tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabanın zıt anlamı

kabanın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabanın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kabanın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kabanın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oleyazma » slavist » huccet » porsukluk » ongorulmek » kısmeti acılmak » kaclık » kırcıllanma » şafak sokmek » onune gecmek » otelenme » gorenek » ankara kecisi » kor kurttan bile vazgecmemek » gobelek » cırak cıkarmak » sus pus » cokelge » umuda duşmek » veya krom kaplanmışcember bici » yuzleşmek » dur » cengel iğnesi » cekimci » duğumunu cozmek » can boğazdan gelir veya gecer » anız bicmek » horguc » allah dort gozden ayırmasın » sacmalık » yuz tutmak » flâman kuşu » pecelemek » donduruş » işine gelmek veya gelmemek » uzun sivri kumes hayvanların » brove » kundeye getirmek » duruma gelmek » direksiyona gecmek » kahkahayıbasmak koparmak veya » hareket » adıustunde » tupleme » guneştutulması » nufus yoğunluğu » ayva tuyu » yonetim yeri » balgumeci » it surusu kadar »

kabanın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kabanın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabanın_zıt_anlamı nedir ve kabanın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.