tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı nedir

kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzu soğuk » maltalı » muhurcu » uclanma » folk sanatcısı » cekmek » ali cengiz oyunu » camaşır ipeği » uyelik » uc » tarihsel ozdekci » kopek sarımsağı » canis lupus » basıolcer » utme » kuskus corbası » doğmeci » fotoğrafcı » cenesini bağlamak » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » cocuk bakıcı » mubarek otu » cıkarma » tersine cevirmek » ceğmel » muttehiden » gazla » suclandırılma » işi ne » kopcasız » onleyici » golgeli » cucuk » sinemacı sinemanın ceşitli ko » kul » uc aşağıbeşyukarıdolaşmak » provokator » sonradan gormuşluk » sudreme » yureğine dert olmak » munasebet » hulle » şakşakcılık » kısa cizgi » mahrut » temel onerme » her tur gosteri yapmaya uygun » golleşmek » mastıciceği » kuru gurultuye pabuc bırakmama »

kırmızının_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı_nedir nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.