tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır eş anlamlısı

kır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kır eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kotu » purneşe » ali cengiz oyunu » cımkırma » mucevher tarih » polonez » gok taşı » allah kahretsin » beşeriyetci » apacıklık » kackın » ongorulme » satranc vezni » pes perdeden konuşmak » sevir » deliye donmek » gu » sercin » caylıkek » karşıtcıllık » bunalım gecirmek » malzeme » cokmek » halkcı » beşyuzluk » yukseltilmek » bilincsizlik » derin derin duşunmek » mutebeddil » tezahur etmek » yuzu acılmak » sungu » coğul ekleri » şikâyetcilik » hayata gozlerini yummak veya k » sıfırıtuketmek » carcabuk » munfesih » calpara » ruzgârlık » cilenti » orf » allah ın emri » cıkın » iclenmek » veya dokunmuşpamuktan yapılan » nufuzsuz » balcık » ici kararmak » kapcak »

kır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_eş_anlamlısı nedir ve kır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.