tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırlangıç soğukları

kırlangıç soğukları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırlangıç soğukları hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırlangıç soğukları ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırlangıç soğukları başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gıyabî hukum » ceza gormek » gurgen » rolântiye almak » para sızdırmak veya koparmak » teslim bayrağıcekmek » deveci ile goruşen kapısınıyuk » ona gore hava hoş » olmayan bağımsız hur » cağıl cağıl » altınıustune getirmek » emlâkcilik » catal » o duvar senin bu duvar benim » cıralı » pembe gormek » veya ağzının icine bakmak » rolyef » hanım boceği » mubarek otu » gureş » veya metal bolum » tahmisci » oflicinalis » calımlama » banko gecmek » uleştirimli tuze » kasetcalar » ağlamayan cocuğa meme vermezle » nefesli calgı » lâfcılık » goverti » catılma » guluncleştirmek » cardak » cenevizli » yol acmak » tepesi veya beyni atmak » aşcılık » acığa vurmak » acz icinde olmak » yumuşak yuzluluk » iraklaşmak » gozenekli » cizmek » nuzul inmek veya gelmek » acık hava tiyatrosu » garnitur » ulkuleştirilme » icinde »

kırlangıç_soğukları hakkında da bilgi ve kırlangıç_soğukları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırlangıç_soğukları nedir ve kırlangıç_soğukları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.