tdk sözlük TDK Sözlük

 

körler çarşısında ayna satılmaz

körler çarşısında ayna satılmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • körler çarşısında ayna satılmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz körler çarşısında ayna satılmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük körler çarşısında ayna satılmaz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bolme » tunel gecmek » karesel bolge » vucuttan duşmek » kutikul » akıllarıpazara cıkarmışlar he » alcaklaşma » camura yatmak » keci » hatır icin ciğtavuk yemek » gecerlilik » surmeli » gozu bulanmak » kulağına kupe olmak veya etmek » tunemek » w » cileden cıkmak » kece » butunleme sınavı » gugu ciceği » calkantılı » yokculuk » tuy gibi » yuzer havuz » mirascı » kucumseyiş » bir koşeye koymak » vay sen misin » cekiştirmek » kurama » ileri gecmek » copurlaşmak » cene » cemaatimuslimin » guleclik » korluk » tahammur etmek » gecirtmek » pas acmak » pb » temedduh » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » coreklenmek » kecelemek » m » gozunu ustunden ayırmamak » kitapcı » ikiyuzluluk » vergi kacakcısı » lâkırdıağzından dokulmek »

körler_çarşısında_ayna_satılmaz hakkında da bilgi ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. körler_çarşısında_ayna_satılmaz nedir ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.