tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalabalık zıt anlamlısı

kalabalık zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalabalık zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalabalık zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kalabalık zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
rejisorluk etmek » kazak comelmesi » cozulemeyen ilmiksiz duğum » faca » bicimsizlik » adıgecmek » kandil gunu » yuz yazmak » cozunmek » feleğin sillesine uğramak veya » bec tavuğu » gok gozlu » perde cekmek » bulbul gibi konuşmak veya okum » acı » duzluk » lugatce » duşundurmek » uncu » sistem » okul kacağı » parca » odemek » tuy duzmek » ictimaiyatcı » tatbik muhru » hollândaca » cevre » cavuşuzumu » ney uflemek veya ufurmek » bukunmek » fedakârlık yapmak veya gosterm » cıldırma » kendine ozgu » insan ayağıdeğmemişveya basmam » ne hâli varsa gorsun » uzerine cokmek » kuru hasır veya kilim ustunde » oğutucu » iğneyi kendine cuvaldızıbaşka » hoşgorurluk » cocuk bezi » ne gunlere kaldık » tukuruğunu yutmak » yeri opmek » yuzustu » ısıolcumu » curuk » muteber olmak uzere » muzakere »

kalabalık_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalabalık_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalabalık_zıt_anlamlısı nedir ve kalabalık_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.