tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanıt eş anlamlısı

kanıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanıt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kanıt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kanıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
amasımamasıyok » doşetilme » duşunce » goğus vermek » dortlu » fırtına cıkmak » mefruşatcı » fena değil veya fena sayılmaz » cortu » ofkelendirme » munekkit » zihni bulanmak veya karışmak » percem » mustear » teslim tesellum » son gorev » kınalar yakmak » hareket » gobek » ağzına verilmesini beklemek ve » icindekiler » kocsamak » otlakcı » tekâmul etmek » ahlâkca » vızvız boceği » gostermek » muessir » banka cuzdanı » kaşgoz işareti yapmak » yureğinden gecmek » acık » bicimlendirme » civilenme » huzunsuzluk » ters yuzu » donuşumlu » cırağ » piyasaya duşmek » şeyhulislâmlık » duşunur » sozlu film » yarayan duzen » cığ » henuz » goruşacısı » olcuşmek » mahrut » kulâhıma anlat » iki ateşarasında kalmak »

kanıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanıt_eş_anlamlısı nedir ve kanıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.