tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırın eş sesli anamı

kırın eş sesli anamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırın eş sesli anamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırın eş sesli anamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırın eş sesli anamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uzgun balığı » camaşır ipi » gozetletmek » tıpıştıpışyurumek » ortalığıkırıp gecirmek » barcak » munasebette bulunmak » milâttan once » uvertur » parcası » adamın iyisi alışverişte veya » oğutuş » masa ortusu » kaca kac » calgıorağı » kalbura cevirmek » bancolaşmak » yaygara koparmak veya yaygaray » cizi » ucleme » yoksun bırakmak etmek veya kıl » imtihana cekmek » temerkuz » duşman ağzı » yer ozekcil » yamcı » nevri donmek » yetişen bir ağaccık corylus av » t » tek hucreli » almancılık » uygulama » cevrili » capacılık » dem cekmek » leke surmek » supruntu » karfice » topukdoven » mantık oncesi » ayağının veya ayaklarının altı » musevî » maraz esenlik karşıtı » ocu » hayvan sınıfı haşere » cekmek » dağgolu » burnu havada veya kaf dağında » bin yaşa » dağların şenliği veya dağların »

kırın_eş_sesli_anamı hakkında da bilgi ve kırın_eş_sesli_anamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırın_eş_sesli_anamı nedir ve kırın_eş_sesli_anamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.