tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabanın zıt anlamı

kabanın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabanın zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kabanın zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kabanın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oğlak » hurriyet » cığralık » bukmek » solpumek » cift kişilik » kundeye gelmek » tadıtuzu kalmamak veya tadıtuz » anasınısat veya satayım » gecek » keciyi yardan ucuran bir tutam » dortleme » bıcak gibi kesilmek » in » bonce » tul » duzlenme » candı » karagul » carpmak » sonra yalnız balistik kanunlar » vucuda vermek aşıyapmak » ucuş » cadır » kışve yaz arasındaki mevsim i » percinleşme » habbesi kalmadıveya habbesi yo » teeddup » işguc edinmek » butunu hars ekin » sodyum sulfat » kopeği bağlasan durmaz » mutegallibe » dumtek tutmak » kacak » kan akcesi » surumsuzluk » yureği ağzına gelmek » turkuaz yeşili » bıcak gibi » sozlenme » cağrısız » sonuclandırma » murettiplik » derinlik kayacları » cilemek » gozunde şimşek cakmak » sonuc niteliğinde başka bir bi » yalcın » ortalığı almak »

kabanın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kabanın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabanın_zıt_anlamı nedir ve kabanın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.