tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenim eş anlamlısı

izlenim eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenim eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz izlenim eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük izlenim eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
notr » vay » emanetci » kutuk » ii murat a yolladığıbir haber » cumbuşlu » ucuncunun olmazlığı » cayhaneci » ciceksiz » sungulenmek » gulup gecmek » silip supurmek » arnavut ciğeri » tartışma goturmek » orumcekli » temizlikcilik » fark gozetmek » ortak tumlec » mulâkat » azerî » utu tahtası » kulfete katlanmak » ag » koyuvermek » gecen » kalcın » tapıncakcılık » gungormuşluk » yureği ferahlamak veya hafifle » mumessil » cekel » tanrımisafiri » koşeyi donmek » odevcil » urunsuz » dortnala » guney karamanı » dy » kat îleşme » gundaş » tefehhum » odullendirme » celikli » malta eriği » ayın on dordu gibi » orta doğu » altınıustune getirmek » suflîleşme » bayram kocu gibi » fındıkcılık »

izlenim_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenim_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenim_eş_anlamlısı nedir ve izlenim_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.