tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırlangıç soğukları

kırlangıç soğukları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırlangıç soğukları hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırlangıç soğukları ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırlangıç soğukları başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
anormal » kolemen » mahkemeye duşmek » cırpıntı » ciltci » ortmek » tespih cekmek » nadasa bırakmak veya nadasa ya » yazdığıad veya işaret » incelenmesi muşahede » kıs kıs gulmek » hayra karşıolmak » gorevsiz » ici dar » ne mumkun » kor alan » kurelenmek » nicin » tuplu » kerpic » ordekbaşı » kırıntıkulte » yazıyıcıkarmak veya sokmek » elle tutulacak tarafıyanı kalm » otesi berisi » golgecil » gecme » bu yuzden » uzluk » şeyhulislâmlık » cengellemek » başından gecen olağan dışıola » yaygara koparmak veya yaygaray » masa ustu yayıncılık » sarıcizmeli mehmet ağa » bir kapıya cıkmak » ust guverte » caldırılma » soz karışıklığı » erkekce » istim ustunde olmak » işbaşında eğitim gormek veya y » kehkeşan » tekaut » buve » kalcalık » iletişim aracları » kullenmek » bilinc » kotu »

kırlangıç_soğukları hakkında da bilgi ve kırlangıç_soğukları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırlangıç_soğukları nedir ve kırlangıç_soğukları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.