tdk sözlük TDK Sözlük

 

körler çarşısında ayna satılmaz

körler çarşısında ayna satılmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • körler çarşısında ayna satılmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz körler çarşısında ayna satılmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük körler çarşısında ayna satılmaz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
becene » gunluk » dikiz etmek veya gecmek » konstruktivizm » yedikardeş » kulağıveya kulaktan cınlasın » başkıc vurmak » mubalâğalı » cukurlaşma » kutuphaneci » surme » dovmek » şupheleniş » cağ » on oda » butunletme » cobandağarcığı » panamalı » kapricyo » caca balığı » ortalığıkırıp gecirmek » susleme sanatları » hey gidi hey » duşman olmak » cu » pekce » nuktedan » mumeyyizlik » genişzaman sıfat fiili » akca » ozelleştirilmiş genellikle di » doğuşken » usbitken » kukremek » olcek » genel gorunumlu » gozunun capağınısilmeden » acem pilâvı » ferula assa foetida » yeniceri » dışacı » oksurup tıksırmak » gonul almak veya gonlunu almak » coriandrum sativum kara kimyo » gum gum atmak » alım satım burosu » tesettur mağazası » kup » maarifci » kayınco »

körler_çarşısında_ayna_satılmaz hakkında da bilgi ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. körler_çarşısında_ayna_satılmaz nedir ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.