tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı

kırmızının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ote beri » kuman » teyel yapmak veya atmak » hıncahınc » dokulmek » ayrıbaşcekmek » kandırıcı İnandırıcı » subjektif » tanesi » kuru kofte » sut gibi » helenist » calıştırmak » sarıcicek » genc irisi » grev sozcusu » carpıntılı » kırık dokuk » yurek karası » produktor » tacsız » fotoğrafcılık » cekberi » uzatılabilir » ortak yuklem » buyukten buyuğe » kalsiyum klorur » dil surcmek » dan den tan ten » davranma » cift dirsek » musavat » gercekustucu » coğuncek » takla atmak veya kılmak » musellim » alışverişe cıkmak » ateşduştuğu yeri yakar » borkenek » mumbit » orak boceği » kızılcam » calgılıcağanaklı » yasak bolge » unleme » ordurme » askerî ruştiye » cırpmacı » eski tufek » curuk »

kırmızının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.