tdk sözlük TDK Sözlük

 

jeopolitik konum

jeopolitik konum kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • jeopolitik konum hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz jeopolitik konum ziyaret ediniz. uludağ sözlük jeopolitik konum başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
caşıtlama » cıtır pıtır » flâman kuşu » guvenme » mevlit kandili » ordurme » tırtıl cekme » cakıl taşı » mujdeci » cenesi atmak » sokmek » oğle tatili » duzenek » cimdiklenmek » soğuşluk » duzelti » muptelâ » kor kurşun » duğumleme » calımsızlık » duziko » gozetmek » surusune bereket » tuketme » yatağa veya yataklara duşmek » cullukgiller » can derdine duşmek » yağlıharc » kocboynuzu » başrejisor » kutle » catıyıalmak » cenek » kucuk dil unsuzu » guven beslemek » one duşmek » yuze cıkmak » uretken » mecbur kalmak veya olmak » rebiyulevvel » tokezlemek » sacına sakalına kar yağmak » belirtec » kıcınıyırtmak » kulağıkirişte veya tetikte olm » yurek » icler acısı » oncu » ceyrek » murekkep yalamak »

jeopolitik_konum hakkında da bilgi ve jeopolitik_konum eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. jeopolitik_konum nedir ve jeopolitik_konum kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.