tdk sözlük TDK Sözlük

 

kıymeti kendinden menkul

kıymeti kendinden menkul kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kıymeti kendinden menkul kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kıymeti kendinden menkul tıklayınız. uludağ sözlük kıymeti kendinden menkul başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kume » ışık olcumu » ucucu » oldurmek » calışma » hepcil » portekizce » amcamla dayım hepsinden aldım » hayvan sınıfı haşere » inmek » gozu almamak » okseye basmak » ceza gormek » tumce » kuvvetolcer » hereklemek » cığırmak » duzence » uste cıkmak » muleyyin » cımacılık » surtulmek » sultanîhuzzam » cevrili » tecrube » kirecsileme » cıplak » doşemeci » husnuhat » guguk gibi kalmak veya oturmak » olcek » bey mi yaman el mi yaman » musadere etmek » acığa vurmak » allah kazadan belâdan saklasın » bağdad ıtamir etmek » kacaklık » carpıştırmak » kos » sağic » carmıh » hapır hapır hapır hupur » panislâmcı » telekomunikasyon » akşamdan kalmışveya kalma » gil » ozcesi » manikursuz » alcaklaşmak » tumel onerme »

kıymeti_kendinden_menkul hakkında da bilgi ve kıymeti_kendinden_menkul eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kıymeti_kendinden_menkul nedir ve kıymeti_kendinden_menkul kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.