tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı nedir

kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
anglosakson » bahcıvan » pomakca » mes ul » yukunu tutmak » azınlık hukûmeti » sabrıtaşmak veya tukenmek » kirec sondurmek » duzgusuz » duze inmek » ustune yıkmak veya yıkılmak » icinden gecmek » gecinmek » cıldır cıldır » kredi acmak » otumsuzleşme » kor » acmaza getirmek veya duşurmek » tabiatustuculuk » teferrut » muştak » cocuktan al haberi » ahzuita » muteşekkir » sut kuzusu » kompresor » bakar kor » facalı » hindu » gullâbi » copcu » yureği serinlemek » ic su » incelenmesi muşahede » oz beslenme » dokuntulu » ust kat » kabak cekirdeği » yapıldığında zararıdokunacağıd » alcalma » rağbet etmek veya gostermek » balast direnc » anuri » gozu gitmek » tankcı » dokumlemek » gozetmenlik » boşnak » sozsuz » gencleşmek »

kırmızının_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı_nedir nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.