tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabul zıt anlamlısı

kabul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabul zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kabul zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kabul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
elekci » altıkaval ustu şişhane » odun ozu » kok » cokek » dunyanın dort bucağı » munakaşa » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » dunku » gozculuk » pesus » kızılcık receli » dirsek cevirmek » prosedur » sundurme » dun » kullanılan yapma yuz » sokağa veya sokaklara duşmek » guvence akcesi » muzakerat » bilânco » genclik » yuzeyleşmek » husrana uğramak » botanik bahcesi » acılmak » sınıkcılık » ici ezilmek » acık tribun » kopurtmek » caparız » ucuncul » secmeler » buyuk terim » olan biten veya olup biten » duzguncu » albumin işeme » gonul bulandırmak » celenc » motorkroscu » yureği sıkılmak » yukumlendirme » icirik » turnagozu » gorunen koy kılavuz istemez » geniz unlusu » tunel » mutehassis » uretim gucleri » gundeliğe gitmek »

kabul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kabul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabul_zıt_anlamlısı nedir ve kabul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.