tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenim eş anlamlısı

izlenim eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenim eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz izlenim eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük izlenim eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
nur yuzlu » şanlışohretli » ortak carpan » sunepelik » zenneye cıkmak » cıplaklaşma » cizim » durum » uclanmak » tok sozlu » oclenmek » canıyanan eşek attan yuğruk ol » ince yağsız uzun kuyruklu bir » gorevsel dil bilimi » dişgecirememek » candan gecmek » kece kulâh olmak » duş » satışsozleşmesi » ebegumeci » acık » tumen » adıcıkmak » yapısı » olum dirim » bicki dikişyurdu » suvari » aklınıkacırmak » tur » kosteklenmek » carpılmak » cenesi acılmak » kunyesi gelmek » ustlenme » hakas » cağ » rotarlı » tan ağarmak veya atmak » kaynatılmasıyla elde edilen ye » ipek boceği » carpacak buyuklukte sembol ni » gozu gonlu acılmak » uleştirim » paraguaylı » cekiş » sa se » samanyolu » yelec » sus » kutup yıldızı »

izlenim_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenim_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenim_eş_anlamlısı nedir ve izlenim_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.