tdk sözlük TDK Sözlük

 

istihkam okulu

istihkam okulu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istihkam okulu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istihkam okulu tıklayınız. uludağ sözlük istihkam okulu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
amaclanmak » alıp yurumek » işsiz gucsuz kalmak » dili pabuc kadar » mubaşirlik » teamul » kurşungecirmez » culu duzmek veya duzeltmek » cehresi bozulmak » teeyyut etmek » gulistan » catışmak » kaldırım supurgesi » gorevli » celenc » gozu ac » gozlemecilik » can can » orneklendirme » gunaşırı » bolumunden her biri sezon » inatcı » tuzluya mal olmak oturmak veya » orta oğretim » odun komuru » cağırmak » onculuk » cağırtmac » celebi » gulleci » tekduzeleşme » z » ic merkez » hareketin yeniden kurulmasıyla » vietnamlı » koklendirmek » buyuk anne » hızolcer » inmek » mundemic » kotek atmak veya cekmek » mizac » yuze cıkmak » hukme varmak » vezir vuzera » cıncınlatmak » iştirakci » kulaclamak » icin » bicki »

istihkam_okulu hakkında da bilgi ve istihkam_okulu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istihkam_okulu nedir ve istihkam_okulu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.