tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı

kırmızının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ferman cıkarmak » koy meydanı » macasına mecesine » aracılığıyla duymak değmek e » civi sokmak veya surmek » cekememezlik » koşutculuk » ceribaşı » gosterim » gozden ırak olan gonulden de ı » gecmişi kınalı » dukluk » canak yalayıcılık etmek » gozden cıkarmak » at cevirmek » gunlemek » dunyasından gecmek » suruş » su » alın catısı » kona goce » cıplaklaştırmak » kopek soyu » duzmek » şomiz » dolek » alârma gecmek » organların her biri » ağız tamburasıcalmak » yuzey şekilleri » genişgoruşlu » catır catır » ustalık gerektiren iş sınaat » kulube » kulfetsiz » filipinli » sunger taşı » alt tur » duşut » gecilmek » urkuntulu » cin gulu » ciğduşmek » cozulmek » sıl sil sul sul » sakalına gulmek » sarsakca » uroloji » tek hucreli » yuzyıl »

kırmızının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.