tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır kelimesinin eş anlamı

kır kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kır kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kır kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lule lule » cole donmek » kuafor » fırcacı » ici kapanmak » borulce » dort kaşlı » goze batmak » mısır tavuğu » ar er » alcacık dağlarıben yarattım de » el cabukluğu » akraba cıkmak » camurluk » cerge » kaca » sutun » yuksuk kına » ozne obeği » cuhalı » sutsuz » ceki duzen » tilki uzumu » elma da alma da demesini bili » teberruz ettirmek » sulbunden gelmek » manikursuz » percinleştirme » sozu ağzına tıkamak » kurt gibi kemirmek veya yemek » kargın » balcık » gok delinmek » utanc » kına ciceğigiller » kutup yıldızı » gunluk » zulcelâl » saat on bir bucuğu calmak » nijeryalı » aristocu » kaldırım doşeyen kimse » goruntuleme » gokturk » koy ağası » yargılama usulu » flore » ayağının turabıolmak » murekkeplenme » stabilizator »

kır_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kır_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kır_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.