tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabanın zıt anlamı

kabanın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabanın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kabanın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kabanın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
k » dağarcığındakini cıkarmak » kurkculuk » guzel » ecel şerbeti icmek » cokluk » yemek » seyret » civici » karikaturist » sade birimler boluğu » limon kufu » falcete » kendini toparlamak veya toplam » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » sacısakalıakar gibi » temayuz etmek » hece olcusu » ne bicim » borusunu calmak » zumre toplantısı » tatlısozlu » fizikci » insanların aynısoydan gelmişol » yureği tukenmek veya yurek tuk » cenesini dağıtmak » habeşî » ici icini yemek » ozlenme » sıcan deliğe sığmamış bir de » dili başka bir dile calmak » surtukluk » acıkcı » mercekten oluşan optik alet » calım » yunanca » allah ecir sabır versin » kıcın kıcın gitmek » emeği cekilmiş » kopru başı » huseynî » dunya malı » ecele care bulunmaz » cozucu » deve yuku » şaibe altında tutulmak » calkantısız » butun » tek cenekliler » terzi kendi sokuğunu dikemez »

kabanın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kabanın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabanın_zıt_anlamı nedir ve kabanın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.