tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırılgan zıt anlamı

kırılgan zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırılgan zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırılgan zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kırılgan zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
supurulmek » cer cop » her telden calmak » odemek » zuppelik etmek » usculuk » otmek » tırnakcı » allah duşmanıma vermesin » calışmak yapmaya kalkışmak » pekmez kopuğu » hevesi kursağında veya icinde » obur » kuru soz » dunyadan elini eteğini cekmek » pacalık » cıkmak » karagozluk etmek » muhendishane » başcavuşluk » ucuncu dunya ulkeleri » kendine yedirememek veya onuru » percinleyiş » şukurler olsun » tıpıştıpışyurumek » omca » kuzugobeği » işkilli buzuk dingilder » iğne yapmak veya vurmak » suclandırılmak » sağdan geri donmek veya sağdan » cillenme » sokağa veya sokaklara duşmek » mujdelenme » silâh cekmek » cat » kacık » millî guvenlik » guruldemek » huveyda » cıngırdak » etuv » dovunmek » mahrec » ustunu veya ustune gormek » koşesiz » calkı » hesap kitap yapmak veya etmek » duzeltme » koleli »

kırılgan_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kırılgan_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırılgan_zıt_anlamı nedir ve kırılgan_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.