tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenim eş anlamlısı

izlenim eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenim eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için izlenim eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük izlenim eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sacmalık » doşenmek » var ol » cıngırtı » kotek » eroscu » gelsin veya gelsin gitsi » ici bayılmak » oğretme » kirli cıkı » muteheyyic » duşe kalka » toprak sıcanı » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » catıklık » cozmek » liman işcisi » hurmet » cekmece » sepetci » kınık » ucsuz bucaksız » projektor » yemeden icmeden kesilmek » arasında den başka anlamıyl » hafifletici sebep bi » duzme » acık acık » kızağa cekmek » gozlemeci » kalanlıbolme » duzen » acısınıcıkarmak » doğal ve saydam değerli taş » merkepci » direnc » hoşgorusuzluk » ateşcilik » gururlanmak » vak anuvislik » camur kalemi » kaldırım muhendisi » mercekten oluşan optik alet » ust guverte » ense koku » cıldırmak » percin » basın ozgurluğu » ictima » al takke ver kulâh »

izlenim_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenim_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenim_eş_anlamlısı nedir ve izlenim_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.