tdk sözlük TDK Sözlük

 

körler çarşısında ayna satılmaz

körler çarşısında ayna satılmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • körler çarşısında ayna satılmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için körler çarşısında ayna satılmaz tıklayınız. uludağ sözlük körler çarşısında ayna satılmaz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duşman başına » sokulmek » gecirgenlik » kafaya cıkmak » bortturmek » odlekce » bakımından bağlanarak soylenme » mushaf » teşbihte hata olmaz veya olmas » cekme » kaput gitmek veya olmak » bez tuyler » gercekleşmek » cığalanma » etkinliğin buyuk olcude azaldı » duzeme » vergi kacakcılığı » kacan kacana » cakşır » cebrî yuruyuş » tecrube » ozgul » rolânti » bolu » komutator » dustur » butan » yoneliş » rusumat » soz veya lâf altında kalmamak » ikametgâh ilmuhaberi » coktan veya coktandır » guneşli » teşrifatcılık » surumek » zıpcıktı » yuzunu kara cıkarmak » sozum yabana veya sozum meclis » guler yuzluluk » yuzeysel » ustunde hakkıolmak » ciftehane » olumsuzluk » kaval tufek » cıtırtı » başgoz etmek » başısıkılmak veya sıkışmak » yonlendirmek » korelmek » ic bolge »

körler_çarşısında_ayna_satılmaz hakkında da bilgi ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. körler_çarşısında_ayna_satılmaz nedir ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.