tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp eş anlamı

kalp eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalp eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalp eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
luks » habeş » gomlek » cırağ » borek » kuştuyu gibi » catır catır catlamak » surukleyici » kâğıt yapraklarından her biri » kacıklık » duğun evi » bilim kolu morfoloji » haric » sebat etmek veya gostermek » kacmaktan kovalamaya vakit olm » boğ » gubrelenmek » vahdetivucut » ceyrekleme » uretme » surmeli » dırıltıcıkarmak » icini curutmek » guzel duyuculuk » acmazlık » yazıyıcıkarmak veya sokmek » ıskartaya cıkmak » gume » ucuncul » darulfunun » coccothraustes » doygun olma durumu veya gonul » cıra dibine ışık vermek » luleci » gun dikilmesi » bıkıldığıbildirilir » operator » kendinden gecmek » guzluk » sucustu yakalama » cakmak cakmak » uckur cozmek » pusuya duşurmek » maniheizm » colpan » haric olmak » cekimsenmek » kuculuş » uye tam sayısı » arkaya bırakmak veya koymak »

kalp_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kalp_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_eş_anlamı nedir ve kalp_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.