tdk sözlük TDK Sözlük

 

kız kelimesinin eş anlamı

kız kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kız kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kız kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kız kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cu » cift parmaklılar » hotanto » boşinanc » kerpic dokmek » yuzu ak » carşafcılık » yurutme » skoc » gercekcilik » işleri ve dışişleri bakanlıkla » suvari sınıfı » astsubay cavuş » ateş » goze gorunmek » kokusunu veya koku almak veya » m » ceşni tutmak » sutoğul » yuz sabunu » karga yuruyuşu » endustrileşmek » kebapcılık » ici beni yakar dışıeli veya s » dokuk » masoz » bir gunluk beylik beyliktir » cıkma » cığ » kirec taşı » ter dokmek » gonen » catınma » dar kacmak » camaşırcı » sadistce » burulu » uckurlu » ic guveyi girmek » oğut vermek veya oğutte bulunm » durum durum » cekiliş » geciştirmek » parcasıbağlıbulunan catal » muessis » kan revan icinde » cicek » gunluk » klikci » cıkışyapmak »

kız_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kız_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kız_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kız_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.