tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızı eş anlamlısı

kırmızı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kırmızı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ucurmak » ozden » bulgaristanlı » golleşmek » toplandığıbolum » gozu dumanlanmak » uygulama » mutecanis » kosemen » hayvan derisi » ozdeşleştirmek » farisî » surulme » unsuzunu gosterir » ayağına dolanmak veya dolaşmak » kaynakcılık » mudara etmek » muellefat » kulluk ağzı » gonlu olmak » koncerto » yalın cumle » goklere cıkmak » gorevli kişiler » catkınlık » buyruklarının İbranî felsefes » organların her biri » kacan balık buyuk olur » deli kızın ceyizi gibi » koken » buyuk » leh » el cabukluğu » sarac » eğri bakmak veya eğri gozle ba » icmeler » selâm para kelâm para » mustantiklik » cevirim » koşe » tarihci » puruz » yuceltilme » dovme » ebegumeci » coğuncek » onculuk etmek » buzgen » utopya » borcsuz »

kırmızı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızı_eş_anlamlısı nedir ve kırmızı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.