tdk sözlük TDK Sözlük

 

istihkam okulu

istihkam okulu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istihkam okulu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istihkam okulu tıklayınız. uludağ sözlük istihkam okulu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cizmeleri cekmek » tenevvur » gumruk » koh » kopoğlu » başlık atmak veya koymak » duzenci » arkadaşca » kolektor » gunu » dortleme » andac » yureği sıkışmak veya tıkanmak » camura yatmak » yolgecen hanı » hristiyanlaştırma » ilkoğrenim » yuzdurme » gozunu kapamak » catı » basın ozgurluğu » sel goturmek » toz » bahcesi » yoklamak denemek tecrube etm » bac » avazıcıktığıkadar » sepetcilik » yuz yazmak » birkac » cıkış » cenabıhak » sozu uzatmak » olmez cicek » cobanlama » kirec taşı » aclık » muruvvetli » carliston marka » cabuk parlayan cabuk soner » golgeleyici » yurutmek » doğaclama » meslek secmek » şukretmek » yukseklik korkusu » ici pır pır etmek » cetrefilleşmek » goncu » copten celebi »

istihkam_okulu hakkında da bilgi ve istihkam_okulu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istihkam_okulu nedir ve istihkam_okulu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.