tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabul zıt anlamlısı

kabul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabul zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kabul zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kabul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kara kedi gecmek » kırlangıc balığıgiller » kulce » gozleri acılmak » mecus » kaclık » tırt » cucuklenmek » olcululuk » surundurme » gorev » yumuşakca » cerge oba otağ » yara acmak » davranış misal » bıcak altına yatmak » koreltme » turkluk » yeni dunya aslanı » birbirinin ağzına tukurmek » kunyesi bozuk » gullâc » rukû » dun » vurdukca tozumak » uslenmek » ic yuz » acmak » surmek » ır ir ur ur » soz sahibi olmak » takdir etmek veya eylemek » lutufkârlık » curuk » ileri atılmak veya cıkmak » mucevherci » kor bağırsak » akma hancer » nefes tuketmek » orgun eğitim » ecele care bulunmaz » kusme » gozu uyku tutmamak » duğmelenmek » kopeksiz » başkasına ait olan bir şeyi iz » yalancıdunya » utopya » tulum cıkarmak » tunc »

kabul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kabul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabul_zıt_anlamlısı nedir ve kabul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.