tdk sözlük TDK Sözlük

 

iyimser kelimesinin zıt anlamı

iyimser kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • iyimser kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için iyimser kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük iyimser kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sozluk birimi » tum » ceper » butce » icinden okumak » kız kacırmak » pestili cıkmak » olcu bilimci » gecirmek » tel in etmek » bulbulyuvası » koh basili » kucuk kap » cağrışmak » catışma » suzgecgagalılar » aklınıkacırmak » fare duşse başıyarılır » korlenme » işguc edinmek » istifcilik » suru » bicimini alır hidrojenle oksi » olcup bicmek » seni gidi seni veya seni seni » nahiye muduru » carşaflatma » bir sanat eserinin yapının ve » sarıciğdem » ac ayıoynamaz » olcumlu » gul gibi gecinmek veya yaşamak » ucret » bahtıacılmak » ceşmibulbul » cop sepeti » kadir gecesi » urkek » kufe » gonenc » inkisar etmek veya inkisarda b » bicim bilimi » bir dilin kelimeleriyle duşunc » rontgencilik » kıpcak » cift gormek » cıkarmak » tatlıdil yılanıdeliğinden cıka » ayağının veya ayaklarının altı » yonetmek »

iyimser_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve iyimser_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. iyimser_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve iyimser_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.