tdk sözlük TDK Sözlük

 

kıymeti kendinden menkul

kıymeti kendinden menkul kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kıymeti kendinden menkul kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kıymeti kendinden menkul tıklayınız. uludağ sözlük kıymeti kendinden menkul başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
azot karışımıgaz » mucamaa » carıkcı » davul calmak » mico » buzuk » yarın obur gun » yureği kalkmak » rufeka » mahrut » evli evine koylu koyune » kılıchane » duzence » yayılmasınıonlemek icin kullan » gozleri yollarda kalmak » ağustos boceği » icine işlemek » emeklilik cağı » tarafından arabacıicin armağan » no » gosterge » korukcu » ustu savurmak » katoliklik » oldukca » hıncınıcıkarmak » bu turlu » yol yurumek » sokel » ustune ustune gitmek » gonlu kaymak » şurekâ » ırgat gibi calışmak » ic » goruşme » muntesip » tu » omursuz » suntırac » muhre » donuşluluk » satışa cıkarmak » zevkini cıkarmak » uyudu cocuk sevildi cocuk he » başağac » gorenek » sellemehusselâm » kayakcılık » sarayda veya zengin konakların » suclu sayılmak »

kıymeti_kendinden_menkul hakkında da bilgi ve kıymeti_kendinden_menkul eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kıymeti_kendinden_menkul nedir ve kıymeti_kendinden_menkul kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.