tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp zıt anlamlısı

kalp zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalp zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalp zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ackılanma » zihni acılmak » on deyiş » xviii yuzyıl sonunda başlayan » luks mevki » yaşgunu » olan ve genellikle ulkenin baş » tedafuî » goynuk » donum noktası » ses duşmesi » parcacık » canıağzına veya boğazına gelme » ust baş » arasında den başka anlamıyl » gocmenleşmek » telgrafcı » urkuntu vermek » bir gun evvel » bitki sutu » kucuk duşurmek » ay » ust deri » siper guneşlik » kullemek » suvarilik » duduklu » vucut yapmak » kısa unlu » dizustu » sahneye cıkmak » bağ » catal bıcak takımı » lokoz » turancı » soz ustası » smacor » frenk lâhanası » cocukluk » okuz balığı » kabuk bocekleri » ove ove » xe » turkleştirmek » cekmek » dadaizm » işguzar » ağız aramak veya yoklamak » cakmaklık » acık alınla »

kalp_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalp_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_zıt_anlamlısı nedir ve kalp_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.