tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır eş anlamlısı

kır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kır eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
alcalmak » goz alabildiğine » fuzen » horozgozu » ozet » fluorur » İsa yıkusturdu muhammed i mem » cıyan gibi » olum kalım meselesi » kokleşmek » mn » temiz yurekli » orkleme » goruşmek » kurdîlihicazkâr » yapakcı » tahta goğus » duşkunleşmek » yureklilikle » mg » ırkcılık » duğunsuz » pacayıkaptırmak » kara borsaya duşmek » catışma » ust geciş » onayak olmak » topal eşekle kervana katılmak » yuzune bakmamak » huzune kapılmak » yuzunden duşen bin parca olmak » ortalığıkırıp gecirmek » şahsiyat yapmak veya şahsiyata » zac yağı » evlerden ırak veya uzak » dort başımamur » cıkmak » aylakcılık » koşe kapmaca » pişmişarmut gibi birinin eline » ciroz » carpmak » frenk menekşesi » buyur » hızır » cankurtaran yok mu » kacışılma » corek mantarı » acımlama » turetici »

kır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_eş_anlamlısı nedir ve kır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.