tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabul zıt anlamlısı

kabul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabul zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kabul zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kabul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
altın tutsa toprak olur veya » mak mek » camaşır » ozru kabahatinden buyuk » ustu kalsın » gotten bacaklı » yukac » şifreyi cozmek » soğmek » geri geri cekilmek » kacta » acık yurekle » cemaziyulevvelini bilmek » guneştekeri » kontor » şuphe » cilekcilik » yeise burunmek » sinek ufak veya kucuk ama mid » gozleri donmek » mantar corbası » petrolcu » sayıgostergesi » c » yonlu » arasında den başka anlamıyl » urunlu » yapısının işleyişinin ve geli » darasınıduşmek » tek ceneklilik » calımlanış » ortadan kaldırılmasısiyaseti » cırpıvurmak » yuksek » coğulcu » duğu » amaclı » goğcek » catkın » iyi yurekli » yatak ortusu » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt » golgelendirme » ozne » dışcizgiler durumu » yuzlemece » koreli » urkutmek » işkembeden atmak veya soylemek » sanayi bolgesi »

kabul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kabul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabul_zıt_anlamlısı nedir ve kabul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.