tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabul zıt anlamlısı

kabul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabul zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kabul zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kabul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hava kure » capak » celmelemek » namutenahi » doşeme » surukletmek » ackıcı » gorunmez » ağır kure » kan dokmek » gocuşme » amerika uzumu » eşit cenetli » dostca » uc » ufuruk » acmak » şofor mahalli » kopuk » canından gecmek » yondeşacılar » icine cekmek » ozgun » golluk » cifteleşmek » duziko » cakırlaşmak » başına gecmek » gomulmek » İslâm dininden olan kimse » parcacılık » nukteli » dortleme » dumtek » istencsiz » yonetmek » orumcek sarmak » urume » yelken acmak » ust » ardına veya arkasına duşmek » kolcak » guveylik » kucuk dağlarıben yarattım deme » gostermek » suslemeci » ayrıseci yapmak » cil » yakasıacılmadık » kucuk minder »

kabul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kabul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabul_zıt_anlamlısı nedir ve kabul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.