tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı

kırmızının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hint yağıağacı » fonetikci » almac » canına duşkun » surtuk » oğurtmek » sunnetlemek » boylemesine » cozucu » gozlenme » portekizli » cok gormek » hafıza dağarcık » oğretmen » cevrili » cağıgecmek » amerikalı » maskaraya cevirmek » uleştirilmek » dizleri kesilmek veya tutmamak » kat iyen » donmek » şeytan ucurtması » cok seslilik » kokleniş » kucuk gormek » temas etmek veya biriyle temas » murebbiye » tecrubesi olmak » bilcumle » grek » alcak » camgobeği » o kapımahalle senin bu kapımah » yuzdurme » carpılmak » paşacadırı » gule gule » allah yapısı » gonendirilmek » cakıştırma » arasına veya aralarına karışma » calkantısız » yuksek fırın » suclamak » ardına veya arkasına duşmek » ahıska turkleri » gumec » geniz unlusu » perdahcılık »

kırmızının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.