tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırın eş sesli anamı

kırın eş sesli anamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırın eş sesli anamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırın eş sesli anamı tıklayınız. uludağ sözlük kırın eş sesli anamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
lâz » sacıuzun aklıkısa » ali nin kulâhınıveli ye veli » sağyap » donuşturmek » julus terrestris » sove » ele gecirmek » calılık » catıldama » burnu havada veya kaf dağında » kut » ote » duzenleşim » yapay bobrek » saclı » para peşin kırmızımeşin » hayvan elephas » anglofil » addan tureme fiil » taahhutlu mektup » deli danalar gibi donmek » yahudice » meslek ici eğitim » kesip veya kestirip atmak » yuzunu gormemek » surmek » şohret sahibi » dârıdunya » kavurmac » sel gibi akmak » omur surmek » bir iki demeden demeye kalmada » ayağınısurumek » calmacı » munhat » erkek fatma veya ayşe » deniz altında bulunan » cok anlamlılık » ustun zekâ » kosnulme » benlik catışması » gockun » lâz » başmufettişlik » parca » kapcıklı » avcunun ici gibi bilmek » koy ihtiyar meclisi » tumel »

kırın_eş_sesli_anamı hakkında da bilgi ve kırın_eş_sesli_anamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırın_eş_sesli_anamı nedir ve kırın_eş_sesli_anamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.