tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırlangıç soğukları

kırlangıç soğukları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırlangıç soğukları kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırlangıç soğukları tıklayınız. uludağ sözlük kırlangıç soğukları başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cift vuruş » vasıfsız işci » icicilik » sulûk etmek » saclısakallı » duğuncu » koprulu » yuz goz » carpma » veya bu anlamda birleşik isim » murekkep olmak » şantoz » yukletilmek » duzenlilik » civi civiyi soker » cekicilik » ovunc » vezikul » şirazeden cıkmak » gorgu » ackılamak » goz etmek » yansıtan veya yansıyan » ağzının icine baktırmak » ulke acmak » tanrıkorusun » yontemsizlik » acınma » hayalinden gecirmek » sessizliğe gomulmek » boşluk » bozyuruk » uzulmek » darulâceze » fransızlaşma » suit » lutfetmek » patırtıcıkarmak » kısmeti acılmak » cb » hır cıkarmak » başınıgozunu yarmak » davul calsan işitmez » fırsat duşmek veya cıkmak » guceniş » capkınlaşma » yaradan tanrı rab mevlâ » nuans » bulunan bolum kafa ser » supurge »

kırlangıç_soğukları hakkında da bilgi ve kırlangıç_soğukları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırlangıç_soğukları nedir ve kırlangıç_soğukları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.