tdk sözlük TDK Sözlük

 

küs kelimesinin eş anlamlısı

küs kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küs kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için küs kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük küs kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kursu şeyhi » meşakkat cekmek » nakliyatcılık » aman dedirtmek veya amana geti » goğsu daralmak veya tıkanmak » yureği yaralı » boşluk » ceper cekmek » muhtac » varoluşcu » tuy gibi » kanavice » yuzleme » orta elci » soğuk duşmek veya kacmak » bal ozuluk » yorgunu yokuşa surmek » zengin arabasınıdağdan aşırır » bol kepce » dovuluş » neptun » duşculuk » gorevli » olum sessizliği » pic olmak » kalvencilik » nifakcı » ic hat » aksiliği ustunde » topluluğu » gorece » hırvat » kulağına soylemek » arkac » gorevselcilik » gonlu cekmek » cekilmek » cığalanma » onlem almak » allah sonunu hayır etsin » şansolyelik » toharca » uşuntu etmek » ucayak » uleştirimli » başına kan cıkmak » uzerine yok » muzik salonu » iz ansızlık » akıllıduşununceye kadar deli c »

küs_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küs_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.