tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı nedir

kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tuyu bozuk » cozumsel » tanrıkayrası » tek acıklık bulunan ocak » cevrilmek » bir ağac stryhnos nux vomice » kalın unlulerle art damak patl » tenezzuh » musaade » mes ut etmek » ucuk » kozleşmek » muzeyyen » gaz olcumu » avara kasnak işlemek veya donm » allah bilir » var ol » turemişzarf » şoforluk » mumeyyizlik » kudum » kirecleşmek » cok yanlıveya yonlu » cakıltı » sutre » pop muzik » kusuşme » acıklamak » gon » baklava borek » koşullu yan cumle » yumurta koku » golgecil » puskurtucu » gulduru » ihtiyac » kaymak bağlamak veya tutmak » hanefîlik » numarasıolan » kurek cezası » goz bilimi » ağzınıveya cenesini tutmak » sut otu » doğma buyume » cağrışımcılık » ciroz » kat iyet » kelin merhemi olsa başına sure » ortak olculmez sayılar » kalıbıdeğiştirmek veya dinlend »

kırmızının_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı_nedir nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.