tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır kelimesinin eş anlamı

kır kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kır kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kır kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soven » tumselmek » kabul toreni » başıdonmek » yeniceri ağası » horasanlı » gecerlilik » hafıza » sırtınıdayamak veya vermek » eşek sudan gelinceye kadar dov » ors ve cekic arasında kalmak » bozordek » fruktoz » cağ » cimdirme » imza atmak veya bir şeyi imza » gonderli » goğsunu gere gere » ağaccılık » gun batmak » suruklemek » hay allah » notr » bir goz ağlarken obur goz gulm » citişme » paranın ustu » odemek » ağan eğen » cıkma » acılmak » yurekten cağırmak » cayır tavuğu » ducar olmak » bant yapan kimse » calma » geckin » camursuz » uzerinize afiyet » anlaşmazlık cıkmak » dolapcı » ayağına cabuk » parca » dutculuk » soyleyeceği olmak » turunu miktarınıgosteren cize » etiyopyalı » dumen bedeni » butunu hars ekin » yusru » doşeme »

kır_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kır_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kır_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.