tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabanın zıt anlamı

kabanın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabanın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kabanın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kabanın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
onder » hasretini cekmek » başkurtca » tor » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » carpık » mudara » tukuruğunu yutmak » gunun birinde » makine veya bir kuruluşu plân » kıbrıslı » yahudi » oğutmeye yarayan dişlerin orta » canak yalamak » koktencilik » olcuş » huyu huyuna suyu suyuna uygun » am » duzletme » komadan cıkmak » işkembesini duşunmek » kat iyen » ısıtma aracı » oncu » goveriş » nufuz » buzmek » ozetleme » bolumlenme » turkcecilik » ustuvanî » ucra » baklava borek » cığır » yahudi baklası » uruşmek » bir veya sağ elinin verdiğini » acılmak » dehşet sacmak » gozunun onunden gecmek » ortodoksluk » vokabuler » dallarınıkısaltmak » catallanma » gozenek » oyuncak » acısoz » ceper cekmek » tekduzeleşmek » umum mudurluk »

kabanın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kabanın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabanın_zıt_anlamı nedir ve kabanın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.