tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalabalık zıt anlamlısı

kalabalık zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalabalık zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalabalık zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kalabalık zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mevlâ » sunger avcısı » haric » gosterir » icecek » tukuruk otu » satışsozleşmesi » fizik otesi » su kure » toskurme » aradan cekilmek » murettiphane » kıblenuma » suc » dol ayı » oncul » cavmak » dol doş » dallarınıkısaltmak » kotu olmak » ackı » umide kapılmak » dovuş » gece işciliği » acık fikirli » yararlanılan bir ağac acacia » cuhadarlık » goruntuleyici » sağlamak amacıyla birbirlerind » yuksek perdeden konuşmak » cakmak yapan veya satan kimse » yureği kan ağlamak » mutevazi » gobek bağı » suzulmek » acık deniz » fuzesavar » yıldızısonmek » burc » ucuşmak » kırk yıllık yani olur mu kâni » kotuluk etmek veya yapmak » ucmak » yerkure » işsozleşmesi » dol doşsahibi olmak » muhafaza etmek veya edilmek » yenidunya » lehce » gozetletmek »

kalabalık_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalabalık_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalabalık_zıt_anlamlısı nedir ve kalabalık_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.