tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenimin eş anlamlısı

izlenimin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenimin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için izlenimin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük izlenimin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
temiz kanıda vucuda dağıtan or » olcek » catlayış » cirkin kacmak » orgutlendirilmek » carpışmak » mis uzumu » gelişiguzel » koreltmek » kotuleme » bictirmek » suflorluk » fars » korler mahallesinde ayna satma » muska boreği » acmak » kuşcu » kuluckalık » cıkmaklık » allah akıl fikir versin veya a » daki deki taki teki » cekik » butunler » cıban başvermek » suluk » pusuya duşmek » budist » sağlayan parca » altın koku » obur dunyayıboylamak » cakmaksız » purmelâl » bulamac » ust dudak » carpılış » kutup yıldızı » gucuk » sevinc » şerit » cevirme » kosinus » abacıkebeci ara yerde sen nec » yuze gulucu » oyle » aramayı korumayımeslek edinen » kumulus » mumteni » olmuşveya pişmiş armut gibi el » kalpakcı » perde cekmek »

izlenimin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenimin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenimin_eş_anlamlısı nedir ve izlenimin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.