tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp zıt anlamlısı

kalp zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalp zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalp zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cocukca » durtuşmek » calmak » yureği delik » roportor » kahır veya kahrını cekmek » surgulenme » turel » duşunum » bicimlerini belirleyen ana oze » temiz kanıda vucuda dağıtan or » olcun » p p » renkci » teveccuh » kazan kaldırmak veya devirmek » biri yer biri bakar kıyamet o » sunnet cocuğu » provokator » rn » coğullama » rumlaştırmak » başakcı » celmelenmek » incir cekirdeğini doldurmamak » postekiyi kurtarmak » goz etmek » halebî ordaysa arşın burada » basınclama » allah dağına gore kar verir » isteğinde direnen kimse » omca » dokulup sacılmak » tahammulfersa » cemre duşmek » tarikatcı » okuz balığı » dışarıya saldıklarısıvımadde » tecrit izolasyon » mutetebbi » orneklik etmek » gunluk guneşlik gorunmek » toplu calışım » anlayışgostermek » hamursuz bayramı » yısa beraber » cenesi acılmak » az kaldıveya az kalsın » sokuluş » dovuşturmek »

kalp_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalp_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_zıt_anlamlısı nedir ve kalp_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.