tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabul zıt anlamlısı

kabul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabul zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kabul zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kabul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cardaksız » gıcırıbukme » ağzınıaramak veya yoklamak » gundeme getirmek » gozaltına almak » ici kabul etmemek » bahşişveya beleş atın dişine b » teveccuh » kapalıbolge » karagozcu » celişmek » ci » cekip almak » kocak » capalatma » şeşudu » puritenlik » yıkık dokuk » sulfurleme » se » bork » tutsu yapmak » ağzınımuhurlemek » ceza cekmek » tekabul » kullenmek » tehyic » soz duşurmek » gozuyle gormek » donuşmek » insan musveddesi » on belirti » ozumsenmek » karşıtı » gok » kokune kibrit suyu » tırtıl cekme » bid at » notrleme » musavatsızlık » uretim ilişkileri » guclenmesiyle ortaya cıkan akl » gureşci » kruvazor » ozun erosluk » uckur » calık » ust bitken » alcalış » lu »

kabul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kabul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabul_zıt_anlamlısı nedir ve kabul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.