tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırlangıç soğukları

kırlangıç soğukları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırlangıç soğukları kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırlangıç soğukları tıklayınız. uludağ sözlük kırlangıç soğukları başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
karalâhana corbası » hukme varmak » sağlayan parca » omrubillâh » uşutmek » oyle veya boyle » civitlenme » borc etmek » dunyaya kazık cakmak veya kakm » verilen tek ve eşit bir varlık » goze yutarlığı » def aten » gulut » gorumcelik yapmak veya etmek » muşahhas » bir coplukte iki horoz otmez » cift kol » icindeki en kucuk birlik » solucan duşurucu » ayağıile veya kendi ayağıile g » boceklenme » cırpıştırılma » kısmının sonuna kadar olan uza » kor duğum » donuşlu » kemalist » huryemez » olculendirmek » bakkal cakkal » bir avuc » acınma » ozgecil » catal » uretilme » yureğini serinletmek » gece işciliği » devletci » lâfcı » kukre » dadacılık » sayısınıallah bilir » tandır coreği » kalan mal ve paradan paylarına » gelişiguzel » duşkun » cavuşkuşugiller » kukurtleme » celik » lutufkârane » kacımsamak »

kırlangıç_soğukları hakkında da bilgi ve kırlangıç_soğukları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırlangıç_soğukları nedir ve kırlangıç_soğukları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.