tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabul zıt anlamlısı

kabul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabul zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kabul zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kabul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iraklaşmak » ken » cıkarınıtepmek » cicek » aman dedirtmek veya amana geti » vuzera » aracsız » turkusunu cağırmak » coreklik » muzik corner » dunyayıanlamak » pabuc eskitmek veya paralamak » tarcın » candır » doğru parcası » gozunun capağınısilmeden » cedî » oncul » kulâhlı » tok gozlu » kez duz kabartılar » sıcan deliğe sığmamış bir de » gozden kaybolmak » cıkma » hıckırma » tekcilik » gozunun icine baka baka » deli danalar gibi donmek » koleli » arapcalaştırma » cengel » gozunun onunden gecmek » şohret » ara tumce » gonul hoşluğu » tuzlayayım da kokmayasın veya » yonelme durumu » yaşam bicimi » kulaclamak » cıkarmak » peceleme » onarım gormek » elopen » soz gelişi » zangoc » oğmek » soz » guneşgozluğu » ceyiz cemen » canak »

kabul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kabul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabul_zıt_anlamlısı nedir ve kabul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.