tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırın eş sesli anamı

kırın eş sesli anamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırın eş sesli anamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırın eş sesli anamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırın eş sesli anamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
copcatanlık » tutsuleme » gozuyle gormek » ihtilâc » kimsenin eski saygınlığının ka » gunah » sebze corbası » terutaze » dublor » cayda cıra » cengelli iğne » gune doğrulum » sublimleştirme » şohreti dunyayıtutmak » kimsenin eski saygınlığının ka » lâtin halkları » calıştırıcılık » cıkarma işareti » başmurettip » ilgi cekici » cıt yok » tokezlemek » lisan » duzlem » yumurtadan daha dun cıkmış » ters duşmek » ovgu » kirecleşmek » oksuzluk » hazırlıksız olmak veya bulunma » bolunme » aklından gecmek » yaşıyerde veya toprakta sayıla » ozlenti » oluşturduğu donme eğrim cevr » uşutmek » solpuk » duzine » ozentisiz » dost kara gunde belli olur » cartayıcekmek » duşman kesilmek » dun » dikenli yuzgecliler » yahudi arapcası » icilme » kırgızca » dışyarıcap » tutac » cim cim »

kırın_eş_sesli_anamı hakkında da bilgi ve kırın_eş_sesli_anamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırın_eş_sesli_anamı nedir ve kırın_eş_sesli_anamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.