tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp eş anlamı

kalp eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalp eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kalp eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
almanca » cipilleşmek » portlemek » her biri mesame » cizici » acmak » moğolca » yokculuk » altıalay ustu kalay » denir » tutac » dere tepe duz gitmek » mujde vermek veya goturmek » acmak » od » ıslıklıunsuz » parfumeri » comak » cıldırasıya » beygir gucu » bulgarca » cucuk » camıcerceveyi indirmek » duğmelenme » kulte » olcuşmek » yucelik » ozlu » bonluk » nazi » hulûs cakmak » pacalık » portlek » yukseltmek » sutre » bir kol cengi olmak » yağmurolcer » coplenmek » milâttan once » soz gecirmek » gonul rahatlığı » gunu yetmek » yurek ağrısı » cıkmak » kacmaktan kovalamaya vakit olm » yon belirteci » kufurbazlık » cocuklar » hukmetmek » olmek var donmek yok »

kalp_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kalp_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_eş_anlamı nedir ve kalp_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.