tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp zıt anlamlısı

kalp zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalp zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalp zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sığırgozu » mutecessis » yureği ezilmek » belâya catmak girmek veya uğra » yaradan » diken ustunde oturmak veya olm » kohnemek » omrune bereket » basit cumle » karikaturleştirme » gorev » yan yuzergiller » karşıtı » capak » domuz gibi yemek veya tıkınmak » dunya » cevirmek » ucuncu » zihnini celmek » mertce » burnunu sıksan canıcıkacak » kafasıdonmek » gunduzsefası » onune gecmek » cehennem kutuğu » komşu komşunun kulune veya tut » kuşculuk » yarma corbası » kesenin ağzınıacmak » ben şahımıveya şeyhimi bu kada » in » cim cim » t t » aşcı » aracı » kacırmak » zayıf duşurmek » ut » cil » carkcılık » sıcankulağı » sulukcu » şarkiyatcılık » oneriş » okse » cevirme » celikli » cekip gitmek » bazıdingil doner bazıteker » bulbulyuvası »

kalp_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalp_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_zıt_anlamlısı nedir ve kalp_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.