tdk sözlük TDK Sözlük

 

küçük kelimesinin eş anlamlısı

küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için küçük kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük küçük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
an anesiz » yer bakır gok demir kesilmek » kelepcelenme » hurufîlik » ucurum » corbada tuzu veya maydanozu bu » mutefennin » muşareket » cozulmek » gonulsuzluk » karakalpakca » patlıcan boreği » calkatmak » allah seni inandırsın » gomlek » gercek » hafta arasında veya icinde » ozumlemek » saptan oluşan ekin bicme aracı » turemişzarf » munasebetsizlik » capasız » kinin sulfatı » kırgızca » doşenmek » kolacan etmek » komputer » allah taksimi » uzerine almak » gercekleştirilme » acmak » yureği yanmak » ceyiz duzmek » urperti » e mi » belirten liste fihrist » mineral » işitmezliğe getirmek veya işit » celik » duşurmek » teleut » mustahzar » takallus etmek » sucut » cirkinsemek » yeşilcekirge » boyunca cocuğu olmak » bicimlendirmek » meridyen duzlemi » karada olum yok »

küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.