tdk sözlük TDK Sözlük

 

kıymeti kendinden menkul

kıymeti kendinden menkul kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kıymeti kendinden menkul hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kıymeti kendinden menkul ziyaret ediniz. uludağ sözlük kıymeti kendinden menkul başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goz var izan var » ictima » yabancıcıta » komuren » gelişiguzel » sıkıduzen » gorevli kişiler » goturum » kukurtleme » ulkusel » vucut » ustune basmak » kureme » orfî » jenerator » gumlemek » olum » caprazlaşma » arasında den başka anlamıyl » sureğenleşme » vak anuvislik » cıkartı » turel » korku dağlarıbekler veya aşırı » anadan gorme » catma kaş » catlatış » ust kat » renkci » musterih » beni sokmayan yılan bin yıl ya » elektrikcilik » yasa gomulmek » uc durum yasası » kantarlıkufur » gozu kor olsun » tezgâhcı » bulbulleşmek » gokkandil » duğu » yuz yuze » pacavraya cevirmek veya pacavr » tuy sıklet » ağız aramak veya yoklamak » bebek olumu » kupe » ya allah » temerkuz » niteliği » acıklık getirmek veya kazandır »

kıymeti_kendinden_menkul hakkında da bilgi ve kıymeti_kendinden_menkul eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kıymeti_kendinden_menkul nedir ve kıymeti_kendinden_menkul kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.