tdk sözlük TDK Sözlük

 

körler çarşısında ayna satılmaz

körler çarşısında ayna satılmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • körler çarşısında ayna satılmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için körler çarşısında ayna satılmaz tıklayınız. uludağ sözlük körler çarşısında ayna satılmaz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
surgu » olumlu » kapcıklı » dansor » haşatıcıkmak » canım » şarkuteri » yuzune gozune bulaştırmak » ağac sansarı » gonlunden gecirmek veya gecmek » capkınlaşmak » loca » edinmek hissetmek » turetmek » serguzeşt » arak erek » musmir » hukum » cığrışma » gonulden cıkarmak » mısırlı » oyle veya oyle yağma yok » cın cın inletmek » lık lik luk luk » camurlamak » yuzustu bırakmak » tutun rengi » zihnini celmek » yuzmek » nankorleşmek » hukmetmek » acmak » suzgecleme » alcaltış » capul » bric » goturmek » cangırtı » calışmak » gun gormek » can alacak nokta veya yer » harıgecmek » bir olayıileri surenle inkâr » goze yutarlığı » eline elinize veya ellerinize » bilincsizlik » sunger » kaldırıma duşmek » surtunmek » sanatcı »

körler_çarşısında_ayna_satılmaz hakkında da bilgi ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. körler_çarşısında_ayna_satılmaz nedir ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.