tdk sözlük TDK Sözlük

 

küçük kelimesinin eş anlamlısı

küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için küçük kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük küçük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzerlik » hâline kopekler guluyor » mukeyyifat » ciğsut emmiş » oluşturduğu siperler borda ka » gozu olmak » duvesime » allah canınıalsın » donmek » mineral » yuzuk takmak » okuz arabası » alkololcer » sn » verkac » kedi veya eti ne budu ne » satıya cıkarmak » ardına kadar acık » az gormek » purceklenmek » ozenmek » cıkmak » muessis » vakit oldurmek » catı » kalmak » cıban başvermek » cumle âlem » mısır turnası » korelmek » hukûmet erkânı » gok evi » suzgeclemek » fakul » kurklu » gecici » yalın bicimli sanatınıbenimsey » topukdoven » yuklenmek » gercekleşmek » catı » ağacıkurt insanıdert yer » suzgecleme » muessir olmak » yuk » cok seslilik » parfumeri » dağkecisi » kabına dokmek » acısıicine veya yureğine cokme »

küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.