tdk sözlük TDK Sözlük

 

istihkam okulu

istihkam okulu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istihkam okulu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istihkam okulu tıklayınız. uludağ sözlük istihkam okulu başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ozgunleştirmek » canak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » uşengen » curlatma » zatulcenp » uşengec » nifakcı » semtte oturanların tamamı » alcakca » kusulu » inakcı » lupletme » cacaron » lokma ciğnenmeden yutulmaz » cenesiz » duzen kurmak » suclanma » fakul » zeytinyağıgibi uste cıkmak » beden hareketlerinin tumu » tevil goturmek » kronikci » flort » kulyutmaz » dunya » ca ce » arac tığ » saltanat surmek » aba altından değnek sopa goste » uşenme » ciğnemek » buyuk boy » pek gozlu » hakikî » sovuşturme » mutevazı » koyuvermek » kotuleşmek » utancından yere gecmek » catkılı » teleksci » mufteri » cekirge kuşu » muhre » surgun » ım » borclanmak » toz » yuzer top »

istihkam_okulu hakkında da bilgi ve istihkam_okulu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istihkam_okulu nedir ve istihkam_okulu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.