tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızı eş anlamlısı

kırmızı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kırmızı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
at » musamahasızlık » ustunleşme » cekoslovakyalı » saltanat surmek » uşutuk » culpan » sicilyalı » a e » supurgeci » ucukluk » ote » borclu cıkmak » borclandırmak » kulhanî » sozde » kulağına koymak veya sokmak » cokertmek » suslemecilik » goz bebeği » unsuz duşmesi » cicek olmak » bahisci » tesaduf etmek » ceker » lâz » yureği yanmak » tunemek » cavuşluk » ucer beşer » kalsa veya kalırsa » keci inadı » dovmek » sungusu duşuk » veya krom kaplanmışcember bici » kulkedisi » turşu kurmak veya yapmak » can alacak nokta veya yer » uretmek » koyuvermek » bir şeyler bir şeyler » cıkınlamak » ducar olmak » methiye duzmek » ustune gecirmek » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » carpıştırma » ga ge » subjektivite » sonuclandırmak »

kırmızı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızı_eş_anlamlısı nedir ve kırmızı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.