tdk sözlük TDK Sözlük

 

istiklal in eş anlamlısı

istiklal in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istiklal in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istiklal in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük istiklal in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
icre » gecek » yuklenmek » duldul » parcalamak » gecimlik » durulmek » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » oksuruklu » gocurtme » olumlu cumle » başıdara duşmek » turan » od kesesi » kan canağıgibi » rayic fiyat » cekmek » donuk » anadolu » hareket » cakırcılık » comezlik » hukumsuz » medenî kanun » dam ustunde saksağan vur beli » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » turkluk » civi civiyi soker » hangi dağda kurt oldu » lâmadan oluşmuş arasına yerle » olu » kopurtmek » cağdaşlık » kulce » yorgan doşek yatmak » punez » ucretli » bulgusal yontem » ucan kuşa borcu olmak » surtukleşme » cıyanlık » mutekabiliyet » haber ucurmak » dokmek » akıntıya kurek cekmek » merak etme k kalın okunur » bıcak atmak » cın » burumek » parcacı »

istiklal_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istiklal_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istiklal_in_eş_anlamlısı nedir ve istiklal_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.