tdk sözlük TDK Sözlük

 

kız kelimesinin eş anlamı

kız kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kız kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kız kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kız kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ma me » cicek suyu » zulfaruz » kan canağıgibi » guveniş » ozgulemek » arguman » orgutlendirilme » faydasınıgormek » uckurluk » uzerine koymak » arac » gonlunu celmek » duğun ciceğigiller » zac » arap sabunu » kumuc » kullanılan yapma yuz » kayıkcı » cetene » eline duşmek » tecavuz etmek » projektor » başmudurluk » musevvit » tecahuluarifane » cakmak » su boreği » gonlu ile oynamak » acığa vurmak » suzum suzum suzulmek » munasebetsiz » sokuntu » gozlemek » orgutcu » otostopcu » munteşir » cerezci » ruzgâr tutmak veya tutmamak » simitci » leke surmek » cabuklaştırılma » gelip gecmek » yenilir veya yenir yutulur şey » gozleyici » haber salmak veya yollamak » madde » buyu yapmak » kıta dumdar » venuscarığı »

kız_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kız_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kız_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kız_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.