tdk sözlük TDK Sözlük

 

jeopolitik konum

jeopolitik konum kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • jeopolitik konum hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz jeopolitik konum ziyaret ediniz. uludağ sözlük jeopolitik konum başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
canak ağızlı » kafa utulemek » tarihci » mezhepcilik » cercevelenme » ocağısonmek » dy » kucuk » biletci » bulbulun cektiği dili belâsı » kusturme » guvenceye bağlamak » yarıgocebelik » orselemek » en kucuk teknikciler topluluğu » dilli duduk etmek » nal cakmak » ez de suyunu ic » yureklendirmek » ortuşme » oğurleşme » iltimascı » değişkene gore hesaplanan sayı » duşmanca » kaşlıgozlu » parcalara ayırmak » uc bir » top atmak veya topu atmak » uzerine varmak » ici yağbağlamak » uniforma » deve yuku » burnunu cekmek » tek cenekli » pohpohcu » geckin » mururiye » bulgur corbası » uretim araclarınıozel mulkiyet » horoz olur gozu coplukte kalı » gulbeşeker » tutun rengi » gozunu sevdiğim » cıdam » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » dumen kullanmak » izdivac » ferman cıkarmak » boşa koysan dolmaz doluya koy » alkışcı »

jeopolitik_konum hakkında da bilgi ve jeopolitik_konum eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. jeopolitik_konum nedir ve jeopolitik_konum kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.