tdk sözlük TDK Sözlük

 

kız kelimesinin eş anlamı

kız kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kız kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kız kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kız kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kokertme » fiske fiske kabarmak veya olma » vukua gelmek veya vuku bulmak » kısmeti ayağına kadar gelmek » civi yukarı » boşcıkmak » tatlısu frengi » kulfet » gecenlerde » catkısız » yuksek oranda karbon bulunan k » sutlu » dukluk » susu vermek » cekimci » gozu acıklık » kanavice » yezidîlik » kotu haber tez duyulur » acınım » goruntu » yapay bobrek » bozukca » yukseklerde dolaşmak » musteşarlık » lu » canis lupus » mutecaviz » tesaduf » curukluk » gobek bağlamak veya salıvermek » gecmiş » uslûpsuzluk » cinkograf » gobek taşı » guzelleştirilmek » surgulu » değişme olayı tekâmul » pence penceye gelmek » omca » gluten tutkalı » cıngırdak » lupletmek » ince eleyip veya eğirip sık do » recetesiz » yansıtac » pacalarıveya kolları sıvamak » dert edinmek veya etmek » gorunmez kaza » cozumlemek »

kız_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kız_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kız_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kız_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.