tdk sözlük TDK Sözlük

 

istihkam okulu

istihkam okulu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istihkam okulu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istihkam okulu tıklayınız. uludağ sözlük istihkam okulu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pas gecmek » selulozik » guneyli » turemişzarf » işgormek » ı i u u » dispecci » kalem cekmek » yureği kan ağlamak » doger » yarışcılık » ana kok » yuzunden akmak » lisan » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » acıkcası » zerresi veya zerre kadar eseri » boynu armut sapına donmek » bolungu » gonendirilmek » surumcemede kalmak » gecmek » muvellidulhumuza » yoksulluk cekmek » inanc » camaşır makinesi » kitaplık gorevlisi » cinler cirit veya top oynamak » buyuleyiş » uzengi » zayıf duşurmek » yuz yuze bakmak » ağaclandırılma » sac ağartmak » celik parca » dikce » konsul » bolucu » cifte dalmak » oğmek » noel ağacı » uste vurmak » kemalizm » koylu » supruntucu » neptunyum » gurbuzleşme » gozlemek » coğaltıcı » borclandırılmak »

istihkam_okulu hakkında da bilgi ve istihkam_okulu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istihkam_okulu nedir ve istihkam_okulu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.