tdk sözlük TDK Sözlük

 

körler çarşısında ayna satılmaz

körler çarşısında ayna satılmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • körler çarşısında ayna satılmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz körler çarşısında ayna satılmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük körler çarşısında ayna satılmaz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mahagoni » rolune cıkmak » supurgeci » cokmek » ahkâm yurutmek » karıncayıbile ezmemek veya inc » bicenek » skec » istenc » potikare » acık pembe » yuzune duramamak » ağzından cıkanıveya cıkan sozu » yureğini eritmek veya sızlatma » borek acmak » amac » on denetim » gosterim » biciminde cıkan eser » sel goturmek » uful » saatcilik » oneze » cop atlamaz » ters duşmek » kul bağlamak » gomgok » gonendirtmek » ucgen » gecirmek » suryanîce » cay bardağı » hristiyan » yurek ağrısı » oklava veya baston yutmuşgibi » gon » cingeneleşme » baskul » camlıkoşk » deli danalar gibi donmek » golge tiyatrosu » suzdurme » huthut » şukretme » it » percin » ozlu » suyunu cekmek » gozletme » ismi gecmek »

körler_çarşısında_ayna_satılmaz hakkında da bilgi ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. körler_çarşısında_ayna_satılmaz nedir ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.