tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı nedir

kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yazı tebliğ tebligat » copcu » ağzına surmemek » hukmu olmak veya olmamak » toprakcıl » ren geyiği » kalite kontrolu » anadan yeni doğmuşa donmek vey » fırsatınıduşurmek » dokup sacmak » yenilir veya yenir yutulur şey » uzengilemek » kuremek » su uyur duşman uyumaz » tebaruz ettirmek » zevk icin » babasına cekmek » yaradan tanrı rab mevlâ » altınıustune getirmek » cocuk peydahlamak » ustune alınmak » bal dok de yala » tahavvul » yureği yaralı » kumesi » cozuluş » ilâclama » guzel » uvertur » harbiye nezareti » tacikce » gomec » kurelenme » sorma sormayın veya sorma gi » mal da yalan mulk de yalan va » allah hakkıicin » gozetmek » olum sukûtu cokmek » cunupluk » atıp veya atmak tutmak » dokuz korun bir değneği » carpılan » munasebetli munasebetsiz » formul » gorevlenmek » col » tebelluğetmek » eyyam gormuşveya surmuş » penceli » sana yalan bana gercek »

kırmızının_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı_nedir nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.