tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp zıt anlamlısı

kalp zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalp zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalp zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
makyavelizm » ciğlik » mutekabiliyet » cokertmek » endazeyi kacırmak » toz kondurmak veya kondurmamak » durtulmek » cıbanlaşmak » gumburtulu » desinatorluk » goz var izan var » sacıuzun aklıkısa » dortlu » gumuşlenme » torpulemek » surerlik » cift koşmak » gurlemek » kapcak » otorite sağlamak veya temin et » tekeline veya tekellerine alma » descartes cılık » goğus caprazı » capulacılık » uzağıgormek » ikili catı » duşunceye bağlayarak yorumlaya » lâkırdıcıkarmak » buklum buklum » soylem » curuf » munakasa » sokağa dokulmek » somurgesi olan veya somurge el » yuzeyinin her noktasına basınc » koşeyi donmek » şeylerden her biri tabaka » dağınık gozenek » tatlısu frengi » belirtmek icin kullanılır » beklenmediği umulmadığıveya c » ateşciceği » alınır ve başına bir ya geti » duşcu » albumin » temizlikci » inec » başdondurucu » sen bilirsin veya siz bilirsin » gonul birliği »

kalp_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalp_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_zıt_anlamlısı nedir ve kalp_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.