu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
karanlıkta goz kırpmak » gubrelemek » batoz » orumcek kuşugiller » suclama » mutecaviz » kullanılan arac buat » ucan kuşa borcu olmak » gobek » allah derim » tum tanrıcı » ga » bukulme » catı » od ağacı » geciştirilmek » sırat koprusunden gecmek » ucunda cezalandırıcıbir şey bu » pusurlu » ortak bolen » yonetme » verim duşurmek » burnu buyumek » yuvarlak unlu » yuzu yok » yenicerilik » cerezlenmek » sonucunda ortaya cıkan ustun y » surtunup durmak » bir sıcrarsın cekirge iki sıc » acış » kimse » kopuruş » yedekci » corbacılık » yan cizmek » allah iyiliğini veya lâyığını » goz kesilmek » uvey oğul » merkez acı » acılış » sul » cağmak » cığırtkan » eli boşgelmek veya gitmek » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » cağdaş » ust cene » bin işci bir başcı » unlu benzeşmesi »

istihkam_okulu hakkında da bilgi ve istihkam_okulu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istihkam_okulu nedir ve istihkam_okulu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.