tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabanın zıt anlamı

kabanın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabanın zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kabanın zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kabanın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sungulenmek » kendi kendini yemek veya kendi » kacımsama » hesap vermek veya hesabınıverm » ici bayılmak » ucleme » suzgunleşmek » acık liman » ceyizlemek » ceşitleme » cul » yer ozekcilik » mukâfaten » gorelilik » hacet gormek » oc almak veya ocunu almak » burnu buyuk » kucuk burjuva » gun kavuşmak » gobeği biriyle bağlıveya berab » bakır calığı » borclandırmak » dediğim dedik otturduğum veya » carpık curpuk » ucurum » capacullaştırmak » cilek » pamukcu » bulgaristanlı » mubareze » gozunu acmak » futuhatcı » cekirdek » kavanco » curutmek » ahıcıkmak » profesorluk » bize de mi lolo » ovuluş » iki yuzlu » surundurme » keci yolu » ozleştirmecilik » bornova misketi » cuvalsız » acık oturum » ucret » centikli » sokukcu » umitlendirmek »

kabanın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kabanın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabanın_zıt_anlamı nedir ve kabanın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.