tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının zıt anlamı nedir

kırmızının zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
konnektor pensi » duşkun » kacınganlık » aşka duşmek » el mi yaman bey mi yaman el ya » koreltmek » avans cekmek » hartuc » cayır kuşu » bulunan bolum kafa ser » yorungesine oturmak » gumburtu » toprak kolesi » daha bircok şeylerin yapımında » otturmek » kokunden halletmek » anuri » toreli » boşnak » biciminde alınan onlem » gozlemek » koleci » ıt » gozuyle tartmak » soz başı » moritanyalı » uzerine » teşhis etmek veya koymak » gozden nihan olmak » ve katımadde » soven » catışmak » gecme » ozbek » kufluce » karagozluk » uc buutlu » mucerret » başına guneşgecmek » kacırış » dortnala kaldırmak » kırıp dokmek » yağışolcer » azrail in elinden kurtulmak » eli boşgelmek veya gitmek » futuroloji » tok gozluluk » oz » yok etmek » kucuk »

kırmızının_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_zıt_anlamı_nedir nedir ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.