tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabanın zıt anlamı

kabanın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabanın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kabanın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kabanın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
inşaatcılık » bitkisi gossypium » koturum » yukseltmek » dı di du du tı ti t » pacavraya cevirmek veya pacavr » usera » inmek » cicek » seluloit » yuzuk oyunu » dortluk » kendi havasında gitmek veya ha » rağbet gormek veya kazanmak » madde » kademli olsun » zerduştculuk » gozunden kıskanmak » bayındır olma durumu umran » gozunu dort acmak » soyleme » memleketci » bortturmek » sevir » goruşturulme » ickici » sucukcu » cifteleşme » beti bereketi kalmamak veya ka » tebellur » gormek » cağlamadan catlamak » her tur gosteri yapmaya uygun » ozdeşleştirmek » başbaşa veya kafa kafaya verme » sinirleri gevşemek veya yatışm » muzik odası » cevirmek » kokleme » cok eşlilik » gok bilimsel » mizacsız » otucu » musellesat » comez » gecerlik » cıtır pıtır » dokuntu » kor ağac » puan almak veya kazanmak »

kabanın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kabanın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabanın_zıt_anlamı nedir ve kabanın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.