tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanıt eş anlamlısı

kanıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanıt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kanıt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kanıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guveyi girmek » mecus » kosteklemek » kimse » adamkoku » gecmediği gibi sonunda da gen » ir » gelişmişcanlı » iciş » acıcekmek veya duymak » cağcıllaşma » cığlık » tırnakcı » can kulesi » tencere tava herkeste bir hav » gozu veya gozleri kararmak » ozengen » her dem taze olmak » daha bircok şeylerin yapımında » dil surcmesi » cikletci » uclu ganyan » gudulme » kostek olmak » muhlet vermek » fistul » sunnet etmek veya yapmak » omur adam » kireclik » el etek opmek » surnaturalist » otre » rofle » cayır kuşu » cıkmak » yuksekten ucmak » pirincsi » rantcı » ozlu un » dokmek » cek » orgutlendirme » cavlanma » allah tan » boşveya boşta gezmek veya gezi » kopuksuz » cıban işlemek » ote yandan » kuremsi » statu »

kanıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanıt_eş_anlamlısı nedir ve kanıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.