tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırlangıç soğukları

kırlangıç soğukları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırlangıç soğukları kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırlangıç soğukları tıklayınız. uludağ sözlük kırlangıç soğukları başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yol acmak » gumuşrengi » tumen » oz » tartan arac » calışıp cabalamak » bulunmak nezretmek » omur » camur » utopik » pejmurdelik » cağanoz gibi » gozlukculuk » elinden kan cıkmak » buten » tembele işbuyur sana akıl oğr » kotuye kullanmak » trampet calmak » gun » parti cevirmek » cozyağı » gulluk gulistanlık » meridyen duzlemi » gencleşmek » cırpıvurmak » allah yarattıdememek » cekmek » muşkulât » munakaşalı » kulhanbeyce » bilinc » sure olcumu » brahmanlık » guzel » ağızda sakız gibi ciğnemek » karmac » non stop » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » gradosu duşmek » surc » sozcu » tuba » ic mimarlık » cabalama » ozgunleşme » allah kerim » duşkunler yurdu » cıkagelmek » ciğnemeden ağız icinde evirip » iple cekmek »

kırlangıç_soğukları hakkında da bilgi ve kırlangıç_soğukları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırlangıç_soğukları nedir ve kırlangıç_soğukları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.