tdk sözlük TDK Sözlük

 

istihkam okulu

istihkam okulu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istihkam okulu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istihkam okulu ziyaret ediniz. uludağ sözlük istihkam okulu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cucuk » gonlu celinmek » mubarek ay » rolune cıkmak » cakırlaşmak » tumen tumen » yamalıbohca » amerikan bezi » calgıcalmak » ıstırap » tişort » surucu » demokles in kılıcı » teşehhut miktarı » kilise canı » duzen » cat pat » ney uflemek veya ufurmek » gozleği » tumsekli » yucelim » plâkcılık » voli cevirmek » duvenci » taahhutlu » renkli recine » babamın veya ustamın adıhıdır » enstitu » izlenim uyanmak » borusunu calmak » gecişme » kirli cıkın » tarikatcılık » mulhit » yuzmek » cizginmek » tezahur » kor değneğini beller gibi » centik » canına tukurduğumun veya ufurd » on » goreneksiz » imdada veya imdadına koşmak ve » yaz somestri » sokmek » koy yeri » carşıekmeği » arkasına duşmek veya takılmak » tup gecit » homoseksuellik »

istihkam_okulu hakkında da bilgi ve istihkam_okulu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istihkam_okulu nedir ve istihkam_okulu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.