tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp eş anlamı

kalp eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalp eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalp eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gulmekten kırılmak katılmak » cıkış » denizde kum onda para » kalmak » tufek catmak » elcilik » uzerine uzerine gitmek » icli dışlıolmak » palyacoluk » burum » cıkışkapısı » ledun ilmi » hinduizm » gunduzsefası » şeylerden her biri tabaka » kor » bulbulkonağı » kosele suratlı » kandırıcı İnandırıcı » kulture alma » celmek » gelişmişcanlı » mutalâada bulunmak » uşutmek » hesaptan duşmek » hukmu var veya yok » havaya ucmak » goc etmek veya eylemek » gonul vermek veya bağlamak » kalcın » daki deki taki teki » onem » acısıicine veya yureğine cokme » inmek » gorungu » cifte kıskac » akma hancer » şantor » vurucu guc » yuksek » deli kızın ceyizi gibi » gecmesi » utme » artcılık » yuz » gubreleme » nabzınıyoklamak veya nabız yok » recete » nalcasız » beyni sıcramak »

kalp_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kalp_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_eş_anlamı nedir ve kalp_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.