tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı

kırmızının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ovunc cizelgesi » cektiri » tokuc » sut kuzusu » yurutucu » gurultuye getirmek veya boğmak » aktualitesini kaybetmek » odemeli » lâcka olmak » turemişzarf » duşundurme » cekmek » şaşıcakır demektense kor de de » catır catır etmek » gokmen » yontem bilimi » omru oldukca » yuz » suhulet » mezhepci » patlıcan boreği » yapmacık gorunumu » bulbul kesilmek » cepin » ustune yatmak » buyusel » civici » kısmeti acılmak » rehine koymak veya vermek » işi e dokmek » sunnet ehli » arjantinli » dağda bağın var yureğinde dağ » olmayan bağımsız hur » uncu » turku tutturmak » kan ken » haricten gazel okumak veya atm » akımınısağlama işlemi » cirkin » gecici » cınlamalı » tacik » el cekmek » muslukcu » mucerrep » tenasupsuz » cokuntu » goz kırpmadan » yonetmelik »

kırmızının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.