tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır eş anlamlısı

kır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kır eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
turemek » inmek » kanada geyiği » yuz » tutamac » zuluf » curmumeşhut hâlinde » gerekce » bugun » bicki yapmak » gecmesi » suzgunleşme » cevrinme » zararlıcıkmak » aşufte » inzivaya cekilmek » zihni bulanmak veya karışmak » toskurtme » munasebeti duşmek » kadastroya gecmek » gonlu bol » gunu gecmiş » catal » değnekcilik » durtmek » suz » l » gır gecmek » ihtiyac duymak » gununu veya gunlerini saymak » candır » ateşten gomlek » kulağınıacmak » taşıma veya dokme su ile değir » cizili » elini ayağınıkesmek veya cekme » bal ozu bezi » oğreti » spekulâsyon » koklemek » gozunun icine bakmak » sut ağacı » ruya » ozlenme » carıklık » ozleşme » canının icine sokacağıgelmek » ice donuk » ceyreklenme » bicimini alır hidrojenle oksi »

kır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_eş_anlamlısı nedir ve kır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.