tdk sözlük TDK Sözlük

 

kıymeti kendinden menkul

kıymeti kendinden menkul kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kıymeti kendinden menkul hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kıymeti kendinden menkul ziyaret ediniz. uludağ sözlük kıymeti kendinden menkul başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
canak yalamak » camurluk » muslim » pluviyometre » tepetakla gitmek veya yuvarlan » takti i » hazır mezarın olusu » goz » vaz ıhamil » ozetlenme » yargılama usulu » yururlukten kaldırmak » ruşvetcilik » duzence » soz almak » guzellik mustahzarları » cekme » bolice » salcalık » avarca » rolântide durmak veya calışmak » gozle gorulur elle tutulur hâ » koşe bucak kacmak » gon » yunlu » butunu hars ekin » canakcılık » acmak » karantina suresi » utarit » genişletmeyi amaclayan yetkin » ice donukluk » da de ta te » vur dedimse veya dedikse oldur » donup dolaşmak veya done dolaş » icli dışlılık » kusursuz » culsuz » kasık catlağı » hırgur » cağrışımsız » potibor » fuzen » akşamın işini sabaha veya yarı » malta humması » ozendirme » gelini ata bindirmişler ya na » illustrasyon » bağlayıcı bağlama niteliği ol » paha bicilmez »

kıymeti_kendinden_menkul hakkında da bilgi ve kıymeti_kendinden_menkul eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kıymeti_kendinden_menkul nedir ve kıymeti_kendinden_menkul kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.