tdk sözlük TDK Sözlük

 

istiklal in eş anlamlısı

istiklal in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istiklal in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istiklal in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük istiklal in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gecmek » kaba duzen » cizgilik » umur gormuş » falcata » koşeleme » adamına gore » sulûk » gun gune uymaz » cerceve anlaşma » gorevden ayrılmak » olu zaman » silgic » dol vermek » icermek » us » anlamaya yarayan sınama » kemikcik » carkcıbaşı » keloğlan » kosnul » oluşturduğu demet » şeyleri genel olarak anlatmaya » koru korune » boluk porcuk » pahaya cıkmak » salon ciceği » kıcustu oturmak » belirsiz gecmiş » sulfurlemek » gozden kacırmak » munkesir » tartan arac » lâf cıkmak » dokturmek » bufe » ussubay » goz ucuyla bakmak » yalavac » musriflik » senyorluk » hayatınıbirine borclu olmak » cıngırağıcekmek » tostculuk » tacsız » eceliyle olmek » yukselmek » perdahcı bazıparlatıcımaddele » bir dilin kelimeleriyle duşunc » carevic »

istiklal_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istiklal_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istiklal_in_eş_anlamlısı nedir ve istiklal_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.