tdk sözlük TDK Sözlük

 

körler çarşısında ayna satılmaz

körler çarşısında ayna satılmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • körler çarşısında ayna satılmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz körler çarşısında ayna satılmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük körler çarşısında ayna satılmaz başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kuşgibi cırpınmak » inanc » goynume » mustahak » cakışmalı » mujdeleme » elcim » notrlemek » ut acıcılık » yarım kure » icli dışlıolmak » su » cirozlaşmak » cartayıcekmek » olu helvası » var varın varsın varsınlar » cıkmalıtumlec » carliston marka kereste » on denetim » gozleri kan canağına donmek ve » kırgız » ne demek » cevreci » yapılmışiplik » dem dokmek » torpido gozu » gorunmek » yureği yaralı » acık » acıklaşmak » akciğer lopcuğu » bir dudağıyerde bir dudağıgokt » allah korusun veya saklasın » sıkıduzen zapturapt » dondurup dolaştırmak » devam etmek veya ettirmek » cermen dilleri » tacik » peşine duşmek veya gitmek » damarına veya damarlarına işle » tecerrut » ek gorev » tac giyme toreni » eşelemek işi yapılmak » surrealizm » başıgoğe ermek veya değmek » gomlek eskitmek » ciftelenme » cevrinti » gibi cok yonlu hizmetleri en a »

körler_çarşısında_ayna_satılmaz hakkında da bilgi ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. körler_çarşısında_ayna_satılmaz nedir ve körler_çarşısında_ayna_satılmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.