tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırın eş sesli anamı

kırın eş sesli anamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırın eş sesli anamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırın eş sesli anamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırın eş sesli anamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
luzumlu luzumsuz » yukseltme » gorevlendirmek » ustune yuklenmek » zekeriya sofrası » suzulmek » yuzey veya cizgi kaide » bezi herkesin arşınına gore ve » millî mucadele » bu turlu » universalizm » bac » yuz aklığıgostermek » yol cizmek » onluklu » kenara cekilmek » gomlekliler » doneleme » koşe kapmaca » yıldız boceği » paralel iki yuzeyin sınırladığ » goden » acak ecek » yururluğe konmak » gozu veya gozleri kararmak » cıktı » ağız tufeği » kutle » odemeli » portenin başına konulan işaret » cıtcıt » sutsuzluk » tac giymek » tezayut etmek » lule » minareyi calan kılıfınıhazırla » mustehcenleşmek » ceğmel » figuratif sanat » tutsuluk » yureğini acmak » catlak zurna » nufus kaydı » suzucu » eşgudumcu » ilk goz ağrısı » divaneye donmek » koreliş » dunden hazır veya razı » guceniş »

kırın_eş_sesli_anamı hakkında da bilgi ve kırın_eş_sesli_anamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırın_eş_sesli_anamı nedir ve kırın_eş_sesli_anamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.