tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenimin eş anlamlısı

izlenimin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenimin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için izlenimin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük izlenimin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
carşaflı » cengilik » tatlısu frengi » şupheye duşurmek » ust baş » donuna yapmak veya doldurmak » bayramlık ağzınıacmak » kayışcı » verilen ad » yukseltmek » gozetmen » av kopeği » ana yon » musavi » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » mulhem olmak » değişkene gore hesaplanan sayı » gecerlik » surtukluk » cekişmeli » gosteriliş » cocuk » tuberkuloz » can cıkmayınca veya cıkmadan h » modulâsyon » husnuteveccuh » imza sirkuleri » ağzına veya onune bir kemik at » kumeleniş » cumudiye » kutlu » ikbali sonmek » gurgengiller » karikatur » iraklı » farklılaşma » eller yukarı » surunmek » balina cubuğu » fumerol » cift cinsellik » acara » gorunmez » cıkarmak » icmeler » carşaflık » kokenlenmek » gucleniş » ateşci » ar er »

izlenimin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenimin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenimin_eş_anlamlısı nedir ve izlenimin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.