tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabanın zıt anlamı

kabanın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabanın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kabanın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kabanın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hızlısağanak tez gecer » alımlıcalımlı » uzerine oturmak » eline cabuk » kotuye cekmek » hatırıicin » deliye her gun bayram » madde » tukurmek » gecirmek » ahkâm yurutmek » guneştutulması » tebellur etmek » urokultur » japon gulu » acıklıkolcer » bahcecilik » copluğu » usanc vermek » calık » ayarlanması » işbirine kalmak » gonulsuzce » kavurmac » har gur » cam sakızıcoban armağanı » ustune duşmek » hodukluk » mutevehhim » cicekleşmek » donmek » ilgincleşme » yuzune bakmamak » emanetci » hiclik » burokratik » dovuşken » hukmetmek » bu yuzden » cevirmek » okceci » utopyacı » balkanlılık » cırpmacı » beylikci » lu » terennum etmek » ayağına dolanmak veya dolaşmak » insan eli değmemişveya dokunma » taşa cekmek »

kabanın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kabanın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabanın_zıt_anlamı nedir ve kabanın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.