tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabanın zıt anlamı

kabanın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabanın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kabanın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kabanın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
her ne ise veya her neyse » orek » dolek » portor » butunleyici » ozetleme » copluğu » ilâclanmak » piyasaya duşmek » donemec » butunu » zerzevatcı » beden hareketlerinin tumu » mulemma » dunyayızindan zehir etmek veya » cizecek » eski dunya » koyungobeği » kapıyıbuyuk acmak » surre » suzdurmek » cubuk makarna » yukselme » uye tam sayısı » inekcilik » lâf veya soz altında kalmamak » adamına catmak » nikaragualı » genc » kul rengi » istenccilik » işine gelmek veya gelmemek » calgıc » fuzyon » ruyasında gorememek » bir ağac ciğde zizyphus jujub » ustune başına etmek » ciğleşmek » ocakcı » ciziliş » hurmet etmek » bohcacı » kulfet » orumceklenme » dort ayak » bilinc » basıp gecmek » emlâkci » sacma » maltız kecisi »

kabanın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kabanın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabanın_zıt_anlamı nedir ve kabanın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.