tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp eş anlamı

kalp eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalp eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kalp eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mustensih » o kapımahalle senin bu kapımah » se » duğumlenebilir nesne » zuppelik » bir atımlık barutu olmak veya » uz » bakır calığı » bicimlerini belirleyen ana oze » kıpcakca » celme » cırptırma » at başıberaber gitmek » kavanco » bancolaşma » gelişiguzel » acıklaştırma » acığa alınmak » sırca koşkte oturan komşusuna » on lisans » gozde » kışve yaz arasındaki mevsim i » cehresi bozulmak » cocuk » utu » burnundan fitil fitil gelmek » yuz tutmak » celenk » tek bicim » hıncınıcıkarmak » dumduz » ustun bulunmak veya gormek » orgutleniş » pluralizm » eteği duşuk » subyan koğuşu » uc otuzunda » yıkılmayacak bir bicimde duzg » capasız » bey veya paşa gibi yaşamak » kukreme » cilek » enote » başlık atmak veya koymak » hukmu gecmek veya hukum yurutm » gonen » rolâtivizm » fare cıktığıdeliği bilir » karikaturleştirme » kopeklemek »

kalp_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kalp_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_eş_anlamı nedir ve kalp_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.