tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı nedir

kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gudumcu » cargâh » yuzucu » onculuk » arabistan defnesi » aşağıgormek » ayarlanması » mutelezziz » cardaksız » cimcek » sululuk yapmak veya etmek » duşurmek » alt tur » acık » omruhayat » ayakkabılarınıcevirmek » gozetmen » hac » acem » neşesi kacmak » portenin başına konulan işaret » cilingirlik » duşeyazma » camura bulaşmak veya batmak » bicim » ilâcsız » lâf cıkmak » kapuşon » cengi kolu » subjektivite » duzenlenen toplantı » karman corman olmak » bağlaclıtamlama » gozu goz değil » mektep gormemiş » ipcik » elden kacmak » ic lâstik » gosterdiği yetenek veya guc » arac » cift yıldız » non stop » taşıtcı » yurumek » koklemek » anas acuta » uzuntulu » dorduz yumrucuklar » gulu seven dikenine katlanır » bir elle verdiğini obur elle a »

kırmızının_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı_nedir nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.