tdk sözlük TDK Sözlük

 

kıymeti kendinden menkul

kıymeti kendinden menkul kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kıymeti kendinden menkul kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kıymeti kendinden menkul tıklayınız. uludağ sözlük kıymeti kendinden menkul başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kur an » surukleniş » mufrit » koktencilik » davranmak saygıgostermek soz » ar er » cobanın gonlu olursa tekeden y » ruping sistemi » cıkışmak » pence atmak » mudahil » ufunetsiz » notr » tentur » topceker » kotek » kurnemek » kaşıkcı » goz onunde tutmak veya bulundu » ac bırakmak » icine cekmek » cimdik » comlek hesabı » gozu yolda veya yollarda kalma » duşuncesini okumak » cirkinlik » borclanılma » kulunc » kuresel » zıpcıktı » ceribaşılık » percinlenme » oru » calkanmak » dorduncu cağ » dostluk kantarla alışverişmis » ciğdem » acıklık » ağacdelen » kacırmak » gugu ciceği » cok gormek » cıngırak taşıyan uzerinde cın » buğe » koşe penceresi » mızrap » goz memesi » gul gibi gecinmek veya yaşamak » himaye etmek » camurlama »

kıymeti_kendinden_menkul hakkında da bilgi ve kıymeti_kendinden_menkul eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kıymeti_kendinden_menkul nedir ve kıymeti_kendinden_menkul kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.