tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızı eş anlamlısı

kırmızı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızı eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızı eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağaca cıksa pabucu yerde kalma » munteşir » girdisi cıktısı » cingene » gostermek » dunya nimeti » yakınlık gormek » calıntı » cık cik cuk cuk » yaştahtaya veya yere basmak » enduksiyon » yuk » ucuk » sınır cekmek veya cizmek » cift zamanı » mubarek » bulbul gibi soylemek » muzekker » mevlâ » temerkuz kampı » komurleştiriş » nakışcı » tuzla buz veya tuz buz olmak » muteharrik » geyik boceği » hancerlenmek » işine gore » olmayan bağımsız hur » ağaclama » etut » rovanş » bilinclilik » durdurmak » cop torbası » cıtırdata cıtırdata » uncu » başına işcıkarmak » seyrusefer » bilincsizlik » edinc » coğmek » bana dokunmayan veya beni sokm » akla ekle » elekten gecirmek » kultursuz » mef ul » kucuk capta » anlam cıkarmak » acılmak » olmuş »

kırmızı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızı_eş_anlamlısı nedir ve kırmızı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.