tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabul zıt anlamlısı

kabul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabul zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kabul zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kabul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
zuluf » acara » gumruklu » murit » recine yağı » gelişiguzel » kokten dinci » soluğu bir yerde almak » orfî idare » surmek » golge duşurmek » cozulmek » d d » boşveya boşta gezmek veya gezi » tedavul » gorulmek » ceşnisine bakmak » gecimini doğrultmak » gidişdonuş » tabak sevdiği deriyi taştan ta » bec tavuğu » goce » sabrıtaşmak veya tukenmek » kuldur » elinden kan cıkmak » ucgen » ikinci plâna duşmek » uretmek zihnî yetiler oluştur » yuğruk » di » pacayıkaptırmak » karadeniz de gemilerin mi batt » mudur » sıkca » birinin iyi niyetini kotuye ku » catma » cakıntı » kuresel valf » sozculuk » umide duşmek » husran » ceşitli ogelerin perde aksesu » be » icbukey » ucuz halkcılık » ucuz etin yahnisi yavan veya t » mutelezziz olmak » muftehir » elinde buyumek » muebbet »

kabul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kabul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabul_zıt_anlamlısı nedir ve kabul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.