tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp eş anlamı

kalp eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalp eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalp eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuzunu ağartmak » gorup gozetmek » recete gibi » oylece » buyuk başın derdi buyuk olur » ahlâkcı » mundericat » beklenmediği umulmadığıveya c » tek acıklık bulunan ocak » alınır ve başına bir ya geti » capraşıklık » cay » cakırkeyif » gostermelik » guneyli » gozden gecirmek » nufuzu altında tutmak » ic » suveter » sureduran » notunu veya numarasını vermek » fıcılamak » tus » cakır » oğutcu » komurcu » basınclama » beklenmediği umulmadığıveya c » ayakkabılarınıcevirmek » yuceltme » surunmek » kuşgibi ucup gitmek » cıplak » ortak veya kuma gemisi yurumuş » kuskut » cetrefilli » yayla gulu » kork aprilin beşinden okuzu a » copluğu » kustahlık » penceleşmek » mufettiş » gepgenc » taclanma » acıklamak » acık hece » regaip kandili » icecek » boynunu bukmek » gozaltına almak »

kalp_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kalp_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_eş_anlamı nedir ve kalp_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.