tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenimin eş anlamlısı

izlenimin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenimin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz izlenimin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük izlenimin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
soylemseme » cok koyu sarırenkli guclu bir » hesap gunu » hukûmet » cıkak » eşek kulağıkesilmekle kuheylân » ciğiplik » surekci » gecen » yuz binlik » tatarca » ustelemek » cangıl cungul » cırpıgibi » şerefine icmek » gokce » kulbastılık » tazıya donmek » goğsu daralmak veya tıkanmak » viyaduk » kimse » granul » tatil koyu » yuzmek » uygun gormek » bisikletci » gorunur » calışmak » yuz verince astar istemek » oportunist » gok » ort ki olem » cadırcı » i » kuru yuk gemisi » oyle veya boyle » ustune başına etmek » yuzde yuz » emec » fug » girişucreti » kopurtuş » inci sacmak » cabalamak » umutsuzluğa duşurmek » rest cekmek » surgu » cakmak taşı » tesettur etmek » cok sağlam dayanıklı sert »

izlenimin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenimin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenimin_eş_anlamlısı nedir ve izlenimin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.