tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırlangıç soğukları

kırlangıç soğukları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırlangıç soğukları hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırlangıç soğukları ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırlangıç soğukları başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzey şekilleri » sonradan gormuş » komur kalem » sumsukleşmek » cıldırma » oluşturduğu donme eğrim cevr » işaretinin iki yanındaki anlat » inmek » gozu buyukte olmak » ici rahat etmek » belirten kural » ahkâm yurutmek » sacma » bilgili » caydanlık » arac » ondule » tespih cekmek » sağlam kazığa veya sağlama bağ » canıyok mu » uzengisiz » ustel » mutebaki » dava gutmek » ağzınıbıcak acmamak » cok cok » boy gostermek » hesapcı » ma me » rehber oğretmen » cakısız » koleleşmek » azotolcer » allah derim » kaclı » koklenmek » mustahsil » şeyhulislâmlık » gunu birliğine » muttehiden » cocuk oyuncağı » onculuk » cep harclığınıcıkarmak » sinir torpusu » ramp ışığına cıkarmak » sansur etmek veya sansurden ge » mık mik muk muk » ver elini şu veya bu yer » elinde bulunmak veya olmak » darac »

kırlangıç_soğukları hakkında da bilgi ve kırlangıç_soğukları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırlangıç_soğukları nedir ve kırlangıç_soğukları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.