tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı nedir

kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
odun » asyalılık » ağzıvar dili yok » pomakca » koklu » ici rahat etmek » zafer bayramı » kullemek » bukturme » nara atmak veya basmak » işi e vurmak » tezgâhcı » brıcka » bolumlerine konulan ağırlık » sur atlenmek » major » calkanmak » kor oğlu » karagoz » manuel » iyi işdoğrusu » teeddup etmek » mektep gormemiş » munteşir » oğle namazı » oruc yemek » buyukseme » cağ » tencere tava herkeste bir hav » ayrac acmak » tek ornek » sakalına gore tarak vurmak » redaktor » boru kelepcesi » mısır ozu » geri cevirmek » bohca » kılıclama » gormemişlik » kocan bağlamak » şeytanın bacağınıveya ayağını » etut etmek » kelepcelenmek » tumeller » caresizlik » ter dokmek » oldurulmek » oru » adamın alacasıicinde hayvanın » ofke topuklarına cıkmak »

kırmızının_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı_nedir nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.