tdk sözlük TDK Sözlük

 

iyimser kelimesinin zıt anlamı

iyimser kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • iyimser kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz iyimser kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük iyimser kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gozu su icmemek » kıcına tekmeyi atmak vurmak ve » arnavutlaşma » bulunmaz hint kumaşı » şukur » cevrelerine saldıklarıkendiler » it » şıraolcer » makascılık » dadacı » kâğıt gibi olmak » nez etme » yuz kaplama » gumec balı » ceşitleme » kapcak » lâfcı » ortuk » karım koylu » soz ehli » dort elle sarılmak veya yapışm » operator » kamcılatma » beylik fırın has cıkarır » tuveyc » onem vermek » cakır » cekingenleşme » coplenme » yaşdonumu » duzec » ceyiz cemen » kuşucurmamak » şovalye » bol kepce » gorumsetme » mutemmim » palet » suruşturmek » sil » tostcu » ha hoca ali ha ali hoca » menfaatci » rotuş » cıncınlatmak » imdada veya imdadına koşmak ve » nilufergiller » okuz soğuğu » one surmek » butunu hars ekin »

iyimser_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve iyimser_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. iyimser_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve iyimser_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.