tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır eş anlamlısı

kır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kır eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bahcelik » puskuruk » muşir » mevlevîlik » bukuntu » uclu » kâğıdından değişik olanınıbulm » gozunun icine bakmak » onluk » tostculuk » halil İbrahim bereketi » korku duşmek veya korkuya kapı » fitne fucur » adıcıkmak » ozleyiş » orgu » dukluk » karakeci » cekinik » on sozleşme » kuflendirme » cimenlik » durt » alt ust boreği » carpılı » ciftetelli » sehpaya cekmek » akıntıya kurek cekmek » soluğu bir yerde almak » ağıt yakmak veya tutturmak » bulunulan noktasının meridyen » tirşe gozlu » işgormek » x veya rontgen ışınları » bac » koken bilimci » a a » su dokunmek » bakkala bırakma » donmek » yalan yere yemin etmek » duşuk » elden vefa zehirden şifa » hakkıicin » carpıkca » bukturmek » boşluk » koy muhtarı » taharruşetmek » arozoz »

kır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_eş_anlamlısı nedir ve kır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.