tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı nedir

kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
set cekmek » muhurleme » citmik » cocuk oyuncağı » dinclenmek » ihrac etmek » saksıguzeli » mutevellit » catal kundak » işi ileri goturmek » gayrimumbit » carpıntısıtutmak » bolum » hırdavatcılık » siz » sr » aracılığıyla duymak değmek e » sarı cok sarı » mutemmim » gozetmen » ceyizci » kalcıncı » kolaylık gostermek » uzengi kayışı » duz yazı » kamburu cıkmak » gecim derdi » dikensi cıkıntı » reproduksiyon » pire icin veya pireye kızıp yo » onunde ardında gidilmez » adamakla mal tukenmez » popculuk » veya metal bolum » gozlerini kacırmak » bin işci bir başcı » guluncleştirme » cevre » kıyıbalıkcılığı » ozensiz » olculu » duşuk » suline » ici kalkmak veya kabarmak » ustune yuklenmek » borclandırma » cok yıllık » ordek » calılık » acık police »

kırmızının_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı_nedir nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.