tdk sözlük TDK Sözlük

 

küçük kelimesinin eş anlamlısı

küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küçük kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz küçük kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük küçük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cozuş » sevincsiz » nuhuft » mutehassis etmek » pof » fotoğrafcılık » gulunc » sokuk » baştan kara gitmek veya etmek » şifreyi cozmek » tekaut maaşı » tup » acık yeşil » kullanılır » acığa vurmak » bicmek » cevrilme » konseptualizm » pacavralaşma » yurutme » muhafız olma durumu » katmerli katmerli gulmek » purtelâş » yeme icme » oncu » etmek » elinde buyumek » dupeduz » oclenme » kurcatovyum » elektronik calgılar » cimlenmek » afi kesmek satmak veya yapmak » icine atmak » sabahcı » cizginmek » zurafagiller » kara gun dostu » orumceklenmek » istismar etmek » eli boğrunde veya koynunda kal » esperantocu » karşılıksız cek » kohnemek » karantina muddeti » dişeti unsuzu » dağardında olsun da yer altın » cermence » saclısakallı » gozu gormez olmak »

küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.