tdk sözlük TDK Sözlük

 

küçük kelimesinin eş anlamlısı

küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için küçük kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük küçük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
coğdurmek » yazdığıad veya işaret » direnc » cekirdekli » ahcılık » ortulmek » dilini eşek arısısoksun » cıkarına bakmak » bicilmişkaftan » pabuc pahalı » nez etmek » haber cıkmamak » gunaha girmek » eline cabuk » tufek patlamaksızın » pastişci » allah iyiliğini veya lâyığını » hazırlık donemi » calımlıcalımlı » pirupak » karekok » dışına cıkmak » ısıtma aracı » guvenmek » gumburtu » arasında den başka anlamıyl » capaculcu » humanistleşmek » unlu turemesi » karşıtı » otturme » kunye » muşterek » odenekli » suzeni » maruz kalmak veya kalmamak » orneklenmek » durac » goğus tahtası » gozetim » tum » lı li lu lu » fotoğrafcı » paranın yuzu sıcaktır » dişdamak unsuzu » cabuklaşma » kopekoğlu kopek » kartezyen » yardakcılık etmek » doner kapı »

küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.