tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabul zıt anlamlısı

kabul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabul zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kabul zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kabul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gecim sıkıntısı » boynuz kulağıgecmek » cemaat ne kadar cok olsa veya » yatak carşafı » hukumran » yeni gineli » cırptırma » carpılma » calgıcalmak » orgucu » yorgunu yokuşa surmek » omru uzamak » coğaltım » kotu gozle bakmak » flut » soğdurme » yaratık » af buyurun » cucukleşme » bulbul gibi şakımak » uclu » ağzınıburnunu carşamba canağın » calgıcılık » cereyan carpmak » gosterme sıfatı » ciharıdu » rumî » lopur lopur » korfez » neye uğradığınıbilememek veya » tac » duzeltme işareti » allah dağına gore kar verir » goz » ustune gitmek » aklında olsun » lule taşı » gormek » canından bezmek veya bıkmak u » direkci » cakmak » aday gostermek » ote yandan » buzuşuk » yuzucu » guzel duyu » elopen » kel olur sırma saclıolur kor » cotuk » yakıtcı »

kabul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kabul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabul_zıt_anlamlısı nedir ve kabul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.