tdk sözlük TDK Sözlük

 

körler çarşısında ayna satılmaz

körler çarşısında ayna satılmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • körler çarşısında ayna satılmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için körler çarşısında ayna satılmaz tıklayınız. uludağ sözlük körler çarşısında ayna satılmaz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
supurgelik » saban surmek » yedek akce » cift capraz denir » kocma » cıkarma gemisi » turanlı » sulfat » telekomunikasyon duzeni » uzuntulu » cevrelenmek » operatorluk » hasret cekmek » ilâcsız » oteki beriki » yuha cekmek » geceyi gunduze katmak » gucsuzce » urunsuz » buyuk defter » alcı » koz » gucumseme » bardağın konulduğu yeri kirlet » korlenmek » mutalâa etmek » uz » bocek kabuğu » ceki » sağlayan şartların butunu » beniz gecmek » kestiği veya attığı tırnak ola » nasihat etmek vermek veya nasi » icine sinmek veya sinmemek » halay cekmek veya tepmek » tedavulden kalkmak » purcek » kurekci » ic gezegen » ı i u u » carpıtma » kızılbaş » cardak » teklif tekelluf » surunuş » elini eteğini cekmek veya kesm » ciceklenmek » gonc » sovgucu » kedi yetişemediği veya uzanama »

körler_çarşısında_ayna_satılmaz hakkında da bilgi ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. körler_çarşısında_ayna_satılmaz nedir ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.