tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının zıt anlamı nedir

kırmızının zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bağbahce » oksuz » bıcakcılık » veya ağzının icine bakmak » ayağına celme takmak » turap » buddhizm » fal acmak veya bakmak » somurgen » cayırlama » yedikardeş » surucul » bir gosteride yer alan kimse » cıban ağırşağı » dirsek curutmek » calpara » oğur » guclu » biyokatalizor » kafasınıucurmak » sescil » kopya cekmek veya yapmak » jole » muzisyen » allah bir yastıkta kocatsın » muzakere » ropdoşambr » yontemli » oksurtme » one almak veya alınmak » defteri durulmek » doğma buyume » veya metal kemer » spekulâtif » sancma » altınıustune getirmek » işguderlik » bolu » ınca ince unca unce » dondurmek » komur kalem » gozleri ışık icinde veya ışıkl » gozunu bağlamak » kacırma » multipleks » ortaya duşmek » suruşturmek » hoşduruma gelmek » dulger » say beni sayayım seni »

kırmızının_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_zıt_anlamı_nedir nedir ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.