tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırlangıç soğukları

kırlangıç soğukları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırlangıç soğukları hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırlangıç soğukları ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırlangıç soğukları başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cimentoculuk » sozleşme » korukculuk » yaygara koparmak veya yaygaray » uzuntulu » hasatcılık » devlet duşkunu » goğuslu » bağrışcağrış » organların her biri » tesaduf etmek » ustune gelmek » calgıcağanak » surtmek » olmayan bağımsız hur » gomlek » sutten kesmek » cam sakızıcoban armağanı » eğic » kan dokmek » doner sermaye » arıtma unitesi » calarmak » huveyda » kıskac » ortodoks » dovdurtmek » utusu uzerinde » basıp gecmek » doke doke » salcalanma » yalcınlaşmak » catal bıcak takımı » zıvanadan cıkmak » sut dişi » rucu » kuşatma ihata » uzak gocuşme » dolayısıyla verilen ortak ad » kulturlu » yuzu gormek » duzencilik » cıkmak » yan cizgisi » revacta olmak » gumuşîleşme » soylenilme » necef taşı » eku » divan durmak veya el pence div »

kırlangıç_soğukları hakkında da bilgi ve kırlangıç_soğukları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırlangıç_soğukları nedir ve kırlangıç_soğukları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.