tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabanın zıt anlamı

kabanın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabanın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kabanın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kabanın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cuvallatma » arac ve gereclerle donatma » kukurt » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » cukur » bağrışcağrış » gumuşlenmek » yonetiş » huviyet cuzdanı » cevirme » acmak » tuplu » baltasıkutukten cıkmak » divanımuhasebat » dermanıkesilmek veya dermandan » alt guverte » kan başına sıcramak veya beyni » caresine bakmak » zerzevatcı » ortmek » orman sıcanı » isteğinde direnen kimse » kulturfizik » pes perdeden konuşmak » gulutcu » allah bahtından guldursun » koyuvermek » cepic » yanlışhesap bağdad dan doner » bulunduğu yer basamak » muthiş » koklemek » yuklenmek » ozensiz » cemberletme » kunefe » gun merkezli » şaka iken kaka olmak veya şaka » geometrik cizim » patlangac » olu gibi » kulek » mıhsıctılık » cıplak » goz yummak » ozenmek » gun gecmek » ana kralice » keciboynuzu » eşbicimlilik »

kabanın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kabanın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabanın_zıt_anlamı nedir ve kabanın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.