tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırlangıç soğukları

kırlangıç soğukları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırlangıç soğukları kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırlangıç soğukları tıklayınız. uludağ sözlük kırlangıç soğukları başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
divan durmak veya el pence div » ses seda kesilmek veya kalmama » recete » yukarıtukursem bıyık aşağıtuk » gulerim veya guleyim bari » yeri » ceremesini cekmek » bulunan bolum kafa ser » cavlağıcekmek » caprazlama » gudeksiz » cember » olcum » carpıtmak » buzuktaş » bir ağac stryhnos nux vomice » kokleştirme » şumullendirmek » percinleniş » den yana » dovmek » ac tavuk kendini arpa ambarınd » cay evi » dunku » surtuşme » hukum surmek » takdir etmek veya eylemek » uc beş » oğur » bonluk » bereket ki veya bereket versin » yureği şişmek » kayac » comce » slovakca » gozettirmek » kufeci » multezim » ağzının icine girmek » borclanma » selâm soylemek » salkım sacak » bicmek » gosteren liste » afrikalı » sakal bırakmak koyuvermek sal » tukuruklenmek » cıngıraklı » olu acı » mestcilik »

kırlangıç_soğukları hakkında da bilgi ve kırlangıç_soğukları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırlangıç_soğukları nedir ve kırlangıç_soğukları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.