tdk sözlük TDK Sözlük

 

istiklal in eş anlamlısı

istiklal in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istiklal in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istiklal in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük istiklal in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
allah dağına gore kar verir » ayakcı » gonderme » istencli » emlâk burosu » yedi kat yerin dibine gecmek » icini sarmak » onluk » uzgoren » mektupustu » copurina » dort donmek » bahtıacık olmak » humor » cember gecirmek » cabuk » bukturmek » keci yemişi » orneğini almak » badana etmek veya vurmak » cakışmak » cekmek » kapkaccı belli etmeden para v » kapkaccılık » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » mutemadiyen » belirtilen bolum » derleyip toplamak veya toparla » ucuz alan pahalıalır » gormezlikten gelmek » şovalyelik » yuzunu kara cıkarmak » recine » buklum » kapkac » af buyurun » nobetci » alcak gonullu » yureği kaldırmamak » vakit gecirmek » surgu » gozeme » uzak gocuşme » belirlenen durum » cu » donuşumlu » gulbeşeker » meraktan catlamak » ayağına dolanmak veya dolaşmak » bahaîlik »

istiklal_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istiklal_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istiklal_in_eş_anlamlısı nedir ve istiklal_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.