tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırılgan zıt anlamı

kırılgan zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırılgan zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırılgan zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kırılgan zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
zekeriya sofrası » acık kapıpolitikası » diktatorluk » iclenme » olesiye » gonul meselesi » cozulmek » isli kuf » uzgoren » arabanın on tekerleği nereden » acıortay duzlemi » centmek » puskulsuz » gupguzel » kabahati birine veya bir şeye » gununu gormek » caba gostermek » tekaudiye » allah bilir » gonlune gore » dilenci canağı » uzerine » gozune ilişmek » toreli » gereği duşunulmek » goz » gagavuz » sut beygiri gibi ayakta uyumak » secim » kahkahayıbasmak koparmak veya » hesabınıgormek » etmek icin uzerlerine konulan » kucukce » tureme unsuz » beklenmediği umulmadığıveya c » catallaştırmak » formulleşme » t » basınclı » bata cıka » başyemek başınıyemek » iki cenetli » kopru başı » cozulmek » buyuklenme » tazıya donmek » ağırlık basmak veya cokmek » mıhsıctı » korelmek » armator »

kırılgan_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kırılgan_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırılgan_zıt_anlamı nedir ve kırılgan_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.