tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp zıt anlamlısı

kalp zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalp zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kalp zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
değnekci » gunahına girmek veya gunahınıa » murdum eriği » sulhcu » penceli » kılıclı » ac bırakmak » tekerrur etmek » harman etmek veya yapmak » ozumsenmek » acılma » duğun değil bayram değil eni » ata et ite ot vermek » gorumsetme » sacın ak mıkara mı onune duşu » ikisi ucu bir arada tire ile » şoyle boyle » oylesine » karşısına gecmek » coplu » doşemeli » yazık etmek veya olmak » sıcanımsılar » buvet » kucukce » boğaz acmak » kotuluk » picleşmek » tevessu etmek » huzunlendirme » ucunda cezalandırıcıbir şey bu » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » » nukleer silâh » servisi yapılan yemek » gobeğini kesmek » duşgucu » buyuk tansiyon » kantcı » sicilyalı » kacakcılık » duğmek » gonul okşamak » aylıkcı » fırsatcılık » gok » zulâl » luzumsuz yere » kılıfcı » ust kume »

kalp_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalp_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_zıt_anlamlısı nedir ve kalp_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.