tdk sözlük TDK Sözlük

 

küçük kelimesinin eş anlamlısı

küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için küçük kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük küçük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
surtme ağı » yuksuk » cumbur cemaat » boşluk » uvey ana » başoğretmen » kucuk duşurmek » gudek » boşluk » kitaplık gorevlisi » gulumseyiş » arkasında dolaşmak veya gezmek » boylesine » dirhemle soylemek veya konuşma » goruşturulme » işi gucu bırakmak » muttehit » yureği yaralı » zırhlıguc » puklu » cağrı » toprak sıcanı » soz olmak » alcacık dağlarıben yarattım de » optikci » alt ust boreği » kacmak » nobet » tuketici sayacı » ciseme » celik kapı » ustluk » duğuncu » munasebet duşmek » hakkısukût » pestili cıkmak » ucleme » dalga gecmek » diz cokmek » duzenleme ve filme aktarma işi » merkur » sandvic » turkce » oncul » angarya cekmek » heyecana duşurmek » bir şeyler veya bir şey olmak » soz ayağa duşmek » buyuklenmek » mevlevîhane »

küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.