tdk sözlük TDK Sözlük

 

istiklal in eş anlamlısı

istiklal in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istiklal in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istiklal in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük istiklal in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
takla boceği » cadır uşağı » genişgoruşlu » catışmak » kosnul » numayiş » yuzuculuk » yer altıdunyası » cingene pembesi » yetimi okşamışlar vay sırtım » tumsekleşmek » ciğil » allah artırsın » mes ul tutmak » can ciceğigiller » vandal » goruntu » hic mi hic » kola cıkma » gunduz » cıkışlarıuzerine konulan kafes » cerceveleme » sutlendirme » arap » değişkene gore hesaplanan sayı » parca almak » uretim evi » gozaltına almak » perşembenin gelişi carşambadan » ozelliklerine gore bu organlar » gelinlikci » armut pişağzıma duş » hukmu olmak veya olmamak » oneze » calmak » tasvip gormek » omur » kuskunluk » sacma » uckâğıtcılık » tahkimat elemanlarıustune veya » dem cekmek » neşesi kacmak » gedik acılmak » menu » dokmek » selektor » bazımadde fiyatlarının ustune » cimensiz » yonelme durumu »

istiklal_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istiklal_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istiklal_in_eş_anlamlısı nedir ve istiklal_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.