tdk sözlük TDK Sözlük

 

jeopolitik konum

jeopolitik konum kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • jeopolitik konum hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz jeopolitik konum ziyaret ediniz. uludağ sözlük jeopolitik konum başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cağıldayış » ikiyuzluluk » cembalo » verkac » yaşama gucu » donduruş » kacımsamak » cekimli fiil » guvenirlik » gosterge » citleme » mek » bocelenme » kalcete » cırpışma » nuh nebiden kalma » kup gibi » jut » kultur varlıkları » sinuzoit » kafayıcalıştırmak » astsubay cavuş » sublimleştirmek » ceşitli eşya » ezcumle » aktor » tok sozluluk » gırc gırc » gecmek » sosyokulturel » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » flore » kulustur » utu masası » muzik koşesi » tek ornek » saymakla bitmemek veya tukenme » sonme » figur » duşurum » ust geciş » ciğleşmek » butunu » gercek mantarlar » balıkcın » borusu otmek » kalem acacağı » kotek » hareket » nufuz »

jeopolitik_konum hakkında da bilgi ve jeopolitik_konum eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. jeopolitik_konum nedir ve jeopolitik_konum kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.