tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır kelimesinin eş anlamı

kır kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kır kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kır kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kunde » kukurtatar » yuzunden okumak » gozculuk etmek » ciğlik » duduk » induksiyon » gecit vermek » yureği yerinden oynamak » ıskatcı » burokrasi » yararlanılan bir ağac acacia » harac yemek veya almak » koy romanı » fin hamamı » durtulmek » ada » gorevdaşlık » boşluk » şofor koltuğu » dayalıdoşeli » suluk gibi » bi » kapcıklı » ekşili corba » kaya guvercini » ağac biti » cakal » guven » babakoş » anac » mushil » lehce bilimi » butunlemek » sosyal statu » yuzu asılmak » gosteri » hareketlerde bulunmak » gecirilme » gorunuşte » edi » teyel yapmak veya atmak » keşkulufukara » vay sen misin » mahkemeye duşmek » cekinilmek » zaman » onluk » uzum hoşafı » kukurt ciceği »

kır_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kır_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kır_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.