tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının zıt anlamı nedir

kırmızının zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
rotuşlama » nufus » ac » yonelmeli tumlec » soz misali » var ol » duşlemek » cavuldur » daha bircok şeylerin yapımında » kufur » pecelemek » kuriyum » cınarımsıisfendan » dolambac » ustune yurumek » kap » sebat etmek veya gostermek » gelen birini karşılamaya cıkan » başbıcağı » kulucka devri » unsuz uyumu » ahde vefa etmek » muessiriyet » sonuclanış » buvet » kohne » itirafcı » gormek » ırzına gecmek » temel civisi » veya kazanc payıolarak belirli » calımlık » cığır » gok kuşağı » kopya cekmek veya yapmak » cirozlaşmak » ustunde dokulmek » muzik market » beklenmediği umulmadığıveya c » bufe » sacma » kredisi duşmek » cizmeden yukarıcıkmak » yontemsizlik » suslu » kırılıp dokulmek » ustun » istihrac etmek » orselenmek » boşluk »

kırmızının_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_zıt_anlamı_nedir nedir ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.