tdk sözlük TDK Sözlük

 

istiklal in eş anlamlısı

istiklal in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istiklal in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istiklal in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük istiklal in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mancu » muze » eline ayağına uşenmemek » lokma dokmek » calkanmak » yuk » vur patlasın cal oynasın » bukumlu » bukun » soz yitimi » cağ » işten bile değil » ihtilâfa duşmek » cift ayaklılar » pence » pahaya cıkmak » coğaltma » ademimerkeziyetcilik » sonra yalnız balistik kanunlar » acıcı » duşku » coktan veya coktandır » icten ice » toprak sıcanı » cayırlık » murettep » altayist » elinden işcıkmamak » tezhipci » kitapca » paramparca » cığırma » bayrak acmak » halvetî » ust bitken » bukulmek » sırtından gecinmek » yedek veya yedekte cekmek » sıfırıtuketmek » başlangıc tutmak » muzakerat » ihtimam etmek veya gostermek » yakınlık gormek » kucuk karyola » ar yılıdeğil kâr yılı » bugunden yarına » ateşi duşmek » sokum » supurge » toplu calışım »

istiklal_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istiklal_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istiklal_in_eş_anlamlısı nedir ve istiklal_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.