tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenim eş anlamlısı

izlenim eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenim eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için izlenim eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük izlenim eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gul ustune gul koklamamak » şeytan cekici » camaşır dolabı » hazar » arapcalaştırma » sur at katarı » gecme » goğermek » kana boyamak veya bulamak » rusluk » ağaca dayanma kurur adama ins » gecmek » nukleer santral » kapalıgecmek » ic gıcıklamak » orselenmek » tesalup » oluşturduğu tuzel varlık » atladıgecti genc osman » hovarda olma durumu » cakışmak » ligden duşmek » sa se » ay » kukurtlenmek » curuk carık » gonder » flort etmek veya yapmak » dokum » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » horguc » konsultasyon » cift kol » soyleşi » mudevver » sınava cekilmek » bektaşîlik » hasatcılık » buyulenme » gecirmek » gorme gozesi » yarayan celik disk » fındık sıcanı » yuzlemece » parcalara ayırmak » cokuş » petrolun bir cinsi olan yanıcı » yukseliş » pahaya gecmek » tevellutlu »

izlenim_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenim_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenim_eş_anlamlısı nedir ve izlenim_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.