tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp zıt anlamlısı

kalp zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalp zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalp zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ic ısıtıcı » role » oğrenilmek » gun ağarmak » gunah olmak » dede dedesi koruk yer torunun » gepgenc » gununu beklemek » sebep olan fiziksel enerji ha » guvenilir » fin ugor » tur ağac cember » mesele cıkarmak » kusturme » saat başıgaliba » gozden nihan olmak » başaşağıduşmek » recete » dili olsa da soylese veya anla » cevre » orumceklenmek » bortu bocek » dipcik » icirmek » yedi gobek » ceper » kamburunu cıkarmak » heyheyleri tutmak veya heyheyl » balıkcıyaka » faaliyet gostermek » sarnıc gemisi » sokmek » gununu gormek » gozleri suzulmek » dibi gorunmek » ic bakla » kısmeti acılmak » yuzuş » ikizkenar ucgen » hamlac » ele gecmek » hazır mezarın olusu » elin veya âlemin ağzıtorba değ » colaklık » ters yuz » goz demiri » dağarcığındakini cıkarmak » koşeye atılmak » gonul bağlamak » norotik karakter »

kalp_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalp_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_zıt_anlamlısı nedir ve kalp_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.