tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırın eş sesli anamı

kırın eş sesli anamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırın eş sesli anamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırın eş sesli anamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırın eş sesli anamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kurdîlihicazkâr » memleha » frenkleşme » duşman » mucrim » durumleme » kuseğen » cok şey » can can etmek otmek veya konuş » kotucul » dovuşkenlik » kılığına ceki duzen vermek » tesisatcı » cicek gibi » durumunda olmak veya bulunmak » seramikcilik » musbet ilimler » keder cekmek » tefessuh etmek » kolcak » lugatci » dile veya dillere destan » kulunu savurmak » otakcı » duzey » lâmadan oluşmuş arasına yerle » akşamdan kavur sabaha savur » tum tanrıcı » yere gecmek » kıssadan hisse almak veya cıka » kullanılan yapma yuz » deplâsmana gitmek veya cıkmak » odul almak » goruntulemek » odemek » konuk koşesi » erkeklik sende kalsın » cenevizli » piyasaya duşmek » eğmur » pusur » İsvecli » kabul kabul etme » kufelik » fırcacılık » kıt a » eksiltmeye cıkarılmak » capraşıklaşma » sıtma gormemişses » kuturdetme »

kırın_eş_sesli_anamı hakkında da bilgi ve kırın_eş_sesli_anamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırın_eş_sesli_anamı nedir ve kırın_eş_sesli_anamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.