tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalabalık zıt anlamlısı

kalabalık zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalabalık zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalabalık zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kalabalık zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
lâmadan oluşmuş arasına yerle » cayıgormeden pacalarısıvamak » musevîlik » dort ayak » kâğıt gibi olmak » işgunu » bulamac » ucu bucağıolmamak veya gorunme » iktidardan duşmek » gulbank » umtırak » pilic » tesanut » mubalâğasız » recine » buyuğu meleagris gallopavo » yengec donencesi » ayağına duşmek » aba gureşi » şeylerden yapılarak icine su d » ortodoks » kurekci » culha » urkutmek » orumcek kuşugiller » muşarunileyh » gozunu ustunden ayırmamak » guvenilirlik » kumeleşim » adam icine cıkmak » mulkiye memuru » sungusu duşuk » icini bayıltmak veya kıymak » şarapcı » hopurdetmek » hayvanın sebep olduğu hastalık » gocmen » cevrelenmiştahta ağırşak » gece gozu kor gozu » aclık » yureği şişmek » hazır corba » coğu » cağ » şupheye kapılmak » nazar değmek veya nazara gelme » tansiyon duşurucu » suklum puklum » guzelleştirme » kufran »

kalabalık_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalabalık_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalabalık_zıt_anlamlısı nedir ve kalabalık_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.