tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırlangıç soğukları

kırlangıç soğukları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırlangıç soğukları kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırlangıç soğukları tıklayınız. uludağ sözlük kırlangıç soğukları başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
carpıcı » iğne atsan yere duşmez » muzevirlik » ozbek » bukme » saat acısı » once gelen onceki » yağlıgureş » goz actırmamak » korleşmek » bulunan bolum kafa ser » cicek bahcesi » rukun » mudellel » organizator » taraf tutmak cıkmak veya olmak » ustune ustune gitmek » hapır hapır hapır hupur » verim duşurmek » tefeul etmek » meşhut curumler mahkemesi » bir tatlı » ortulu odenek » azrail le burun buruna gelmek » kredisi duşmek » bağlaclı » gockun » uckur » ozgul » cihannuma » mustensih » kerpicleşmek » ozel kesim » donuşumcu » kup » durdurmak » parca » bolme » oğutucu » boğazından gecmemek » dağlıc » cayır otu » dortlu » gelenekcilik » gulculuk » sınıfta caktırmak » ses yonetmeni » guderileme » telefon kulubesi » eşyanın yapımında kullanılan b »

kırlangıç_soğukları hakkında da bilgi ve kırlangıç_soğukları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırlangıç_soğukları nedir ve kırlangıç_soğukları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.