tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızı eş anlamlısı

kırmızı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kırmızı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
katıve cıkıntılıorgan » catal » korluk » limon kufu » muzikolog » istencli » yakasına asılmak veya yapışmak » dipsiz kile boşambar » banco » dalgacımahmut » temas etmek veya biriyle temas » capak » hakkıgecmek » cirişcilik » umit serpmek » aclığıoldurmek » gumletme » cok eşlilik » dunyayıtoz pembe gormek » gozlemci » cakmaklı » mureffehen » donebilecek bicimde yapılan şa » bicimlendirilmek » olum » arının yuvasına kazık veya cop » hınc veya hıncını almak » cıraklık » gok » kabul kabul etme » bir ornek » utangaclık » cevri » kap » mukerreren » orgutlendirmek » koku kazınmak » kup » efradınıcami ağyarınımani » akıkarasıgecitte belli olur » otumsuzleşmek » carpıtılmak » guneybatı » museccel » aclıktan gozu veya gozleri kar » urfa peyniri » cakıllı » cakmak » ornek almak » azap cekmek »

kırmızı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızı_eş_anlamlısı nedir ve kırmızı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.