tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabul zıt anlamlısı

kabul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabul zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kabul zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kabul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kabul kabul etme » koreliş » mutemayil » cifte kavrulmuş » gelinlik etmek veya tutmak » kirada olmak veya oturmak » mubalâğacılık » otekisi » slav » celmek » catlama » mustahak » calmak » orospu bohcası » nubuvvet » işportaya duşmek » belâya catmak girmek veya uğra » pestili cıkmak » bonce » sudan gecirmek » uretmek » vekâlet ucreti » iler tutar yeri olmamak veya k » boce » arasında den başka anlamıyl » capraza almak » cıkmaz » antep fıstığı » dortleme » parasınıcıkarmak » gumruklendirmek » gozculuk » cocuk duşurmek » arak erek » sozlendirme » icindeki en kucuk birlik » eteği duşuk » kavurmak işi yapılmak » oğlende » karalar bağlamak veya giymek » guvercinlik » bolum » cıyan » redaktor » ayak cekmek » dilli duduk » munafık » telefon etmek veya acmak » şirazesinden cıkmak » camaşır »

kabul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kabul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabul_zıt_anlamlısı nedir ve kabul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.