tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızı eş anlamlısı

kırmızı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızı eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızı eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sectirmek » parcalanma » duşurulme » oz eleştiri » tunclaşma » maskesini duşurmek veya sıyırm » siper guneşlik » yureği kaldırmamak » donuşlu fiil » adamın adıcıkacağına canıcıksı » yaygın oğretim » p » butun sıra » kotuleme » uşutmek » tup bebek » az » esmer kufler » dort yanıdeniz kesilmek » copcatan » kulak kepcesi » ustsubay » ay orumceği » gamaglobulin » yağlama yağı » dilini kedi fare mi yedi » urpermek » got » calıştırmak » başkonakcı » gorecilik » bal ciceği » komurlu » cepellilik » acıpatlıcanıkırağıcalmaz » cıkmak » mirac kandili » olcu » gozunu daldan budaktan veya co » ağzına vur lokmasınıal » gurultuye veya patırtıya pabuc » sacınısupurge etmek » beli cokmek » melul » promiyer » macar » seyran etmek veya eylemek » bıcak yarasıonulur dil yarası » acıklar livası » homoseksuel »

kırmızı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızı_eş_anlamlısı nedir ve kırmızı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.