tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı

kırmızının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uretim artığı » başyemek başınıyemek » muphemlik » cevre » seruvenci » kırmız boceği » kirecli » kudumzen » sutsuz » yuz kere » tek erkci » rıza gostermek » cifter cifter » turemişsıfat » luzucet » calkalamak » omurlu » başyemek başınıyemek » olum var dirim var » lâf acmak » den yana cıkmak » başyarılır kırılır bork fes ic » tukurmek » akrobat » hareket » golge » ucsuz bucaksız » akrobat » maraşişi » yaradancılık » akrobat » buyuk sozume tovbe » ordinaryus » munşi » mulkiyet » patırtıya veya gurultuye verme » sidik sokturucu » yuz akı » profesorluk » torpu » rucu » muhlet istemek » topuk calmak » x x » duşmek » gobeği catlamak » boğa gureşi » sen sağ ben selâmet » onemseyiş » cope donmek »

kırmızının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.