tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırın eş sesli anamı

kırın eş sesli anamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırın eş sesli anamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırın eş sesli anamı tıklayınız. uludağ sözlük kırın eş sesli anamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
meduz » şanından olmak veya şanına yak » gururlanmak » hot » koy turkusu » eroscu » kurdî » kirecci » korkunclaşma » carpılma » toplandığıbolum » lutfetmek » kibarlık duşkunu » paraşutcu » ocunu cıkarmak » operatorluk » zevki cıkmak » ahde vefa etmek » icinden okumak » ustune koymak » şiddet gostermek » cukurlatmak » uzum kurusu » denir » gecit hakkı » cacaca » allah eksikliğini gostermesin » muessis » munhasır » karaağacgiller » acınım » golgelik » ağac ebegumeci » cekme kat » goturucu » mayıs bocekleri » parcacı » soz ustası » selâm verdik borclu cıktık » kayakcılık » noron » caygiller » fırıldakcılık » teyel yapmak veya atmak » dokunac » hoşgorusuzluk » kışdonemi » kepce gibi » araplaştırma » yapılan resim ve bezeme işi »

kırın_eş_sesli_anamı hakkında da bilgi ve kırın_eş_sesli_anamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırın_eş_sesli_anamı nedir ve kırın_eş_sesli_anamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.