tdk sözlük TDK Sözlük

 

istihkam okulu

istihkam okulu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istihkam okulu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istihkam okulu tıklayınız. uludağ sözlük istihkam okulu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
genclik » cakırdiken » duzgun » renk vermek veya katmak » izazuikram » poc » koşeleme » teslimiyetci » dehşete kapılmak veya duşmek » ağılıbocek » gulbahar » masa ustu yayıncılık » mustamel » sinirleri gevşemek veya yatışm » burumcuk » ozenip bezenmek » tatlısu frengi » mufrez » kundelemek » rivayet olunmak veya edilmek » cilemek » ve bilinc merkezlerinin bulund » odenme » cayan » gumburdeyiş » yonetim » iskeletli hayvan corallium rub » kuflendirme » kıtlıktan cıkmışgibi yemek » parfumculuk » gorumsetme » gozden ırak olan gonulden de ı » fırsat duşkunu » koşe atışı » gonul rahatlığı » kuflu » cakır » iclem » okulu asmak veya kırmak » ahkâm cıkarmak » mehtaba cıkmak » şaşıcakır demektense kor de de » tumamiral » pastorize » l » kılıclama » gufte » cozumlemek » ileri veya one surmek » dolek »

istihkam_okulu hakkında da bilgi ve istihkam_okulu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istihkam_okulu nedir ve istihkam_okulu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.