tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp zıt anlamlısı

kalp zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalp zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalp zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
surundurme » balıkcılgiller » tesisatcı » ayrık kume » olcmek hesaplamak hesap etme » sozcuk » otucu kuşlar » ekmeğini cıkarmak » kuvvet cifti » ağacıdibinden kesmek » olu deniz » transit gecmek » cıraklık » geceyi gunduze katmak » kurt gibi kemirmek veya yemek » cağma » mestcilik » frenk » acmazlık » su uyur duşman uyumaz » voli cevirmek » vur dedimse veya dedikse oldur » ufleme » inişli cıkışlı » bakar kor » akıkarasıgecitte belli olur » sonuc » oğrenci belgesi » caprazda surmek » yerleşim yerinden başka bir ye » cığırından cıkmak » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » cantacılık » sakınılan goze cop batar » tuvit » tapıncakcılık putperestlik » dikdortgen » kuvvetini gosterir » pey akcesi » guc kazanmak icin calışmaya ar » yara acmak » yıva » notrlemek » yukseğe cıkmak » teşerruf etmek » cuz » cok kocalılık » ozgeci » kucuksemek » cangal »

kalp_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalp_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_zıt_anlamlısı nedir ve kalp_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.