tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı nedir

kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ileri veya one surmek » yiğitce » elinin koru » sutculuk » piknikci » doşeğe duşmek » kacırmak » bolum » goturtmek » gecerlik » kopurme » vazgecilme » yuruyen merdiven » sozlu » keyfinden bayılmak veya dort k » cerge » allah beterinden saklasın veya » sun » suspansiyon » başının gozunun sadakası » gozu gitmek » cıkılan catkı » takla boceği » olu deniz » akraba cıkmak » ağzınıveya cenesini tutmak » cıramoz » oz yapı » olur şey veya olur değil » gurultulu » percinleştirmek » oğretim gorevlisi » muhim » cıplak » fe » supermarket » goc etmek veya eylemek » dağsıcanı » tuzuk » okselemek » cılkıcıkmak » capraza almak » dokulmek » akburcak » alıc » aylıkcı » kocancı » kulucka devri » mucellâ » hulle »

kırmızının_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı_nedir nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.