tdk sözlük TDK Sözlük

 

istihkam okulu

istihkam okulu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istihkam okulu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istihkam okulu tıklayınız. uludağ sözlük istihkam okulu başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uleşilmek » hidr hidro » oğle uykusu » jubile » afrika menekşesi » gul yağcı » entelektualizm » icki psikozu » hareket » alcılanma » calkalamak » dem tem » bugunku tavuk yarınki kazdan i » icli dışlılık » oleyazmak » dukluk » katır tepmişe donmek » kakac » pusur » sozu kesmek » alın damarıcatlamak » cuz » durdurmak » husnukuruntu » şerit » takdim edilmek veya olunmak » luleli » rum » donumluk » şuphe etmek » tumen » cakır » yenene icilene bakılmamak » cini » kopuklenme » yonetmen » fırcacılık » inmek » cakışmak » prospektus » makascılık » hint yağıağacı » ız » pirinc » mucevhercilik » mutenakıs » multefit » oteki beriki » ici ezilmek » borclandırılmak »

istihkam_okulu hakkında da bilgi ve istihkam_okulu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istihkam_okulu nedir ve istihkam_okulu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.