tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırılgan zıt anlamı

kırılgan zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırılgan zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırılgan zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kırılgan zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ayağına sıcak su mu soğuk su » mulkiye memuru » kuram mutasyonizm » hukûmet erkânı » aleyhine donmek » gayrimunasip » golgeleme » carşaflama » akbalıkcıl » uretim evi » soz veya lâf duşmemek » mektupculuk » ust yapı » eğitim arac ve gereclerinden d » dizi veya dizinin dibi » muddetli » malkoc » taayyun etmek » cetene » hint mandası » jupiter » bukumlu » şovalye » kacınılmaz olan şey » alt tarafıveya yanı » dunyaya kazık cakmak veya kakm » guzelleme » canınıbir yere dar atmak » geckinlik » ictinap » surmedan » conk » venus » ışıkolcer » ağzının icine girmek » duşunceli » gorevsiz » copurlaşmak » gorececilik » ayak cekmek » bocekciller » mektupcu » suve » renkli element kısaltmasıcu » ki » comertleşme » kukremek » ali kıran başkesen » gubre » kamu sektoru »

kırılgan_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kırılgan_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırılgan_zıt_anlamı nedir ve kırılgan_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.