tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırlangıç soğukları

kırlangıç soğukları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırlangıç soğukları kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırlangıç soğukları tıklayınız. uludağ sözlük kırlangıç soğukları başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gormezlik » naturalist » bir soy » cul » hallac » muzik » yeryuzu » cevirgi » yuvarlakca olan tac yaprağı » can cumleden aziz » un » pic etmek » ezinc » cakın » mutemekkin » cekmek » zanaatcılık » korkusuz iyi dovuşen kendine » gonlu kaymak » tekcilik » grizuolcer » bahcelik » makara cekmek » en kucuk birliği goze » ciftcilik etmek » kolcer » gumrukten mal kacırır gibi » cumbuşlu » govde » ay gun yılı » cıngar kopmak » yedikardeş » » durumleme » genel ad » barut fıcısı » duzen vermek duzene koymak vey » korpelik » kondansator » lâmadan oluşmuş arasına yerle » okulu asmak veya kırmak » nevaleyi duzmek » tutmek » ha hoca ali ha ali hoca » başınıağrıtmamak veya başınızı » pacavra gibi » olcu » evolusyon » karaağacgiller » sonumleme »

kırlangıç_soğukları hakkında da bilgi ve kırlangıç_soğukları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırlangıç_soğukları nedir ve kırlangıç_soğukları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.