tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenimin eş anlamlısı

izlenimin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenimin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz izlenimin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük izlenimin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ayağıyuruten baştır » kafasına vur ekmeğini elinden » sukût » jenerator » yuzlu » zam gormek » olcu almak » nufus sayımı » neyin nesi kimin fesi » gorevden almak » luks mevki » ozumsenme » korun taşı » dadacılık » calışma » duygusal duşunme » havuclu kek » iştirakci » gozu kesmek » şarkısoylemek » surmek » acıklatmak » salcalamak » yapakcı » gundelikci » ciziktirmek » yere hızlıca surtulduğunde haf » cereyan carpmak » yuzu gormek » lâfınıveya lâfınızı balla kest » her şeye aklıeren zeki akıll » yulume » curume » tahammul etmek » dunyanın ucu uzundur » vakitce » şefaatci » kucukle kucuk buyukle buyuk o » kullenmek » zevale yuz tutmak » fistul » mevlit kandili » uvendire » cenesiz » gozetmek » glâyol » koşeyi donmek » turanî » sunnetci » cumudiye »

izlenimin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenimin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenimin_eş_anlamlısı nedir ve izlenimin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.