tdk sözlük TDK Sözlük

 

küçük kelimesinin eş anlamlısı

küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için küçük kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük küçük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ic deri » dalkavukca » cember makası » kılıc pabucu » kolay işlenebilen yumuşak bir » kukremek » unlenmek » paha bicilmez » yolu duşmek » yıldızıduşuk » kopurtmek » duzulme » torpu » coplenmek » cıkarcı » teseyyup » uyarlac » ada cayı » sulfatlaşma » olum emri » goz kuyruğu » yuksunme » sokuluş » dikişci » edeptir soylemesi » guler yuz » bilâkayduşart » başa gureşmek » blof » soz bolukleri » capraşmak » tercuman olmak » kılıc » gemisini yurutmek » karikaturize etmek » enstrumantal muzik » karbon donemi » hukmolunma » İslâm dininden olan kimse » levanten » maz mez » şerc » pence pence » muhim » duyek » atolye » tan sokmek » hurmet » yerote » eşelemek işi yapılmak »

küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.