tdk sözlük TDK Sözlük

 

istihkam okulu

istihkam okulu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istihkam okulu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istihkam okulu ziyaret ediniz. uludağ sözlük istihkam okulu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
emdiği helâl sut haram olmak » i » dort ayak ustune duşmek » cağınıaşmak » kavanco » istavroz cıkarmak » icsel » suhulet » acık police » altın koku » orumcekler » suriyeli » oruklemek » gorumluk » portlek » rest cekmek » kaya ucmazsa dere dolmaz » tatbikatcı » mustesna » duşukluk » bazlamac » keli koru toplamak » calgılı » odun vermek » trost » musamere » komşu kapısına cevirmek » verkac » it surusu kadar » hurmet » astar surmek veya vurmak cekm » şaka soylemek » bakır sulfat » uckâğıtcı » ateşine veya nârına yanmak » mubahase » yuzune bakmamak » kirec sondurmek » takunyasıolan » ovme » borek acmak » guttuğum domuzu bana oğretme » tutmek » rus » paca kasnak » ozdeşlik » bicerdover » cekiver kuyruğunu » arabeskci » guvenme dostuna saman dolduru »

istihkam_okulu hakkında da bilgi ve istihkam_okulu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istihkam_okulu nedir ve istihkam_okulu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.