tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır eş anlamlısı

kır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kır eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
carıklı » humayun » cekim ekleri » gozunu gozune dikmek » sul » yara bere icinde » zimmetine gecirmek » gonullenme » boyle » dilinin altındaki baklayıcıkar » yapılan yığın » dumtek tutmak » bukuculuk » bir kulağından girip obur kula » turkuaz » koseyle alay edenin top sakalı » ilgi cekici » mumsondu » kerpic gibi » flort etmek veya yapmak » doğum kontrolu » gulerim veya guleyim bari » onayak olmak » acık liman » insanlıktan cıkmak » muverrih » kur » oz direnc » bocekler » oruculuk » inişli cıkışlı » coz » takdir etmek veya eylemek » kırımlı » ak don kara don gecitte belli » kor bağırsak » baştan kara gitmek veya etmek » salca » gonul yakmak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » makedonyalı » ust diş » tokaclamak » ağzınıacmak » atın olumu arpadan olsun » gecilme » govdeli » butce yılı » guneşcavmak » nal cakmak »

kır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_eş_anlamlısı nedir ve kır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.