tdk sözlük TDK Sözlük

 

kız kelimesinin eş anlamı

kız kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kız kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kız kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kız kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozerkleştirmek » beli bukuk » mueddep » ciftelemek » karşılıklıbirbirini dovmek » ince karton parcası kartvizit » cit » bolme » ciğnemik » mutalâada bulunmak » cıkma durumu » os » mulkiyeli » donelemek » arap uyandıveya arabın gozu ac » on vurgu » keyfini kacırmak veya bozmak » yerle gok bir olsa » beyninde şimşekler cakmak » jeofizikci » dumduz » takarrur » uclanmak » yuzu ak » tarih oncesi » yuksek » su » doruk cizgisi » dunyasından gecmek » seluloit » ezinc » kın kin » goz bağcılık » İsa yıkusturdu muhammed i mem » cıkma » orneklik » gibi şart niteliğinde olan bir » ust deri » derisini yuzmek » sade birimler boluğu » muslumanlaştırmak » ici icini yemek » cıyan » yukletme » goze bilimi » cekirge » monu » dik ruzgâr » formulleşme » cağlamadan catlamak »

kız_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kız_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kız_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kız_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.