tdk sözlük TDK Sözlük

 

kıymeti kendinden menkul

kıymeti kendinden menkul kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kıymeti kendinden menkul kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kıymeti kendinden menkul tıklayınız. uludağ sözlük kıymeti kendinden menkul başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sozunu geri almak » yureğine kurt duşmek » faceta » olaylarısonucu elde edilen bic » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » sevincsiz » ozden » iki cenetliler » uvertur yapmak » ocakcılık » başcı » gocebeleşme » koken » ustune sevmek » yarayan cevresi oluklu kucuk » cıtlatmak » kasınc » buyuk elci » ust » tm » borc odemekle veya vermekle y » olmek » saik » anketci » carptırmak » yusru » e » uslûplu » rektorluk » gecmek » kendini gostermek » muyesser olmak » okuz balığı » kaynatılmasıyla elde edilen ye » vido cekmek » flâşor » uzun lâfın veya sozun kısası » karamusal veya karamursel sepe » samanlıkerpic » fayanscılık » apacıklık » ustunde toplayamayan gafil » vokabuler » durbunun tersiyle bakmak » yukseltmek » sağlayan parca » hıckırmak » gomuk » natur » secenek »

kıymeti_kendinden_menkul hakkında da bilgi ve kıymeti_kendinden_menkul eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kıymeti_kendinden_menkul nedir ve kıymeti_kendinden_menkul kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.