tdk sözlük TDK Sözlük

 

küçük kelimesinin eş anlamlısı

küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için küçük kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük küçük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kukla » sizin » suruklendirmek » guzun » hor gormek » papirus » sumkurtmek » kullu » car » kosinus » kosteklemek » cokkun » secki » fug » ağlar gozden sahte sozden ken » ustupu » ucan top » yeri goğu tırmalamak » kispet cıkarılması » bir goz ağlarken obur goz gulm » tutun » lule » solusyon » flâmanca » boşveya boşta gezmek veya gezi » su gibi olmak » uscu » kırk bir kere maşallah » yurek vermek » başının gozunun sadakası » ar damarıcatlamış » hakkısukût » suflîleşmek » coraklık » hatırıicin » capak » teveccuh etmek » ışınolcer » arkadan soylemek » it » gommek » goğe merdiven dayamış » biz kırk kişiyiz birbirimizi » den yana olmak » turkiyat » enstrumantalizm » yabancısaymak veya tutmak » ağaclıklı » işcatallanmak » horguclu »

küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.