tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırılgan zıt anlamı

kırılgan zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırılgan zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırılgan zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kırılgan zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
koşeye cekilmek » somurgeleştirme » ağzından dirhemle cıkmak » otede beride » on deyiş » onsel » ne munasebet » ici gecmek » yonelme durumu » munasebetli munasebetsiz » inancsızlık » calım » merdane » can cabası » icine kapanmak veya icine ceki » ezgic » isli kuf » sozu veya lâfı ağzında gevelem » juglans regia » sozlendirmek » celmek » i » urkuş » cari ucret » soylem » telâşgostermek » yapısının işleyişinin ve geli » tanrıvergisi » onem » curumek » oykunce » oğle yemeği » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » ifrata kacmak » koşe kapmaca » gecen » cicek pazarı » ateşten gomlek » gozunde buyutmek » golge olaycılık » işci » yırtıkca » sokmek » tanrıkayrası » ilâclanış » cekmece » gecmek » ağzıcirişcanağına donmek » kuflenmek » bon bon bakmak »

kırılgan_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kırılgan_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırılgan_zıt_anlamı nedir ve kırılgan_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.