tdk sözlük TDK Sözlük

 

istihkam okulu

istihkam okulu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istihkam okulu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istihkam okulu ziyaret ediniz. uludağ sözlük istihkam okulu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
borclu cıkmak » ı i u u » tuyleri diken diken olmak » tuketmek » cakşır » tohumu dokulmek » başdondurucu » neyce » allah dağına gore kar verir » kakıc » bir dilin kelimeleriyle duşunc » cur etli » gorungu bilimi » hınc » kuşuzumu » dansozluk » kacırtmak » icinden pazarlıklıveya icten p » capanoğlunun abdest suyu gibi » nikâh duşmek » akıntıcağanozu » ekmeden bicilmez » nuksetme » ele gune karşı » ut acıcılık » ici hop etmek » ağaclandırılmak » kısa omurlu » duzenlilik » gecmiş » azot karışımıgaz » borcsuz » numayişkâr » okuz » gonlunu pazara cıkarmak » kuşsutu » dişci » yonetimi iyileştirme tasarısıv » davranmak saygıgostermek soz » yeise burunmek » gonul okşamak » calkalamak » sutlendirme » ustat » gorsel » suslu » ilginc » akımolcer » kucumen » yaşam duzeyi »

istihkam_okulu hakkında da bilgi ve istihkam_okulu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istihkam_okulu nedir ve istihkam_okulu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.