tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabul zıt anlamlısı

kabul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabul zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kabul zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kabul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kullukcu » ozet » kutletmek » gozunun onunde olmak » başıbelâya girmek veya uğramak » revaluasyon » civili » hizmetci » saat ciceği » mudana » boynu altında kalsın » ak duşmek » telgraf cekmek » donuşme » yıva » şap gibi donmak veya kalmak » dayanım omru » surcmek » ucerli » dost başa duşman ayağa bakar » ackısız » el acmak » celiksi » muzekkere » ice donukluk » comeltmek » turemişsıfat » goruşulmek » elden duşurmemek » kentcilik » gucluk cıkarmak » olumlu tumce » orgutlenmek » yalcınlaşma » yorgan carşafı » secmece » gozetim » soz cıkmak » başınıcıkarmak » istintac etmek » allah dirlik duzenlik versin » kopcalanma » gizil guc » dorduz » kızınıveya evlâdını dovmeyen d » cıkmak » sun » buzulmek » minyatur » cr »

kabul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kabul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabul_zıt_anlamlısı nedir ve kabul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.