tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp eş anlamı

kalp eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalp eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kalp eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
vay » orumceklenmek » iclenme » lâckalaşma » başmufettişlik » tarih atmak veya koymak » tokat atmak aşk etmek veya pat » iflâs anlaşması » durum » tepeli bulbul » actıağzını yumdu gozunu » mubaşirlik » goturmek » suyundan yararlanılan cukur » kamcılayış » pey akcesi » ere gitmek veya varmak » uyku vermek veya getirmek » calıştırış » başmakcılık » tumsek » studyo » ucerli » hayır gormemek » x ışınlarından yararlanılarak » cadır ağırşağı » gorevden alınmak » oykulemek » cokuş » gecirgen » celiğe su vermek » suzdurme » cevher » yonelmek » cakıntısız » gecirici » capaculluk » akcıllaşmak » kıvanc duymak » boya koku » mucellitlik » yuze gulucu » şeytana kulâhıveya pabucu ters » cevikleştirmek » comlek » başmusevvit » taclanmak » bıckı » fetus » beşikci »

kalp_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kalp_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_eş_anlamı nedir ve kalp_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.