tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı nedir

kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ortturmek » kur an veya ekmek carpsın » ruyet » kurşun dokmek » dalgıc » an en » muzekkere » sovdurme » gorunmez » yureği kaynamak » sus icin » cıngırak » mukedder » kalp akce » allah seni inandırsın » goz kuyruğu » kırsal nufus » gundelikci kadın » calmak » darasınıduşmek » goğus » duşsuz » hic yoktan » takarrur » gecimsiz » abdal » hucuma kalkmak » golge etmek » formul » paşmakcı » butunlemek » parmağınıyaranın uzerine basma » bacasıtutmez olmak » arkasınıbirine vermek » unc » hukum » anten yukselteci » duzleşmek » yonetmek » unlem işareti » sokmek » camur ığrıbı » bolme » gurleşmek » habbesi kalmadıveya habbesi yo » ceyizlemek » adıgecmek » calıştırmak » pecic » duğmeci »

kırmızının_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı_nedir nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.