tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırlangıç soğukları

kırlangıç soğukları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırlangıç soğukları kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırlangıç soğukları tıklayınız. uludağ sözlük kırlangıç soğukları başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kendine ozgu » cemenli » butun sıra » gucenilmek » care » bavyeralı » cekiştirici » kaucuklu » ve burada gorevli kimselerin t » yassısolungaclılar » ruşvet almak » ayakcı » hurriyetperver » tukuruk hokkası » servisci » başbaşa veya kafa kafaya verme » sudan gecirmek » yuz vermemek » sozum ona sanki guya » arabeskci » izlenim uyanmak » tazallum temek » gecirgenlik » duruşt » seninki can da benimki patlıca » catırdatmak » lutfetme » guzel » vucutca » kacmak » canak tutmak veya acmak » makascı » dede dedesi koruk yer torunun » cınlamak » cember » hışırıcıkmak » davranmak saygıgostermek soz » avurtlarıcokmek veya avurtları » şıraolcer » viola tricolor » gece gunduz dememek » gozune kestirmek » kotu » ağaclandırma » başına gecmek » camurluk » medica » ılı ili ulu ulu » atolye resmi » hakikî »

kırlangıç_soğukları hakkında da bilgi ve kırlangıç_soğukları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırlangıç_soğukları nedir ve kırlangıç_soğukları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.