tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanıt eş anlamlısı

kanıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanıt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kanıt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kanıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
inmek » bulunan bolum kafa ser » yunan » fin » canak yalayıcılık » oğrenmek » mudire » goruşmek » tecahuluarif » tat » acık » bukulgenlik » hint keneviri » sozlu » kayakcılık » cokmek » tefessuh » gumuşlemek » fakulte » belâlar mubareği » molotof kokteyli » adıustunde » oz » comertleşme » merakına dokunmak veya merakın » suc » paracol » cağanoz gibi » icine baygınlıklar cokmek » onu sıra » demediğini bırakmamak veya kom » curukluk » zartayıcekmek » tac » sun » kortizonlu ilâc » dini butun » mutemadiyen » cileli » eskimoca » kırık dokuk » kukurtlu » ilâclık » birbiri ustune gelmek » yuzulmek » gucun » lufere cıkmak » ortak ozne » celik parca » donup dolaşmak veya done dolaş »

kanıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanıt_eş_anlamlısı nedir ve kanıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.