tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp eş anlamı

kalp eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalp eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalp eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cadısupurgesi » kuyruklu yıldız sacı » eğitim donemi » calısız » keci komureni » durme » guneşsistemi » turkuleştirme » cor » penceleşmek » kendini gostermek » tunclaştırmak » tavukculuk » ustune guneşdoğmamak » ıtriyatcılık » calımlanış » başına işacmak » adıverilen bir ucuncu sayıyıel » lâf soyledi bal kabağı » her horoz kendi copluğunde ote » sansualizm » daraya atmak veya cıkarmak » zekeriya sofrası » narkozitor » ablakca » dalgıc bocekler » sırt cevirmek cevirmemek » rektor » arapcalaştırma » mufekkire » cekek » dongel » iki el bir başicin » takipcilik » zuht » bohcacı » somuruculuk » hulleci » capa » isim koku » gozetmek » koturum » gobeği sokakta kesilmiş » ezile buzule » pencik » mustakar » bortturme » kokten » nikaragualı » tutun »

kalp_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kalp_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_eş_anlamı nedir ve kalp_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.