tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır kelimesinin eş anlamı

kır kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kır kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kır kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tekniği » secim bolgesi » muzevirlemek » oylesine » kukremek » omur » gurultu bastırmak » dışacı » pence » kancılarya » o » yureğine od veya ateş duşmek » tumlec » borulce » haram olsun » yuz tutmak » capalanma » boya fırcası » cullama » muzikhol » yol yurumek » transformator » işin icinden cıkmak veya sıyrı » getirmek hazmetmek » bavyeralı » yoresellik » mulâkat » olukcuk » muşahit » arslanın adıcıkmış cakallar b » zulfuyâre dokunmak » ic tumce » urume » hızla batmak » harac mezat satmak » karikaturluk » surmek » surgun gitmek » celik parca » organik kutle » iki eli kanda veya kızıl kanda » kapıyıacmak » depara gecmek » kucuk gezegen » duğumlu » donuşlu zamir » mes ul » askere cağrılmak » kuresel ucgen » taraca »

kır_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kır_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kır_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.