tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı nedir

kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
puskuruk taş » gineli » iğrenclik » tac beyit » yonetmek » ruzgâr gibi » ge » dondurulan ince uzun ışık ara » temizlemek » kırık cizgi » golgelemek » mutereddit » duzey » omurler olsun » eşyukselti » catır catır catlamak » gozunun onunden gecmek » onermek » gostertme » kişilik tipi » yuksek perdeden konuşmak » capak » sınır cekmek veya cizmek » cok şişmiş » ustune yıkmak veya yıkılmak » kızınıveya evlâdını dovmeyen d » bozyuruk » govde » yureğini hoplatmak oynatmak ve » arac » onların temsilcileri arasındak » musavatsızlık » guduk kalmak » soz cıkmak » calışmak » kısır dongu » cıkarmak » cıplanma » gun atmak » kulâh » gozetmek » cevreleyiş » erincli » kızılderili » utu » gorelilik » guldeste » tecrubesizlik » toplum ekonomi din kan veya » toplu goruşme »

kırmızının_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı_nedir nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.