tdk sözlük TDK Sözlük

 

kız kelimesinin eş anlamı

kız kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kız kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kız kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kız kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pic » doşemci » akce » cay servisi » surtukleşme » bahriye cifte tellisi » sozlu » kosteklemek » sarachane » gozum gormesin » kalbi carpmak » terennum etmek » ic mimarlık » dovuluş » gorunuş » acık » cıkmak » uzerine almak » kolcak » goğsu daralmak veya tıkanmak » suit » camlık » siyanurleme » yuzup yuzup kuyruna gelmek » bicim » gozyaşıbezeleri » sermayeyi kediye yuklemek » bahceli » armudun iyisini dağda ayılar y » zimmetine gecirmek » naciz » cirkin » supurge darısı » acısoz » muthiş » cektirmek » ovunek » cek valf » telhisci » guvenilme » kurt gibi kemirmek veya yemek » sınıkcı » tahassur » avanakca » umranlı » fince » kosinus » dev aynasında gormek » karacalılık » kunye »

kız_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kız_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kız_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kız_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.