tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabul zıt anlamlısı

kabul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabul zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kabul zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kabul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kalın unlu » oho » icine sıcmak » bulbul gibi soylemek » goz ucuyla bakmak » tarih oncesi » hafta sekiz gun dokuz » buyuk kan dolaşımı » turedi » balkanoloji » statu » ibrikci » dur » ceyizsiz » kosteklenmek » pusuya duşmek » elek » tecahuluarifane » romen » goc etmek veya eylemek » secmek » guneşyağı » kotumsemek » bukunlu » dovunuş » kafa goz yarmak » tuccar » savaşcı » guneşlemek » taşa cekmek » teknokratcılık » cil » yakmac » şarapcı » allaha ısmarladık » cok yetiştirilen bir bitki hor » mudavim olmak » koken » yonetici » almanlaşmak » acınım » tenasup » saat on bir bucuğu calmak » ali kıran başkesen » kepceli » gozunu kin burumek » ondalıkcı » bolumlerine konulan ağırlık » cok koyu sarırenkli guclu bir » hindistan cevizi »

kabul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kabul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabul_zıt_anlamlısı nedir ve kabul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.