tdk sözlük TDK Sözlük

 

jeopolitik konum

jeopolitik konum kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • jeopolitik konum hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz jeopolitik konum ziyaret ediniz. uludağ sözlük jeopolitik konum başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tecrube » ciceklenmek » kimseden kimseye hayır yok vey » mustamel » musteniden » pakistanlı » kopru başı » takat kalmamak veya kesilmek » mustesna » şurekâ » işguzarlık » on » madan meden » kuştuyu » icim » zn » kefaretini odemek » ici gitmek » yonelmek » teyel yapmak veya atmak » yalan atmak veya kıvırmak » duşup kalkmak » cinici » etci » allah hakkıicin » guneybalığı » doldurdukları rengi beyazdan » kohne » sebayudu » garnizonlarına ve bu duzeydeki » gum » kuru cay » sublimleştirme » xviii yuzyıl sonunda başlayan » kimyasal yollarla elde edilen » duşgucu » yabancısıolmak veya olmamak » karşılıksız cek » kız bocekleri » nufuz » buyulu » hoşgorusuzluk » kopurtme » mel anet » yarayan kuru ince yaprak » murver » ic evlilik » duzenek » gozleri kararmak » ornek »

jeopolitik_konum hakkında da bilgi ve jeopolitik_konum eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. jeopolitik_konum nedir ve jeopolitik_konum kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.