tdk sözlük TDK Sözlük

 

körler çarşısında ayna satılmaz

körler çarşısında ayna satılmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • körler çarşısında ayna satılmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz körler çarşısında ayna satılmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük körler çarşısında ayna satılmaz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ortmek » suzeni » avans cekmek » uvey kardeş » calıştırış » donuk » durumuna donuşmek » merhem » lâmbayıacmak » soz birliği » gunucu » mulâhaza yapmak » bir hâl almak » yabancıgelmek veya gelmemek » hucum » ve bilinc merkezlerinin bulund » kağnıgibi gitmek » sansurculuk » cevre acı » gozleri acılmak » başına cıkmak » fransızlaştırmak » carpıştırma » tutunluk » tepegoz » cerezlik » uzerine » tutun » goturmek » peşinden yurumek » cıkmak » on denetim » mantık oncesi » dışa donuk » ığrıp cekmek » mehter muziği » tezahurat » uc hâl kanunu » ince karton parcası kartvizit » delgic » mustantiklik » gozu tutmak » gozde » sodyum klorur » cipilleşme » paldır kuldur » kuzugobeği » okce » gosteriş » şerc »

körler_çarşısında_ayna_satılmaz hakkında da bilgi ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. körler_çarşısında_ayna_satılmaz nedir ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.