tdk sözlük TDK Sözlük

 

istiklal in eş anlamlısı

istiklal in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istiklal in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istiklal in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük istiklal in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cifte kıskac » tekâsuf » arapcalaştırmak » cincilyagiller » cıkış » eşek kulağıkesilmekle kuheylân » ım » uctan uca » unluleşme » vadesi gelmek veya yetmek » yalova kaymakamı » corba gibi » ucuklaşmak » cağırmak » hepcil » kelle kulak yerinde olmak » gosterim » kuşa benzemek veya donmek » dovunme » yureğini tuketmek » kavgaya girişmek veya tutuşmak » solpumek » karnından konuşmak veya soylem » elcilik » kalıpları » cıkarılış » aylıkcı » tavukculuk » fırsatcılık » cakıştırma » kuf yeşili » tutmek » altıalay ustu kalay » olukcuk » urkutmek » ğ Ğ » hamsi corbası » doşemecilik » muptezel » tozel » habeşî » yarışcı » para cantası » gecmek » tahavvul etmek » buyuk anne » parfumeri » ducar olmak » ozerkleştirme » balina cubuğu »

istiklal_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istiklal_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istiklal_in_eş_anlamlısı nedir ve istiklal_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.