tdk sözlük TDK Sözlük

 

küs kelimesinin eş anlamlısı

küs kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küs kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için küs kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük küs kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kapcık » yuksuk » ozenticilik » sur atli » buğlu » kirec cimento gibi şeyleri su » adam icine cıkmak » amator » uste cıkmak » goturmek » kotu » cıkışalmak » tutsuluk » kuresel gok bilimi » hic kimse » duşurulme » tevessul etmek » yuklu » onune cıkmak » gozene » dolapcı » sureyya » tumlec » burunmek » salâ vermek veya okumak » cit sarmaşığı » bircoğunu o metalin yuzeyine y » guc » başka bir ulkeye veya yere sığ » bulunmak nezretmek » ho » cercici » acılmış dikdortgen biciminde » cizgilenme » hamala semeri yuk olmaz » boceksiz » kaclı » ac kalmak » yer cokuntusu » ısıolcer » muyesser olmak » kucumen » modasıgecmek » danscı » sabahlar hayrolsun » kandilin yağıtukenmek » başustune » doviz » carpılma » sonuk »

küs_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küs_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.