tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabanın zıt anlamı

kabanın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabanın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kabanın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kabanın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gosteri adamı » kevser » parca » kostere » başbaşa veya kafa kafaya verme » cevrelerine saldıklarıkendiler » duz » şeytan durtmek » hukum surmek » ustume iyilik sağlık ustune u » civiletme » bukturme » sorguclu » kat îleşmek » cavuşkuşu » kucaktan kucağa dolaşmak veya » dallarınıkısaltmak » yonelmek » sıcan yolu » cur etkâr » frenkleştirmek » icre » alp yıldızı » sermayeyi kediye yuklemek » cicek bahcesi » ors » ici kalkmak veya kabarmak » durumuna donuşmek » sozleşmeli » subyan koğuşu » cozmek » gecilmemek » allah tan umut kesilmez » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » uflenme » bıckınlaşmak » soylemek » ikindiustu » yorunge » duzenli ordu » govdelenme » oyku » guc » kuzey yıldızı » kor duman » okulu asmak veya kırmak » panslavizm » celmek » oğretim » biri nusha »

kabanın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kabanın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabanın_zıt_anlamı nedir ve kabanın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.