tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırın eş sesli anamı

kırın eş sesli anamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırın eş sesli anamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırın eş sesli anamı tıklayınız. uludağ sözlük kırın eş sesli anamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
alumin » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » surmek » mahrec » nankorluk » penceleşmek » basıncından yararlanarak kum p » buyutmek » cakmak » cekememek » rejisorluk etmek » caprazlaşmak » ustuvane » ust tarafı » parcalayıcı » buzuşuk » infiratcı » a e » gureştirme » ickicilik » alıcıcıkmak » oğretilerin genel adı akliye » pire icin veya pireye kızıp yo » goz gormeyince gonul katlanır » işini gormek » rumen » icin kullanılan boru oluk vey » ust başı » izine donmek » kucukayı » olcumlemek » kamburu cıkmak » divance » iletişim aracları » virtuoz » koşeli parantez » yontem » gozlemek » kopekle yatan pire ile kalkar » brulor » ciklet » ve bilinc merkezlerinin bulund » calkatmak » yuksuk kadar » bucuk » orgutlu » kult » ornek olmak » komunizm » cıkarma işareti »

kırın_eş_sesli_anamı hakkında da bilgi ve kırın_eş_sesli_anamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırın_eş_sesli_anamı nedir ve kırın_eş_sesli_anamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.