tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızı eş anlamlısı

kırmızı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kırmızı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
evlerden ırak veya uzak » hol » komurlu » elimi sallasam ellisi başımıs » duşurum » yukseltmek » ustcavuş » avustralya kara tavuğu » buyukten buyuğe » parcalayış » dol vermek » cap » cayırtıyıbasmak veya cayırtıko » bazlamac » el etek opmek » yer olcumu » kac kec » alman papatyası » cozunme » fransızlaşma » tereddutsuz » iki ateşarasında kalmak » guneşyanığı » muştak » kılıc balığıgiller » utopist » ucak alanı » ic gıcıklamak » calkalamak » cağmak » dansozluk » guduk kalmak » ha babam veya ha babam ha » gecme » muselles » gonlu kara » yapılan fıcıvb » top surmek » kıc » sen ben davasıveya kavgası » karanlığıdeşmek veya yırtmak » guc » cep sozluğu » sulfur » gocmek » cırpınıcırpını » kulhanî » notrlemek » şovalye ruhlu » gece ucuşu »

kırmızı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızı_eş_anlamlısı nedir ve kırmızı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.