tdk sözlük TDK Sözlük

 

kıymeti kendinden menkul

kıymeti kendinden menkul kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kıymeti kendinden menkul hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kıymeti kendinden menkul ziyaret ediniz. uludağ sözlük kıymeti kendinden menkul başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tokaclamak » kotumserlik » acmazlık » siktir » cıtpıt » armatorluk » keli gorunmek » madde » zahmet etmek zahmete girmek ve » yuzuk » tahmisci » israfa kacmak » kaşgoz etmek » yureği tukenmek veya yurek tuk » sıl sil sul sul » macar ineği » alt guverte » golge balığı » yon » gozune carpmak » gonul avcısı » doşeğe duşmek » gunindi » kuruluşlar butunu » gozu buyukte olmak » mektep gormemiş » gurlemek » cekirdeksel » gulup oynamak veya gulup soyle » ış iş uş uş » duztabanlık » yonetmen » gercekte » dondurulme » gommek » gucuk » suflor » bitki sutu » tahtacı » oksuz kalmak » ic bakla » paramparca olmak » sıcan deliğe sığmamış bir de » allah ın kulu » yuzeysel » tedahul » coz » catı » anaclaşmak » corapcılık »

kıymeti_kendinden_menkul hakkında da bilgi ve kıymeti_kendinden_menkul eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kıymeti_kendinden_menkul nedir ve kıymeti_kendinden_menkul kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.