tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının zıt anlamı nedir

kırmızının zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
on » azap cekmek » tahtaya kalkmak veya kaldırmak » cozum » ceyreklemek » carşamba pazarı » ruzgârlamak » cıkarcılık » merkezî yonetim » itham etmek veya ithamda bulun » sumerce » tebellur » cinici » romen » yetkili yargıc » bayramlık ağzınıacmak » orgucu » hamam bohcası » surup gitmek » sucustu yakalama » cevre teker » once » farklılaşma » benzi atmak veya ucmak » leyin » ultimatom vermek » suruklenmek » ureme » geriye yurutmek » yuzme » arnavut ciğeri » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » cocuk oyuncağıhâline getirmek » cıplaklaştırma » ust kume » caker » yiyip icmek » orakcılık » iyi gun dostu » takla boceği » akcıllaşmak » ilâhiyatcı » cizgi resim » cıplak » futursuz » horoz evlenir tavuk tellenir » cerkezce » ruh gocu » uclu » sun î teneffus »

kırmızının_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_zıt_anlamı_nedir nedir ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.