tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının zıt anlamı nedir

kırmızının zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
arkebuz » allah dağına gore kar verir » munteha » teselsul » sırt cevirmek cevirmemek » ozel hayat » duz yuzeylerden her biri » cabuk » pic sinek » kraldan cok kralcıolmak » patır kutur » işacmak » cekingence » harclık » cicek bahcesi » gibi işler icin beslenen memel » yukseklikleri ve yol actıkları » ceribaşı » konsultasyon yapmak » monsenyor » cift ayaklılar » kacırtma » ibaret olmak veya kalmak » konduktorluk » ayağına celme takmak » mulâhazat hanesini acık bırakm » calma » harman dovmek » arkasınıveya peşini bırakmak » odu kopmak veya patlamak » holoturitler » yuksek » duzenleşik » surre emini » yetimi okşamışlar vay sırtım » orumcek » rolâns » oduncleşme » kalburustu » cember » kavunici ile pembe arasıbir re » ucuzleme » muşrik » calmak » butunler » camurlukcu » kok » hambelî » gobelek » yukleme »

kırmızının_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_zıt_anlamı_nedir nedir ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.