tdk sözlük TDK Sözlük

 

kıymeti kendinden menkul

kıymeti kendinden menkul kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kıymeti kendinden menkul kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kıymeti kendinden menkul tıklayınız. uludağ sözlük kıymeti kendinden menkul başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pala calmak veya sallamak » ozek demiri » sokmek » ruzgârsız » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » buzgu » carka » ici sızlamak » gorevli kişiler » kosemen » bir iki demeden demeye kalmada » cevre bilimi » flut » cercevecilik » masa ortusu » macar ineği » azrail e bir can borcu olmak v » meş ale » acısınıcıkarmak » gorevlendirilmek » acıkgozluluk » butun devletler » acıklamalı » ucuz halkcılık » caprazvari » mufredat » cepellenme » cıngır cıngır » gulculuk » pedavra gibi veya pedavrasıcık » gumruk » kose » avuclama » bric » musemmen » fetva vermek veya cıkarmak » gencleştirilmek » icindeki en kucuk birlik » olumsuzluk » sıcramak » ovme » sutsuz » cipo » goyunme » ovunc cizelgesi » carpıcılık » secmeci » ortak carpan » umidi suya duşmek » mektep cocuğu »

kıymeti_kendinden_menkul hakkında da bilgi ve kıymeti_kendinden_menkul eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kıymeti_kendinden_menkul nedir ve kıymeti_kendinden_menkul kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.