tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının zıt anlamı nedir

kırmızının zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acıolcer » boynunu bukmek » meraktan catlamak » seckincilik » multeci » mujde » basitce » tulum cıkarmak » ictenliksiz » elden ne gelir » e » oğretmek » kalkmasıyla eski bicimini alab » olmezlik » cerkezlik » bilincsiz » koklendirmek » boğa » ayrılan kimselerden kurulu der » balık sutu » kopurtucu » tuccarlaşmak » yurekli » oğreniş » tahkimat elemanlarıustune veya » cok seslilik » uste vermek » ciğyemedim ki karnım ağrısın » cokmek » yukleyici » oyun » oğrenci bileti » buyukken daha kucuk duruma get » şanlışohretli » doşemeci civisi » kulucka makinesi » uckur » konveyor » zerresi veya zerre kadar eseri » cukur » dunyanın ucu uzundur » muzikci » capraşıklık » muhurletme » ici goturmemek » kostek » purtuklu » kucumseme » katılmasıya yapılan secim » patlangıc »

kırmızının_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_zıt_anlamı_nedir nedir ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.