tdk sözlük TDK Sözlük

 

kız kelimesinin eş anlamı

kız kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kız kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kız kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kız kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » oz su » parfumeri » alcalış » bıcaklanma » direnc » dolmuşcu » bileğine guvenmek » sacma » gonul rızası » carşaf gibi » buyuk mağaza » beliren olumle sonuclanan has » rumî » gonlu razıolmamak » sempervirens » uşenc » tarafından arabacıicin armağan » yuz beşlik » cizmek » hamursuz bayramı » hereklemek » kalorifer doşeyen veya onaran » kungurdemek » borc yemek » duzenlik » boylece » cizgi » zayicesine bakmak » dunyalık » bir veya tek başına » gumbedek » bocekler » celmeleme » gozcu » uygulama » maktul duşmek veya olmak » kullanılır » dinden imandan cıkmak » duşundurmelik » kor bağırsak » acma » korkuncluk » goğuslemek » o » savaşcı » gecirmek » gorum » hancerlenme » araştırılabilen olculebilen »

kız_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kız_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kız_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kız_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.