tdk sözlük TDK Sözlük

 

kız kelimesinin eş anlamı

kız kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kız kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kız kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kız kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
geleceği varsa goreceği de va » ustune toz kondurmamak » ucten dokuza » cec » cabucacık » yuzu olmamak » duşkun » mustehcenleşme » tadıgitmek veya kacmak » tuf » komşu acı » mumkun olmak » gudumluluk » cakmak » strukturalizm » olcuyu kacırmak » batınî » gorgulu » kok » sureolcer » dolambac » cin gulu » bonkor » paramparca olmak » duğun » veya metal kemer » kok sokmek » vefat ilmuhaberi » golcul » cayırlanma » azotolcer » sozu uzatmak » falakaya cekmek yatırmak vurm » tupcu » bir kulağından girip obur kula » tenkitci » pergelleri acmak » calkalamak » şarapcı » ardında yuz kopek havlamayan k » goturmek » beden hareketlerinin tumu » gostermek » cakırkeyf » arac » bulunan bolum kafa ser » frenkce » gurultusuz » gobek » zerduştî »

kız_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kız_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kız_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kız_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.