tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalabalık zıt anlamlısı

kalabalık zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalabalık zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalabalık zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalabalık zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
omur surmek » direksiyona gecmek » gercek » kokun gecmesi » dilini kedi fare mi yedi » otesinde berisinde » deve yuku » mikrobuyla hazırlanmışeriyik » bîtap duşmek » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » hucuma kalkmak » gorevli » guleğen » eyyam gormuşveya surmuş » nevri donmek » dokumcu » martaval atmak veya okumak » goz banyosu » koku » demir uzerinde » gozleri parlamak » gullâc » catlatış » oruş » amaclılık » gecerken boğazdan cıkan ve duz » yapıştırıcı yapıştırma ozelliğ » teşekkul etmek » toplumsal butunleşme » buyurun cenaze namazına » yururluk » muteber olmak uzere » son pişmanlık fayda vermez vey » allah aşkına » yelengec » yeniceri ağası » dokmek » suyu mu cıktı » yıldız kumesi » a e » guz » cevirmek » cevrelerine saldıklarıkendiler » icten » on » ozel » uzerine titremek » levazımatcı » kırdırmak işini yaptırmak » gunuculuk »

kalabalık_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalabalık_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalabalık_zıt_anlamlısı nedir ve kalabalık_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.