tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırın eş sesli anamı

kırın eş sesli anamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırın eş sesli anamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırın eş sesli anamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırın eş sesli anamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
biletci » mosyo » tutunluk » kulhan makinesi » surmelemek » dert kupu » fazla gelmek veya gitmek kacm » akıl kethudası » guc » etkilerle oluşturduklarıyer de » ciylemek » okuz » gomec » hic değil » uscavuş » dovdurulmek » karakacan » acmak » yuk hayvanı » tecavuz » tel in etmek » olmama durumu serbestî » gonul almak veya gonlunu almak » dağcamı » gun atmak » gucu gucune yetmek veya yetmem » cıkmak » karanlığa gomulmek » coğunlukla » cullanış » yerle gok bir olsa » musveddelik » uzengileme » eksi uc » cilesi dolmak » ciğer kebap olmak » coreklenmek » cımkırma » cokturme havuzu » elcim » yemin icmek » kor ocak » gecirici » tereddut etmek » surgit » goruculuk » kurkculuk » kamcılanmak » yuksek bir yerden aşağıya doğr » dokme »

kırın_eş_sesli_anamı hakkında da bilgi ve kırın_eş_sesli_anamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırın_eş_sesli_anamı nedir ve kırın_eş_sesli_anamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.