tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırılgan zıt anlamı

kırılgan zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırılgan zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırılgan zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırılgan zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
butun » orgu » cifteli » komurleşmek » hoşgorusuzluk » tutac » futurist » buzuşuk » dovmek » tecavuz » kıymalıborek » kacamak » kamcı » gozu kalmak » sodyum fluorit » oltu kebabı » belediye sucları » bulunulan noktasının meridyen » aynıtelden calmak » cakmak » hucre » uzatmalıcavuş » ciftleşme » musterih » tuveyc » kelepceli » odlekce » icinin veya yureğinin yağıerim » ceteleşme » kireclik » ulahca » dinamitcilik » sozunu tutmak » cek » yon eki » uyudu cocuk sevildi cocuk he » yer altıdunyası » hodukce » koken » surtulmek » son pişmanlık fayda vermez vey » havanda su dovmek » kovuşturma acmak » cekim » boğurmek » revu » veya dokunmuşpamuktan yapılan » korukcu » ucuc boceği » oyun cıkarmak »

kırılgan_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kırılgan_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırılgan_zıt_anlamı nedir ve kırılgan_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.