tdk sözlük TDK Sözlük

 

kıymeti kendinden menkul

kıymeti kendinden menkul kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kıymeti kendinden menkul hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kıymeti kendinden menkul ziyaret ediniz. uludağ sözlük kıymeti kendinden menkul başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kalcın » kapıkethudası » bilek gureşi » uzay ussu » yer altıcarşısı » şimşekleri ustune cekmek » gosterilmek » lokosit » soyleme » surekli olarak gidip gelmek » goz kırpmak » ilcebay » tagayyur » gecmiş » deve bir akceye deve bin akce » somuruculuk » muhurlu » kırkağac kavunu » hazır duruma getirildiği omurg » gerilim olcumu » celişme » kamcılayış » turkmen » acıklık » koşeleme » kucuk » midibuscu » kaucuk » acak ecek » boşboğur » cıtpıt » gurbuz » ciftlemek » dokmek » duzeltim » ikbal duşkunluğu » sacmalaşmak » sul » rontgenlemek » iğneli soz » inşaatcı » munakaşa » acısınıcekmek » muzelik » lâf cıkarmak » kuf bağlamak veya tutmak » goğsunu gere gere » rukun » ders gormek » iştahıkapanmak veya kesilmek »

kıymeti_kendinden_menkul hakkında da bilgi ve kıymeti_kendinden_menkul eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kıymeti_kendinden_menkul nedir ve kıymeti_kendinden_menkul kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.