tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı

kırmızının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yiğitce » hareketli parca » divanımuhasebat » bulunulan noktasının meridyen » buyuk hanım » kulhanbeyi » kulağına koymak veya sokmak » tetikcilik » ornek almak » duşkun » orme kepenek » civitsiz » sarımsağıgelin etmişler de kır » bicimci » cf » iki cenekliler » kulte » sureyazar » plâcka » kufe » m » keciye can kaygısı kasaba et » tombeki » oleyazmak » gonlu akmak » coğunlukla » olumsuzleşme » gun » gucluk cıkarmak » nişanıatmak veya bozmak » di » goz aşinalığı » kacışılma » kucuk dilini yutmak » harezmî yolu » sarıkart gormek » kacılma » acıklamak » mel un » musterih » guldur guldur » gozlukcu » karanlığa gomulmek » veya ağzının icine bakmak » arguman » sutlâc » bulgar » acılmak » cay » renk vermek veya katmak »

kırmızının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.