tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp eş anlamı

kalp eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalp eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kalp eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
polemikci » kor olasıveya kor olasıca ols » tecrube etmek » badıc » tekerlek kırıldıktan sonra yol » art bolge » sacın ak mıkara mı onune duşu » yuzunden duşen bin parca olmak » teessus » foyasıcıkmak » ya ya » catlak » deniz altında bulunan » gonlunu etmek veya yapmak » mutevelli heyeti » ucuncu cağ » dolabı frijider » demir tavında dovulur » işsiz gucsuz kalmak » mulhit » sansur etmek veya sansurden ge » uckâğıt » son bulmak veya sona ermek » ihsan etmek veya buyurmak » yuz kere » tokezlemek » dışarıya saldıklarısıvımadde » eğitim enstitusu » yanaşık duzen » gecirimsiz » kispet cıkarılması » akımolcer » goğerti » cekinmek » cucukleşme » karikaturize » gozu ac » palet » cakıltı » dokmecilik » curuk veya curuğe cıkmak » acılıp sacılmak » tanrıkayrası » biciminde cıkan eser » dağarcığı » kuc » gureşilmek » taraf tutmak cıkmak veya olmak » cocuk olmak » sellemehusselâm »

kalp_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kalp_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_eş_anlamı nedir ve kalp_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.