tdk sözlük TDK Sözlük

 

küs kelimesinin eş anlamlısı

küs kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küs kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için küs kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük küs kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
butikcilik » guvendiği dağlara kar yağmak v » suje » prelut » kuluckalık » şurekâ » soyundan olan kimse » notrleşme » kırbaclanmak » ruzgâr tutmak veya tutmamak » uzerine cokmek » olcu » suzulmek » mubalâğasız » mahalle capkını » durum » yuzu asılmak » beklenmediği umulmadığıveya c » cılgınca » pedikurcu » boşluk » cuce » daruleytam » duşunce iyilik ahmet ertuğr » cember » allah ıveya allah ını seversen » kılınıbile kıpırdatmamak veya » koprucu » duğmecilik » mutenebbih » icicilik » koklemek » masa ortusu » kosnulu » coğaltma makinesi » kececilik » bugunluk yarınlık » uretmek zihnî yetiler oluştur » beduk » dikkat cekmek veya dikkati cek » tarihe gecmek » tutac » başından aşağıkaynar sular dok » suclayış » bu cumleden » ozek doku » cat pat » saat ciceği » abdulleziz » barokcu »

küs_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küs_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.