tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızı eş anlamlısı

kırmızı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızı eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızı eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cağcıl » protezi » surekli olarak gidip gelmek » amerika elması » selâm durmak veya selâma durma » sarkac » yuzucu » icki » karşıtı » şuphelenme » kotu olmak » acıktan acığa » cağcıllaştırmak » hur teşebbus » mukâfatlandırma » iclenmek » madagaskarlı » donup dolaşmak veya done dolaş » yaydığıgozle gorulen ışıma » catkı » orgutsuzluk » golge » den yana olmak » kucuk burjuva » kul kole veya kul kurban olmak » yoresel » gozunu kapamak » kalan mal ve paradan paylarına » ter dokmek » bulbulyuvası » duzen bağı » yarıgolge » arkac » alaturka bilen alaturka eser » dişeti damak unsuzu » uzumculuk » etmek » bayındır » halat cekme » cevirmek » guruh » klorurlendirmek » ustune gelmek » yuzucu » itirafcı » oz beslenen » gecmek » arap uyandıveya arabın gozu ac » yumruğuna guvenmek » mes uliyetli »

kırmızı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızı_eş_anlamlısı nedir ve kırmızı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.