tdk sözlük TDK Sözlük

 

kız kelimesinin eş anlamı

kız kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kız kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kız kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kız kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cimlenmek » yuzustu kalmak » hava calmak » en kucuk birliği goze » ciceklemek » cağırılma » duzleşmek » cilve etmek veya yapmak » gozunu acmak » kırılıp dokulmek » furs » ismi cıkmak » x x » değer duşurumu » uzengi taşı » baba oğluna bir bağbağışlamış » gomuluş » dibi kırmızımumla veya bal mum » azaltmaya yarayan arac egzoz » muteammim » cift surmek » zuluf » ceper cekmek » duzeltmen » ucra » tekeline veya tekellerine alma » taklitcilik ği » si » kupeşte » carpıntısız » kabına dokmek » muhimsemek » cıkma » carşıve pazar dolaşmak veya ge » kabak ciceği gibi acılmak » delikli taştekne » bicimini alır hidrojenle oksi » bilânco » yamalıbohca » cin carpmışa donmek » oğleuzeri » caca » cicek » canıcıkmak » cınlatış » bayağıkacmak » kaplıkapak » musaade » suclu olmak » ordek »

kız_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kız_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kız_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kız_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.