tdk sözlük TDK Sözlük

 

küçük kelimesinin eş anlamlısı

küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için küçük kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük küçük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kirec suyu » macarlık » ablakca » destan duzmek » ağza tat boğaza feryat » yureği sıkışmak veya tıkanmak » ilgi cekmek toplamak veya uyan » dinden imandan cıkmak » omru uzamak » tegaful » cırpışmak » anlamaya yarayan sınama » sabahlar hayrolsun » inancsızlık » yaprak oynamamak veya kıpırdam » calkar » tutuncu » cokuşmek » muzipce » inmek » dondurulme » kolay gele veya gelsin » musemmen » pusur » gozlerini kan burumek » soz duellosu » ortak ozne » celtek » v v » kostekleniş » taşkıran ciceği » cekici » beklenmediği umulmadığıveya c » civileme » cağacmak » cok yetiştirilen bir bitki hor » ben hancı sen yolcu oldukca » gelmişgecmiş » celimli » icerik » patates boceği » yeri » cevirim » uk » sultanîhuzzam » kuşmu konduracak » ad cekmeye girmek » inc » cağlar » duğum »

küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.