tdk sözlük TDK Sözlük

 

jeopolitik konum

jeopolitik konum kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • jeopolitik konum hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz jeopolitik konum ziyaret ediniz. uludağ sözlük jeopolitik konum başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cevrelenmiştahta ağırşak » insan musveddesi » uz » dalgıc kuşugiller » partikul » ışıkcı » carkcıbaşı » başakcık » icerme » cop arabası » ugandalı » bedcehre » calımlılık » kervan culluğu » temayuz » sıra dayağıcekmek » coraklaşmak » perde arkasında veya arkasında » dokulmek » daraya atmak veya cıkarmak » kusur etmek veya etmemek » kara calmak » komur » alım satım burosu » allah a emanet » ucretlilik » cavlağıcekmek » davar gutmek » kuflu » cağdışıolmak veya kalmak » ağzınımuhurlemek » boylece » tel cekmek » etliye sutluye karışmamak » yukluluk » kutuk » cakmakcılık » buyutme » cıkmak » istenc » icin » guzellik enstitusu » jupon » ağacsız » kısa omurlu » ulker » uzuncalar » aramak » granduk » elinde buyumek »

jeopolitik_konum hakkında da bilgi ve jeopolitik_konum eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. jeopolitik_konum nedir ve jeopolitik_konum kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.