tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırılgan zıt anlamı

kırılgan zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırılgan zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırılgan zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırılgan zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kulluk » avuc » asansor boşluğu » sulfur » allah derim » on tasar » posasınıcıkarmak » zimmetine gecirmek » goynuk » kabuğundan kinin cıkarılan bir » acmak » corbacı » ut acıcı » kotuleştiriş » ceviricilik » ağa borc eder uşak harc » sene » supermarket » yureği temiz » olu dil » dostluk kantarla alışverişmis » hint pirinci » beşyuzlu » sorguclu » munebbih » icmek » cocuk dunyaya getirmek » akıllıkopru arayıncaya dek del » tezahur » capkın » kokturkce » hayvan sınıfı haşere » cıkıt » duşuruş » on alım » sarachane » donemi uc dort gun suren tehli » obek » furu » gonullenmek » durtuklemek » oğretim uyesi » deve kuşu gibi yuke gelince ku » cupra balığı » ic ses duşmesi » istifci » cakmak taşı » kor bağırsak » arife gunu » teselli mukâfatı »

kırılgan_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kırılgan_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırılgan_zıt_anlamı nedir ve kırılgan_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.