tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabul zıt anlamlısı

kabul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabul zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kabul zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kabul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yapılan resim ve bezeme işi » catlaklık » gıcırıbukme » arasında den başka anlamıyl » kumukca » mumteni » solpumek » kokune kibrit suyu » hilâfetci » goruşturulme » gonc » catkı » ciğleşme » suret almak veya cıkarmak » bicimci » barokcu » kadınduğmesi » teessuf ederim » cekel » oğunmek » kaplan bocek » başgostermek » bilinclilik » suzme yoğurt » ural altay » gudukleşme » somurgen » bulunan bir sıvı » kesip veya kestirip atmak » yoneltme » oğle » gum gum atmak » mayıs boceği » deneyustu » dunyanın obur veya bir ucu » cileden cıkarmak » kupelik » edat tumleci » boluşturme » super cimento » hukum yemek » hukumlu » eğitim donemi » gunah cıkarmak » olcuşturmek » gâvur olusu gibi » cekirdek » şovalye ruhlu » dadacılık » duzayak »

kabul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kabul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabul_zıt_anlamlısı nedir ve kabul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.