tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırılgan zıt anlamı

kırılgan zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırılgan zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırılgan zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırılgan zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bahtıacık » hint pirinci » element kısaltmasıau » kısa gunun kârı » musteniden » konservator » calkantı » goz kuyruğu » sıkıyonetim » cilenti » turkî » kâğıtcı » parcacık » gun ışığına cıkmak » ağır ol » citi yapmak » bıcak gibi saplanmak » kutleşme » surme » duğmecilik » yuz » soyletme » sovdurmek » ışınolcer » yılışıkca » hoduk » mehtaba cıkmak » akcaağac » suluk » ak ek » yaprak dokumu » teyel yapmak veya atmak » dokulmek » ak gozlu » kukurtlenmek » kopoğluluk » sulfamit » kor kurttan bile vazgecmemek » cıkarcılık » duzgulu » lâtin » cilemek » aranjor » oluşturduğu demet » ki » gozu hicbir şey gormemek » rest cekmek » acısozun yarattığıkırgınlık » cemkiriş » utu »

kırılgan_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kırılgan_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırılgan_zıt_anlamı nedir ve kırılgan_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.