tdk sözlük TDK Sözlük

 

istiklal in eş anlamlısı

istiklal in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istiklal in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istiklal in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük istiklal in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşunceli » cozgun » capacılık » veren madde » bektaşî uzumu » utopya » acılma » boşcıkmak » allah emeklerini eline vermesi » olcu bilimi » ruzgâr ustu » gercekci » gozcu » gozetleme deliği » lâtin ciceğigiller » halk muziği » alcılatmak » ucurma » hava duzenleyicisi » kor duman » kıyıbalıkcılığı » vurucu guc » maaşa gecmek » rahat yuzu gormemek » istenc yitimi » acık tohumlular » benekli kopek balığı » ceviri dili » cokertmek » askıya cıkmak » şıralık uzum » dalkılıc » bazen doğrudan doğruya yere da » k k » goz onune getirmek » dernekci » fıstıkcılık » cıkılama » aşağıkalır yeri veya yanı yok » beşeriyetci » sulukcu » kurduğu medeniyetleri kendi i » birleşikgillerden kok sapları » dayanabilen sağlam guclu mu » panslavizm » kucukleşme » guduk » kısmeti acılmak » funda sıcanı » kızılelma »

istiklal_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istiklal_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istiklal_in_eş_anlamlısı nedir ve istiklal_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.