tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı nedir

kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kopurmek » cıkarmak » yahudi ebegumeci » iz anlı » korelmek » cırpılma » kola cıkma » culu duzmek veya duzeltmek » luks hayat » iştahıkapanmak veya kesilmek » asyalılık » matrakcı » fucur » bıckıtozu » kullanılan arac buat » gunu gunune » supermarket » renkli element kısaltmasıcu » duzleme » acığa vurmak » of » kuafor » tekercalar » uykusu kacmak » cırcır » alıp yurumek » cıkışalmak » duzluk » nobet » borcsuz harcsız » cipilti » yuz yazısı » meraktan catlamak » yukseklerde dolaşmak » gozu bir şeyde veya bir şeyin » istimzac » cay » carpışma » ciğerimin koşesi » rektor » soğukca » şikâyetcilik » literatur » kiremitcilik » basın ozgurluğu » cala kılıc » şirazesinden cıkmak » avrupalılık » daire parcası » lupletmek »

kırmızının_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı_nedir nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.