tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır eş anlamlısı

kır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kır eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ruyasıcıkmak » kaymağıolan » kışıgecirmek » muhlet vermek » kor nişancı » cılbır » hristiyanlaştırmak » cingeneleşme » cozuntu » partikul » kopcalı » cenilemek » iz duşumsel » uzgorur » kucuk dilini yutmak » topaccı » bir turlu » mulkiyet » gozene » tenturdiyot » kaşlıgozlu » posasınıcıkarmak » flâman kuşu » zulfaruz » dokulmek » secal » yucelim » cerezci » havaya ucmak » mushaf » sevir » boyle boyle » sevap kazanmak veya işlemek » suruklenme » su culluğu » cekirdeksel » capulacı » mış miş muş muş » oğretmen » hareketlerde bulunmak » dovmeci » mahrec » yardakcılık etmek » akca pakca » cıplak » tentur » sutolcer » cıkmak » konservator » insan musveddesi »

kır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_eş_anlamlısı nedir ve kır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.