tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızı eş anlamlısı

kırmızı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kırmızı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
fluorur » sureklilik gosteren » pişmanlık duymak veya getirmek » sabanın tutağına yapışan el ac » ozeni » kultur bitkileri » tabak sevdiği deriyi taştan ta » carşamba karısı » parcalayış » boluş » dovmecilik » ufleme » gecmek » yukseklikleri ve yol actıkları » coraklık » yalan cıkmak » fırcalı » kopekleşmek » romorkor » bolmek » macar salamı » allah belâsınıversin » yayılmasınısağlayan cihaz » notrleşme » telâşe muduru » kol boreği » gozu onunde » goz acıp kapayıncaya kadar » surcme » ruşvetci » ya ya » oz odun » muşteri hizmeti » papaza donmek » cerez » pusku » kok salmak » virgul » kılıc calmak » ağzından girip burnundan cıkma » suvari sınıfı » akılsız başın cezasınıayak cek » gore » j j » cop atlamaz » ozgur » cisenti » ilgi cekmek toplamak veya uyan » gume » el etek opmek »

kırmızı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızı_eş_anlamlısı nedir ve kırmızı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.