tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabanın zıt anlamı

kabanın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabanın zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kabanın zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kabanın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozu yememek » tulûatcı » arkaya bırakmak veya koymak » goz merceği » goz kapağı » antik cağ » soğdakca » acacak » gucluk » katmerli katmerli gulmek » olu sezon » borcluluk » oğrenci kartı » parca » yaydığıgozle gorulen ışıma » deniz gecişi » dibi gorunmek » gulle » uzgorur » kirecsizlenme » cizgilerden oluşmuşşekil cizg » maz mez » karacayır » boşcıkmak » cuvallamak » kacırmak » elektrik duğmesi » sacıntı » carpılmak » cokertme » muhur » mızıkcılık » işbaşa duşmek » oksuruş » nufus » sınava cekilmek » gozu kapalıolmak » kucuksemek » calgıc » pestilini cıkarmak » universite » copurlaşma » eklemek karıştırmak ilâve et » bukulgen » uc » gocurmek » kıvanclı » cıkarmak » inmek » insanicincilik »

kabanın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kabanın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabanın_zıt_anlamı nedir ve kabanın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.