tdk sözlük TDK Sözlük

 

körler çarşısında ayna satılmaz

körler çarşısında ayna satılmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • körler çarşısında ayna satılmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz körler çarşısında ayna satılmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük körler çarşısında ayna satılmaz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goruşturme » turetme eki » duzenlenmek » dunya bir araya gelse » gozleyiş » guc » bulbulkonağı » gosterim » selektor » tekci » şukur » ateşparcası » olusu kandilli » gibi cok yonlu hizmetleri en a » ackı » catlak » selâm verdik borclu cıktık » caşıt » bir elin sesi cıkmaz » ozur dilemek » tezhipci » icki » ucukluk » yerkure » sacak » hancerleme » imparatorice » ayım eyim » pardosu » goverti » ateşboceği » naturel » altta kalanın canıcıksın » her tur gosteri yapmaya uygun » haymana okuzu » şomuz » İnebolu kutuğu » kepce » pastorize etmek » guvence akcesi » ikinci dizeleri birinci beyitl » duduklu » cığ » bir şeyler veya bir şey olmak » gozlerini dikmek » tek acıklık bulunan ocak » toprakcıl » gorunmek » fal acmak veya bakmak » cokrama »

körler_çarşısında_ayna_satılmaz hakkında da bilgi ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. körler_çarşısında_ayna_satılmaz nedir ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.