tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalabalık zıt anlamlısı

kalabalık zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalabalık zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalabalık zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalabalık zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cakırdikenlik » orseleme » goruşme » buldukca bunar veya bulmuşda b » cadırlı » munasebete girmek » bilgiclik » goruşsahibi » takarrur » siktir » uckâğıtcı » dunur gezmek » atladıgecti genc osman » ozluk hakkı » portekizce » goz » gerekce » hollândalı » y » bolucu » hesabınıgormek » buyuk abdest » kosteksiz » germanofil » sutbaşı » doner ayna » malzeme » bayrak cekmek veya asmak » tansiyon duşurucu » atlas ciceği » muteferrika » yuksek » mukavemet gostermek » uzak goruşlu » kac para eder » şeylerden her biri tabaka » yureği oynamak » koltuğuna girmek veya koltuğun » puskulsuz » cıkmak » yureğine oturmak » fener cekmek » cala kalem » cocukcağız » catlamak » sor » kuttedek » uretmek zihnî yetiler oluştur » cokel » seylân taşı »

kalabalık_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalabalık_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalabalık_zıt_anlamlısı nedir ve kalabalık_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.