tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırılgan zıt anlamı

kırılgan zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırılgan zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırılgan zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kırılgan zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
corba tabağı » ifrit kesilmek veya olmak » umur gormek » canlılara yaşama ortamısağlaya » topcu » cedik » boşluk » karşılıklıbirbirini dovmek » dokme demir » norolog » ali kıran başkesen » ovungen » cinakop » acacak » karavana cıkmak » terorculuk » bukuntu » ci » nargile tutunu » dualist » elden kacmak » centik » aştaşınca kepceye paha olmaz » koseği » abdulleziz » yatak cekmek » pursıhhat » duz tumlec » icin icin gulmek veya gulumsem » ulkuculuk » caprazlaşmak » ziyafeti cekmek » tıpkıcekim » siper guneşlik » kasık catlağı » duzen vermek duzene koymak vey » yureğini eritmek veya sızlatma » gunduzcu » gurultulu » ickinlik » acıkgozluluk » ucuz atlatmak veya kurtulmak » hata etmek veya işlemek » kacakcı » guzellik » gerilimolcer » şaka goturmemek » bir goz ağlarken obur goz gulm » allah eksikliğini gostermesin » cenek »

kırılgan_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kırılgan_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırılgan_zıt_anlamı nedir ve kırılgan_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.