tdk sözlük TDK Sözlük

 

küs kelimesinin eş anlamlısı

küs kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küs kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz küs kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük küs kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acısal uzaklık » carıksız » ateşpuskurmek » yukseltgemek » bahtıacılmak » ceyizlik » utme » tefeul » huner » iz duşumu » celmek » gunah » cingenelik » celik » İzmir kofte » guzelleştirmek » durulmek » gecimini doğrultmak » pilâvdan donenin kaşığıkırılsı » eline su dokemez » boğazıacılmak » yuz » kambur ustune kambur veya kamb » yavaştutun » altıkaval ustu şişhane » camaşırlık » su dokunmek » cınarlık » cokuntu » ic hat » duşman » capalatmak » ickinlik » ozetleme » soyleşme » eline duşmek » dağkecisi » kafadan gayri musellâh » guvenme dostuna saman dolduru » pabuc eskitmek veya paralamak » yuz surmek » cok terimli » kusuşme » ongormek » darulâceze » muzik bilimi » yureği ezilmek » doğaustu » kıcustu oturmak » lokoz »

küs_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küs_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.