tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır kelimesinin eş anlamı

kır kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kır kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kır kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
temize cıkmak » sofra ortusu » coğul eki » tur » vicdan azabıcekmek veya duymak » koruksuz » curutuş » durtu » cığrışma » ustunde toplayamayan gafil » gorulmemiş » kopek sarımsağı » cıkmak » papikci » tıkaclanmak » cok soylemek » uz » cuce » doşenme » multipleks » malzemeden yapılmışyarıotomati » ozdekcilik » ortbas » coklarınca » goruntu » tuylu » cumudiye » onunu almak » yatağa veya yataklara duşmek » oğretim gorevlisi » cimentolu » mektupustu » donup dolaşmak veya done dolaş » kalcasız » kork aprilin beşinden okuzu a » hayırla anmak veya yad etmek » cumlecik » husnuniyetle » cilingirlik » estetikcilik » cingenelik » ciğneme » terbiyesizlik etmek veya yapma » ucgen » bilinc » bicim birimi » doşgomu » avuc ici » kucuk » duşkun olma durumu iptilâ »

kır_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kır_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kır_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.