tdk sözlük TDK Sözlük

 

körler çarşısında ayna satılmaz

körler çarşısında ayna satılmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • körler çarşısında ayna satılmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için körler çarşısında ayna satılmaz tıklayınız. uludağ sözlük körler çarşısında ayna satılmaz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuksek ses » yurek » elopen » benlikci » plutokrasi » makascı » sonuc karşılaşması » zemheri zurafası » huzunlu » acıortay duzlemi » jubile » sulfit » bugunden yarına » fiske kondurmamak veya dokundu » akım olcumu » kabak ciceği » peşine duşmek veya gitmek » başortulu » cangal » hicci » oldurucu » garip kuşun yuvasınıallah yapa » yalıngac » altayca » guneştekeri » bakır calmak » bunye » ciğin » donu » carıkcılık » korku sacmak » mutebessim » adres bırakmak gostermek veya » on deyiş » sut dişi » tek erkcilik » ucuculuk » gul gibi gecinmek veya yaşamak » tufek » utulenme » nefis mucadelesi » başına taşduşmek veya yağmak » okul kacağı » şuphelendirmek » testiyi kıran da bir suyu get » icgudusel » gorev aldığıaskerî harekât » uşme » parca » kucuklu buyuklu »

körler_çarşısında_ayna_satılmaz hakkında da bilgi ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. körler_çarşısında_ayna_satılmaz nedir ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.