tdk sözlük TDK Sözlük

 

küçük kelimesinin eş anlamlısı

küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küçük kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz küçük kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük küçük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yorgun duşmek » zıvanadan cıkarmak » gitsin » alttan gureşmek » bir madde » gecerlilik » koktencilik » goc etmek veya eylemek » yolustu » hacvari » kucuk bey » kazdığıcukura veya kuyuya kend » jupon » yarayan cevresi oluklu kucuk » yapısı » tu » cekiş » yahudi pazarlığı » oncecilik » adres bırakmak gostermek veya » bulbul gibi konuşturmak veya s » cavdarsız » donec » oynama » sokak supurgesi » amac edinmek » on ad » mustakar » peşinde dolaşmak veya gezmek » merkeziyetcilik » levazımatcı » başcavuşluk » rontgenci » duru » araştırılabilen olculebilen » ceperli » ari » mustefit olmak » lık lik luk luk » harcsız » donanım » yer demir gok bakır » dunya âlem » dulger balığı » keciboynuzu » ağzıvar dili yok » centik atmak » gobekli » ağa borc eder uşak harc » ondalıkcı »

küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.