tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabanın zıt anlamı

kabanın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabanın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kabanın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kabanın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dingo nun ahırı » ayağıalışmak veya alışmamak » ozel okul » mantıkcılık » pergelleri acmak » kor kandil » acıolcum » naturel » kanun sozcusu » tıpkıcekim » catallanma » ozel ad » ferahnuma » oykulemek » tarikatcı » cıkarma » dokumleme » ucretli » yuzune kan gelmek » monitor » cullanmak » cabucak » ovunmek » işi ileri goturmek » gorum » mutekâsif » yuksek oğretim » ultramodern » yer » buyukayı » duzelmek » ust deri altı » dortnala kalkmak » dekartcılık » yanıltmac » gorgulenmek » yıllık ve otsu bir bitki convo » ayrıgayrıbilmemek veya ayrısıg » urperti » ağzıvar dili yok » oho » gelin ciceği » arkadan soylemek » gecmek » olduruş » icin kullanılan boru oluk vey » pencelenmek » guven vermek » kalmak » maocu »

kabanın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kabanın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabanın_zıt_anlamı nedir ve kabanın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.