tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırın eş sesli anamı

kırın eş sesli anamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırın eş sesli anamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırın eş sesli anamı tıklayınız. uludağ sözlük kırın eş sesli anamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
para cantası » gecmiş » kanada kavağı » duzayak » gecmişzaman sıfat fiili » zumrudî » kaplıkapak » cekimci » ic » gonlune gore » selâm verdik borclu cıktık » kıc » ciğnenme » ic » gecmiş » tuy sıklet » sacık » tokaclama » koşeye sinmek » cişik » yuklu » orgut kurmak » cınlamak » sinirine dokunmak » bir tutmak veya bir gormek » yenilir veya yenir yutulur şey » ferz cıkarmak » tumen » orgun eğitim » parfum » ortaya cıkmak » boburlenme » gunu gunune » meşrubatcı » odeşmek » cevri » yangınıkoruklemek » cok anlamlılık » ortak veya kuma gemisi yurumuş » guvenceye bağlamak » uyuz boceği » fuze » yol gostermek » orumcek » cakmakcılık » eline duşmek » on uyum » ispenc » sosyolenguistik » başcı »

kırın_eş_sesli_anamı hakkında da bilgi ve kırın_eş_sesli_anamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırın_eş_sesli_anamı nedir ve kırın_eş_sesli_anamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.