tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızı eş anlamlısı

kırmızı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kırmızı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzdurulme » şarlatanlık ğı » salca » ozlemini cekmek » rutbeli » tum cahil » parca parca » soruşturma acmak » ic » ozendirme » isim cekimi » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » mahmuz ciceği » oğunmek » fırın ekmek yemesi lâzım » dil otu mu yedin » sungerleşmek » gormezlik » cığlık » anan yahşi baban yahşi » suikastci » papaz ucurmak » kacak gureşmek » acılma » buyutme » yureği temiz » ehlihibre ehlivukuf eksper » porcus babyrussa » satranclı » sozu tartmak » beleşcilik » barut kesilmek veya olmak » paşa cayı » romen rakamları » cav » gipur » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » calıştırmak » duztaban » cizmek » paraşut ile atlama » uleşilme » seruven » anglofil » munakalât » gozunu daldan budaktan veya co » yore » vazgecmek » bohcacılık » rucu »

kırmızı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızı_eş_anlamlısı nedir ve kırmızı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.