tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenimin eş anlamlısı

izlenimin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenimin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz izlenimin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük izlenimin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
motorkroscu » sanatcı » piyango cekmek » uzengilemek » acık pazar » turev » sen bilirsin veya siz bilirsin » cevre » gencleşmek » sayıştay » nobet » acığa vurmak » duşmanca » adam sen de veya yalnız adam » celik kalemi » bilinc » muştak » havuc » toplumu tek başına belirleyen » mağribî » mızıkcılık etmek » gomlek değiştirmek » gocurmek » cezayir menekşesi » alt ust etmek » sıcankuyruğu » zuht » yuzme havuzu » acık hava sineması » govdelenmek » omrude » rehavet cokmek veya basmak » celik » cağanak » dudukcu » golge » percinleşmek » olcum » ekli puklu » uzak goruş » baharatcılık » gumuşsağolsun altın gidekosun » ozdek » yapıştırıcı yapıştırma ozelliğ » dangalakca » cağdaşlık » puruzsuz » girip cıkmak » kulhanbeylik » sonmek »

izlenimin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenimin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenimin_eş_anlamlısı nedir ve izlenimin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.