tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp zıt anlamlısı

kalp zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalp zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kalp zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
saltcılık » bir dilin kelimeleriyle duşunc » cakma » gecmek » ustune atmak » gokce » kacmak » buyulemek » acıklıkolcer » suc olmak » onun icin » cift desimetre » uremik » calma » calgıcıotu » cok kısa dalga » allah yuru ya kulum demiş » konukcu » koşe » gucsuz duşmek » cevrelemek » kıyafet duşkunu » elden kacırmak » allah taksiratınıaffetsin » hakikî » muteessir » hint avrupa » sinekten yağcıkarmak » yan tumce » bahceli » kackın » gagavuzca » duzenek » soz sahibi » unsuzunu gosterir » figuranlık » acemilik cekmek » cise » zararına kazanc sağlamak » sonuc niteliğinde başka bir bi » bir eli yağda bir eli balda ol » aldangıc » es gecmek » sectirme » şuphecilik » copluğu » yanardağbolgesi » gucluk » yekvucut » kopeklenmek »

kalp_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalp_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_zıt_anlamlısı nedir ve kalp_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.