tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenim eş anlamlısı

izlenim eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenim eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz izlenim eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük izlenim eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cadırcılık » sunnet » ma me » gozleği » garnitur » bicimi » gecirmek » mutefekkir » tuzakcı » gormek » duşunce » satranc vezni » burnunu cekmek » canakcılık » cehennem kutuğu » ciyleme » kopcalanma » duşeşatmak » ufunet » kat îleşme » curuk veya curuğe cıkmak » cubuk » luzucî » cobandağarcığı » bakar kor » gecersiz » tuy duzmek » itibardan duşmek » onların temsilcileri arasındak » iz duşumu » muteveccihen » celtiklik » mueccel » guatemalâlı » estetikci » arışların arasından gecirmeye » cinke » cıvgın » ovgucu » kabak cekirdeği » lektorluk » capari » supruntu » guzluk » guvensiz » cıkıntı » eski goz ağrısı » cayır teresi » tenturdiyot » seckin »

izlenim_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenim_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenim_eş_anlamlısı nedir ve izlenim_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.