tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabanın zıt anlamı

kabanın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabanın zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kabanın zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kabanın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gocebeleşme » yağlıkomur » yola cıkmak » mumeyyizlik » gunleri sayılıolmak » akımınısağlama işlemi » mulâzım » alnından opmek » yandan carklı » kuculmek » soyleniş » kocuşmak » mustakim » cuha ciceği » adamın iyisi alışverişte veya » arbutus uneda » koyungobeği » catıkaplayıcı » catal iğne » faslı » kilus » gok gurultusu » gun » zevkinde olmak veya zevkine ba » buyuk terim » mustakbel » a e » tuneme » gockun » perde cekmek » comeliş » tutturac » urfa kebabı » muslukcu » pecenekce » cığırma » ders calışmak » yonetme » egeli » rukuş » musemma » nazi » yonetilmek » cenesi duşuk » tadıgitmek veya kacmak » kotumseme » babaîlik » korler mahallesinde ayna satma » nobet » tefekkure dalmak »

kabanın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kabanın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabanın_zıt_anlamı nedir ve kabanın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.