tdk sözlük TDK Sözlük

 

küs kelimesinin eş anlamlısı

küs kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küs kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz küs kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük küs kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
genel mudur » sokağa veya sokaklara duşmek » felc gelmek » uc » ucuncu bir kavram anlatır » kırlangıc balığıgiller » cınar » mulhak butce » mekanikcilik » soyleşme » duşman duşmana gazel veya yasi » ciğlik » buyuk unlu uyumu » melul melul » kufluce » cağırtma » ahıra cevirmek » cem an yekûn » onculuk » olum » dort kaşlı » umitlenme » ictihat » gormece » cimlenmek » bahar donemi » guc » allah tan korkmaz » catılma » ustune yuklenmek » tesellum etmek » ac kalmak » cağ » uclu ganyan » koseyle alay edenin top sakalı » kos » uc katlı » kenarlık » catışma » tumlemek » ozgurleşmek » lâfuguzaf » her şeyin yenisi dostun eskis » gorunuşu kurtarmak » bileşik onerme » juri » buyulu » buyuksu » umidini kesmek » cardaş »

küs_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küs_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.