tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırın eş sesli anamı

kırın eş sesli anamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırın eş sesli anamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırın eş sesli anamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırın eş sesli anamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
camuka » presci » kocan » gercekci » cifte atmak » can cana başbaşa » fume » perde arkasında veya arkasında » muderris » aşufte » ana kızına taht kurar kız bah » kurt » deş teş » kulleme » doşemelik » cılgınlık » gorumcelik yapmak veya etmek » mustaceliyet » cıkılamak » birinin canına ot tıkmak tıkam » kocu » muhlet istemek » kabak ciceği » paraşutcu » olaylarısonucu elde edilen bic » acık kapamak » turkluk bilgisi » yuzune bakmamak » kırılıp bukulmek » su gibi aziz ol » sırtcı » ile beraber » en kucuk birliği goze » gorgu tanığı » uşutmek » cizgi » canak yalayıcı » mumbit » dokmek » sumeroloji » harekete gecirmek » cağırtmak » ağızda sakız gibi ciğnemek » sırtınıdayamak veya vermek » hodukce » icini bayıltmak veya kıymak » uvez » haraccı » cekik » araccılık »

kırın_eş_sesli_anamı hakkında da bilgi ve kırın_eş_sesli_anamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırın_eş_sesli_anamı nedir ve kırın_eş_sesli_anamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.