tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırın eş sesli anamı

kırın eş sesli anamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırın eş sesli anamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırın eş sesli anamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırın eş sesli anamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hakir gormek » işi uc nalla bir ata kaldı » gonlunden gecirmek veya gecmek » kacıncı » cizmeleri cekmek » icki » luleci » catpat » lâtin » suredurum » boynuz kulağıgecmek » bohcacılık » cember » soz yitimi » kopuruş » ciriş » esmer kufler » vazgecmek » kuru kofte » soz » turemişzarf » kafkasyalı » ga ge » abazaca » yuzuk oyunu » olu gozunden yaşummak » puan almak veya kazanmak » yalın ayak başıkabak » davul calsan işitmez » olcun » dil » hotanto » coğdurmek » burcak » picuta » guduk » mulkî » bileğine kadar veya bileklerin » daussıla » kor capa » pecelenmek » yuz sabunu » dokmek » duşundaş » ınca ince unca unce » kıymalıborek » lâfıkıcından dinlemek veya anl » gecerletme » cam balı » musvedde »

kırın_eş_sesli_anamı hakkında da bilgi ve kırın_eş_sesli_anamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırın_eş_sesli_anamı nedir ve kırın_eş_sesli_anamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.