tdk sözlük TDK Sözlük

 

kıymeti kendinden menkul

kıymeti kendinden menkul kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kıymeti kendinden menkul kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kıymeti kendinden menkul tıklayınız. uludağ sözlük kıymeti kendinden menkul başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
vur dedimse veya dedikse oldur » nicin » şeytanın bacağınıveya ayağını » duzluk » ic denge » palavra savurmak atmak veya sı » uretmek zihnî yetiler oluştur » sozlu » uzere » taşcıl » eti ne budu ne » coğumsamak » paracol » gelen gecen » lâcin » şer î » surmelemek » cokmek » butunsellik » duz » catlaklık » not duşmek » guler yuzlu » yakışıksız kacmak » renk korluğu » gunahkârlık » kaşjolesi » puantor » uc bir » copcatanlık » bunalıma duşmek » muteselli » yumurtadan daha dun cıkmış » ozerkleştirmek » cozum » rufaî » minyaturleştirmek » kara duzen » yakalıkamcılılar » camaşır » felc olmak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » uscavuş » yukselti » yururluğe girmek » allah cezasınıvermesin veya al » cıkmak » yedi duvelle barışık » cokertme » kafasında şimşek cakmak »

kıymeti_kendinden_menkul hakkında da bilgi ve kıymeti_kendinden_menkul eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kıymeti_kendinden_menkul nedir ve kıymeti_kendinden_menkul kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.