tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabanın zıt anlamı

kabanın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabanın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kabanın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kabanın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guneşgunu » goz boyamak » durumu duzelmek » selektor » celişme » ozel mulkiyet » yontem » gelinfeneri cerasus padus » parca parca » yuksuk kadar » ipek boceği kelebeği » bortturme » coplenme » kok » buyur » kardeşkardeşi atmış yar başın » cobanlık » carpılma » cizicilik » ortak veya kuma gemisi yurumuş » ağzınıacmamak » capraşıklaşma » duğun dernek » surme » depara gecmek » kokun gecmesi » dekartcılık » ucleme » golge » şifayıbulmak veya kapmak » golge gibi » fuzesavar » aracılığıyla duymak değmek e » cıkmak » gonullu » elle tutulur gozle gorulur vey » donmek » ceğmellenme » yerinden yonetim » gulle gibi » gunahkâr » demirbaştan duşmek » gozlenmek » ciğdem » kokturkce » bir arpa boyu gitmek veya yol » alcalış » parca başına » carpmak » ne soyluyorsun »

kabanın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kabanın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabanın_zıt_anlamı nedir ve kabanın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.