tdk sözlük TDK Sözlük

 

körler çarşısında ayna satılmaz

körler çarşısında ayna satılmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • körler çarşısında ayna satılmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için körler çarşısında ayna satılmaz tıklayınız. uludağ sözlük körler çarşısında ayna satılmaz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ucten dokuza » cat pat » musvedde » felâketlerin acılıetkilerini d » dârıfulful » yarasın » haymana okuzu » kacırmak » guzel duyu » ağackesen » modullu » silindir prizma vb bicimindek » alcaltmak » yuzunun derisi kalın » x veya rontgen ışınları » hafifletici sebep bi » dişleri dokulmek » curuf » konjonktur » kalemiyle yaşamak veya gecinme » bulgur corbası » kuturdeme » yiyip icmek » gozlerini acmak » damgasınıvurmak » ice donuk » bacak kadar boyu var turlu tu » mor otesi » onluk » kunguldemek » cizinti » oz tahta » lâfcılık » refakatci » etuv » dokmek » orospu boreği » fransızlaştırmak » pişpirikci » nukleer reaktor » asıl nusha » eşek kulağıkesilmekle kuheylân » dulgerlik » istenc » cakışık » guven vermek » kor olur badem gozlu olur kel » paytakca » kadayıfcı » rızkınıcıkarmak »

körler_çarşısında_ayna_satılmaz hakkında da bilgi ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. körler_çarşısında_ayna_satılmaz nedir ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.