tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalabalık zıt anlamlısı

kalabalık zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalabalık zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalabalık zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kalabalık zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yureği burkulmak » ahreti veya obur dunyayı boyla » kreator » rızkınıcıkarmak » ciharıdu » buğday guvesi » it » tuzla buz veya tuz buz olmak » cımacı » kamcı » mudavim » taban tepmek veya patlatmak » pekliği » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » gecinmek » orgulu pilâv » uste vurmak » vazgecirmek » olcucu » seckin sivrilmiş » ve bu koldan olan kimse » sozunu tutmak » orneğin » hukum » ağzına veya diline kira isteme » ilham etmek veya vermek » cekelemek » gercekleştirilmesi » murur » uzerine » yuzdurulme » kozleme » kavis cizmek » hunerli » kırpıntıbohcası » sineye cekmek » buyutken doku » kasetci » goğusluce » sut asidi » ağac mobilya » ozleştirmecilik » can cıkmayınca veya cıkmadan h » genel mudur » onermek » comert » duğum » catırdatmak » koprucu » haraccı »

kalabalık_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalabalık_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalabalık_zıt_anlamlısı nedir ve kalabalık_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.