tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabul zıt anlamlısı

kabul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabul zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kabul zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kabul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kırgız » koyu koyu duşunmek » deli gomleği » boğurtme » bekle yârin koşesini » surtunme » ruhunda guneşacmak » ibretiâlem icin » toprakcıl » kulağıkirişte veya tetikte olm » olcerme » munkesir » boylece » oğle paydosu » amac » doşemesiz » elekten gecirmek » mutercimlik » cop gibi » uretiş » şeyler musavî » deliye donmek » cozulemeyen ilmiksiz duğum » yavaştutun » cırpıntı » hurmetsizlik » şeylerden her biri tabaka » frenk lâhanası » cintiyan » su dokmek » kim oluyor » ız » ayak ayak ustune atmak » munhani » ikisi bir kapıya cıkmak » gunun adamı » yalıngoz » la le » durdurmak » buyuleme » catal civi » kulunc girmek » ağaclık » butunlemek » minyaturleştirme » ak kopek kara kopek gecit başı » iraklı » subjektivist » paraşut ile atlama » oyuncakcılık »

kabul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kabul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabul_zıt_anlamlısı nedir ve kabul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.