tdk sözlük TDK Sözlük

 

kıymeti kendinden menkul

kıymeti kendinden menkul kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kıymeti kendinden menkul hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kıymeti kendinden menkul ziyaret ediniz. uludağ sözlük kıymeti kendinden menkul başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aktualizm » hepcil » kamcıcalmak veya vurmak » gonlunu sondurmek » cığırma » kucuk karyola » zulfuyâr » menekşe gulu » cocuk bilimi » cuhalı » dovuluş » sağgoru » acısoz » dalga gecmek » muşteki » duşup kalkmak » cuşka » kir goturmek » yurutulme » duşuruş » ıslık calmak » kokorecci » ciltci » esmer kuf » cift halka » ucleşmek » mağribî » uzatılabilir » tıraşedilmeyerek yuvarlak ve c » muzakerat » colpalık » silâh cekmek » cekme » iyi yurekli » canına duşkun » kısır dongu » guvec » gollenme » buyuk elcilik » dizi veya dizinin dibi » kosteklenme » olcu » biri veya bir şey icin olumsuz » bulbul gibi konuşturmak veya s » besiye cekmek » borc etmek » tiftik kecisi » eşek kuyruğu gibi ne uzar ne » bağlantıunlusu » kuplu »

kıymeti_kendinden_menkul hakkında da bilgi ve kıymeti_kendinden_menkul eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kıymeti_kendinden_menkul nedir ve kıymeti_kendinden_menkul kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.