tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabul zıt anlamlısı

kabul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabul zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kabul zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kabul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gonul ferman dinlemez » murdum eriği » cıkıntılarıolan organ » cağrışımlı » motivasyon » on tureme » orucu » yukselmek » mektupculuk » ici kalkmak veya kabarmak » catal gormek » derdi gunu » hazır corba » beşikortusu » muferrih » gocebelik » parantez acmak » acık deniz » gozluklu yılan » ustune evlenmek » doşemek » başlangıc tutmak » tuy gibi » dunya » cakıştırmak » dışıeli yakar ici beni yakar » kerem buyurun veya eyleyin » kuvoz » supurtmek » sah cekmek » gozlerine uyku girmemek veya g » suzulmek » denetcilik » cift dişliler » gozlukcu » sutluce » cennete cevirmek » allah ın binasınıyıkmak » duzmek » yoneylem » telli balıkcıl » pupa yelken ilerlemek gitmek » capanoğlunun abdest suyu gibi » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » macun cekmek » ici titremek veya titrememek » sokme » hamlac » surekli cekiştirmek itmek ka » gelenekcilik »

kabul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kabul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabul_zıt_anlamlısı nedir ve kabul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.