tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalabalık zıt anlamlısı

kalabalık zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalabalık zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalabalık zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kalabalık zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cevirmek » boynu armut sapına donmek » su urunleri » boğazına bir yumruk tıkanmak v » donme » surre alayı » cuhcuh » uzere » tahaşşut » goru » luzumlu » başından gecmek » imtihana cekmek » tavuk kumesi » top gibi gurlemek » kulucka donemi » avşar » coğu » gerekce » nefesi kesilmek daralmak veya » sabahın korunde » kutuk gibi » borulce » kerem gibi sevmek veya yanmak » t cetveli » korluk » ultramodern » bir nesneye kece gecirmek » ideal » kirec cimento gibi şeyleri su » ici » musamahasızlık » onlenmek » gozlemci » nukleer santral » gorevsel dil bilimi » nuhuft » isimden tureme isim » duduklu tencere » balık sutu » kancılarya » muşterek » mısır tavuğu » cevirmek » gecer » tevekkul » yuzunu kızartmak » ucuzdur vardır illeti pahalıd » canıcıkasıca » devenin başıpapucu veya nalı »

kalabalık_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalabalık_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalabalık_zıt_anlamlısı nedir ve kalabalık_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.