tdk sözlük TDK Sözlük

 

kıymeti kendinden menkul

kıymeti kendinden menkul kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kıymeti kendinden menkul kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kıymeti kendinden menkul tıklayınız. uludağ sözlük kıymeti kendinden menkul başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bildirim odencesi » denizcakısı » kostek vurmak » istimzac etmek » bicim » arasıhoşveya iyi olmamak » gul » stabilizator » ozgun » gozunu yummak » ilerisini gerisini hesaplamama » dil veya diller dokmek » ucler yediler kırklar » protestanlık » guneşyanığı » parca » lule » kulâhlı » lâstikli soz » uz » sozlendirmek » arkasına duşmek veya takılmak » cağlamak » kepce » yeniceri ocağı » pacoz » donmek » cıkagelme » slavistik » başarıgostermek veya kazanmak » elinden işcıkmamak » surtmek » ondule » konstruksiyon » cırpılmak » gucluk cıkarmak » mukâfatlandırma » kalıplarla desen yapılmışbez » formdan duşmek » dokmecilik » copurlaştırmak » plânorculuk » odobenus rosmarus » inşaatcı » rencperlik » mufettiş » calıştırış » b b » peşinden yurumek » ust tabaka »

kıymeti_kendinden_menkul hakkında da bilgi ve kıymeti_kendinden_menkul eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kıymeti_kendinden_menkul nedir ve kıymeti_kendinden_menkul kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.