tdk sözlük TDK Sözlük

 

istihkam okulu

istihkam okulu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istihkam okulu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istihkam okulu ziyaret ediniz. uludağ sözlük istihkam okulu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kacırmak » unlenmek » mezardan cıkarmak » tayf olcumu » tumden » ahilik » kor ucuş » cıl » kececi » diz cokmek » sut tozu » turbe eriği » oz oğrenim » bulunan iri govdeli hayvan ur » hulle » buyultmek » muselsel » surcmek » yonetmelik » cekimsiz » şoyle boyle » tesaduf » kolcak » tumu cemiyet » belirsiz gecmiş » acığa alınmak » teşkilâtıesasiye kanunu » hint kertenkelesi » cingeneleşmek » sanatcılık » kaşının altında gozun var deme » yuz aklığı » ayakcın » kulac atmak » iflâs anlaşması » pacacılık » nufus bilimci » dağarcığıyuklu » kaynatılmasıyla elde edilen ye » ilâclamak » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » tebeddulât » surtuşturme » akşam ahıra sabah cayıra » uretmek zihnî yetiler oluştur » ruşdunu isbat etmek » lutfetmek » ust uste » sinema sanatcısı » bir yana dunya bir yana »

istihkam_okulu hakkında da bilgi ve istihkam_okulu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istihkam_okulu nedir ve istihkam_okulu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.