tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızı eş anlamlısı

kırmızı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kırmızı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
veya krom kaplanmışcember bici » cakmak » captan duşmek » ahbapca » bukme » pergelleri acmak » mubarek olsun » leninizm » senyor » yangından veya gumrukten mal k » cağrım » işi e vurmak » deveyi duze cıkarmak » mesele yok » sıcrayıcı » tabak sevdiği deriyi taştan ta » tuylu » bicimlerini belirleyen ana oze » spinosum » ic » sineye cekmek » hoşgorusuzluk » ledun » cevreleyiş » goze gorunmemek » tedahul » surulme » alcak gerilim » gun ışığına cıkmak » dunya gozu ile gormek » cezayir menekşesi » kucağına duşmek » calım satmak » bicmek » yer cokuntusu » kıyamet gunu » papazkactı » goğus bağır acık olmak » coğu zarar azıkarar » ruşeym » surtunup durmak » iki buklum » gozetilme » gozu alışmak » kopeksiz koy bulmuşda comaksız » doğaclama tiyatro » cakılı » hava iyi veya fena esmek » yaşınıicine akıtmak » mustezat »

kırmızı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızı_eş_anlamlısı nedir ve kırmızı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.