tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırlangıç soğukları

kırlangıç soğukları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırlangıç soğukları hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırlangıç soğukları ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırlangıç soğukları başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
teessur » elden duşme » borc altına girmek » manipulâtor » muracaat » kafasınıtutsulemek » nur icinde yatsın » soğuş » suzulme » kavlıc » projektor » kotuleşme » gecmek » cukur acmak » kuplu » coban aldıbağa gitti kurt ald » şefaatci » kulâhınıhavaya atmak » işci sigortası » basmak » ne care » keci inadı » duğmeli » ne mal olduğunu bilmek veya an » sungu » ekim ihtilâlinde komunist kızı » mubayenet » cığırmak » buyuk gormek bilmek veya tutma » metal parca » kepce » cubbe » herkesin gonlunde bir aslan ya » ılıkca » trabzon hurması » kopuruş » on » tekduzelik » tukenmez » si » ozelleşme » turkleşme » gozleme » duşkun olmak » uc beyaz » celişiklik ilkesi » mış miş muş muş » olusu kınalı » yon eki » koşe rafı »

kırlangıç_soğukları hakkında da bilgi ve kırlangıç_soğukları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırlangıç_soğukları nedir ve kırlangıç_soğukları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.