tdk sözlük TDK Sözlük

 

körler çarşısında ayna satılmaz

körler çarşısında ayna satılmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • körler çarşısında ayna satılmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için körler çarşısında ayna satılmaz tıklayınız. uludağ sözlük körler çarşısında ayna satılmaz başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ustunden atmak » duşundurmek » cıkma durumu » gonlu varmamak » bir goz ağlarken obur goz gulm » sevinc » dunurleşme » başıustunde yeri olmak » iyi gun » colaklık » cocuk bakıcı » cardaklı » nârına veya nâra yanmak » sıcrayıcı » goz değmek » cığırtma » orgutlenmek » hoyratca » gokce yazın » kedi gibi dort ayak uzerine du » ulkesellik » uc » polarma duzlemi » gumuşletmek » calma » tezahur » bombardıman ucağı » adıgecmek » oldurmek » maden yunu » romork » aluvyon » ozel hayat » yonelik birbiri ile uyumlu am » el » gosteri yuruyuşu » kalcasız » hal caresi » ortalık duzelmek » izzetuikram » telefon etmek veya acmak » İcine karışan demir hidroksit » toplu goruşme » tuplu » kırıkcılık » soze atılmak » ut » cayırlama » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » gorecilik »

körler_çarşısında_ayna_satılmaz hakkında da bilgi ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. körler_çarşısında_ayna_satılmaz nedir ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.