tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp zıt anlamlısı

kalp zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalp zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalp zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bin işci bir başcı » bozordek » kulhanbeyi » tur » kitapcı » gece işciliği » dondurulan ince uzun ışık ara » cağrısız » gec olsun da guc olmasın » fiil cekimi » kavukcu » bicimlerini belirleyen ana oze » ictinap etmek » acık ağıl » surek » allah gecinden versin » ikide bir veya ikide birde » » aracsız » acze duşmek » turk » t cetveli » ağac olmak » sus » uslamlama » usteğmenlik » bukum » gosteren » gecmek » cinnet gecirmek » guduk » ozdekcilik » tozculuk » gorsel işitsel cağrışım » ev sahibi mulk sahibi hani bu » kap » kuvet » oluşturduğu donme eğrim cevr » ince karton parcası kartvizit » tibet sığırı » uzun omurlu » bir el bir eli yıkar iki el b » argac » uc » muşabehet » cıt etmek » canına tak demek veya etmek » toz kondurmak veya kondurmamak » surunme » ses seda cıkmamak »

kalp_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalp_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_zıt_anlamlısı nedir ve kalp_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.