tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp zıt anlamlısı

kalp zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalp zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalp zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bir kapıya cıkmak » gocurulmek » kaynac taşı » malın gozu » cul » sap yiyip saman sıcmak » iz ac » temayuz » mevlevîlik » astsubay başcavuş » yarım elma gonul alma » kayakcılık » dortlu » kopure kopure » doğmeci » hurufîlik » yetki kanunu » ic mimarî » uckâğıtcı » davranmak saygıgostermek soz » kuzey kutbu » ici dayanmamak » derdini dokmek » tesanut » ciğde » secmeli yemek » cağla » bir yandan yanda » merkezkac kuvvet » seruvenci » gozu korkmak » nogay » kutuphaneci » kurtun » kır boynunu » imtihana cekmek » notr » gerceğe aykırı » bicimli » buyuk şehir » amerikan salatası » sonuc oyuncusu » gecersizleşme » dostlar şehit biz gazi » veya metal bolum » dost ağlatır duşman guldurur » temiz kanıda vucuda dağıtan or » catıkirişi » nufus kesafeti » serdengectilik »

kalp_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalp_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_zıt_anlamlısı nedir ve kalp_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.