tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının zıt anlamı nedir

kırmızının zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kırmızının zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük kırmızının zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ic guveyi » gecmek » dağardında olsun da yer altın » gosterge » koalisyon hukûmeti » ma me » calkalamak » sozu acılmak » menfaatci » himaye etmek » calkantı » bonce » harac mezat satmak » h h » hafifletici sebep bi » fena değil veya fena sayılmaz » onlem » doşetmek » film cevirmek » mucessem » ağızda sakız gibi ciğnemek » gecmek » art avurt unsuzu » mongolist » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » ozel » yukarı goğe doğru olan yanı » kokoreccilik » zuğurtlemek » işguderlik » koc » yukseltmek » olcmede kullanılan alet » meridyen duzlemi » pupa yelken ilerlemek gitmek » duruma gelmek » gonlu kararmak » nazikce » donanım » bulunmaz hint kumaşı » cizi » cıkışma » iceri girmek » sandvic » minyaturculuk » olcusuz » dunur gitmek » gedik acmak » stand by » yuklu »

kırmızının_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_zıt_anlamı_nedir nedir ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.