tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenim eş anlamlısı

izlenim eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenim eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz izlenim eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük izlenim eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gokten zembille mi indi » yetkili yargıc » nutuk atmak veya cekmek » hoparlorsuz » cur etkârlık » borc altına girmek » usanclık » ciftlemek » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » tıraşcı » cokum » mutercem » yuzlemece » elcilik » makaslıbocek » goturmek » buyukce » beyaz komur » gubrelik » tacikce » soz almak » muşavirlik » muzakere etmek veya yapmak » cark » defteri durulmek » gun doğusu » imbikten cekmek » elden duşurmemek » acık sacık konuşmak » korkunc » cucuk » yuru ya kulum demiş » duşurmek » cıngırakcılık » akcıllık » yağma etmek veya edilmek » durumundaki bileşkenin uygulam » buzme » duşmez kalkmaz bir allah » fusun » curmumeşhut » kult » kendini toparlamak veya toplam » sarachane » hazırlık donemi » bir kararda bir allah » duztaban » tek cekirdekliler » kor dokmek » bayram cocuğu »

izlenim_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenim_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenim_eş_anlamlısı nedir ve izlenim_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.