tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalabalık zıt anlamlısı

kalabalık zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalabalık zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalabalık zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kalabalık zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hatırıicin » canak » caresiz » gorevlilik » mef ul » musadere » carcur » boyunun olcusunu almak » alaturka muzik » ic merkez » icin kullanılır » ciğ » gonc » dağcayı » ağzınıacmak » wistaria sinensis » cerkez peyniri » kucultme » film cekmek » kubalı » tumorleşme » fırdondu » burc » ulahca » kepce surat » gudum » yururluğe girmek » gibi » kooperatifci » tuyleri urpermek » cağdaşlaştırma » basıolcer » tutuşmak yanmaya başlamak » yolcu taşımakta kullanılan mot » cember gecirmek » kim oluyor » sundus » sonuclama » koltukculuk » turkuleştirme » yırtmac » tunuslu » batıturkcesi » el dokunulmak veya dokunulmama » palyacoluk » sinus » oda muziği » urumek » duven » allah taksimi »

kalabalık_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalabalık_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalabalık_zıt_anlamlısı nedir ve kalabalık_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.