tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı

kırmızının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yureklilikle » buz ustune yazıyazmak » acık celse » carşaflanmak » ucgul » madde » cemaziyulâhır » ozlu » ac » uclanmak » ucmak » agop un kazıgibi bakmak » ozenip bezenmek » ağza duşmek » camuru karnında ciceği burnun » cokmek » citilmek » cıralı » allah bana ben de sana » aklınıbir şeyle bozmak » milfoy » mantıkcılık » palamarıkoparmak veya cozmek » dilinin cezasınıveya belâsını » soz duellosu » figur » guvey i » felc » uzaktan işitilecek nitelikte s » soz sozu acmak » koşe rafı » pey surmek » mubayenet » omrune bereket » sırca » buyuk oynamak » don cozulmek » am em » yureği delik » tepeli dalgıc » cekul » uleştirim » oldu olacak kırıldınacak » basmak » ız iz uz uz » tepesi ustu » gureşilmek » kuflu » katıla katıla gulmek » cozumleyici »

kırmızının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.