tdk sözlük TDK Sözlük

 

kız kelimesinin eş anlamı

kız kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kız kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kız kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kız kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
altıkaval ustu şişhane » doşemelik » kurban olayım » altınıcizmek » duşkun olma durumu iptilâ » câk câk olmak » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » oz indukleme » golge » borekci » insan bicimcilik » calımlanış » kan emebilen halk arasında ba » yuz surat davul derisi yuz sur » yuzunden kan damlamak » acısınıcıkarmak » amaclanma » potibor » ayıgulu » ıspanaklıborek » kopru başı » ca » tespih cekmek » cırpmak » ahfeş in kecisi gibi başınısal » ust deri » alcıcı » ıska gecmek » gecimsizleşme » eşekcilik » sonra yalnız balistik kanunlar » parasınıcıkarmak » kulhanbeyi » uzun parca » orneklendirme » tenceresi kaynarken maymunu o » gocum » ciğil » ciceksime » lokoz » nobetleşme » alacağına şahin vereceğine ka » deve yuku » gorenekci » dert edinmek veya etmek » mustezat » veya metal bolum » icine cekmek » musavi » sabanın tutağına yapışan el ac »

kız_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kız_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kız_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kız_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.