tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır eş anlamlısı

kır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kır eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
fena değil veya fena sayılmaz » cırpıipi » tefeul » kalsa veya kalırsa » vietnam halkından olan kimse » cıkmak » cifte atmak » cımacı » erkec » tıkaclanmak » davranışcılık » yengec gibi » acığıcıkmak » kor yılan » şovalye » cıraklık » ruşvet » motamot ceviri » carpışılmak » deniz ussu » calmak » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » turev » husnukabul » balıkcıl » cıngar kopmak » bocekbaşı » casar » kuşumlenmek » kapıbaca acık veya kilitli » tabana kuvvet kacmak » cokgen » ahdicedit » deli gullâbicisi » kireclemek » kutuphanecilik » zamane cocuğu » gunah benden gitti veya gitsin » secmeli yemek » koşelik » onur uyesi » sacmak » bir gunluk beylik beyliktir » gokce » kacırtmak » ucurtmak » pırlangıc » eline duşmek » ikili catı » leninist »

kır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_eş_anlamlısı nedir ve kır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.