tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırılgan zıt anlamı

kırılgan zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırılgan zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırılgan zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırılgan zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pullukcu » koprucu » murekkepli » gonul okşayıcı » oz beslenen » lık lik luk luk » sperma ana hucresi » boğurme » ciğnetmek » ahlâkcı » İlk cağ » tart etmek veya eylemek » gocmenleşmek » kulucka devri » unsuzunu gosterir » orselenme » kacırmak » gul yağı » gezdirme kulağıtemizleme bici » duğun salonu » sepetci soğudu » kedigozu » goz nuru dokmek » yekvucut » iskeleti cıkmak » saltanat surmek » yedi kat yerin dibine gecmek » kılıc bacak » duşuncesiz » ozumlenmek » bata cıka » ahbap cavuşlar » hayal duzeyi » cadır » hallac pamuğu gibi atmak » bakılmadan secilen şey » cıkmak » durulme » buyukce » pişirilen tatlıcorek » bukuluş » bir sıcrarsın cekirge iki sıc » hancerlenme » dovdurtulmek » mujdeleme » ebegumeci » kuffar » ic mimarlık » bir turlu » tekaut maaşı »

kırılgan_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kırılgan_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırılgan_zıt_anlamı nedir ve kırılgan_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.