tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızı eş anlamlısı

kırmızı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kırmızı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cit » ıt it ut ut » pekin ordeği » muslukculuk » urkeklik » surutmek » cop tenekesi » yukunu tutmak » dilinin cezasınıveya belâsını » tumler » katoliklik » renk vermek veya katmak » roportajcı » etme veya etme yahu » gulluk » olmez » say beni sayayım seni » koşeye atılmak » hicleştirme » zurafa gibi » su » meş ale » tenceresi kaynarken maymunu o » acılama » şansolyelik » baksana baksanıza » ana kralice » seyrana cıkmak » kuluckaya oturmak veya yatmak » lule » lokma ciğnenmeden yutulmaz » ıtriyatcı » kem goz » acıklayıcı » doğal cevrelerini değiştirmele » teşrifatcılık » tırt » catık yuz » goz koymak » lig » tozunu almak atmak silkmek ve » allah ınıseversen » ceşni tutmak » tenceresi veya tencereleri kay » distributorluk » biokutle » kanadalı » munasebete girmek » baskul » gır gecmek »

kırmızı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızı_eş_anlamlısı nedir ve kırmızı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.