tdk sözlük TDK Sözlük

 

küçük kelimesinin eş anlamlısı

küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için küçük kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük küçük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muhlet » olmayan bağımsız hur » kurtlarınıdokmek » munasebet almak veya almamak » ve katımadde » guc » gece işciliği » el arıduşman gayreti » şeylerden yapılarak icine su d » mufredat programı » bitumleme » sultan boreği » aktore » buhran gecirmek » kusluk » gosterişsizce » ak duşmek » girişik cumle » cizge » guluncleştirmek » geleceği varsa goreceği de var » tahtadan yapılmışinsan veya ha » goz bağı » işin icinden cıkmak veya sıyrı » sinirleri alt ust olmak » cıkarmak » ozu sozu bir » kaymakcı » suline » acıkta bırakmak » cabuklaşma » colleşmek » etmek » buyuleyici » kumeden duşme » hareket » caprazlık » muellefat » kavakcılık » cs » odev » gosterge » İcra ve İflâs hukuku » rencperlik » cozum » ş » ustuvane » sunger avcısı » bir iki demeden demeye kalmada » cilemek »

küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.