tdk sözlük TDK Sözlük

 

izlenimin eş anlamlısı

izlenimin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • izlenimin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz izlenimin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük izlenimin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gonlu akmak » tefahur » kucuk capta » mubarek » cekirge şalvar » sandıktan cıkmak » muhrelemek » suyunu cekmek » gerekcesiz » kopru başı » korkunclaştırmak » koşede bucakta kalmak » penceleşme » kırcıl » mustensih » ozendirme » caresizlik » goz kırpmadan » duşuk yapmak » tesaduf » fos cıkmak » okce » cizici » otucu kuşlar » zucaciye » kacanın anasıağlamamış » kepce kulak » tenkitci » durtmek » barbeku » uvey kardeş » musamaha » bonluk » uzumunu ye de bağınısorma » berhudar ol » ceyizleme » sizin » koncina » carşaflı » onunu kesmek » kanlıyaşlar dokmek » ağız aramak veya yoklamak » yağma hasan ın boreği » mufret » duzenleme » yonelmek » eşek sudan gelinceye kadar dov » oz » oğan » zuğurtluk »

izlenimin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve izlenimin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. izlenimin_eş_anlamlısı nedir ve izlenimin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.