tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı

kırmızının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
otoparkcı » coğullama » guduk kalmak » olet » gecmiş » alev sacağısarmak » ciceklenme » koyleşme » bıcak » oruk » satranc taşı » mulhem olmak » ehlisunnet » kriz yonetimi » kurdan gibi » oto parkcılık » gostere gostere » capraşmak » aslan sutu » kusme » andac » meydana cıkmak » boburlenmek » adam icine karışmak » munasebat » yonelmek » balon ucurmak » gorgu aşılayarak onceden tesp » gumruk koymak » kostekli » lâfımıolur » carşamba » ekmek carpsın » hayat gecirmek » lâf soyledi bal kabağı » ucmak » allah ın evi » kostek olmak » tore bilimi » para donmek » kul sıkılmayınca hızır yetişme » defasında bir sayıyukselterek » yerleri supurmek » hic değilse veya hic olmazsa » cekmek » celimsiz » cırpınış » son dort » kaya orumceği » veya metal bolum »

kırmızının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.