tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırılgan zıt anlamı

kırılgan zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırılgan zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırılgan zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırılgan zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yukselme » kaplan bocek » ortak yuklem » doşetme » tadıtuzu kalmamak veya tadıtuz » mulk » perşembenin gelişi carşambadan » bulgurlu ya gelin mi gidecek » koy odası » goz nuru dokmek » erosculuk » lisan » nikâh duşmek » kok doğrayıcısı » alp yıldızı » devletci » koza cekmek » uzak gocuşme » mutebeddil » arife gunu » uclanma » sinirleri alt ust olmak » mubeyyiz » carşaflı » osmanlı » uzum turşusu » sıla ozlemi » duzenleme » bicki yurdu » carşaf carşaf » dol vermek » catlamak » tekaut maaşı » duru » puskuruk kulte » meşrutiyetci » buzulmek » dunya durdukca durasın » bir orman ağacıcastanea sabva » hukumdarlık » cıban başvermek » makaslıbocek » oteleme » cığırmak » lâtin » haricten gazel okumak veya atm » fırsat duşmek veya cıkmak » yanlışınıcıkarmak » cat etmek » otmek »

kırılgan_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kırılgan_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırılgan_zıt_anlamı nedir ve kırılgan_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.