tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırılgan zıt anlamı

kırılgan zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırılgan zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırılgan zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırılgan zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
taşsurmek » oksuz kalmak » yalın ayak başıkabak » bulunan bolum kafa ser » bulunmaz hint kumaşı » acılmak » od » guvensizlik onergesi » once can sonra canan » bayrak acmak » mutareke » kotu » bulamac » noktalıvirgul » golge » dağcamı » supurtmek » dortleme » kucuk unlu uyumu » congul » temizlemek » oluşan cok duzlemli cisim men » allah kazadan belâdan saklasın » memleha » curutme » oğutmek » yuz yazmak » sun î peyk » ağzıacık veya ağzıbir karışacı » icin » kanatcık » onerge vermek » caycı » surek » musavi » tunus gediği » bunlardan yararlanması » allah sağgozu veya eli sol goz » boynu altında kalsın » memleha » cıkır cıkır » ulkuleştirilme » aklınıkacırmak » fincancıkatırlarınıurkutmek » gozetim » orgun eğitim » abliyi kacırmak veya bırakmak » nukte » cekilme » inşaatcı »

kırılgan_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kırılgan_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırılgan_zıt_anlamı nedir ve kırılgan_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.