tdk sözlük TDK Sözlük

 

küçük kelimesinin eş anlamlısı

küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küçük kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz küçük kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük küçük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dışgucler » yonetmek » gok gozlu » zam gormek » ekmekcilik » kopek gibi » calışmak » fluorışıl » genişgoruşluluk » cifte gitmek » arkada kalanlar veya arkadakil » mutevelli » pislik boceği » uşenc » nasip etmek veya etmemek » canak » calkalamak » gozde » tesettur modası » gonlunce » cok koyu sarırenkli guclu bir » orgu » murekkep » gostermek » tayf olcumu » mutebasbıs » gâvura kızıp oruc yemek veya b » cizik cizik » ornekseme » o duvar senin bu duvar benim » oğretilerin genel adı usculuk » cumle âlem » guvenlik vanası » gorevlendirme » ceşnilenmek » boceksiz » uzum uzum » purik » gozlerini devirmek » heple hic ilkesi » tenakuza duşmek » mercekten oluşan optik alet » nahiye muduru » sungersi » kırlangıc fırtınası » butunletme » gulmece » tecrube etmek » yuze cıkmak » dedektor »

küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.