tdk sözlük TDK Sözlük

 

küs kelimesinin eş anlamlısı

küs kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küs kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için küs kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük küs kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gul suyu » duşey duzlem » ayrıcanak yapraklılar » bir dilin kelimeleriyle duşunc » yuzukoyun » carpmak » gumburtulu » civit mavisi » cağıldama » cıban » bolgesel » uzak goruşlu » yumurta kapıya dayanmak veya g » lâkırdıcıkarmak » it urur kervan yurur » turkluk » cardaklı » donmek » inancsız » ickin » guz » kuşat » bornova misketi » donemi uc dort gun suren tehli » sal sel » yuzunu gormemek » celebi » cakır cukur » bulunan bolum kafa ser » yalancıcıkarmak » figuran » goz kesesi » şeytan orumceği » goze batmak » muthiş » aracla yakmak » icinden pazarlıklıveya icten p » gumburdemek » duğumlenme » dovunmek » gun » sağyap » silindir prizma vb bicimindek » musemmen » pay cıkarmak » gun gormuş » ecel şerbeti icmek » odyovizuel » bolumlerine konulan ağırlık » cağrıştırmak »

küs_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küs_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.