tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır kelimesinin eş anlamı

kır kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kır kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kır kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ağzına surmemek » gercekleştirilmek » cağırılma » yerleşme birimi » duşey » ormek » ciceklenmek » yaban kecisi » katoliklik » cişi gelmek » duşmanca » soz duşurmek » sofrasıacık » tekcilik » nobetci » cokluk eki » durum durum » mulâkat » iplik cekmek » capaklanmak » korelme » iyi yurekli » kulac » buzul donemi » zarifce » dişini sokmek » kerpic dokmek » godeş » guğum » gullâbicilik » gucleşme » kafa ici » topac » orucu » calkanmak » iyi gun dostu » celişken » elinde bulunduran kimse » oğur » cizgilemek » kara kedi gecmek » terennum etmek » faca etmek » ağzınısıkıveya pek tutmak » olcuşturmek » ruyalarına girmek » huzunlendirmek » acıkağız » glâyol » gucun »

kır_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kır_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kır_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.