tdk sözlük TDK Sözlük

 

istiklal in eş anlamlısı

istiklal in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istiklal in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istiklal in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük istiklal in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
alcıcı » rumluk » muracaatcı » yukumlenme » nemceker » erekcilik » sozunu bilmez » gozde » ickiyi bırakmak » cırak etmek » cerge » baskul » buyukken daha kucuk duruma get » prosedur » nuve » cingeneleşmek » kelâmıkadim » ocakcılık » bir cift soz » govdesel » sulun » hint domuzu » munasebeti duşmek » cur etkârlık » di li gecmiş » tek adam gosterisi » yıkamaya yarar cukur yer veya » ağzından kacırmak » kaynatılmasıyla elde edilen ye » unsuzunu gosterir » tun tun kacmak » aklınıcelmek » boylemesine » c » gumuşcun » sur atle » goturumlu » kor kadı » kireclenme » caca balığı » dol » inci ciceği » şaka iken kaka olmak veya şaka » eline cabuk » iyi kotu » gune doğrulum » adamın adıcıkacağına canıcıksı » abesle uğraşmak veya abesle iş » kritik » kullanılan arac buat »

istiklal_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istiklal_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istiklal_in_eş_anlamlısı nedir ve istiklal_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.