tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırılgan zıt anlamı

kırılgan zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırılgan zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırılgan zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kırılgan zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
fenalık gecirmek veya gelmek » cağırış » ici beni yakar dışıeli veya s » kampana calmak » geckin » ultimatom vermek » duşgormek » mujdelemek » acılmış dikdortgen biciminde » mizahcılık » arkasınıbir şeye vermek » hazır duruma getirildiği omurg » olu gozu gibi » haraccı » yuruyuş » yorgun duşmek » fak fuk fonu » cay » gır gecmek » buyuk abdest » amaclılık » doğaustu » muvellidulma » karakalpakca » olum allah ın emri » duz » gorguluce » uc vermek » cakaralmaz » şohret bulmak veya kazanmak » iplikcilik » işbolumu » olu dil » kuflendirmek » halat cekme » ustat » nez etme » teessus » zamanıgecmek » cekmek » goz demiri » ic yuz » ferman cıkarmak » gece kulubu » uskure » dağveya dağlar gibi kadar » soz arasında » aralarından kara kedi gecmek v » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » duz yuzeylerden her biri »

kırılgan_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kırılgan_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırılgan_zıt_anlamı nedir ve kırılgan_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.