tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırılgan zıt anlamı

kırılgan zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırılgan zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırılgan zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kırılgan zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lâhavle cekmek veya okumak » milfoy » cok yetiştirilen bir bitki hor » veren silâhıbu hedefe doğrult » parcası » meydana cıkarmak » cağrışmak » ote gun » cuzam » soğut » ciltci » cekme » muezzin » taaccup etmek » putur putur » curmumeşhut » bayrak toreni » allah acısınıunutturmasın » mak mek » harp acmak » sokulme » vukua gelmek veya vuku bulmak » cizmecilik » cakmak » ne mumkun » bicimlerini belirleyen ana oze » duşuncellik » oğreti » postekini sermek » gundem dışı » ağzınısıkıveya pek tutmak » cekirdeklenme » ozek ağacı » sol ic » cullama » cekirge otleğeni » comert » kotuye cekmek » acığa almak » ufakca » buyutmek » frenkce » tavşan yurekli » munasebetiyle » honduraslı » teessuf ederim » onunde perende atılmamak » kelepire konmak veya yakalamak » hint mandası » ı i u u »

kırılgan_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kırılgan_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırılgan_zıt_anlamı nedir ve kırılgan_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.