tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanıt eş anlamlısı

kanıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanıt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kanıt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kanıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duduk gibi kalmak » culu duzmek veya duzeltmek » kafayıtutsulemek » ustune varmak » başrejisor » akıl erdirememek veya ermemek » tarih duşurmek » ukraynalı » balığı falyanos balaena misty » citileme » kandil gunu » yaradana sığınıp bir işyapmak » kosteği kırmak » gozlemek » cartayıcekmek » yer cucesi » tum sayı » bulgaristanlı » kohne » tavşan boku gibi ne kokar ne » tepeustu » gereksinme duyduğu maddeler du » on damak unsuzu » mutebessim » secim » yuksek perdeden » sulukcu » calcenelik » mart iceri pire dışarı » şerbetcilik » tarlanın taşlısı karının veya » calışma » dem tem » gurultuye getirmek veya boğmak » borclanılma » muhursuz » koceklik » amerikalılaşma » bicim » gun koymak » cekmek » ceşitlenme » ustune basmak » rolâtivist » deniz gecişi » cenaze toreni » ıt it ut ut » sırca » calpara » ahzuita »

kanıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanıt_eş_anlamlısı nedir ve kanıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.