tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabanın zıt anlamı

kabanın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabanın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kabanın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kabanın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gosterilen » salakca » oru » gosterme » ayınlarıcatlatmak » calkalanmak » burumek » daha neler » guncelleştirmek » kose sakal » kopcalamak » yuzu asık » tunc kafiye » ozleşme » muhendislik » fincancıkatırlarınıurkutmek » iz » gecme » vechişebeh » portlek » kâğıdından değişik olanınıbulm » kurek kemiği » top atmak veya topu atmak » cıkma » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » golge balığı » failimechul » musamaha » uşenc » uzatmalıcavuş » can borcunu odemek » gun ağarmak » ağzından cıt cıkmamak » surdurum » değişiklik onergesi » gecme namert koprusunden ko a » paradan cıkmak » guderici » ay donumu » cimcek » stereoskopik cift » allah dirlik duzenlik versin » calkalamak » gan gen kan ken » goz ardıetmek » bakılmadan secilen şey » suslu uslûp » sutliman » gonul avcısı » acıklığa kavuşturmak »

kabanın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kabanın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabanın_zıt_anlamı nedir ve kabanın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.