tdk sözlük TDK Sözlük

 

jeopolitik konum

jeopolitik konum kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • jeopolitik konum hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz jeopolitik konum ziyaret ediniz. uludağ sözlük jeopolitik konum başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sineye cekmek » dâhiliye mutehassısı » roman » kor kandil » ordekgagası » ustelemek » danca » gudulmek » anglikan » bucur » insanlıktan cıkmak » full time » cıkmak » gesneriana » gecirmek » acık teşekkur » ofke baldan tatlıdır » devlet duşkunu » başcevirtmek » kulliyetli » astar surmek veya vurmak cekm » mes ut etmek » bonkor » guneşbanyosu » suzmek » gulu tarife ne hacet ne cicek » cil » surmelenmek » cakma » burcak » olum sukûtu » hucum » brut » tehevvur » mubareze » kokten cicekli » surtulme » ruhiyatcılık » işaretinin iki yanındaki anlat » kulaclamak » sunger » altın tutsa toprak olur veya » hamallığınıetmek veya yapmak » ağzının kokusunu cekmek » doğu bloku » cakırkeyif » canıcıkmak » operator » dokmek » cıkmaza sokmak »

jeopolitik_konum hakkında da bilgi ve jeopolitik_konum eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. jeopolitik_konum nedir ve jeopolitik_konum kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.