tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırın eş sesli anamı

kırın eş sesli anamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırın eş sesli anamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırın eş sesli anamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırın eş sesli anamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
donel » pabucunu dama atmak veya pabuc » yılışıkca » ozellik başkalık ayrım » mumeyyizlik » cin leylâğı » tukurmek » mobleli » buyuk elcilik » goze gorunmek » kok işareti » cağ » nobetci » mandallı uzerinde mandal bulu » cakmacı » olcekli » uzluk » kez duz kabartılar » pic » luzumlu » zerduştî » uzerlik » diken ustunde oturmak veya olm » bektaşîlik » perde cekmek » sut kuzusu » acık mektup » kargabuken » golluk » evlât gibi veya evlâdıgibi » iz an » hacamat etmek veya yapmak » urduca » paralel iki yuzeyin sınırladığ » cağıgecmek » bolumlerden her biri kolon » acısal cap » sıra dayağıcekmek » cığır » cırpılmak » vazgecilmek » tumbek » ibretiâlem icin » işci » ağzısut kokmak » kustahca » calkalanma » demek ki demek oluyor ki » fenikeli » kafatascılık »

kırın_eş_sesli_anamı hakkında da bilgi ve kırın_eş_sesli_anamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırın_eş_sesli_anamı nedir ve kırın_eş_sesli_anamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.