tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp eş anlamı

kalp eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalp eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kalp eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sacmak » govdeye atmak veya indirmek » hukum » carpıtılma » arpa guvesi » yuzeyinin her noktasına basınc » kulfete katlanmak » gozetilmek » yuzyıl » curukluk » vişne receli » ozgun » kostumluk » ic » hareketin yeniden kurulmasıyla » cunun » ic guveyi girmek » ayrıc » zayice » orkleme » karadeniz de gemilerin mi batt » carmıh » gosteri » istim ustunde olmak » muslukcu » ici dayanmamak » atladıgecti genc osman » dili ensesinden cekilsin » unsuzunu gosterir » yuzyıl » modul » sağlam kazığa veya sağlama bağ » ic bukun » muntesip » merkeziyetcilik » mukerrer » allah seni veya sizi inandırsı » turemişisim » buddhizm » kusursuz » yonetim gideri » ciğer kebapcısı » ceğmellenme » toreci » copra balığı » başına gecmek » İnegol koftesi » mukeyyifat » izini duşurmek » une kavuşmak »

kalp_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kalp_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_eş_anlamı nedir ve kalp_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.