tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanıt eş anlamlısı

kanıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanıt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kanıt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kanıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kucuk » cıfıtlık » kr » kelâmıkadim » unlu uyumu » kara kara duşunmek » dollemek » soylenme » cağın gerisinde kalmak » maocu » gucenilme » posteki saydırmak » avuc ici » aristocu » kotu » yoneltilme » kıyafet duşkunu » cok sağlam dayanıklı sert » gencleştirmek » cıkmak » golge » bir elini bırakıp otekini opme » duşunucu » yapılan cıkmaz yazıveya resim » guzel » faceta » cizim » taşıolceyim » gundelikci kadın » avrupalı avrupa da yaşayan a » sızın sizin » patates boceği » ciğnenmek » cocuksuz » ufleyen alet » almanlaştırma » siktir et » olumcul » kamanco etmek veya edilmek » rantcı » dizlerinin bağıcozulmek » kulucka olmak » gozdağı » gorumluk » uzerinde kalmak » uzerine evlenmek » doger » turkceleştirmek » mukâfat » sağlayan parca »

kanıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanıt_eş_anlamlısı nedir ve kanıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.