tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenimin eş anlamlısı

izlenimin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenimin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz izlenimin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük izlenimin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tebaruz ettirmek » komur » cenesi acılmak » banliyo treni » tutsuluk » bruxelles lâhanası » şişkofte » bakımından bağlanarak soylenme » kızılbaş » cillenme » sağcıkarma » gozu korkmak » de » urtiker » gozu ilişmek » daim etmek veya eylemek » rastık cekmek » odlek » supruntucu » gunucu » cergici » cokuşmek » corap sokuğu gibi gitmek veya » muzminleştirmek » cifte atmak » bicme » tevellutlu » kurek cekmek » mecalsiz duşmek » bilek gureşi » mulhem olmak » nusha » gecmek » taksit odemek veya taksit verm » citmek » somak rhus coriafia » iz » esprituel » universiteler arası » w » sopa atmak veya cekmek » durtmek » cay saati » kusku » ağaclık » korluk » muverrih » ve bilinc merkezlerinin bulund » allah a yalvar » cıplak mulkiyet »

izlenimin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenimin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenimin_eş_anlamlısı nedir ve izlenimin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.