tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp eş anlamı

kalp eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalp eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kalp eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guneşyanığı » başına taşduşmek veya yağmak » batırılmasıyla yapılan sucuk » fikir hurriyeti » oğrenci » gulmeceli » arguman » kor faregiller » calışmak » futurizm » gorev » mal kapital » hayal gucu » coğaltma » civilenme » şeytanın kıc bacağıveya art ay » cığalanmak » acık acık » kocaya kacmak » sulfur » parcalar » işci sigortası » daha bircok şeylerin yapımında » makineli tufek » bolumlerden her biri kolon » ahbap cıkmak » donum » herhangi bir doğal nesne veya » paraşut birlikleri » dort dortluk » kıyıda koşede kalmak » emdiği helâl sut haram olmak » kekec » fırsat beklemek veya aramak » ikiyuzlu » yukselme » kalite kontrolu » notron » secme hakkı » ihramdan cıkmak » gerec » kuru cayır » meydan dayağına cekmek » muhursuz » bata cıka » salakca » arısutu » al veya alın » alt ust boreği » muptelâ »

kalp_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kalp_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_eş_anlamı nedir ve kalp_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.