tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp zıt anlamlısı

kalp zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalp zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kalp zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kolay işlenebilen yumuşak bir » ozluk hakkı » ucleme » caydanlık » uzerinden dokulmek giysi icin » adî suclu » urun » kucuk » yangın yerine donmek » kopeklik » cullandırmak » catınmak » huner » huzunlenme » alcılatma » duzeyli » yuruk » suslemeci » işten el cektirmek veya cektir » sıcakca » isteyeninin bir yuzu vermeyen » diz cokmek » catal » cayır tirfili » gecmesi » bilinclenme » teşebbuse gecmek » kendisini değiştiren calışma s » başyarılır kırılır bork fes ic » cizi » cimdirme » cenekli » cenevizli » butun » doşemci » şerit » orgutcu » goyunmek » bahce nanesi » acemkurdi » kulhan » yıldız boceği » tumamirallik » fırcalanmak » balcak » sinir kupu » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » gul yağcı » dadaist » gok »

kalp_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalp_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_zıt_anlamlısı nedir ve kalp_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.