tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır kelimesinin eş anlamı

kır kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kır kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kır kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gucu ipliği » dovunmek » gıcırıbukme » kucukayı » başdondurmek » acık hava sineması » tahrikci » borekci » urperti vermek » soz dizimi » plutokrasi » odunu koparmak veya patlatmak » pomakca » kulot » cıkmak » surtmek » gozlerinin icine kadar kızarma » cıkmak » zulfuyâre dokunmak » ak don kara don gecitte belli » ucurum » ceşitkenar » uc uca ucu ucuna azar azar » babac » gotlar » cağıgecmek » dokulup sacılmak » centikleme » lâtin » populerlik » kurdî » taktir etmek » mufreze » kepce » ulkuleştirilmek » bahcesi » sacmalık » cokuntu » cam sakızıcoban armağanı » uclemek » yuzune gulmek » ozentisiz » yan tumce » muzmin » tenasuh » silindir prizma vb bicimindek » yuzune duramamak » golgesine sığınmak » cirkin kacmak » ust deri »

kır_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kır_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kır_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.