tdk sözlük TDK Sözlük

 

istiklal in eş anlamlısı

istiklal in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istiklal in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istiklal in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük istiklal in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muntahap » uleştirme sıfatı » yusru » surundurulmek » kurt kopeği » daş taş » fuzyometre » ic ek » cizgi olcek » kufletme » yureği tukenmek veya yurek tuk » cıkarma harekâtı » gozu veya gozleri ustunde kalm » zaireli » hil at » lâtin dilleri » olcum » cemkirme » corba tabağı » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » banyo kuveti » devetuyu » ozeme » bilâkayduşart » tam adamınıbulmak veya tam ada » cakıldama » percinleşme » icermek » film cevirmek » bicimlenmek » karadağlı » civi kesmek » calık » ca ce » acmak » kor faregiller » celişkili » yurutmek » ha hoca ali ha ali hoca » arnavutluk » sehpaya cekmek » gecirmek » vasıfsız işci » curuyuş » mecusîlik » suklum puklum » kalorifer doşeyen veya onaran » dunyayıharam etmek » temizlikcilik » ucretli »

istiklal_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istiklal_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istiklal_in_eş_anlamlısı nedir ve istiklal_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.