tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı nedir

kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
troleybus » boyle » yere calmak » eğen » coğu kez icinde yapıkalıntılar » gozde » kuculmek » dortleme » gondermek » usbitken » kaptan koprusu » opulmek » mubarek ay » ramazan bayramı » ayağında donu yok fesleğen is » camur ığrıbı » ay » afgan » cift » adres bırakmak gostermek veya » soyletmek » kur an veya ekmek carpsın » burgac » catık surat » medet allah » one surmek » folk muziği » armatorluk » canının icine sokacağıgelmek » gok yakut » koşe kadısı » muz » museddes » cocukluk » cıldır cıldır » arkaustu » işsiz gucsuz » oyle olsun » horoz dovuşu » ucar » duvel » tekemmul etmek » mahkemeye duşmek » gonul eğlencisi » soz goturmez » el etek cekilmek » tulbentci » gibi birtakım makinelerin işle » yalova misketi » hristiyanlık »

kırmızının_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı_nedir nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.