tdk sözlük TDK Sözlük

 

iyimser kelimesinin zıt anlamı

iyimser kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • iyimser kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için iyimser kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük iyimser kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cucuk » sut calmak » merkezî ulke » ornekseme » gulup gecmek » ozel af » davar gutmek » murver » gic » guzun » inmek » kor » surgit » calımsız » oncelik » etinden et koparmak veya kesme » pozitif goruntu » kotuleyici » catkın » kaşık duşmanı » cek arabanıveya yalnız cek » kapalıgecmek » değişkene gore hesaplanan sayı » kor ağac » kapalıcarşı » cimentolatma » anglofil » donmek » altta kalanın canıcıksın » elini ayağınıopeyim » kullenmek » bir dudağıyerde bir dudağıgokt » bolumunden her biri sezon » half time » denizcakısı » coban kebabı » genclik » donmek » aliyyulâlâ » sonucunda veya birden su yuzun » carpıtılma » selâm soylemek » goz » ortodoks » toz pembe gormek » tureme unlu » avcunun icinde tutmak » deniz ordeği » bicmek » monitor »

iyimser_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve iyimser_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. iyimser_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve iyimser_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.