tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının zıt anlamı nedir

kırmızının zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
murai » orme kepenek » yıva » meraktan catlamak » sıcanımsılar » kendine yedirememek veya onuru » koc burunlu » damlaya damlaya gol olur » celik » coğurcu » cırpışma » gozlukculuk » super benzin » kacakcılık » perhiz yapmak veya etmek » oylemesine » ondelik » kuskunleşme » burc » yureklilikle » tezata duşmek » mihnet cekmek » tabiatustuculuk » ozur dilemek » ha hoca ali ha ali hoca » yureğine oturmak » kopeklenme » omur surmek » altayistik » ofkesini cıkarmak veya almak » kalın unlu » altayist » guc » işin icinden cıkmak veya sıyrı » alcılanmak » hâşâ huzurdan veya huzurunuzda » acem » ceyizlik » gecer » dincleşmek » alev bacayıveya sacağı sarmak » kırık cizgi » cevrimsel » dun bir bugun iki » cırak etmek » başmudurluk » celimsiz » sozu uzatmak » kullanılan mutfak âleti » omre bedel »

kırmızının_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_zıt_anlamı_nedir nedir ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.