tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırılgan zıt anlamı

kırılgan zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırılgan zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırılgan zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kırılgan zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guneşsel » cep harclığı » tukeniş » hem suclu hem guclu » iki arada bir derede kalmak » dayanc » kuşa benzemek veya donmek » yureğini pek tutmak » capasız » gocurmek » avcıucağı » guatemalâlı » organı » oneriş » gelen gecen » gureşminderi » arkadaşdeğil arka taşı » olu saat » kulağına kar suyu kacmak » cenkcilik » tek acıklık bulunan ocak » gocurmek » sacı » cirişlenmek » hukumlu » direktor » cıldırma » pic etmek » altın suyuna batırılmışolan » tecrit izolasyon » secim » muşteri » kapsul » calkanmak » su » yakut » dikişci » gocurme » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » kursu » secmek » tanesi » donuşlu zamir » maraz esenlik karşıtı » uretmek » gozunu kin burumek » muhakeme yurutmek » ic guveylik » tukenmez » doğa otesi »

kırılgan_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kırılgan_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırılgan_zıt_anlamı nedir ve kırılgan_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.