tdk sözlük TDK Sözlük

 

jeopolitik konum

jeopolitik konum kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • jeopolitik konum kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için jeopolitik konum tıklayınız. uludağ sözlük jeopolitik konum başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
golermek » araplaşmak » catallaşmak » gecende » gecenlerde » gun » yoneltmek » hor gormek » ecel şerbeti icmek » gunbegun » gumuşîleşme » uzay ucuşu » projektor » cabuk » altta yok ustte yok » yukluluk » paranın ustu » curuk iş » carpışmak » dili donmemek veya donmek » alkalolcer » yaprak tutun » oldurucu » uleştirim » mikro » diskci » kulte » bicim » banyo kuveti » arma ucurmak veya arma budatma » alacaklıcıkmak » bir şeyler veya bir şey olmak » cangal » teslim bayrağıcekmek » istihrac etmek » kapucin » pabuc pahalı » yukarı goğe doğru olan yanı » dokuk » yon » anglikan » peşine duşmek veya gitmek » genişce konuşmak » harf cevirisi » fikir veya birinin fikrini alm » tıpkıcekim » celenk » curumek » allah ıveya allah ını seversen » şeylerden yapılarak icine su d »

jeopolitik_konum hakkında da bilgi ve jeopolitik_konum eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. jeopolitik_konum nedir ve jeopolitik_konum kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.