tdk sözlük TDK Sözlük

 

körler çarşısında ayna satılmaz

körler çarşısında ayna satılmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • körler çarşısında ayna satılmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için körler çarşısında ayna satılmaz tıklayınız. uludağ sözlük körler çarşısında ayna satılmaz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
şuphe yok » uyku cekmek » arnavutlaştırma » civi kesmek » uzucu » fransız » dipdinc » sonuc niteliğinde başka bir bi » gozleri parlamak » curuk gaz » sus pus » yolcu taşımakta kullanılan mot » tepegozler » camgobeği » dehşete kapılmak veya duşmek » dalyan koftesi » bicimde değerlendirilmesi huk » gorsel » cenesini bağlamak » koruyup iyilik getirdiğine ina » dokumlemek » ic kuyu » sarımsağıgelin etmişler de kır » post scriptum » yurekler acısı » daha bircok şeylerin yapımında » sonradan gormelik » ılıkca » bok yemek duşmek » on defa veya kere » metal parca » kecisedefi » turumculuk » malûlluk » yuzu gulmek » gumuşlenmek » ileri goruş » orumceğimsiler » cobanpuskulu » kongovdeli » murebbi » sozleşmeli » ne mumkun » serguzeştci » departman » icini karartmak » duş » mufettişlik » el acmak » teamul »

körler_çarşısında_ayna_satılmaz hakkında da bilgi ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. körler_çarşısında_ayna_satılmaz nedir ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.