tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalabalık zıt anlamlısı

kalabalık zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalabalık zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalabalık zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalabalık zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
komunizm » ağzından duşmemek veya duşurme » ustume iyilik sağlık ustune u » gecmeli » cırpma » arpa boyu kadar gitmek veya yo » duven dişi » gostermelik » bir cuval inciri berbat etmek » sıcrayış » cilekeş » eline ayağına kapanmak sarılma » elekci » pacalı » teşebbus etmek » dokulmek » muhresenk » kaba duzen » odu bokuna karışmak » gungormez » oğlen » gunah cıkarmak » gunduzleri » sondurucu » cukurlaşma » zihni bulanmak veya karışmak » gorguculuk » soğulme » cubuğunu tutturmek » br » kulube » suruklenme » dostlar şehit biz gazi » hucumbot » sokuluş » toplandığıbolum » murebbiye » kirada olmak veya oturmak » utu altlığı » ele » şimşek cakmak » dehşet sacmak » kuru cayır » puturlenme » başbıcağı » odunleme » nevruz bayramı » traktorcu » cakmak » copurluk »

kalabalık_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalabalık_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalabalık_zıt_anlamlısı nedir ve kalabalık_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.