tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının zıt anlamı nedir

kırmızının zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
a veya e gelince » mana cıkarmak » okuyana bırakan oyun muamma » ustune bir iki guneşdoğmak » cıkış » ağac morus » bickici » duğun bayram etmek » tumel onerme » danıştay » surgit » derinlik olcumu » gez goz arpacık » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » baccılık » yarayan cevresi oluklu kucuk » celmek » cemberlenmek » bicimi » kuturdeme » dokuntu » temayul » gozu bağlı » dekartcılık » kopya murekkebi » kocmak » sur atlendirme » cimlenmek » gecirmek » gorunme » mulâyimlik » mukerrer » kapıbir komşu » cıtlatma » soylevci » secici » yer cucesi » kutleşme » allah rızasıicin » frenk menekşesi » gozlukcu » universite » dalınc » kan beynine cıkmak » harekete gecmek » coğumsama » sacıuzun aklıkısa » gıc gic guc guc » kulube » mutekâsif »

kırmızının_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_zıt_anlamı_nedir nedir ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.