tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının zıt anlamı nedir

kırmızının zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
vazgecmek » duzensiz » cokertmek » cepheden hucuma gecmek » dumenci » hafifletici sebep bi » gun almak » iskorbut » icini yakmak » capar » cobaniğnesi » arma ucurmak veya arma budatma » korelmek » cimentoculuk » ust perdeden konuşmak » cıkıklık » tureme » sepetci » nukleon » boldurme » muteveccih » capaculculuk » hayatınıbirine borclu olmak » k » mancınıkcı » cav » kırlangıc » atsan atılmaz satsan satılmaz » ileri gecmek » mulâyim » gommek » bir dokun bin ah işit dinle ka » harekete gecirmek » olgun » sevinmek sev in sevdirmek se » değişkene gore hesaplanan sayı » duğmelenme » kucumsenme » ettiği yanına kâr kalmak » fluorışı » bulunan bolum kafa ser » gorevli kişiler » catlak » gumburtulu » tatlısu frengi » entrika cevirmek » duşunceye dalmak » saray ciceği » sıcrama » bakrac »

kırmızının_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_zıt_anlamı_nedir nedir ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.