tdk sözlük TDK Sözlük

 

küçük kelimesinin eş anlamlısı

küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küçük kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz küçük kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük küçük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mulemma » şuyu bulmak » ul » tac giyme toreni » bıcılgan » dunurleşmek » yere yonelim » bazıbitkilerin turlu organları » cumbur cemaat » bicimlerini belirleyen ana oze » komurcu cırağına donmek » orman cayırı » cıkarmak » corapcılık » duşurtme » yetişen bir ağaccık corylus av » metafizik » danscı » mustesna » alman gumuşu » duşuk » ateşparcası » yedikardeş » cozumcu » kolacan etmek » suhunet » gozetleyiş » ozek » gecimini doğrultmak » muddeiumumî » dilini eşek arısısoksun » teminat akcesi » neyce » bukumlu » dongel orucu » unc » kusur etmek veya etmemek » duğun ciceğigiller » alkololcer » kendiliğinden ureme » borusu tutmak veya ustunde » catısız » taktir etmek » donuşum » cenesiz » acığıcıkmak » calkı » dokuk » arasında den başka anlamıyl » deve yuku »

küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.