tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp eş anlamı

kalp eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalp eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalp eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
altından capanoğlu cıkmak » uykusu kacmak » tacsız kral » cekememezlik » koc yumurtası » kulusturluk » cinko » duz yuzeylerden her biri » bicimde değerlendirilmesi huk » kacınma » kukurtlenme » dağdağa kavuşmaz insan insana » baldırıcıplak » uluş » cekirge » ağaclı » ığrıp cevirmek » fizikci » ozgunleştirme » er » ter dokmek » ucayak » duzenlemek » kore » ruhiyatcılık » burokrasi » guneşkremi » ucurmak » suruyu guden kurdu gorur » dokumhane » doldurdukları rengi beyazdan » bitişik canak yapraklılar » husnuniyetle » yuzeyinin her noktasına basınc » can can etmek otmek veya konuş » oynama » tespit etmek » tesettur etmek » pacalı » canıcıkmak » zumrut yeşili » giysi » beşyuzluk » munasebetsizlik » pirinc » pencelemek » tokezlemek » uzun sivri kumes hayvanların » tongaya basmak veya duşmek » ahbap cıkmak »

kalp_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kalp_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_eş_anlamı nedir ve kalp_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.