tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı nedir

kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
karman corman olmak » kullanılan boya » pas acmak » ruhunda guneşacmak » koşeye oturmak » hanım boceği » cizdirme » salepcilik » eşkenar ucgen » tenasup » mustelzim » gormek » toskurtme » sınamak tecrube etmek » mutevelli heyeti » kalıplarla desen yapılmışbez » koceklik » cekişmeli » pey akcesi » sozu edilmek » arabist » purcek » gecinmek » tutun rengi » lokma dokmek » z » gondermek » onune geleni kapar ardına gel » hukumsuzluk » kucuk hindistan cevizi » bağrışa cağrışa » cuz î » buzulup oturmak kalmak » guzelavrat otu » trabzon hurması » mukellefiyet » cocukluk etmek » sacaklanmak » flâman kuşu » sulûk etmek » ul » tifus » hic kimse » purcuk » adetimurettep » bacak kadar boyu var turlu tu » curutmek » teşekkul teşkilât » oz beslenme » koturumleşme »

kırmızının_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı_nedir nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.