tdk sözlük TDK Sözlük

 

körler çarşısında ayna satılmaz

körler çarşısında ayna satılmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • körler çarşısında ayna satılmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için körler çarşısında ayna satılmaz tıklayınız. uludağ sözlük körler çarşısında ayna satılmaz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
peşkeşcekmek » ortulu » bilimsel duşunce » bokunu cıkarmak » opulme » musaade etmek veya buyurmak » icsiz » altayistik » tukenmez » kusku » surme mantarları » yuz kızdırmak » caldırmak » beduk » surgu » kup » kanun sozcusu » canak » cubuk » juri » coraklık » savaşcı » cakır » başmuhendislik » koturum » dovuşcu » ateş » danscı » kopru başınıveya kopru başları » korleşmek » hacamat etmek veya yapmak » doğu bloku » merkeziyetcilik » gozu veya gozleri kararmak » mujdelenme » dunya bir araya gelse » boru ciceği » muheyyic » kor boğaz » bir ucu sivri olarak yapılan t » orme kepenek » rab » oncecilik » husnu kabul gostermek » akşamuzeri » gecit » gecmişe mazi yenmişe kuzu der » muteferrika » dilekce » sut kırı »

körler_çarşısında_ayna_satılmaz hakkında da bilgi ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. körler_çarşısında_ayna_satılmaz nedir ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.