tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının zıt anlamı nedir

kırmızının zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yalan atmak veya kıvırmak » hastahaneye kaldırmak veya yat » maddelerden oluşan varlığın he » mumtaz » caşıtlama » buyukken daha kucuk duruma get » ak sulumen » zuluf » sun î gubre » sevinmek sev in sevdirmek se » gudumlu » sonuc » kıyamet mi kopar » bortulme » kopcalanma » geri cekilmek » huzunlendirme » goruşayrılığı » yuzbeyuz » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » ana yon » goğus » bulbul gibi şakımak » batoz » duşunceye bağlayarak yorumlaya » ekmek carpsın » aylığa gecmek » kulce » sozsuz » pamukculuk » orospu cocuğu » tenturdiyot » cokmek » coğaltmak » bicimini alır hidrojenle oksi » toplumsal butunleşme » uretim » tam maaşla tekaut veya emekli » semiyoloji semiyotik » gumruklenmek » cengellenmek » adınıkirletmek veya lekelemek » duzencilik » govde » ardınıalmak veya getirmek » karşıtı » asgarî ucret » sozleşme » araplaştırmak » durbunun tersiyle bakmak »

kırmızının_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_zıt_anlamı_nedir nedir ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.