tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp eş anlamı

kalp eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalp eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kalp eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gunu gecmiş » gerceğe uygunluk » bir cuval inciri berbat etmek » bazıbitkilerin turlu organları » ciğneniş » kurakcıl » icatcı » stabilizator » kimyasal yollarla elde edilen » hice saymak veya hice indirgem » nufuzkâr » on kol kemiği » kurban bayramı » kozleme » kandırıcı İnandırıcı » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » gobek calkamak veya calkalamak » kıraclaşmak » bildim bileli veya bildik bile » pes perdeden konuşmak » deyip de gecmek » mukellef » diktatorce » caparız » cozunme » ateşbocekleri » solungac » muhurlenme » goz » hatim surmek » bicimsizlik » cift dikiş » supuruş » celiklemek » kâğıt yapraklarından her biri » hukûmet darbesi » komşu komşunun kulune veya tut » dollenme » muşteki olmak » uzun parca » gosteri adamı » cizgi » cimentolatmak » durulmek » perşembenin gelişi carşambadan » kralice gibi » oruluş » acık » sancma » cenesi durmamak »

kalp_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kalp_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_eş_anlamı nedir ve kalp_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.