tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabanın zıt anlamı

kabanın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabanın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kabanın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kabanın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozu acık » icin surulen kimyasal madde » herkesin yararlandığı » gecirilmek » allah seni inandırsın » yakından bilmek veya tanımak » cocuk peydahlamak » olu deniz » buzuk » levha » tepeli dalgıc » daim etmek veya eylemek » kulleme » goturulme » cırpmak » donuşumlu » yerkure » gecmiş » mucehhez » kanıtlamak » allaha ısmarladık » gotlar » meniskus » teessus etmek » kenyalı » sureksiz unsuz » burnu surtulmek veya burnu sur » cıpır » Şafiî kopeği gibi titremek » olunmek » kasetcilik » mucevhercilik » kokusunu veya koku almak veya » kulup » elinde bulunduran kimse » mısır daki sağır sultan bile d » ceki » gosteren » yazılan yazıveya yapılan resim » guneşlik » soğutlu » yurutum » hayrete veya hayretlere duşmek » maymuna donmek » sağcıkarma » bin yaşa » bir gunden bir gune » cizgilik » ozleşme » ceyizlenmek »

kabanın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kabanın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabanın_zıt_anlamı nedir ve kabanın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.