tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırılgan zıt anlamı

kırılgan zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırılgan zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırılgan zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kırılgan zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cul tutmaz » kotu » goğus ingini » bir yiyip bin şukretmek » ozelliklerin tumu » dumen cevirmek » ele gecirmek » uzerinden dokulmek giysi icin » percem » mubaşir » vekilharclık » kacmak » nubuvvet » musevvit » gundeliğe gitmek » melâmîlik » cevirme » ozgu » gosterme hakkı » utopya » armudun iyisini dağda ayılar y » lâmadan oluşmuş arasına yerle » fıcıcı » art avurt unsuzu » gomuk » oz » nesli tukenmek » ic kavuz » gun dikilmesi » mustahak » soz goturmek » muellefat » cince » calılandırma » dumen yapmak » pb » eline fırsat gecmek » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » alman » lutfetmek » leyleğin omru veya gunu lâklâk » cekmek » kara kara duşunmek » obek obek » cubukcu » goz kuyruğu » cılkava » aşcı » doner kule » kulustur »

kırılgan_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kırılgan_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırılgan_zıt_anlamı nedir ve kırılgan_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.