tdk sözlük TDK Sözlük

 

küs kelimesinin eş anlamlısı

küs kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küs kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz küs kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük küs kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gozu goz değil » beklenmediği umulmadığıveya c » dokumanter » hesapcı » tehaluk etmek » operatorluk » bulunulan noktasının meridyen » gumruklu » ortaya surulmek » ut » yonden » madde » utme » koy muhtarı » tek adam gosterisi » kurdî » tatbikatcı » uşutuk » bir cenetli » cılgın » burnunun ucunu gormemek » eskimo » carpışmak » du » corek mantarı » akca armudu » kosele taşı » ucmak » temerrut » bir nesneye kece gecirmek » yukunu cekmek » genc » tir » dili donduğu kadar » gonlu olmak » tul » danimarka kırmızısı » acmak » karacam » ucmak » ortaya duşmek » kapkaccı belli etmeden para v » tutun icmek » sene » işine bak » karanlığıdeşmek veya yırtmak » rutbe » kopeklemek » aleyhe donmek » kılıclayış »

küs_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küs_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.