tdk sözlük TDK Sözlük

 

küs kelimesinin eş anlamlısı

küs kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küs kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için küs kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük küs kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
amac » ciceğe kesmek » sonuc vermek » ceşnili » munasebetli munasebetsiz » ek gorev » olumsuz tumce » salcalımakarna » dipsiz kile boşambar » haricten gazel okumak veya atm » alcak basınc » orselenmek » oznelci » ad cekimi » ıska gecilmek » gozetilme » sundurmek » yardakcı » bicimlerini belirleyen ana oze » karman corman olmak » sunnî » mudur yardımcısı » donmek » mukrim » mezhepci » korleşme » golgede kalmak » gozu acıklık » birbiri ustune gelmek » gorulmemiş » boğaya cekmek » muderris » yağmur yağarken kupunu doldurm » durdurmak » tesettur » gelen paşam giden ağam » gır gecmek » puan almak veya kazanmak » İcinde baklava bulunan » can duşmanı » hac » yalama ucuş » cekimlemek » karşıtı » korpe » mutenekkir » dokmek » icraata gecmek » f k b » yalanınıyakalamak veya tutmak »

küs_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küs_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.