tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenimin eş anlamlısı

izlenimin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenimin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için izlenimin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük izlenimin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tekst » yuksek atlama » cemenli » uykusu acılmak veya dağılmak » z » poğacacı » ic kapak » hırtlambasıcıkmak » sidik sokturucu » kolacan » siyanurleme » bebek olumu » hucre » veresiye karşıtı » uruşme » eyere de gelir semere de » ne o » duşkun » ovunmek gibi olmasın » dondurulmek » muzipce » cın cın otmek » şarkuteri » olum dirim » cıkartma » maltız » karda yuruyup gezip izini bell » yem dokmek veya koymak » teşkilâtcı » tutunu tepesinden cıkmak » catal sakal » caylık » canım dese canım cıksın diyor » t cetveli » boyle » dili pabuc kadar » duruma gelmek » donuşumlu » doner kule » gorgu kuralları » genel mudur » coğalış » tukurukleme » olan ve genellikle ulkenin baş » camaşır sodası » catır catır catlamak » işguzarlık » mujdelenmek » ic başkalaşım » urun vb »

izlenimin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenimin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenimin_eş_anlamlısı nedir ve izlenimin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.