tdk sözlük TDK Sözlük

 

küs kelimesinin eş anlamlısı

küs kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küs kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz küs kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük küs kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
menu » gencleşmek » evlerden ırak veya uzak » ses vermek veya vermemek » tayfolcer » sozluk » doşenmek » şiddet gostermek » tulûatcılık » bağımlısıralıcumle » gucu ipliği » mubah gormek » sumuksu » ahdiatik » bol paca » ruşvet vermek » kalite cemberleri » calımlanış » sut dokmuşkedi gibi olmak veya » sut tozu » iki cenetliler » uc boyutlu » muduriyet » duzgu » altayistik » olumcul » » al veya kanlı gomlek gizleneme » duğum duğum » iki rahmetten veya iyilikten b » hint kamışı » donuna yapmak veya doldurmak » yoresellik » ağır aksak yurumek veya gitmek » gulleci » aycoreği » celikleşme » marşmarş » birkacı » antep işi » fıstıkcı » nankorluk » pırnal komuru » despotca » ozumseme » duzmece » ikiz unlu » ateşparcası » guvernor » lule »

küs_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küs_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.