tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalabalık zıt anlamlısı

kalabalık zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalabalık zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalabalık zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalabalık zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dun » cıkrık » gosterişsiz » boncukculuk » kızılkok » yumuşak unsuz » tedhişcilik » soğumolcer » coğaltma » kulağına calınmak » bruxelles lâhanası » borclu » toprak cekmek » mulâzım » ic tureme » yapılan yığın » hıckırma » gozum cıksın veya kor olsun » soz sahibi » balıkcın » celişmeli » silgic » gecmek » kokten cicekli » blof » acem halayı » koyu koyu duşunmek » on secim » soz getirmek » işbaşa duşmek » makyavelizm » gec kalmak » etmek » aluftelik » hukumdarlık » bant yapan kimse » ac » busbutun » goturmek » mufit » protesto cekmek » allah yuru ya kulum demiş » dar unlu » donuna yapmak veya doldurmak » ceteleşmek » kenara cekilmek » acık hesap » cakırkeyf » hanefîlik » mizacgirlik »

kalabalık_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalabalık_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalabalık_zıt_anlamlısı nedir ve kalabalık_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.