tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalabalık zıt anlamlısı

kalabalık zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalabalık zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalabalık zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kalabalık zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
karikaturleştirmek » cağırmak » fesatcılık » cekmek » koreli » dağayısı dağlarda yaşayan yab » samanlıgubre » kafasına dank etmek veya demek » soz etmek » cabalayış » parcalatma » manuel » donbaba » doner ayna » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » hazır duruma getirildiği omurg » bilincli » balıkcı » ozendirme » divaneye donmek » ortak veya kuma gemisi yurumuş » tarihsel ozdekcilik » yapıştırıcı yapıştırma ozelliğ » orospu boreği » celtiklik » keyfi bilmek biri » bir ayak ustunde bin yalan soy » serce parmak » boncukculuk » arasında den başka anlamıyl » işbirinden bitmek » yuklem birliği » pusur » uz » bildiğinden şaşmamak veya kalm » carice » şeylerden yapılarak icine su d » cıkışyapmak » sun » gonlunden kopmak » donmek » inmek » cıkmaz sokak » komunizm » cağcıllaşmak » kor » maca mece » dunyalık » kadar ıskarmozlar arasına uyu » aksilik cıkmak »

kalabalık_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalabalık_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalabalık_zıt_anlamlısı nedir ve kalabalık_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.