tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı

kırmızının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuzdurmek » uclanma » tarafından arabacıicin armağan » culsuz » soylemek » gluten » makedonca » acıolcer » sulukcu » kralice gibi » kopeğin ağzına kemik atmak » koktencilik » nefesi kesilmek daralmak veya » terennum » hal etmek » cok yıllık » ve katımadde » duşundurucu » tokezleme » dikce » işaretci » vurac » gecerlik » organik kutle » comezlik » burnunu cekmek » sovuşturme » fener cekmek » bir veya tek başına » yuvaya donuş » kirli camaşır » gucu gucune yetmek veya yetmem » ruşeym » ozelliklerin tumu » tetikte tetikte olmak beklem » cekik » nobetleşmek » corba kaşığı » mızıkcı » boluş » cekiş » insanoğlu ciğsut emmiş » ağac mantarı » fince » sarkaclamak » cozmek » meslek secmek » olusunu opmek » gubrelenme » mohs olceği »

kırmızının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.