tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenimin eş anlamlısı

izlenimin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenimin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz izlenimin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük izlenimin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
birleşik cumle » hicleştirmek » mezhepci » gok yakut » uzumsuz » rontgen cekmek » sunepelik » arac » muhtac etmek » cenesi oynamak » enstrumantal » kopru altıcocuğu » yurume » surumek » gencten » cevre » ustel » numarasıolan » ilgi gormek » unsuzunu gosterir » mucahit » kufeci » buyukluk hastalığı » eğri cehre » cuha ciceğigillerden tohumu k » turkluk » serguzeştci » kokertme » cul caput » dokmek » yureğini kemirmek » gecersiz » kulturlu » muteveccih » ulkesellik » gıllugişli » kacınılmaz » almanlaştırmak » kalleşce » kun » kotuleşme » enstitu » metal parca » regaip kandili » gozuyle tartmak » donuşturmek » musterih » capak » kolacan » xviii yuzyıl sonunda başlayan »

izlenimin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenimin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenimin_eş_anlamlısı nedir ve izlenimin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.