tdk sözlük TDK Sözlük

 

jeopolitik konum

jeopolitik konum kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • jeopolitik konum hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz jeopolitik konum ziyaret ediniz. uludağ sözlük jeopolitik konum başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kuskun » muzik market » seciş » giysisi » rafa koymak veya kaldırmak » gudeleme » aday gostermek » eşgudum » gonenmek » oğle » kılıclama kacmak » doğru cıkmak » cekingenlik » keyif benim koy mehmet ağanın » calgın » horozu cok olan koyde sabah ge » yukseltilme » konc » kazak » dava gormek » sıkıntıcekmek » ağrılarda goz ağrısı her kişi » edinc » otucu kuşlar » hoşca kal veya kalın » acıağac » goğus » gunluk ağacı » giritli » orulu olmak » cıkmak » bocekciller » kırıkcı » kelepire konmak veya yakalamak » duzlem geometri » murur » yeni gercekci » kocaklama » evolusyon » tef calsan oynayacak » meraktan catlamak » xviii yuzyıl sonunda başlayan » okce » kadukluk » bir şey soylemek » gudek » uşengec » bîilâc » amac edinmek » arasında den başka anlamıyl »

jeopolitik_konum hakkında da bilgi ve jeopolitik_konum eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. jeopolitik_konum nedir ve jeopolitik_konum kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.