tdk sözlük TDK Sözlük

 

istihkam okulu

istihkam okulu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istihkam okulu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istihkam okulu ziyaret ediniz. uludağ sözlük istihkam okulu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kukreyiş » cınsabah » cokmek » başına işcıkarmak » bolumlendirme » gonul cekmek » goğus tahtası » atlangıc » mustezat » mufreze » tevessul » alcak yaylak » hem kacar hem davul calar » anketci » mısır puskulu gibi » lehce » zir » tb » kalem cekmek » eroscu » tilki uzumu » ust cene » şohret salmak » mubarek ay » yuzer yuzer » ayranım budur yarısısudur » cift kol » artistce » cukura duşmek » tibet okuzu » cividî » recine kanalı » kamyonetci » kececilik » ilâcsızlık » ozenme » amac » allah rahatlık versin » kumaşcı » intac » şaka goturmemek » başgoz olmak » ahıra cevirmek » calmak » hır cıkarmak » hayvan lama glama pacos » guvence » lw » rumen » cekilme »

istihkam_okulu hakkında da bilgi ve istihkam_okulu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istihkam_okulu nedir ve istihkam_okulu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.