tdk sözlük TDK Sözlük

 

küçük kelimesinin eş anlamlısı

küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için küçük kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük küçük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
boylesi » pacavra gibi » cercevecilik » kemane cekme » muspet ilimler » uste cıkmak » başkurt » fırsat beklemek veya aramak » mukaddesatcı » yondeş » cıban işlemek » gosterilen » kurca cıbanı » kor talih » otoparkcı » şovalye ruhlu » cop arabası » ozluk işleri » cay » duzelti » olcuşturmek » ca ce ca ce » denizden veya denizi gecip cay » ovunc duymak » gozu tutmak » fiil cumlesi » altayca » celik » universalizm » doğuşculuk » oylelikle » carpınma » yurekten » tekaut » cebine indirmek veya atmak » tranca » mutevehhim » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » uretim gucleri » kirec cimento gibi şeyleri su » boşa cıkarmak » iğneyi kendine cuvaldızıbaşka » gibi şart niteliğinde olan bir » olmek var donmek yok » kohne » butunu hars ekin » suzek » harman corman » hoşgorusuzluk » bir cırpıda »

küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.