tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının zıt anlamı nedir

kırmızının zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calık » renk olcme » yureği hop etmek veya hoplamak » hic » mudahale » yolu duşmek » nufus kesafeti » onunde perende atılmamak » kohnelik » toskuru » gelip gecici » gecmek » acık hava » bilim kolu morfoloji » salcalı » kun » kuru yuk gemisi » ozumleme » beklenmediği umulmadığıveya c » terakum etmek » yuz kızartmak » oyku » ulfet » irade beyanlarıile gercekleşen » alt cene oynamak » gelgec » muessir » ezgic » ayyuka cıkmak » amaclama » ceşitli ogelerin perde aksesu » guz » uste vurmak » doğactan » arap olayım » peluş » kufecilik » gunleme » catırdatmak » coğalma » yonsuz » yureklenmek » carşafsızlık » yureği sıkılmak » zamane cocuğu » temulentum » catışılmak » zumruduanka gibi » uvertur yapmak » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar »

kırmızının_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_zıt_anlamı_nedir nedir ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.