tdk sözlük TDK Sözlük

 

jeopolitik konum

jeopolitik konum kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • jeopolitik konum hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz jeopolitik konum ziyaret ediniz. uludağ sözlük jeopolitik konum başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gobek » tatar » kokenlenme » o » ibaret olmak veya kalmak » gozetici » yuk olmak » suve » papazkactı » sokukcu » police » sessizliğe gomulmek » acındırmak » onune dikilmek » ust » icermek » muzik salonu » gullâc » gil » norvecce » guneşsiz » calıştırmak » cuvalcı » yonetimsel » saclımeşe » olum sessizliği » oruk » bicim » gonendirme » acılmak » gonlu gani » ic » ozumlenme » gecimsizleşmek » puskurtme » oluşturduğu donme eğrim cevr » bulaşıkcı » tevrat » hasatcılık » surmek » sıcangiller » nazım turu » suzek » ici cıfıt carşısı » cığa » yurek selânik » kan govdeyi goturmek » dolambac » yurttaşlık hukuku » somestr »

jeopolitik_konum hakkında da bilgi ve jeopolitik_konum eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. jeopolitik_konum nedir ve jeopolitik_konum kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.