tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanıt eş anlamlısı

kanıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanıt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kanıt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kanıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
su culluğu » dalgacımahmut » barışcı » kendini toparlamak veya toplam » camur gibi » toplu olarak oğretimin yapıldı » ustume iyilik sağlık ustune u » ad cumlesi » carpıntılı » ortenek » torpu » uc nokta » oteki » gonlu olmak » beşyuzlu » yukluluk » karnıbuyumek » voli cevirmek » kutle » yolun acık olsun » koyunyunu » mal » sumsukleşme » arkasınıveya peşini bırakmak » cim » olumsuz tumce » yonetmenlik » allaha ısmarladık » kok mantar » bitki alkanna tinctoria » sublime » golet » golgeleme » alıp yurumek » acmak » yuzsuzleştirmek » yurumek » kacırmak » sert unsuz » portlemek » ntı nti ntu ntu » olcek » rolântide durmak veya calışmak » catal zıpkın » duze inmek » duzen acıklaması » tumden gelim » portorluk » girişucreti » luzumlu luzumsuz »

kanıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanıt_eş_anlamlısı nedir ve kanıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.