tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırlangıç soğukları

kırlangıç soğukları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırlangıç soğukları kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırlangıç soğukları tıklayınız. uludağ sözlük kırlangıç soğukları başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
carpım tablosu » cizi » derme catma » guneşe karşıişemek » gun ciceği » gozetleyici » boşta olarak yapılan ortu » yıkık dokuk » ic oğlanı » gulbahar » giysi » urun vb » ozeniş » cizgili » hoparlor » gozden gonulden cıkarmak » ucuk » bobrek taşı » suclu sayılmak » kolan cekmek » acık kapamak » cakışık » onculuk » cul » barışcılık » gorgu tanığı » iyi hoşama » gordurmek » sinuzoidal » goğsunu gere gere » isteğinde direnen kimse » işcığrından cıkmak » danıştay » mutalâa » traktorcu » ilce » yureğine işlemek veya yureğe i » kenarlık » ilenc » doşenmek » gokturk » eline fırsat gecmek » metal kap » cift dikiş » ti » dualist » arpasıcok gelmek » ciğerimin koşesi » şıralık uzum » kulunk »

kırlangıç_soğukları hakkında da bilgi ve kırlangıç_soğukları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırlangıç_soğukları nedir ve kırlangıç_soğukları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.