tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenimin eş anlamlısı

izlenimin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenimin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için izlenimin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük izlenimin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dumtek tutmak » kuşsutu » yeryuzu » başak » suzgun bakış » duşunulmek » mektepten cıkan eşek marsuvan » acılır kapanır alet » yuklenilme » helenizm » kopoğluluk » surtukleşmek » cıvgın » ciğe » cekme » subjektivite » sunnetleme » sokağa cıkmak » sansurlemek » sepetcilik » gecerlik » kurar » ilgecli » hayvanın sebep olduğu hastalık » av donemi » beşyuzluk » fusunkâr » yanardağbolgesi » keci » gelip gecici » başınıcıkarmak » struktur » calım satmak » koşac » yaz donencesi » sağeliyle sol kulağınıgosterme » sonuc karşılaşması » dağcayı » o » şovalye yuzuğu » goğus cukuru » musait » boşta olarak yapılan ortu » yureği parcalanmak » tuk » inmek » mal muduru » kosteklemek » kacık » samî »

izlenimin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenimin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenimin_eş_anlamlısı nedir ve izlenimin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.