tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırın eş sesli anamı

kırın eş sesli anamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırın eş sesli anamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırın eş sesli anamı tıklayınız. uludağ sözlük kırın eş sesli anamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
soğuş » yuklenmek » cıkarma » aklıbaşından bir karışyukarıve » ı i u u » ahu parcası » sorguclanmak » murekkep olmak » alâkayıveya alâkasını kesmek » beklenmediği umulmadığıveya c » carcabuk » durgunluk cokmek » kalburustu » dunya başına dar olmak veya ge » tohmetlendirmek » ulke » kulleme » şarap fıcısı » aracılığıyla duymak değmek e » dir » arkalıc » anadan gorme » cin lâhanası » kireclemek » bulunan bolum kafa ser » paca gunu » kundeleme » ihtimam etmek veya gostermek » cıkılanmak » ucuzleme » icten ice » size veya sizlere omur » ic ice » uşenc » tibet sığırı » lâf acmak » uzerlik » ne sularda » kokensiz » direksiyona gecmek » acmak » ağız aramak veya yoklamak » uscavuş » kulâh » gubresiz » bicimlerini belirleyen ana oze » ceşnili » yuzleşmece » cıkıştırmak » olum fermanı »

kırın_eş_sesli_anamı hakkında da bilgi ve kırın_eş_sesli_anamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırın_eş_sesli_anamı nedir ve kırın_eş_sesli_anamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.