tdk sözlük TDK Sözlük

 

istiklal in eş anlamlısı

istiklal in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istiklal in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istiklal in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük istiklal in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gucsuzce » mine ciceği » tekerrur » soze son vermek » gercek varlığıinkâr eden aşırı » eski tufek » uğuru acık » akaclatmak » son dort » ziyafeti cekmek » ucuzdur vardır illeti pahalıd » mevlevîhane » uzgorur » narkozitor » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » sacalamak » kacılmak » guc belâ » yuvarolcer » yuz cevirmek » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » cıngırtı » hava ussu » gomulmek » muzik » duşuncel » icme » ordek » kılcıksız » ciğsut emmiş » nuh der peygamber demez » para dokmek » reva gormek veya gormemek » bir ucu sivri olarak yapılan t » yugoslav » olcuşmek » sonucunda ortaya cıkan ustun y » tuy duzmek » cığa » cam sakızı » sumuk » kirec gibi olmak » sonuclanma » sumuk doku » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » işleri ve dışişleri bakanlıkla » cur etlenmek » yabanî mercankoşk » bir ceşit sıkıştırıcıalet » yakut »

istiklal_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istiklal_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istiklal_in_eş_anlamlısı nedir ve istiklal_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.