tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırılgan zıt anlamı

kırılgan zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırılgan zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırılgan zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kırılgan zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kafasınıtaştan taşa carpmak » hilâfetci » meşhut curumler mahkemesi » işci sigortası » oz yonetim » hicap duymak veya etmek » başısıkılmak veya sıkışmak » altından capanoğlu cıkmak » bire vermek » surtmek » kantcı » gorevli kuruluş » coraklaştırmak » ozden » ağzına veya diline sağlık » midibus » carpıklık » gozetleyici » goden bağırsağı » huzunlenme » cf » tukenmez » culpan » ceyrek » gormek » duzemek » lule taşı » belini bukmek » ortuş » denizden cıkmışbalığa donmek » yuruyuşyapmak » tureme unsuz » mahallî secim » zartayıcekmek » curuk » lugatce » carpma » kredi sozleşmesi » ummî » nufuz » helvacıkoku » arac tığ » ense cukuru » lule » celimsizlik » ici sızlamak » inmek » telli calgılar » karadeniz de gemilerin mi batt » İnegol koftesi »

kırılgan_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kırılgan_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırılgan_zıt_anlamı nedir ve kırılgan_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.