tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenimin eş anlamlısı

izlenimin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenimin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için izlenimin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük izlenimin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nuh » arap sabunu » otmek » sade birimler boluğu » yıllıkcı » mumasil » ekskavator » recineli » koşe başı » cenesi kitlenmek » beklenmediği umulmadığıveya c » cit sarmaşığı » secilmiş » mirascı » şuphe etmek » cingeneleşme » enfluanza » buyuk oynamak » cakırdoğan » sut ağacı » dam yandı icindeki sıcan da b » oksurtmek » cemkiriş » bir soyledi pir soyledi » cuvalcılık » yon » lok gibi oturmak veya cokmek » carklı » hukum surmek » dayak kackını » cizgilik » gureşmayosu » gece ucuşu » iclene iclene » gul gibi bakmak » tohmetli » gecimli » davayıileri bir tarihe bırakma » nobetcilik » facalı » camaşırcı » munazara » yuzunu gozunu acmak » değirmen taşının altından diri » ana yureği » ciceksiz bitkiler » catak » citlemek » caput » koksuz »

izlenimin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenimin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenimin_eş_anlamlısı nedir ve izlenimin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.