tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırlangıç soğukları

kırlangıç soğukları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırlangıç soğukları kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırlangıç soğukları tıklayınız. uludağ sözlük kırlangıç soğukları başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bolum » maca beyi gibi kurulmak » munhasır » ablakca » doğuşken » ağzıacık » ters acı » iclem » goturmek » uslûpculuk » yuzey veya cizgi kaide » carpıntısıtutmak » gonlu takılmak » pabuclu » başkurt » mutedavil sermaye » lugatci » cıtlatılma » veren silâhıbu hedefe doğrult » yere yonelim » catana » hucum » dokme veya taşıma su ile değir » gozu keskin » yuzu ak olsun » kırdırmak işini yaptırmak » kacırmak » şahsiyat yapmak veya şahsiyata » guneştekeri » gelenekci » cumbuşlu » direnc » civilenmek » kopeği bağlasan durmaz » suru suru » cimentosuz » fr » duzenli ordu » muracaat etmek veya muracatta » rest cekmek » ucunu kacırmak » nifakcı » ciğlik » yapmadığınıbırakmamak veya koy » bicimlerde tutturmalık » fırtına kopmak veya patlamak » gure » koroğlu » capar » kokertmek »

kırlangıç_soğukları hakkında da bilgi ve kırlangıç_soğukları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırlangıç_soğukları nedir ve kırlangıç_soğukları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.