tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp zıt anlamlısı

kalp zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalp zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalp zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ustune evlenmek » şantoz » olmezoğlu » gobek » koyleşme » done done » bir ucu sivri olarak yapılan t » surungen » buve » suzgun goz » guclu » acıklığa kavuşturmak » potasyum sulfur » somurmek » itibardan duşmek » başının caresine bakmak » kelepce » kusurat » oteki beriki » ici cıfıt carşısı » kokusunu veya koku almak veya » gomme balkon » pastorize » mukemmeliyet » cağırtmac » ada » yenidunya » cingene cergesinde musandıra n » hukmî » gunu yetmek » one surmek » koselik » yer yarılıp icine girmek veya » gormek » cadır » seckin sivrilmiş » ustune veya altına eklenen ayı » gencleştirmek » ust baş » gecmek » yılan ciceği » ozel girişim » gibi şart niteliğinde olan bir » sır vermek veya sızdırmak » coluk cocuk » calgı » cekişmek » goz kaşsuzmek » lâcka » gundondu »

kalp_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalp_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_zıt_anlamlısı nedir ve kalp_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.