tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabanın zıt anlamı

kabanın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabanın zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kabanın zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kabanın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
karanlığa gomulmek » son pişmanlık fayda vermez vey » dunya gormuş » ussubay » susleme sanatları » sut mavisi » bağlaclıtamlama » hareketin yeniden kurulmasıyla » mubalâğa etmek » iplik cekmek » yore » cağırma » horozu cok olan koyde sabah ge » capraz » ceğmellenmek » yunan » b » tarakcı » oğrencilik » mulâhaza yapmak » bir kararda bir allah » yer bicimleri » ar » yuzune karşı » od dışı » umitli » cıkma » comlekcilik » colak » yuzuk takmak » gayrimusmir » mutelezziz olmak » percinli » gun yeli » halıdan yapılmışiki gozlu torb » dirsek curutmek » yalnızca hikâye etmeye ağırlık » cengel » cokelge » cınlamak » bir tutmak veya bir gormek » karagoz oynatmak » madde » cocuk » mustakil » olu » orum » değişkene gore hesaplanan sayı » gulerim veya guleyim bari » luzum yok »

kabanın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kabanın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabanın_zıt_anlamı nedir ve kabanın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.