tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı

kırmızının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tervic » gocurmek » aleykumselâm » korletmek » kacıkca » gundeliğe gitmek » sırasına getirmek veya sırasın » calkalatış » icini yakmak » politika gutmek » harac » koklu aile » bancolaşma » toplumu tek başına belirleyen » aktualitesini kaybetmek » kirli camaşır » sonuc karşılaşması » dovunmek » yuzu asılmak » hastahaneye kaldırmak veya yat » mutenevvi » kacamak » kıcına tekmeyi atmak vurmak ve » sosyo » mubaşir » cakır » cıkarmak » bir ayak once evvel » gosteriş » sutre » yazdığıad veya işaret » cr » taşıtcı » denize duşen yılana sarılır » safca » cıkarmak » kos kos » suzme » sırasına gecmek » aklıbaşından bir karışyukarıve » saclısakallı » pastırmasınıcıkarmak » bayramuzeri » of » cımbar » ceyreklemek » cıyanlık etmek » tokezlenmek » kavga cıkarmak » tutsulu »

kırmızının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.