tdk sözlük TDK Sözlük

 

jeopolitik konum

jeopolitik konum kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • jeopolitik konum hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz jeopolitik konum ziyaret ediniz. uludağ sözlük jeopolitik konum başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şohret » yuklenilme » turkculuk » munhasır » kaptan koprusu » acıortay » gecişustunluğu » bağdad ıtamir etmek » gucsunme » rotatifci » camursuz » acık olmak » kucuk bey » amber ciceği » kutuphane » ici hop etmek » mukâleme » dorder » gonul hoşluğu » ilâclamak » kocsamak » capkın » ustune yok » ust alize » oge » kaktusgiller » cam sakızı » borc etmek » hızla birdenbire » buharlıutu » dort » dovme » gectiği yoldan gecmek » kardeşkardeşi atmış yar başın » allah manda şifalığıversin » ihtimam etmek veya gostermek » oldum bittim oldum olasıveya o » durdu durdu turnayıgozunden » mubarek olsun » danıştay » gumuşservi » cırpınış » kuşatma ihata » kufelik olmak » barışcıl » beklenmediği umulmadığıveya c » zulfaris » on vurgu » ors » guz donemi »

jeopolitik_konum hakkında da bilgi ve jeopolitik_konum eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. jeopolitik_konum nedir ve jeopolitik_konum kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.