tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır eş anlamlısı

kır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kır eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gumbedek » bicmek » hovarda olma durumu » duz » sozleşme » gozu ac » mucahitlik » den eylemek » sacma » kaşyapayım derken goz cıkartma » gozu tutmamak » gulkurusu » yonetim yeri » yeryuzu » ustun » sacma » alkololcer » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » su goturur yeri olmamak » mulâzım » carpma işareti » catlak zurna » yuksek » kullanılır » birleştirme montaj » bolucu » surme » kuafor » selâm soylemek » delgec » yulunme » alcalmak » aklına tukurmek » rekonstruksiyon » somurgeleştirme » lâmadan oluşmuş arasına yerle » uvey anne » mana fehva » muşerref » kapıdan kovsan bacadan duşer » gobek bağlamak veya salıvermek » yukseğe cıkmak » parcası » cince » beşdort » şolen cekmek » ş » ureticilik » sarkaclamak » bıcak gibi kesmek »

kır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_eş_anlamlısı nedir ve kır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.