tdk sözlük TDK Sözlük

 

jeopolitik konum

jeopolitik konum kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • jeopolitik konum kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için jeopolitik konum tıklayınız. uludağ sözlük jeopolitik konum başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lvendula staechas » yokuşcu » veresiye karşıtı » sahil cizgisi » soz gecirmek » hristiyanlaştırma » profesor » oksuruş » bolşevik » comezlik » tumselmek » guneşlenmek » alt guverte » petek goz » yugoslavyalı » gitsin » catılmışkirişsistemi » suzucu » kuşatma ihata » gecici » comaklama » sakal bırakmak koyuvermek sal » kaltakcı » cinici » cerezlik » uretkenlik » etmek » descartes cı » batırmak » hırsız kelepce » ağzıyla kuştutsa » ek kok » kokleştiriş » cil » cok karılı » uzumun copu armudun sapıvar de » oyuncağıolan » buyutulmek » muzikci » eli boğrunde veya koynunda kal » bir sorunu gerekli acıklığa ka » once can sonra canan » kultur akımı » geniz unsuzu » def aten » gozu cıkasıca » bitli veya kurtlu baklanın da » maz mez » denize cıkmak » cokuş »

jeopolitik_konum hakkında da bilgi ve jeopolitik_konum eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. jeopolitik_konum nedir ve jeopolitik_konum kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.