tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı

kırmızının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gelmişgecmiş » duğmeci » buyumuşde kuculmuş » cepheden hucuma gecmek » tulbent » tıpkıcekim » calım » toprak koleliği » araplaşma » yonetmek gorev ve sorumluluğun » tıpıştıpışyurumek » tıraşcı » oğul balı oğul arılarının yap » doşeli » cağrıcılık » kacışmak » yuzdurme » ac ec » bardağın konulduğu yeri kirlet » sureolcer » citilenme » iyiye iyi kotuye kotu demek » calmak » isyan bayrağınıacmak » indukleme makinesi » sucuk gibi olmak veya ıslanmak » komunist » gosterişyapmak » gozu gitmek » ulûfe vermek veya dağıtmak » bunakca » musaade » kılcık » işleri ve dışişleri bakanlıkla » butceleme » camur banyosu » stabilizator » şeylerden her biri tabaka » ici erimek » arşiduk » buz ustune yazıyazmak » tandır boreği » yonetmelik » gecinilmek » kaucuk » mısır turnası » berat kandili » nogay » hırlımıdır hırsız mıdır » cay »

kırmızının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.