tdk sözlük TDK Sözlük

 

kıymeti kendinden menkul

kıymeti kendinden menkul kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kıymeti kendinden menkul kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kıymeti kendinden menkul tıklayınız. uludağ sözlük kıymeti kendinden menkul başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağzının icine girmek » kursu başkanı » orgutculuk » renk cumbuşu » duşurulmek » dovmek » surunmek » sac sakal ağartmak » ici sızlamak » ağızdan ağza dolaşmak veya gec » kitaba veya kitabına uydurmak » murc » ters turs » marşmarş » boşkume » kukla hukûmet » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » ak don kara don gecitte belli » ozelleştirilmiş genellikle di » ackılatmak » burumcuk » biciminde bağ » goze gorunmek » catır cutur » yuceltme » milletce » borclandırmak » cimleyiş » kafasısersem sepet olmak » butunletme » camaşırlık » pirinc » tatar boreği » mutculuk » el elden ustundur taa arşa ka » catı » sır kupu » alcaklaştırmak » halk yardakcısı » cesaret almak veya bulmak » erosculuk » suyu baştan veya başından kesm » akıldan gecirmek » oyuncak » şolen » ordurme » yumurtayıcalkamak » ustun » maydanozlu soğan » kosemen »

kıymeti_kendinden_menkul hakkında da bilgi ve kıymeti_kendinden_menkul eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kıymeti_kendinden_menkul nedir ve kıymeti_kendinden_menkul kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.