tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp eş anlamı

kalp eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalp eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kalp eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cekip cevirmek » cemkirmek » surtunuş » coğu » guneşletme » duzelti » cırpmak » uzun sivri kumes hayvanların » kur a » cansız duşmek » butunleme sınavı » kacak » hartuc » makascılık » kozunu paylaşmak veya pay etme » zihnini celmek » bolukbaşı » dunyanın tadınıcıkarmak » toz kondurmak veya kondurmamak » dirsek cevirmek » ucuşmak » baktıkca alır » turk kupası » cıngı » iki geceli » tm » corek mantarı » biciminde duzenlenen ulusal ve » koktenci » gok bilimi » kukla » magnezyum sulfat » onların temsilcileri arasındak » cıkarılmak » kukremek » nufuz ticareti » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » uflenmek » yakın gocuşme » sıcırgan » yer camı » başakcı » kupe » alacık » kuşumlenme » turlu şeylerden yaptıklarıve t » unvanı » duğumlenebilir nesne » cakmak taşı » ustune cevirmek »

kalp_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kalp_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_eş_anlamı nedir ve kalp_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.