tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır eş anlamlısı

kır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kır eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekmece » hurmetsiz » nubuvvet » iceri » selâm durmak veya selâma durma » kopeğin ağzına kemik atmak » coccothraustes » ucer beşer » ergurmek » cakıltı » asurca » kokleşme » harman dovmek » ıp ip up up » borc yemek » capaculluk » sıcana donmek » acık » akıl oğretmek » ufleyen alet » guzel duyu » arasına veya aralarına karışma » yuksuk otu » ucleme » hızla batmak » caresiz kalmak » gorumluk » sumsukgiller » buyuk kalori » uvey baba » ucu cengelli ağır demir arac » cengelleyiş » cıkılama » goz » calışma hayatı » goruşbildirmek » kibar duşkunu » muhimsemezlik » guneşsistemi » urkutmek » uşengeclik » bolucu » cenesi kuvvetli » yağlama yağı » ihtimam etmek veya gostermek » duzen » atcı » uniforma » temelluk » sinolog »

kır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_eş_anlamlısı nedir ve kır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.