tdk sözlük TDK Sözlük

 

körler çarşısında ayna satılmaz

körler çarşısında ayna satılmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • körler çarşısında ayna satılmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz körler çarşısında ayna satılmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük körler çarşısında ayna satılmaz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kitaplık gorevlisi » şamata etmek veya koparmak » yedi iklim dort bucak » mana cıkarmak » sifonu cekmek veya sifon cekil » dili kılıctan keskin » nufus kutuğu » coktan veya coktandır » cekmece » zeytin guvesi » boşta olarak yapılan ortu » cabuk parlayan cabuk soner » cırakman » kaygıcekmek » calkanmak » bir olayıileri surenle inkâr » gulgiller » cokuş » angstrom » mulk » partoner » cıkma » tahtalıkoyu boylamak » yucelim » kibrit cakmak » ici paralanmak veya parcalanma » guvenc » kontrolorluk » beraberlik muziği » iyi yurekli » zararına kazanc sağlamak » pabuccu » yargıc » tukuruklenme » okuzdili » davranmak saygıgostermek soz » ana baba gunu » kooperatifci » yeterlik onergesi » gani gonullu » guneşyanığı » yağlıkcı » bilincsizlik » trafikci » lehinde soylemek veya bulunmak » pejmurde » guvec » ruşvet vermek » kadidi cıkmak » golge oyunu »

körler_çarşısında_ayna_satılmaz hakkında da bilgi ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. körler_çarşısında_ayna_satılmaz nedir ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.