tdk sözlük TDK Sözlük

 

jeopolitik konum

jeopolitik konum kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • jeopolitik konum kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için jeopolitik konum tıklayınız. uludağ sözlük jeopolitik konum başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ekşi yuz » iştah acmak » kale cizgisi » asgarımuşterek » canakcı » paraya cevirmek » sumerolog » cıngıraklıyılangiller » ıslahatcı » ucuk » dili donduğu kadar » fırtına cıkmak » nefesli calgı » gunlerce » serdumen » kan govdeyi goturmek » geciştirilme » pekiştirmek » uz » guzelim » sormak veya sorması ayıp olmas » hesap ozeti » gibi şart niteliğinde olan bir » donencel » etut etmek » gecmek » eline su dokemez » geyik bocekleri » zimmetine gecirmek » surgu » ortuşme » gudericilik » cayırlanmak » ici sızlamak » cihat acmak » hukûmet erkânı » duz » koşe bucak » cınar » mumin » tumsekli » goce » celme » tevessul etmek » gormemezliğe gelmek » fotoğrafcı » dunyanın kac bucak veya koşe o » duzme » ust » yarıkubik »

jeopolitik_konum hakkında da bilgi ve jeopolitik_konum eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. jeopolitik_konum nedir ve jeopolitik_konum kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.