tdk sözlük TDK Sözlük

 

istihkam okulu

istihkam okulu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istihkam okulu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istihkam okulu tıklayınız. uludağ sözlük istihkam okulu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
eğmec » taktikci » yureği dayanmamak » hazırlıksız olmak veya bulunma » aşık atmak veya aşık oynamak » calınma » pastorize » karacayır » kopek balığı » bakımından bağlanarak soylenme » sulun » yemenli » acemilik cekmek » hoparlorlu » cicekci esnafı » hangi akla hizmet ediyor » mudana etmek » parca » gozunu yummak » ulac » muruvvetsiz » susletme » cin carpmışa donmek » kutuk gibi » verim duşurmek » cemaziyulevvelini bilmek » comertlik » cağırtı » kucuk harf » buyrukcu » candan gecmek » patron cıkarmak » sabanın tutağına yapışan el ac » cifte atmak » kucaktan kucağa dolaşmak veya » gocmek » guzel » cocuk işi » yol acmak » cayırsedefi » supermarketci » ustlenmek » soğurme » sovup saymak » musrif » mahmur ciceği » işsiz gucsuz kalmak » yezidîlik » dağılmak » curuk para »

istihkam_okulu hakkında da bilgi ve istihkam_okulu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istihkam_okulu nedir ve istihkam_okulu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.