tdk sözlük TDK Sözlük

 

kız kelimesinin eş anlamı

kız kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kız kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kız kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kız kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
surum surum surunmek » damlaya damlaya gol olur » kacmak » buyukluk hastalığı » isteyeninin bir yuzu vermeyen » onderlik » dokuntu » yerleşim yerinden başka bir ye » coğulcu » beklenmediği umulmadığıveya c » onemsizlik » barutcu » evc » di » onleyici » gun gormez » olcmede kullanılan alet » tuysuz » odlekce » one duşmek » veya rejimi değiştirecek bicim » komurluk » maden yunu » ciğerimin koşesi » hucuma kalkmak » cakıldama » olcek » catal kuyruk » iki eli şakaklarında duşunmek » yokuşcu » cift halka » mutecaviz » şantoz » fit vermek veya fit sokmak » giderlerini tur ve ayrıntıları » zerzevatcılık » saygıduymak veya beslemek » mecusîlik » odemeli » guzlek » kucuk » goğus boşluğu » cingene palamudu » copcatan » yahudi almancası » raportor » mustehzi » yakacak » tahsil gormek » gok gurlemesi »

kız_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kız_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kız_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kız_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.