tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabanın zıt anlamı

kabanın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabanın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kabanın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kabanın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ceyiz cemen » cerkez peyniri » dunyayıtutmak » oğretici » geckin » kıvanclanmak » goz taşı » huyu huyuna suyu suyuna uygun » gecirmek » guclu » usderi » ovunmek gibi olmasın » ozbekce » cemberden donmek » tekniği » alkışcı » olmuşveya pişmiş armut gibi el » yolu » pence atmak » akla zarar veya ziyan » neşvunema bulmak » kulturel antropoloji » cığırtmak » plâstikci » guderihane » dişgecirememek » subyan » odenek » anka » sırtcı » işin icinden cıkmak veya sıyrı » yuzer » okcu » birkacı » tepeustu » kukreme » borc yiyen kesesinden yer » kılıc balığıgiller » camcak camcak » kemalpaşa tatlısı » suslendirme » icini kemirmek » catlama » tutsulenme » merkur » cınlama » kıctan bacaklı » kaca kac » kun » rak rek »

kabanın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kabanın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabanın_zıt_anlamı nedir ve kabanın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.