tdk sözlük TDK Sözlük

 

kız kelimesinin eş anlamı

kız kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kız kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kız kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kız kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hayvan derisi » sacaklanma » soz etmek » sabrıtaşmak veya tukenmek » iğrenclik » celen » kucuk parmak » yuz » petrolcu » gokcul » olum oranı » ciceklenme » kurkcu » basıldığında duyulan kımıldama » cakmak » ge » kosele taşı » pirinc corbası » huveyda » yamcısız » muhre » kapana duşurmek veya kıstırmak » antrenor » mulevves » allah allah » curutmek » hurmet etmek » bilincli » kapcık » cokluk » onemsenmek » fransızlaştırmak » supurulmek » haşatıcıkmak » kucuksemek » monitor » koşe » berat kandili » calışma » iletişim aracları » lâtife goturmek » goz yummamak » beklenmediği umulmadığıveya c » yer altıcarşısı » soylenmek » rotuşlama » el cabukluğu » koktencilik » ceyrek » uclu bahis »

kız_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kız_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kız_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kız_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.