tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabul zıt anlamlısı

kabul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabul zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kabul zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kabul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cıkartılmak » turk » ucuncul » calılandırmak » cığır » koy odası » hititce » sunnetli » postekiyi kurtarmak » gulbeşeker » ciğtoprak » sansurlenme » erekcilik » kovanın ucuna yerleştirilmişme » cağırtmak » fındıkcılık » ictimaiyatcı » carpılma » buyuk oynamak » macar ineği » akıl yurutmek » uniformalı » koc » dollenmesiz » ortalığı goturmek » buyuk kan dolaşımı » acılmak » mujdelik » spekulâtif » ustune titremek » icini kurt yemek veya kemirmek » kız boceği » partoner » tedahul » yuklenme » kuplere binmek » el icin yanma nare yak cubuğu » anketor » deveyi yardan ucuran bir tutam » allah versin » ortodoksluk » icine sıcmak » acılıştoreni » sut asidi » studyo » gun koymak » gun » acık » işi başından aşmak veya aşkın » gozden nihan olmak »

kabul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kabul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabul_zıt_anlamlısı nedir ve kabul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.