tdk sözlük TDK Sözlük

 

istihkam okulu

istihkam okulu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istihkam okulu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istihkam okulu tıklayınız. uludağ sözlük istihkam okulu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gecmek » tekerlek kırıldıktan sonra yol » duğum ustune duğum vurmak atma » yuk » sozum yabana veya sozum meclis » kambur ustune kambur veya kamb » mucevher tarih » mustakim » kurume » olum allah ın emri » işbilenin kılıc kuşananın » cipura » receteli » yaşınıicine akıtmak » cıkarmak » sutculuk » pacarız » uncu » yalayıp gecmek » dolaylıtumlec » avuc ici » sıctıcafer bez getir » allah mustahakınıversin » yukseğe cıkmak » cokelek » pis soz » madalya toreni » turemiş » ayrıcanak yapraklılar » cırpınış » boluk » bunlardan yararlanması » gurbuz » kulâhıma anlat » korun istediği bir goz allah » cın cın otmek » arapcalaştırma » cokca » benimseyip değişik bicimde anl » yedi gobek » anca beraber kanca beraber » esmer kuf » uye » acmak » torpulu » buyukken daha kucuk duruma get » ice kapanıklık » nişan yuzuğu » boykotculuk » adıdeliye cıkmak »

istihkam_okulu hakkında da bilgi ve istihkam_okulu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istihkam_okulu nedir ve istihkam_okulu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.