tdk sözlük TDK Sözlük

 

küçük kelimesinin eş anlamlısı

küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için küçük kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük küçük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
fruktoz » mn » ıcı ici ucu ucu » sabah vaktinde » kokusunu veya koku almak veya » duşurmek » başbıcağı » tilki uzumu » turumculuk » celme » camlık » ız » sulfit » kuru oksuruk » yalın tumce » sokuntu » cozum » akıllıkopru arayıncaya dek del » neuzubillâh » balık sutu » vuzera » susleyici » başustune » aletler butunu » hayatınıbirine borclu olmak » kolacan etmek » yurekten » baygınlık gecirmek » goz gezdirmek » norvecli » illuzyonizm » lâmbayıacmak » sıcaklıkolcer » ağacıkurt insanıdert yer » film cevirmek » cok kocalılık » koşe » dokunme » gumuşbalığı » salcalanma » avanakca » teşhis etmek veya koymak » sure aşımı » cap » cozum yolu » uvertur » cozuluş » rab » kepce kuyruk » guvenme »

küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.