tdk sözlük TDK Sözlük

 

iyimser kelimesinin zıt anlamı

iyimser kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • iyimser kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz iyimser kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük iyimser kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şeritci » hint pirinci » maz mez » teşekkul » man men » ucretsiz » kuru gurultuye pabuc bırakmama » oğretim bilgisi » borclandırılmak » herkesin yararlandığı » koylu » cekiliş » kumeleme » gıllugişli » karada olum yok » arap tavşanı » munasebeti duşmek » terakum » hizipci » yumurta hucresi » serce parmak » icine ateşduşmek » fizik otesi » fin ugor » gozenek » duden » peşinden yurumek » diskcilik » yardım gormek » maydanozlu soğan » cift » gozune carpmak » ote » almanlaştırma » on lisans » cıkagelmek » baba oğluna bir bağbağışlamış » oğurme » mustakil » ayran gonullu » cunun » carpık » sıcıp sıvamak » turum » kıctan bacaklı » gil » cevirim » turlu » bu yuzden » hristiyanlaşma »

iyimser_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve iyimser_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. iyimser_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve iyimser_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.