tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp eş anlamı

kalp eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalp eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kalp eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ar damarıcatlamış » uvey evlât » dokulmek » soylenme » vurac » oksuzluk » zaviye » sırıkcı » kavis cizmek » ciğer kebap olmak » golgede kalmak » trafikci » koklu » lubnanlı » doneleme » doşenmek » inişli cıkışlı » daussıla » yuzleme » surulme » ad koymak adlandırmak tesmiy » celme » can boğazdan gelir veya gecer » tekabul etmek » macun cekmek » beni sokmayan yılan bin yıl ya » parcalı » cıkarılmak » karnından konuşmak veya soylem » posasınıcıkarmak » pusatcı » orneklik » modullu » yurek » cicek sapı » yapsatcı » gelip gecici » kamanco » acık hava tiyatrosu » cukurlaşmak » onune katmak » catlak » cırnık » capraz kafiye » ış iş uş uş » şenlik ve eğlence donemi » puskulsuz » surup gitmek » sarac » yapılan cıkmaz yazıveya resim »

kalp_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kalp_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_eş_anlamı nedir ve kalp_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.