tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenim eş anlamlısı

izlenim eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenim eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz izlenim eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük izlenim eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kayıkcılık » cini murekkebi » angolalı » toplu calışım » allah ziyade etsin » başına gecmek » alcıcı » ozellik başkalık fark » berbat etmek veya eylemek » acık dolaşım sistemi » gizil guc » redaktorluk » art avurt unsuzu » yonetmek gorev ve sorumluluğun » oldurmek » parca » guc » omuz opuşmek » tufek atmak » anlamında ikileme oluşturur » alcak gonullu » gozune ilişmek » gecmek » soz duellosu » gosterişcilik » turemiş » anglosakson » turkceleşmek » senator » percinleme » ucleme » uzum turşusu » mece » yapay dollenme » bitki equisetum arvense » buyuk tansiyon » cepic » hot demek » seckinleşme » urkutucu » mulâyim » boynuna gecirmek » hic de » yuzdurulme » boşveya boşta gezmek veya gezi » ara secim » paca kasnak » suzgunleşmek » fusun » seruvencilik »

izlenim_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenim_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenim_eş_anlamlısı nedir ve izlenim_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.