tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının zıt anlamı nedir

kırmızının zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozlu » onerge » ne cicektir biliriz » tuvit » gormek » calkalanma » hakkıodenmez » fıstık camı » şal orneği » bugunden yarına » yuksunmek » kuttedek » fusunkâr » edilmesi » doşeli » urkmek » cullamak » anasının gozu » duzleşmek » dunyanın dort bucağı » cirişlenme » pırnal komuru » ozel af » surume » voli cevirmek » canak yaprağı » lâmadan oluşmuş arasına yerle » muştak » gorgu tanığı » ediyorum demek ya da hasmını » gudum » orumcek bağlamak » uzerine cullanmak » plânorculuk » guneşdoğmak » gonlu ile oynamak » cokrağan » suluk gibi » fuze » kokleşmek » fırsat kollamak veya gozlemek » toplac » kunye » guveni sarsılmak » icirtmek » kurt kocayınca cakallara kopek » cıkışma » zahmet etmek zahmete girmek ve » carmıh » daire parcası »

kırmızının_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_zıt_anlamı_nedir nedir ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.