tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp zıt anlamlısı

kalp zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalp zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kalp zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
serdengectilik » sakın ha » unsuz duşmesi » mucehhez » cobanpuskulu » ciğrenkci » turkmence » anadolulu » sozcuk turu » kıratın yanında duran ya huyun » bilinclilik » ucuk » onune getirilir » cıkmak » ust sınıf » yerle bir veya yeksan etmek » zırıltıcıkarmak » haric » acığıcıkmak » icirme » kaktusgiller » cıkmak » untu » gucleniş » moble » mana cıkarmak » munakaşa etmek » gozluksuz » secde etmek secdeye varmak vey » işi cıkmak » hucre » pekce » katıla katıla gulmek » ayağıveya ayakları suya ermek » gorucuye cıkmak » lehce » uzerine evlenmek » dokulgen » caktırış » icin » tekme atmak veya tekme vurmak » kendi icine cekilmek » arefe gunu » gok gurultusu » balık corbası » catana » caydanlık » urun » alıal moru mor » zuğurtlemek »

kalp_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalp_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_zıt_anlamlısı nedir ve kalp_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.