tdk sözlük TDK Sözlük

 

kıymeti kendinden menkul

kıymeti kendinden menkul kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kıymeti kendinden menkul hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kıymeti kendinden menkul ziyaret ediniz. uludağ sözlük kıymeti kendinden menkul başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
carşıve pazar dolaşmak veya ge » catılmışkirişsistemi » sumsukgiller » cift atış » cıtırtı » kendi kabuğuna cekilmek » armatorluk » yağcekmek veya yapmak » anam » havanın gozu yaşlı » cokrağan » celik yelek » caprazda surmek » amerikan » aydınlıkolcer » doksan veya kırk seksen kapın » gocmek » durumuna duşmek » gostertmek » mujde vermek veya goturmek » yoğunlac » yetenek ve genel gidişdurumlar » tefessuh etmek » ders calışmak » orgutculuk » gun balı » centik » muhre » kor şeytandan bulmak » yukleme » catışma » allah ın veya tanrı nın gunu » şomine » dikilip durmak veya kalmak » gozu dunyayıgormemek » yuz vermemek » muspet ilimler » cocukluk » kentcilik » orucu » gozlerine inanamamak » onemsemek » bilincsizce yapılan işve etkin » du » cıban işlemek » bohcasınıkoltuğuna vermek » mucerrep » tutsulenmek » duvakcılık » buvet »

kıymeti_kendinden_menkul hakkında da bilgi ve kıymeti_kendinden_menkul eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kıymeti_kendinden_menkul nedir ve kıymeti_kendinden_menkul kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.