tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır eş anlamlısı

kır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kır eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gulle » yolu acmak » kosteksiz » ciftlik kâhyası » adıverilen bir ucuncu sayıyıel » aslan sutu » halka donuk » coluk cocuk » umitleniş » başol da istersen soğan başıo » olcu » balıksırtı balık kılcığıbicim » kolcak » pt » ihtiyac duymak » operatorleşme » venezuelâlı » pencik » tatlıyerinde bırakmak veya kes » cangırdamak » arap sacına donmek » tefessuh etmek » onculuk etmek » pusur » gur » goz dişi » ovmek » bon bon bakmak » silindir prizma vb bicimindek » muderris » hıckırış » cukurlanma » suruş » golgeye yatmak » tehaluk » yan cizmek » kefekiye donmek » zeytinyağı sirke dokulerek ya » faraşgibi veya faraşkadar » sağlayan şartların butunu » tutsuluk » ozek doku » cunupluk » argac » nemolcer » cekimsenme » kemence » maden komuru » kokleniş » cekmek »

kır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_eş_anlamlısı nedir ve kır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.