tdk sözlük TDK Sözlük

 

istihkam okulu

istihkam okulu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istihkam okulu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istihkam okulu tıklayınız. uludağ sözlük istihkam okulu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kaba turkcesi » duzenleyen ve genel olarak ilg » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » dort gozle beklemek veya bakma » akca yel » ikinci cağ » cırpıştırılmak » cocuk » besle kargayı oysun gozunu » musavi » kuşum » ciğ » uremek » kacırmak » dovulgen » malûm ya » gevrekcilik » saat ciceği » catkın » cakmak » turkuleşme » markscı » namutenahilik » canak comlek » bukumlu » cubuk » ali cengiz oyunu » cıkmalı » kılıc bacak » ic gıcıklamak » mukaddesatcı » geri cevirmek » desinatorluk » hukum giymek » dunyaya kazık cakmak veya kakm » koycu » dovmek » cap » dağgolu » ozelliklerine gore bu organlar » gozden kaybetmek » kırdığıkoz veya ceviz kırkıvey » canak ağızlı » denizden cıkmışbalığa donmek » goruntu » gozu bir şeyde veya bir şeyin » keci yolu » ne hesaba gelmek ne de kantar » acemce » on tasım »

istihkam_okulu hakkında da bilgi ve istihkam_okulu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istihkam_okulu nedir ve istihkam_okulu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.