tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının eş anlamlısı nedir

kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıplaklaştırmak » elle tutulacak tarafıyanı kalm » kaypakca » cevirim senaryosu » kuflenmek » cığlık atmak koparmak veya bas » ovunmek gibi olmasın » bunalım gecirmek » cıkmaz » gumruksuz » cok şişmiş » caprazvari » sepet havasıcalmak » yuzme havuzu » cıplanmak » manikurcu » alın teri dokmek » cekingen » mustahkem » koyleşme » cakır pencelik » var gucuyle » yuze cıkmak » kan ter icinde kalmak » gorgulenmek » cizmecilik » ilk dordun » tur » kafasında şimşek cakmak » cat kapı » ortodoks » ote gun » coban kopeği » pancar gibi olmak veya pancar » ustune yuklenmek » yoğurtculuk » aclığıoldurmek » borc harc » anadolu » okuz damı » kâğıtcılık » ucret » hasatcılık » kupleği » sonucunda ortaya cıkan ustun y » davayıileri bir tarihe bırakma » arap » doğma buyume » bektaşî uzumu » gume gitmek »

kırmızının_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_eş_anlamlısı_nedir nedir ve kırmızının_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.