tdk sözlük TDK Sözlük

 

kız kelimesinin eş anlamı

kız kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kız kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kız kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kız kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oğrenilme » cırpıştırmak » iştah kapamak veya kesmek » ulûfe vermek veya dağıtmak » alumin » bir cuval inciri berbat etmek » dokuk » okka cekmek » yuzyıl » cıkış » merdane » fıcılamak » goz gormeyince gonul katlanır » hava carpmak » ozdeşleştirme » enayi dumbeleği » aşcı » madan meden » vukua gelmek veya vuku bulmak » inhibitor » oğutulmek » dili damağına yapışmak veya di » tekme atmak veya tekme vurmak » guvensizce » cevirmek » surmek » yukseltmek » celik parca » ayıbınıyuzune vurmak » cucu » ic tuzuk » kuskunu duşuk » ana yon » oğutcu » terennum » defterini durmek » dilli duduk » dinim hakkıicin veya dinim aşk » duzmek » dolmuşculuk » asker cıkarmak » cetrefillik » bunun sonucu olarak da doğal ş » oldum bittim oldum olasıveya o » gonul » puskurgec » sucluluk duygusu » savaşcılık » sut vermek » popularite »

kız_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kız_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kız_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kız_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.