tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalabalık zıt anlamlısı

kalabalık zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalabalık zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalabalık zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kalabalık zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cekingenlik » gozu gormez olmak » daha bircok şeylerin yapımında » zırva tevil goturmez » maarifci » tavşan yurekli » cember » gorevden alınmak » girip cıkmak » futurizm » bunye » picuta » cimentolu » muphemlik » kethuda » postekini sermek » kacıngan » kılıclı » ure » carşaf » goturucu » boy olcuşmek » koc yiğit » catışma » parca » yureği sıkılmak » koşutculuk » acık konuşmak » dortlu » nesli tukenmek » berat gecesi » gecit » ustunkoru » zahmet etmek zahmete girmek ve » comert » dağılmak » cevirmek » kesenekci » bulaşıkcılık » nilufer » urkuntu » gelinlik cağı » hidrokarbur » dalıp cıkmak » cepez » maca » dokulmek » kayınco » gorunmez kaza » bolum »

kalabalık_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalabalık_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalabalık_zıt_anlamlısı nedir ve kalabalık_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.