tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır kelimesinin eş anlamı

kır kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kır kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kır kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gecinme endeksi » şumul » gozsuz » cağrım » tuy dikmek » yon vermek » işguc edinmek » yuz kızartmak » uvey kardeş » koc yumurtası » catallaşma » fetus » girişucreti » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » nazileştirmek » ciftlenmek » orta cağ » sahil cizgisi » oluşmuşmotorlu arac » beklenmediği umulmadığıveya c » kadirîlik » kesenin dibi gorunmek » borclu » bıcak bıcağa gelmek » acık mektup » olumu op » super fostat » saygıgostermek » el ile gelen duğun bayram » ruşvet almak » balcık inciri » cekilmek » cumudiye » klâsor » ozdenlik » helâluhoşolsun » kackın » uslûplu » gencleşmek » umera » goğusluce » cifteleme » direnc » cacık cecik » sinirleri alt ust olmak » pic olmak » bir atımlık barutu olmak veya » cağrıştırmak » kitapcı » kapıacmak »

kır_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kır_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kır_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.