tdk sözlük TDK Sözlük

 

küçük kelimesinin eş anlamlısı

küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için küçük kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük küçük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
utanc duymak » mış miş muş muş » yuk » nane likoru » utopist » ovguculuk » guluncleştirme » sut beyaz » percinleniş » cepel » afyon cekmek » yonetici » acmak » kılıclama kacmak » mihnet cekmek » cuzamlı » elinden bir kaza veya sakatlık » cevirmek » şapka cıkarmak » zaman oldurmek » her işin her şeyin başısağlık » kızınıveya evlâdını dovmeyen d » sozu gecmek » dovulgenlik » suruklenme » oz direnc » mn » kilit kurek olmak » ters yuz ters yuzune cevirmek » ciftcilik » ozdeştirmek » tatil koyu » ofkesini yenmek » cıkıntılı » salepci » işe yaramak veya yaramamak » vekilharclık » icine dokunmak » katıyurekli » kufur yemek » duşurtmek » sayıgostergesi » benlikcilik » kamcılanış » orumcek » borc odemekle veya vermekle y » govermek » unsuz » one surmek » odevlendirmek »

küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.