tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı

kırmızının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gevrekcilik » ahkâm yurutmek » malzemeden yapılmışyarıotomati » calmadan oynamak » muşevveş » odem » hucre bilimi » vay » anac » ol » yuk olmak » taklitci » seyreyle gumburtuyu » uste vermek » ağzınıveya cenesini tutmak » bicim » eline ayağına uşenmemek » akce » yapı sebilhane » soğuk vurmak veya yakmak » goz yummamak » mustahdem » cene » bana bak » tellur » uzerinden dokulmek giysi icin » ici kararmak » gore » u » muselles » soz almak » boşnaklık » otobus » satın alınan erkek kul esir » can cıkmayınca veya cıkmadan h » nefesi kesilmek daralmak veya » ustenmek » ustun » baskısız buyumek » cıkartılmak » cimentolanma » ihrac edilmek » ozurlu » koşelemek » icgudusel » yumurtadan daha dun cıkmış » cıplak » hurmet » beklenmediği umulmadığıveya c » tebellur etmek »

kırmızının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.