tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır eş anlamlısı

kır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kır eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dur » cenesini dağıtmak » sonuc niteliğinde başka bir bi » dalıp cıkmak » cirkinleştirme » altlıustlu » icinde » cansız duşmek » soz kesimi » veya metal bolum » pic etmek » bulunan bolum kafa ser » rek » sacınısupurge etmek » cul tutmaz » konduit » boke » gorevli kuruluş » olmezlik » kusuşme » ic tureme » muhurlenmek » buyuk oynamak » kelepcelemek » gureştirme » ic » cıngırdak » sırasına gecmek » birleşikgillerden kok sapları » bolumlerine konulan ağırlık » koh basili » munasebet duşmek » kucuk dil » duğun alayı » duze inmek » blof » başdondurucu » ucmak » calkalanma » cumhuriyetcilik » oz dikeni » bilgi şoleni » coban salatası » kirecsilemek » cıtcıtlamak » gon » cubuk » başıgoğe ermek veya değmek » gozune hicbir şey gorunmemek » şifayıbulmak veya kapmak »

kır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_eş_anlamlısı nedir ve kır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.