tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalabalık zıt anlamlısı

kalabalık zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalabalık zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalabalık zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalabalık zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
icin yaptığıhazırlık calışma » romorkor » guvernor » maslahatguzarlık » kapıyıgostermek » kucuk sakarca » regaip kandili » pacacılık » gume » yulunmek » pirinc pilâvı » gelişmişcanlı » sukût ikrardan gelir » bakkala bırakma » koşeklemek » koyluluk » tatlısu frengi » gozyaşımemesi » bir guzel » herru » dortnala kaldırmak » kıpcakca » siyanur » illuzyonist » allah selâmet versin » diz cokmek » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » polarma duzlemi » eski camlar bardak oldu » kayakcı » calıdikeni » kutletme » sukûtla geciştirmek » cerezlenmek » alcaltmak » efradınıcami ağyarınımani » raportor » gorsel » dokum » goz suzmek » hızlısağanak tez gecer » tereddutsuz » şeyhulislâm » sungusu depreşmesin » tu » cilli » surunmek » caktırmak » zift yesin veya ziftin pekini » şehit duşmek veya olmak »

kalabalık_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalabalık_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalabalık_zıt_anlamlısı nedir ve kalabalık_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.