tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalabalık zıt anlamlısı

kalabalık zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalabalık zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalabalık zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalabalık zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
isim govdesi » muspet » macar salamı » ırakgorur » bicem » hukûmet » kotuluk etmek veya yapmak » mehter yuruyuşu » icten evlilik » coplenme » sutlu ot » ucmak » gucluk » duzenlenmek » zihni bulanmak veya karışmak » urkutmek » yureği sıkılmak » tırnak gostermek » sonmek » tabana kuvvet kacmak » slovakca » yon » capak » amerika armudu » orgucu » ne dese beğenirsin » ofkesiz » paraşutculuk » gun balı » soydur ceker boktur kokar » gozaltı » taraca » aralarınıacmak » kacış » inşaat civisi » gorunen koy kılavuz istemez » vergi kanunu » sonum » cene yarıştırmak » boxsalpa » sonradan gormuş » yuzunden duşen bin parca olmak » centmek » acındırmak » duşeşatmak » tek ornek » arşiduk » canınıcıkarmak » tercumanlık » piyango vurmak veya cıkmak »

kalabalık_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalabalık_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalabalık_zıt_anlamlısı nedir ve kalabalık_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.