tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırlangıç soğukları

kırlangıç soğukları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırlangıç soğukları hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırlangıç soğukları ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırlangıç soğukları başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kolcak » helenistik » kuru gurultu » maca » basınc » rafa koymak veya kaldırmak » sepetci soğudu » alay gecmek » yuze cıkmak » cekirdekten yetişme » cıkışalmak » nefesi kesilmek daralmak veya » icine baygınlıklar cokmek » yureğini acmak » ekmeğine goz koymak veya dikme » kucak cocuğu » terennum » cıtcıtlama » luleci » uretilmek » orgutcu » tok sozlu » harclık » uroloji » yuz kızartmak » yısa beraber » ceteleşme » ay cekirdeği » ceviren » dost ağlatır duşman guldurur » iyi gun » başıbutun » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » civili » mutevellit » arpasıcok gelmek » suzuk » mustakil » catal aşı » icin kullanılır » kuşsutu ile beslemek » ordek » estetikcilik » domuzdan bir kıl cekmek veya k » suruklendirme » dunyanın birşey i » ucmak » guc » hovarda olma durumu » onceleme »

kırlangıç_soğukları hakkında da bilgi ve kırlangıç_soğukları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırlangıç_soğukları nedir ve kırlangıç_soğukları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.