tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır eş anlamlısı

kır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kır eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
formul » dorduncu » cay şekeri » soğutmac » gozleri ışık icinde veya ışıkl » mahalle capkını » bohcasınıkoltuğuna almak » malın gozu » tezkiyesini duzeltmek » altayistik » hoşgorulu » govdeye atmak veya indirmek » numayişci » turkcu » gosteri » imza atmak veya bir şeyi imza » dunya başına yıkılmak » cevirim senaryosu » pamukcu » hint keneviri » comezlik » cocuk oyuncağıhâline getirmek » gupguzel » mubeyyiz » derdi gunu » curcur » takat kalmamak veya kesilmek » doviz » kaynakcacı » uzağıgormek » tokaclanmak » altından capanoğlu cıkmak » lâcka etmek » ucmak » kayınco » komurleşme » gonlu celinmek » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » koyuvermek » celişmeli » orgusuz » elden cıkmak » ozenli » tagallup » başbaşa veya kafa kafaya verme » babaîlik » ural altay » abazaca » plânlıbuyume » inmek »

kır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_eş_anlamlısı nedir ve kır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.