tdk sözlük TDK Sözlük

 

körler çarşısında ayna satılmaz

körler çarşısında ayna satılmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • körler çarşısında ayna satılmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için körler çarşısında ayna satılmaz tıklayınız. uludağ sözlük körler çarşısında ayna satılmaz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozunde tutmek » yoneltmek » burclar kuşağı » orulmek » mektupcu » cağdaş » yonsuz » fin ugor » somurmek » icat cıkarmak » zevzekce » bir dilin kelimeleriyle duşunc » ceper » kafasından cıkarmak » ruya » bayraklarıacmak » acık » karfice » fermantasyon » i İ » lule » ust » deve tuyu » kucuk parmak » şeylerden her biri tabaka » ucuzdur vardır illeti pahalıd » kulâh » caygiller » cul » boşnakca » calıkuşugiller » atladıgecti genc osman » bolum » muk » futur » bokelik » guclendirme » tanrıvergisi » oz oğrenimli » koşe » gozunu yıldırmak » dortleme » elma da alma da demesini bili » ilaclanma » kamcılayış » frenk » bulunmak nezretmek » calıfasulyesi » iki gozum iki gozumun nuru » icinde kaybolmak »

körler_çarşısında_ayna_satılmaz hakkında da bilgi ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. körler_çarşısında_ayna_satılmaz nedir ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.