tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenim eş anlamlısı

izlenim eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenim eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz izlenim eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük izlenim eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sutlenmek » canak yalayıcı » cozumlenmek » gozlerini bitirmek » mandagozu » ucmak » kor kurttan bile vazgecmemek » bordur » doşenmek » bulunan bolum kafa ser » sap cekmek » dun » allah vergisi » gumuşlu » yola cıkmak » tesalup » işguc sahibi » ezinc » gocer » şoyle boyle » yapılmışince ve uzun şerit » kutuğu hayat ağacı » failimechul » gozluk takmak » postekiyi kurtarmak » karşıtı » koclanmak » on secim » yuzeyinden yuksek yeryuzu parc » ustune yuklenmek » acmak » cocuk yuvası » guzide » ruşt » harekete gecmek » maz mez » cırpmak » ust perdeden » unc » dubel » cay vermek » haber ucurmak » kopek sarımsağı » duşman » donuş » pencere acmak » ınca ince unca unce » balıkcıl » tekefful etmek » sozunde durmak »

izlenim_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenim_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenim_eş_anlamlısı nedir ve izlenim_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.