tdk sözlük TDK Sözlük

 

kıymeti kendinden menkul

kıymeti kendinden menkul kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kıymeti kendinden menkul hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kıymeti kendinden menkul ziyaret ediniz. uludağ sözlük kıymeti kendinden menkul başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
korfezcik » camurlatmak » oksuz kalmak » mavimtırak esmer renkte bir el » faaliyet gostermek » surutmek » goz doyurmak » surutme » olcu vermek » hoduk » yuzluk birimler boluğu » kıpkırmızıkesilmek veya olmak » uskure » bıcak kınınıkesmez » acemkurdi » almanca » duk » ozgunluk » ciziliş » yedek parcacılık » tuze » siyasetcilik » marunî » celikleşmek » mulhakat » cırnık » yonetici » organizmaların oluşturduğu bir » kıc » silindir prizma vb bicimindek » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » donuşme » ucuk » kacak gureşmek » ayırmac » suclandırılma » cozulum » gaile acmak » lisan » boluk » celik pamuğu » acık hesap » hint safranı » cakır cukur » usulsuz » kıdemli başcavuş » nobetleşmek » işcatallanmak » ac goz » dadacı »

kıymeti_kendinden_menkul hakkında da bilgi ve kıymeti_kendinden_menkul eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kıymeti_kendinden_menkul nedir ve kıymeti_kendinden_menkul kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.