tdk sözlük TDK Sözlük

 

istiklal in eş anlamlısı

istiklal in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istiklal in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istiklal in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük istiklal in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muzik » gok kumu » ağaclanma » gurultusuzce » havale » kara duzen » cıkmak » calıkuşugiller » un corbası » kocmak » koşe » ackı » kıskıvrak yakalamak veya bağla » suhulet » guvenme dostuna saman dolduru » fıstıkcılık » gelecekcilik » kusursuz » sakatatcı » yerleşim yerinden başka bir ye » buyuk elcilik » kazıma » bir duziye » sublime » namunasip » kim kim » ırakca » caprazvari » gun atmak » dunya malı » cebirsel formul » kacırtmak » bugun » etme veya etme yahu » onunde perende atılmamak » duğmecilik » sulukler » tuvit » calış » gucsunme » cakırlaşmak » gozunu acmak » başıdonmek » gibi » teknikci » kılıclı » guney » ust tarafı » ayakkabılarınıcevirmek » orta hizmetcisi »

istiklal_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istiklal_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istiklal_in_eş_anlamlısı nedir ve istiklal_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.