tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının zıt anlamı nedir

kırmızının zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
peygamber ciceği » kucuk duşurmek » teselli etmek veya vermek » holoturitler » kalkışa gecmek » cakıştırmak » rotuş » duşuk » mulkiyet » dallıgullu » otuşme » ogelerin oluşturduğu butun pa » yırtmac » dortleme » kotu » goz değmek » beleşveya bahşiş atın dişine v » ne denir veya ne dersin » bolunen » korelmek » icini dokmek » acak ecek » acık duruşma » yorunge » protesto cekmek » cit » catır catır » kacıntı » cevrilme » bir işte uzluk ustalık kazanm » gure » terekkup etmek » guzleme » enayi dumbeleği » kaynakca » cehre etmek » uşengec » yureğinden gecmek » kulucka donemi » bir kalem gecmek » kul rengi » bu yuvacıklar topluluğunun bal » gorevsiz » kusurat » duzenlemek » helen » tek cenekli » orgulu » ezilip buzulmek » menşeviklik »

kırmızının_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_zıt_anlamı_nedir nedir ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.