tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanıt eş anlamlısı

kanıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanıt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kanıt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kanıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
toluen » kukremek » yukluluk » ecek » yelken gonderi » meşe komuru » hakca » duşuş » envaiceşit » kafa cekmek » kotu yola sapmak » balgumeci » rusumat » nedamet duymak veya getirmek » bocekli » zevki cıkmak » ha şoyle » celişki » kredisi duşmek » gonul okşayıcı » sutten ağzıyanmak » yuzucu » eflâke ser cekmek » lık lik luk luk » goruşmek » tl » aldangıc » mufettiş » ozdeşlemek » olme eşeğim olme yaza yonca b » ayırmac » carıklı » kumulus » gorev aldığıaskerî harekât » forsmajor » kafatascılık » smac » feylesofca » ahcıbaşı » oğut vermek veya oğutte bulunm » sacma » goz kamaştırmak » unlu catışması » gozu olmak » bulunan bolum kafa ser » gozden uzak tutmak » doldurdukları rengi beyazdan » kaptıkactı » pahalıya oturmak veya pahalıya » hafıza »

kanıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanıt_eş_anlamlısı nedir ve kanıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.