tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp eş anlamı

kalp eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalp eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalp eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
fırca » vişnecuruğu » elden duşme » ihtiyac » tepetakla gitmek veya yuvarlan » duasınıveya dua almak » nuzul » gozlerini bayıltmak » copten celebi » suya duşmek » gerceğe aykırı » avaz avaz bağırmak » it uzumu » spekulâsyon » surulmek » muvellidulma » damlaya damlaya gol olur » afrikalılık » yonetmek » guneşlenmek » ne gune duruyor » fin » subap » ceğmellenmek » utopi » pastorize etmek » culsuz » hint darısı » guzey » batakcı » ıcı ici ucu ucu » ozlentili » buzmek » sonucunda veya birden su yuzun » kucuk hindistan cevizi » kendini toparlamak veya toplam » kacmak » kalıpcı » dar unlu » muziksiz » sut beygiri gibi ayakta uyumak » kırcıl » karaağac » mundericat » sutleğengiller » gayrimusmir » susleme sanatları » gergedan boceği » bulamac » olcu »

kalp_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kalp_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_eş_anlamı nedir ve kalp_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.