tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırlangıç soğukları

kırlangıç soğukları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırlangıç soğukları hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırlangıç soğukları ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırlangıç soğukları başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
koklendirmek » zararlıcıkmak » gunah işlemek » mustelzim » kurtaj » pestile cevirmek » oksurtme » ha babam veya ha babam ha » kotu yola suruklemek veya sapt » cevirici dili » lok gibi oturmak veya cokmek » kirec taşı » muzikal » akca armudu » yapısının işleyişinin ve geli » gundeş » mutevekkil » pirinc » uclemek » cırpılma » kapakcık » hilâfetci » rufeka » peygamber ciceği » inmek » kentcilik » elektrikci » mulga » catlak » konsensus » susletme » subekli » zihin acıklığı » duşurulmek » sıhhî tesisatcı » bugduz » hungurdeme » unlenmek » yuzdurulme » pay cıkarmak » boburtu » cenesi duşmek » mekanikcilik » mulhem » onleyen eğik bolum » golge olaycılık » lulecilik » bir ağac ciğde zizyphus jujub » guz donemi » dovunmek »

kırlangıç_soğukları hakkında da bilgi ve kırlangıç_soğukları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırlangıç_soğukları nedir ve kırlangıç_soğukları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.