tdk sözlük TDK Sözlük

 

istiklal in eş anlamlısı

istiklal in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istiklal in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istiklal in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük istiklal in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tutturmek » dumencilik » kalmak » kelepce vurmak takmak veya kel » gecmek » gencten » mudahale etmek » buyuleme » kaynakca » suspansiyon » kurek kurek » kor kuyu » boğaz icinde kavga var » tereddutle » kor boğaz » pece » sutun acmak » kirecsizlenme » gulut » guluş » camaşır leğeni » olum sukûtu cokmek » urperti vermek » ne alıp veremiyor » gundeme almak » musteşarlık » carka vermek veya carka cektir » conk » gozlerini bayıltmak » guvensizlik duymak » yuzlemece » sureğen » angarya cekmek » corbada tuzu veya maydanozu bu » turkî » duşkun olma durumu iptilâ » anormal » elinle ver ayağınla ara » picleşmek » isparta halısı » ucmak » ayağına veya ayaklarına kapanm » f k b » muzik » bilgiclik satmak veya taslamak » haddeden gecirmek » balkanlar » ucuz alan pahalıalır » bazıbitkilerin turlu organları » goruntu »

istiklal_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istiklal_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istiklal_in_eş_anlamlısı nedir ve istiklal_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.