tdk sözlük TDK Sözlük

 

küs kelimesinin eş anlamlısı

küs kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küs kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz küs kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük küs kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ic bellek » fizikci » kancılarya » gollenmek » beklenmediği umulmadığıveya c » surtunme » cocuk dili » eşbasınc » kukurtlu » kalite cemberleri » ra re » donence yıl » subjektivite » doğuşcu » kucukbaş » nara atmak veya basmak » botanikci » tesadufen » cektiriş » cokları » camura bulaşmak veya batmak » kutukleşmek » alacağına şahin vereceğine ka » tok sozlu » durtmek » aclıktan nefesi kokmak » iskorbut » eğik cizgi » nefis mucadelesi » butikci » goğus » oldurmek » mukevvenat » gozu bağlı » bel kundesi » kucuk karyola » her telden calmak » an ane » uyku gozunden akmak » yıllıkcı » şeref unvanı » lâcin » şark cıbanı » taşboceği » gonlu varmamak » cemaat ne kadar cok olsa veya » yuz kaplama » kırc » gercekci » alaya cıkmak »

küs_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küs_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.