tdk sözlük TDK Sözlük

 

iyimser kelimesinin zıt anlamı

iyimser kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • iyimser kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için iyimser kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük iyimser kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sumbul » frenk » calıgibi » gecim zorluğu » calım » gumuşlu » semtte oturanların tamamı » eksi uc » yonelme » olcu » acıklar livası » yuksuk kına » kalca » durtuşmek » kolaylık gostermek » gun ağarmak » namzet gostermek » lugatcilik » boy gostermek » duşgucu » olu yıkayıcı » cd » gozu kapalı » calınmak » duşuruş » gayret gostermek » soz birliği » iceri » kocaya kacmak » calıştırılma » horoz evlenir tavuk tellenir » oğretilerin genel adı akliye » muktesep » icsiz » tavus tuyu » gozgu » perdrix » cakmak » protezi » karşıcıkmak » binin yarısıbeşyuz o da bizde » pencelenme » gurcuce » israfa kacmak » dik ucgen » dokuz korun bir değneği » ucurmak » olmezleştirme » goz boncuğu » cekirdek »

iyimser_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve iyimser_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. iyimser_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve iyimser_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.