tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabul zıt anlamlısı

kabul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabul zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kabul zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kabul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ac » sokulmek » tereddut » iş arî » belli belirli kesinleşmiş ş » sın sin sun sun » supurgelik » suzme bal » hukumdarlık » calkanmak » naturalizm » kırıp gecirmek » tahaccur » acıklığa kavuşturmak » tecessum » gol » catlak zurna » ortenek » oğur » cektirme » gorunme » tevellutlu » tecavuz » allah dağına gore kar verir » kucuk bey » buyruklarının İbranî felsefes » cekilmek » ihtilâfa duşmek » cur etlenmek » goze » vazgecirmek » yururlukte kalmak » oylemesine » mujde vermek veya goturmek » cıkmak » gumuşîleşmek » olet » kazak » bilincli » gobek dansı » ilgecli tumlec » genişzaman sıfat fiili » kostek vurmak » getirmek hazmetmek » paspascılık » koksuz » gun doğusu » carliston » hristiyanlaştırmak » bağlayıcı bağlama niteliği ol »

kabul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kabul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabul_zıt_anlamlısı nedir ve kabul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.