tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalabalık zıt anlamlısı

kalabalık zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalabalık zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalabalık zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalabalık zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kor nokta » el etek opmek » ele verir talkını kendi yutar » oynama » pacalarından akmak » allah bana ben de sana » surmelik » porsumek » sokuntu » bolumlerine konulan ağırlık » iğne atsan yere duşmez » tekefful » meraka duşmek » patırtıcıkarmak » azot karışımıgaz » tekaut olmak » kustere » durme » tukenmek » hukmî şahsiyet » zuht » surmek » cırpılma » ileri goruş » busbutun ortadan kaldırmak ici » ustune yatmak » pu » pek cok » calkı » it gibi calışmak » notr » akdarıpanicum » ut » sağlamak amacıyla birbirlerind » cekiver kuyruğunu » kul coreği » perhiz yapmak veya etmek » gıcırıbukme » guz ciğdemi » toskurmek » pomakca » cakmak » cadır direği » taahhutlu » tesalup » guveyfeneri » goz aşısı » durtme » gomlek değiştirmek » corbacı »

kalabalık_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalabalık_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalabalık_zıt_anlamlısı nedir ve kalabalık_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.