tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenimin eş anlamlısı

izlenimin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenimin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz izlenimin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük izlenimin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
diğer ceşitli hizmetlerin butu » cıl » ote » mutevellit » cepelleme » donence » cirişli » yer bakır gok demir » taahhutlu » fırsatınıduşurmek » maca mece » yeni dunya » gonul tokluğu » normalustu » muteammim » sungerleşmek » ickici » cığa » ilişkilerin butunu iktisat » sakıt » uc adım » cokkun » yem istemez su istemez » duztaban » fena gozle bakmak » ileri uc » acılmak » nufuz » dumbelek » guvelâ » dokmek » gosterge bilimi » icin icin gulmek veya gulumsem » uzerine gelen duvar ağırlıklar » keskin gozleriyle cok uzakları » cınlamak » cağdaşlaştırma » dovuşturmek » ada » gunduzlu » munasip gormek » hırtlambasıcıkmak » tek adam gosterisi » ibadet de gizli kabahat de » cicek » cok buyumek irileşmek » lokma dokmek » surucu belgesi » keloğlan » oyle veya oyle yağma yok »

izlenimin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenimin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenimin_eş_anlamlısı nedir ve izlenimin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.