tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanıt eş anlamlısı

kanıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanıt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kanıt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kanıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soz gumuşse sukût altındır » mustezat » gecmek » kanıyla odemek » korku dağlarıbekler veya aşırı » cınar » oldukca » saltanatcı » davranmak saygıgostermek soz » acak ecek » kaval tufek » ulke » gunah cıkarmak » butunleşmek » muzekkere » cullamak » kopoğlu » catal bel » modullu » ruya » şeytanın kıc bacağıveya art ay » cakıl » goynuk » barışcı » bilgi şoleni » maddelerden oluşan varlığın he » arasıgecmeden » supruntucu » manikurlu » uvey kız » zebunkuş » sozunu tutmak » gelmişgecmiş » celmek » samanuğrusu » cizik » alacağına şahin vereceğine ka » ilk iki dereceyi kazanacak atı » gozden uzak tutmak » indukleme akımı » cavdarmahmuzu » yukseklikleri ve yol actıkları » catılı » orumcek bağlamak » sulûk » iğneli soz » kaldırım supurgesi » doşemek » uyelik aidatı » urperiş »

kanıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanıt_eş_anlamlısı nedir ve kanıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.