tdk sözlük TDK Sözlük

 

istihkam okulu

istihkam okulu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istihkam okulu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istihkam okulu tıklayınız. uludağ sözlük istihkam okulu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yeme de yanında yat » potaslı sutlu tuz » tutsu gozu » cılgın » tahaccur » girit kekiği » teşebbuse gecmek » kucuk caplı » ir » paraşut ile atlama » acmak » kaplan bocek » otleğengiller » mutehammil » gumruksuz » temizlemek » musait » dalga gecmek » buyuk terim » kucukayı » duşkun olma durumu iptilâ » catlayış » koşker » cıkışamamak » tekniği » pohpohcu » uvertur » carpma » tunc » kana boyamak veya bulamak » dovuluş » muhafazakâr » kulotlu corap » şovale » cırpmak » yuzu gormek » tutamac » parca » carmıha germek » cırcır » munavebe » kumeli » haclılar » muteferrika » manipulâsyon » unvanlarının başına getirilir » yıldız ciceği » kucuk hindistan cevizi » muziksever » allah son gurluğu versin »

istihkam_okulu hakkında da bilgi ve istihkam_okulu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istihkam_okulu nedir ve istihkam_okulu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.