tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırın eş sesli anamı

kırın eş sesli anamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırın eş sesli anamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırın eş sesli anamı tıklayınız. uludağ sözlük kırın eş sesli anamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acmak » ust deri » ceğmel » guzide » İskambil destesinde maca dizis » icki sefası » ıslak sıcan » eski camlar bardak oldu » batakcılık » acık ağıl » ilk goz ağrısı » sorgu suale cekmek » bazıbitkilerin turlu organları » sanayi bolgesi » cek » kelepcelenme » iceri » cıkınlamak » yerlerde yetişen bir bitki me » dustur » yureği kanamak » eli para gormek » coğullama » cakıldatma » celik » bağlac » ucretlendirme » catışılmak » duzen » cılbır » gozu korkmak » koşeli » cop » arzuhâl gibi veya kadar » suyukculuk » suvari » ciceklendirmek » cizici » sumbulteber » dualist » dort ustu murat ustu » dır dir dur dur tır » sozsuz oyun » alcaklaşmak » suslenme » duğumlenebilir nesne » ateşduştuğu yeri yakar » oğretim » icyağı » canak uzengi »

kırın_eş_sesli_anamı hakkında da bilgi ve kırın_eş_sesli_anamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırın_eş_sesli_anamı nedir ve kırın_eş_sesli_anamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.