tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp eş anlamı

kalp eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalp eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kalp eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oylece » gecgeclemek » başkoşe » ust deri altı » cenebazlık » gonendirtme » gormemişlik » sandık duzmek » bu gozle » etmek » catallı » lâmadan oluşmuş arasına yerle » icmek » tuketim » goruşmeci » cobanın gonlu olursa tekeden y » usturmaca » acık pembe » ateşsacmak » guneşin alnında veya guneşin a » duşunceli » gık dememek veya gıkıcıkmamak » doğal ve saydam değerli taş » altın kupu » huryemez » gozlu » dumenine bakmak » gozu kalmak » komşuda pişer bize de duşer » sokun » surmek » percinlemek » yoğurt calmak » oğurleşmek » coccothraustes » fakulte » gozetilmek » figuratif sanat » cıplaklık » urkek » odun vermek » şobiyet » suhunet » hesapca » suyu getiren de bir testiyi k » dumtek » cay » gelgecci » mazur gormek » cıvgın »

kalp_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kalp_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_eş_anlamı nedir ve kalp_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.