tdk sözlük TDK Sözlük

 

küçük kelimesinin eş anlamlısı

küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küçük kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz küçük kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük küçük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkınlama » vadesi gelmek veya yetmek » kor capa » ben hancı sen yolcu oldukca » yumruk gostermek » etliye sutluye karışmamak » icin kullanılan boru oluk vey » ic işleri » ciftetelli » midibus » kucuk capta » halkcı » yırtmaclı » şeyleri genel olarak anlatmaya » cifte kavrulmuş » buzuşmek » mertce » ezik buzuk » cıplak » captan duşmek » sinekten yağcıkarmak » koruklenme » oğretici » muhimseme » sulûk » yureğini hoplatmak oynatmak ve » carıklık » obur dunyayıboylamak » el cırpmak » calışkanlık » kucuk tansiyon » seckinlik » ruzgârsız » koy meydanı » omru uzamak » ondelik » kunefe » keceleştirmek » fıcılamak » uşuntu kopekler mandayıparalar » yonelik » carcur » halat cekme » yurutuluş » alkışcı » durdurmak » donme dolap » purtuk » kara kara duşunmek » allah tan kork »

küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.