tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp zıt anlamlısı

kalp zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalp zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kalp zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kirli cıkı » cizgileşme » yuzulme » kızık » şuyu » surmek » papaz her gun pilâv yemez » klâsor » okuler » icki » yolcu taşımakta kullanılan mot » statuko » guluşmek » uykusu başına sıcramak » kapıdan kovsan bacadan duşer » eli kolu bağlıkalmak veya durm » su carpmak » kırcıllanmak » gozu gormez olmak » soz ustası » pislik goturmek » kapucin » şumul » oz indukleme » elinde bulunmak veya olmak » sevinc » capcak » tukuruklenmek » gozun aydın » cakıldak » nakşibendî » elektrikci » bucak bucak kacmak » bicimdeki bolumler » acmak » yalımıalcak » nesne » ku » gobek havası » hareketlerde bulunmak » ordekgagası » kufe » soğdca » one duşmek » dayanıklıbir orman ağacıquercu » calım » balıkcıllar » cifteli » suzuk » oğrenci »

kalp_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalp_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_zıt_anlamlısı nedir ve kalp_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.