tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı nedir

kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
birbiriyle karşılaşmak birbir » congul » daha bircok şeylerin yapımında » icki sofrası » gunleri sayılıolmak » umidini kesmek » un » mustağni » gozune karasu inmek » puren » onerme » topaccı » encumen » agrostemmagithago » oğretmen » gumuşîleşmek » hafıza » kalifiye işci » bolucu » catı » pelur » gozlerine inanamamak » bulunan kimse » ve burada gorevli kimselerin t » zırhlıguc » ilâclama » hesap acmak » butunleyen » bıcak yemek » coccothraustes » dunya bir araya gelse » takipcilik » genclik » guc » on sozleşme » olcum » cakır pence » allah yuru ya kulum demiş » oncel duzen » arkasında dolaşmak veya gezmek » klorurlendirme » iyi gozle bakmamak » maz mez » kulucka donemi » calkatmak » dalkılıc » corap sokuğu gibi gitmek veya » tikel onerme » kac zamandır » canıağzına veya boğazına gelme »

kırmızının_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı_nedir nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.