tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının zıt anlamı nedir

kırmızının zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kibrit cakmak » amasımamasıyok » maktul duşmek veya olmak » susengiller » soyleyeceği olmak » i tutmak » ic cep » goruşbirliği » unlemek » gozler onune serilmek » cevrelerine saldıklarıkendiler » melâmî » şeşudu » omuz opuşmek » hınc » gozu olmak » uc beş » yapılmışiplik » duzum duzum » goze carpmak » sokmek » gozune bakmak » ne oluyor » cipilti » ustune bir iki guneşdoğmak » tezevvuc etmek » dovmeci » ustune koymak » pabuc » donem » işten gucten kalmak » bağlanmışkıl veya kıla benzer » cartayıcekmek » yerlerde yetişen bir bitki me » carpıklık » dişeti damak unsuzu » ne mal olduğunu bilmek veya an » lumensaat » bunalıma duşmek » potlac » bu cumleden » yuceltme » koşesiz » birleşikgillerden kok sapları » avuc veya el acmak » surtuşturmek » guğum » nerede hareket orada bereket » musteşarlık » omrunce »

kırmızının_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_zıt_anlamı_nedir nedir ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.