tdk sözlük TDK Sözlük

 

iyimser kelimesinin zıt anlamı

iyimser kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • iyimser kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz iyimser kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük iyimser kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cekul » gravurculuk » hristiyanlık » kuvet » durumunda olan saklıolan guc » guneybatı » calap » onune gelen » kuyruk cekmek » parfumeri » duşundurmek » mukemmelen » seckinler » suzulmek » faullu » soğuşme » ağzına tukurmek » ışınolcer » ipipullah sivri kulâh kalmak » oreke » dedikodu etmek veya yapmak » icini bayıltmak veya kıymak » tumgenerallik » artık gun » taraca » yarayan cevresi oluklu kucuk » secici » vazgecirmek » cığlık cığlığa » yukseltme » muşteki » dukkân » golgeleyici » acık tribun » aklınıcelmek » kacgoc » puskurmek » hayvan salamandra » donmek » duğmesiz » surek » icinden gelmek veya gelmemek » gorev » batıl inanc » pencesine duşmek » an anesiz » yoneltilme » caca » cıtırtı » gozlemcilik »

iyimser_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve iyimser_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. iyimser_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve iyimser_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.