tdk sözlük TDK Sözlük

 

istiklal in eş anlamlısı

istiklal in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istiklal in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istiklal in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük istiklal in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yağhucresi » nevri donmek » ufurmek » edi » bir tutmak veya bir gormek » koksuz » olcmede kullanılan alet » devenin başıpapucu veya nalı » gozu dalmak » aman allah allahım » cozuşmek » vektor » baştan kara gitmek veya etmek » ayağınısurumek » cuz î » kolcak » departman » tup » sudan tavuğu » dağgolu » işcatallanmak » tarakcı » ocakcı » yerlerde yetişen bir bitki me » canak ağızlı » haraccılık » kotu » su turbini » cayhaneci » cenesini tutmak » zamanıgecmek » geciliş » cok cok » duğumunu cozmek » ornek almak » serce parmak » bıcak atmak » duğuncu » buzgusuz » ileri goruş » oğreti » bufe » kuru cay » kızılelma » oge » arasında den başka anlamıyl » kirec cimento gibi şeyleri su » hurmetli » gorunme » duşunce »

istiklal_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istiklal_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istiklal_in_eş_anlamlısı nedir ve istiklal_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.