tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabul zıt anlamlısı

kabul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabul zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kabul zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kabul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
molekuler » korku dağlarıbekler veya aşırı » yedek parcacılık » cakılı » gonul almak veya gonlunu almak » celişiklik » gelini ata bindirmişler ya na » şoyle bir » genişgonullu » yuzmek » mutecanis » avuclama » cevirmek » duşunce » cakılmak » nufuz » hazzınıcıkarmak » gorgulu » mutehassis olmak » yureği parca parca olmak » guneşyılı » beygir gucu » calımlamak » cokgen » balkanlı » cırcıplak » citleme » yonetici » doktor doktor dolaşmak veya ge » ballıborekli olmak » muteşekkil » duzletme » boşnak » yurumek » dunyayıtoz pembe gormek » tekme atmak veya tekme vurmak » duğun » norolog » ağac biti » kırlangıc otu » aramak » dumduz » korluk » kusturme » somurge » surgu » yuzuğu geriye cevirmek » konveyor » buzlar cozulmek » camurlukculuk »

kabul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kabul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabul_zıt_anlamlısı nedir ve kabul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.