tdk sözlük TDK Sözlük

 

küçük kelimesinin eş anlamlısı

küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için küçük kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük küçük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nezaket gostermek » gozunu toprak doyursun » guneşletmek » goz gozu gormemek » nufusunu cıkarmak » donekce » tarafından başkasına verilmesi » dolapcı » kısa cizgi » uste cıkmak » romen » taksit odemek veya taksit verm » kosnul » cergeci » gul suyu » cekmek » mektupcu » tavukgotu » ağrılarda goz ağrısı her kişi » sacma sapan » yazıyıcıkarmak veya sokmek » donuşum » yukletilme » muptezel » acısal bolge » ağzının icine girmek » boluntu » bağlar » burnunun ucunu gormemek » ve katımadde » gâvura kızıp oruc yemek veya b » tahmisci » calışkan » ucu » baklava acmak » yumuşakcalar » ciğnemek » cevre teker » dunyanın obur veya bir ucu » icini curutmek » dol » cucuklenmek » cekilmek » mutalâa etmek » cokertmek » gozlerini fal taşıgibi acmak » tur » hoduk » bektaşî dedesi » gol başı »

küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.