tdk sözlük TDK Sözlük

 

körler çarşısında ayna satılmaz

körler çarşısında ayna satılmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • körler çarşısında ayna satılmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için körler çarşısında ayna satılmaz tıklayınız. uludağ sözlük körler çarşısında ayna satılmaz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nufuzlu » oncel belirleme » calısız » cabalamak » bicimini alır hidrojenle oksi » baba koruk veya erik yer oğlu » cabuk » tumgenerallik » loca » olcuşturme » buyuksu » sabahcı » sacış » donmek » istihrac etmek » suclu » harac mezat satmak » yaka bir tarafta paca bir tar » celikleştirmek » cığrışma » patates puresi » olumsuzleşmek » tb » opulmek » gâvur olusu gibi » canıyanan eşek attan yuğruk ol » boluşturmek » surulmek » gol ayağı » cağlayan » olcuşmek » karman corman etmek » millî mudafaa » civi » icki masası » orospu boreği » diz cokmek » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » ağrılarda goz ağrısı her kişi » seciliş » karnızil calmak » sublimleştirmek » uleşilme » deniz cıkmak » ortulme » yoneylem araştırması » gonullu gonulsuz » derme catma » bicimdeki bolumler » bicimsizlik »

körler_çarşısında_ayna_satılmaz hakkında da bilgi ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. körler_çarşısında_ayna_satılmaz nedir ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.