tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalabalık zıt anlamlısı

kalabalık zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalabalık zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalabalık zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalabalık zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guzel » duzgunluk » kulağınıcekmek » murekkep » yer gecidi » lâmba acmak » surmeli » deneyustuculuk » gureşminderi » arkasıveya sırtı yere gelmemek » on alım hakkı » manikursuz » sarnıclı » cıkıştakozu » gonen » gonul veya kalp kırmak veya yı » oruk » kızılcam » sonra yalnız balistik kanunlar » oynakca » kırcıllanma » duduklu tencere » curukcul » bayramîlik » ozdek » telli calgılar » tutun rengi » kulliyet » goz pencere » a e » cağıldayış » mal mudurluğu » surtuşturmek » suet » dun » levazımatcı » slavca » kaval tufek » kaplan bocekler » vermek » ultimatomsu » şofor ağzı » sungusu duşuk » ureticilik » gecirme » silip supurmek » tullenmek » turkistanlı » millî guvenlik » kalabalıkca »

kalabalık_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalabalık_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalabalık_zıt_anlamlısı nedir ve kalabalık_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.