tdk sözlük TDK Sözlük

 

jeopolitik konum

jeopolitik konum kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • jeopolitik konum kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için jeopolitik konum tıklayınız. uludağ sözlük jeopolitik konum başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cuk » az gunun adamıolmamak » belirsiz gecmiş » iki ucu acık boru biciminde it » yuruyuş » maymun gozunu actı » oğlak donencesi » dorduz » cengilik » caprazlaşmak » inkisar etmek veya inkisarda b » cakırdikenlik » yon belirteci » harac » her şeyin yenisi dostun eskis » cıldırasıya » kesmeden ustten gecmesini sağl » candan gecmek » cozelti » kibar duşkunu » dort dortluk » dunyanın yedi harikası » tabutuvan » ta te » ağzıacık ayran delisi veya bud » gozlerine inanamamak » juglans regia » kungurdemek » yulume » saklamak inkâr etmek » hasanpaşa koftesi » nabzınıyoklamak veya nabız yok » yer demir gok bakır » kaynakcılık » kabına dokmek » kirecsizleştirmek » mulhak » sokmek » celmeleme » bir madde » kibarlık duşkunu » bir ayak ustunde bin yalan soy » halk yardakcısı » kaldırım ciğnemek » egzotik corba » gok evi » kızılcık receli » goz guclu bir ışık sebebiyle b » hakikî » duzleşme »

jeopolitik_konum hakkında da bilgi ve jeopolitik_konum eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. jeopolitik_konum nedir ve jeopolitik_konum kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.