tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının zıt anlamı nedir

kırmızının zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cekicilik » tunel » micel » sıtma nobeti » a dan z ye kadar » yavaşcacık » sokmek » yuzey veya cizgi kaide » kul bağlamak » guldurmek » gozunu daldan budaktan veya co » calışıp cabalamak » şoforluk » keciboynuzu » on damak » sungulemek » acık oturum » muslumanlık » soğuk ter dokmek veya soğuk te » uflemeli » her kafadan bir ses cıkmak » gozu acık gitmek » ve katımadde » mes uliyetli » durdurmak » işkembesini duşunmek » cok tasım » duğmeleme » teveccuh etmek » iftira etmek veya atmak » ortaya cıkarmak » muzakere » afyon cekmek » guneydoğu » buyuk baba » şipşakcı » dumtek tutmak » ceşme » mustezat » goğus kafesi » orgutlendirme » feleğe kusmek » donmek » calkalamak » ozursuz » arkadaşca » dalkavukca » tepeli dalgıc » turku tutturmak » kos kos »

kırmızının_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_zıt_anlamı_nedir nedir ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.