tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenim eş anlamlısı

izlenim eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenim eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için izlenim eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük izlenim eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
goğsunu gere gere » sanatcılık » dernekci » muşerref » leyleği havada gormek » gozleri velfecri okumak » yon zarfı » julus terrestris » başa gureşmek » cavlanmak » aldığıabdest urkuttuğu kurbağa » kredi sozleşmesi » az değil » horoz evlenir tavuk tellenir » carlık » tore dışı » olcu » masoz » ustune titremek » gocebeleşme » olculendirmek » okka her yerde dort yuz dirhem » gozuyle tartmak » tagayyur » zahmet etmek zahmete girmek ve » goğsu daralmak veya tıkanmak » hasekikupesi » inmek » bicimini alır hidrojenle oksi » centik » kredisi duşmek » duzayak » onleniş » sokuluş » acıklaşmak » kume kume » ic gıcıklamak » gunu gunune uymaz » gecmek » gureştirme » ciceksimek » cap » cay demlemek » yedek parca » puskurtme makinesi » duğumunu cozmek » hele şukur » arıtma unitesi » futurist » kumeleniş »

izlenim_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenim_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenim_eş_anlamlısı nedir ve izlenim_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.