tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının zıt anlamı nedir

kırmızının zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yağlıgureş » mehil muddeti » ozunlu » percinleşme » soğulmek » guc » bir dilin kelimeleriyle duşunc » duruma gelmek » noel baba » maymuna donmek » yol gostermek » beli bukuk » yalın ayak başıkabak » goz actırmamak » gunahına girmek veya gunahınıa » şeref uyesi » icine ateşatmak » yucelim » bohca boreği » yenik duşmek » conk » arazi acma » duşman » dokulgen » borclandırılmak » otmek » cokeltme » koken belgesi » ucuz halkcılık » kısır dongu » kavanoz dipli dunya » japonca » gumul » fırın ekmek yemesi lâzım » belini doğrultmak veya doğrult » tasvip gormek » yıkılmayacak bir bicimde duzg » allah etmesin » ayva tuyu » ciğerimin koşesi » şafak sokmek » kâğıtcı » fırcacı » bicimleme » hışırıcıkmak » ici sızlamak » imanıyok kısa soyleyişle » puritenlik » gunaha girmek » gunluk defter »

kırmızının_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_zıt_anlamı_nedir nedir ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.