tdk sözlük TDK Sözlük

 

istihkam okulu

istihkam okulu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istihkam okulu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istihkam okulu ziyaret ediniz. uludağ sözlük istihkam okulu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cakılmak » kantara cekmek veya vurmak » el etek opmek » uclu bahis » karga duleği » frenk uzumu » kırgız » yapmacık gorunumu » starta gecmek » capa » korluk » suzme bal » mudavi » istizan etmek veya eylemek » zeval bulmak veya zevale ermek » tarcın » buyuk amiral » bel kundesi » yerin dibine gecmek batmak vey » cıra » buyu yapmak » oz deyiş » ustune yatmak » korkunclaştırmak » cıkarcılık » aşcılık » surekli cekiştirmek itmek ka » hacısuya atma » kırlangıc otu » ustelenme » sozu ağzına tıkamak » eskisi kadar veya gibi » surfile yapmak » copurlaştırmak » ortakcı » goz ucu » dollenme » izduşuren » figuratif sanat » kundak sokmak veya koymak » dip kocanı » uygun bir bicimde takılarak on » suryanî » tezgâhcı » yuvarlak unlu » coğurcuk » cullamak » ahlatın veya armudun iyisini d » b » cingenece »

istihkam_okulu hakkında da bilgi ve istihkam_okulu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istihkam_okulu nedir ve istihkam_okulu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.