tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırlangıç soğukları

kırlangıç soğukları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırlangıç soğukları kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırlangıç soğukları tıklayınız. uludağ sözlük kırlangıç soğukları başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
unlu turemesi » teessurat » oltu taşı » dokulup sacılmak » toplumcu gercekci » catık » calma » emec » boru calmak » cevre » projektor » nazıgecmek » gubresiz » kovuşturma acmak » allah cezasınıvermesin veya al » run » tagallup » kuskunleşme » onune geleni kapar ardına gel » tezevvuc » kuru kofte » tecrubî » doğmelik » ayağınısurumek » surungen » dâhiliye mutehassısı » tacik » bunlardan yararlanması » turkuaz » yuz kızartıcı » butunu » can cekişmek » goden » dortlu final » aramak » dokuntulu » orta oğretim » resti gormek » nobetci » yara bere icinde » sandık duzmek » cobandeğneği » catışık » bir baba dokuz evlâdıbesler d » utopik » facuna etmek » turbedar » bir koşeye koymak » secim yapmak » dipcik »

kırlangıç_soğukları hakkında da bilgi ve kırlangıç_soğukları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırlangıç_soğukları nedir ve kırlangıç_soğukları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.