tdk sözlük TDK Sözlük

 

kız kelimesinin eş anlamı

kız kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kız kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kız kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kız kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kuremek » gecim kapısı » tesettur modası » oge » borc yiyen kesesinden yer » ickisiz » sacmacı » nonfiguratif » top cam » kore » hindolog » etut » golfcu » ya sabır cekmek » akıl icin yol veya tarik birdi » erik receli » başlangıc noktası » masor » cuhadar » acık oy » ustune evlenmek » muşkulleşmek » oncel duzen » celik kalemi » yeniceri ocağı » alt ust boreği » papara veya zılgıt yemek » ceviz ici » cocuklar » ağac sansarı » goverme » bukme » gecmesi » duruma gelmek » carpık » uslu durmak veya oturmak » lupculuk » boğurtlen » muteallik » uretkenlik » gocebelik » geciştirilmek » hazır corba » duşman duşmana gazel veya yasi » rantcı » puren » cullanma » ne yârdan gecer ne serden » akburcak » beklenmediği umulmadığıveya c »

kız_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kız_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kız_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kız_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.