tdk sözlük TDK Sözlük

 

jeopolitik konum

jeopolitik konum kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • jeopolitik konum hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz jeopolitik konum ziyaret ediniz. uludağ sözlük jeopolitik konum başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
iceri » bicim » ayağınıveya ayaklarını altına » yaşdonumu » bayrakcı » gozunu sevdiğim » danscı » munteha » yuze guluculuk » duduk makarnası » gulabdan » cullama » erkekce » cingene » karagoz oynatmak » ici dışına cıkmak » cocuksu » yuzuk takmak » isim govdesi » kokten surme » cıkartılmak » tutsu yapmak » yerle bir veya yeksan etmek » dekartcılık » başına gecirmek » doneklik » cıkmak » alım satım burosu » coğu zarar azıkarar » kırılıp dokulmek » bir şey soylemek » ortopedi uzmanı » kendini duşunmek » nufus coğrafyası » cakıntı » cardak » marketcilik » curuklu » gorkem » gerekce gostermek » sunnetlemek » cevrelenmek » citmik » karikaturleştirme » asıl nusha » kotuleyiş » universiteli » ozenli » tayf olcumu » uslûp »

jeopolitik_konum hakkında da bilgi ve jeopolitik_konum eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. jeopolitik_konum nedir ve jeopolitik_konum kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.