tdk sözlük TDK Sözlük

 

kız kelimesinin eş anlamı

kız kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kız kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kız kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kız kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ana rahmine duşmek » teamul hukuku » olaylarısonucu elde edilen bic » şarlatanlık ğı » hafıza » genizden konuşmak veya cıkarma » pacarız » tasasısana mıduştu » gockun » duello » tunek » kalpakcı » zumre » duzensiz » ozcesi » kuşuzumu » yuvarolcer » ic mimarlık » iskorbut » dikiz etmek veya gecmek » sut dokmuşkedi gibi olmak veya » guven mektubu » puskurtme makinesi » oz » kırlangıc » uyelik aidatı » makedon » cabuklaşmak » golgeleme » şeyleri genel olarak anlatmaya » cıkmak » ufurukculuk » gok gurultusu » ozgurleştirme » kose » hot demek » arasında den başka anlamıyl » gunlerden bir gun » tayfolcer » luks » copsuz uzum » centik » madde » kayışcı » kosnul » bıcak vurmak » ozlem » durum » duşundeş » bolum »

kız_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kız_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kız_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kız_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.