tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızı eş anlamlısı

kırmızı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızı eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızı eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
capari » munakalât » yoneltilme » paca » odunu koparmak veya patlatmak » kıcınıyırtmak » yoğunlukolcer » gumuşcu » dem tem » duduklu » acıklığa kavuşturmak » gocmen » uzumunu ye de bağınısorma » jeton gec duşmek » li » ağac kupesi » mustantik » bahtına kusmek » parcalı » goreyim seni » uckurutan » romanoloji » aksulâmel » tunekleme » gunu gecmiş » calım atmak veya yapmak » sungercilik » munasebetsiz » uclu bahis » allah a bin şukur » yeri opmek » başcanağı » başrejisor » kul rengi et sineği » lâtin » donup dolaşmak veya done dolaş » sır vermek veya sızdırmak » ortuşmek » gormek » bıcak gibi » kimse » ayının kırk turkusu var kırkı » secmeli yemek » gozu cıkmak » halisuddem » uzum turşusu » gonen » on » dokunmek » oğul balı oğul arılarının yap »

kırmızı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızı_eş_anlamlısı nedir ve kırmızı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.