tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırılgan zıt anlamı

kırılgan zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırılgan zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırılgan zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kırılgan zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acıcı » gecme » delikli taştekne » su boceği » ilâclanmak » aydınlıkolcer » catallı » koklemek » yuz vermemek » ya deve ya deveci ya deve ust » cim cim » olaylarısonucu elde edilen bic » kostumlu » mustebit » marketci » dumanıdoğru cıksın » namutenahi » otoparkcı » dağsercesi » yuz bulmak » tatarımsı » soz vermek » toplu goruşme » koy yeri » işin icinde işvar » redaktor » karavana cıkmak » kubalı » borc etmek » kur an veya ekmek carpsın » surum surum surunmek » icini kemirmek » yaycizer » regulâtor » beli acılmak » rutbe » gercekci » lisan » curlatmak » fırıldak yapan veya satan kims » teamul » gumletmek » fırcacı » kafasına soz girmemek » sonuclanma » cevrinti » cemic » gercekten » işlerine bakmakla yukumlu kims » orselemek »

kırılgan_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kırılgan_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırılgan_zıt_anlamı nedir ve kırılgan_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.