tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp zıt anlamlısı

kalp zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalp zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalp zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bukuş » şirazeden cıkmak » gule gule » uzumlu » pamukcu » kalcalı » kontrolcu » ic » bukme » sumuklu » koy ihtiyar meclisi » ozleme » ağzıacık ayran delisi veya bud » gecmek » kacakcı » soluğu kesilmek veya tutulmak » havaya ucmak » sutbaşı » kılıc » obstruksiyon » arac » oykunmek » kurtcul » tutturme » tatarsı » capaculculuk » gozden surmeyi calmak veya cek » yırtmac » civi gibi » etme bulma dunyası » muminlik » gecmek » inişcıkış » tup » surekci » demediğini bırakmamak veya kom » turemişsıfat » cığalanmak » sozu veya lâfı ağzında gevelem » mulevves » tespih cekmek » kanada kavağı » sıcan duşse başıyarılır » cinler cirit veya top oynamak » butunletme » musebbip » gozunu cıkarmak » cıtlatmak » keci yemişi » ağır soylemek »

kalp_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalp_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_zıt_anlamlısı nedir ve kalp_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.