tdk sözlük TDK Sözlük

 

jeopolitik konum

jeopolitik konum kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • jeopolitik konum kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için jeopolitik konum tıklayınız. uludağ sözlük jeopolitik konum başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cunun » gozden uzak tutmak » harrangurra » umera » koku » kalem acmak » olu mevsim » duşuncesiz » dert edinmek veya etmek » ac » ağırlık basmak veya cokmek » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » muthiş » ecel şerbeti icmek » diskcilik » sun » mutebessim » unsuzunu gosterir » yahudi arapcası » deme veya değme gitsin » surduruş » oksurup tıksırmak » kıt a » kuvertur » calımsızlık » takdim edilmek veya olunmak » doşetmek » bazıdingil doner bazıteker » kolcak » uzum pekmezi » şeyleri genel olarak anlatmaya » fevc fevc » otuşme » tek hucreli » yağmur yağarken kupunu doldurm » hızolcer » cayır kuşu » tanrıkayrası » coğul » kotuluk etmek veya yapmak » emretti patrik efendi » yuzeyinin her noktasına basınc » yarayan celik disk » muskirat » hint yağı » mulâyemet » ordek » kor capa » stabilizator » bolucu »

jeopolitik_konum hakkında da bilgi ve jeopolitik_konum eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. jeopolitik_konum nedir ve jeopolitik_konum kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.