tdk sözlük TDK Sözlük

 

kız kelimesinin eş anlamı

kız kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kız kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kız kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kız kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hurmeten » kimse » hâşâ summe hâşâ » goyuk » koşe penceresi » kılıckuyruk » noktalıvirgul » hil at » coccothraustes » lodosa cevirmek veya donmek » fuzen » iz ansızca » kokak ağac » ciftlenmek » kocbaşı » azerbaycanlı » guveyi girmek » minibuscu » cevirmek » tuğra cekmek » camurluk » duru » toplu goruşme acık oturum » ağza tat boğaza feryat » cozmek » mucbir sebep » kona goce » vurdukca tozumak » uctaş » fizik gucu » eğitim fakultesi » taşınabilir arac » icin yaptığıhazırlık calışma » sıcan deliğe sığmamış bir de » penceli » cağıldayış » kopuruş » erkeklik oldu mu » kopeğe hoşt kediye pişt demem » markscılık » caldırılmak » gelecekci » milletce » ayağına veya ayaklarına kapanm » bobrek ustu bezi » methiye duzmek » cakşırlı » sakıt » ozur dilemek » defibrator »

kız_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kız_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kız_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kız_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.