tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı nedir

kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kavanco » amerika bademi » kurulu duzen » catır cutur » notrleştirmek » coğunlukla » mustehcenleşme » ic cokgen » museddes » cb » temiz kanıda vucuda dağıtan or » bu gozle » yureği titremek » mercan avlayan kimse » govdesiz » ozellik başkalık ayrım » curuk carık » portorluk » oğurmek » vergi yukumlusu » sonumlemek » kademli olsun » kullenmek » dediğim dedikci » guneşi uzerine doğdurmamak » gumuşrengi » hint avrupa » bir veya tek başına » gonul rahatlığı » ikindiden sonra dukkân acmak » goruşulmek » ihtilâfa duşmek » buyulenme » sozsuz calınan parca » elinin koru » caresiz kalmak » supurgeci » karşıcıkmak » yukselme » uvey kız » ordunun hareketlerini duşmanda » kafesci » kıvrakca » bolumlendirmek » eli ermek veya ermemek » su yuzu gormemiş » sarnıclı » centik » rıza gostermek » cıngar kopmak »

kırmızının_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı_nedir nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.