tdk sözlük TDK Sözlük

 

kız kelimesinin eş anlamı

kız kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kız kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kız kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kız kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıt » izazuikram » sokmek » cubuk » dort » veya giysinin uzerine konulan » cıkmak » keyif catmak » ali kıran başkesen » cırpmak » soğe » eğir koku » yuze vurmak » cıkarmak » akcıllanmak » suvari sınıfı » cekirdek » tezayut » tunc » methiye duzmek » bocekler » hatır gonul bilmemek saymamak » yumuşakca » inkâr etmek veya inkârdan gelm » tanrıkorusun » talip cıkmak veya talibi cıkma » abesle uğraşmak veya abesle iş » kanıbaşına cıkmak veya sıcrama » kocek » gobek » suzgun » elcilik etmek veya yapmak » ihtiyac » kopru kurmak » odeme » dokuntu » bazıbitkilerin turlu organları » musavatsızlık » saclımeşe » cizelge » gonlu ile oynamak » gecici » supruntucu » tereddutle » zırhlıguc » okultizm » tunclaştırma » belirli gecmiş » kıt a sahanlığı » kulleme »

kız_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kız_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kız_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kız_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.