tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır kelimesinin eş anlamı

kır kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kır kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kır kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
fiyat veya değer bicmek » kerem buyurun veya eyleyin » gecgecleme » cevrelenmiştahta ağırşak » kemikcik » muşteri hizmeti » futur » lisan » duruma gelmek » gureşcilik » tespit etmek » coğalış » hanım boceği » katran camı » nasihat etmek vermek veya nasi » cıkışbelgesi » sacmak » azıcoğa saymak veya tutmak » yerote » yuzu acılmak » celikhane » ayağına cabuk » oykucu » calar » yağlıharc » su » unvanı » turuncgiller » sukûnet veya sukûnet bulmak » gurlemek » sabahın korunde » kupur » borusu otmek » şolen » akşam guneşi » mezur » gupegunduz » kısıkca » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » şofor koltuğu » cevrik » cimenli » enayi dumbeleği » soluğu bir yerde almak » cık cik cuk cuk » yuksek oğretim » danışıklıdovuş » ustune » olunme » kuflenmek »

kır_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kır_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kır_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.