tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır eş anlamlısı

kır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kır eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acemilik cekmek » golge tiyatrosu » yapılan yığın » ayıgormeden bayram etme » buk » sacına başına bakmadan » muşkilât cıkarmak » cekici » ili » sutre » kuzum » murettep » fluorışıl » muessir » cıkışamamak » şovale » gurbetcilik » goz » soze yatmak » duşey cember » carktan cıkma » ilkguz » minor » nefesli calgı » borc gırtlağına cıkmak » olcu » duzeltici » ulser » bulunan iki dairesinden her bi » sonmek » sabah ola hayır ola » operator » cukur » ustu başıdokulmek » ruznamce » transformator » gurultusuz » guvensizlik duymak » deduksiyon » canıcıksın » kor kor parmağım gozune » adaptor » kulce gibi oturmak » gudumlu » guneşlik » uzum asması » mezardan cıkarmak » kureyici » gozetiş » doğru parcası »

kır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_eş_anlamlısı nedir ve kır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.