tdk sözlük TDK Sözlük

 

küs kelimesinin eş anlamlısı

küs kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küs kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz küs kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük küs kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sormak veya sorması ayıp olmas » buzuşuk » vucut » bolumleme » duzenek » uretmek zihnî yetiler oluştur » kapcık » bektaşî uzumu » mudavi » olcek » luzumlu luzumsuz » cıraklık etmek » kimseden kimseye hayır yok vey » bağırsak asalağı tenya » ac ec » civici » gıcık almak kapmak veya olmak » urkutme » kafasıorumcekli » olusu kandilli » vermek » geciliş » sadistce » şarap canağı » gume gitmek » kamışatmak veya koymak » m m » tek adam gosterisi » okse » cağrıştırmak » mel un » kor şeytandan bulmak » catallı » kustere » piknik tupu » yarayan kuru ince yaprak » cuvalsız » goynuk » demir uzerinde » emekleme donemi » cağrıcı » gozu donmek » gereği duşunulmek » gecirmek » busbutun ortadan kaldırmak ici » cırpıcı » gungormuş » dolleniş » pekiştirme unlusu » ılı ili ulu ulu »

küs_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küs_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.