tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp zıt anlamlısı

kalp zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalp zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kalp zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kucukucu » sevsinler » cizdirme » eline su dokemez » İsvecce » donu » uzerine gelen duvar ağırlıklar » sut » başına dert etmek veya acmak » dolambac » cekirdeksiz » guduk kalmak » dudukleme » cukurluk » sove » cuzdan » tevarus » icat cıkarmak » marmara cırasıgibi yanmak » tutunu tepesinden cıkmak » huner gostermek » ay » ruya » cozuşmek » paraya duşkun » parca » sure olcen » ucurumlaşmak » tekerrur » capalı » aracılığıyla duymak değmek e » ozetlenme » capraşma » goz kaşsuzmek » uzgorur » gonul eri » anormal » murdum » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » kuşgomu » carşıve pazar dolaşmak veya ge » golge » tesanut » olcu » calgılıcağanaklı » dokuntu » adam sırasına gecmek veya girm » duşculuk » teneke calmak » hamursuz bayramı »

kalp_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalp_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_zıt_anlamlısı nedir ve kalp_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.