tdk sözlük TDK Sözlük

 

küs kelimesinin eş anlamlısı

küs kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küs kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz küs kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük küs kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bir deri bir kemik kalmak » cat orada cat burada cat kapıa » koskoturum » burulu » sacıkılmak veya sacıatmak » bu cumleden » okyanus cukuru » burokratik » sutlendirme » sokmek » ve katımadde » yedi kat yerin dibine gecmek » kuşcu » cekilme » kovanın ucuna yerleştirilmişme » arkadan soylemek » kafasıdonmek » yukseltmek » calımsızlık » tayf olcumu » mutetebbi » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » teamul hukuku » goze carpmak » marunî » akıkarasıgecitte belli olur » ac bîilâc » citlembik gibi » kim kime dum duma » kuvvetle basmak » tekevvun » dokme » ekmek kufu » nacar kalmak » kılıclama kacmak » partoner » kafasında şimşek cakmak » goğus kemiği » mac satmak » dupeduz » kıt alar arası » ağılıbocek » yalancının evi yanmış kimse i » cağmak » kunye » kucuk » cilesi dolmak » sus » ornek » yivacar »

küs_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küs_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.