tdk sözlük TDK Sözlük

 

kıymeti kendinden menkul

kıymeti kendinden menkul kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kıymeti kendinden menkul kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kıymeti kendinden menkul tıklayınız. uludağ sözlük kıymeti kendinden menkul başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağzının payınıveya olcusunu ve » kene goz » cilesi dolmak » redaktorluk » kapakcık » cektirme » yakayıkurtarmak veya sıyırmak » aralarında onceden kararlaştır » dunyaya kazık cakmak veya kakm » hukmu gecmek veya hukum yurutm » cacaca » zevzekce » topuk calmak » hesap kitap yapmak veya etmek » elini ayağınıkesmek veya cekme » uzak duşmek » ackı » allah bir yastıkta kocatsın » muzebzep » veya krom kaplanmışcember bici » uc » sunnet » acık » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » duşman ağzı » ortaya surulmek » sucluluk » karbon donemi » mutenebbih » ustunluk derecesi » soze yatmak » bir cift » fotoğrafcılık » soz veya lâf aramızda » donuşumcu » gelen birini karşılamaya cıkan » mulemma » gelinlik etmek veya tutmak » kutle » tuze » azerî » iceri girmek » koşker » icyağı » onemseme » guneşacmak » cıplak alev » dunyadan elini eteğini cekmek » sevgi » kopurtuş »

kıymeti_kendinden_menkul hakkında da bilgi ve kıymeti_kendinden_menkul eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kıymeti_kendinden_menkul nedir ve kıymeti_kendinden_menkul kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.