tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı nedir

kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sokağa veya sokaklara duşmek » kolektor » virgul » li » dehşete duşurmek » cırpışmak » doğru soyleyeni dokuz koyden k » akıntıya kurek cekmek » duzenbaz » gecici » cınarlı » altın kupu » yuzustu bırakmak » ihrac » mantıkcılık » perlon fırca » bayram kocu gibi » kuculmek » ında inde değil » azrail » produktor » ruya » celik pamuğu » angıc » ilk gosteri » cile » meşhut curumler mahkemesi » formul » cırpı » ruyet » pabuc pahalı » kurek cekmek » ozbek pilâvı » munakaşa goturmemek » karşıtı » karşılıksız cek » canak ağızlı » oz su » cozulmek » sermayeyi kediye yuklemek » iclenme » pic etmek » varlık icinde yaşamak » cok kocalılık » tehaluf » ozumlemek » pusur » pratik kuramsal karşıtı » gommek » calarmak »

kırmızının_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı_nedir nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.