tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır eş anlamlısı

kır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kır eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oyle » bazlamac » pacal » sıcratma » dumen suyundan gitmek » stand bay » bir cekirdek geri kalmamak » paşmakcı » temiz yureklilik » amplifikator » ası esi » nuktecilik » guldu gulecek » uretmek » onune bir kemik atmak » van kedisi » cekiştirmek » marşmarş » icecek » muşterek » saptan oluşan ekin bicme aracı » kasetcalar » kacık » mayalanabilen ve coğu tatlıola » ileri goruşlu » frenklik » guce sarmak » citi » buyuk elci » inmek » duzgusel » copurluk » acısıicine veya yureğine cokme » musteşrik » toreli » gi » mustehcenleşme » gozculuk etmek » hamdusena » akca yel » cubbe » curuf » ellerin dert gormesin » coban kopeği » kendi duşen ağlamaz » portlek » vazgecmek » ovgucu » horasanlı » ele gune karşı »

kır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_eş_anlamlısı nedir ve kır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.