tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabul zıt anlamlısı

kabul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabul zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kabul zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kabul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
surumcemede kalmak » puskurtulme » muşir » nesne » yaşdonumu » maddelerden oluşan varlığın he » eskimo » kurdan gibi » cizme » kutur kutur » hurriyetsiz » alt yanıcıkmaz sokak » veya bu anlamda birleşik isim » guc kaynağı » kor olur badem gozlu olur kel » munafıklık » gorme hucresi » karluk » on ses » tuy sıklet » kohneleşme » yumruğuna guvenmek » paspascılık » meyan koku » golgede bırakmak » dağveya dağlar gibi kadar » hopurdetme » uretim artığı » donenceli » pısırıkca » cakmakcı » oz » batıl inanc » cok yavaşişyapan cevik olmaya » kundakcılık » cay takımı » torellik » vazgecme » kuruluşlar butunu » seciş » ortusuz » bağımsız sıralıcumle » allah bir dediğinden başka soz » cokmek » surekli » caydan gecip derede boğulmak » cuvaldız » gostere gostere » boşa koysan dolmaz doluya koy » acılış »

kabul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kabul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabul_zıt_anlamlısı nedir ve kabul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.