tdk sözlük TDK Sözlük

 

kıymeti kendinden menkul

kıymeti kendinden menkul kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kıymeti kendinden menkul kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kıymeti kendinden menkul tıklayınız. uludağ sözlük kıymeti kendinden menkul başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dunku » sokmek » sapcık » etmek icin uzerlerine konulan » acık ordugâh » iceri » cenebazlık » acılıştoreni » kamburu cıkmak » gorme gozesi » celmek » catılı » oğrencilik » sağakce » kafa işcisi » arasında den başka anlamıyl » suit » zekâ bolumu » muzekkere » dilediğiniz gibi » orgun eğitim » burc » rus » cırakman » birbirinin ağzına tukurmek » truk » cıkarmak » cok sozlu » sorguc » oldu olacak kırıldınacak » cağlamak » aile bahcesi » duşunmek » ayağıduşmek » duello » akma hancer » calkantı » yureklilik » sıra dayağıcekmek » lâf cıkarmak » luks mevki » cetrefil » işi e vurmak » busbutun ortadan kaldırmak ici » ciğnemik » tepe acısı » reproduksiyon » sulâle » iktidardan duşmek » cemberlenme »

kıymeti_kendinden_menkul hakkında da bilgi ve kıymeti_kendinden_menkul eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kıymeti_kendinden_menkul nedir ve kıymeti_kendinden_menkul kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.