tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı nedir

kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ozellikle » tepegoz » cakozlamak » zaviye » acık hava » bulbul gibi konuşturmak veya s » kutuk » munakalât » ismi cıkmak » burnunun dikine veya doğrusuna » curuk para karşıtı » can can etmek otmek veya konuş » spekulâsyon » cobantarağı » oclenme » seluloit » uşengenlik » cavdarmahmuzu » muşterek » aile bahcesi » şeritci » goz kuyruğuyla bakmak » tuylenme » ozezerlik » kuşucuşu » engel cıkarmak » duşsel » cek » işguderlik » sundurme » yoneltme » kucuk hanım » miktar ile indirimden sonraki » kopcalı » tek bicim » kerpicleşme » ihtilâc » ozdeşleşmek » nefesli calgı » hamaratca » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » yondeşacılar » uc otuzunda » gok kubbe » gozsuz » polonez » cakşırlı » kufeci » cokme » got »

kırmızının_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı_nedir nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.