tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır eş anlamlısı

kır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kır eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oz yonetim » gundelikci kadın » luks » yaşdonumu » musevvit » saygıgostermek icin başeğerek » sa se » yapılmışince ve uzun şerit » azap cekmek » koftehor » carşafcılık » osmanlıturkcesi » sonradan gormuşluk » munevver » yuz yuze yaşamak » kok » rumî » arac » pilot koşku » peygamber ciceği » cozuluş » sarılgan govde » ağac mobilya » surahi » koruma unsuzu » ceddine rahmet » an en » ucuncu » icin » kırpıntıbohcası » aramîce » yarıcap » goturmek » kesmeden ustten gecmesini sağl » olağanustu » şeref uyesi » ay ey » genclik » sel goturmek » buyuk ana » son pişmanlık fayda vermez vey » boluk boluk » kuşcu » rejisorluk etmek » yedikardeş » geciriş » teknikci » secilmiş » munakaşa etmek » gumburdemek »

kır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_eş_anlamlısı nedir ve kır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.