tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır kelimesinin eş anlamı

kır kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kır kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kır kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
envaiceşit » hedonizm » cicekleşmek » armatorluk » ic » okuzgozu » yumurta kufesi yok ya » zannına duşmek » pırpıtcı » kıskac » dunya » tulum cıkarmak » icli dışlılık » kacınganlık » kıskanclık etmek » gonulluce » bahce » kosteklemek » ufurmek » gullu » sercin » duşunulmek » gorup gozetmek » catır cutur » yatak cekmek » dışcevre » urpertme » oz » icirme » sahabetci » kıt alar arası » musaade etmek veya buyurmak » otakcı » comar » sertleşmek katılaşmak » takdim edilmek veya olunmak » bicimi » den yana » cuk » taklip bi » atlangıc » urdunlu » kolelik » aclıktan imanıgevremek » tumbek » vektor » yahudi ebegumeci » uzerinden atlamak » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » can gozdesi »

kır_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kır_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kır_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.