tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının zıt anlamı nedir

kırmızının zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
boya fırcası » statu » unsuzunu gosterir » bilmece cozmek » para cekmek » mutalâa etmek » yarıgocebe » ligden duşmek » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » gosterim » huzun » sanskrit » dikec » tervic » ummetce » ustluk » iki yuzlu » oneze » mizac » ac ayıoynamaz » cokmek » verilen liste » allah a bin şukur » nacizane » inmek » sutana » cekişmek » lecek » cinicilik » mes uliyetsiz » amaclı » cumartesi kibarıgibi suslenmek » calışılmak » başıdinc » analizor » rontgen » tac » vermemişveya vermeyince mabut » kendine ozgu » yoğurtcu » cocukcu » musamahakâr » coban kulubesinde padişah ruya » goturmek » gozunu acmak » parca » kokunu veya kokunden kazımak » turlu şeylerden yaptıklarıve t » unsuz » oyku »

kırmızının_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_zıt_anlamı_nedir nedir ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.