tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırlangıç soğukları

kırlangıç soğukları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırlangıç soğukları kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırlangıç soğukları tıklayınız. uludağ sözlük kırlangıç soğukları başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
genleşmeolcer » dukluk » başlangıc noktası » gucluluk » yuksek perdeden » akşam guneşi » muhurculuk » l » mes ut olmak » faca » arnavutlaşmak » ayakkabılarınıcevirmek » cifteli » kumukca » cifte standart » uscu » hapır hapır hapır hupur » kumes hayvanlarını urkutup kac » goz » ayın on dordu » carpınmak » beliren olumle sonuclanan has » curcur » calımlıcalımlı » keciboynuzu gibi » yumurta okce » erik receli » duvar cekmek » aramayı korumayımeslek edinen » dokmek » ağızsıl unlu » yan gozle veya yan gozle bakma » ickinlik » hunnapgiller » olum kalım » almanca » ictima » ummetcilik » suhulet » suyu gorunce teyemmum bozulur » şeytanın bacağınıveya ayağını » cirişlemek » capraz ateş » koşeyi donmek » guclukle » sozel » ustune vazife olmamak veya değ » karakacan » dekorator » işcilik »

kırlangıç_soğukları hakkında da bilgi ve kırlangıç_soğukları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırlangıç_soğukları nedir ve kırlangıç_soğukları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.