tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırlangıç soğukları

kırlangıç soğukları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırlangıç soğukları hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırlangıç soğukları ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırlangıç soğukları başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gostermek » kabahat samur kurk olsa kimse » fruktoz » gonderme » kubbealtı » başına gecmek » cit » hucreler arası » koyleşme » alcaklaştırmak » ne sularda » yonelmek » dolapcı » danışıklıdovuş » icki âlemi » olusunu opmek » tevarus etmek » fistul » ozumsemek » ci » şeref sozu » bayramîlik » kacırmak » onayak » ihtiyac » kac paralık adam veya şey » ağustos bocekleri » kullanıma hazır duruma getiril » allah rızasıicin » su turbini » tam gun » bir yandan yanda » ad cekilmek » rofle » on oda » burnunun ucundan otesini veya » surt allah surt » şuphe kurdu » omurlu » » ufak capta » duzencilik » olumsuzleştirme » orcin » musevî » dortlu final » vakitce » fırcalık » salcalı » kacmak »

kırlangıç_soğukları hakkında da bilgi ve kırlangıç_soğukları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırlangıç_soğukları nedir ve kırlangıç_soğukları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.