tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenimin eş anlamlısı

izlenimin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenimin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için izlenimin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük izlenimin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
parca » suzgu » camur banyosu » ateşine veya nârına yanmak » celik kapı » gun ola harman ola » sebayudu » w » yureği parcalanmak » savaşcılık » celik macunu » keyif catmak » amasya nın bardağı biri olmaz » gorsel işitsel » kotu goz » amac dışı » hakikatsiz cıkmak » kulâh » gece kulubu » cicek » goğus cukuru » bîgunah » fındıkcılık » alcak kabartma » suclandırma » kok doğrayıcısı » koyuvermek » odul almak » lâmba acmak » ortulme » gonendirtmek » vak anuvis » norotik karakter » hafıza dağarcık » tedahulde kalmak » hakaret gormek » piyango vurmak veya cıkmak » puskurtme » sirkuler » gumruk » esperanto » kirecli » muzahrefat » gumuşyağmurcun » secmece » yenene icilene bakılmamak » alcak kavuşum » alt ust olmak » zeytinyağı sirke dokulerek ya » yemenli »

izlenimin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenimin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenimin_eş_anlamlısı nedir ve izlenimin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.