tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırın eş sesli anamı

kırın eş sesli anamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırın eş sesli anamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırın eş sesli anamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırın eş sesli anamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cerezci » huzunsuz » okse cubuğu » cile » bağlanmışkıl veya kıla benzer » cevirmek » kısır dongu » tur » ecek » tam adamına catmak » olesiye » vermemişveya vermeyince mabut » huzzam » karakalpakca » keyif benim koy mehmet ağanın » genişgoruşlu » felekten bir gun veya gece cal » uzmek » gonlu akmak » sefa veya sefalar bulduk » yağmur yağarken kupunu doldurm » malûlluk » akşamıbulmak veya akşamıetmek » inatcı » benimseyip değişik bicimde anl » bir gomlek aşağı » onunce veya onunden » karşıtı » ağzının tadıbozulmak veya kacm » başcanağı » muzik market » sepetci » ozveren » cevirici » ozsever » mulhit » gun ışığına cıkmak » tunus gediği » ne ekersen onu bicersin » unlu duşmesi » turlu şeylerden yaptıklarıve t » rantcı » oburu » s » soyletmek » celik » gumburtulu » uzak duşmek » kirizma yapmak veya etmek » mustefit etmek »

kırın_eş_sesli_anamı hakkında da bilgi ve kırın_eş_sesli_anamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırın_eş_sesli_anamı nedir ve kırın_eş_sesli_anamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.