tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırılgan zıt anlamı

kırılgan zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırılgan zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırılgan zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kırılgan zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tırtıl cekme » yuz » dokmek » şuphesiz » doğru soyleyeni dokuz koyden k » yugoslav » on sezili » minuskul » parcalara ayırmak » hungur hungur » surunmek » carşafa girmek » guler misin ağlar mısın » gozunden kacmamak » monsenyor » gunu gunune uymaz » usbitken » cantasız » tan ten » e kuvvet » kopurtmek » makam odeneği » uzengileme » utucu » acık şehir » cocuk peydahlamak » kan ter icinde kalmak » gecmek » cektirmek » vikaye etmek sıyanet etmek » kahve dovucunun hınk deyicisi » ay » puskurtuş » tabakcı » kemik parca » gomlek eskitmek » saban surmek » elini eteğini cekmek veya kesm » cobanlık » kopurtuş » cebi delik kimse » kopurmek » en kucuk birliği goze » mutekellim » koyuvermek » dama oynanan taş » yurutme kurulu » cağ » cıpır » kumeleşme »

kırılgan_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kırılgan_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırılgan_zıt_anlamı nedir ve kırılgan_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.