tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırılgan zıt anlamı

kırılgan zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırılgan zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırılgan zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırılgan zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
eğri bakmak veya eğri gozle ba » orkleme » her biri mesame » mangal yurekli » cu » capa » konakcı » dışında kalan bir veya birden » gobeği duşmek » maden komurunden cıkarılan ya » lokma ciğnenmeden yutulmaz » yuzme havuzu » durtme » post scriptum » kulunc girmek » yuzeysel » gecce » muruvvetini gormek » ic barış » icirilmek » gulistan » kul ufak olmak » cop » puturlenmek » sutun » sepetcilik » kıymalıborek » karşıxlv yuzyılda doğan felsef » donumluk » yureği rahatlamak » inc » muthiş » cekişmeli » gumuşbalığıgiller » gureşci » bez tuyler » bobrek ustu bezi » luks koltuk » kafa goz yarmak » tecennun » astığıastık kestiği kestik » camur kalemi » hopurdetme » akşam vakti » cicek sapcığı » kuplu » durme » itiyat etmek veya edinmek » soz duşurmek » kahkaha ciceği »

kırılgan_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kırılgan_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırılgan_zıt_anlamı nedir ve kırılgan_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.