tdk sözlük TDK Sözlük

 

küs kelimesinin eş anlamlısı

küs kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küs kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz küs kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük küs kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
u donuşu yapmak » ayakkabıyapan satan kimse pa » gercekci » tatar ağası posta gorevi yapan » cemrenme » guc » penceletmek » tevzi burosu » koleleşme » meydan dayağına cekmek » lâğım su yolu vb nin gereken » korunmuşolma durumu » babaî » uz » cem » butunsel » opup başına koymak » cıkarma işareti » ay parcasıgibi » sudan cıkmışbalığa donmek » bicicilik » karım koylu » yedek veya yedekte cekmek » gondermek » yureği boğazına tıkanmak » sıcramak » dokuluş » once » ic gobek » tırnakcı » cığırtmacı » dağılmak » hulleci » acık celse » farsca » murekkep yalamış » su gosterdi » cok yıllık » dur » gec » cezasınıcekmek » halk şiiri » ev acmak » cukurlaşma » hesap cuzdanı » trompetci » pabucuna kum dolmak veya taşka » gocebe » zengin arabasınıdağdan aşırır » elinde bulunduran kimse »

küs_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küs_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.