tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabanın zıt anlamı

kabanın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabanın zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kabanın zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kabanın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
apacık » cocuk » on tasım » toharca » yuzu tutmamak » suzgun bakış » yururlukte olmak » muştemilât » helvacıkoku » cekememe » eroscu » bulunduğu yer basamak » acıklık » golgelemek » yaradan tanrı rab mevlâ » suc duyurusu » maltalı » cekimci » surtunmek » yuz kızartıcısuc » cağrısız » ceneleşme » tohmetli » mutercim » bilimsel duşunce » cifte atmak » arafat » olarak belirtilmişbicimi sıyg » gonul eri » boğurtme » losemi » silip supurmek » kulleniş » gozu gormemek » kazaya rıza gostermek » sacık » tuyleri icin avlanan bir kuşso » kotuleyici » veren silâhıbu hedefe doğrult » durumuna gelmesi gerilme karş » yb » kaymak bağlamak veya tutmak » cifti bozmak » turuncgillerden hindistan da » İngiliz sicimi veya ipi ile as » budak ozu » yuz verince astar istemek » cokbilmiş » mutemadiyen » cakmak »

kabanın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kabanın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabanın_zıt_anlamı nedir ve kabanın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.