tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabul zıt anlamlısı

kabul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabul zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kabul zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kabul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goz nuru » nargile tutunu » gecim zorluğu » balcık hurması » cakmak » uzluk » divanımuhasebat » ciğnemek » kucuk burjuva » oh cekmek » madikci » ne cıkar » balkanoloji » uremek » iceride olmak » ters yuz » fındıkcılık » ozensiz » cıt » cimlenme » oğutme haznesi » kokertmek » dol vermek » cınlamak » kuresel gok bilimi » sure olcen » torpulu » cakaralmaz » bir gosteride yer alan kimse » muslumanlık » ayak surumek » maca mece » sacış » parmağının ucuyla veya ucunda » ce » cıkrık » tuvit » zaman » işcevirmek » anahtar yapan satan veya onar » hırgur » duşuk » muddeialeyh » ozenilme » yuzme havuzu » uyelik dondurmak » cirkinlik » keceleşme » yureği dar » tore dışıcılık »

kabul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kabul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabul_zıt_anlamlısı nedir ve kabul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.