tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabul zıt anlamlısı

kabul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabul zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kabul zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kabul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkışmak » cakırcı » saat acısı » kaşgoz işareti yapmak » korkuncluk » calım yemek » İsvecce » muteselli » dokme veya taşıma su ile değir » ne gune duruyor » slovenyalı » kulliyen » cozum » beklenmediği umulmadığıveya c » dekoratorluk » pomak » calışma » eğitim arac ve gereclerinden d » mukavemetci » cubuk makarna » ictima etmek » elopen » ağzının kokusunu cekmek » surumek » kıblenuma » cılgın » kuyruksuren » boyu veya boyuna boyunca bera » gurultu » suzulmek » vazgecirmek » ilk goz ağrısı » yureği oynamak » sebze corbası » şarapcılık » boylemesine » maocu » hurc » arac » gozetmek » surmek » duşurmek » kılıc kuşanma » korunu kırmak » huthut » pence vurmak » istifcilik » uscu » gecmek » nalcasız »

kabul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kabul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabul_zıt_anlamlısı nedir ve kabul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.