tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı

kırmızının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kan gutmek » gonlu bol » bir iki demeden demeye kalmada » canak » cekic atma » kullanılan cihaz » calışma » bıcak atmak » ozelleştirilmiş genellikle di » golge oyunu » ustune yuklenmek » olum sukûtu » cekişmek » mirac » ceneye kuvvet » kosteklenmek » donen kenarıcepecevre oluklu » am » caktırış » yuzyıl » somurmek » paraşut ile atlama » coğunluk » kucultme » duğun hamamı » mutareke » sansurculuk » buyuyuş » soz gumuşse sukût altındır » millî mudafaa » beyin gucu » hoparlorlu » koyuvermek » suspansiyon » dışgucler » cezayir menekşesi » isli kuf » calgıaleti » cıplak ucret » gozunun onunden gitmemek » civici » acındırmak » az gunun adamıolmamak » buzlar cozulmek » tur » yusufcuk » kozlemek » hapishane kackını » purtuk » duruma gelmek »

kırmızının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.