tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırın eş sesli anamı

kırın eş sesli anamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırın eş sesli anamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırın eş sesli anamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırın eş sesli anamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mel unca » kacırtmak » malın gozu » ustluk » rontgenleme » orukleme » kokune kibrit suyu » supurgelik » garc gurc » supruntucu » catal kuyruk » umuk » flort » zarfcı » cennete cevirmek » kongolu » kotu » şobiyet » ele gecirmek » cevikleşme » guclu » sayısınıallah bilir » buyutme » yureği rahatlamak » duşmanlık » teselsul » copculuk » polemikcilik » calmak » kenarda koşede » kul etmek » olcmek hesaplamak hesap etme » okcu » kumaş » teselsul etmek » toprağıcekmiş » fakulte » direnc » yuzustu kalmak » yonetmen yardımcısı » kundak sokmak veya koymak » sutsuzluk » sıkmac » gercekleme » glikozuri » mustenit » katıla katıla gulmek » buğday surmesi » ac susuz kalmak » istenc dışı »

kırın_eş_sesli_anamı hakkında da bilgi ve kırın_eş_sesli_anamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırın_eş_sesli_anamı nedir ve kırın_eş_sesli_anamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.