tdk sözlük TDK Sözlük

 

kız kelimesinin eş anlamı

kız kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kız kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kız kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kız kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
buyukluk taslamak » hatırlatmak » el openlerin cok olsun » si » gorsel işitsel cağrışım » surme cekmek » cok şişmiş » kurneme » carşafa girmek » işportaya duşmek » gozlukcu » kireclenme » mukâfatlandırmak » at binenin veya işbilenin kıl » sonucunda ortaya cıkan ustun y » cektirme » ciceklenmesine dolayısıyla me » mutealiye » unvanı » kargılık » acından olmek » nefesli calgı » guncelleştirmek » ozdeşlik » şurekâ » duvenci » şenlik gormemiş » ozene bezene » şapka cıkarmak » gecmek » uzengileme » kocekce » temevvuc » seluloit » acıklık » habbesi kalmadıveya habbesi yo » iş ar » kalensove » buhtan etmek » goğus » yararlanarak yasalar cıkarmaya » gozetlenme » cok sesli » yuvaya donuş » guzellikle » hamursuz bayramı » sonucsuz » ağaclamak » ucmak » virus »

kız_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kız_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kız_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kız_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.