tdk sözlük TDK Sözlük

 

istiklal in eş anlamlısı

istiklal in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istiklal in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istiklal in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük istiklal in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tumler » ne buyrulur » gomutluk » asansorcu » alcak » solucan duşurucu » gudeleme » cerez » onde gelmek » cok seslilik » duzeltme » cil » cağrışımcı » portor » cok partili » yapılan cıkmaz yazıveya resim » yureğine kurt duşmek » iletişim aracları » rolu olmak » bonkor » gosterir » insan ayağıdeğmemişveya basmam » afgan » merkezkac kuvvet » yugoslav » gazların toplanması belirli b » burc » t » daki deki taki teki » ağac » tanrı » duşeş » p p » lâcka » gulkurusu » zerzevatcılık » taannut etmek » soz meydanı » kantcılık » ana bir baba ayrı » duzeltici » kalcalı » haraccılık » pedavra gibi veya pedavrasıcık » mahallî secim » karada olum yok » cağırtmak » kokorecci » parca » cımbar »

istiklal_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istiklal_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istiklal_in_eş_anlamlısı nedir ve istiklal_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.