tdk sözlük TDK Sözlük

 

küçük kelimesinin eş anlamlısı

küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küçük kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz küçük kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük küçük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tahammul » guneşbanyosu » koşede bucakta kalmak » torpulemek » odevlendirilme » cini murekkebi » cağanoz gibi » puturlu » secmeci » duzayak » hic » zayıf duşmek » ış iş uş uş » pacalarıveya kolları sıvamak » tarafından arabacıicin armağan » tukenmek » turnagecidi » hf » kotu » yureği rahatlamak » dilinde tuy bitmek » japon hurması » gocebelik » b » kapalıbolge » yalın uslûp » kulucka donemi » şeytan elini cekmiş » kaput gitmek veya olmak » satranc vezni » amatorluk » alcı » ana cizgi » kazanıkapalıkaynamak » cap » gonulsuz » dayalıdoşeli » saat on bir bucuğu calmak » topluluğu » otumsuz » top atmak veya topu atmak » madenî yun » gumuşsağolsun altın gidekosun » astarıyuzunden pahalıolmak » calık » toplum ekonomi din kan veya » gecit » muezzinlik » sumter » burnunu cekmek »

küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.