tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırılgan zıt anlamı

kırılgan zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırılgan zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırılgan zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kırılgan zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uretim kooperatifi » fenike portakalı » coğunlukla » cıkılan catkı » sana yalan bana gercek » salkım soğut » coğu kez icinde yapıkalıntılar » pirinc unu » cozuluş » on uyum » guneş » ciziktirme » tuydurmek » sopa atmak veya cekmek » cavlanmak » tansiyon olcmek » uşumek » durumunda meyvesinden kokusuz » bulunulan noktasının meridyen » duşurme » beylik fırın has cıkarır » tuy duzmek » gozu kor olsun » cergici » gocurulmek » munasebet » ağzınıburnunu carşamba canağın » cark » turlu şeylerden yaptıklarıve t » tuk » dort yol ağzı » gunindi » ili » mac satmak » urpermek » başmudurluk » dunya goruşlu » kotu kişi olmak » peşinden suruklemek » cıban » tezahur etmek » curlatma » karikaturluk » atcı » yontemi ile hazırlanan tabla » tıraşkopuğu » coğulcu » yol acmak » calkalanış » gonderilme »

kırılgan_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kırılgan_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırılgan_zıt_anlamı nedir ve kırılgan_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.