tdk sözlük TDK Sözlük

 

kız kelimesinin eş anlamı

kız kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kız kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kız kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kız kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cifteleşmek » gecmek » catlamak » kapsama icine alma icerme » gune doğrulum » gunlu » ilâclamak » uclanmak » uzerine almak » uckun » utuculuk » guzelhatun ciceği » fâni dunya » ahmağa yuz abdala soz vermeye » cemenli » gıllugişli » el frenini cekmek » gomme » anam » kurkcu » gubre » inc » us » kışve yaz arasındaki mevsim i » oylece » kubalı » kucultmek » kuru yemişci » oksurme » gucune gitmek » gudulmek » gozetime almak » pece » gonlune doğmak » carpma işareti » acık bono vermek » buro » gormek » copurlaştırmak » siperlik » tutturmek » kacamak » sınır cekmek veya cizmek » cıkınlamak » ile beraber » kotuleniş » komur kalem » puturlenmek » duzenleyen ve genel olarak ilg » gocen »

kız_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kız_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kız_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kız_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.