tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabul zıt anlamlısı

kabul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabul zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kabul zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kabul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
deneyustu » fıstık camı » ulusculuk » muracaatcı » sudan gecirmek » tıkaclanma » sağlayan parca » kecelenme » yukseğe cıkmak » penceleme » uzatılabilir » o » dolapcı » koy » ayıgormeden bayram etme » yukseltilme » gulup oynamak veya gulup soyle » bir olcude » musellem » merkez acı » kırbaclanma » altayist » sarih mef ul » kutukluk » etut etmek » duzeltici jimnastik » kıcustu » pat kut » sectirmek » catır catır sokmek » fena değil veya fena sayılmaz » ardına kadar acık » oz beslenen » ordurmek » tumsekli » ra » ozellikle celik dokum ve alaş » karikaturluk » yetişen bir ağaccık corylus av » oksuruk otu » gun donumu » goz bebeği » tırt » sumkurtmek » ardınıalmak veya getirmek » başortusu » yağkupu » cicek gibi » cumle » mecus »

kabul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kabul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabul_zıt_anlamlısı nedir ve kabul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.