tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabul zıt anlamlısı

kabul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabul zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kabul zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kabul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
buzuluş » hatırından veya hatır ve hayal » mevlevîlik » kıyıda koşede kalmak » amara » diline dolamak virt etmek veya » acıklaşma » karalâhana corbası » surmelik » sutuncuk » ulaşabilen yatay uzaklık » tersine donmek » cekmek » davranmaya sebep olan sevgi du » ciceklenmesine dolayısıyla me » bugunden yarına » traktorcu » icler veya yurekler acısı » hıckırmak » icini yemek » bilgili » buyuk unlu uyumu » flâmanca » akcıllanmak » surgun avı » bahşişveya beleş atın dişine b » sescil » buyuk sesli uyumu » azıcoğa saymak veya tutmak » cağırmak » yapısı » sozleşmesiz » soz gelmek » kutikul » yukseltilme » kılıctan gecirmek » mısır daki sağır sultan bile d » goğusluce » bu gozle » fruktoz » yuzme » dan den tan ten » boyu bosu devrilsin veya devri » duğmeli » tufekci » mudana etmek » faca » tb » putursuzluk » ara secim »

kabul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kabul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabul_zıt_anlamlısı nedir ve kabul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.