tdk sözlük TDK Sözlük

 

küs kelimesinin eş anlamlısı

küs kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küs kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için küs kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük küs kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gumrukten mal kacırır gibi » kontak acmak » gocerme » tarih duşurmek » deve kuşu gibi yuke gelince ku » koylu corbası » teptim kece oldu sivrilttim k » mısır daki sağır sultan bile d » hesap vermek veya hesabınıverm » untu » mevlevî » gutmek » otesi var mı » goreli » muhtac » yuz olcumu » az » cozunme » koşeyi donmek » şeytan cekici » parcalara ayırmak » tepetakla gitmek veya yuvarlan » gozetlenme » pacasız » sutana » olağanustuluk » istencsiz » suolcer » hazırlık gormek » koşede bucakta kalmak » duzenbaz » diskcilik » kızamıkcık » yukac » nalca » yediği onunde yemediği ardınd » petrolcu » sacıştırmak » zerresi veya zerre kadar eseri » kum colu » catırdatma » kufran » cil cil » gumruklenmek » ulkuleştirilme » th » patates corbası » cekem » mustehcen » calım »

küs_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küs_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.