tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır eş anlamlısı

kır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kır eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
davranmak saygıgostermek soz » gır gecmek » gecmek » oyun » gucendirme » kucuk terim » cığır » yıkamaya yarar cukur yer veya » gun doğmak » bakrac » surumek » ucmak » olu deniz » yuzune hasret kalmak » gulhatmi » turkleşme » gecmişzaman » şarap fıcısı » yuzuk oyunu » gerekce » nitelikler gosteren madde » oyle » kacınma » cıkmak » gecmiş » calışılmak » davulu biz caldık parsayıbaşk » pluviyometre » canıburnuna veya burnundan gel » kafasıcatlak » metafizik » yaylıcalgılar » tutun balığı » yuzleşmek » temayul » kac paralık adam veya şey » sorma kişinin aslını sohbetin » sustalıcakı » yureklenme » sokuk dikmek » acık » soya cekim » işguc » ıt it ut ut » malik » yureğine inmek » ayıya kaval calmak » sungusu depreşmesin » cığ » sozsuz oyun »

kır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_eş_anlamlısı nedir ve kır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.