tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı

kırmızının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cop torbası » calım yemek » carice » durme » işbirlikci » cuda » tart sucu » guzellik salonu » capalama » tekâsuf etmek » konferans cekmek » bilincsizce yapılan işve etkin » organikci » hukmetmek » bolumlendirme » ekmek duşmanı » dovme » suruklenme » nasır bağlamak veya tutmak » dollu doşlu » yuzune bir daha bakmamak » oğlen » sozum yabana veya sozum meclis » kimine hay hay kimine vay vay » yurutmek » kısmeti acılmak » sackıran » ac kalmak » catırdamak » yalınc » husnu kabul gostermek » gonyelemek » sap cekmek » budist » bolumleniş » caferî » meşhut suc » tumel kavram » lule lule » duz » yoruk » cavdarsız » citişme » yuksuk makarna » tumlec » pencelemek » cereyan carpmak » gunah » comert davranmak » ırakgorur »

kırmızının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.