tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenimin eş anlamlısı

izlenimin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenimin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz izlenimin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük izlenimin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ustubec » kulliye » uclu » kacırga » dunya ahret kardeşim olsun » kısmî felc » gorunmek » bağırışcağırış » cilekeşlik » cok yanlıveya yonlu » dunya âlem » gozetici » calıhorozu » cığırtkan » şişe » yuze cıkmak » bir daha yuzune bakmamak » dovuş » cağıgecmek » kelle koltukta gezmek » gumburdemek » aşcı » kedigozu » tonlu unsuz » yatak ortusu » bohcacı » trafikci » dayanabilen sağlam guclu mu » karnıac » urun » merhem » kese ciceği » kethuda » curutmek » ispenciyari » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » salon camı » elini sallasa ellisi başınısal » balıkgozu objektif » muttefik » dumanıustunde » yufka boreği » hic » gun gormek » guzellik kralicesi » başkoşe » recineli » vucut vermek » guclendirme » ust uste »

izlenimin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenimin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenimin_eş_anlamlısı nedir ve izlenimin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.