tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır kelimesinin eş anlamı

kır kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kır kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kır kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuz » potasyum sulfat » muteessir » acar » soz anlayan beri gelsin » kucaktan kucağa dolaşmak veya » pencelenmek » icini dokmek » hazır duruma getirildiği omurg » dolaylıtumlec » ic salgı » yapıldığında zararıdokunacağıd » altıalay ustu kalay » gecimsizleşmek » sutlendirme » cizik cizik » alcaltıcı » uc etek » ozdeşleme » su boreği » kıtlıktan cıkmışgibi yemek » bir cicekle bahar veya yaz olm » kundeye getirmek » dikkat cekmek veya dikkati cek » cipilleşme » himaye etmek » bunlardan yararlanması » cozulum » guneştakvimi » dunyayıtoz pembe gormek » sureksiz unsuz » turemiş » gostermek » muzekkere » cemkiriş » zevale yuz tutmak » uzgusuz » yuzu acılmak » sudan tavuğu » cakır » duzemek » super star » ust geciş » uzerine bir bardak su icmek » tahtadan yapılmışinsan veya ha » cin calığı » katılmasıya yapılan secim » acak ecek » yeryuzu » şuphe yok »

kır_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kır_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kır_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.