tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı

kırmızının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sureklilik ilkesi » yoğunlukolcer » imlec » kubbealtı » ağzıyla kuştutsa » ortmek » pantufla yapan veya satan kims » puruzlu » cağatayca » gudumlu » muessese » alcalma » sırasıduşmek » tutun » ic ters acı » kuru cay » vantilâtor » cıkmalı » tarakcılık » guzel » film cevirmek » ana rahmine duşmek » kuturtu » cozuşmek » amac » sarnıc » sarkaclamak » tarafından arabacıicin armağan » sırtına gecirmek » pusur » mudara » gosteri » inmek » mudrir » tahtacı » cokuşme » ac gozunu acarlar gozunu » bağa bak uzum olsun yemeye y » başının derdine duşmek » lâtin ciceğigiller » bıyık altından gulmek » deyip de gecmemek » cubukluk » hafta sekiz gun dokuz » ciğnemik » dadaist » uvey cocuk » cepellemek » beklenmediği umulmadığıveya c » album »

kırmızının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.