tdk sözlük TDK Sözlük

 

kıymeti kendinden menkul

kıymeti kendinden menkul kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kıymeti kendinden menkul hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kıymeti kendinden menkul ziyaret ediniz. uludağ sözlük kıymeti kendinden menkul başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
soğuşmek » tezgâhcılık » başından gecen olağan dışıola » beklenmediği umulmadığıveya c » cilsiz » acığa vurmak » kuflu » ekip bicmek » fe » sutannelik » guvenliği sağlamak icin yapıla » gundelik » muruvvetli » cırpılmak » uzatmalıcavuş » golluk » yan tumce » celişmek » araplaştırma » var varın varsın varsınlar » sozluk » yanaşık duzen » cirkinleşme » ceperli » yuzu secilmemek » allah selâmet versin » cıvgın » yere gecmek » guzel duyusal » ağac kavunu » klorur » oportunizm » bir yakadan başcıkarmak » istim ustunde olmak » deli cıkmak » duşlemek » neyce » dokulup sacılmak » sen ağa ben ağa koyunlarıveya » pabucu buyuğe okutmak » uclu » turemişfiil » icine atmak » guvenlik » mutevekkil » duğumleme » ayağınısurumek » cıktı » mudevven » uzun yol surucusu »

kıymeti_kendinden_menkul hakkında da bilgi ve kıymeti_kendinden_menkul eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kıymeti_kendinden_menkul nedir ve kıymeti_kendinden_menkul kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.