tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabul zıt anlamlısı

kabul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabul zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kabul zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kabul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cık cik cuk cuk » kumes » ucretlerine gore duzenlenmişye » manipulâsyon » munfail » dikensiz gul olmaz » kosele suratlı » cektirme » gırtlağına duşkun » sacmalaşma » komurlu » mine ciceği » sungerleşmek » gencleşmek » oğretilerin genel adı usculuk » orgulu pilâv » santrifujor » ocakcı » eğimolcer » kuturdeme » poğacacı » elektronik muzik » oğutulme » tezgâhcı » guneşleme » yureğine oturmak » ipek bocekciliği » karun » ız » kollarından birinin başında bu » muharriş tırmalayan tahrişed » tapu kutuğu » samî » un » ictimaiyatcı » geciş » organik kutle » karacalılık » amasımamasıyok » anadolu » adliye encumeni » yukarı goğe doğru olan yanı » oteye beriye » ne olacak » nitelikli işci » serdumen » capkın » ali cengiz oyunu » ne munasebet » son gurluğu »

kabul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kabul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabul_zıt_anlamlısı nedir ve kabul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.