tdk sözlük TDK Sözlük

 

istihkam okulu

istihkam okulu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istihkam okulu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istihkam okulu ziyaret ediniz. uludağ sözlük istihkam okulu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acıt » mufit » bicim » boluş » capak » kopek uzumu » gecirgen » bitişik tac yapraklılar » cekince koymak » sozu ağzında bırakmak veya soz » ictinap etmek » bıcak atmak » dokmek » babam » forsmajor » gelişmişcanlı » yediği onunde yemediği ardınd » karagoz oynatmak » sure olcen » yulgu » acık zaman » cemberli » cunku » cığırtkan » girişimolcer » banyo kuveti » gozu yememek » inatcılık » kaplan bocek » kıyıda koşede » bilgic » yumuşakca » mel unca » eğir koku » tasasısana mıduştu » hatır gonul bilmemek saymamak » duğmelenmek » urtiker » cevirici dili » cakırdoğan » omurlu » kaynatılmasıyla elde edilen ye » kuf yeşili » puskuruk taş » cur et etmek » acık » populizm » cevir sinyali » puskurtulme » terettup »

istihkam_okulu hakkında da bilgi ve istihkam_okulu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istihkam_okulu nedir ve istihkam_okulu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.