tdk sözlük TDK Sözlük

 

kız kelimesinin eş anlamı

kız kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kız kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kız kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kız kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
carevic » cekip cevirmek » mutalâa etmek » benzi ucmak » gorelik » inmek » lenincilik » ozlemini cekmek » inkılâpcı » yukselim » gecirgen » kokenlenme » gecmiş » yumuşak yuzluluk » goğus » azınlık hukûmeti » olum oranı » yuzeyinin her noktasına basınc » yuzmek » eski pusku » uclemek » bicimini alır hidrojenle oksi » gozlu » temel civisi » nitroseluloz » gorevden ayrılmak » carşıekmeği » cartır » olcunmek » obekleşmek » gozu alışmak » diz cokmek » merkeziyetcilik » cakmak » tahtalıkoyu boylamak » fiil cekimi » kıc » yabancısaymak veya tutmak » toren » ele gune veya ele gune karşı » suprulmek » cıplak alev » kukumav gibi duşunup durmak » cunupluk » uşurme » kuculmek » ic guvey » boşaltac » on tasım » gır gır gecmek »

kız_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kız_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kız_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kız_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.