tdk sözlük TDK Sözlük

 

küs kelimesinin eş anlamlısı

küs kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küs kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için küs kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük küs kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kat îleşme » dağsıcanı » gozu dışarda » hamel » tehevvur » pata cakmak » okse otu » akıl erdirememek veya ermemek » top surmek » kekec » derin derin duşunmek » emanetcilik » kaclı » gecirmek » gumbedek » okka cekmek » bağlar » mecusî » ust » selâmunkavlen » kenarlık » paca gunu » supurmek » ayciceği yağı » goz kırpmamak » boşveya boşta gezmek veya gezi » seramikci » mustahak » cekip gitmek » temettu hissesi » dallarınıkısaltmak » eğik bicme » ekmek elden su golden » vizon kurk » yuzluk birimler boluğu » taşınmaz varlıklarıile bunları » cıkagelmek » ruh otesi » yıva » kulluk » gozleri suzulmek » acıklar livası » muşebbeh » carpınmak » gunleri gece olmak » surgen doku » percinleyiş » altıkaval ustu şişhane » işduşmek » cetrefilsiz »

küs_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küs_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.