tdk sözlük TDK Sözlük

 

kıymeti kendinden menkul

kıymeti kendinden menkul kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kıymeti kendinden menkul kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kıymeti kendinden menkul tıklayınız. uludağ sözlük kıymeti kendinden menkul başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cın cın inletmek » yeniceri ağası » goyuk » yukletilme » hatırlatmak » kulağına carpmak » fizikci » cozuluş » spekulâtor » soz birliği etmek » ruslaşma » puflemek » civilemek » koyuvermek » bufecilik » catır catır etmek » gostermek » cimlendirmek » gecenlerde » bezi herkesin arşınına gore ve » kosele suratlı » cepellenmek » camura bulaşmak veya batmak » ucuzdur vardır illeti pahalıd » rengi atmak kacmak veya ucmak » tezayut etmek » goruşacısı » gecmek » yurunmek » el cırpmak » tamamen veya kısmen durması » işi cıkmak » damarına veya damarlarına işle » cupra » cevre » lokmasınıdokmek » palyacoluk » allah a emanet olun » gac gec kac kec » el mi yaman bey mi yaman el ya » duşme » yenene icilene bakılmamak » onder » ağackakan » etmek » partoner » akaclatma » tenasupsuz » duşkunleşmek » oz »

kıymeti_kendinden_menkul hakkında da bilgi ve kıymeti_kendinden_menkul eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kıymeti_kendinden_menkul nedir ve kıymeti_kendinden_menkul kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.