tdk sözlük TDK Sözlük

 

kırmızının zıt anlamı nedir

kırmızının zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kırmızının zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kırmızının zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük kırmızının zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cicek » urume » toprak sıcanı » ayıkla pirincin taşını » ağzıvar dili yok » doşemeci civisi » suclanma » fart furt farta furta etmek » yenidunya » aşırıuc » goz yoklaması » masoz » imanına kadar kısa soyleyişle » zerzevatcılık » allah artırsın » hacet gormek » gozu kapalı » ortadan kaldırılmasısiyaseti » ispenciyari » dort dortluk » kosteklemek » ustunkoru » kaucuktan yapılmışşilte » cember » cucuklenmek » geciş » can alacak nokta veya yer » celik gibi » işguzar » ayca » cavlağıcekmek » goğsunu yırtmak » cift dikiş » kopurtuş » muyesser » dorder » kabak cıkmak karpuz kavun vb » dunurluk » hâli uzere » başcevirtmek » kilitsiz kureksiz » gozu gibi sakınmak saklamak ve » supurge darısı » maden komuru » cul caput » guzelhatun ciceği » dalık delik » tac » aranjor » tohmetli »

kırmızının_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kırmızının_zıt_anlamı_nedir nedir ve kırmızının_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.