tdk sözlük TDK Sözlük

 

istiklal in eş anlamlısı

istiklal in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istiklal in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istiklal in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük istiklal in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
goyuk » kopuklu » kokenli » arıbal alacak ciceği bilir » ic bolge » yeri goğu inletmek » gecim yolu » lâzca » ustelenmek » fırsatıkacırmamak » ordurmek » olur musun oldurur musun » mefruşatcı » gozu dalmak » muzekker » lâponca » guclendirilme » rn » dulger balığı » iz an etmek » murettip » yorgan carşafı » yan gozle veya yan gozle bakma » um » ustune yıkmak veya yıkılmak » kopekkuyruğu » umera » yurekli » kanıkanla yumazlar kanısuyla » muttehit » duzlem » calıntı » cizi » oportunist » şobiyet » antep işi » beti benzi kirec kesilmek beti » gomulme » gozeneksizlik » kuşucmaz kervan gecmez » acıklama yapmak » iyi kotu » kolay işlenebilen yumuşak bir » yonetiş » corapcılık » olaylarıyorumlamaya veya inanc » yuruk aksak » carpma işareti » kırdığıkoz veya ceviz kırkıvey » en kotusu »

istiklal_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istiklal_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istiklal_in_eş_anlamlısı nedir ve istiklal_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.