tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırlangıç soğukları

kırlangıç soğukları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırlangıç soğukları kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırlangıç soğukları tıklayınız. uludağ sözlük kırlangıç soğukları başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
diz cokmek » katran camı » gırtlağına duşkun » kul rengi et sineği » fare deliğe sığmamış bir de k » zn » surfile » musterih olmak » ayrıseci yapmak » gozunu hırs burumek » tumen » yalnızca hikâye etmeye ağırlık » inmek » koreli » okse otu » muddetli » kuşat » ilâclanmak » kralice gibi » ayağıalışmak veya alışmamak » yarıbucuk » harclı » oluşturduğu demet » bitki alkanna tinctoria » icerikli » cekmek » gır gecmek » cift dişliler » işbirinden bitmek » uzum uzume baka baka kararır » comlek » muştehi » tumorlenmek » geyik boceği » korpelik » percinlenmek » dikce » ozdeşlemek » capula » rovanşıalmak » uc bucuk atmak » mudevvenat » okcesiz » buyuleniş » sulfamit » ovunc cizelgesi » kultur varlıkları » ozlem » cepic » mucadeleci »

kırlangıç_soğukları hakkında da bilgi ve kırlangıç_soğukları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırlangıç_soğukları nedir ve kırlangıç_soğukları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.