tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp zıt anlamlısı

kalp zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalp zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kalp zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sumuk » var ol » kulağakacan » calkamak » mizacsız » koturumleşmek » cıkmak » techizat » cenek » teessus » cıkışma » cekim ekleri » sozune sahip » soylemek » bir dokun bin ah işit dinle ka » cumle » encumen » uc vermek » cıkmak » norotik kişilik » aramca » hint kertenkelesi » granulit » iki cami arasında kalmışbeynam » elini kalbine veya vicdanına k » sacına sakalına kar yağmak » pasor » inci ciceği » cocuklaştırma » buyukseme » yukseltilmek » eteğindeki taşıdokmek » akca » aktuel » capkınca » bakır calığı » duşmanlaşma » dut yemişbulbule donmek » uc kat » camur gibi » olmayan bağımsız hur » muz » ferdiyetcilik » yangına korukle gitmek » barışcılık » denli densiz soz soylemek » tanışcıkmak » suratıkasap sungeriyle silinmi » half time » ışıkolcer »

kalp_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalp_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_zıt_anlamlısı nedir ve kalp_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.