tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı

kırmızının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cakmakcı » hic değilse veya hic olmazsa » ortme » acmak » dansor » icini okumak » cıtlatmak » oya ciceği » buyultec » yapma işi » cesaret gostermek » allah iki iyilikten birisini v » cin anasonu » gonlu tok » goğusluk » cirkin » alman » avuc ici kadar » cakır pencelik » cihannuma » arkasınıbir şeye vermek » buyucek » sokturme » ırakca » turkleşmek » ceşnici » buzulmek » kilise canı » kuşsutu » cakmak » merhem » duzgun » aliyyulâlâ » ustu başıdokulmek » turkucu » aştaşınca kepceye paha olmaz » dağınık gozenek » yuk arabası » fizikci » davranmak saygıgostermek soz » ha bugun ha yarın » goz kadehi » parcası » butunsellik » ust dudak » duğmesiz » pic olmak » koreltme » bir değer karşılığında birinin » guzelavrat otu »

kırmızının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.