tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenim eş anlamlısı

izlenim eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenim eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz izlenim eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük izlenim eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duz tumlec » gozu ac » beklenmediği umulmadığıveya c » tel orgu » demokles in kılıcı » yuklemek » sovuşme » dorttek » bitkisel veya hayvansal madde » bunalıma duşmek » molekul » uzerine uzerine gitmek » puan almak veya kazanmak » gergedan boceği » katıve cıkıntılıorgan » gockun » tume varım » ozel mulkiyet » curcur » buyrukcu » on tureme » şuphecilik » kotu gozle bakmak » dortnal » kilise canı » tum sayı » uyudu cocuk sevildi cocuk he » solusyon » cınlatma » ortuşme » boşnaklık » munekkit » tat » icindeki en kucuk birlik » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » zevkten dort koşe olmak » el sozluğu » tumgeneral » sutcu » caylık » ağza alınmaz veya ağza alınmay » ucurmak » hristiyanlaştırma » suzmek » gercekustuculuk » ustune gelmek » genc » roportajcılık » gullu » sinema sanatcısı »

izlenim_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenim_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenim_eş_anlamlısı nedir ve izlenim_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.