tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanıt eş anlamlısı

kanıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanıt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kanıt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kanıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ho » seyran etmek veya eylemek » suzme » duz » rumlaştırmak » boceklik » etkinliğin buyuk olcude azaldı » cakmakcı » bilişcıkmak » demirperde » u donuşu yapmak » uyur goz » yureği kalkmak » cile » kadınduğmesi » soz » cayır mantarı » uc hâl kanunu » zukâm » ca ce ca ce » belirtec » muracaat etmek veya muracatta » adıgecmek » batınî » munşeat » goden » elini cabuk tutmak » gevrek gevrek gulmek » ozelleşmek » guc birliği » harclı » kırbaclanmak » ahbap cıkmak » gudelemek » cokertme » ayyuka cıkmak » gorup gozetmek » cicek sapcığı » bağa bak uzum olsun yemeye y » jubile » ozden » fakul » ruzgâr gulu » subjektivite » oykunce » duğumunu cozmek » sonmek » mucadele » doğuş » şofor ağzı »

kanıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanıt_eş_anlamlısı nedir ve kanıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.