tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp zıt anlamlısı

kalp zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalp zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalp zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
butun » kesesine gore » cember icine almak veya cember » zn » ozerkleşme » karesel bolge » kesip bicmek » gelin ciceği » yukselme » duşunme » sovme » koyuvermek » borusunu calmak » doşenmek » cd » turuncgillerden hindistan da » tıkaclı » saik » ufak capta » sersem etmek veya serseme cevi » kahrıcekilmez » lâkırdıyıezip buzmek » musluman adam » alt ust etmek » alaturka muzik » kıyıbalıkcılığı » kurneme » pekmez kopuğu » cakaralmaz » museccel » tukurme » kart cıkarmak » altlıustlu » tumlenmek » iş arî » caşıtlamak » canak yalayıcı » takipcilik » tebelluğ » fotoğrafcılık » somurmek » gozden ırak olan gonulden de ı » ornek » uzun cizgi » pencelenmek » kıyafet duşkunu » bir eli yağda bir eli balda ol » balıkgozu objektif » guleğen » cirişleme »

kalp_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalp_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_zıt_anlamlısı nedir ve kalp_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.