tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanıt eş anlamlısı

kanıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanıt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kanıt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kanıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cultar » sure olcumu » kotumserleşme » yoneltmek » mumkun olmak » fener cekmek » pacalı » duşuruş » cavdar ekmeği » gobelek » gunaşırı » buyuk gormek bilmek veya tutma » meydana cıkmak » erincsiz » cetinleşme » muhreli » karman corman olmak » sutlenme » surekli olarak gidip gelmek » suzum suzum » uzre » bir eli yağda bir eli balda ol » lugatci » gayrimusavî » sozsuz oyun » maraz esenlik karşıtı » yanıltmac » gobel » şuphelendirmek » dovuşken » ıkla ikle ukla ukle » kutukleşme » icim » işişten gecmek » gozu yememek » gobel » bicmek » silâhcı » korpecik » yontemsizlik » bicimde anlatılması edebikelâ » lutufkârlık » donercilik » golet » allah bağışlasın » ici yanmak » birbiri icin yaratılmışolmak » bol paca » kacakcı » bornova misketi »

kanıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanıt_eş_anlamlısı nedir ve kanıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.