tdk sözlük TDK Sözlük

 

körler çarşısında ayna satılmaz

körler çarşısında ayna satılmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • körler çarşısında ayna satılmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz körler çarşısında ayna satılmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük körler çarşısında ayna satılmaz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
icten » terennum etmek » ceşitlendirme » allah bana ben de sana » bıcaklık » gece işciliği » ic plâzma » cete » gorme » işin icinden cıkmak veya sıyrı » toplum ekonomi din kan veya » kutleme » sırnaşıkca » budak ozu » ıskarca » balcık » işi ileri goturmek » acacak » guncelleme » yuklem birliği » bicim » cıt cıkmamak » ustune oturmak » guvelenme » biletci » uşenc » gonlu celinmek » uzerinde » kumbet » doğuşken » kultur akımı » hukmolunma » bedcehre » tatlıdil yılanıdeliğinden cıka » calkalanmak » ozen gostermek » tezayut etmek » acık » bulunan bolum kafa ser » etmek » bir iki demeden demeye kalmada » gece ucuşu » kuldur » akdeniz mavisi » mısır puskulu » ucgen » yondeşacılar » yontuk duz » munasebetsiz » spekulâtor »

körler_çarşısında_ayna_satılmaz hakkında da bilgi ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. körler_çarşısında_ayna_satılmaz nedir ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.