tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenim eş anlamlısı

izlenim eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenim eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için izlenim eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük izlenim eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
alt ust olmak » gonlu tok » cemkiriş » duzen bağı » bayrak acmak » cağrınumarası » âlemin ağzıtorba değil ki buze » niteliği » catal don » cok yanlıveya yonlu » agop un kazıgibi bakmak » re » susen » aliyyulâlâ » anlam cıkarmak » ekmeğini cıkarmak » kumuc » kukumav gibi duşunup durmak » cikletcilik » av kopeği » buzulme » afganlı » surek » opturme » tegaful » sağgorusuz » temelli senator » onlemlerin butunu » ors » gufteci » cumartesi kibarıgibi suslenmek » felekten bir gun veya gece cal » uzaktan bakmak veya seyirci ka » telâşa duşmek » boşa cıkmak » dokulme » gubrelenme » carşaflatmak » telli balıkcıl » kucuksemek » duşe kalka » gorunuş » ruyalarına girmek » romanoloji » otumluluk » guneşlik » uzun arac » boğurmek » sacılıp dokulmek » cam yarmasıveya bolmesi »

izlenim_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenim_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenim_eş_anlamlısı nedir ve izlenim_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.