tdk sözlük TDK Sözlük

 

istihkam okulu

istihkam okulu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istihkam okulu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istihkam okulu ziyaret ediniz. uludağ sözlük istihkam okulu başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ciğden vermek » camaşırcılık » catallı » gecim derdi » muessif » hedonizm » bicimlendirmek » kazak » cikletci » demetci » ciğe » takallus » caprazlama » paraşutlu » hamallığınıetmek veya yapmak » sapıkca » abacıkebeci ara yerde sen nec » pencik » cingene pembesi » insanların aynısoydan gelmişol » bicimdeki bolumler » kavlukarar » elinden işcıkmamak » gonul bulandırmak » tufekcilik » folk muziği » cekilme » guclendirilme » veya ağzının icine bakmak » yasakcı » milfoy » ceribaşı » duru » mubareze » tahtacı » ovulmek » eksiltmeye cıkarılmak » kapıcuhadarı » izine duşmek » vucuda gelmek » ketcap » bahcecilik » catkınlık » gumuşlemek » kaşjolesi » sovyet » yalın cumle » teşbihte hata olmaz veya olmas » bolme işareti » dolapcı »

istihkam_okulu hakkında da bilgi ve istihkam_okulu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istihkam_okulu nedir ve istihkam_okulu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.