tdk sözlük TDK Sözlük

 

iyimser kelimesinin zıt anlamı

iyimser kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • iyimser kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz iyimser kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük iyimser kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olur şey veya olur değil » duşku » iki bucukluk » yaz donemi » yakın cağ » makascı » kucukle kucuk buyukle buyuk o » yureğine inmek » edilgen catı » slovak » oz indukleme » gormuşgecirmiş » torbada veya cantada keklik » hukûmet merkezi » rafa koymak veya kaldırmak » iştahıkapanmak veya kesilmek » temel onerme » cıkrıksız » doğuşken » cek vana » kor boğaz » comertce » ortodoks » potasyum sulfur » karacalılık » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » ad cekilmek » kanat acmak » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » saba ruzgârı » pekiştirmek » balıkcıkazağı » balkanlar » ağzına geleni soylemek » gobek calkamak veya calkalamak » cırcıl » calkanmak » leffuneşir » nesne » hukum giymek » cağacmak » ozetlemek » bir kararda bir allah » her telden calmak » yakut » dondurme » cicek acmak veya vermek » cıkarmak » cevirtmek » dip kocanı »

iyimser_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve iyimser_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. iyimser_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve iyimser_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.