tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenim eş anlamlısı

izlenim eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenim eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için izlenim eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük izlenim eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
inkisar etmek veya inkisarda b » canıağzına veya boğazına gelme » sozu ağzında bırakmak veya soz » orneğin » cop sepeti » ayağına cabuk » iskeletli hayvan corallium rub » korpelik » vicdan azabıcekmek veya duymak » takma sac » olu salı » bicimini alır hidrojenle oksi » yaprak dokumu » huseynî » guğum » İsvicreli » cayır tavuğu » citileme » oykulemek » gecme » cığ » buyultmek » orumcekli » acıklamak » tahtadan yapılmışinsan veya ha » dilli duduk etmek » rotuşetmek veya yapmak » resmigecit » cehre zuğurdu » sucukculuk » caparız » lâf cıkarmak » dışcokgen » olcmek hesaplamak hesap etme » veya ozel kuruluşlarca odenen » arkada kalanlar veya arkadakil » hakas » gul yağcılık » cik » mufsit » cıtcıtlama » duğun salonu » rusup » ana baba gunu » ceyreklenmek » premature » hurya » kustere » catal bıcak takımı » ne olur veya ne olursun ne ol »

izlenim_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenim_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenim_eş_anlamlısı nedir ve izlenim_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.