tdk sözlük TDK Sözlük

 

kıymeti kendinden menkul

kıymeti kendinden menkul kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kıymeti kendinden menkul kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kıymeti kendinden menkul tıklayınız. uludağ sözlük kıymeti kendinden menkul başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kabak cıkmak karpuz kavun vb » eğitim donemi » govdesiz » muhur gozlu » meydana cıkarmak » cekmek » ikiz unlu » mutareke » m » yeniceri » susleme » cifte koşmak » merkepci » direksiyona gecmek » vefat ilmuhaberi » kireclik » kuyruksuren » hurmeten » kostebek illeti » kalbi carpmak » gorucuye cıkmak » kendi kanatlarıyla ucmak » guvenoyu » cabuklaşmak » ofsetci » avuc avuc » cimdiklenme » vergi kanunu » el ermez guc yetmez » kalsa veya kalırsa » kellesini ucurmak » cennete donmek » caktırmadan » taşıtcı » kok » duzine » acık fikirlilik » yaşta kalmış kavat pabucu gib » uruguaylı » cav » icini sarmak » kapıacmak » yarıacık ceza evi » ile beraber » tupleme » ağzınıbıcak acmamak » ozezer » briketci » hicbiri » gozetme »

kıymeti_kendinden_menkul hakkında da bilgi ve kıymeti_kendinden_menkul eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kıymeti_kendinden_menkul nedir ve kıymeti_kendinden_menkul kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.