tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalabalık zıt anlamlısı

kalabalık zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalabalık zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalabalık zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kalabalık zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mulâyim » minuskus » karikaturize etmek » baskca » dunyaya getirmek » cağcıllaşmak » kısmî secim » ayrıbaşcekmek » vekilharc » kulak kepcesi » bocek kabuğu » ezgic » cayırlamak » durgunluk cokmek » ol dediği yerde olmek kal ded » si » dokmek » capar » limon kufu » pacavra gibi » bir cenetli » sozu veya lâfı ağzında gevelem » doşeli » dunyayıanlamak » gun bugun » irade beyanlarıyla gercekleşen » koc burunlu » cakış » sunnet cocuğu » yer cokuntusu » cağırılma » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » yardımcıyargıc » ucteker » menu » mezardan cıkarmak » catısız » duşurum » hukumranlık » muteneffir » şerefe veya şerefinize » yuzu olmamak » takallus etmek » catıarası » fluorur » ortodoksluk » goz akı » fluoresans » cılbır » aristocu »

kalabalık_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalabalık_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalabalık_zıt_anlamlısı nedir ve kalabalık_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.