tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenim eş anlamlısı

izlenim eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenim eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz izlenim eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük izlenim eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mustakim » maz mez » golge » imdada veya imdadına koşmak ve » duğmek » kararmışve sertleşmişinsan der » erendiz » recete » koclanma » gonlunu kaptırmak » koleleştirme » cozmek » secmecilik » bilek gureşi » pence » cayırlamak » cermik » kulkedisi » gun ortası » yonlu doğru » kiminin parası kiminin duası » ehlisunnet » gostermek » pirinc » her ne ise veya her neyse » cirişlemek » oldurmek » bicimsiz » sebeplerle ortaya cıkan iktisa » sacık » gozukmek » aramak » makineli tufek gibi » taşcıtarağı » paracol » acı » dokme demirden yapılmış uclar » rucu » kem gozle bakmak » koşe » adıveya ismi gibi bilmek » yurutme » organizmaların oluşturduğu bir » capaklanma » sıcma » facasınıalmak veya al aşağıetm » medica » sulfatlama » yuz bulunca astar istemek » tibetli »

izlenim_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenim_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenim_eş_anlamlısı nedir ve izlenim_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.