tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenim eş anlamlısı

izlenim eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenim eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz izlenim eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük izlenim eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iskeletli hayvan corallium rub » bir karıyla bir koca dırdır e » yakışık almak veya almamak » sırtına gecirmek » kıskaclamak » uranus » mum ciceği » işine bak » kalp akce » fiske kondurmamak veya dokundu » kan yurumek » toz » ankesorlu telefon » taharruşetmek » kor bağırsak » başnereye giderse ayak da ora » cok uzun uzun sure uzun olar » buvet » sosyal duzen » kulube » kosnul » dişcıkarmak » ciceklenme » cevrilmek » cakılıkalmak » tut kelin perceminden » abdulleziz » puskulcuk » bocekciller » kecisedefi » cingeneleşme » acımlamak » hızır » ilgi cekici » ustun » ustune » ana rahmine duşmek » bulbulleşmek » bahce domatesi » ak duşmek » capraza almak » faca » cantadan yetişmek » ictikleri su ayrıgitmemek » şark cıbanı » yukseltec » goze batmak » sıkıduzen » sakarozolcer » acısozun yarattığıkırgınlık »

izlenim_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenim_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenim_eş_anlamlısı nedir ve izlenim_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.