tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabanın zıt anlamı

kabanın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabanın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kabanın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kabanın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
supurtmek » kitapcılık » okuz » yuz yuze gelmek » vızvız boceği » analıkuzu kınalıkuzu » kahır yuzunden lutfa uğramak » ışıl kufler » turkcesi » uzulmek » munavebe ile » odev bilmek veya saymak » acık sacık » surunmek » frenkleşmek » yukseltmek » hil at » vinc » cağa » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » turk biberi » pilic gibi » gozu acık » ana yon » ozur dilemek » surunuş » uslûplu » derdini soylemeyen derman bula » ilk iki dereceyi kazanacak atı » harp acmak » cusse » olmek var donmek yok » erosculuk » akraba cıkmak » otu cek kokune bak » herkesin gonlunde bir aslan ya » bukturmek » yuzbeyuz » gelen paşam giden ağam » sonuclandırma » pecelenme » tarafından arabacıicin armağan » soğuk calmak » cervişli » tebeddul » kafa goz yarmak » cınlatmak » istenc » tunmek » icin kullandıkları ozel olara »

kabanın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kabanın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabanın_zıt_anlamı nedir ve kabanın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.