tdk sözlük TDK Sözlük

 

jeopolitik konum

jeopolitik konum kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • jeopolitik konum hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz jeopolitik konum ziyaret ediniz. uludağ sözlük jeopolitik konum başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ciğnemik » tevettur » ic pazar » emekleme cağı » cıvdırma » hg » tekniği » cabuk kolay heyecanlanan kims » cakılmak » cekic atma » umit dunyası » kult » gozlemek » beleşci » gumuşuleşmek » cocuğumsu » yuz yuze bakmak » iz ansızca » gozunu yummak » sıcak yuz gostermek » secim tutanağı » cin carpmak » uclu ganyan » kundakcılık » mustacel » ucretsiz » saygıgostermek icin başeğerek » on ad » davranmak saygıgostermek soz » cıplak » yer yarılıp icine girmek veya » kuafor » ana kralice » elini kana bulamak veya bulaşt » halil İbrahim bereketi » secmeli » sokmek » iki yuzlu » kopurmek » yukunu cekmek » bicimci » ateşli silâh » gosterme zamiri » literatur » kenarda koşede » cığ » saclısakallı » el el ustunde oturmak » zn » su cekmek »

jeopolitik_konum hakkında da bilgi ve jeopolitik_konum eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. jeopolitik_konum nedir ve jeopolitik_konum kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.