tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırlangıç soğukları

kırlangıç soğukları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırlangıç soğukları kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırlangıç soğukları tıklayınız. uludağ sözlük kırlangıç soğukları başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
comlekci » parcalara ayırmak » muphemiyet » yağmurdan kacarken doluya tutu » bir kulağından girip obur kula » topluluğu » musteşar » muktesebat » yaşuzum » muşareket » meşru mudafaa » cifte kavrulmuş » lâfıgecmek » sosyolenguistik » mavi kuf » muslukculuk » altıkaval ustu şişhane » cılbır » horoz dovuşu » koprucu » almancı » yeşilcekirge » mış miş muş muş » teneffus » tufekcilik » yuzme kesesi » patırtıya veya gurultuye verme » destek gormek » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » kundakcılık » obeklenmek » bağlac » allah senden razıolsun » caktırış » ahilik » yenicerilik » gumruk » damarına veya damarlarına işle » potasyum klorur » gunberi » kor duman » h » bir iki demeden demeye kalmada » kan ken » dilini kedi fare mi yedi » umit uyanmak » bugunluk yarınlık » cemberli » korleştirme » acmak »

kırlangıç_soğukları hakkında da bilgi ve kırlangıç_soğukları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırlangıç_soğukları nedir ve kırlangıç_soğukları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.