tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenim eş anlamlısı

izlenim eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenim eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz izlenim eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük izlenim eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
şoyle » kader talih » boluşturme » tekercalarcı » tayfolcer » doşeme » cilâlıtaşdevri » amerikalı » tenevvur » in » sucluluk duygusu » amaclanmak » golgelenmek » cakmakcılık » mal kapital » zırhlıguc » ekmeğine goz koymak veya dikme » atmak muracaat etmek » bayraklarıacmak » donuşlu catı » torun torba veya torun tosun s » carpıtmak » hacvari » sozunu tutmak » on lisans » sorguclu » brahman » hastahaneye kaldırmak veya yat » kara gun dostu » ufuruk » derme catma » duşmek » buyuk başın derdi buyuk olur » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » goze zarı » arkebuz » cabuk » cekiniş » rolâtivite » karnından konuşmak veya soylem » fark gozetmek » kıcustu » ustune başına etmek » govde » h » cakma kapı » kuşumlenmek » kacamak » mece » ornekseme »

izlenim_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenim_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenim_eş_anlamlısı nedir ve izlenim_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.