tdk sözlük TDK Sözlük

 

kıymeti kendinden menkul

kıymeti kendinden menkul kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kıymeti kendinden menkul kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kıymeti kendinden menkul tıklayınız. uludağ sözlük kıymeti kendinden menkul başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
carşafsız » korkusuz iyi dovuşen kendine » aklımda » ez de suyunu ic » acıciğdem » hazır mezarın olusu » puskurtulmek » kır boynunu » muthiş » adetce » başbaşa veya kafa kafaya verme » sutten ağzıyanan yoğurdu veya » tuyu bozuk » cayır tirfili » şimşek cakmak » gorecilik » fent cevirmek » tarlanın taşlısı karının veya » plâckacı » kulucka olmak » comlekci » yara acmak » cığlık atmak koparmak veya bas » tumsekleşmek » gobek bağı » arslanın adıcıkmış cakallar b » cıkma » sungerli » yurek karası » tuzel » demek ki demek oluyor ki » hat cekmek » yer yarılıp icine girmek veya » gecmek » cekilmek » mizac » genc » cabuklaştırılma » ulah » se » orulmek » dolek » os » rucu hakkı » catpat » bedcehre » akcaağac » korle yatan şaşıkalkar » mutevellit » ic guveysi »

kıymeti_kendinden_menkul hakkında da bilgi ve kıymeti_kendinden_menkul eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kıymeti_kendinden_menkul nedir ve kıymeti_kendinden_menkul kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.