tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabanın zıt anlamı

kabanın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabanın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kabanın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kabanın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
aracılığıyla duymak değmek e » kacmak » bunların taklidi olan madde » işkence etmek veya yapmak » cozumcu » altayistik » kıkır kıkır gulmek » opuşmek » soylence » bicerbağlar » organizmaların oluşturduğu bir » akşam guneşi » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » makyavelizm » onleme » saymakla bitmemek veya tukenme » mutevekkil » sectirme » karşılıklıbirbirini dovmek » komşu komşunun kulune veya tut » gerekcesiz » ı i » dumanıustunde » cığırmak » beklenmediği umulmadığıveya c » koyun can derdinde kasap yağd » monitor » edinc » yuksek » gunun adamı » danscı » ic kuyu » seksuel » yureğine bir şey cokmek » aklından gecmek » halat cekme » ordovr tabağı » sel goturmek » carpı » gumruksuz » servise cıkmak » murur » ahretini yapmak veya zenginleş » munasip bulmak » icrek » hoşduruma gelmek » kahpenin dolu » yol acmak » cift capraz denir » yuf ervahına veya ervahına yuf »

kabanın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kabanın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabanın_zıt_anlamı nedir ve kabanın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.