tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp zıt anlamlısı

kalp zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalp zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kalp zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
juglans regia » buğday başak verince orak paha » hamel » yuz tutmak » m2 » mozaikci » olcuşturmek » gonul avlamak » surerlik » orgutsuz » gurultu cıkmak » kumulus » lâğım doşemi » sozunde durmak » hacvari » uvez » calıştırış » yalan dunya » unvanı » kırık dolu » duduklu tencere » murettip » suprulmek » celik başlık » alternator » bir postum var atarım nerede » donuşumlu » tetik bulunmak veya tetikte bu » aba altından değnek sopa goste » cekilme » fabrikator » ustune yormak » ırakgorur » gecmek » yuze cıkmak » kur an » muşabehet » hesapcı » ağac mantarı » uzuntu vermek » ceyizci » fırca » puruzlu » mufekkire » purcekli » endustrileşme » cetinleşmek » kıc » dolambacsız » cıkmak »

kalp_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalp_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_zıt_anlamlısı nedir ve kalp_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.