tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı

kırmızının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goz » boluntu » deli posteki sayar gibi » gozunun kuyruğuyla veya ucuyla » olum » armatorluk » kilimci ile kor hacı » kalıbıdeğiştirmek veya dinlend » cağıltılı » metafizikcilik » ferahnuma » kurum » adî suclu » ecek » kufur kufur » unletme » gâvura kızıp oruc yemek veya b » manzarasıolan » fişacmak » marketcilik » ve katımadde » dovuşkenlik » dili olsa da soylese veya anla » zırıltıcıkarmak » gu » dipciklenmek » rusum » yureğini tuketmek » amacsızlık » satılık ziftin olsun selânik » gipur » gobeği catlamak » semtte oturanların tamamı » yuzdurulmek » maddelerden oluşan varlığın he » ordinaryus » suruşturmek » amac » anasınısat veya satayım » oksuzluk » gun ola harman ola » bayındır » kaclık » organik kutle » size veya sizlere omur » gonlu akmak » mutegallibe » guneyli » fare deliğe sığmamış bir de k » cabukca »

kırmızının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.