tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır eş anlamlısı

kır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kır eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
erkeklik oldu mu » kayışcı » bıcaklatmak » cık cik cuk cuk » kamcı » ufurmek » frenkce » cabalama kaptan ben gidemem » sove » k » futursuzca » serce parmak » pufkurme » kunyesi bozuk » onleyiş » uckuruna sağlam » tutamaclı » ciğ » gungormuş » cıkıştırmak » ahıra cevirmek » bolumunden her biri sezon » şimdiye kadar veya şimdiye dek » onemseme » musvedde defteri » kuşsutunden başka her şey var » punduna getirmek veya pundunu » zerzevatcılık » atolye resmi » canaksıhucreler » kaplumbağa yuruyuşu » cece » obekleşme » tekemmul » cullanma » oldubittiye veya olupbittiye g » avuclama » alt guverte » on » gul gibi bakmak » guzel » cokları » nabzınıyoklamak veya nabız yok » dilediğiniz gibi » bir kapıya cıkmak » yahudice » yonetim » cergici » davranmak saygıgostermek soz » copurlaşmak »

kır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_eş_anlamlısı nedir ve kır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.