tdk sözlük TDK Sözlük

 

küs kelimesinin eş anlamlısı

küs kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küs kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için küs kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük küs kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
orgut » evc » dualist » kacınmak » ozgurleşme » gozune bakmak » sercegiller » gecmek » golcul » duzenli » gokkuzgunlar » kızınıveya evlâdını dovmeyen d » tekaut olmak » meddah sanatı meddahın işi » pacasıduşuk » yok pahasına satmak almak vey » ayağınısurumek » arşiduşes » bolme » ufurmek » yuzde » mutevelli » sıralac » kuşucuşu » bir dokun bin ah işit dinle ka » canıcekilmek » allah selâmet versin » induklemek » deney tupu » ustune guneşdoğmamak » karacalı » aman derim » capulacılık » ana sayac » icerisi » kızılcam » balıkcıl » gorevlilik » gozunu hırs burumek » korkunclaşmak » golet » boşgozlerle bakmak » uzerine gelen duvar ağırlıklar » inşaatcılık » formul » ciziktirmek » yuluk » dunku » puskurtme makinesi » mektep cocuğu »

küs_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küs_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.