tdk sözlük TDK Sözlük

 

istiklal in eş anlamlısı

istiklal in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istiklal in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istiklal in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük istiklal in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
alcılanma » zerzevatcılık » gercekcilik » onem » bukunmek » kulucka donemi » rontgen » girintili cıkıntılı » iki buklum olmak » kulucka olmak » sıcmak » oylelikle » gercek kişi » cayır tavuğu » secmek » bordur » kup » canıyurekten » doğaustuculuk » gulabdan » deniz durmak veya duşmek » sutsuzluk » yuruk » borek » oncelik » avantur » gurleşme » navcağan » gozetim » canlısı » gayrimutecanis » kurulur » guncellik » kıyıda koşede kalmak » recine kesesi » canlılara yaşama ortamısağlaya » bolme » lokmasınıdokmek » viyaduk » cıplaklaşmak » ırkcı » kulupculuk » koken » calışmak yapmaya kalkışmak » obek obek » up » kısıkca » ciceklik » dağların şenliği veya dağların » ici kalkmak veya kabarmak »

istiklal_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istiklal_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istiklal_in_eş_anlamlısı nedir ve istiklal_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.