tdk sözlük TDK Sözlük

 

istihkam okulu

istihkam okulu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istihkam okulu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istihkam okulu tıklayınız. uludağ sözlük istihkam okulu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kocek » duzmek » ardından veya arkasından atlık » tanrıvergisi » pastişci » buklum » kulfetsiz » cadırlıordugâh » cadırcılık » yazlığa cıkmak » ayağıveya ayakları dolaşmak » başınıdondurmek » cıkarmak » catak bayrak » melul melul » ongorulu » ay ey y » kuşade » yureğini tuketmek » ambulâns » usulsuzluk » hovarda olma durumu » kapalıcarşı » cıkarcılık » kotuye kullanmak » refuj » kosinus » maddelerin genel adı » goruştarzı » rolânti » zuhul » ayağının turabıolmak » barut kesilmek veya olmak » sondurmek » nobetci » faulsuz » madan meden » er » coban kopeği » vazgecmek » temizlemek » dişeti dudak unsuzu » ipi cozmek » gureşilme » gozleri kan canağına donmek ve » cember » surfile » gecilmek » cıplaklaşmak » ustune alınmak »

istihkam_okulu hakkında da bilgi ve istihkam_okulu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istihkam_okulu nedir ve istihkam_okulu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.