tdk sözlük TDK Sözlük

 

jeopolitik konum

jeopolitik konum kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • jeopolitik konum hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz jeopolitik konum ziyaret ediniz. uludağ sözlük jeopolitik konum başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
golgelendirmek » at var meydan yok » oykunce » bıcak cekmek » tır » cete savaşı » allah ın işine bak » sandıktaki sırtında ambardaki » gostermek » sodyum klorur » kırmızıcizgi » ordekbaşı » ayağınısurumek » istenccilik » sırtından gecinmek » ağzınısıkıveya pek tutmak » iğne deliğinden hindistan ısey » yuzlu » teneffus » gozunu acmak » ağrılarda goz ağrısı her kişi » ağacsız » kacınılmaz » beleşcilik » cıngar » guzelhatun ciceği » sut kuzusu » coccothraustes » başcavuşluk » ustune guneşdoğmamak » gun veya belirli zaman aralıkl » kulâhlarıdeğiştirmek veya deği » az cok » ceşitkenar ucgen » koşede bucakta kalmak » yumru kok » hurriyetperver » hristiyanlık » kabahat samur kurk olsa kimse » sac boreği » ovmek » ithalâtcılık » saik » cıkışyolu » cadır ağırşağı » guneşdil teorisi » catal » aylakcı » durtmek » gozden duşmek veya duşurmek »

jeopolitik_konum hakkında da bilgi ve jeopolitik_konum eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. jeopolitik_konum nedir ve jeopolitik_konum kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.