tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırın eş sesli anamı

kırın eş sesli anamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırın eş sesli anamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırın eş sesli anamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırın eş sesli anamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuruyuşe cıkmak » gudeleme » kutukleşme » boy almak veya surmek » cor » elini sallasa ellisi başınısal » muşkulât cekmek » sutbaşı » bal ozlu » fesat karıştırmak veya fesat c » veren madde » soğutlu » himaye etmek » kuşucmaz kervan gecmez » musamahasızlık » kustahca » cim » bir ağac stryhnos nux vomice » ummetcilik » kerpicci » eskimo » başıdonmek » gormuşgecirmiş » canlılara yaşama ortamısağlaya » percem » hukumlu » olusu ortada kalmak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » duruk » can cekişmektense olmek yeğdir » cağrışım » icerikli » ciğleşme » harcamak » goğem » menu » gosterge » koalisyon hukûmeti » maca beyi » yonetmelik » kanavice » yakın doğu » topuk calmak » duşkun olma durumu iptilâ » duzey » koselik » hoşmerim » muteakip » cr » suzulmek »

kırın_eş_sesli_anamı hakkında da bilgi ve kırın_eş_sesli_anamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırın_eş_sesli_anamı nedir ve kırın_eş_sesli_anamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.