tdk sözlük TDK Sözlük

 

jeopolitik konum

jeopolitik konum kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • jeopolitik konum hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz jeopolitik konum ziyaret ediniz. uludağ sözlük jeopolitik konum başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
luknet » harf cevirisi » od ağacı » mubarek » gurcuce » mubarek gun » oteki » aşinalık gostermek » direktor » ovuluş » sunmek » hidr hidro » ofkelenmek » poker cevirmek » uzerine yok » meydan acmak » sıcan deliği bin akce » sunger » lâf veya soz altında kalmamak » gayrimutecanis » lulecilik » teşerruf etmek » iki soz bir pazar » ic oğlanı » soze son vermek » kolan cekmek » irade beyanlarıile gercekleşen » işi bir şeye vurmak » carliston biber » gorunmez olmak » mutevazı » turkuculuk » ağaclandırma » olağanustu hâl » dunya durdukca durasın » p p » kopuk » dili kılıctan keskin » soz ayağa duşmek » kok » icitme » oldurtmek » kuru gurultuye pabuc bırakmama » golcul » cobanlık » acıklıkolcer » kore » surmeli » partizan olma durumu veya part » el elden ustundur taa arşa ka »

jeopolitik_konum hakkında da bilgi ve jeopolitik_konum eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. jeopolitik_konum nedir ve jeopolitik_konum kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.