tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanıt eş anlamlısı

kanıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanıt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kanıt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kanıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
coğunme » ağızlıkcı » culu duzmek veya duzeltmek » oyuncakcı » ic deri » etmelerine kişiliklerini geli » goruntuleyici » yureği parca parca olmak » boşcıkmak » kullanılan mutfak âleti » corap sokuğu gibi gitmek veya » hicap duymak veya etmek » guverte » golge olay » eli boşgelmek veya gitmek » undeşlik » cuhadar » sermurettip » bıcak yemek » lâfcı » batıturkcesi » caykızı » ciceklik » kralice gibi » cokturme havuzu » değer duşurme » slovak » yuruyuşkolu » hic değil » yureği kabarmak » roman » mustahak olmak » yurumek » etek opmek » ortaklaşa alışkanlıkların tut » kokak ağac » oc » babakoş » gubrelenme » etekleri zil calmak » ultraviyole » catı » gecinme » duzmece » keceleştirmek » alay gecmek » hakka erenler » ağzına geleni soylemek » carkcı » ebussuut efendinin torunu »

kanıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanıt_eş_anlamlısı nedir ve kanıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.