tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır eş anlamlısı

kır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kır eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
baştan kara gitmek veya etmek » cuvalcı » bula bula bunu onu bir şeyi » hakikatsiz cıkmak » ucurmak » nufus kutuğu » colleşmek » cizgi cekmek » ahıcıkmak » koşebent » bıcak kemiğe dayanmak » pacalı » somurmek » eşyukselti eğrisi » tahaşşut » koşegen » cılbır » ıtır ciceği » ust cene » suruş » kanırtmac » başına belâ acmak » boğurtme » gonlu kanmak » yamcılı » editorluk » ici sızlamak » gosteren liste » muesses » sırt cevirmek cevirmemek » cakılma » pence » kacınganlık » kostek vurmak » ucluk » muddeiumumî » umutsuzluğa duşmek veya kapılm » dağılmak » bilincsiz » modul » mudana » boncukcu » cevrilme » orme » gunluk » kostumlu » marmara cırasıgibi yakmak veya » cılgın » mes uliyetsiz » sumer »

kır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_eş_anlamlısı nedir ve kır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.