tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenim eş anlamlısı

izlenim eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenim eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için izlenim eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük izlenim eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ilâhiyatcı » ateşciceği » gomulu » gokyolu » yonetici » peşkeşcekmek » kuluckalık » metafizikcilik » suruklendirme » liman cuzdanı » toplumcu gercekcilik » talip cıkmak veya talibi cıkma » mulk » bulten » cadır » kurulur » caylık » sokuluş » calgıorağı » niyaz etmek veya eylemek » subyan koğuşu » temerkuz » meraktan catlamak » acmak » simitci » bir avuc » nefsine duşkun » makyavelcilik » not duşmek » selâm soylemek » ruhu şad olsun » ruyasında gorememek » mavimtırak esmer renkte bir el » siyanurleme » haymana okuzu » okuz gibi bakmak » cimen » cevrim » gec » cınlayış » arac » calkamak » dokuz ayın carşambasıbir araya » cerceveleme » zr » kocek » gecirici » solpumek » duşundurmek » kacakcılık »

izlenim_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenim_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenim_eş_anlamlısı nedir ve izlenim_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.