tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp eş anlamı

kalp eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalp eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalp eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozerkleşme » sırtustu yatmak » yuzu yumuşak » işi ne » salcalık » gozunden surmeyi calmak » maddelerden oluşan varlığın he » alt ust etmek » urkmek » oduncu » yuzu gozu acılmak » tore dışıcılık » yere calmak » carpacak buyuklukte sembol ni » tacsız kral » danca » bukunmek » tenkitci » aracılığıyla duymak değmek e » puruzlenmek » eşcekim » kolcak » gokten zembille mi indi » acık elli » ihtiyac » cakal yağmuru » cantalı » leninist » zararlıcıkmak » kostebek » ciftleştirmek » calkayış » adamına catmak » ici dışına cıkmak » kurumek » kıc attırmak » corek mantarı » onemseyiş » sınıfta caktırmak » yuzunu unutmak » bir eli yağda bir eli balda ol » mizacsız » paraşut » cirkefce » gozleri donmek » kırlangıc donumu » corba icmeye cağırmak » duşurmek » goz bağcı » cağıldama »

kalp_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kalp_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_eş_anlamı nedir ve kalp_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.