tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabul zıt anlamlısı

kabul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabul zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kabul zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kabul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
otorite sağlamak veya temin et » mana cıkarmak » ucmak » cur etkârlık » gecgeclemek » uşuntu kopekler mandayıparalar » cırpıcı » katalizor » bulunan bolum kafa ser » paranın yuzu sıcaktır » notrleşmek » bağlayıcı bağlama niteliği ol » namazında niyazında olmak » cekmek » uslûpsuz » bir avuc » keci postu » dunur gezmek » muvezzi » istifci » paraşutlu » ya ya » comertce » cekmek » cerezlenme » kolcaklısandalye » calış » bayağıkacmak » hakikatsiz cıkmak » cipil » isyan bayrağınıacmak » cevirtmek » taklitcilik ği » element kısaltmasıal » himaye etmek » koltukcu » orgun eğitim » sozu acılmak » ustu kapalı » cardaş » dunyayıtutmak » sutoğul » uremek » kabuk yonetim » koşe kapmaca » muşir » yapılan fıcıvb » uşengec » uzerine gelen duvar ağırlıklar » hint baklası »

kabul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kabul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabul_zıt_anlamlısı nedir ve kabul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.