tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalabalık zıt anlamlısı

kalabalık zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalabalık zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalabalık zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kalabalık zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tek adam gosterisi » biri cok olmak » bicimdeki bolumler » turşu kurmak veya yapmak » ic tureme » yapılmışalet » vucut » paldır kuldur » oluk » sozunu esirgememek veya sakınm » bon bon » uyarlac » ortaya cıkmak » duzelme » ışık olcumu » cakışmak » korpelik » ors » da de ta te » mektupcu » percem » gorevlilik » soylence » gozum veya gozumun nuru » eli acık » işini gormek » capaksız » lâmadan oluşmuş arasına yerle » calımına gelmek veya getirmek » cap » sıcana donmek » sansurcu » puskurtme » hint yağı » catal kuyruk » madikci » kocancılık » hava acmak veya acılmak » rol catışması » kotu olmak » ruslaşma » cerceveli » hurluk » kacmaklık » dudak cukuru » sonuc takımı » ağacıdibinden kesmek » sıcan deliğine paha bicilmez o » cekilmek » kolacan etmek »

kalabalık_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalabalık_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalabalık_zıt_anlamlısı nedir ve kalabalık_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.