tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp eş anlamı

kalp eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalp eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kalp eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tutsuleme » kacakcılık » duzelmek » copluk horozu » juglans regia » sokuntu » korkunclaşmak » kendinden gecmek » şaklaban » ictensizlik » bucak bucak kacmak » cocuk duşurmek » caşıt » ad cekilmek » turkî » basıncolcum » picleşmek » ağacıkurt insanıdert yer » bayat » mukavemetci » cillenme » ceker » turuncgiller » bulamac » guncelleşmek » beklenmediği umulmadığıveya c » cıngırakcılık » kırmızıgomlek » tahammulsuzluk » buzuşmek » hancere » eşek kulağıkesilmekle kuheylân » misyon ustlenmek » durtmek » kelime turu » kemale ermek gelmek veya kemal » fransızlık » duğu » dırt dirt durt durt t » duvenci » felemenk » kapsama icine alma icerme » kraca » duğun salonu » kir goturmek » kaput gitmek veya olmak » cekişe cekişe pazarlık etmek » pişmişaşa soğuk su katmak » yoneltec » ticaret hukuku »

kalp_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kalp_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_eş_anlamı nedir ve kalp_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.