tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabul zıt anlamlısı

kabul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabul zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kabul zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kabul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
korkak bezirgan ne kâr eder ne » kılıc bacak » cuz » hayata gozlerini yummak veya k » yonelim » cobanduduğu » dovmeci » olum hak miras helâl » muderrislik » cuşka » cağırılmak » bicimsel » alcalmak » cevrimli » sağlık gorevlisi » hint darısı » ceki » utanc duygusu » calmak » uzucu » ciftleşmek » mizac » olum sessizliği » dovizzede » canak yalamak » aslî duşunce » aramak » kukreyiş » aklına tukurmek » kaşlıgozlu » yer orumceği » fetvayişerife cıkarmak » mukedder » allah belâsınıversin » yalın kılıc » kotu » kucak cocuğu » kucuk sakarca » muneccimbaşı » gocurucu » ustune kuşkondurmak » sora sora bağdad veya kâbe bul » korelmek » akdeniz mavisi » tadınıkacırmak » ust » cantada keklik » cantacılık » gomuluş » guhercile »

kabul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kabul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabul_zıt_anlamlısı nedir ve kabul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.