tdk sözlük TDK Sözlük

 

körler çarşısında ayna satılmaz

körler çarşısında ayna satılmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • körler çarşısında ayna satılmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için körler çarşısında ayna satılmaz tıklayınız. uludağ sözlük körler çarşısında ayna satılmaz başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yedirip icmek » umitli » omursuz » dokulmek » okka her yerde dort yuz dirhem » kelepire konmak veya yakalamak » olumsuz » guven » nasihatci » kor faregiller » bocek cıkarmak » uckur cozmek » temas etmek veya biriyle temas » doşeme » camıcerceveyi indirmek » sukûnet » mutelezziz olmak » tek acıklık bulunan ocak » tahkimat elemanlarıustune veya » cerviş » kulağınıcekmek » bahisci » vekilharc » bilek gucu » ne hâli varsa gorsun » yapılmışbağlantıparcası » koruma unsuzu » bornova misketi » bıcak bıcağa gelmek » cakırlaşma » surfile » şomizye » muşir » kuresel » kosnu » gır gecmek » tokaclanma » daki deki taki teki » namaz ortusu » ağzının tadıbozulmak veya kacm » anlamıverir » kan canağıgibi » tutamac » munezzeh » fug » peşinde veya peşinden koşmak » as » yeri goğu tırmalamak » osmanlı » nobet »

körler_çarşısında_ayna_satılmaz hakkında da bilgi ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. körler_çarşısında_ayna_satılmaz nedir ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.