tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenimin eş anlamlısı

izlenimin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenimin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için izlenimin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük izlenimin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kâğıtcı » cekelez » kut » adliye encumeni » bayrakcı » kucuk gormek » cizme » kan akcesi » alcaklaşma » donuşsuz » gonendirme » denize dokmek » catı » muracaat » bok ustun bok » kirecsizleştirme » kıraclık » nur ol » supurtme » cağırı » verim duşurmek » nufus bilimci » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » mutemerkiz » işin kolayına kacmak » goz bağcı » gonul yıkmak » gumuşlenmek » duzenlilik » cuvallı » yaradan tanrı rab mevlâ » golge » ağız tutunu » coluk cocuk sahibi olmak » aromaticus » devletle » direktorluk » calkalamak » yer olcumu » cokeltmek » cekici » kutleme » nispet vermek veya yapmak » surukleyiş » başaktor » ice yoneliklik » cs » sacma » cıplak » az cok »

izlenimin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenimin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenimin_eş_anlamlısı nedir ve izlenimin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.