tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabanın zıt anlamı

kabanın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabanın zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kabanın zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kabanın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yapılmışeğreti perde » kendini naza cekmek » gun batımı » doğen » u » cozulme » demir uzerinde » genellikle orduda veya yatılıo » mahşere donmek » suru » mukemmel » yan gozle veya yan gozle bakma » dualist » ceğmellenmek » anlamıverir » secmek » soz veya lâf aramızda » duyuustu » gunduzsefası » surrealite » allah ın gazabı » allah tan » basın ozgurluğu » goruş » soylemek » gecerletme » oykuleştirmek » koylu kentli » gozu kalmak » ulger » sukût » burnu havada veya kaf dağında » avar » olmek var donmek yok » gorunmek » gucendirici » nemce » dinc » bayramustu » amac » burnundan duşen bin parca olma » karaağac » burumcuk » kundakcılık » sacaklı » muz » civisiz kalkan » pluralist » allah dirlik duzenlik versin » esperanto »

kabanın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kabanın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabanın_zıt_anlamı nedir ve kabanın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.