tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenim eş anlamlısı

izlenim eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenim eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için izlenim eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük izlenim eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
buyukluk satmak » kaygıcekmek » gecirilme » tohumu dokulmek » acısıicine veya yureğine cokme » buyumuşde kuculmuş » guderi » duşup kalkmak » yeşille lâcivert arasırenk el » yapılan fıcıvb » goz goz olmak » teselsul » şaşkına cevirmek » ne yuzle » canıcıksın » somikok » gulbahar » perlon fırca » noel baba » duyuustu » okuz » gecit vermek » kahrından olmek » yuklemek » dodurga » dışters acı » işaretle bir nezaket gosterisi » dizi veya dizinin dibi » geciştirmek » gecim sıkıntısı » carpma » ciselemek » patates koftesi » şofor ağzı » gun ışığına cıkmak » midesi veya ici ezilmek veya k » komunist » sozlukculuk » olu saat » ciceksiz » karagozluk etmek » caycı » istencci » kılıc kuşanma » tutun » ok yaydan veya yayından cıkmak » olum sessizliği » hayırlıveya hayırlısı olsun » dehşete duşurmek » anasının gozu »

izlenim_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenim_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenim_eş_anlamlısı nedir ve izlenim_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.