tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırlangıç soğukları

kırlangıç soğukları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırlangıç soğukları hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırlangıç soğukları ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırlangıç soğukları başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
başmudur » gravurcu » ozek ağacı » ile beraber » eğimolcer » mulkiye » guvenlik borusu » cangıl cungul » babasına cekmek » gondermek » ortodoks » rusluk » muzminleşmek » avusturyalı » gun ışığına cıkmak » ozel girişim » okuyup uflemek » goden » kulâh » gecmişi olmak » meydanıbirine veya bir şeye bı » iceri girmek » duzenleme ve filme aktarma işi » fizik gucu » tum sayı » bocekhane » ceyreklemek » borcsuzluk » bahceci » kalite cemberleri » hal etmek » programıolan » ayağınısurumek » olumsuzluk » calımlı » temiz kanıda vucuda dağıtan or » hurriyeti secmek » cakır » ceşnicibaşı » orneksemek » tadilât etmek veya yapmak » supurmek » yer ozekcilik » bicicilik » cıtkırıldım » guz noktası » kosteklemek » iki dirhem bir cekirdek » yuzgec » gecinmek »

kırlangıç_soğukları hakkında da bilgi ve kırlangıç_soğukları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırlangıç_soğukları nedir ve kırlangıç_soğukları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.