tdk sözlük TDK Sözlük

 

küçük kelimesinin eş anlamlısı

küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küçük kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz küçük kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük küçük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
haşlanıp ardından guneşte kuru » goğusluk » olum doşeği » orseleniş » calıştırıcılık » gosterişe kacmak » gonul almak veya gonlunu almak » allah ım » art duşunce » okelik » cam sakızıcoban armağanı » koşe atışı » arkasına duşmek veya takılmak » turev » her firavunun bir musa sıcıkar » donmek » bocuk domuzuna donmek » gın gin gun gun » gomulmek » muessir » alka evli » icten pazarlıklı » police cekmek » sonuc niteliğinde başka bir bi » soylemek » ceyizlenmek » ustunkoru » gıcık almak kapmak veya olmak » iyodur » citişme » ulkeler arası » kayınco » doğmelik » ruhiyatcılık » boldurme » cilsiz » cekmek » başısıkılmak veya sıkışmak » ruya » remil atmak veya dokmek » olmez » gul rengi » produktorluk » bakışacısı » yasakcı » pacavralaşma » kok mantar » yucelme » mulga » bicime sokmak veya bicim verme »

küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.