tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızı eş anlamlısı

kırmızı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızı eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızı eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozetlenmek » bayrak toreni » soz boluğu » ort ki olem » kufur » ciriş » mef ul » acık kapıpolitikası » hır cıkarmak » hint safranı » buyume » ultimatomsu » ip » olcusuzluk » elden kacırmak » sağic » cikolata » cifte atmak » sırca koşkte oturan komşusuna » bocuk domuzuna donmek » rotatifci » cerge » ahcıbaşı » muderrislik » tevarus » ya ya » un almak kazanmak salmak veya » yola duzulmek duzelmek veya ko » akce » comak sokmak veya koymak » kacırmak » secde etmek secdeye varmak vey » durum » casar » kimse » buvelek » uzucu » goz yummak » duşuruş » lık lik luk luk » dokunmek » lokmasıağzında buyumek » donec » aktorluk » tasallup » dipciklenmek » carliston marka kereste » meşrubatcı » koltukcu » buyuleyici »

kırmızı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızı_eş_anlamlısı nedir ve kırmızı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.