tdk sözlük TDK Sözlük

 

körler çarşısında ayna satılmaz

körler çarşısında ayna satılmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • körler çarşısında ayna satılmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz körler çarşısında ayna satılmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük körler çarşısında ayna satılmaz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kuskutuk » iz duşumu » bir duziye » lık lik luk luk » tenkitci » kerem buyurun veya eyleyin » surgun » oğmac » hayvan sınıfı haşere » calımlanış » fakulte » dur veya durun » ağzından duşmemek veya duşurme » kurelenmek » orumceklenme » gok ada » pacalarından akmak » busbutun ortadan kaldırmak ici » teşerruf » ramp ışığına cıkarmak » nukul » dualist » kosteklemek » doğmelik » yoneltmek » dongel orucu » onemsizlik » icli dışlıolmak » gecimlik » cirkeflik » cabuklaştırılmak » cokmek » ikindiden sonra dukkân acmak » kuldoken » mış miş muş muş » ortenek » bitumleme » oğul cıkarmak » ağzıacık ayran delisi veya bud » ozerkleşmek » birinden buz gibi soğumak » tohmetlendirme » tekellum » bakır calmak » haftalıkcı » surumsuz » gozunu ağartmak » an anecilik » şirazesinden cıkmak » gurgengiller »

körler_çarşısında_ayna_satılmaz hakkında da bilgi ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. körler_çarşısında_ayna_satılmaz nedir ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.