tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının zıt anlamı nedir

kırmızının zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ustat » cektiriş » celmelenmek » izzetuikram » gâvura kızıp oruc yemek veya b » coğul » fluorışı » yeni cağ » organizmaların oluşturduğu bir » tetikcilik » bicem » sozunde durmak » cizme » caput » ağzına bir parmak bal calmak » carşamba » catışkı » cozuluş » icerik » harp acmak » kustah » coreklenmek » yukte hafif pahada ağır » cereyan carpmak » fener cekmek » gozden kaybetmek » acık liman » gorevindeki kule » kem goz » piclik » cubbe » bulamac » acısal bolge » şimşek cakmak » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » sulu goz » tadınıkacırmak » sukût ikrardan gelir » sondurulmesine yardım eden kim » operetci » li » etiketci » sul » mikrobuyla hazırlanmışeriyik » somurmek » ceyrek son » ici paralanmak veya parcalanma » cer » cember gecirmek » ic »

kırmızının_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_zıt_anlamı_nedir nedir ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.