tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabul zıt anlamlısı

kabul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabul zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kabul zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kabul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
izinden yurumek » ev işleriyle uğraşan ve bu işi » başustune » bolmek » cerceveleme » yonetimsel » yonelme hâli » cıkmak » gurultu » iyi gun » catılmışkirişsistemi » aile butcesi » yukumlu » ilk goz ağrısı » catallık » aktor » alt ust boreği » goncu » ipek ciceği » umidi sonmek » humayun » tavanına cokmek veya yıkılmak » cenesi duşuk » kuafor » celiğe su vermek » kac paralık adam veya şey » afganlı » cevrili » gulcu » hakkın rahmetine kavuşmak veya » ek kok » celik yelek » brıcka » ağatmak veya bırakmak » curum » yuzune bir daha bakmamak » puantor » universalizm » ackılanma » gonul bağlamak » cift koşmak » kırıp gecirmek » cokuk » el bebek gul bebek » kor satıcının kor alıcısıolur » bolucu » uzun lâfın veya sozun kısası » pupa yelken ilerlemek gitmek » cocuk ruhlu » cene cukuru »

kabul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kabul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabul_zıt_anlamlısı nedir ve kabul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.