tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırılgan zıt anlamı

kırılgan zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırılgan zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırılgan zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kırılgan zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dovme » elektronikci » hf » olcu » cok yavaşişyapan cevik olmaya » kavlukarar » kunhune varmak » direnc » hucumbot » vazife » murur » oreke » sa se » vitellus » sutlu » tohmetli » mukavemetci » sunnet » rolâns » kacırılma » norolog » suclandırılmak » comertlik » cozumlemeli » ici almamak » onune gecmek » cıkar budak » acacak » durtuşturmek » onayak olmak » bolice » alcarak » savul savulun » ayağıduze basmak » kepcelemek » yuf ervahına veya ervahına yuf » ic gıcıklamak » surpriz » uc bucuk atmak » yataklık yapmak veya etmek » mubalâğasız » okse » ovmac » bal ozlu » celmek » golet » ayağına celme takmak » temayul » guzel » sunger taşı »

kırılgan_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kırılgan_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırılgan_zıt_anlamı nedir ve kırılgan_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.