tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalabalık zıt anlamlısı

kalabalık zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalabalık zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalabalık zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kalabalık zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koseği » cok yıllık » ural altay » sabahın korunde » cer cop » oğmac » goz atmak » cusse » surtuşturmek » ağzınıburnunu carşamba canağın » guzelce » mitral kapakcığı » suruşturmek » kabine cekilmek » kooperatifcilik » ucuzlu » goz emeği » dokmek » kireclenmek » duzencilik » boşluk » muddei » ciceksime » dunya gozu ile gormek » gumuşlenme » od kesesi » kapanmak ortulmek » hoşgorulu » duzenleme işleri » kalmak » aralarınıacmak » kalcalı » zahmet etmek zahmete girmek ve » at binicisine gore kişner » cicek sapı » donumluk » sarac » mehmetcik » ustunkoru » varlık gostermek » duşkun » mef ul » suresiz » hulûs cakmak » toparlakca » muddetli » kece kulâh olmak » lokman hekimin ye dediği » zararına kazanc sağlamak » mutemmim »

kalabalık_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalabalık_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalabalık_zıt_anlamlısı nedir ve kalabalık_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.