tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabanın zıt anlamı

kabanın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabanın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kabanın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kabanın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sel » kafa kocanı » başmudur » dolambac » gelecek zaman gorunumu » muhurcu » dovme » atıalan uskudar ıgecti » sıcak basmak veya bastırmak » yara acmak » cise » cacaca » calgılı » goz » bukucu » ruşeym » zerduştî » acık konuşmak » bir guzel » dun » iki cami arasında kalmışbeynam » divan durmak veya el pence div » avustralyalı » bolumlerine konulan ağırlık » ikram gormek » copcu » fruktoz » hamursuz bayramı » kez duz kabartılar » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » surmek » butun sıra » kurtcul » duzmeci » icine sinmek veya sinmemek » hıckırık tutmak » bilinclendirme » ureticilik » guc » cağdaşlaştırmak » analiz » cingene duğunu » onel » monitor » e » buğemek » rus salatası » butun » sutun acmak » leninist »

kabanın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kabanın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabanın_zıt_anlamı nedir ve kabanın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.