tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabul zıt anlamlısı

kabul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabul zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kabul zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kabul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozetleyici » gecmişi kandilli » kayıkcılık » gocmek » duşuncesiz » tur » ic barış » iki ucu acık boru biciminde it » cakmak » cift surmek » felemenkli » gorsel sanatlar » yururlukte kalmak » kurume » ocakcılık » donme » hepcil » soz anlayan beri gelsin » bereket ki veya bereket versin » surungen » fotoğrafcılık » bahriye cifte tellisi » kaput gitmek veya olmak » corapcılık » kocaklama » yahudi baklası » cokel » nasır bağlamak veya tutmak » minyaturculuk » dordun » alcak basınc » ust » tefeul etmek » erendiz » kafa yok » goturum » ağzının tadıbozulmak veya kacm » koktenci » hucumbot » donekce » caydan gecip derede boğulmak » kalıplarla desen yapılmışbez » bulunan bolum kafa ser » hurmetli » yun » acem lâlesi » kralice » golgelendirmek » tarafsız bîtaraf » cok gelmek »

kabul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kabul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabul_zıt_anlamlısı nedir ve kabul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.