tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanıt eş anlamlısı

kanıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanıt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kanıt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kanıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bayrak cekmek veya asmak » mutenebbih » cermik » kosemen » bugunku tavuk yarınki kazdan i » donmek » zekâ bolumu » mahrec » mustecir » gonulden cıkarmak » ortulu » cil » carcabuk » biri cok olmak » kutle » alman gumuşu » politikaların genel adı ferdi » hodukluk » yolcu taşımakta kullanılan mot » avrupaî » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » cevgen » ezogelin corbası » gunah kecisi » oluşturduğu donme eğrim cevr » isparta halısı » ceki » balıkcıllar » muşteri » tehaluk » doşemci » cakal yağmuru » dokme veya taşıma su ile değir » cotra » lokoz » muzakere etmek veya yapmak » okul kacağı » boşluk » emniyet muduru » cabalanma » goğsu kabarmak » celmece » cenesiz » canlısı » receteyi yaptırmak » pestile cevirmek » aracılığıyla duymak değmek e » cekiş » yere yonelim » basıp gecmek »

kanıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanıt_eş_anlamlısı nedir ve kanıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.