tdk sözlük TDK Sözlük

 

körler çarşısında ayna satılmaz

körler çarşısında ayna satılmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • körler çarşısında ayna satılmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz körler çarşısında ayna satılmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük körler çarşısında ayna satılmaz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
buhran gecirmek » parmağınıbile kıpırdatmamak ve » teamul » ikisi bir kapıya cıkmak » e mi » dilekce » bezi herkesin arşınına gore ve » dudağınıveya dudaklarını ısırm » kaltakcı » komurleşmek » cıplak » guc » ayağına celme takmak » sunnetcilik » mutehassıs » ciceklenme » bağlac obeği » astsubay kıdemli cavuş » masraf gormek » kalaydan cıkmak » gozletme » gullâbicilik etmek » pis soz » paldır kuldur » doşetilmek » inmek » ya bu deveyi gutmeli ya bu diy » civit mavisi » gucenilme » it » kuflenmek » tırnakcı » aklınıkacırmak » kulluk ağzı » turbulâns » kaptan koşku » tureme unlu » amerika elması » evirmek cevirmek » calgıhane » yazlığa cıkmak » yasama donemi » amak » rektor » alacaklıcıkmak » yureği bayılmak » gok bilimsel » insanlıktan cıkmak » goruşturulmek » cırcıl »

körler_çarşısında_ayna_satılmaz hakkında da bilgi ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. körler_çarşısında_ayna_satılmaz nedir ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.