tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır eş anlamlısı

kır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kır eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
başıonunde » sabrıtaşmak veya tukenmek » dokulgen » cocuğu olmayan evli kadın » hukmetmek » borclu olmez benzi sararır » cavuş » eline gecmek » ozne grubu » duşmanca » cıkarmak » ak duşmek » cap » gozu kesmek » mes uliyetsizlik » merkepci » hicten » tavukcu » camıcerceveyi indirmek » mineral » kara cumle » gozluk takmak » şoyle » calkalatma » ucretsiz » ut acıcı » cıvlama » ozel mulkiyet » kullanılır » unsuz ikizleşmesi » on bilgi » surundurulme » cabuklaşmak » mutevazı » kadir gecesi » basıncından yararlanarak kum p » buğelek » dokme » ezrail » noroloji » cır cır otmek » ecele care bulunmaz » yorunge » olu helvası » beyin ucgeni » kopeğe atsan yemez » cakır » cakmak » puskuruk taş » dortluk »

kır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_eş_anlamlısı nedir ve kır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.