tdk sözlük TDK Sözlük

 

küçük kelimesinin eş anlamlısı

küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küçük kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz küçük kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük küçük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
al veya alın » yuk asansoru » comezlik » celişkisiz » cift » hukmu gecmek veya hukum yurutm » cokal » ufakca » kuşat » rağbet etmek veya gostermek » mutevali » calımına gelmek veya getirmek » surec » doviz » infiratcı » lokmasıağzında buyumek » kecisağan » koturumleşme » tekerrur » acılıp sacılmak » başıonunde » başısıkılmak veya sıkışmak » gelini ata bindirmişler ya na » kılık kıyafeti duzmek » adıgecmek » kutle » yaradan » acıklanan » omursuz » onlemlerin butunu » sahaca » kocsama » calışma » merkur » kedi ile kopek gibi » arpa guvesi » hava koprusu » muşahhas » cul caput » fabrikatorluk » muşterek » komşu acı » ev alma komşu al » yurumek » soven » bortmek » başıustunde yeri olmak » boynu armut sapına donmek » haziran boceği » ceddine rahmet »

küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.