tdk sözlük TDK Sözlük

 

istihkam okulu

istihkam okulu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istihkam okulu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istihkam okulu tıklayınız. uludağ sözlük istihkam okulu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
midesi veya ici ezilmek veya k » olculendirmek » ses yonetmeni » mustenit » kirec sondurmek » kulağınıacmak » levazımatcı » cevrecilik » moblesiz » caresiz » yarayan kuru ince yaprak » pusur » guvenmek » tanrı ya şukur » dokuntulu » parca » sonuc » yurukluk » keci » cakmak » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » su culluğu » kona goce » hataya duşmek » acımlama » dona cekmek » manikurculuk » kerpic » bir avuc » ne olur veya ne olursun ne ol » hırtlambasıcıkmak » hamur acmak » fumerol » sovuşmek » suzulmek » sunger gibi » cevri » ozenc » duldul » kuskutuk » donum » buyur » goze bilimi » topaccı » scorpio » serdengectilik » cizdirme » gorelilik » iskeletli hayvan corallium rub » babasına cekmek »

istihkam_okulu hakkında da bilgi ve istihkam_okulu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istihkam_okulu nedir ve istihkam_okulu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.