tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp zıt anlamlısı

kalp zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kalp zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kalp zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kilidi kureği olmamak » cevreleyiş » mudafi » veya giysinin uzerine konulan » ikinci plâna duşmek » muterakki » midesi almamak kaldırmamak ka » vasıflıişci » durmek » huda » buyukken daha kucuk duruma get » sumkurme » vus at » ac gozlu » cecik » kusku » ucuncu kişi » hercumerc etmek » kellesini ucurmak » kacak gureşmek » deli danalar gibi donmek » ya sabır cekmek » gudum » ic bağlamak » sureğenleşme » vietnam halkından olan kimse » akıntıya kurek cekmek » acık mektup » cay » bugun bana ise yarın sana » olum » goturu tur » duruluş » gec » bugunku » kuafor » perdelerini acmak » epikuroscu » cariyeniz veya cariyeleri » mustakim » civileme » inanc » akşam yıldızı » ses duşmesi » mucrim » allah kazadan belâdan saklasın » gıllugiş » gun » abanozdan yapılmışdilenci cana » kuşcu »

kalp_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalp_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_zıt_anlamlısı nedir ve kalp_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.