tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızı eş anlamlısı

kırmızı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızı eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızı eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sofrasıacık » cile cıkarmak veya doldurmak » muşterek » kusmek » cergici » bir elini bırakıp otekini opme » duzluk » vermek icin bir araya getirilm » musamere » ipin ucunu kacırmak » not duşmek » muşahit » dehşet sacmak » kan ter icinde kalmak » can borcunu odemek » acıklık getirmek veya kazandır » ali cengiz oyunu » yuz » tereyağından kıl ceker gibi » başında beklemek veya durmak » nacizane » yaşam bicimi » el cırpmak » urkek » komurleştirilme » el surmemek » soluğu kesilmek veya tutulmak » sigara boreği » cehre etmek » uzerinde » işin kolayına kacmak » ac ec » cipilleşme » geleceği varsa goreceği de var » yon » dalgıclık » yunanistanlı » calıcırpı » cullanmak » izlenim uyanmak » gosterişe kacmak » ateşsacmak » silindir prizma vb bicimindek » catıkaplayıcı » suspansiyon » donek » omur » tunc » dur durak veya dur dinlen dur » toren duzeni »

kırmızı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızı_eş_anlamlısı nedir ve kırmızı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.