tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı

kırmızının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
beklenmediği umulmadığıveya c » guven » kayıkcı » gunduz » toresel » rodezyalı » ezogelin corbası » gecirimsiz » camıcerceveyi indirmek » koprulenmek » tan ağarmak veya atmak » fluorur » merhem » bortme » uzgu » sutbaba » soz sahibi » mutebessim » başıustunde yeri olmak » cin ifrit olmak veya kesilmek » bir kulağından girip obur kula » cift halka » luzumsuz yere » acısınıgormek » veren silâhıbu hedefe doğrult » yoğunlukolcer » tırmanıcıbir bitki piper nigru » utusuz » mutlakcılık » cemre duşmek » asker cıkarmak » ters duşmek » kulceleşmek » yay » yuzleşme » karım koylu » don yağı bayağısıcaklıkta kat » men » inmek » turemişfiil » iyodur » akşamdan sonra merhaba veya sa » gunduzcu » eşbasınclı » birkac » ortaya cıkmak » makbule gecmek » hazar » ne imiş » ulkucu »

kırmızının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.