tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır kelimesinin eş anlamı

kır kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kır kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kır kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulube » zerduştî » dağsıcanı » munazaa » alttan gureşmek » arpasıcok gelmek » operator » ağırlığınıortaya koymak » ozumlemek » canınıbir yere dar atmak » belirli muayyen » iki cenetliler » bektaşî sırrı » inmek » kufran » gunu » on soruşturma » ve bilinc merkezlerinin bulund » sacı » catapat » yuklem » bir yandan yanda » parca başına » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » koskelmek » rutbe » cayır mantarı » gozeneksizlik » nufuz etmek » iceri girmek » adam sen de veya yalnız adam » cok yanlıveya yonlu » aluminyum » tirt » fermejup » gitsin » cevirmek » yırtıkca » yoneltilmek » cınlama » kamcılanış » oksuruk tıksırık » gormek » um » calılandırma » cağırıcı » ortak ozne » parcalıbohca » ince gul yağı » ceki duzen »

kır_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kır_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kır_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.