tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır kelimesinin eş anlamı

kır kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kır kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kır kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ac kalmak » oksuruklu » tenkitci » sove » kaptan koşku » catmak » hunnap » yurumek » sureğenleşme » zuğurtleşmek » donup dolaşmak veya done dolaş » tahassus » oneri » yapılan resim ve bezeme işi » uzerine titremek » zumruduanka gibi » tokezlenme » bir gunden bir gune » parcalı » hukûmet kapısı » dur » murdum » bir ayak ustunde bin yalan soy » torbada veya cantada keklik » değnekci » avurtlarıcokmek veya avurtları » ozetlenmek » cokuntu » catışma » cemberli » maket bıcağı » suzgunleşme » geri cevirmek » kacta » koyuvermek » gozunde şimşek cakmak » puklu » aksoğut » kulhanbeyce » kuşucmaz kervan gecmez » ozcesi » yalıngoz » eli boşdonmek cevrilmek veya g » c c » yuz » of cekmek » bir sanat eserinin yapının ve » kuluckaya oturmak veya yatmak » sescil » sublimleşme »

kır_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kır_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kır_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.