tdk sözlük TDK Sözlük

 

küs kelimesinin eş anlamlısı

küs kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küs kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için küs kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük küs kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
karşılıksız cek » kecelenmek » ağız tutunu » beleşci » acma » sozleşmeli » zuppece » şofor mahalli » etkinliğin buyuk olcude azaldı » uzre » donel » bir şey soylemek » İki veya daha cok maddeyi birb » kendini toparlamak veya toplam » yuruk semaî » gunluk » calkalama » cullanış » col » ic hat » dublor » gozu kor olsun » ucuk » alman gumuşu » muzminleşme » pufkurme » birbiri ustune gelmek » imalâtcılık » urpertili » ucuşmak » dol vermek » sozu sohbeti yerinde » icki » tesanut » cep harclığınıcıkarmak » hırsızlık etmek veya yapmak » dalıp cıkmak » orumceklenme » taşkıran ciceği » cağdışılık » sana vereyim bir oğut kendi u » aclıktan imanıgevremek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » su yuzu gormemiş » donuşluluk » musemmen » cekinmek » goz pınarı » borek » gol başı »

küs_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küs_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.