tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı

kırmızının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pamukcuk » pek yuzlu » oylemesine » bilincsiz » genc » işine gelmek veya gelmemek » kosele » pestilini cıkarmak » mut a » yaşcayır » kucuk » ağzına duşmek » kazık kok » cark » supurgeci » carpışma » lutfetmek » gâvura kızıp oruc yemek veya b » sozsuz calınan parca » surekli » kokleştiriş » ozenmek » onuruna vermek » koşe » nebatat bahcesi » goz boncuğu » goz boyamacılık » mulkiye memuru » avanakca » adam adama savunma » koreltmek » cekirdekli » sacak kok » surgun gitmek » cıta » tansiyon olcmek » sokturme » guneşlenmek » yuk hayvanı » ufunet » gunindi » sozu sohbeti yerinde » emanet bırakmak veya vermek » roportajcı » haclılar » kupe ciceği » ağzına verilmesini beklemek ve » pacavra hastalığı » somurgeleşmek » batınî »

kırmızının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.