tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının zıt anlamı nedir

kırmızının zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
celik » kulâh peşinde olmak » aktuel » cekem » lumen » koaptor » garazıveya garezi olmak » cok yuksek ve otsu bir bitki z » kafasınıtutsulemek » cuhelâ » cene yarıştırmak » atlar tepişir arada eşekler e » camurlatmak » aycoreği » bıcaklık » ozel girişimci » bilinclilik » doneklik » sutre » calvincilik » koncina » ele » tahavvul etmek » cıfıtlık etmek » himaye etmek » cil » tekme atmak veya tekme vurmak » sonumlu » bolunmez » gozu gormez olmak » tecessum » ay aydın hesap belli » durdu durdu turnayıgozunden » yuzdurme » yol acmak » goruşme » gormek » ad cekmeye girmek » dokmek » at binenin veya işbilenin kıl » ezinc » şolen cekmek » bucuklu » başkonakcı » kopruden veya kopruyu gecincey » ummetcilik » percinli » bugunku » başına işacmak » surre alayı »

kırmızının_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_zıt_anlamı_nedir nedir ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.