tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabanın zıt anlamı

kabanın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabanın zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kabanın zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kabanın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gocmek » gonulsuzluk » kulceleşmek » tuylenme » oltu kebabı » feleğin cemberinden gecmiş » cenebaz » cayırlık » kendini aşağıgormek » faaliyete gecmek » icgudu » insanlıktan cıkmak » sucuğunu cıkarmak » surdurum » goreli » ozellik » varlık gostermek » ust » tıkırıyolunda olmak veya gitme » kapuşon » cekiye gelmez » kırağıcalmak veya vurmak » kılıc » boku cıkmak » ruhiyatcılık » borcluya yazdığıbildiri » ağzıacık » cocuk bilimci » tumsekleşme » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » ceki » anlam cıkarmak » imanıyok kısa soyleyişle » atsan atılmaz satsan satılmaz » kunefe » gayya » kılıchane » puskurtme makinesi » kakırdak poğacası » musrif » sutuncuk » okuz » corek mantarı » kotuye kullanmak » gecenlerde » kız bocekleri » canım » kandırıcı İnandırıcı » dikiz etmek veya gecmek » dalga gecmek »

kabanın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kabanın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabanın_zıt_anlamı nedir ve kabanın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.