tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır eş anlamlısı

kır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kır eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hayal gucu » gibi şart niteliğinde olan bir » kitaba veya kitabına uydurmak » ipci » goze bilimi » muteakiben » savaşcı » diliyle tutulmak veya yakalanm » cıta » coplenmek » kralice » hatır gonul bilmemek saymamak » indukleme » mezardan cıkarmak » cayırtıyıbasmak veya cayırtıko » celik parca » sevinc » akıntıcağanozu » icre » guluncluk » catıldama » oncelik » yonlu » iclenmek » sacınısupurge etmek » duşey duzlem » icermek » apoletleri sokulmek » kucak cocuğu » kup » dokuz koyden kovulmuş » allah ın cezası » catır catır catlamak » yuklem obeği » gecmek » şeylerden yapılarak icine su d » yukseltmek » muruvvetini gormek » musabakaya girmek » pic sinek » buyutmek » horguc » başetmek veya edememek » gorum » coccothraustes » gucune koşmak » inmek » lâtinlik » surumlu » dort goz »

kır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_eş_anlamlısı nedir ve kır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.