tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenimin eş anlamlısı

izlenimin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenimin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için izlenimin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük izlenimin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kotu » cift motorlu » romork » arap » orselenme » zuğurtleşmek » demir gibi cok sağlam » guzel » cuval » eski koye yeni âdet » korunu oldurmek » icin kullanılan boru oluk vey » duduklemek » kor » ciğkacmak veya duşmek » terettup etmek » cekiştirmek » rontgenci » dili ensesinden cekilsin » kemalpaşa tatlısı » ters yuz veya ters yuzu geri d » cağırmak » civi gibi » kulceleşmek » muşavirlik » ankara kedisi » hukumdar » lisan » art duşunce » yerleştirilen demir parcası » sebat etmek veya gostermek » şuphe kurdu » aklınıbaşına almak veya toplam » empresyonizm » bağlac grubu » cil » şovalye yuzuğu » carcur » inmek » cok gelmek » yenik duşmek » bulbul gibi şakımak » adî suclu » donmek » sacı » satılığa cıkarmak » sandvicci » terekkup tarzı » sefa surmek » ayrıduşmek »

izlenimin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenimin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenimin_eş_anlamlısı nedir ve izlenimin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.