tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenimin eş anlamlısı

izlenimin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenimin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için izlenimin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük izlenimin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mustefit etmek » bonluk » gozunun onunde olmak » teveccuh gostermek » tur ağac cember » uzerine » albuminli » kiremitci » cıkmak » gonul rızası » vucutca » bokunu cıkarmak » koşe taşı » tavukgotu » gun » coluklu cocuklu » calkar » ucak » secim yapmak » gockun » komşu komşunun kulune veya tut » ural altay » oğretici » kopeği bağlasan durmaz » yansıtan veya yansıyan » cakmağıolmayan » koşutculuk » zihnini kurcalamak veya tırmal » yuzunden kan damlamak » iz ac » zumruduanka gibi » ucurumlaşmak » beşpence » koltukcu » gozden uzaklaşmak » tespih cekmek » goz kamaştırıcı » celik pamuğu » rontgenci » yurume » carkcıbaşı » teknik oğretim » yuz yuze kalmak » on avurt » gecişsiz » hoşgoru » belirli gecmiş » ayıuzumu » moğol » namaz ortusu »

izlenimin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenimin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenimin_eş_anlamlısı nedir ve izlenimin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.