tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp zıt anlamlısı

kalp zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalp zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalp zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bir olayıileri surenle inkâr » acmak » tumselmek » cotuk » gonlu takılmak » caplama » calmak » calmak » gumruk koymak » ucuz atlatmak veya kurtulmak » milâttan once » yetişen bir ağaccık corylus av » can cana başbaşa » unsuz gocuşmesi » dumen tutmak » malzemeden yapılmışyarıotomati » nazınıcekmek » taş » echel » imanıgevremek kısa soyleyişle » menengic » sıcratmak » yukseklik korkusu » acmaz halatı » kopca » kamcı » danscı » comaklamak » cubuksuz » yabanî mercankoşk » muderris » maca kızı » acılmak » ucgen » cekimsenmek » element kısaltmasıal » kompresor » colpa » guluşmek » ağız aramak veya yoklamak » odunlemek » sakıt » yaşdonumu » boşgozlerle bakmak » gosterme zamiri » politika ile uğraşan kimse si » onlenme » cepecevre » cıfıt » dunyayıgozu gormemek »

kalp_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalp_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_zıt_anlamlısı nedir ve kalp_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.