tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır eş anlamlısı

kır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kır eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gocermek » kıratın yanında duran ya huyun » cokuntu » sulfur » ar er » levanten » kotu kotu duşunmek » merdane » devletci » cozuş » kor boğaz » cırılcıplak » gun balı » bakla dokmek veya atmak » goze yasak olmaz » inmek » belâ cıkarmak » calkantı » guclendirilmek » cuzamlı » ac acına » hint darısı » ağızsıl unlu » su goturur yeri olmamak » komurlu » mucerret » otturmek » işbirine kalmak » arpa guvesi » kepce » otomatiğe almak veya bağlamak » defter acmak » kıc atmak » oldurmek » orme » hilâfetci » runik » zumrut » tezgâhcı » ufleyen alet » ayırac » kosemen » baktıkca alır » ağzınıacmak » yosun bağlamak veya tutmak » hungur hungur » guc belâ » yırtmacsız » calgıcılık » gorguluce »

kır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_eş_anlamlısı nedir ve kır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.