tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabul zıt anlamlısı

kabul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabul zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kabul zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kabul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dik acı » sutlu » tatar corbası » cetinleştirmek » turev » araplaşma » yağışolcer » cağcıllaşmak » ayağına veya bacağına gecirmek » bağbıcağı » carpınma » pozitif goruntu » astsubay cavuş » tavşan boku gibi ne kokar ne » eksi uc » horoz dovuşu » undeşlik » mufredat » ustelenmek » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » ense koku » mulga » genel goruşme » tecrubelilik » dipdinc » sacmalık » kanıtlamak » gotlar » balıksırtı balık kılcığıbicim » cok yıllık » mulkî » acık yeşil » ledun ilmi » olağanustu » vatanî gorev » yaydığıgozle gorulen ışıma » bolmeli » mazur gormek » dumduz » kolcak » curuk boya » seslendirmek işi veya bicimi » gerekcesiz » kucuk minder » goz boncuğu » icin kullanılan boru oluk vey » senyor » gufte » soğdca » cift zamanı »

kabul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kabul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabul_zıt_anlamlısı nedir ve kabul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.