tdk sözlük TDK Sözlük

 

küçük kelimesinin eş anlamlısı

küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için küçük kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük küçük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cercevecilik » canak yalayıcılık etmek » tekme atmak veya tekme vurmak » goz bağcı » ıt it ut ut » allah ın evi » korleşmek » kıcın kıcın gitmek » orgutlendirme » koy ekmeği » muphemiyet » kıskaclama » yunlu » kuşgibi ucup gitmek » yontemi ile hazırlanan tabla » oruc tutmak » yuzlenmek » havuc suyu » toplandığıbolum » ateşli silâh » hunkârbeğendi » sabun kopuğu gibi sonmek » boy almak veya surmek » ibaret olmak veya kalmak » cingenece » lisan » derinlik kayacları » duşuk » hoşca kal veya kalın » kendi kanatlarıyla ucmak » gonlunu pazara cıkarmak » bir arpa boyu gitmek veya yol » e » değiştirmemek veya yanılmamak » kacanın anasıağlamamış » taşıma veya dokme su ile değir » mis uzumu » deyip de gecmek » kalıpcı » ackılama » anas acuta » it gibi calışmak » zararlıcıkmak » gecişme » sığırtmac » umutsuzluğa duşurmek » lâponca » temayul » ezile buzule » şeylerden her biri tabaka »

küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.