tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp eş anlamı

kalp eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalp eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalp eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ulkuleştirilme » kavmiyetcilik » bırak allah ınıseversen » den eylemek » danscı » vadiye dokulmek » ozgurleştirmek » dili başka bir dile calmak » makinelerin ağırlığına dayanab » gibi cok yonlu hizmetleri en a » calıkuşu » trenckot » trolcu » gonlu ile oynamak » yıkılmayacak bir bicimde duzg » guclu kuvvetli » beşyuzlu » yuzgec » ciğerinin icini bilmek » ornek olmak » sıcakca » ucurulmak » ağzıacık veya ağzıbir karışacı » dayalıtahta kalas » cisemek » kelepire konmak veya yakalamak » imalâtcı » gun doğmak » ozetlemek » cıkmak » bozuk calmak » iki eli boğrunde kalmak » yuzey şekilleri » surukletme » tm » moral cokuntu » kin beslemek veya tutmak » lubnanlı » cevriyazı » makyavelizm » hucumbot » hoparlor » muhurculuk » cukur » iskeletli hayvan corallium rub » tunekleme » gozu arkada kalmak » capalanış » soz almak » dili donmemek veya donmek »

kalp_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kalp_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_eş_anlamı nedir ve kalp_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.