tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanıt eş anlamlısı

kanıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanıt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kanıt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kanıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
beyin ucgeni » sıcakca » nalca » catır catır » peşkeşcekmek » orgutlendirme » yuzustu bırakmak » gozu veya gozleri ustunde kalm » acak ecek » flâşor » uvey oğul » bolumunden her biri sezon » uyku vermek veya getirmek » gozetiş » yoneltec » cakmak » cit » ors » yalın cumle » olumu goze almak » dili donduğu kadar » undeş » cinko » ruh cokuntusu » ucleşme » ust insan » orulme » ic camaşırı » tukuruk bezleri » olmezleştirme » bu gunlerde » yukseltec » mış miş muş muş » gıcırıbukme » on belirti » guc » trockicilik » kultur cevresi » lâkırdısımıolur » kan beynine cıkmak » kopya cekmek veya yapmak » uretim gucleri » gokce » şar şer » cil yavrusu gibi dağılmak » aman dedirtmek veya amana geti » kurdî » fiske kondurmamak veya dokundu » ne cıkar » unlu »

kanıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanıt_eş_anlamlısı nedir ve kanıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.