tdk sözlük TDK Sözlük

 

küçük kelimesinin eş anlamlısı

küçük kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küçük kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz küçük kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük küçük kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guneşdoğmak » ustune alınmak » iplik cekmek » fır donmek » iceri » yuksek » kontak acmak » imalâtcılık » cirkinseme » vay sen misin » kucumsenmek » kopcalama » oyku » muhtac etmek » kotumserlik » basubadelmevt » aşinalık gostermek » dinim hakkıicin veya dinim aşk » pamukcuk » oksurup tıksırmak » yuklenmek » yılan ciceği » goz » orgun eğitim » cultar » hamam boceği » yuz » eski goz ağrısı » yumurtadan daha dun cıkmış » su kesmek veya su kesilmek » gomlek eskitmek » geciştirici » kolay işlenebilen yumuşak bir » el arıduşman gayreti » goverti » kok boyası » i hâli » uful » tac » suvari boluğu » cehre » bağlandığızincir arasına konul » lâmbayıacmak » bulunmalarınısağlamak amacıyla » pis soz » duğmeli » kopurtuş » bağımsız sıralıcumle » cevirmek » gumuşsağolsun altın gidekosun »

küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küçük_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.