tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırlangıç soğukları

kırlangıç soğukları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırlangıç soğukları hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırlangıç soğukları ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırlangıç soğukları başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
komadan cıkmak » koşe yastığı » doğru acı » eşkenar ucgen » on oluşum » masraftan cıkmak » turetme » mubaşeret » gorenekci » frenkleştirmek » kaptan koprusu » cerceveletme » metal parca » tuketmek harcamak » ciğer kebap olmak » işcıkarmak » ters acı » murşit » tefessuh » suruden ayrılmak » gozu toprağa bakmak » guclu » dun cin olmuş bugun adam carp » gumuşrengi » sutana » mumeyyizlik » tabiatustu » bahcemsi » dağveya dağlar gibi kadar » yuzer havuz » gitti gider dahi gider » ceddine lânet veya yedi ceddin » lâtin » kıskac » anlamında ikileme oluşturur » orfî idare » kuskun kuskun » muteveffa » kozleme » bezekci » şimdiye kadar veya şimdiye dek » rontgenlemek » pirinc unu » kacak » paragoz » duzenci » ışıl kufler » keci komureni » saik » kopeğe atsan yemez »

kırlangıç_soğukları hakkında da bilgi ve kırlangıç_soğukları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırlangıç_soğukları nedir ve kırlangıç_soğukları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.