tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızı eş anlamlısı

kırmızı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızı eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızı eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muptezel » bobrek ustu bezi » catallanmak » kok kurdu » alman usulu » yolgecen » izinden yurumek » turkuaz » curutmek » bir elle verdiğini obur elle a » vadesi gelmek veya yetmek » ığrıp cekmek » kubbealtı » suru » şumul » işkembesini duşunmek » ateşbocekleri » buyu » golge balığı » gormek » teseyyup » buyuk tovbe ayı » fırcalamak » sus » başoğretmenlik » onayak etmek » duşuncelilik » başına corap ormek » kedi ciğere bakar gibi bakmak » kerpic » papaza kızıp oruc veya perhiz » eski pusku » ozlu camur » guzel olmak » tercuman olmak » cevrelenmiştahta ağırşak » onerme » cukurluk » koyu duruma getirmek » kılıcıkınına koymak » kosteklenmek » amasya nın bardağı biri olmaz » başından gecen olağan dışıola » temize cıkmak » durumleme » carkıdondurmek » surrealizm » ihrac » argac » hunersiz »

kırmızı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızı_eş_anlamlısı nedir ve kırmızı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.