tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabanın zıt anlamı

kabanın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabanın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kabanın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kabanın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kontak acmak » surmelenmek » bazlamac » rucu hakkı » ahlatın veya armudun iyisini d » hayata kusmek » kâğıda dokmek » spekulâsyon » yontem » hilâfetcilik » yururluk » ne yuzle » gozetilme » catışkı » kaca kac » kendi icine cekilmek » cakmak » koşebent » acık eksiltme » koksuz » antep fıstığı » olu mevsim » gozunu hırs burumek » er » az tamah cok ziyan getirir » deveyi yardan ucuran bir tutam » cağlayış » suzuntu » comlek » ozel » ac gezmektense tok olmek yeğdi » şakşakcılık » kirizma yapmak veya etmek » fırca cekmek » cekim » elimi sallasam ellisi başımıs » umuda duşmek » telefon kulubesi » yeniceri ocağı » maddelerden yapılmışkucuk tutt » yayla gulu » organların her biri » yucelme » oldum bittim oldum olasıveya o » oncecilik » kalıc » ca ce ca ce » mudekkik » otuşmek » perdrix »

kabanın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kabanın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabanın_zıt_anlamı nedir ve kabanın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.