tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırlangıç soğukları

kırlangıç soğukları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırlangıç soğukları hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırlangıç soğukları ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırlangıç soğukları başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
manyakca » mudur yardımcısı » buyukken daha kucuk duruma get » şovalyelik » ongorulu » il » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » kuşa benzemek veya donmek » suruklendirme » filistinli » tufek catmak » acılmak » cizgi resim » ağustos bocekleri » ozet » murtekip » ozelleştirme » acmak » cekmek » dağılmak » cultar » ceviren » mustefit » goze carpmak » dil surcmesi » şeylerden her biri tabaka » tadıgitmek veya kacmak » cabuk » durtmek » tunmek » bağırıp cağırmak » kacınganlık » dışıeli yakar ici beni yakar » icini kurt yemek veya kemirmek » karşıcıkmak » fars » dunur gezmek » duşunce » iraklaşmak » sodyum fluorit » sac » munakaşa etmek » kundakcılık » bolum » kuşuzumu » ukraynalı » kamcı » kullenmek » duşurmek » goruntuleme »

kırlangıç_soğukları hakkında da bilgi ve kırlangıç_soğukları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırlangıç_soğukları nedir ve kırlangıç_soğukları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.