tdk sözlük TDK Sözlük

 

küçük kelimesinin eş anlamlısı

küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küçük kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz küçük kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük küçük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yer ucmak ii » cat kapı » gecici madde » işin icinden cıkamamak » telli balıkcıl » yalvaclık » capaksız » goksel » lutercilik » sağgorulu » dallarınıkısaltmak » muzikolog » etut » cenen tutulsun » icyağı » roproduksiyon » eski cağ » kackın » danimarkalı » oğutlemek » sirkulâsyon » yonetilmek » ek kok » dovdurtme » gonlu bulanmak » sırtına gecirmek » cemaziyulevvelini bilmek » arasında den başka anlamıyl » gucleşmek » hukum surmek » gil » catkınlık » cağdaşlaşma » ici kan ağlamak » etmek » kaucuktan yapılmışşilte » bir koyundan iki post cıkmaz » uzerine cullanmak » bir ayağıcukurda olmak » faaliyet gostermek » orulmek » acığa cıkarmak » iş arî » lâstikli soz » soydur ceker boktur kokar » infiratcılık » muhre » murebbiyelik » sahneye cıkmak » cok sesli »

küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.