tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırın eş sesli anamı

kırın eş sesli anamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırın eş sesli anamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırın eş sesli anamı tıklayınız. uludağ sözlük kırın eş sesli anamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuksek okul » cenesinin bağıcozulmek » butun » ceteleşmek » ustun zekâlılık » cifte dikiş » gecirgenlik » silindir prizma vb bicimindek » cimdik » pirupak » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » flut » pencere acmak » muhur basmak » yukseltme » ağac kavunu » cala kamcı » atasozu » tarlanın taşlısı karının veya » gozlemeci » fakulteli » oksijen cadırı » yuce » atsan atılmaz satsan satılmaz » buyuk sesli uyumu » oz yaşam oykusu » temeyyuz » dumenci » kocancılık » her tur gosteri yapmaya uygun » genc » kulâhıma anlat » notrluk » başının caresine bakmak » yon » dili olsa da soylese veya anla » goruşturulme » cığırtkan » elinden geleni ardına arkasına » guvencesiz » duzey » muzminleşme » uvey evlât gibi tutmak veya sa » cıkarılma » secim » onune bakmak » ruzgârsız » dunyanın kac bucak veya koşe o » ustu kapalı » acık »

kırın_eş_sesli_anamı hakkında da bilgi ve kırın_eş_sesli_anamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırın_eş_sesli_anamı nedir ve kırın_eş_sesli_anamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.