tdk sözlük TDK Sözlük

 

kabul zıt anlamlısı

kabul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kabul zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kabul zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kabul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goturme » bicme » normal vucut sıcaklığı icinde » isimden tureme fiil » icler acısı » ucgen » saraclık » tureme unsuz » buyuk mağaza » muteakip » hatır gonul bilmemek saymamak » yoğurt corbası » bir tutmak veya bir gormek » ayınlarıcatlatmak » şarkuteri » onayak olmak » yoneltec » caresiz » aklınıcelmek » japon kaktusu » gorumcelik yapmak veya etmek » sun » uzere » guney » calık » umide duşmek » coplu » başta veya başında bulunmak » guzergâh » cekmek » guvenli » sumbul » benimseyip değişik bicimde anl » odu bokuna karışmak » gun kavuşmak » ici gecmek » ornek » ses seda kesilmek veya kalmama » carpış » sodyum fluorit » ozlu un » uzmek » kahır veya kahrını cekememek » dunyaya getirmek » tikel onerme » goz yuvarı » suluğen » kokune kibrit suyu » hırcın » cizgi olcek »

kabul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kabul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kabul_zıt_anlamlısı nedir ve kabul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.