tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır eş anlamlısı

kır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kır eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bulbul gibi şakımak » ozumsenme » elektrikli basac » başına gecirmek » gelecekci » taaccup » dovdurtulme » topal eşekle kervana katılmak » zumre » koşe vuruşu » dağveya dağlar gibi kadar » hopurtulu » duşunce » turuncgillerden hindistan da » kutleşmek » şehit duşmek veya olmak » acılma » sonuc karşılaşması » anlayış mutealiye transandan » getirilir » kapılar yuzune uzerine ustune » rantcılık » cifteleşme » uc duzlemli » tecerrut etmek » mancu » gostermek » kaclı » karfice » ozlenme » doruk cizgisi » yasama gucu » muhurletme » nev i şahsına munhasır » stabilizator » etut » kavlukarar » klorurlendirme » tek acıklık bulunan ocak » sağgorusuz » avuc avuc » avuc avuc » ensulin » canıcıkmak » hoşgoru » surtukleşmek » davranmak saygıgostermek soz » cırakman » gozetmenlik » oksuz kalmak »

kır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_eş_anlamlısı nedir ve kır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.