tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır eş anlamlısı

kır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kır eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kacık » imam osurursa cemaat sıcar » kirecci » toplu goruşme » ackısız » gorumsetme » yonelme » dar acı » dostlar alışverişte gorsun diy » gozunden surmeyi calmak » guzellik » boy gostermek » kına ciceği » murver » rivayet olunmak veya edilmek » dunyalar biri in oldu » bugun » leyin » salur » indirme bindirme » dam yandı icindeki sıcan da b » rumlaştırma » munafıklık » sıcıp sıvamak » tum » tehacum » verilen unvan » dokmek » etek opmek » mustekreh » guzelce » gunahsızlık » kireclenme » tutun icmek » oruk » mortoyu cekmek » cevrim » İspanyol muziği » gozlerini acmak » bulunduğu yer basamak » boşa cıkarmak » col tavuğugiller » doviz » bordur » kerpic dokmek » tacsız » havale » dokulup sacılmak » soz sozu acmak » cil »

kır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_eş_anlamlısı nedir ve kır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.