tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenim eş anlamlısı

izlenim eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenim eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için izlenim eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük izlenim eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
coban salatası » ici kalkmak veya kabarmak » suruyu guden kurdu gorur » danimarka kırmızısı » nubuvvet » cermen dilleri » bicimli » avarca » cırpmak » kilit kurek olmak » munasebette bulunmak » ustunde hakkıolmak » copurlaştırmak » aşağıfalan yukarı » guvence » sudan tavuğu » uslûplaştırmak » bokelik » İzmir kofte » calarma » cokmek » cayır » şeritcilik » catlak » uzerinize afiyet » yuklem obeği » kancılarlık » musaade » komşu kapısına cevirmek » onune cıkmak » calgısız » mezur » ozensiz » cubuk odası » percem » doş » uyarlac » turlu şeylerden yaptıklarıve t » ruyet » luzumsuz yere » surum surum surunmek » allah ın veya tanrı nın gunu » cokmek » kundakcılık » musluman » ataturkculuk » caşıtlamak » ılıkca » kumes hayvanlarını urkutup kac » sansurcu »

izlenim_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenim_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenim_eş_anlamlısı nedir ve izlenim_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.