tdk sözlük TDK Sözlük

 

küçük kelimesinin eş anlamlısı

küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küçük kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz küçük kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük küçük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cok terimli » dovme yapmak » duzluk » oto parkcılık » geciliş » bisikletcilik » duzenleme ve filme aktarma işi » terbiyeli corba » cayır kuşu » camaşır sepeti » guvercin » ta » bicimselleştirmek » canak tutmak veya acmak » kılıc kuşanmak veya takmak » muhur gozlu » dil otu mu yedin » celik » gibi » cala kamcı » muessir » yuklemek » martaval atmak veya okumak » tetikci » yoksun bırakmak etmek veya kıl » gondertmek » soz veya lâf işitmek » hukum surmek » hambelî » yugoslav » taahhutname » acık cek » şekle sokmak veya koymak » cucelik » cete » carpanlara ayırma » ceşni katmak » oz » canıcana olcmek » ibaret olmak veya kalmak » genellikle orduda veya yatılıo » gurbete cıkmak » rayic fiyat » giysi » mutekait » aklına duşmek » goğus kovuğu » malik » yemek secmek » gitsin »

küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.