tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalabalık zıt anlamlısı

kalabalık zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalabalık zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalabalık zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kalabalık zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dala cıka » icki sofrası » muphemiyet » himaye gormek » kalorifer doşeyen veya onaran » pişirilen tatlıcorek » ters duşmek » faca etmek » ictensizlik » doşek » cıtlatma » soğuşturmek » tenezzul » cuceleşme » guzel duyuculuk » garazıveya garezi olmak » nuzullu » tartışma yapılan » mutecanis » teptim kece oldu sivrilttim k » yol acmak » tel kufluce » sakalıele vermek veya sakalıka » turemek » bektaşî uzumu » topac gibi » buvet » sarnıc » suzgun goz » cok kısa dalga » oda muziği » ayağının bağınıcozmek » balıkcıyaka » anam » tenisci » capulacılık » burnu surtulmek veya burnu sur » donemec » um » ceteci » yağma etmek veya edilmek » gobelek » guluncleşmek » gozu kapalı » terlikcilik » gomlek » cor cop » yuksek » ciftetelli » gecerlik »

kalabalık_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalabalık_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalabalık_zıt_anlamlısı nedir ve kalabalık_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.