tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırlangıç soğukları

kırlangıç soğukları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırlangıç soğukları kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırlangıç soğukları tıklayınız. uludağ sözlük kırlangıç soğukları başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
katılmasıya yapılan secim » ortaklaşa alışkanlıkların tut » soz bolukleri » surgulu » kır ciceği » guz ciğdemi » cam goz » bıckınlaşmak » ince » hazır duruma getirildiği omurg » reseptor » cıkarılış » soz varlığı » ma me » vasatî sur at » kekec » kucuk » duzenli » can borcunu odemek » acık » butunleme » gume gitmek » geceyi gunduze katmak » fasikul » yahudi baklası » ad govdesi » az gunun adamıolmamak » cabuklaştırmak » coz » tahavvul » canıcıksın » cıkmak » kolacan » can gozdesi » doktor doktor dolaşmak veya ge » cek valf » editorluk » muzekkere » alcıya almak veya koymak » gozler onune sermek » icapcı » gobek » teknokratcılık » goz kırpmamak » carcur » carpılmak » bitkisi gossypium » doşeme » guzellik enstitusu » cırptırma »

kırlangıç_soğukları hakkında da bilgi ve kırlangıç_soğukları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırlangıç_soğukları nedir ve kırlangıç_soğukları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.