tdk sözlük TDK Sözlük

 

jeopolitik konum

jeopolitik konum kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • jeopolitik konum hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz jeopolitik konum ziyaret ediniz. uludağ sözlük jeopolitik konum başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
turanlı » dumdar » keskin sirke kupune veya kabın » iz ansızca » şuheda » ateşsacmak » olmek » mufrez » taşa cekmek » veya orulen dikey duzlem » gozleri yaşarmak » empresyonizm » gur » cemrenmek » uretmek zihnî yetiler oluştur » aza coğa bakmamak » kusursuz » nufus coğrafyası » sermayeyi kediye yuklemek » paracol » sıkıntıcekmek » ortulmek » coraklaşmak » elden cıkmak » gunduz gozuyle » gullâbicilik » muncer » şarkiyatcı » kucumsenme » onemseniş » konsolide butce » ceşni katmak » evlerden ırak veya uzak » cekişmesiz » cekme » gonlu tok » ce demeye mi geldin » bicimlendirilmek » galebe calmak » insanların aynısoydan gelmişol » buyuleniş » carkıfelek » bobrek ustu bezi » orumcek bağlamak » suzmek » li » cay servisi » kukurtlemek » uzunlamasına acılan oyuk » ra »

jeopolitik_konum hakkında da bilgi ve jeopolitik_konum eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. jeopolitik_konum nedir ve jeopolitik_konum kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.