tdk sözlük TDK Sözlük

 

iyimser kelimesinin zıt anlamı

iyimser kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • iyimser kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için iyimser kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük iyimser kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
başıyastığa duşmek » suzme yoğurt » secmeli ders » eli boşdonmek cevrilmek veya g » carpıntısız » inakcı » cokme » gecersizleştirmek » ilk ornek » tezekkur » ucuncul » siperlik » secilmek » el frenini cekmek » cıkışlarıuzerine konulan kafes » mangal komuru » gecirimli » puskurtucu » cozulum » gecmelik » cizici » alcaltış » cıkmak » geciş » okleme » duzeltilmek » hucum » ayrıtac yapraklılar » cırpmak » suthane » sakatatcılık » cozulmek » istimzac » dunur gitmek » bir koşeye koymak » faca » yapılmışalet » yureği daralmak » guneşalmak veya guneşgormek » puskurgec » unlem işareti » naturmort » capalanmak » ufleyen alet » hukûmet darbesi » kart cıkarmak » bukme » camaşır » cıtlatılma » uzerine cullanmak »

iyimser_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve iyimser_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. iyimser_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve iyimser_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.