tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanıt eş anlamlısı

kanıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanıt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kanıt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kanıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duzeltici jimnastik » bir koşeye atmak » gocen » gosterge bilimi » surmelemek » surunmek » ileri goturmek » bukum » başol da istersen soğan başıo » cır cır otmek » bolumlerden her biri kolon » kultur bitkileri » gozlukcu » dort yuzlu » icini okumak » carpılma » zuppeleştirme » muphem » cami yıkılmış ama mihrabıyeri » curmumeşhut » aldanc » otucu » yukseltmek » donmek » gurultu » doşeniş » cileli » maskesi duşmek » dodurga » u donuşu yapmak » zehir sacmak » kocu » icine atmak » allah aşkına » dir » sac sakala karışmış » dunyalık » cokluk » ickili » munferiden » cıkrıkcın » gozleri kapanmak » yukselti » gumuşî » di » genc » tezayut » hukûmet etmek » hasekikupesi » medet allah »

kanıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanıt_eş_anlamlısı nedir ve kanıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.