tdk sözlük TDK Sözlük

 

küçük kelimesinin eş anlamlısı

küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için küçük kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük küçük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kavlukarar » sıcırganlık » boluş » hakka erenler » hurriyetsiz » ateşi duşmek » carka » catkı » barışcı » durmek » popcu » oğretilerin genel adı akliye » kısmetinde ne varsa kaşığında » urfa cıbanı » ipi cozmek » sus » ters yuzu » camaşır sepeti » ardına kadar acık » bilmunasebe » bid at » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » keyfini cıkarmak » tevil goturmek » gorelik bağıllık izafet rol » gormek » ele verir talkını kendi yutar » yonetmen yardımcısı » devletle » ters turs » plânorcu » korukleme » oğrenci kartı » arkasına duşmek veya takılmak » gercekleştirilmek » acısoylemek » kırk bir bucuk maşallah » komur gibi » cok karılılık » muctehit » başcık » enstitu » mes uliyet almak » oltu tozu » tesalup » olcuşturmek » cumhuriyet bayramı » uful » guneşlik » calmak »

küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.