tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp eş anlamı

kalp eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalp eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalp eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ne yârdan gecer ne serden » mustenkif » ordek » top gibi gurlemek » capkınlaşmak » aylakcılık » is at etmek » tırnak gostermek » duzlenmek » secmenlik » yureği delik » para cekmek » terlikcilik » yaradan » cozumleyiş » azerbaycanlı » dort bir taraf veya yan » cul » it izi at izine karışmak » top atmak veya topu atmak » makascı » doşetme » aracılığıyla duymak değmek e » allah mustahakınıversin » cırcırlamak » postekini sermek » poğacacı » metanet gostermek » cozumsuzluk » carliston » bir kalem gecmek » tutunluk » ince karton parcası kartvizit » alternator » cizgi bicimindeki gecici ışık » kokteş » basıncolcer » cevirmek » koklu » ozverili » durtukleme » ari » oz » can cekişmek » capa » bir kulağından girip obur kula » alınır ve başına bir ya geti » işcıkarmak » muhammedî » duzen »

kalp_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kalp_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_eş_anlamı nedir ve kalp_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.