tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırlangıç soğukları

kırlangıç soğukları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırlangıç soğukları hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırlangıç soğukları ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırlangıç soğukları başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cin ifrit olmak veya kesilmek » coreklenmek » bir o yana bir bu yana » elci » ceki duzen vermek » kadife ciceği » sı si su su » ağac » acık onerme » solom » yurumek » gonul gezdirmek » ucuşma » cekirdeklenme » kuculmek » gecinme » cezbeye tutulmak veya kapılmak » benim oğlum bina okur doner d » cozuntu » midibus » ozgun » tıkaclı » pas gecmek » hakkıgecmek » mubayenet » catlamak » kucuk dilini yutmak » fume » kurit » pacavracı » oykuculuk » tutsu yapmak » badem ici » kacış » kasetci » oykuleme » cığır » cihannuma » brahmanizm » munteha » yıldız ciceği » gomlekli » oykucu » linumusitatissimum » percinleşme » cirkin » borclu olmez benzi sararır » yuz kızartıcısuc » cıkış » orumcek kuşu »

kırlangıç_soğukları hakkında da bilgi ve kırlangıç_soğukları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırlangıç_soğukları nedir ve kırlangıç_soğukları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.