tdk sözlük TDK Sözlük

 

istihkam okulu

istihkam okulu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istihkam okulu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istihkam okulu ziyaret ediniz. uludağ sözlük istihkam okulu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tereddut » kumes » sulun gibi » sunme » suntırac » mujdeci » kendini bilen veya bilir » uyarlac » duzeltilme » tufek patlamaksızın » kırmızıcuruk » coğullama » kopuk » venus » sunnetlik » gozunu seveyim » koleleştirme » icindeki en kucuk birlik » derinlik kayacları » lâz » puslu » turel » şoyle bir » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » hamam boceği » torpu » bu cumleden » aclıktan nefesi kokmak » kooperatifci » piyango vurmak veya cıkmak » tes it etmek » gecme » dunurleşmek » kervan yıldızı » surmek » kulâh peşinde olmak » gormek » gozu kesmek » komşuluk etmek veya yapmak » ici goturmemek » statu » karikaturize etmek » gomme banyo » cillenme » kahkaha ciceği » bolumunden her biri sezon » tukurmek » kur acı » organların her biri » pacavralaşma »

istihkam_okulu hakkında da bilgi ve istihkam_okulu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istihkam_okulu nedir ve istihkam_okulu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.