tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır eş anlamlısı

kır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kır eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ağzınıacıp gozunu yummak » buten » kubist » şeylerden her biri tabaka » bilincaltı » gulmeceli » rum » ocakcılık » protestan » briketci » yağma etmek veya edilmek » sozum ona » koy koy » kuşku beslemek veya kuşku duym » halvetî » sene » goz kamaştırmak » salcalımakarna » okce cene » eli varmamak veya gitmemek » sozune gelmek » koktencilik » yuz tutmak » yol acmak » borusunu calmak » cene calmak » goruş » imdatcı » kopek memesi » bok yemek duşmek » alıcıgozuyle bakmak » mızıkcı » boğumlanma bolgesi » inakcı » teverrum etmek » kriz yoneticisi » tunemek » odunc alma » tasa cekmek » duşcu » ruşvet vermek » camaşır ertesi olmak » nuksetme » buve » tellur » ye kurkum ye » afişcilik » guz ciğdemi » orta şark » cıngırakcılık »

kır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_eş_anlamlısı nedir ve kır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.