tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı

kırmızının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
buddhizm » cimentocu » kullanılan yapma yuz » cekiş » cem » başının caresine bakmak » gundeş » sa se » dalkılıc » gocelge » kargılık » murekkep » ictenlik » kureyici » tumselme » cerden copten » bicme » donerci » arka kapıdan cıkmak » pufleme » acık tribun » orucsuz » camur kalemi » duşukluk » geceli gunduzlu » cevirmenlik » dordul » brıcka » murettep » ak don kara don gecitte belli » coluk cocuk » efradınıcami ağyarınımani » cıkma » ciy » cayırlatmak » kaşık atmak veya calmak » cınlatış » ciseme » teessuf ederim » ortak olculmez sayılar » ofkeleniş » rafa koymak veya kaldırmak » ic » cokkun » duruma gelmek » işayağa duşmek » okcesiz » dort bir » kuşsutunden başka her şey var » receteli »

kırmızının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.