tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır eş anlamlısı

kır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kır eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
levazımatcı » hafriyatcılık » duzenleyen ve genel olarak ilg » durtulmek » donuşlu catı » gozlukcu » cevre » cıkrıklı » kesmeden ustten gecmesini sağl » secim bolgesi » buyuk cember » gurultuye getirmek veya boğmak » kapsul » mutevellit » koken » enstitu » domates salcası » yedi gobek » yazılan yazıveya yapılan resim » capkın » icindeki en kucuk birlik » klorurleştirme » kokertme » dedektor » gonul hoşluğu » tek cekirdekliler » kokusunu veya koku almak veya » yerel yonetim » cıngar cıkarmak » sizin » ilk goz ağrısı » ustune yuklenmek » surmek » flâmanca » balkanlı » allah vermesin » cıkmak » gunu gecmiş » ortaya duşmek » ilikci » gollenme » donel » cırakman » ayva tuyu » bolmeli » muşabehet » dopiyes » duş » gıcık almak kapmak veya olmak » bir dilin kelimeleriyle duşunc »

kır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_eş_anlamlısı nedir ve kır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.