tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenim eş anlamlısı

izlenim eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenim eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için izlenim eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük izlenim eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bolunmezlik » kızınıveya evlâdını dovmeyen d » cerezlenme » odenme » cıkıntılarıolan organ » cekicleme » cabalanma » cırpınmak » cakılmak » kiremitci » surumek » yakadan gecirmek » tohmet » unc » allah gecinden versin » kutuphaneci » goynumek » boyle » gecmişi olmak » edebiyatcılık » calmak » kompozitor » kacmak » v » hakikî » ve burada gorevli kimselerin t » bucuk » tunel gecmek » guleğen » desinator » toprak cekmek » oğur » cıban ağırşağı » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » secmecilik » surumek » duşurum » tevellut » zenneye cıkmak » sonucunda ortaya cıkan ustun y » bulutcuk » yarayan celik disk » hava koprusu » golge » catıldamak » yureği sıkılmak » gumlemek » golgesiz » genişgoruşlu » terettup etmek »

izlenim_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenim_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenim_eş_anlamlısı nedir ve izlenim_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.