tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırılgan zıt anlamı

kırılgan zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırılgan zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırılgan zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırılgan zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cevreci » cumbuşyapmak » eşolcum » icecek » allah hoşnut olsun » ic tureme » govem eriği » kapısıacık » gucsuzluk » gununu veya gunlerini saymak » olcum » dağıtılan bağday » koklenmek » zimmetine gecirmek » suresiz yayımlanan duyuru » guluşulmek » soz veya lâf altında kalmamak » gocurmek » fuzeatar » butun butune » kaclık » bal ozuluk » cark etmek » alkışcı » cıkarmak » paylaşmış benzer odevlerle yu » gonlune doğmak » ac acına » sumuklu » gecmişzaman gorunumu » goğus » allah rahmet eylesin » akışkanın gecişini ayarlamaya » kulâh giydirmek » toskurmek » karşılaşmalarda sayıları uyar » kulture alma » yuz yuze bakmak » ceyizlenmek » değişme olayı tekâmul » cıkmak » insan musveddesi » dovulmek » golluk » surat duşkunu » ağacsı » sut danası » yurek vermek » dolambac » gecim »

kırılgan_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kırılgan_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırılgan_zıt_anlamı nedir ve kırılgan_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.