tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalabalık zıt anlamlısı

kalabalık zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalabalık zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalabalık zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kalabalık zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acık hece » cuhadarlık » donduruş » sefasınısurmek » duzensiz » gozlerine inanamamak » yuk » tarcın » yuzuk » kuskun » ozelleştirilmiş genellikle di » duduk gibi » sivric » kul kole veya kul kurban olmak » nufus tezkeresi » kuğu gibi » guz noktası » cur et etmek » tukurme » gok evi » ic mimarlık » lupten » selâm cakmak » musevvit » puskurtec » telgrafcılık » benim oğlum bina okur doner d » yeşilcekirge » kılığına ceki duzen vermek » hititoloji » butunu » od kesesi » arazi acma » imalâtcı » yangın cıkarmak icin kundak ko » yer yarılıp icine girmek veya » denk kume » surtunmek » cenevizli » inci ciceği » buyrukcu » muteaddit » dir » akşamuzeri » gul » el surmemek » gorsel sanatlar » acmak » sumer » yurutme gucu »

kalabalık_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalabalık_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalabalık_zıt_anlamlısı nedir ve kalabalık_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.