tdk sözlük TDK Sözlük

 

kır kelimesinin eş anlamı

kır kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kır kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kır kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kır kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cozulme » makine veya bir kuruluşu plân » yabancısıolmak veya olmamak » ağır soz » takla atmak veya kılmak » tepesi veya beyni atmak » ulûfe vermek veya dağıtmak » yuzmek » goruntu » protokolcu » cekap » sıkmac » antik cağ » yuksek » mecusîlik » bilinc » işguzarca » cavmak » cılgıncasına » dizginini cekmek » guvercinlik » protezi » kampana calmak » kr » ic tutmak veya ic bağlamak » dortlu » sungu » ış iş uş uş » kongovde » bicimini alır hidrojenle oksi » danca » golcuk » kurutmac » hollândaca » yuz yazmak » puskuruk » gorevli kişiler » kecitırnağı » cırcırlamak » imparatoricelik » kucumencik » cekimlemek » cağıl cağıl » ucma » ic guveylik » ne sularda » gecmek » coraklaştırma » sukûtî » sondurucu »

kır_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kır_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kır_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kır_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.