tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp zıt anlamlısı

kalp zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalp zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalp zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
olumle oc alınmaz » antep fıstığı » gonlu gani » calımlılık » arapcalaştırma » gulculuk » leninist » gayrimusmir » cemberli » teressup etmek » kucuk hindistan cevizi » salkım soğut » duzlem geometri » zevki cıkmak » duşkun » regaip gecesi » gobeklenmek » kopeklik » kimin arabasına binerse onun t » yureği kan ağlamak » poker cevirmek » dunya gormuş » yemin icmek » sozlendirici » kocekce » ezrail » horguc » duzgusel » carşafsız » kolen olayım » ural dilleri » ayağına uşenmemek » yalan atmak veya kıvırmak » pencuyek » sıctıcafer bez getir » temayuz etmek » işi uc nalla bir ata kaldı » lâf veya soz altında kalmamak » gommek » paradan cıkmak » allah sağgozu veya eli sol goz » de » tebeddulât » ağzınıkullanmak veya satmak » renkci » guzey » fug » kutuphanecilik » duyun » cucuk »

kalp_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalp_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_zıt_anlamlısı nedir ve kalp_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.