tdk sözlük TDK Sözlük

 

kız kelimesinin eş anlamı

kız kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kız kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kız kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kız kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
madde ağı sem » muderris » dipciklenmek » duzlem » ayca » ona gore hava hoş » yerleştirmek teşhir etmek » gercekleşme » atolye » mahzur gormek » gordek » ic bellek » icli dışlı » tam adamınıbulmak veya tam ada » mulhit » nufuz etmek » zihni bulanmak veya karışmak » koncina » kokten » ici bulanmak » kiraz receli » calmak » namutenahi » vizon kurk » koklenmek » fotoğrafcılık » kamanco » bak » her yiğidin gonlunde bir aslan » zırva tevil goturmez » gunu dolmak » su kucuğun soz buyuğun » yureğine dert olmak » gosteri » catallık » icin » yureği rahatlamak » ac karnına » şuphelendirme » mine ciceğigiller » sevinc » cıkacak » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » uc kat » ruhu bile duymamak » şenlik gormemiş » camur banyosu » karım koylu » iz duşumlu » belirten liste fihrist »

kız_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kız_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kız_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kız_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.