tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenim eş anlamlısı

izlenim eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenim eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz izlenim eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük izlenim eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dağarcığıyuklu » dort ustu murat ustu » togolu » gunu birliğine » karikaturleştirmek » kukurtlenme » gecirtmek » oyle » aranjor » cer » şeyin ayrıcalığınıanlatır » dibi gorunmek » revacta olmak » kireclemek » gozaltı » cığlık cığlığa » universiteler arası » pabuc pahalı » kerem buyurun veya eyleyin » mutegallibe » silâh catmak » cenesini actırmak » geleceği varsa goreceği de var » gucu gucune yetmek veya yetmem » l demiri » yuklu » yerleştirilen demir parcası » alcılı » hint darısı » supermarket » tukuruk bezleri » yumuşak ince kâğıt » bedcehre » doğunme » alcaklaşmak » sakatcı » ic » dar kacmak » l » cift ayaklılar » calgısız » camlık » kustahlaşma » tecavuzkâr » uzun parca » boyle » cepellenmek » ağac balı » tesadufen » curuf »

izlenim_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenim_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenim_eş_anlamlısı nedir ve izlenim_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.