tdk sözlük TDK Sözlük

 

kız kelimesinin eş anlamı

kız kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kız kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kız kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kız kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goz acıp kapayıncaya kadar » kahır veya kahrını cekememek » donuşturmek » olme » atasozu » govde » konsul » cıkarmak » sorgu suale cekmek » silindir prizma vb bicimindek » calpara » carpıklaştırma » flutcu » kuşayiş » yıkık dokuk » uretmek zihnî yetiler oluştur » mulkiyeli » oyun » cozgu » kıraclık » yere gecmek » tacikce » beyanat vermek veya beyanatta » omru uzamak » el ustunde tutmak » korpe » nefsi mudafaa » telgrafcılık » diktatorluk » uleştirilmek » tefessuh etmek » aracılığıyla duymak değmek e » uremi » tufekci » cıkmak » kopurme » ucuklaşma » urkekleşme » in » ozelliklerine gore bu organlar » icli » gecişim » kentcilik » unite » cuvalcı » zorunlu oğrenim » muzik dolabı » aktualizm » renk vermek veya rengini belli » bilincsiz »

kız_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kız_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kız_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kız_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.