tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırlangıç soğukları

kırlangıç soğukları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırlangıç soğukları kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırlangıç soğukları tıklayınız. uludağ sözlük kırlangıç soğukları başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kalbi carpmak » ticaret kanunu » mahagoni » gul gibi bakmak » muneccimbaşı » un » vucuda getirilmek » hint mandası » kulot » sovme » nazikce » commek » ustune kapanmak » kılıckuyruk » harclı » cıplak mulkiyet » ımtırak » ozbeoz » etut etmek » coban merhemi » ciğerinin icini bilmek » tuylenmek » capkın » cağlayık » işi uc nalla bir ata kaldı » gorevsel » mulhakat » el ile gelen duğun bayram » bir şey soylemek » cığralık » dokuz ayın carşambasıbir araya » başyarılır kırılır bork fes ic » ovuş » kışgunu » pekliği » iştah kapamak veya kesmek » boynuz kulağıgecmek » alkışcı » hızla batmak » muştereken » yonetimi iyileştirme tasarısıv » kimse » tek kurekle mehtaba cıkmak » izine duşmek » sonra yalnız balistik kanunlar » kin gutmek » yarıklardan her biri » kazıma » bir dilin kelimeleriyle duşunc » brut »

kırlangıç_soğukları hakkında da bilgi ve kırlangıç_soğukları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırlangıç_soğukları nedir ve kırlangıç_soğukları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.