tdk sözlük TDK Sözlük

 

küçük kelimesinin eş anlamlısı

küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için küçük kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük küçük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tezgâhcı » hayır gormemek » on deyiş » doşemecilik » cekme » goturu pazarlık » uzunluk olcusu » gucenik » kokune kibrit suyu » pabuc » ayırmac » vur dedimse veya dedikse oldur » ocakcı » capraşma » gosterişlice » horozlar otmek » gonul uğrusu » zenginin malızuğurdun cenesini » kufeci » cıtırdatma » paca kasnak » bavyeralı » notr » uluş » tekerlekcilik » copur » gosteri » yazık gunah » alt ust boreği » izini duşurmek » cicek gibi » ciceği burnunda veya ciceği bu » turkuleşme » haziran boceği » yukumlu » ikram gormek » cebine indirmek veya atmak » minder curutmek » bulunan bolum kafa ser » uvey evlât gibi tutmak veya sa » bolgesel » arapcalaştırmak » mulkiye idadîsi » ackılamak » kaldırım supurgesi » ismi cıkmak » uşutmek » cekmece » hayvan koklaşa koklaşa insan » sutliman »

küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.