tdk sözlük TDK Sözlük

 

istiklal in eş anlamlısı

istiklal in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istiklal in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istiklal in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük istiklal in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ucurmak » normalustu » canımın ici » başında beklemek veya durmak » tespit etmek » ateşciceği » cuz î » ordinaryus » cekirge otleğeni » iyi yurekli » kurtlarınıdokmek » kotu olmak » cizmeden yukarıcıkmak » olculendirmek » iceri » ucu cengelli ağır demir arac » bicimini alır hidrojenle oksi » bir yiyip bin şukretmek » tuy » nasip etmek veya etmemek » yerine kullanılır » dışters acı » goz actırmamak » duduk makarnası » birbirine duşmek » sabahın korunde » cıkmak » divan durmak veya el pence div » kucuk dil unsuzu » ceza cekmek » kap » cubuk ağacı » emici tuyler » yuzune bakılmaz » kucuk gormek » kur an veya ekmek carpsın » borc yiyen kesesinden yer » cift vuruş » cabucacık » kasetcilik » girdisi cıktısı » uc ceyrek » kabına dokmek » cok sozlu » beşikci » oru » ici erimek » kırsal bolge » hadise cıkarmak » ilâclama »

istiklal_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istiklal_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istiklal_in_eş_anlamlısı nedir ve istiklal_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.