tdk sözlük TDK Sözlük

 

küçük kelimesinin eş anlamlısı

küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için küçük kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük küçük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
orgulu » yuzde yuz » el ile elle tutulur » dort yuzlu » buyukayı » cırpınış » inmek » taraf gozetmek » urun » talip cıkmak veya talibi cıkma » cepci » ayak surumek » her dem taze olmak » goz almak » gostermecilik » ucar » duzleşme » azerî » dikenli yuzgecliler » dişfırcası » hazırlıklıolmak veya bulunmak » mal mulk » uşuşmek » norotik » beduk » cekimserlik » boynuz takmak veya takınmak t » ustune cekmek » medeniyetcilik » yukte hafif pahada ağır » tesisatcılık » kokusu cıkmak » calmak » gulu tarife ne hacet ne cicek » cıkışalmak » orneklendirmek » sonumleme » biyokatalizor » cozundurmek » surumsuzluk » genel goruşme » sozu dağıtmak » karikaturcu » yavaşgel veya ol » kocak » gucu gucune » uc dort » patlak goz » gokturk » kullanılan cihaz »

küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.