tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızı eş anlamlısı

kırmızı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızı eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızı eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ses cıkmamak » cıkışnoktası » iki ucu acık boru biciminde it » cevikce » capullama » duello » ucuz etin yahnisi yavan veya t » ipin ucunu kacırmak » sovgucu » cokkunluk » beyninden vurulmuşa donmek » tuk » gozyaşıbezeleri » muzebzep » cekmek » barışcıl » guzelleştirme » gamaglobulin » yukseklikleri ve yol actıkları » ili » japon elması » dutturu » hiclik » etcil » gomme kilit » puruzsuz » on oluşum » pilic gibi » kacmak » acındırma » noroloji » ici gitmek » kuzum » kaduk olmak » kâğıt gibi olmak » tebeyyun » ciğerini sokmek » surunmek » hararet kesmek veya sondurmek » cozumsel » dumencilik » gun » durulu » rolculuk » avuc » nacar » surduruş » askerî ruştiye » yırtmaclı » rolântide durmak veya calışmak »

kırmızı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızı_eş_anlamlısı nedir ve kırmızı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.