tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp zıt anlamlısı

kalp zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalp zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalp zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
surukleyiş » kıctankara » ali » umranlı » cift kanatlılar » dosya acmak veya hazırlamak » redresor » cevre kirliliği » sual acmak » bolme » anasının gozu » ustalık gerektiren iş sınaat » saat on bir bucuğu calmak » cabuk ol veya cabuk » yuksek » minareyi calan kılıfınıhazırla » iki ucu acık boru biciminde it » zafer bayramı » ucmak » goz ucuyla bakmak » destan duzmek » pozitif goruntu » etut » tumamirallik » hamursuz bayramı » parasınıcıkarmak » golcuk » ibrikci » golgeli » ız » ucukluk » kırık dokuk » cercevesiz » aslan » puskurtuş » bicimsizlik » cevirme » olduruş » ahıra cekmek » ozluk işleri » dunya malı » kopru başınıveya kopru başları » kanarya ciceği » opmek » untu » gozene » nesnelerin butunu » cekmek » guvey i » mehter muziği »

kalp_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalp_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_zıt_anlamlısı nedir ve kalp_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.