tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının zıt anlamı nedir

kırmızının zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
alcakca » yer gecidi » ciceği burnunda veya ciceği bu » zararına kazanc sağlamak » aza coğa bakmamak » polarolcer » kılıclama » şarkuteri » ustencilik » urkekleşme » akca yel » acem » alkışcı » ozleşmek » uzak goruşluluk » carlık » yureklilik » suzulmek » heyheyleri tutmak veya heyheyl » elinden geleni ardına arkasına » duşkun » uzgulu » cekme » cıtlatmak » cadısupurgesi » cıkılma » alınır ve başına bir ya geti » mutekellim » suruculuk » oyle ya » cıngırdatma » ackıcı » analiz » goc etmek veya eylemek » cıtırdatış » bocek cıkarmak » tuyleri urpermek » secme » ayağınısurumek » cıkmak » gecirtilme » butun sıra » elden gel » oksuzler anası oksuzler babas » yuklenmek » sungercilik » caplama » cepellenmek » teslim tesellum » cişik »

kırmızının_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_zıt_anlamı_nedir nedir ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.