tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı

kırmızının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıraklık » kopek balığı » yetki kanunu » kokun gecmesi » guc mevkide kalmak » cocuk gibi sevinmek » gecersizlik » ust » duşgucu » gravurcu » mukâfat » cemre duşmek » yaşıyerde veya toprakta sayıla » ceki » unsuzunu gosterir » gecişme » tartışma goturmemek » taclanmak » ozelleştirilmiş genellikle di » togolu » cevrilme » yuz » medducezir » ozdeşlik » kopek dişi » cakıcı » başına balta kesilmek veya olm » gozu tok » kultursuzluk » gorulmek » sakatatcı » capar » olum oranı » hak yerini bulur veya hak yerd » duve » şohret salmak » konkasor » veya ağzının icine bakmak » kucuk duşurmek » secim yapmak » tum tanrıcılık » sağlayan parca » tukenmek » cığırtkan » capaculcu » suzgec » soz dizimsel » suresiz » keramet buyurdunuz veya kerame » nufus memurluğu »

kırmızının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.