tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenim eş anlamlısı

izlenim eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenim eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz izlenim eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük izlenim eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hot demek » ağrılarda goz ağrısı her kişi » percinleşmek » dikilmişparca » celme » eşyukselti » mutemerkiz » ciceğe kesmek » olcuşme » caktırmak » cekberi » hoşgorusuzluk » icine ateşduşmek » gozleri bayılmak » yureğini hoplatmak oynatmak ve » munasebette bulunmak » ruyasıcıkmak » canından bezmek veya bıkmak u » oğur olmak » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt » zihnini kurcalamak veya tırmal » cıkarmak » yezidîlik » gozun aydın » gozunu doyurmak » tutun » cerge » cift vuruş » kopru yol » fakulteli » bayat » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » bok yemek duşmek » orgu » surtunuş » yağolcer » tazıo tazıama culu değişmiş » dadacı » koşe yazarlığı » ac gozlu » kuf bağlamak veya tutmak » cakal » lâf soyledi bal kabağı » mustensih » ust deri » yuzey şekilleri » bitki equisetum arvense » burokratik » yuru ya kulum demiş » ozel mulkiyet »

izlenim_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenim_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenim_eş_anlamlısı nedir ve izlenim_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.