tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp eş anlamı

kalp eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalp eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalp eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
suc » cınlama » kotuleşmek » porsukluk » gunun adamı » mudrik » yanardoner » temizlikcilik » camaşır sodası » muzik koşesi » gosterme zamiri » suslemek » karbon donemi » uye aidatı » tukenmez kalem » australis » fusun » duzmecilik » pusuya duşurmek » kavurmac » ustume iyilik sağlık ustune u » etkinliğin buyuk olcude azaldı » obur dunya » acık sozlu » tabakcı » camlık » arapcalaştırma » gencleşmek » ucunda cezalandırıcıbir şey bu » gundeş » odul » parayıveren duduğu calar » lenguistik » bahcemsi » gecinmek » macasına mecesine » nazarıdikkatini cekmek » bağlaclıyan cumle » kıc » icraata gecmek » oğreti » ayranıyok icmeye atla veya ta » okuz gibi » teyel yapmak veya atmak » ateşler icinde » tetik ustunde beklemek » terbiyeli corba » olum olum de hırlamaya ne bor » gece silâhlıgunduz kulâhlı » gorsel sanatlar »

kalp_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kalp_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_eş_anlamı nedir ve kalp_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.