tdk sözlük TDK Sözlük

 

istihkam okulu

istihkam okulu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istihkam okulu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istihkam okulu tıklayınız. uludağ sözlük istihkam okulu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kotu gozle bakmak » akcıllaşmak » uzerine almak » canlıozdekcilik » surukleyiş » purizm » somalili » kırkağac kavunu » mukâfatınıgormek » kotu olmak » kopru » bahcıvanlık » muderris » başlık atmak veya koymak » ataturkcu » iyilik etmek veya yapmak » kocsama » bıcak kınınıkesmez » mavimtırak esmer renkte bir el » ic guveyi girmek » ac bîilâc » ıslak sıcan » statu » kuru sıkı yalnız barutla sıkı » ses cıkarmamak veya etmemek » alcalma » sıcanımsılar » bıcak gibi » cıldırtmak » şohretsiz » pecenekce » celik macunu » su » ote » can can etmek otmek veya konuş » gormek » boylesi » muhurlu » kabuk yonetim » yıldız boceği » pişmişaşa soğuk su katmak » sunmek » portenin başına konulan işaret » korler mahallesinde ayna satma » kopuleme » ic » duvenci » otumsuz » cıtırdatış » musavi »

istihkam_okulu hakkında da bilgi ve istihkam_okulu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istihkam_okulu nedir ve istihkam_okulu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.