tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp eş anlamı

kalp eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalp eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kalp eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hızla batmak » gudumculuk » cıkıkcılık » amac » kadirîlik » surre » acan asklımantar » ağaccılık » para cıkışmamak » taşyurekli » muşahit » gelen birini karşılamaya cıkan » gonderme » buyuk balık kucuk balığıyutar » yaltakcılık » gecmez » ongorulu » colleşmek » pacalarıveya kolları sıvamak » vatanî gorev » pence vurmak » eline duşmek » ipek ciceği » cehennemin bucağıveya dibi » corak » uretkenlik » gorgulu » gulunc » taammum » resim » um » gurbuzleşme » cıkarma harekâtı » diri ortu » tenevvur etmek » murtet » yuksek tahsil » sut kuzusu » cerceve » kırac » balık kavağa cıkınca » yuzulmek » teşerruf » yuz tutmak » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » bal dok de yala » yonetim gideri » odemeli » golge » ickin »

kalp_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kalp_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_eş_anlamı nedir ve kalp_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.