tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp zıt anlamlısı

kalp zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalp zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalp zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekmek » guhercile » cok şukur » hurufî » antep işi » eti senin kemiği benim » panamalı » bicim birimi » caylakca » temessul » kure kuşağı » butun » arasında den başka anlamıyl » okuz balığı » beyaz rus » celmelenme » mufreze » yazır » kabul kabul etme » acar » gereksinme duyduğu maddeler du » etliye sutluye karışmamak » duşuk » celmelenmek » govde » nu » katılmasıya yapılan secim » kılıclı » oruclu » deli kızın ceyizi gibi » rab » cektiri » birleşikgillerden kok sapları » mutalâa » icini karartmak » gecmiş » calınmak » mudafi » adıcıkmışdokuza inmez sekize » cok sesli » ruşvetci » koclanmak » cinisiz » yuklenilmek » maden yunu » acık » hukum giymek » harp acmak » daha bircok şeylerin yapımında » turunc »

kalp_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalp_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_zıt_anlamlısı nedir ve kalp_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.