tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı

kırmızının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kendi kendini yemek veya kendi » sı si su su » slovence » celikleşmek » cozuk » canıcekilmek » sucustu yakalama » puruz » mektepten cıkan eşek marsuvan » tıngır sac elim hamur karnım » karga yuruyuşu » borulce » nobet » gok gurultusu » sultan kethudası » temessul » gunahıkadar sevmemek » uretmek zihnî yetiler oluştur » şumul » aktorluk » gozu gormemek » gureşilme » kıt a » allah a emanet » buyu bozmak » bitki ortusu » cekmecesiz » lâponca » gundeme almak » cavuş » buğemek » cerceve anlaşma » cicek » avuc avuc » surundurme » altayist » gozukmek » cifte cubuğa gitmek » kur » başa gelen cekilir » onerge » canak ağızlı » olcut » gece bekcisi » gunduz gozuyle » pac » gorumsetme » habeş » yuksuk otu » bolum »

kırmızının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.