tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabanın zıt anlamı

kabanın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabanın zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kabanın zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kabanın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tumler » İki veya daha cok maddeyi birb » iceriye dalmak » kırk yıl kıran olmuş eceli ge » karacayca » bîcarelik » hint safranı » paracol » duşunucu » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » dağkoyu » gun yeli » cağma » yolustu » gozu gormemek » murekkepci » acındırmak » kendi koşesinde yaşamak » civi » ucmak » sandvic » surrealizm » doğaclama » mumeyyizlik » cırpmak » on kol » oğretim bilgisi » her biri mesame » gonlu kalmak » mecusîlik » kukre » duldul » molotof kokteyli » koc yumurtası » goturmek » gosterişlice » cekeleme » duşkırıklığı » kırdığıkoz veya ceviz kırkıvey » carpışma » mercimek koftesi » oz kardeş » tohmetli » ahlatın veya armudun iyisini d » ozellik başkalık ayrım » arıbal alacak ciceği bilir » barışcı » ucurumlaşmak » mancuca » amplifikator »

kabanın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kabanın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabanın_zıt_anlamı nedir ve kabanın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.