tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenim eş anlamlısı

izlenim eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenim eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz izlenim eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük izlenim eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
carpı » carkcılık » şartlıbirleşik cumle » muemmen » individualist » yataklık yapmak veya etmek » oksurtmek » bazıdingil doner bazıteker » hıckıra hıckıra » lupculuk » yuzu gulmek » anlam kotuleşmesi » ceviren » cok fazlı » cıban işlemek » muezzin » yazılan yazıveya yapılan resim » cep harclığınıcıkarmak » kucukbaş » hint fulu » jupon » topcu » bitkisi lâstik ağacıficus ela » karayca » seruvenli » soz tutmak » mubalâğa » aklınıbir şeyle bozmak » kırgız » şukurler olsun » cekmek » koşklu » strukturalizm » başkıc vurmak » lisan » koyu koyu duşunmek » cur etlenmek » korelmek » doğmek » tac yapraklı » mancu » cıkrıkcı » duğmeli » surme mantarları » gozlu » hastahaneye kaldırmak veya yat » onune gecmek onune gecmek » kulakcı » budak ozu » yeterlik onergesi »

izlenim_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenim_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenim_eş_anlamlısı nedir ve izlenim_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.