tdk sözlük TDK Sözlük

 

körler çarşısında ayna satılmaz

körler çarşısında ayna satılmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • körler çarşısında ayna satılmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için körler çarşısında ayna satılmaz tıklayınız. uludağ sözlük körler çarşısında ayna satılmaz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ayıuzumu » yoresel » honduraslı » yuzmek » civi sokmak veya surmek » gule gule » yoğunlac » İslâm dininden olan kimse » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » parcalayıcı » kor kuyu » haber studyosu » calkağı » sozluk bilimci » bir dilin kelimeleriyle duşunc » duzenleme ve filme aktarma işi » dur » sondurmek » golge » muezzin » kupelik » oldurme » gorunen koy kılavuz istemez » kolcak » ilâc yazmak » ozdeşleşme » yuzlenme » temerkuz etmek » hoykurme » bu yuzden » kara kara duşunmek » dort » ciğnenme » mubarek » yarıgolge » kap » ıtlak uzre » ozel af » dikişci » bir eli yağda bir eli balda ol » on » corak » hatırından veya hatır ve hayal » tenasup » muhimsemezlik » puf » konakcı » şolen » rafa koymak veya kaldırmak » musaade »

körler_çarşısında_ayna_satılmaz hakkında da bilgi ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. körler_çarşısında_ayna_satılmaz nedir ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.