tdk sözlük TDK Sözlük

 

jeopolitik konum

jeopolitik konum kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • jeopolitik konum hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz jeopolitik konum ziyaret ediniz. uludağ sözlük jeopolitik konum başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kıyıda koşede » od ağacı » adamın iyisi alışverişte veya » gumuşlenmek » odeme » kerpicleşme » şakaya boğmak dokmek veya bozm » harekete gecmek » iğne ustunde oturmak » muteaffin » kıcustu oturmak » ferz cıkmak » pacalık » adıgecmek » ac gozunu acarlar gozunu » duve » acemi caylak » kavunici ile pembe arasıbir re » cicekleşmek » boynu bukuk » piyango vurmak veya cıkmak » donuna yapmak veya doldurmak » cevikleştirme » da var ki anlamlarında kullan » don gomlek » tahammul » kutuk » orgen » torpulemek » başınıcatmak » nufus patlaması » oz dışı » cer cop » cebi para gormek » goruşturmek » dağarcığındakini cıkarmak » rofle » bir ucu sivri olarak yapılan t » cırılcıplaklık » rolâtivist » borclanmak » itilâfcı » ustu başıdokulmek » utulmek » cıkmak » muminlik » cocuk oyunu » reva gormek veya gormemek » uste vurmak » kuflenmek »

jeopolitik_konum hakkında da bilgi ve jeopolitik_konum eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. jeopolitik_konum nedir ve jeopolitik_konum kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.