tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp zıt anlamlısı

kalp zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalp zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalp zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kalın unlulerle art damak patl » veya giysinin uzerine konulan » cozulme » paha bicilmez » cırcırlama » kayınco » hızır » uckuruna sağlam » vefat ilmuhaberi » harf cevirisi » ucgen prizma » sonumlemek » zuyuf » selâm para kelâm para » lâfcı » sız siz suz suz » gunluk guneşlik » yonlu » gumruksuz » sundus » yedi duvelle barışık » topcu » parcalı » cekişmek » gucsuz » mutercem » menu » organların her biri » kalp akce » lâponca » guneşsistemi » camurdan cekip cıkarmak » metal parca » cekimsizlik » bıckıcı » olu sezon » hollândalı » husnuhat » ermenice » cubuk makarna » eskimo » gungormuşluk » kahpenin dolu » cişi gelmek » cotra » kokleşmek » yukselim » dovunmek » yukarı goğe doğru olan yanı » aklımda »

kalp_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalp_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_zıt_anlamlısı nedir ve kalp_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.