tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır kelimesinin eş anlamı

kır kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kır kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kır kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sert bir durum almak katılaşm » genişgoruşlu » katma butce » şoyle bir bakmak veya goz atma » yanaşık duzen » mukaddesatcı » haram olsun » bekci kalmak » hic değilse veya hic olmazsa » cilecilik » capacılık » ıslık calmak » ikiyuzluluk » fikstur » duşurmek » dinclik » cıngı » cerci » vergi kanunu » cıkmalıtamlama » cubbeci » tutac » poc » bazılarıveya bazısı » kir goturmek » boşluk » puruzsuz » yurutme » kuşne » kotu » goreyim seni » colpan » cılgınca » icimli » tutmek » ucretli » gunindi » kor boğaz » cin anasonu » başına dunyanın belâsınısarmak » etliye sutluye karışmamak » curuk iş » otuşme » duygusal duşunme » tukenmişlik » cepellilik » kabuk bocekleri » boşsoz » kin beslemek veya tutmak » muttefikan »

kır_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kır_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kır_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.