tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp zıt anlamlısı

kalp zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalp zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalp zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yer cucesi » gurultulu patırtılı » amerika uzumu » cıkıntılarıolan organ » soz getirmek » bıckın » cay demlemek » ac doyurmak » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » egzotik corba » iktidardan duşmek » sozleşmesiz » tekefful » penceleşmek » sacak opmek » etmek icin uzerlerine konulan » maddelerden oluşan varlığın he » yuz yapmak » caresizlik » beşeriyetci » sutcu » um » ustun bulunmak veya gormek » gecinilme » fin » durbunlu » ayakkabılarınıcevirmek » hayvan lama glama pacos » gununu veya gunlerini saymak » hakca » aslan yurekli » gorev » olcunme » unsuz turemesi » ic turizm » ackıcı » yahudi arapcası » dincleşme » kacınganlık » koprucu » gercekten » somurmek » mirac kandili » acığa vurmak » cıkıntı » cifte vatandaşlık » cakıldama » bunalım gecirmek » orospu bohcası » boşluk »

kalp_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalp_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_zıt_anlamlısı nedir ve kalp_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.