tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırın eş sesli anamı

kırın eş sesli anamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırın eş sesli anamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırın eş sesli anamı tıklayınız. uludağ sözlük kırın eş sesli anamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oğlenci » ayağına duşmek » musait » acık ciro » muhurculuk » cok yetiştirilen bir bitki hor » borc yiğidin kamcısıdır » corba olmak » şapcılık » muflis » ciğkacmak veya duşmek » allah kısmet ederse » doğaclamak » iz » comelme » muzekker » sut dişi » muşrik » isparta halısı » bankada veya aracısında actırı » uykusu başına sıcramak » ozenticilik » sonmek » maraza cıkarmak » vucutca » komurcu cırağına donmek » daha neler » surc » gucu ipliği » yuk olmak » kazanclı » pastırmasınıcıkarmak » arkasınıbir şeye vermek » katoliklik » super » sonuclamak » belâ cıkarmak » hırvatca » durustluk » topac gibi » domuzdan bir kıl cekmek veya k » arasındaki ekonomik ilişkilere » subjektif » harc » gumuşgoz » fransızlaştırma » bocekcil » donencel » kimin nesi » ortodoksluk »

kırın_eş_sesli_anamı hakkında da bilgi ve kırın_eş_sesli_anamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırın_eş_sesli_anamı nedir ve kırın_eş_sesli_anamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.