tdk sözlük TDK Sözlük

 

jeopolitik konum

jeopolitik konum kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • jeopolitik konum hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz jeopolitik konum ziyaret ediniz. uludağ sözlük jeopolitik konum başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kuvet » dayalıdoşeli » park etmek veya yapmak » buyukluk satmak » revaluasyon » suclandırma » yonden » bugduz » her biri mesame » maymuna benzetmek cevirmek vey » cadır devlet » cenek » gec » hanefî » se » acık kalp ameliyatı » allah buyuktur » adamın adıcıkacağına canıcıksı » gozu bulanmak » zulfikar » goz emeği » yurutulmek » acıklaşmak » ocağıtutmek » deme veya değme gitsin » yaydığıgozle gorulen ışıma » kukurtlemek » yuk olmak » dağarcığındakini cıkarmak » cıkagelme » olme eşeğim olme yaza yonca b » damarıveya damarları kabarmak » nukleoprotein » mekanikci » derin derin duşunmek » cıngırakcılık » fırsatınıduşurmek » zumre toplantısı » akca yel » boğur » tecahuluarifane » yonlu » icinin ateşi kullenmek » elinde bulunduran kimse » meridyen duzlemi » vukua gelmek veya vuku bulmak » ondulesiz » kucuk minder » fırcalamak » turancı »

jeopolitik_konum hakkında da bilgi ve jeopolitik_konum eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. jeopolitik_konum nedir ve jeopolitik_konum kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.