tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenim eş anlamlısı

izlenim eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenim eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için izlenim eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük izlenim eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
durulme » cokkunleşme » buzulmek » cor » it ite buyurur it de kuyruğun » erekcilik » gormek » şarjor » icine dokunmak » demir gibi cok sağlam » tarafından arabacıicin armağan » musvedde » catıeteği » oğrenci kimliği » derinlik olcumu » tekebbur » hiclik » dağlara duşmek » turlu » ağır cekmek » tatar ağası posta gorevi yapan » musellim » başmusevvit » yoldan cevirmek » tek cenekli » suzgecgagalılar » cişik » oluşmuşmotorlu arac » onsel » techil » gucu » surgun gitmek » gozunde şimşek cakmak » olumu op » olum » sınıfta cakmak » ic su » sursat » sondurulme » civisiz » cizgi » gerilim olcumu » suluk vurmak » koltuk gozu » bahceli » soğuşme » imdatcı » gozlerini belertmek » cifter cifter » capmak »

izlenim_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenim_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenim_eş_anlamlısı nedir ve izlenim_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.