tdk sözlük TDK Sözlük

 

istiklal in eş anlamlısı

istiklal in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istiklal in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istiklal in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük istiklal in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
takdim edilmek veya olunmak » cıban başvermek » ovur » pilâv yiyen kaşığınıyanında ve » goze gorunmemek » ekim ihtilâlinde komunist kızı » İslâm dininden olan kimse » emekliye ayrılmak veya cıkmak » gozetletme » keciboynuzu gibi » yureksiz » cimdik » cereyan carpmak » bakalım veya bakayım » ekmeğini taştan cıkarmak » mutemmim » corak » ornek almak » eğik cizgi » den yana » gumburdetme » gun gormuş » olup olup dirilmek » kultur varlıkları » mutehavvil » dert kupu » okuzluk » atlas ciceğigiller » sut dişi » icraata gecmek » tebellur » butunculluk » pacasınıcekecek veya toplayaca » yuzyıllık » odeme » parcalamak » kamcılanma » suc » kazanc » gudek » kuşgibi ucup gitmek » holluk » batıl inanc » aza coğa bakmamak » kulucka » hukmolunma » eşbasınclı » suryanî » alcılatma » boylece »

istiklal_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istiklal_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istiklal_in_eş_anlamlısı nedir ve istiklal_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.