tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenimin eş anlamlısı

izlenimin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenimin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için izlenimin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük izlenimin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
allah tan umut kesilmez » gobek adı » yapsatcı » palandoken » bıckıtozu » kufur kufur » cerci » gozleri cekik » facasınıalmak veya al aşağıetm » acmak » buyutmek » mudekkik » cakıldamak » tetik bulunmak veya tetikte bu » sakatatcı » kopuk gibi » cıkrıkcılık » puskurmek » surtulmek » ardıc kuşu » goze yasak olmaz » bebekce » tartan arac » goreceği gelmek veya goresi ge » bukulgen » ahdiatik » suclu » gorevsiz » duzenek » alman usulu » hint bezelyesi » masal okumak veya anlatmak » yuzsuz » borclu » toplumcu gercekcilik » kumeleme » uzun lâfın veya sozun kısası » gomleksiz » uruşme » turkceleştirme » satın alınan erkek kul esir » mulkiye idadîsi » onunu ardınıduşunmemek » cala kalem » orneksemek » allah bir dediğinden başka soz » catı » cul » donme » perdenin uzerinden oynatılan »

izlenimin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenimin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenimin_eş_anlamlısı nedir ve izlenimin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.