tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırılgan zıt anlamı

kırılgan zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırılgan zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırılgan zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kırılgan zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dubel » bicimsiz » mubarek » bulunduğu yer basamak » soz acmak » cın » camaşır ertesi olmak » suruden ayrılan koyunu veya ku » ucleme » cotuk » cupra » horguc » inşaatcı » işine bak » cenesini actırmak » trenckot » veya metal bolum » okuze boynuzu yuk olmaz veya a » ici yanmak » kulaclamak » cimdiklenmek » reva gormek veya gormemek » umit uyanmak » gecgin » başak bağlamak veya tutmak » muessis » donme » coz » makine gucu » akşamın işini sabaha veya yarı » kopeklik » kutuğu hayat ağacı » mili » anonsor » unsuzunu gosterir » duşkunler evi » tefeul » hunersiz » mundemic » vurma calgılar » goncluk » cevrinti » izin cıkmak » tanrımisafiri » kebapcı » yalancıcıkarmak » cerezlenme » gorevlilik » iştah acmak » mustefit olmak »

kırılgan_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kırılgan_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırılgan_zıt_anlamı nedir ve kırılgan_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.