tdk sözlük TDK Sözlük

 

küçük kelimesinin eş anlamlısı

küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küçük kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz küçük kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük küçük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
soyletmek » illuzyon » tunclaştırmak » notrleşmek » merak etmek k kalın okunur » cavuşkuşu » uleşmek » cimentolamak » karga yuruyuşu » tenkitci » zuppece » lugol » tahayyul » uc bir » gorevden ayrılmak » curuk boya » katma butce » hucumcu » kılıc pabucu » gulle gibi » anadan gorme » ceyizlik » tegaful » muhendis » bukuntu » iki cenetli » cifte vatandaşlık » acıklamalı » cokuntu » mubalâğasız » nufuzlu » cuval » mizaclı » sakalına gulmek » talip cıkmak veya talibi cıkma » ay parcasıgibi » goz banyosu » sağelinin verdiğini sol elin g » yuze cıkmak » bulunan bolum kafa ser » gecirgenlik » allah a bin şukur » acık cek » soğuk ter dokmek veya soğuk te » gonullu » yapma » toprağıcekmiş » kurelemek » urku » brehmen »

küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.