tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp zıt anlamlısı

kalp zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalp zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kalp zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
carpma » catal iğne » cokelmek » gucu gucune » frenkleşmek » sozsuz calınan parca » ağzından lâkırdıveya lâf almak » kancılar » leyleğin omru veya gunu lâklâk » sorguc » gudumculuk » hoykurmek » cay » ağzınıveya cenesini tutmak » gorelik bağıllık izafet rol » deli cıkmak » allah bahtından guldursun » muşkulâtlı » ors ve cekic arasında kalmak » guzel » kosteklenmek » eşeği duğune cağırmışlar ya » yeri opmek » celmek » otuşmek » oneri » sepetci » celme » lâcka etmek » gravurculuk » hatırlatmak » allah kavuştursun » kulkedisi » celikli » parca » tezata duşmek » tekessur etmek » şeylerden her biri tabaka » civi kesmek » oportunist » cozundurmek » otucu » al takke ver kulâh » da de » kireclenmek » gosteri » ha babam veya ha babam ha » bayındır olma durumu umran » sağacık » icmek »

kalp_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalp_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_zıt_anlamlısı nedir ve kalp_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.