tdk sözlük TDK Sözlük

 

küçük kelimesinin eş anlamlısı

küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küçük kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz küçük kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük küçük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hırtlambasıcıkmak » ucuşmak » parcalara ayırmak » dalkılıc » birimler boluğu » pencudu » tuylu » sozlukculuk » somurgeleşmek » bilgiclik satmak veya taslamak » ağzıvar dili yok » oksitler veren madde maden » yuz karasıolmak » demediğini bırakmamak veya kom » kılıc alayı » dişgostermek » kadının fendi erkeği yendi » ideal » acıklanma » borc bini aşmak » dumtek tutmak » kopeklik » sac saca » kulac » hakikî » golgelenmek » moritanyalı » ocağına duşmek » kullanılır » cağrı » birey ustu » stand bay » ciğnetme » suruculuk » cullamak » oluşan cok duzlemli cisim men » eliyle koymuşgibi bulmak » oyuncakcılık » gulecen » duzensiz » işin icinden cıkmak veya sıyrı » mitralyoz » maskarasınıcıkarmak » istismar etmek » hazır bulunmak veya olmak » traktor » gozu kesmek » gecmek » deneyustuculuk » gonlunun dumeni bozuk »

küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.