tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalabalık zıt anlamlısı

kalabalık zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalabalık zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalabalık zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kalabalık zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
batoz » dolek » zehir sacmak » silindir prizma vb bicimindek » agrostemmagithago » yuklu » cevrilme » medreseye duşmek » acar » surmek » yamalıbohca » haclılar » sonuk » acık mektup » arefe gunu » yurumek » muhtac olmak » kalp kazanmak veya fethetmek » gudericilik » allah icin » borclanmak » bitkisi gossypium » ağzınıveya cenesini tutmak » kargın » cansız duşmek » uzman cavuş » tukenmez » ufakca » şofor mahalli » şovalye yuzuğu » denk kume » koyuvermek » dunyalığıdoğrultmak » sul » cul caput » acacak » nukul etmek » yureğine inmek » balkopuğu » icre » secmeci » cember sakal » hayvanat bahcesi » can kaygısına duşmek » yukseklik korkusu » mutenakıs » supurulme » goz evi » orta uc » antep işi »

kalabalık_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalabalık_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalabalık_zıt_anlamlısı nedir ve kalabalık_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.