tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır eş anlamlısı

kır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kır eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
icin kullandıkları ozel olara » adaptor » studyo » sutbaba » rumluk » onune bakmak » ceyizlemek » gecmişi kandilli » bektaşî babası » celik » camaşır » gureşilmek » edeptir soylemesi » acık maaşı » fulûs » catal bel » kurelemek » p p » ekim ihtilâlinde komunist kızı » donuşumcu » cemaziyulevvelini bilmek » cıktı » donum » fakir duşmek » paramparca olmak » utu bezi » cl » patırtıya veya gurultuye verme » gozu takılmak » fuze » emekliye ayırmak cıkarmak veya » ozerkleşme » allah ın hikmeti » cakmak » akıldan cıkmamak » kambersiz duğun olmaz » lufer » duzelmek » kasetci » az gunun adamıolmamak » sonmek » şakşakcılık » parcalara ayırmak » tunekleme » yanından bile gecmemiş » vitellus » calıbulbulu » murit » tutac » dun »

kır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_eş_anlamlısı nedir ve kır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.