tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının zıt anlamı nedir

kırmızının zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuz » yukluluk » makam şoforu » gencleştirilmek » nebatat bahcesi » cıkarmak » bula bula bunu onu bir şeyi » ız » donmek » tenevvu » hukumranlık » beyin gocu » şerit » olmezlik » turlu şeylerden yaptıklarıve t » koşe » cevirmek » haşlanıp ardından guneşte kuru » catma » tecessum etmek » dovmek » umit kapısı » me » yureklendirme » fransızlaşmak » canıcekmek » alcak gerilim » farisî » cift capraz denir » sonucunda ortaya cıkan ustun y » parazit » inc » iktisatcı » pestilini cıkarmak » yuklemek » fesatcılık » cıkacak » ozel » uzum şırası » temedduh » karakılcık » panamalı » catal iğne » gıcıkca » meyve receli » komurleştirilme » coven » kullanılan boya » zimmetine gecirmek » calık »

kırmızının_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_zıt_anlamı_nedir nedir ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.