tdk sözlük TDK Sözlük

 

kalp zıt anlamlısı

kalp zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kalp zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kalp zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kalp zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
murettiplik » guz ciğdemi » santim kacırmamak » ic gezegen » etmek » hesap ozeti » koftun » suhulet » gercek kişi » cizgi » geceyi gunduze katmak » ordek » burgac » guzelce » buharlıutu » kentci » uc nalla bir ata kaldı » govdelenmek » z » mukellefiyet » doşem » imdatcı » turkleştirme » kokune kibrit suyu » acık eksiltme » dokum » sebze corbası » muhim » huveyda » on oluş » gurultulu » celik yelek » namaz ortusu » ocağıtutmek » ustunleşme » inanc » linc » buyultme » gok guvercin » yere hızlıca surtulduğunde haf » pes perdeden konuşmak » yardımcıhucre » soyup soğana cevirmek » kulağına calınmak » corten gibi » bir daha yuzune bakmamak » cankurtaran canı » kanadıaltına almak veya birini » gidişdonuş » bohcalamak »

kalp_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kalp_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kalp_zıt_anlamlısı nedir ve kalp_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.