tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı

kırmızının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
van kedisi » kalmak » goz var izan var » olmez » eğitim » cekichane » muşahede » nobetleşme » ciceklenmesine dolayısıyla me » gore » olgun » on soz » kopeğe atsan yemez » bayramîlik » operator » cirkefce » ustu kalsın » cunha » yeri goğu inletmek » mızrak cuvala girmez sığmaz » puskurtme » suzulmek » garnitur » lutufkâr » ağzınıveya cenesini tutmak » cevrelemek » onlem » dayak duşkunu » ustune yok » elini kana bulamak veya bulaşt » arif olan anlasın veya anlar » urkunc » evvel allah » suvari » yaradan tanrı rab mevlâ » donuşturmek » parfumcu » yuzmek » ballıborek » kukla hukûmet » ruzgâr gulu » plâkcılık » uzumsuz » su gibi bilmek veya okumak » gecmeli » başustune » sacak » ş Ş » is at etmek » beberuhi »

kırmızının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.