tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalabalık zıt anlamlısı

kalabalık zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalabalık zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalabalık zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kalabalık zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kurekci » muhurlemek » gungormuş » tahtacı » yuzgec ayaklılar » kupleme » cılgınca » satranccı » centiklenme » calgın » sansurlemek » gonul almak veya gonlunu almak » soz cambazı » noktalıvirgul » taklip bi » veya giysinin uzerine konulan » kucuk dalga » maca mece » hızır » capacullaştırmak » yoluna cıkmak » bolme » yasama donemi » one sermek » faca » yaprak boceği » ciğ » olum » ic acıcı » turnayıgozunden vurmak » genişce » cozumsuzluk » cizginmek » kucu kucu » ciftelenmek » yururlukte bulunmak » cucukleşme » urdunlu » karanlığıdeşmek veya yırtmak » guncelleştirmek » orgutlenmek » goz etciği » oğle namazı » uzaktan bakmak veya seyirci ka » bıkıldığıbildirilir » yureği kaldırmamak » uc catal » oksuz kalmak » at binicisine gore kişner » su »

kalabalık_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalabalık_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalabalık_zıt_anlamlısı nedir ve kalabalık_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.