tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanıt eş anlamlısı

kanıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanıt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kanıt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kanıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozyaşı » onemli » sefa veya sefalar bulduk » ters yuz » tanzanyalı » sacma sapan konuşmak » gecişme » işine bak » boğure boğure » gecmelik » dunyayıtoz pembe gormek » duygusal duşunme » mukemmel » iliğine işlemek veya gecmek » goz altıkremi » yuzustu » kimin arabasına binerse onun t » uzun oyku » her gun papaz pilâv yemez » mechul » ciftleştiriş » munacat » naturalizm » ağzınıacmak » ic cokgen » acmak » nuktecilik » guneşbanyosu » malkoc » acık » ustune gul koklamamak » mustear » yıldırımla vurulmuşa donmek » cocuk kalmak » ekmekci » sebeplerle ortaya cıkan iktisa » ardınıalmak veya getirmek » turk kupası » kan revan icinde » turkî » benden gunah gitti » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » umitlenmek » celik yelek » umur gormuş » maz mez » notrleştirmek » cıkışhakemi » gun yayı » sozleşmek »

kanıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanıt_eş_anlamlısı nedir ve kanıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.