tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırılgan zıt anlamı

kırılgan zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırılgan zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırılgan zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kırılgan zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
işci sigortası » calışma » uzgulu » acığa vurmak » gubrelenmek » kurum kurum kurumlanmak veya k » cicek evi » cakmaksız » temeddun » catal ayak » bacasıtutmez olmak » yapılan resim ve bezeme işi » ortulu » gozu bağlıolmak » icini sıkmak » otekisi » guneş » bukulmek » anlayış mutealiye transandan » percinlemek » akcıl » carpı » başakcık » arpasıcok gelmek » editor » dovdurme » tebeddul » ho » don cozulmek » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » danimarkalı » yasama donemi » bir araya getirilerek divan du » dunyanın ucu uzundur » bulunduğu yer basamak » gormuşluk » ozru kabahatinden buyuk » supurge » oltu taşı » gutmek » sorumluluk duşmek » kor şeytandan bulmak » once » dipciklenme » kuf bağlamak veya tutmak » cakaralmaz » cizgi » gozleme » alacık » tilkinin donup dolaşıp geleceğ »

kırılgan_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kırılgan_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırılgan_zıt_anlamı nedir ve kırılgan_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.