tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı nedir

kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cerceveci » allah etmesin » pacalık » siyanurik » kirec suyu » duşunur » alışverişe cıkmak » haber cıkmamak » duzme » duz » aliyyulâlâ » cabalama » yukseltilmek » şantoz » ticaret hukuku » ustune yıkmak veya yıkılmak » guzel duyu » mulkî idare » cebirsel formul » dokunac » akıllıkopru arayıncaya dek del » oncelemek » ustune alınmak » gecmiş » gocurulmek » korkunclaşma » coreklenme » acık konuşmak » dunur gezmek » maraşdondurması » parmağınıyaranın uzerine basma » bayram kocu gibi » dunya gozune zindan olmak goru » basınclısu » ibretiâlem icin » muteheyyic » civitsiz » gumuşbalığıgiller » cıkışvermek » capaklanma » tuneklemek » cepel » bulunan bolum kafa ser » yedek parcacı » gozaltına almak » meşakkat cekmek » celik cember » top tufek » guneş » suruden ayrılmak »

kırmızının_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı_nedir nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.