tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanıt eş anlamlısı

kanıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanıt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kanıt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kanıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
okceci » cıkartma » cakma » yarma corbası » facalı » yonelim » cevrinti » gumburdemek » donem » dereyi gormeden pacalarısıvama » celebi » biciş » suzek » nufus » ortunme » aklımda » kokorec » gozetlemek » capalama » oğutulmek » kapalıbolge » kendi kabuğuna cekilmek » yerote » kocancılık » caylık » mucerret » gıcırıbukme » motorkroscu » mufrez » mundemic » yukunu cekmek » kavga cıkmak » kanıicine akmak » zıpcıktı » oze » konstruktivizm » cekişmeli » sunnetleme » ruşvet vermek » ballıborek » deli cıkmak » rontgenlemek » ustune varmak » olculu » celmek » araf » muteaddit » cenesiz » meydancı avlu bahce gibi yerl » takla atmak veya kılmak »

kanıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanıt_eş_anlamlısı nedir ve kanıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.