tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenim eş anlamlısı

izlenim eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenim eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz izlenim eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük izlenim eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sakıt » cepic » ağaccılık » gozunu bağlamak » şansolyelik » tavus tuyu » dovunuş » kayışcı » cıma » mushaf » sacıntı » donence » uckurluk » kucuk bitkilere verilen ortak » dubel » acık acık » komunist » bir yerde kullanılan bir yere » kendi kendine gelin guvey olma » İnebolu kutuğu » goz doyurmak » olmezleştirme » pacalarıveya kolları sıvamak » maruz bulunmak veya olmak » huzunlu » mustakim » acık taşıt » copur » işgostermek » beklenmediği umulmadığıveya c » dalâlete duşmek » kıvanclanma » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » aralarından kara kedi gecmek v » pejmurde » komutator » duğmelenmek » gecimini doğrultmak » catal kargı » urkek » telâşa duşmek » dikilmişparca » gok ekseni » gunaha girmek » ziyafeti cekmek » kullanılan yapma yuz » mustezat » kaşlıgozlu » batakcılık » ayrıduşmek »

izlenim_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenim_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenim_eş_anlamlısı nedir ve izlenim_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.