tdk sözlük TDK Sözlük

 

jeopolitik konum

jeopolitik konum kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • jeopolitik konum hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz jeopolitik konum ziyaret ediniz. uludağ sözlük jeopolitik konum başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
terekkup tarzı » suc duyurusunda bulunmak » dort » tifus » ulke » bebekce » mukemmeliyet » statu » aşuftelik » muştak » sonradan gormuş » karekok almak » kırlangıcgiller » ceşitli eşya » hititolog » corbalık » cırpmak » hırcınlaşmak » mektep gormemiş » kulturlenmek » iki ateşarasında kalmak » kutuphanecilik » gonderi » allah kabul etsin » goğuslemek » goverme » şerefe veya şerefinize » duzeltme » şuphe » tek bicim » dil cıkarmak » sabahın korunde » onune arkasına bakmadan » comelme » arapca » cam » nufus » kafasısersem sepet olmak » okuz gibi bakmak » kendi kendine gelin guvey olma » ustunden başından akmak » yuzustu bırakmak » gecirtme » taraca » soylenilmek » cekmek » lık lik luk luk » alârma gecmek » genişzaman sıfat fiili » ateşparcası »

jeopolitik_konum hakkında da bilgi ve jeopolitik_konum eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. jeopolitik_konum nedir ve jeopolitik_konum kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.