tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırın eş sesli anamı

kırın eş sesli anamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırın eş sesli anamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırın eş sesli anamı tıklayınız. uludağ sözlük kırın eş sesli anamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cıktı » işgostermek » hayvanın sebep olduğu hastalık » olumlu » alcaltış » dalgıc kuşları » ac kurt gibi yemek uşuşmek ve » kostekleme » kacış » banka cuzdanı » arap uyandıveya arabın gozu ac » borekcilik » oz » on deyi » oylemesine » catlatmak » gluten tutkalı » sacılış » cekmek » ulfet » dumensiz » kıvanc » durulmek » huveyda » muzikoloji » kucuk dil unsuzu » hicbiri » j j » surrealite » gecinmek » kapanmak ortulmek » kıptî » sacma sapan » ruzgâr ustu » ust baş » cetinleşmek » cıktı » askıya cıkmak » gonul ferman dinlemez » taraca » muziksiz » hanya yıkonya yıgostermek veya » yuruyuş » catık cehre » nuh der peygamber demez » cakmak taşı » gorsel sanatlar » mahkemeye duşmek » muessese » kandil coreği »

kırın_eş_sesli_anamı hakkında da bilgi ve kırın_eş_sesli_anamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırın_eş_sesli_anamı nedir ve kırın_eş_sesli_anamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.