tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır eş anlamlısı

kır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kır eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
muncer » ozeni » usanc vermek » olmama durumu serbestî » post scriptum » kıta dumdar » keyfini kacırmak veya bozmak » karekok almak » gobeği biriyle bağlıveya berab » imam osurursa cemaat sıcar » suren goruş indeterminizm » merdane » ustune yuklenmek » acmak » gonlu kanmak » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » aktor » ağac mobilya » pabuctan aşağı » filvaki ama » bir koşeye koymak » mudire » hasret cekmek » hukmetmek » kosnulmek » munacat » eskimo » cakın » sıl sil sul sul » acık kalp ameliyatı » gorevden alınmak » eğik bicme » citileme » azrail le burun buruna gelmek » sozlendirici » garip kuşun yuvasınıallah yapa » amac dışı » sacak » ceki » işbilenin kılıc kuşananın » amerikan » yoreselleşme » bitki asparagus officinalis » ic gıcıklamak » muneccim » golgelendirmek » cabuklaştırma » ulkeler coğrafyası » uc » cil »

kır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_eş_anlamlısı nedir ve kır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.