tdk sözlük TDK Sözlük

 

küçük kelimesinin eş anlamlısı

küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küçük kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz küçük kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük küçük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ateşboceği » bulunmaz hint kumaşı » cıtlatmak » hık demişanasının babasının b » duşuncedir almak » cırpmak » ruping sistemi » h » cekme » sukûnetli » kokensiz » konnektor pensi » ifrit kesilmek veya olmak » uvertur » gorunuş » canıağzına veya boğazına gelme » bir yapının temeline konan taş » edebiyatca » kuseğen » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » kentci » cene yarıştırma » inekci » sozu tartmak » duzenleyici » akgunluk » boyunun olcusunu almak » af buyurun » anlıkcılık » cıtlama » ya herru ya merru » carpıtmak » soz gelimi » fazla mal goz cıkarmaz » gunbegun » gozlerini fal taşıgibi acmak » gecirmek » hicleştirmek » yureğinden gelmek » sunnetcilik » tuyune dokunmamak » icine sinmek veya sinmemek » altmışdortluk » hukumler ve izlenecek yollar » tureme unsuz » munkir » tuhafiye dukkânı » veya dokunmuşpamuktan yapılan » gokyuzu mavisi » cırpmak »

küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.