tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının zıt anlamı nedir

kırmızının zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acık » amaclama » gozlerini kan burumek » taksit odemek veya taksit verm » kurkcu » sacılmak » yuzune gulmek » insanlıktan cıkmak » mavişmavişbakmak » kanarya ciceği » uremek » uzun sivri kumes hayvanların » davul calsan işitmez » cilemek » muellif » horoz olur gozu coplukte kalı » bıckınlaşma » emniyet muduru » sıcan deliğe sığmamış bir de » yuz kere » hucre » fincan boreği » doğum ilmuhaberi » tekemmul » koruklu » tencere dibin kara seninki be » divance » sumuk » ciğ » bayram cocuğu » gonul borclusu » l » onlem almak » um » buzgusuz » muşir » oğunmek » van kedisi » helenizm » bal dok de yala » parcası » ruzgârlamak » ununu elemiş eleğini asmış » araclıjimnastik » carpıklaştırmak » koleleştiriş » durtuşturme » geciştirici » kazanmak » parazit »

kırmızının_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_zıt_anlamı_nedir nedir ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.