tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı

kırmızının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
katresi kalmadıveya katresi yo » allah mubarek etsin » tutsu gozu » dizlerinin bağıcozulmek » rafızîlik » artcılık » citlembik gibi » surmek » rum » elin veya âlemin ağzıtorba değ » naturizm » demir gibi cok sağlam » atlar tepişir arada eşekler e » olcusuz » allah dirlik duzenlik versin » gozu donmek » kralicelik » goğus eti » mulevven » buyuğumsu » carpıcılık » ma me » su gecirmez » cıplak » horoz olur gozu coplukte kalı » yapılan resim ve bezeme işi » donekce » cıplak gozle bakmak » fırsat duşmek veya cıkmak » yel ufurdu sel veya su goturd » dostluk kantarla alışverişmis » oruc yemek » tutsulemek » istifci » kufeci » modul » durtmek » başsavcıolma durumu » opturme » ceteci » mineral » sutlu » kıcınıyırtmak » kalensove » muntesip » penceli » davranmak saygıgostermek soz » gucluk » sıkıntıya duşmek » ağac »

kırmızının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.