tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenim eş anlamlısı

izlenim eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenim eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için izlenim eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük izlenim eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ha şoyle » yukluce » baştan kara gitmek veya etmek » yuz yuze kalmak » doğu turkcesi » hoşca » inakcı » oykucu » yuceltilmek » odul » ağzından dirhemle cıkmak » hizmet gormek veya etmek » yol gostermek » kuskun kuskun » yer yer kazıyarak alttaki renk » yedek parcacı » duz yuzeylerden her biri » borc yemek » isteri nobeti » yon zarfı » luk » yatışma ozelliği olan yatıştı » yalın kılıc » guneşgozluğu » kunhune varmak » muncer olmak » selâm verdik borclu cıktık » tul » cekmek » vazgecirmek » izdivac etmek » tereyağından kıl ceker gibi » yureğini dağlamak » teşrifatcı » mumsondu » cırpınmak » dağveya dağları devirmek » muzecilik » muhmel » golalası » kutuk » gokturk » kecileşme » satranc takımı » ozumsenmek » durdurmak » gozleri dolmak veya dolu dolu » mirac » mal mudurluğu » ak gun ağartır kara gun karar »

izlenim_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenim_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenim_eş_anlamlısı nedir ve izlenim_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.