tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp eş anlamı

kalp eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalp eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kalp eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
imanına kadar kısa soyleyişle » gulmek » banko gecme » goz ucu » catal » buyuk tovbe ayı » puruzlenmek » bukme » dallanıp budaklanmak veya bir » cizginmek » ankesorlu telefon » tebeddul » cuval gibi » ankara kedisi » gulup gecmek » gozu kapalı » yahudi » anketci » oğle yemeği » icini kemirmek » ankara kecisi » navcağan » i » cakıldatmak » perulu » sinir torpusu » uşniye » akce » cakışık » toplumu tek başına belirleyen » yankıuyandırmak veya yapmak » yarayan kuru ince yaprak » patlak goz » yerleştirilmişcift camdan oluş » ağzınıhayra acmak » bukulme » donmek » eşekce » centiklemek » xe » guncellemek » zulfaris » etiketci » acak ecek » gormek » birbirine duşmek » minder curutmek » kopru başı » punduna getirmek veya pundunu » camurluk »

kalp_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kalp_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_eş_anlamı nedir ve kalp_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.