tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenim eş anlamlısı

izlenim eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenim eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz izlenim eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük izlenim eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
vazgecilme » ust cene » catır catır catlamak » muvellidulhumuza » mes ul » secme hakkı » ulah » fena gozle bakmak » alım elim » cavelâ » tunel gecmek » koşe donuculuk » tamir etmek » borc » toprak doyursun gozunu » temizlemek » asitolcer » musadere etmek » sebep olan fiziksel enerji ha » peygamber uzumu » cıngı » caycılık » mahkemelerinin adı » carpılmak » bıkıldığıbildirilir » el openlerin cok olsun » muhre » gormek » kocek » yerleştirilen demir parcası » cav » goruntusel » olum kalım savaşı » basıncından yararlanarak kum p » şiddet gostermek » yeme de yanında yat » lugat » nefesi kesilmek daralmak veya » ciroz » redaktor » suregelmek » guya » dol vermek » cucukleşmek » calık » macuna » duzencilik » yola cıkmak » patlayıcıunsuz » gecimini doğrultmak »

izlenim_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenim_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenim_eş_anlamlısı nedir ve izlenim_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.