tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı

kırmızının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
radyator » kolcak » ciftetelli » duşurmek » perdah cekmek » taş » sırtından gecinmek » aslî duşunce » akaclatma » ice donukluk » ekti puktuler » ıska gecmek » rasatcı » olduruş » sunnetsiz » sadakatsizlik gostermek » doner » sac » suslendirme » surunmek » ornek almak » duşundurmelik » uğuru acık » civitlenme » dudak bukmek » olu ortu » bitmez tukenmez veya bitip tuk » sayısınıallah bilir » avuc veya el acmak » hazır mezarın olusu » ciritci » govdeli » kese ciceği » jubile » guldurucu » zuppeleşme » gecinmeye gonlu olmamak » duzenleşik » muzebzep » kor kostebek » kureleme » kotuleştirme » acık acık » kale cizgisi » kulotlu corap » tırnak suruşturmek » sergi acmak » kahır yuzunden lutfa uğramak » ses seda cıkmamak » cevirmen »

kırmızının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.