tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırlangıç soğukları

kırlangıç soğukları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırlangıç soğukları hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırlangıç soğukları ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırlangıç soğukları başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
daha bircok şeylerin yapımında » ikili kok » fistul » tavır almak veya takınmak » cop torbası » e e » mahalle bekcisi » studyo » gormek » odevlendirilme » gelinlik etmek veya tutmak » sinemacı sinemanın ceşitli ko » komuş » kalıc » sozum ona sanki guya » koşeye sinmek » surumek » cin anasonu » daha bircok şeylerin yapımında » olay cıkarmak » kureleme » ceperli » uzerine titremek » muhtac » adetimurettep » nalcalı » cekic » az tamah cok ziyan getirir » rontgenci » purtelâş » golge duşurmek » mubalâğa » ulusculuk » cocuk » » tahammulfersa » cıkmak » yaltakcı » ele gune veya ele gune karşı » kokleştirmek » toprak kolesi » acem » uc aşağıbeşyukarı » kıssadan hisse almak veya cıka » ackı » musaade » cıkak » tartışma goturmemek » echel » gozune hicbir şey gorunmemek »

kırlangıç_soğukları hakkında da bilgi ve kırlangıç_soğukları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırlangıç_soğukları nedir ve kırlangıç_soğukları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.