tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı

kırmızının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ufleyici » kurkculuk » oğur » lokmasınıdokmek » curutme » dupeduz » neşvunema bulmak » duğumlemek » korluk » gurbet cekmek » akciğer lopcuğu » yonelik » gonul bulandırmak » bukulmek » konsantre etmek veya olmak » kantarın topunu kacırmak » hint sarısı » şekerim » hurmetsiz » aclıktan gozu veya gozleri kar » kolcak » birey ustu » hacvari » gecirmek » bakla dokmek veya atmak » sahaca » yeregecen » allah var veya allah ıvar » sut asidi » kul yemek veya yutmak » ornek almak » tumlemek » cicek biti » garniturlu » yonelim » ozu sozu bir » beğenmeyen kızınıveya kucuk kı » monitor » yufka acmak » işine bak » boya cekmek » el etek cekilmek » geyik bocekleri » inc » kadıngobeği » ince gul yağı » capar » vucutca » negatif buyukluk » goz doldurmak »

kırmızının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.