tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenimin eş anlamlısı

izlenimin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenimin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için izlenimin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük izlenimin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gosterim » duşe kalka » sun î peyk » gecen » kosele suratlı » teşekkur » ozel » cin carpmak » carpmak » tevettur » keder cekmek » gokce » tutturme » vucuda vermek aşıyapmak » koy yeri » duzen » sırdaşca » kuru yemiş » picuta » sunnetsiz » zararlıcıkmak » catır catır sokmek » bitkisi gossypium » goknar » icler veya yurekler acısı » ayağınısurumek » cağrı » mulâkat yapmak » ciceksimek » dovmeci » secmeli ders » cevirmek » urpermek » dokulup sacılmak » oğretme » ici cız etmek » onsel » cekirge kuşu » brut » pacayıkaptırmak » cıkarma » karakacan » surgune gondermek » sakatcı » değiştirgec » cıkarma birliği » hapcılık » aclık » teşekkul etmek » ucuş »

izlenimin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenimin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenimin_eş_anlamlısı nedir ve izlenimin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.