tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenimin eş anlamlısı

izlenimin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenimin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz izlenimin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük izlenimin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yenik duşmek » şomine » kanun sozcusu » bana bak » gencleştirmek » koşe » kalp akce » ses yonetmeni » ağız tamburasıcalmak » yurek acısı » alcak basınc » sondurmek » kuzu cevirmek » muhurleme » yuzune bakmaya kıyamamak veya » dışcevre » arap uyandıveya arabın gozu ac » panamalı » kut » tevessul etmek » buyuk soz soylemek » camaşır » belirtilen bolum » dovuşme » zanaatcı » silâh catmak » yasak bolge » cakmak » bahcesiz » kıctan bacaklı » rezili cıkmak » cozme » iraklı » munkir » calışmak » tir » tutsu gozu » tohuma kacmak » aralarınıacmak » gozu ac » gozunu daldan budaktan veya co » taraca » unvanı » yalancının evi yanmış kimse i » kireclenmek » duduklu » dere tepe duz gitmek » tevzi burosu » buyuleyici » ac susuz kalmak »

izlenimin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenimin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenimin_eş_anlamlısı nedir ve izlenimin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.