tdk sözlük TDK Sözlük

 

kız kelimesinin eş anlamı

kız kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kız kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kız kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kız kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yenicerilik » gumruk » odullendirmek » yazıya dokmek » muddeiumumîlik » camurlatmak » kılıc cekmek » munasebetli » suje » orospu bohcası » yuk » ekmeden bicilmez » peklik cekmek » başlangıc noktası » ali » cay evi » vucut bulmak » kalenderiye » onleyen eğik bolum » tufekci » parcalarıkaynaştırma işi veya » imtizacsız » duğun ciceğigiller » kafasınıtutsulemek » ropdoşambr » yuzu olmamak » kosemenlik etmek » sendikacılık yapan kimse » gecinim » on lisans » ozur dilemek » yoneylem araştırması » medreseye duşmek » muhurcu » koşe koltuğu » yer camı » neler de neler maydanozlu kof » tulbent » ezcumle » cıplak » yuz yuze » sinekcil » lutfen » bir avuc » sacula » otumluluk » ust perdeden » gozleme » yaz somestri » bukuş »

kız_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kız_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kız_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kız_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.