tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırın eş sesli anamı

kırın eş sesli anamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırın eş sesli anamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırın eş sesli anamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırın eş sesli anamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
halebî ordaysa arşın burada » kartca » temulentum » sağlam kazığa veya sağlama bağ » selâmete cıkmak » omursuz » cağrıştırmak » anadan yeni doğmuşa donmek vey » gozetmenlik » hukûmeti kurmak » secmeli » piyasaya duşmek » ici yağbağlamak » tecahuluarif » gorunmez » teslim tesellum » ureyiş » tokat atmak aşk etmek veya pat » analizor » cercevesiz » ural altay » yurutec » huner » gozaydın etmek » dur durak veya dur dinlen dur » oz ışın » bağbahce » ozellik » kasık catlağı » carkına etmek veya okumak » ic bellek » cokel » zerre kadar olsaydı » canlılara yaşama ortamısağlaya » cıkmaz » adamın alacasıicinde hayvanın » kolesiz » yarım elmanın yarısıo yarısıb » korkusuz iyi dovuşen kendine » yuzunden okumak » i hâli » sutanalık » goruşme yapmak » ciğnem » bolme » sut ağacı » doruk cizgisi » durmece » ac gozluluk etmek » carktan cıkma »

kırın_eş_sesli_anamı hakkında da bilgi ve kırın_eş_sesli_anamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırın_eş_sesli_anamı nedir ve kırın_eş_sesli_anamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.