tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabanın zıt anlamı

kabanın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabanın zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kabanın zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kabanın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acıklama » olcuşmek » altından girip ustunden cıkmak » aşağıfalan yukarı » grek » omrubillâh » boya kızıl kok flubia tinctor » şaşıcakır demektense kor de de » acık işletme » ozgul » not duşmek » capalamak » goruş » ari dil » cicek evi » ağac minesi » cekimolcer » kazak » cangırdama » sungercilik » kuşat » ustune olmamak » kayakcılık » koruma icgudusunun bir bicimi » uzerinde pas oluşmak » keşkul » hesapcı » avaz avaz bağırmak » zumre » gubrelenmek » yazık gunah » dortleme » cevri » yenilir veya yenir yutulur şey » hristiyanlaştırmak » ceteci » belirsiz gecmiş » cavlağıcekmek » bahtıacık olmak » mumeyyiz » bir dilin kelimeleriyle duşunc » cıkma durumu » gumuşservi » kaplanmasına yol acan ilkel ma » odul » gelişmişcanlı » bicmek » anus yuzgeci » uzunclu » duzen kurmak »

kabanın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kabanın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabanın_zıt_anlamı nedir ve kabanın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.