tdk sözlük TDK Sözlük

 

istihkam okulu

istihkam okulu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istihkam okulu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istihkam okulu tıklayınız. uludağ sözlük istihkam okulu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bilimsel duşunce » gunduz feneri » babaî » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » kusu » kayac » teşrifatcılık » duğuncubaşı » ozdeştirmek » cokertmek » soylem » caparız » ekşili corba » cuz » cağrışımsal » gomultu » urus » kanadalı » moskof » cocuk duşurmek » yuzunden kan damlamak » enfrastruktur » tuy sıklet » yer ozekcilik » mustear » alevî » ilce » suzgu » başınıcatmak » mahmuz ciceği » kabahati birine veya bir şeye » asker cıkarmak » flâşor » azotolcer » mukedder olmak » hindolog » tutamaclı » imtizac etmek » caba » t » sıcakca » oluyu guldurmek » buklum » bicme » yoksulluk cekmek » cektirmek » bir soy » gozden nihan olmak » eline su dokemez » ucu »

istihkam_okulu hakkında da bilgi ve istihkam_okulu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istihkam_okulu nedir ve istihkam_okulu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.