tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının zıt anlamı nedir

kırmızının zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ustune yurumek » herifcioğlu » nesic » kocbaşı » şaka goturmemek » guclu duygu durumu » cılgınlık » koy odası » ferdiyetcilik » cığa » granulin » ruhiyatcı » mektep cocuğu » zangoc » sutyen » durum » cene kavafı » kapıdan cevirmek » cekilme » ciceklemek » cuvallatmak » gozden surmeyi calmak veya cek » murekkeplemek » carka vermek veya carka cektir » cıralık » cevreci » esperantocu » duğununde kalburla elekle su t » buyuk kalori » kâkullu » yanal yuzey » eline fırsat gecmek » silindir prizma vb bicimindek » pilâv yiyen kaşığınıyanında ve » el el ustunde oturmak » seramikci » yarayan celik disk » olusu ortada kalmak » colleştirmek » duzeltmek » kasetcilik » gokce yazın » ust » on oluşum » um » pastorize etmek » cıkrıkcılık » burunmek » burume » olcek »

kırmızının_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_zıt_anlamı_nedir nedir ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.