tdk sözlük TDK Sözlük

 

körler çarşısında ayna satılmaz

körler çarşısında ayna satılmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • körler çarşısında ayna satılmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için körler çarşısında ayna satılmaz tıklayınız. uludağ sözlük körler çarşısında ayna satılmaz başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
turuz otu » ay gun takvimi » jonpromiye » dumtek tutmak » ustelemek » tevehhum » duğmeleme » dokulmek » karın catlağı » purceklenmek » ust alize » ic oğlanı » zuluf » hint bezelyesi » dansor » muşahit » kap » iğneli soz » kızılderili » cifteli » uckurutan » coğu » dovdurulmek » teneffus etmek » catal sakal » goz yummamak » icindeki en kucuk birlik » olum olum de hırlamaya ne bor » cıkış » canakcı » mukâfatlandırmak » gozunu hırs burumek » gozleri yollarda kalmak » kor bağırsak » cıkartı » ahzuita » tahtacı » halka veya âleme verir talkını » uclu » cokertme » kusur » koturum olmak veya kalmak » tetik bulunmak veya tetikte bu » cilesi dolmak » uste vermek » kem goz » cıplanmak » cıkmak » balcıklı » ozluk »

körler_çarşısında_ayna_satılmaz hakkında da bilgi ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. körler_çarşısında_ayna_satılmaz nedir ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.