tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırlangıç soğukları

kırlangıç soğukları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırlangıç soğukları hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırlangıç soğukları ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırlangıç soğukları başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
calmak » iki satır lâf etmek veya konuş » bolumlerine konulan ağırlık » yok pahasına satmak almak vey » dağkoyu » metafizik » o gun bugundur » korelme » ara soz » elekten gecirmek » gumuşbalığı » pacalarıveya kolları sıvamak » dolleme » rab » başcık » ulaşabilen yatay uzaklık » altıkaval ustu şişhane » divanımuhasebat » yengec » silâh catmak » uzerine yuklenmek » yuzu kızarmak » leninist » cozmek » acmak » ucler » sırat koprusu » goruntulemek » nufuz etmek » onceden » bocek gibi » sansur etmek veya sansurden ge » camurlatma » hukumran » ciftlemek » fin hamamı » yapıştırıcı yapıştırma ozelliğ » yalımıalcak » kafadan gayri musellâh » sıcma » cıkarım » guc » antik cağ » alafranga muzik » kambur ustune kambur veya kamb » katıla katıla gulmek » avusturyalı » guvercinlik » kucuk unlu uyumu » durtulmek »

kırlangıç_soğukları hakkında da bilgi ve kırlangıç_soğukları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırlangıç_soğukları nedir ve kırlangıç_soğukları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.