tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp eş anlamı

kalp eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalp eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalp eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
capraz » yarıbucuk » omurlu » cak cek cak cek » gobek otu » tarakcı » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » dort yol ağzı » a a » cağlamadan catlamak » yuz kere » kızılyoruk » uzum » cok sesli » purtuk » tumlenme » buyruklarının İbranî felsefes » docentlik » İskocca » suratından duşen bin parca olm » golleşme » olağanustuluk » muntahabat » uzerine varmak » dırıltıcıkarmak » ve katımadde » duzeni feodalite » y y » cirozluk » surnaturalizm » durustluk » boku cıkmak » odev » iliğini veya iliğini kemiğini » tehacum » kafa işcisi » borc harc » bir sozunu iki etmemek » avuc avuc » profesor » yureği katı » ırkcı » surutme » nasip etmek veya etmemek » lecelik » yuz akıile cıkmak » tutsulenmek » kuturdetme » gozlemci » ceri »

kalp_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kalp_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_eş_anlamı nedir ve kalp_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.