tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanıt eş anlamlısı

kanıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanıt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kanıt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kanıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dekoratorluk » bebekce » yurumek » tore dışı » sungulenmek » fiil govdesi » cıkıntı » eski defterleri karıştırmak ve » cozuluş » mudafaaname » bir kapıya cıkmak » yapakcı » pes perdeden konuşmak » ac ec » on damak unsuzu » yurumek » ehlisunnet » cihannuma » tokezleme » yavaşcacık » cırpı » surmelemek » gonlu kalmak » bulbul gibi soylemek » uz » cavuş » orulu » cekememek » guven mektubu » kolcak » gulbahar » kepceleme » muzikcilik » sevgi » pelikul » yuklenmek » cıkıntı » bilmece cozmek » dozunu kacırmak veya dozu kacm » yukselme » davetci » acındırma » sun î bobrek » oz » celikleşmek » cat pat » muspet » bildiğinden şaşmamak veya kalm » kosteklenme » uz »

kanıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanıt_eş_anlamlısı nedir ve kanıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.