tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenimin eş anlamlısı

izlenimin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenimin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için izlenimin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük izlenimin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goz almak » buyumek » bicimini alır hidrojenle oksi » bak » malkar » cığduşmek » cırcıplaklık » carkcılık » acık kapısiyaseti » onemsemek » capasız » bilgic bilgic » civanpercemi » sofrasıacık » tulyum » hâli veya hâlleri duman olmak » mucadele vermek » acemilik cekmek » numayiş » dondurmek » seksen kapının ipini cekmek » topuk calmak » gecen taşınabilir değerlerin b » think tank » catıklık » is at » alkollu » muşekkel » gucleştirme » kontrbascı » camaşır suyu » boyle » rolculuk » can calmak » goz gezdirmek » ciftleşmek » artıuc » xviii yuzyıl sonunda başlayan » kurşungecirmez » soğan ciceği » meslek ici eğitim » dede dedesi koruk yer torunun » dilini veya dillerini yutmak » karakeci » goz altıkremi » tutsu » kokusu cıkmak » rolâtivizm » menengic » buzulmek »

izlenimin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenimin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenimin_eş_anlamlısı nedir ve izlenimin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.