tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp eş anlamı

kalp eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalp eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalp eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
haraccılık » soyleşi » coluk cocuk » gun merkezli » anasına avradına sovmek » ballıborek » başmurettip » ciceksimek » sc » kireclenmek » tenevvu » yanardağpuskurmesi » cekmek » dumbelek » sacmacı » onlenme » dolapcı » gozletme » asansorcu » buyultme » supruntu » toprak koleliği » ickisiz » cubuklu » olu » yuruk at yemini artırır » romalı » gecici » dokmek » allah kerim » doke saca » guler yuzluluk » ciğerimin koşesi » catışılma » burnunun ucundan otesini veya » eceliyle olmek » sarnıc gemisi » işitmezliğe getirmek veya işit » otesi berisi » kurt kopeği » ust perdeden » macar » pişirgec » lugatce » her biri mesame » bağlayıcı bağlama niteliği ol » bickici » gobekli » isteğinde direnen kimse » yureği ağzında »

kalp_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kalp_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_eş_anlamı nedir ve kalp_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.