tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı

kırmızının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
salkım kupe » bitki organizmaları » cekilmek » yaprak cay » harput koftesi » yuzustu bırakmak » allah emeklerini eline vermesi » soyletmek » gibi birtakım makinelerin işle » makro » mandallı uzerinde mandal bulu » kotu kotu duşunmek » arlıarından huysuz huyundan v » ciğer kebap olmak » catı » isim cumlesi » kireclemek » muteaffin » kılıc gagalı » sarac » icinde » teşekkul etmek » harama uckur cozmek » anlam kotuleşmesi » tuyleri icin avlanan bir kuşso » temiz kanıda vucuda dağıtan or » kufuru basmak » camur » acısal sapma » gorevli kuruluş » vergi yukumlusu » cerezci » bicim » şeytan orumceği » yuz geri etmek » futuroloji » yuz » secmece » ustune gelmek » ermeni » bulunan bolum kafa ser » butunluk » ruhu bile duymamak » yukunu almak » buyur » gecici » guvernor » ağackesen » duşkunleşmek » camurlu »

kırmızının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.