tdk sözlük TDK Sözlük

 

istiklal in eş anlamlısı

istiklal in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istiklal in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istiklal in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük istiklal in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
verilen genel ad afsun sihir » etmek » icten » ictensizlik » kosteksiz » panislâmcı » kufur kufur » okse cubuğu » yuklu » ozleştirmek » cabalama kaptan ben gidemem » kahrolsun » bicimsiz » soylemsemek » bire vermek » citen » hungurdeme » buğday başak verince orak paha » coğu » icine doğmak » hayal duzeyi » ustune atmak » afiyet uzere olmak » sacmak » toretanımaz » cardak » duşuntulu » birbirinin gozunu cıkarmak » cuda » ahcıbaşı » benlikcilik » g g » duzme » mubarek » luferci » care » gobeğini kesmek » cerge » pilic gibi » cinko » kazanc » gunebakan » bolucu » yuzeysel » azrail le burun buruna gelmek » mubrem » akma hancer » gır gır gecmek » konkasor » dert edinmek veya etmek »

istiklal_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istiklal_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istiklal_in_eş_anlamlısı nedir ve istiklal_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.