tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalabalık zıt anlamlısı

kalabalık zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalabalık zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalabalık zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalabalık zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
agrostemmagithago » dalıp cıkmak » icilmek » fetiş » dost başa duşman ayağa bakar » kos dinlemiş » komşu komşunun kulune veya tut » danimarka kırmızısı » kohneleşmek » meydancı avlu bahce gibi yerl » akupunktur » unlu » cokelme » goz » ozendirme » ustundeki ustunde başındaki b » tuylendirmek » zerduştî » uyku basmak veya bastırmak » doğru cıkmak » bir el bir eli yıkar iki el b » atom cağı » olu gozu gibi » sacıkılmak veya sacıatmak » yatak ortusu » goruşsahibi » gulleci » gun » cumle âlem » kor fare » icini dokmek » cakım » adıveya ismi gibi bilmek » oluşmuşmotorlu arac » bıcak gibi kesmek » şiddet gostermek » suruklemek » yapılan resim ve bezeme işi » astar surmek veya vurmak cekm » ciceksiz » ongoru » kesmeden ustten gecmesini sağl » on » nakşîlik » oğreticilik » sucsuz » cayhane » canıcekilmek » zevale yuz tutmak » mustesna »

kalabalık_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalabalık_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalabalık_zıt_anlamlısı nedir ve kalabalık_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.