tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızı eş anlamlısı

kırmızı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kırmızı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
comlek hesabı » genel kutuphane » granul » dili donmemek veya donmek » yuzu olmamak » kafa ici » satranc » dumenci » cıkmak » peşinden yurumek » goru » havale » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » kahve dovucunun hınk deyicisi » ongorulme » cengel ceneliler » halic » oynama » kirecci » kulaclayış » ne cıkar » mulevves » kırdığıkoz veya ceviz kırkıvey » acmaza duşmek » kafasıorumcekli » tat » nasip etmek veya etmemek » muhendislik » ne denir veya ne dersin » dort gozle beklemek veya bakma » testiyi kıran da bir suyu get » gozuyle tartmak » ibliscilik » kasvet basmak veya cokmek » cağrılış » en kucuk teknikciler topluluğu » icini yemek » acık mavi » caca » funda sıcanı » album » ici bayılmak » vazgecmek » tek ornek » inatcı » karbon alaşımı pulat » zam gormek » yuzu yazılıkalmak » cul » comert »

kırmızı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızı_eş_anlamlısı nedir ve kırmızı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.