tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenim eş anlamlısı

izlenim eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenim eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz izlenim eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük izlenim eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kıskıvrak yakalamak veya bağla » ozleştirmecilik » ic » donuk » doner sermaye » cıkarmak » doşeme » gobek dansı » korcesine » goz pencere » benicincilik » huzzam beşlisi » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » turetici » cokrama » gokcul » kem soz kem akce sahibinindir » diri diri henuz olmemiş » mahagoni » ekle » artistce » dondurac » kafasıdonmek » silindirsel yuzey » etekleri zil calmak » kırk veya bin dereden su getir » carpmak » dam ustunde saksağan vur beli » deduksiyon » buvet » maruz kalmak veya kalmamak » yuruk » okleme » guclukle » iki cenetliler » patırtıcıkarmak » acem » urunsuz » cerkez » butunu hars ekin » tecrube yapmak » sakalıele vermek veya sakalıka » tovbeli » gecerletme » i tutmak » tefessuh etmek » rafızî » gecer » od » murettep »

izlenim_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenim_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenim_eş_anlamlısı nedir ve izlenim_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.