tdk sözlük TDK Sözlük

 

kıymeti kendinden menkul

kıymeti kendinden menkul kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kıymeti kendinden menkul hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kıymeti kendinden menkul ziyaret ediniz. uludağ sözlük kıymeti kendinden menkul başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sıla ozlemi » bir an once » yureği yarılmak » zeval bulmak veya zevale ermek » musluman adam » mulga » mustefit olmak » ipcilik » iti oldurene surukletirler » hayrulhalef » merkezkac » olculmek » muvesvis » abdulleziz » kuflenmek » gum gum etmek » hangi taşpekse katıysa başını » gundeme almak » kesip veya kestirip atmak » aslî duşunce » yatakcı » sil » soze başlamak » celik halat » hucum » rengi atmak kacmak veya ucmak » oğlak donencesi » ric at » denizguzeli » bin bir ayak bir ayak ustune » karman corman etmek » cırakman » uretilmek » tekme atmak veya tekme vurmak » alım satım burosu » nufus » kotek atmak veya cekmek » fırıldakcılık » karbur » goc » mutekabiliyet » topluluğu » bıckı » kutletme » ay cekirdeği » kaynakcı » ustune varmak » dumduz » dilinden duşurmemek » cağnak »

kıymeti_kendinden_menkul hakkında da bilgi ve kıymeti_kendinden_menkul eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kıymeti_kendinden_menkul nedir ve kıymeti_kendinden_menkul kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.