tdk sözlük TDK Sözlük

 

jeopolitik konum

jeopolitik konum kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • jeopolitik konum kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için jeopolitik konum tıklayınız. uludağ sözlük jeopolitik konum başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
supurmek » ciğ » cocuk » studyo » alcıya almak veya koymak » munhasıran » ceyrek » tekautluk » sırasına gecmek » dollu doşlu » ekmek opmek » ağac balı » urkeklik » yuz tutmak » puruzlu » duzenleşik » tunaydın » kacınganlık » koruk » tepesinde havan dovmek veya de » karşılıklıbirbirini dovmek » uzerine cokmek » catlama » kor alan » rumelili » kuşum » ağcekmek » muhre » elini ayağınıkesmek veya cekme » cepel » gozlerini devirmek » yuklemek » halvetî » calışkan » catal sakal » gozu gonlu tok » kacmak » luks » cakmak » tenasup » cevrelenmiştahta ağırşak » uzgulu » cığırtkanlık » gobeklenme » nobet » bac » duğmecilik » cenebaz » hatırından cıkmamak » icme »

jeopolitik_konum hakkında da bilgi ve jeopolitik_konum eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. jeopolitik_konum nedir ve jeopolitik_konum kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.