tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalabalık zıt anlamlısı

kalabalık zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalabalık zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalabalık zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kalabalık zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
teknikci » ilgi cekmek toplamak veya uyan » rolâns » kalifiye işci » alcı » kalafata cekmek » bir ağac ciğde zizyphus jujub » budak ozu » cemaziyulevvelini bilmek » onunu kesmek » kan revan icinde » bilincli » ust » cayır peyniri » seslendirmek işi veya bicimi » lw » cıdama » iyi yurekli » borulce » bufe » nijeryalı » ozengen » kız boceği » peşine duşmek veya gitmek » gozunde buyutmek » arpasıcok gelmek » korluk » catışma » gecirim » kulube » cizmek » ictenlik » sacık » fermantasyon » bir dilin kelimeleriyle duşunc » ilâclamak » uc dort » gostermek » ayağında donu yok fesleğen is » kıt alar arası » basitce » capa » sansur » goynumek » yukum » soz almak » nerede nerede » kecimemesi » mahkeme kadıya mulk değil » hırlımıdır hırsız mıdır »

kalabalık_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalabalık_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalabalık_zıt_anlamlısı nedir ve kalabalık_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.