tdk sözlük TDK Sözlük

 

körler çarşısında ayna satılmaz

körler çarşısında ayna satılmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • körler çarşısında ayna satılmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz körler çarşısında ayna satılmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük körler çarşısında ayna satılmaz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lık lik luk luk » sut » metal parca » subjektif » benlikcilik » yonetmenlik » cırpıştırma » al kiraz ustune kar yağmış » tespih bocekleri » yonetimsel » kuskut » saban surmek » arif olan anlasın veya anlar » kuculmek » merkezkaclama » dokulmek » gostermek » cozum » cocuksu » akşamdan kavur sabaha savur » metafizik » suresi haftayım » sağacık » ceyrek » guneşsiz » surgulenme » capraz » gozle gorulur elle tutulur hâ » malta palamudu » gecmek » ciceksiz bitkiler » e hâli » duşuk » felemenkli » gozaltına almak » lâmadan oluşmuş arasına yerle » yonelik birbiri ile uyumlu am » tukenik » ic guveyinden hâllice » imza toreni » ciftlik kâhyası » terzi cırağı » mehtaba cıkmak » adam kıtlığında veya yokluğund » bicimdeki bolumler » dollenmesiz ureme » patlayıcıunsuz » cizikli » catırdamak » zuhrevî hastalık »

körler_çarşısında_ayna_satılmaz hakkında da bilgi ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. körler_çarşısında_ayna_satılmaz nedir ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.