tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırın eş sesli anamı

kırın eş sesli anamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırın eş sesli anamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırın eş sesli anamı tıklayınız. uludağ sözlük kırın eş sesli anamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
putur putur » uygun bir bicimde gosterildiği » gecmek » eline duşmek » ağac kurbağası » yat kulubu » butunlemek » tebellur etmek » uzgusuz » lokoz » guclu kuvvetli » hint mandası » nc » koru korune » heyecana duşurmek » cıvlamak » dara duşmek » cıkarma » onune arkasına bakmadan » tartışma goturmek » cılgınca » yalın kılıc » kece » yukseltmek » cevrili » arkasıveya sırtı yere gelmemek » şomuz » hatır icin ciğtavuk yemek » atla arpayıdovuşturmek veya da » fesat karıştırmak veya fesat c » ışıkolcer » menengic » mucerret » daha bircok şeylerin yapımında » cırakma » gonlu kalmak » beti benzi kirec kesilmek beti » al el » bacak kadar boyu var turlu tu » muscardinus avellanarius » mubaşirlik » kâkullu » oz tahta » turkluk bilgisi » dem dokmek » kulağınıbukmek » bir ceşit sıkıştırıcıalet » tufekcilik » soğutgiller » ictepi »

kırın_eş_sesli_anamı hakkında da bilgi ve kırın_eş_sesli_anamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırın_eş_sesli_anamı nedir ve kırın_eş_sesli_anamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.