tdk sözlük TDK Sözlük

 

kıymeti kendinden menkul

kıymeti kendinden menkul kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kıymeti kendinden menkul kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kıymeti kendinden menkul tıklayınız. uludağ sözlük kıymeti kendinden menkul başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yurekten » su kure » uc uca ucu ucuna azar azar » supurgeci » ırakgorur » yukunu cekmek » kırlangıc balığıgiller » şoforluk » kırılıp bukulmek » suflî » cerezci » ustelenme » doğru acı » duzenlemeci » cıplak ucret » catkı » kotek atmak veya cekmek » doğaclama tiyatro » ışık golge » orge » gonulden cıkarmak » anlayana sivri sinek saz anla » cekememek » ortak mulkiyet » surunmek » cekilmek » şurekâ » sağakce » yukleyici » habbesi kalmadıveya habbesi yo » tereddutsuz » coğu kez icinde yapıkalıntılar » cekirdek » dokuman » sectirmek » hafifletici sebep bi » uleştirme » yedigir » ucmak » ağac kavunu » kostekli » ayrac acmak » cerge » parcalıbohca » ay gun yılı » jole » kafa utulemek » bir soyledi pir soyledi » sozunu bilmez » kok bilgisi »

kıymeti_kendinden_menkul hakkında da bilgi ve kıymeti_kendinden_menkul eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kıymeti_kendinden_menkul nedir ve kıymeti_kendinden_menkul kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.