tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenimin eş anlamlısı

izlenimin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenimin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz izlenimin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük izlenimin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gecmek » ice kapanıklık » hesap vermek veya hesabınıverm » niyetci » kutleşmek » tahammulfersa » hiclik » nesli tukenmek » gozlerini fal taşıgibi acmak » kulâhımsı » fırcalamak » omurler olsun » sulûk etmek » lenincilik » gurultu bastırmak » cokme » şeref sozu » boğazından gecmemek » levha » dollenmesiz » cobandağarcığı » soz konusu » meden » oksurtmek » ferdiyetci » yun » koyuvermek » gozune uyku girmemek » roportajcılık » muhreleme » eline duşmek » etkinliğin buyuk olcude azaldı » erendiz » bortu bocek » tecahul etmek » selâm para kelâm para » gıyabî hukum » turkcecilik » soyup soğana cevirmek » kut kut » goz gore gore » domuzdan bir kıl cekmek veya k » carpıklaştırmak » cabalanma » uzengilemek » yağkupu » cekiliş » tum tanrıcı » allah ım » işci sigortası »

izlenimin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenimin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenimin_eş_anlamlısı nedir ve izlenimin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.