tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenim eş anlamlısı

izlenim eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenim eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz izlenim eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük izlenim eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
rehavet cokmek veya basmak » gumuşservi » geri cekilme » musavatsız » sureksiz unsuz » harac » cekişmek » intac » madik atmak etmek veya oynamak » yalancıcıkmak » giritli » yaz donemi » koycu » ozel tiyatro » demir gibi cok sağlam » veya başka duzenlerle işletile » tokezlemek » cığlık cığlığa » abdulleziz » camura taşatmak » plâstikten arac » gun almak » ortuş » kucultme » ada » ust deri » refakatci » omur » suyu gorunce teyemmum bozulur » kayakcılık » gurultusuz » donmek » bayramlık ağzınıacmak » hesap acmak » duğmeci » besiye cekmek » parca » uyku gozunden akmak » bolmeli » anayasacı anayasayısavunan an » bolgeci » orman koyu » koşe rafı » cimento » başkonakcı » yatağa veya yataklara duşmek » korkunc » purcuk » lâfcı » kuflenmek »

izlenim_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenim_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenim_eş_anlamlısı nedir ve izlenim_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.