tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı

kırmızının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goc etmek veya eylemek » yuha cekmek » ozel sektor » hil at » hava carpmak » disiplin sucu » gercekleşme » itilâfcı » etcik » minyaturcu » dilinin altındaki baklayıcıkar » olcu » ikbal duşkunluğu » gumuşbalığı » anonsor » gorev » lâtin cicekleri » ozdeşleştirmek » husnuhâl » kaynatılmasıyla elde edilen ye » dağılmak » başkonakcı » yureği serinlemek » ağza alınmaz veya ağza alınmay » kebapcı » yuz yuze bakmak » yeni dunya aslanı » sureğen » bayram cocuğu » yarayan kuru ince yaprak » acım » olumun soluğunu ensesinde duym » gozunu toprak doyursun » ferahnuma » ayıgulu » kacmak » topcu » ciğneyiş » toluen » yararlanılan bir ağac acacia » ec » lâcka olmak » gun ciceği » guneşlik » orgutsuzluk » ustcavuş » sağdan geri donmek veya sağdan » yuklemek » mucazat » onun icin »

kırmızının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.