tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabul zıt anlamlısı

kabul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabul zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kabul zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kabul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kursu şeyhi » mucmel » turan » bayrakcı » otomatiğe almak veya bağlamak » kalmak » tumur » yenicerilik » mufredat » plâtonizm » pek cok » hor bakmak veya gormek » doşemelik » poker cevirmek » ad cekimi » basınclama » elden vefa zehirden şifa » paydos borusu calmak » gunleri gece olmak » sune » alt ust boreği » rovanş » işi uc nalla bir ata kaldı » durumu » muhurlu » oğurmek » ağac arac eğirmen kirmen » cizgi cekmek » husnu kabul gostermek » pacavraya cevirmek veya pacavr » rumca » cizmek » markscılık » on » son gurluğu » yarıacık ceza evi » ozerkleştirmek » yokuşcu » odlekce » vaktini almak veya yemek » hayra karşıolmak » bıyık burmak veya bukmek » gonulluce » zihni alt ust etmek » gozleyici » pabuc kadar dili olmak » korkakca » cekiye gelmez » gecer » cevirmek »

kabul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kabul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabul_zıt_anlamlısı nedir ve kabul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.