tdk sözlük TDK Sözlük

 

kız kelimesinin eş anlamı

kız kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kız kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kız kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kız kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
vızvız boceği » yabancıgelmek veya gelmemek » otonomi » parcalarıgibi şeylerin tumu » canorus » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » oğretim gorevlisi » beylik soz » meydan acmak » aşcılık » cep sozluğu » munasebet duşmek » su gecirmez » kedi ile kopek gibi » ağzıteneke kaplıolmak » tahammulfersa » ana sayac » tavukgoğsu » turkolog » dil oğrenimi » işguc sahibi » tekerrur etmek » ağzıtorba değil ki buzesin » fluorit » davranmak saygıgostermek soz » otumluleşmek » celişiklik ilkesi » ez de suyunu ic » carka » tutun » cift » as » gun yayı » onlemlerin butunu » sofra ortusu » hava kure » dovmek » gureşilme » paragoz » olet » ters duşmek » efelik etmek veya yapmak » mufessir » hukmî şahsiyet » maatteessuf » ciziktirme » calım » gundelikci » onune dikilmek » gostermek »

kız_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kız_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kız_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kız_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.