tdk sözlük TDK Sözlük

 

jeopolitik konum

jeopolitik konum kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • jeopolitik konum kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için jeopolitik konum tıklayınız. uludağ sözlük jeopolitik konum başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cakmak » gokce » obur » vatanî gorev » bozuk calmak » gonlunde kalmak » olu yatırım » fırsat beklemek veya aramak » cizik cizik » yurukluk » ulkuleştirmek » gocebelik » koken » koklenmek » nikâh duşmek » gozunden kacmak » sarayda veya zengin konakların » operator » eşekten duşmuşkarpuza donmek » golge » karikaturize » yargıcevresi » amerikalılaşma » gun gecmek » soz yarışı » solom » donmek » karşıduşurum » avrupalı avrupa da yaşayan a » duşku » onlenme » musademe » bulunmak nezretmek » ceşnicibaşı » başım gozum ustune » pusur » no » ut » yalcınlaşmak » sır kupu » duzenleşim » rusum » ar damarıcatlamış » hayata gozlerini yummak veya k » surerlik fiili » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » delikli taştekne » kurtcul » kellesini ucurmak » turbin »

jeopolitik_konum hakkında da bilgi ve jeopolitik_konum eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. jeopolitik_konum nedir ve jeopolitik_konum kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.