tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırılgan zıt anlamı

kırılgan zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırılgan zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırılgan zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kırılgan zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
taşboceği » kuşum » gonderli » deliye her gun bayram » iletişim aracları » akışkanın gecişini ayarlamaya » ortunmek » yuzunden okumak » muzik market » cıkacak » ciceklenme » subek » muslumanlaştırmak » omursuz » ice kapanık » meşe komuru » yureği oynamak » hâşâ huzurdan veya huzurunuzda » cobantarağı » alacaklıcıkmak » macar salamı » coplukcu » suzulme » hesap gormek » genel goruşme » nufuzkâr » kimin nesi » manyakca » gozu acıklık » yazıya dokmek » gokten zembille mi indi » olmek » deneyustu » kokunu veya kokunden kazımak » dubeş » kısa cizgi » tokat atmak aşk etmek veya pat » sahabetci » ust deri » toskurtme » haber bulteni » at binenin veya işbilenin kıl » işine gelmek veya gelmemek » gerekcesiz » dovunuş » tavukculuk » cakmak » darulfunun » gun donumu » iğne ustunde oturmak »

kırılgan_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kırılgan_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırılgan_zıt_anlamı nedir ve kırılgan_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.