tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp eş anlamı

kalp eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalp eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalp eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
millî huviyet » seciliş » surmek » şekle sokmak veya koymak » puruzlenmek » yureği yarılmak » gobek » bir postum var atarım nerede » cıngırak » kamcılatmak » takunyasıolan » figuranlık » eşkenar dortgen » mesket turkleri » orme kepenek » gerekli gormek » canıcana olcmek » ucteker » şomizye » gozunu yıldırmak » gondermek » hakikî » mutculuk » duzmeci » cınlatış » celişmezlik ilkesi » catlak » gorunur » ağzından duşmemek veya duşurme » muteakip » kimseden kimseye hayır yok vey » yuz cevirmek » ileri goruşlu » hesap acmak » uzengi kemiği » bana dokunmayan veya beni sokm » tırtıl cekme » kıvanclanma » gecmiş » gordurmek » ciğduşmek » utu masası » mucevher kutusu » humayun » prelut » kola cıkma » azerî » kriz yoneticisi » uclemek » takat kalmamak veya kesilmek »

kalp_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kalp_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_eş_anlamı nedir ve kalp_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.