tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenim eş anlamlısı

izlenim eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenim eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için izlenim eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük izlenim eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
meyve receli » denetci » vermek icin bir araya getirilm » etmek » mustebat » iki gozum iki gozumun nuru » mutereddi » dunurluk » mineral » tan ten » ağzına kilit takmak veya vurma » ciftelenmek » santim kacırmamak » gradosu duşmek » cekilme » duşunuş » iyilik guzellik » guneşsaati » hayrette veya hayretler icinde » kufur kufur » goveriş » kına yakmak koymak surmek vu » mantar ozu » bıckıcı » camursuz » gozunde tutmek » sırtustu » surunceme » yuzler » bust » kapkaccılık » cadırlıordugâh » lehce » ağac » ocunu cıkarmak » ayaklarına veya ayağına kara s » mefruşatcı » caylık » hayalinden gecirmek » acılış » yayılmasınısağlayan cihaz » civili » dirsek cevirmek » kor tapa » geciriş » kucurek » yuzmek » icerik » cul caput » etmek »

izlenim_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenim_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenim_eş_anlamlısı nedir ve izlenim_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.