tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı nedir

kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
alt ust boreği » supermarketci » acıktan para almak » bolum » iki bucukluk » ictima » capkın » kumeli » hint pamuğu » yumurta hucresi » dârıdunya » dort donmek » cağıgecmek » muteferrika » tef calsan oynayacak » boduc » cicek durbunu » boğ » zul saymak » acık oğretim » ikram gormek » sungulu » catılmışkirişsistemi » ozguleme » yapmacık gorunumu » gulmekten kırılmak katılmak » menengic » bocuk domuzuna donmek » amerikan salatası » sucukculuk » karbon alaşımı pulat » ceneleşme » kendi icine cekilmek » şoyle boyle » kaynac » ayağında donu yok fesleğen is » cok gelmek » yon » akdarıpanicum » x ışınlarından yararlanılarak » oturme » dokup sacmak » cole donmek » oncul » sozcuk » gonul bulandırmak » cebi delik kimse » dan den tan ten » lâmadan oluşmuş arasına yerle » cıncınlatmak »

kırmızının_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı_nedir nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.