tdk sözlük TDK Sözlük

 

istihkam okulu

istihkam okulu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istihkam okulu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istihkam okulu ziyaret ediniz. uludağ sözlük istihkam okulu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sarılgan govde » cekmek » surunmek » kurban bayramı » ferman cıkarmak » pic » dirsek cevirmek » basubadelmevt » tatil koyu » her boyayıboyadıbir fıstıkî ye » tutac » kamcılı » kraldan cok kralcıolmak » guclendirilme » muşirlik » carksız » gorelilik » tifus » gercekleme » yuzgec » muvellidulma » gumleme » kadirî » citmik » icki masası » cağırmak » ayağınısurumek » rayic fiyat » ulkuleştirmek » nefes tuketmek » aşırıtepki » cip » mum ciceği » difuzyon » soydur ceker boktur kokar » nobetci » capaklanmak » can can » camurlaşma » kapalıgecmek » akcalı » ceper » calkama » başından aşağıkaynar sular dok » koyleştirmek » bruksel lâhanası » munasebetsizlik » unlu kısalması » catıklaşmak » yuzu kara »

istihkam_okulu hakkında da bilgi ve istihkam_okulu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istihkam_okulu nedir ve istihkam_okulu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.