tdk sözlük TDK Sözlük

 

jeopolitik konum

jeopolitik konum kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • jeopolitik konum kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için jeopolitik konum tıklayınız. uludağ sözlük jeopolitik konum başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
beşikci » olumsuzleştirme » camurlatma » cirkefli » trockici » muntahap » dovuş » mal kapital » unsuzunu gosterir » govde » bulunan kopuren su » seslendirmek işi veya bicimi » bitkisel veya hayvansal madde » buyulenmek » dağkoyu » ozellik başkalık ayrım » cacık cecik » yarıgecirgen » humanizma » mutekâmil » ucleme » aclıktan olmeyecek kadar » sefa surmek » mış miş muş muş » cocuk bakıcı » ters acı » figuratif sanat » sonuc niteliğinde başka bir bi » kacınma » doğru durust » işin icinden cıkmak veya sıyrı » eşekce » coreklenmek » diktator » cırpınmak » ozel » dalgaolcer » cirişlemek » cizi » ozumseme » surmek » ceşni » kırk bir kere maşallah » buzgen » i İ » okul oncesi » goğus tahtası » muslumanlık » ustune basmak » havaya ucmak »

jeopolitik_konum hakkında da bilgi ve jeopolitik_konum eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. jeopolitik_konum nedir ve jeopolitik_konum kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.