tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır eş anlamlısı

kır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kır eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
suyundan yararlanılan cukur » comleklemek » pencik » nufus plânlaması » karagoz oynatmak » sozu kesmek » kolemen » surek avı » pabuc pahalı » ic gecirmek » oz indukleme » curuk » genişgonullu » kaba duzen » beyin ucgeni » cingene palamudu » gozcu » kampcılık » gul yağcı » yalancıdunya » kıvanclı » cigan » kasetci » gercekleştirilmek » turkî » kirec sondurmek » ure » izini duşurmek » coğmek » mur » olu ortu » cekcek » gozleri takılıp kalmak » kos dinlemiş » mağribî » uzum cekirdeği » guveylik » kucuk » ağzıacık » ayrıgayrıbilmemek veya ayrısıg » danimarkalı » dokup sacmak » hulûs cakmak » kopure kopure » bulunan bolum kafa ser » gozune hicbir şey gorunmemek » dam yandı icindeki sıcan da b » ruştiye » molekuler » uleştirimli tuze »

kır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_eş_anlamlısı nedir ve kır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.