tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı

kırmızının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
catılış » cizgilik » ayakuzeri » tam adamına catmak » mesih » vucuda vermek aşıyapmak » yırtıkca » teadul » tokaclamak » dunya malı » arabeskci » icerlek » arka kapıdan cıkmak » cekememek » zuppece » yurutucu » bircoğu » sınır otesi » keci sakal » remil atmak veya dokmek » carpmak » dortleme » ictihat » tutunculuk » munasebat » orman koyu » olcuşturmek » doğaclama » cultarı » gobeği duşmek » bir ben bir de allah bilir » ticanî » sınır acı » panislâmcı » acıklık » gozunu toprak doyursun » pirogravur » den yana olmak » kireclemek » kervankıran » merak etmek k kalın okunur » caprak » duşman » ney uflemek veya ufurmek » ucurtma » canak » ana baba gunu » germanofil » ucleme » somurgenlik »

kırmızının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.