tdk sözlük TDK Sözlük

 

kız kelimesinin eş anlamı

kız kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kız kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kız kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kız kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
surek avı » mız miz muz muz » yuzune gulmek » kısmî secim » gozu dalmak » obus » acmak » gurleyiş » konferanscılık » ic guveyinden hâllice » suruden ayrılmak » dem dokmek » cekiniş » sozluk bilimi » gibi birtakım makinelerin işle » duzenleşik » mongolist » bağlantıunsuzu » musvedde » ustune ustune gitmek » solpumek » cıfıtlık » marunî » olmek » malın gozu » soğdurmek » caresiz » yalınc » dalga yuksekliği » alcak yaylak » gonlunden kopmak » ufunet » başıyastık yuzu gormemek » eceli gelen kopek cami duvarın » murtefi » murai » uretmek » bicim » torpulemek » cınsabah » fikstur » ust » eşeği duğune cağırmışlar ya » camaşır ertesi olmak » arpcı » ceviri » transit gecmek » mısır tavuğu » gunduz kulâhlı gece silâhlı » cift »

kız_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kız_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kız_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve kız_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.