tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanıt eş anlamlısı

kanıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanıt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kanıt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kanıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
guler yuzluluk » hınclı » cokuşme » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » donenme » tunaydın » suc işlemek » cıplak » işin icinde işvar » pusur » opup başına koymak » cokgen » kokleştirmek » cıkışlarıuzerine konulan kafes » zahmet etmek zahmete girmek ve » mahrec » al kiraz ustune kar yağmış » tutun » yuzuk » yureği ağzına gelmek » ozetlenme » akla sığmak veya sığmamak » gulme » neyin nesi kimin fesi » catkısız » cıkak » gomuş » kukreme » duşunulmek » gureşci » cozuluş » eyer kapatmak veya kapamak » gorelik bağıllık izafet rol » anka » acık acık » oduncleşme » sakıt » calkak » mucahit » tukuruklenmek » sutsuz » kalmak » feneri nerede sondurdun » gonlu kırılmak » urkutmek » produktivite » oncul » sutluk » cs » ozgurce »

kanıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanıt_eş_anlamlısı nedir ve kanıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.