tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının zıt anlamı nedir

kırmızının zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kelle goturmek » kor bağırsak » acıklaştırma » cıkın etmek » zuluf » ceğmellenmek » gonc » gulmeceli » tuyleri urpermek » ruzgârlık » onluk » bağışcı » mayalanabilen ve coğu tatlıola » ic plâzma » cağrınumarası » utulenmek » adamın adıcıkacağına canıcıksı » gu » karayca » kuremsi » kâğıtcı » cağrı » sepetcilik » karina etmek veya karinaya bas » kukurt ciceği » cekmek » calgıcı » cektirici » acmak » dar unlu » yırtmaclı » ecza cantası » cuhcuh » gok » guzel » yuzu gormemek » yureği kabarmak » gozu kapalıolmak » bas veya bas git » sacıp savurmak » ulke » gonul veya kalp kırmak veya yı » kalıplarla desen yapılmışbez » ucretlendirme makinesi » ki » rumî » dalkılıc » dumen tutmak » karanlığa gomulmek » muneccim »

kırmızının_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_zıt_anlamı_nedir nedir ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.