tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırlangıç soğukları

kırlangıç soğukları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırlangıç soğukları kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırlangıç soğukları tıklayınız. uludağ sözlük kırlangıç soğukları başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
acık » ogesi » ilikci » ıcı ici ucu ucu » tonlu unsuz » cocuk oyuncağı » sıcan dişi » cerkezce » ıska gecilmek » soyleme » rofle » gorunuş » okka her yerde dort yuz dirhem » kırlangıckuyruğu » arkasına duşmek veya takılmak » muşahit » abacıkebeci ara yerde sen nec » korluk » lutfetmek » yaydığıgozle gorulen ışıma » guzergâh » yon eki » trampetci » ada » onerti » kurkas » kızılelma » şumullendirme » ceteleye donmek » oz denetim » tiftik kecisi » harman corman » ağzınıhayra ac » kulağınıbukmek » taklitci » gokyolu » surmek » suruklemek » cağma » mucerret » gomlek » eli ayağıduzgun » surulmek » goz nuru » gosterici yardımıyla karanlık » kopekkuyruğu » ilk gosteri » cizmek » utmek » musemmen »

kırlangıç_soğukları hakkında da bilgi ve kırlangıç_soğukları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırlangıç_soğukları nedir ve kırlangıç_soğukları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.