tdk sözlük TDK Sözlük

 

kız kelimesinin eş anlamı

kız kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kız kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kız kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kız kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
almanlaştırma » icine etmek » burc » saati calmak » orospu cocuğu » tıraşbıcağı » ipek boceği kelebeği » şuphesiz » yoresellik » gozu arkada kalmak » olumsu » gumburtulu » kalp akce » cevirici dili » dunyanın tadınıcıkarmak » boceklik » muhur basmak » zumrutlenme » gozukmek » cinkograf » bıcık » ceyizlik » surt allah surt » fusunkâr » yeşille lâcivert arasırenk el » gecer akce » pencuyek » acık sayım » sutu bozuk » surunceme » amerikan » ulu » kurumek » camuru karnında ciceği burnun » icin icin yanmak » lâf veya soz altında kalmamak » işdayıya duştu » yureği geniş » cat kapı » zıpcıktı » gozum gormesin » tarihce » yurutum » salcalık » kukurt ciceği » buğelek » ozleştirmeci » munhasır » kelebek ciceği » bec tavuğu »

kız_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kız_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kız_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kız_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.