tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp eş anlamı

kalp eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalp eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kalp eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
buyuye kapılmak veya tutulmak » gonlunden gecirmek veya gecmek » tepesi veya beyni atmak » yiyim yeri etmek veya yapmak » kalkan bocekleri » ceki duzen vermek » tumlenme » gorevsiz » lutfeylemek » grek » kuştuyu » muteber olmak uzere » dil oğretimi » kız beşikte veya kundakta cey » burcak » hâk ile yeksan etmek veya olma » eşekci » ayının kırk turkusu var kırkı » kor » merdumgiriz » ust yapı » cayhaneci » cıkra » gonderli » luk » ofkesini cıkarmak veya almak » ucmak » temayuz etmek » nebatat bahcesi » hazır corba » mutercem » zevkini cıkarmak » maketcilik » kul etmek » ongoru » bicimdeki bolumler » yuzuculuk » gocermek » yuz verince astar istemek » cağıltı » dışa donuk » bicem » gokce » kufe » luzucî » suruden ayrılan koyunu veya ku » op babanın elini » kup şeker » surgu » yuzuk takmak »

kalp_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kalp_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_eş_anlamı nedir ve kalp_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.