tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının zıt anlamı nedir

kırmızının zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yapsatcı » ıslıklıunsuz » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » ucmak » yukumlenme » cangal » fenikeli » kuşsutu » guzlemek » kozleme » calkalamak » fluorur » kacınılmaz olan şey » pastişci » coğulluk » gume gitmek » alârma gecmek » eski cağ » kefekiye donmek » corba kaşığı » gundem » bulunan bolum kafa ser » hurmetsiz » falso cıkmak » guneydoğu » allah mubarek etsin » onculuk » kupe » surre alayı » sokmek » gozu gormez olmak » muzik market » arkasına duşmek veya takılmak » birey ustu » pence » kızamıkcık » odenmez » kem kum » kafasınıtutsulemek » murailik » ur » selâmete cıkmak » coz » sokel » itibar gormek » cektirici » gucsuz duşmek » muddetli » tagallup » olum oranı »

kırmızının_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_zıt_anlamı_nedir nedir ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.