tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp eş anlamı

kalp eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalp eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kalp eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cozulmek » bir deri bir kemik kalmak » sutune kalmak » kampana calmak » cemberleme » gullâbi » karagozcu » hukûmet » po » geri cekilmek » taraf gozetmek » kotuleyiş » guzleme » gol olmak » yureklilik » mahagoni » buyultmek » surgun gitmek » derc » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » uzağıgormek » dubeş » cimentolu » tahassur » aksi tesaduf » kacta » ic oğlanı » yağlıkomur » ictima » kacırga » duzelti » roproduksiyon » dolek » amaclamak » eline ayağına uşenmemek » blof » hristiyanlaştırmak » fransızlık » batınî » cevir sesi » markscılık » mes udane » sor » cıkrıklı » pekliği » koy ağası » âşığa bağdad sorulmaz » fırıldak cevirmek veya dondurm » her biri mesame » icini parcalamak veya parca pa »

kalp_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kalp_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_eş_anlamı nedir ve kalp_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.