tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenimin eş anlamlısı

izlenimin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenimin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz izlenimin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük izlenimin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ustune yatmak » koturum » ada cayı » kucuksemek » ren geyiği » burumek » plutokrasi » tuysuz » kurum » taklitci » hukumlu » sozunu kesmek » er » gondermek » munasebette bulunmak » yedek veya yedekte cekmek » uflec » kulâhlarıdeğiştirmek veya deği » techil etmek » ledun ilmi » ne hâlde » dunyayıtoz pembe gormek » surtuşme » papaza donmek » tura cıkmak » aman derim » ucurtma » sulfur » ortaya duşmek » yureğine su serpmek » skec » ayranım budur yarısısudur » acık imza » yerinden yonetim » gozu bağlı » ayın on dordu » hereklemek » moskof gâvuru » cekce » akcaağac » guvelenmek » gozunu acmak » kılık kıyafeti duzmek » mustahkem mevki » mulâzım » duşleme » boşsoz » produksiyon » husnuhat » yangın cıkarmak icin kundak ko »

izlenimin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenimin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenimin_eş_anlamlısı nedir ve izlenimin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.