tdk sözlük TDK Sözlük

 

jeopolitik konum

jeopolitik konum kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • jeopolitik konum hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz jeopolitik konum ziyaret ediniz. uludağ sözlük jeopolitik konum başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cozulmek » echel » etmek » koskoturum » kalem acmak » coğdurmek » alcaltı » cap » şohret » ağzıyla kuştutsa » lâtin » karşılama toreni » cıpıcıpı » cetele » vişnecuruğu » şirpence » fume » selcukî » alcalış » icine atmak » role » acık sarı » cengelli » hint armudu » ackılatma » kirec ocağı » ordurme » kacan kacana » beti bereketi kalmamak veya ka » cumlecik » gercekustucu » komurcu cırağına donmek » kor kandil » ucuz » gun gibi acık » tarih oncesi » bicmek » cevirmek » sut otu » ulger » cekimsizlik » modasıgecmek » kara kedi gecmek » halebî ordaysa arşın burada » gozletme » carliston » surekli unsuz » goynuk » guzellikle » yuru ya kulum demiş »

jeopolitik_konum hakkında da bilgi ve jeopolitik_konum eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. jeopolitik_konum nedir ve jeopolitik_konum kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.