tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır kelimesinin eş anlamı

kır kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kır kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kır kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
horguclu » iclene iclene » bayat » yelken acmak » ayağına celme takmak » şark cıbanı » yureği kan ağlamak » duşkun » deme veya değme gitsin » traktor » boğ » carpıcılık » kulunu savurmak » halac » kostere » corbacılık » cerrahî mudahale » sofra veya sofrayı kurmak » canlılara yaşama ortamısağlaya » dol » cancı » dumbelek » yonetmek » imlec » işguc » gunluk ağacı » tarihsel ozdekci » cokca » lek » multipleks » dudukcu » korunu oldurmek » ustsubay » duşey duzlem » yıva » kopuklu » guvenliği sağlamak icin yapıla » gorev » guvercinboynu » bulunan bolum kafa ser » ihracatcı » kuyruklu yıldız cekirdeği » mudahale » guzide » herkesin gectiği kopruden sen » şoyle boyle » yurumek » kurdî » borclanma » cırpıvurmak »

kır_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kır_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kır_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.