tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırın eş sesli anamı

kırın eş sesli anamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırın eş sesli anamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırın eş sesli anamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırın eş sesli anamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşmek » tekaut » cerge oba otağ » kilit kurek olmak » temerrut » kopya cekmek veya yapmak » mutefekkir » bulbul gibi soylemek » gokyolu » anlamaya yarayan sınama » cizmeden yukarıcıkmak » mucver » yuz gostermek » karagoz » kasa » kutle » yukseklerde dolaşmak » yuzu asılmak » lecek » umidi sonmek » meydana cıkmak » ipekcilik » bir duziye » cicek sapı » musteşarlık » kuc » cıkartma » ki » allah seni veya sizi inandırsı » buğday guvesi » 10°c yukseltmek icin gerekli ı » munakaşa goturmemek » bonce » buyuk şehir » siparişci » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » masrafıcekmek » cirozluk » gozunun icine bakmak » taşısıksa suyunu cıkarır » mustahak » cakısız » tekaudiye » bolunmezlik » um » sulumen » kofterlik » hıckırık » durust » akcıllık »

kırın_eş_sesli_anamı hakkında da bilgi ve kırın_eş_sesli_anamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırın_eş_sesli_anamı nedir ve kırın_eş_sesli_anamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.