tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanıt eş anlamlısı

kanıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanıt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kanıt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kanıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duz yuzeylerden her biri » ihrac » uğrum » sus » duldul » cekip cevirmek » ust » gok bilimsel » carpmak » cenevizli » umur gormek » ana baba gunu » vekil vukelâ » muhur kimde ise suleyman odur » seyreyle gumburtuyu » cunup » mes uliyetli » nikaragualı » cılgın » icini sarmak » cığalanma » bir deri bir kemik kalmak » ruhiyatcı » golgeleme » olum sukûtu » gercekli » alkışcı » goruş » noroloji » koken belgesi » orulu » takunyasıolan » zırıltıcıkarmak » duve » başkomak koymak » bugduz » ahlâkcı » kulucka donemi » ozeme » muziksever » kaktusgiller » yuz » boğazına duşkun » gol başı » başyonetmenlik » tepeli bulbul » duşup kalkmak » gulduru » kızılelma » cığlık atmak koparmak veya bas »

kanıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanıt_eş_anlamlısı nedir ve kanıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.