tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabanın zıt anlamı

kabanın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabanın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kabanın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kabanın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
icat cıkarmak » t cetveli » osmanî » care » acılmak » denize acılmak » bir daha yuzune bakmamak » soylenilmek » her telden calmak » sorguc » turancılık » gule oynaya » daha da geliştirmek amacıyla b » saydam veya donuk vernik » vergi mukellefi » fransızlık » cemrenmek » nesne » kokten dincilik » dili donmemek veya donmek » bulunmalarınısağlamak amacıyla » muteber olmak uzere » aclıktan gozu veya gozleri kar » teberruz » coğul eki » orgutculuk » ihrac » kakac » borc » işin icinden cıkmak veya sıyrı » suslenmek » oturuklu » damarına cekmek » rufaîlik » borc yiyen kesesinden yer » suya duşmek » yureğini eritmek veya sızlatma » sukûnetli » goynuk » konduit » kafayıyere vurmak » porsuk » taksit odemek veya taksit verm » gecer akce » flut » derisini yuzmek » uc buutlu » ciftleme » roportajcılık » leyleği havada gormek »

kabanın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kabanın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabanın_zıt_anlamı nedir ve kabanın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.