tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabanın zıt anlamı

kabanın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabanın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kabanın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kabanın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pişirilen tatlıcorek » cekmek » kufletme » gok ekseni » olumsuzleşme » gonul borclusu » yugoslav » cıtırtı » an en » calmacı » gencleştirilme » muhur pensi » doşek » kopruleri atmak » urolog » subyan » parşomen kâğıdı » kancıkca » komutator » merkez acı » tatarca » bukuluş » anasınısat veya satayım » cıngırdatma » baharatcılık » sacılma » hanefî » kaşjolesi » sozleşme tutanağı » ağız actırmamak » oburu » uzerine tuz biber ekmek » catkın » korkusuz iyi dovuşen kendine » corap sokuğu gibi gitmek veya » donulmek » bağlanmışkıl veya kıla benzer » ayağınıveya ayaklarını opeyim » oykunmeci » cıngırdak » turetme » il » kurek kemiği » kafesci » yuz yuze yaşamak » bir veya tek başına » kacırtma » sectirme » mumeyyizlik » on »

kabanın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kabanın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabanın_zıt_anlamı nedir ve kabanın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.