tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp eş anlamı

kalp eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalp eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kalp eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cakışmak » buddhizm » munasebetsiz » cırpıntı » kilidi kureği olmamak » bolumlenmek » cucukleşmek » dili pabuc kadar » ortmek » kapıdan kovsan bacadan duşer » pelur » cift yıldız » yasak bolge » cavuş » yerlerde surunmek » celtiklik » tagallup » gonlune doğmak » komuren » mutemadiyen » olduruş » suyu baştan veya başından kesm » tazıya donmek » yapma işi » cıralı » dort bucak » gomutluk » bekcilik » cicek » suruklemek » duşun duşun boktur işin » percinleyiş » cile cekmek » yuzunu kızartmak veya yuzunu k » uc bir » dalgıc tupu » az bucuk » gozetleyiş » onculuk etmek » gon » zenneye cıkmak » korlemeden » cizgi » carkacı » zevkini cıkarmak » tukenmez kalem » mahkemeye duşmek » murdesenk » kayı » ceşme »

kalp_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kalp_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_eş_anlamı nedir ve kalp_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.