tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır eş anlamlısı

kır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kır eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sumuklu » tuzakcı » ağac nemi » cıkı » yaz donencesi » capak » duğumlu » ustune koymak » mustakim » ki » guc » doner sermaye » cakşırsız » ustten » gobek » danimarka kırmızısı » kucuk ad » ada » kostere » absurt » taharruşetmek » bobrek » tereddutle » telli calgılar » us » revu » unlu uyumu » galebe calmak » başkomak koymak » orfî » alcı » kirec cimento gibi şeyleri su » kantcılık » cayda cıra » parcası » cetrefil » got » guvenoyu almak » altın eli bıcak kesmez » kalbi parcalanmak » aşcılık » su carpmak » yıldız ciceği » kamu duzeni » dağcileği » oğlak donencesi » ağzına geleni soylemek » cay kaşığı » lâcka etmek » yalımıalcak »

kır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_eş_anlamlısı nedir ve kır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.