tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı nedir

kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
orfî idare » cene cukuru » duşkurmak » citilmek » kır duşmek » sovmek » lâtin » gercek varlığıinkâr eden aşırı » kopoğlu » ahmakca » dunya âlem » karşısına gecmek » su » madalyanın veya madalyonun ter » duzgunluk » ele gecirmek » it surusu kadar » lule lule » selcukî » aradan cıkarmak » soğuk vurmak veya yakmak » noktalama işareti » muennes » goruşmek » icinden okumak » erincsiz » mulâyim » ilâclamak » dilmaclık » yapılan cıkmaz yazıveya resim » tulûatcı » culcu » iki eli boğrunde kalmak » mehil muddeti » rusum » fırsat beklemek veya aramak » buruşukca » uzgorur » cuvalsız » doner » isim cekimi » metal tutturmalık fermejup k » parcalayıcı » guvenme dostuna saman dolduru » sepetcilik » zannına duşmek » kac » duşunuculuk » boya cekmek » mutekait »

kırmızının_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı_nedir nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.