tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalabalık zıt anlamlısı

kalabalık zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalabalık zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalabalık zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kalabalık zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kısa cizgi » gorelik » ne iyi » oturuk » urkuntu vermek » yuz olcumu » nu » ve katımadde » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » borekcilik » soğe » podosuet » cekimolcer » bir goz gulmek » yakınlık gostermek » odenek » sovulmek » torun torba veya torun tosun s » baltasıkutukten cıkmak » acem » acıklama cumlesi » omurler olsun » para cıkarmak » tepetakla etmek veya devirmek » akıldan cıkmamak » fluorışı » calkamak » surmelik » fume » kor yılangiller » ciğit » inmek » başcı » gozu tutmamak » ozel girişimci » gozunun onunden gitmemek » rontgenci » gormezlikten gelmek » peşinden yurumek » ozne obeği » ağza alınmaz veya ağza alınmay » kategori » tum başlılar » temas etmek veya biriyle temas » yupurmek » keder cekmek » koturum » kundak sokmak veya koymak » calmak » ne mumkun »

kalabalık_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalabalık_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalabalık_zıt_anlamlısı nedir ve kalabalık_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.