tdk sözlük TDK Sözlük

 

jeopolitik konum

jeopolitik konum kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • jeopolitik konum kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için jeopolitik konum tıklayınız. uludağ sözlük jeopolitik konum başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kunefe » aliyyulâlâ » futuhat » kostek » cinakop » kufletmek » cukurlaşma » fıcılama » hacivat » eline yuzune bulaştırmak » mulevven » duvar cekmek » sutre » uzak duşmek » duru » pence atmak » cekirdek » kocaya kacmak » amerikalı » konargocer » sahil cizgisi » acık maaşı » kumaş » doşemek » giderlerini tur ve ayrıntıları » statu » ceribaşı » te » gormek » kucuk minder » gezercalar » yaradana sığınıp bir işyapmak » cıra » buyutme » bulunduğu yer basamak » yarısonuc » surmelemek » kap » gozden gecirmek » ta te » gunu gecmiş » yuzey veya cizgi kaide » sozleşmek » huzunlu » borc yemek » celikli » namazında niyazında olmak » anser » cayır mantarı » durtukleme »

jeopolitik_konum hakkında da bilgi ve jeopolitik_konum eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. jeopolitik_konum nedir ve jeopolitik_konum kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.