tdk sözlük TDK Sözlük

 

küs kelimesinin eş anlamlısı

küs kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • küs kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için küs kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük küs kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tahtacı » dortnala » izahat vermek veya izahatta bu » hititce » dik » ilâclanış » tel cekmek » album » sut ağacı » fitci » ı i u u » oteki beriki » tulbent » mef ul » bir o yana bir bu yana » koktenci » gercekleşme » kasavet cekmek » maketcilik » gunluk defter » veresiye karşıtı » kabuğuna cekilmek » olukcuk » ciceklemek » kireclenmek » olmezleştirmek » onemsemek » gobek otu » yer altıdunyası » tekcilik » huruc » belâlar mubareği » kara calmak » nufus tezkeresi » civicilik » atlas ciceği » su icinde » bağlac » diken ustunde oturmak veya olm » cekinme » oluruna bırakmak veya bağlamak » belediye encumeni » yerlere gecmek » ağaclanma » fırtına cıkmak » cocuk peydahlamak » nara atmak veya basmak » yukseğe cıkmak » gorevsiz » ustluk »

küs_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. küs_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve küs_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.