tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızı eş anlamlısı

kırmızı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kırmızı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mohs olceği » yer altıdunyası » kacak » abbas yolcu » ucmak » zumrutlenmek » in misin cin misin » aclık » kum colu » suregelen » gozden kacırmak » nusayrî » durumleme » ettiren ozellik tınnet » sulfit » huzunlu » curlatma » ters turs » surme mantarıgiller » suyu kesilmişdeğirmene donmek » catkın » sağelinin verdiğini sol elin g » bitkisi gossypium » kapsamıolan » sarıgoz » namusait » carşı » hangi taşıkaldırsan altından » şovalye » şeref kıt ası » bunye » merkezî ulke » ultrason » tezahur » duzen » pat kut » koyleşmek » karnıac » gecer akce » alcakca » koşeye oturmak » al gulum ver gulum » cur etlenmek » cıyanlık etmek » kabul kabul etme » gulleci » bir baştan veya uctan bir başa » gokyolu » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » cırpı »

kırmızı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızı_eş_anlamlısı nedir ve kırmızı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.