tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı nedir

kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cılbır » onerge vermek » yedekci » gazolcer » kalbi carpmak » ağzından cıkanıveya cıkan sozu » munhezim » ozgunleştirmek » başkurtca » kopekoğlu » cekirge kuşu » one almak veya alınmak » gercek sayı » cam sakızı » corek » orgut » ana baba gunu » barok muzik » kafasıcalışmak » nufuz etmek » rabbena » duşundurtmek » ucayak » bayram gunu » liyakat gostermek » etcil » veya dokunmuşpamuktan yapılan » muşavir » kulâh » tuymek » uzerine koymak » ceza cekmek » at binenin veya işbilenin kıl » iraklaşmak » hayal gucu » sıvıolcer » kacışmak » natur » kucultme » kac kec » seyrekce » tevessu etmek » gordurme » antep fıstığıgiller » ceşmibulbul » sırtınıdayamak veya vermek » al bayrak veya sancak » pohpohcu » catır catır catlamak » ayının kırk turkusu var kırkı »

kırmızının_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı_nedir nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.