tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp eş anlamı

kalp eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalp eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kalp eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gungormuş » goz alıcı » panturkizm » egzotik corba » garaz veya garez bağlamak » ağzıteneke kaplıolmak » seslikci » palavra savurmak atmak veya sı » cağırmak » nankorluk gormek » sudan gecirmek » kulfetsizce » palyaco » acık kahverengi » sakatcı » kacırmak » sıfat fiil » karikaturleştirmek » kukremek » ortak ozne » salon ciceği » acık hava » umide duşmek » ter dokmek » tahaşşut » evlât gibi veya evlâdıgibi » muzakereci » diplomatca » tukurme » iskele kelepcesi » ciğde » kurkas » kumesi » pekmez kopuğu » keyfini cıkarmak » celik metre » bire vermek » cekmek » surtuk » taşcıtarağı » şomizye » avrupalı avrupa da yaşayan a » poliuretan » asansorcu » guneşyağı » celmek » tutsulemek » yukunmek » duzenleme » ozensiz »

kalp_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kalp_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_eş_anlamı nedir ve kalp_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.