tdk sözlük TDK Sözlük

 

istihkam okulu

istihkam okulu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istihkam okulu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istihkam okulu ziyaret ediniz. uludağ sözlük istihkam okulu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bicim » lâf soyledi bal kabağı » duden » murc » fiil koku » besmele cekmek » golfcu » başcavuşluk » doğen » haberin olsun » hukmu parasına gecmek » sofra veya sofrayı kaldırmak v » calınma » davul calmak » cayırlamak » calkalanmak » subye » bugun » barışcı » sulfurlemek » in cin top oynamak veya in cin » kara gun dostu » alkışcı » oğrenmek » yapılmışince ve uzun şerit » guzellik » eceli gelen kopek cami duvarın » cıkar yol » olaylarıyorumlamaya veya inanc » redaktor » calıkuşu » parcalayıcı » diskci » aralarında onceden kararlaştır » mes uliyet » ekmek carpsın » boldurme » goc etmek veya eylemek » aksaklık veya bozukluk » şansolye » cırpınmak » utanc duygusu » cozelti » cayırsedefi » duşurmek » carmıha germek » boyacıkupune girmişgibi » recel » comeltmek » kokar ağac »

istihkam_okulu hakkında da bilgi ve istihkam_okulu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istihkam_okulu nedir ve istihkam_okulu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.