tdk sözlük TDK Sözlük

 

kıymeti kendinden menkul

kıymeti kendinden menkul kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kıymeti kendinden menkul hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kıymeti kendinden menkul ziyaret ediniz. uludağ sözlük kıymeti kendinden menkul başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cozum » akla sığmak veya sığmamak » yureğim yanmaz veya yanmazdı » citilenme » bir kulağından girip obur kula » suruden ayrılan koyunu veya ku » hukûmet » bicmek » bayram değil seyran değil en » sulfatlaşma » ucer » al elmaya taşatan cok olur » gocebeleşme » dunya goruşu » mektep kacağı » sebayudu » tutsulemek » ikili kok » aklınıkacırmak » pabucculuk » eceliyle olmek » sinekten yağcıkarmak » umran » yarım pabuclu » gonlunden kopmak » gocurmek » veren alet » begum » ayağında donu yok fesleğen is » tarihci » ad cekme » yumuşakca » sut gibi » cocuk bakıcı » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » carpan balığı » yukseğe cıkmak » sutlu » ışıkcılık » ongoru » gume » cullama » alumina » giysi » mineral » catılış » kac zamandır » şukran » fizik otesi » gidişdonuş »

kıymeti_kendinden_menkul hakkında da bilgi ve kıymeti_kendinden_menkul eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kıymeti_kendinden_menkul nedir ve kıymeti_kendinden_menkul kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.