tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp zıt anlamlısı

kalp zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalp zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalp zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
b » fransızca » ul » ozerk » govde gosterisi » suresiz » guzaf » cıplak » kefaretini odemek » manikur » kucuk » ortulmek » tekduzeleşme » danca » kor kuyu » hukumferma » urperti » cıtak » cizdirmek » caşıt » bahşişveya beleş atın dişine b » paca kasnak » suya goturup susuz getirir » cağrışımcı » uzum kurusu » teferrut » boru değil veya boru mu bu » cilve etmek veya yapmak » el işciliği » uzerine cokmek » şarkiyatcı » cay fincanı » gununu gormek » acıklık » golet » olcuyu kacırmak » goze » hacivat » gorevli kuruluş » el etek opmek » cuceleşmek » toprak sıcanı » ozumsenmek » sumuklu » anlayış mutealiye transandan » sıfırıtuketmek » surgen doku » kacurga » secmeci » cubukcu »

kalp_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalp_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_zıt_anlamlısı nedir ve kalp_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.