tdk sözlük TDK Sözlük

 

istiklal in eş anlamlısı

istiklal in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istiklal in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istiklal in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük istiklal in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
oksuz kalmak » kılıclama kacmak » gonul eğlencisi » citlembik gibi » edinmek hissetmek » ne gune duruyor » one surmek » w » surerlik gorunumu » bicim » akımınısağlama işlemi » hukum surmek » yer sıcanı » ortodoksluk » başa gureşmek » kalıplarla desen yapılmışbez » ciğerini sokmek » seckinlik » boğurtme » burgu » dovmek » koturum » allah halil İbrahim bereketi v » cimlemek » care » gozunun yaşına bakmamak » goğus goğuse » acılmak » surunmek » anlaşmazlık cıkmak » coban kulubesinde padişah ruya » tum tanrıcılık » elcilik etmek veya yapmak » bildiğinden şaşmamak veya kalm » ders ici » mustahdem » geciş » temiz kanıda vucuda dağıtan or » embriyon » kavanoz dipli dunya » uzerine koymak » kolelik » vermek icin bir araya getirilm » bu cumleden » mahagoni » yolcu taşımakta kullanılan mot » ici goturmemek » colaklık » coreklenmek » orgu »

istiklal_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istiklal_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istiklal_in_eş_anlamlısı nedir ve istiklal_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.