tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır eş anlamlısı

kır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kır eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sozleşmek » oğrencilik » surgun gitmek » metal kap » ceviri » bicim » sarnıclı » orumcek kuşugiller » kaşıkcılık » gozemek » odul vermek » uşume » sacma » renkci » zembereği boşalmak veya boşanm » rusca » kesip veya kestirip atmak » cılgınlaşmak » uretim araclarınıozel mulkiyet » gordurmek » verilmesi ve bu sahipliğin bir » sutluk » icerik » pupa yelken ilerlemek gitmek » akşamdan kavur sabaha savur » cor cop » gorklu » metre kup » koknar » sutsuzluk » co » bıcağın keskin olmayan ters ya » orgut » icecek » opucuk » mucbir » ibliscilik etmek » oklava veya baston yutmuşgibi » canıağzına veya boğazına gelme » akıcılık olceği » nuh nebiden kalma » kacmak » geri cekilmek » bon bon bakmak » catladın mı » ort ki olem » celmelenmek » sıfat fiil » fetva vermek veya cıkarmak » carcur »

kır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_eş_anlamlısı nedir ve kır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.