tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırlangıç soğukları

kırlangıç soğukları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırlangıç soğukları hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırlangıç soğukları ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırlangıç soğukları başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ne arar veya onda ne gezer » cakmak » allah etmesin » yuzer yuzer » cavuşkuşu » ciğde » gucenmek » tuccarlaşmak » kutur kutur » bordur » sıcan deliğe sığmamış bir de » işi ileri goturmek » humanistleşmek » oz » izdivac » gosteri » ay donumu » kerpicci » sempati duymak veya beslemek » yuzer havuz » dalgıc kuşu » hallac pamuğu gibi atmak » hava acmak veya acılmak » dili kurusun » t cetveli » duşunme » ekim ihtilâlinde komunist kızı » ceviklik » az değil » kılıclama » juri » orgutlendirme » celmek » zayıf duşurmek » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » gosterilmek » cıkmak » silâh cekmek » cekirdeklenme » muverrih » sukse » calışma karnesi » siktir et » goruntu » tes it etmek » ruya gibi » sutluce » kavga cıkmak » toren » ağzının icine baktırmak »

kırlangıç_soğukları hakkında da bilgi ve kırlangıç_soğukları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırlangıç_soğukları nedir ve kırlangıç_soğukları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.