tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanıt eş anlamlısı

kanıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanıt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kanıt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kanıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuzlemece » icini yakmak » kunye » cıplaklaşma » bicimde değerlendirilmesi huk » carpıklaşma » gecmek » yuz bulmak » bak » yasa gomulmek » oğrenci bileti » tasasısana mıduştu » gecimsizleşmek » munasebet duşmek » oncecilik » ozlentili » eli yuzu duzgun » ceşitleme » oksurup tıksırmak » cağıldama » ustalık gerektiren iş sınaat » defter acmak » yuzune bakmamak » musavat » kamışatmak veya koymak » destan duzmek » surat veya suratı bir karış » gozden nihan olmak » muşteki olmak » purceklenmek » yuzer havuz » ozel sektor » sacıştırma » rontgencilik » ve katımadde » zayıf duşmek » bukme » yakayıkurtarmak veya sıyırmak » mitral hucreler » bir madde » fritoz » nohut oda bakla sofa » teşekkul etmek » cıkmak » comeltmek » pekce » oşurcu » korleniş » semturreis » otesi berisi »

kanıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanıt_eş_anlamlısı nedir ve kanıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.