tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp zıt anlamlısı

kalp zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalp zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalp zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olumcul » fıstık camı » ntı nti ntu ntu » gurbuzleşme » asitolcer » yakmac » doğum gunu » cıvdırmak » pestilini cıkarmak » almancı » citilemek » aktualite » ağkepce » onune gecmek onune gecmek » utopya » su kure » coksamak » kurulur » bicimselleştirme » gun batısı » bu yuvacıklar topluluğunun bal » iclem » carpışmak » yola duzulmek duzelmek veya ko » başına cıkarmak » yonetmek » hunerli » kose » pek soylemek » kamburu cıkmak » tur » dukkân » borclu » cığrışmak » uslûpcu » ona gore hava hoş » balık kavağa cıkınca » gozunun icine bakmak » orospu boreği » hazırlıklıolmak veya bulunmak » docentlik » suruş » kırbac » cukurunu kazmak » acık kapıpolitikası » munevver » ictenlik » fena gozle bakmak » onune katmak » luks »

kalp_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalp_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_zıt_anlamlısı nedir ve kalp_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.