tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı

kırmızının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kumandı » bufe » kesip bicmek » cırpıcı » teleut » ızgara kofte » sırca » cıkmalıtumlec » gumuşlenmek » cevre » uzumunu ye de bağınısorma » kadiriye » ayağınıyorganına gore uzatmak » muslukcu » ım » sanskeritce » mukâfatınıgormek » başından aşağıkaynar sular dok » kafasıorumcekli » mustecir » cıkmak » sacmalaşmak » ince eleyip veya eğirip sık do » gozunu ustunden ayırmamak » doşenmek » lâstikci » kat iyen » yer bakır gok demir » ulfet » okun yanlarda gosterilmişağır » cennete donmek » ultimatom vermek » olumlu » bitli veya kurtlu baklanın da » istenc » acılış » orumceklenmek » can havli ile » uc beyliği » parcası » kofteci » yarayan duzen » hesaptan duşmek » tef calsan oynayacak » podosuet » cimentolatmak » miktar ile indirimden sonraki » koklemek » gozunde buyumek » ten »

kırmızının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.