tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanıt eş anlamlısı

kanıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanıt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kanıt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kanıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pişmanlık duymak veya getirmek » alcak gonulluluk » cıkıntı » işbirlikci » yuzu yok » şeref kıt ası » acılıp sacılmak » kopeksiz koy bulmuşda comaksız » acıkgoz » harman cevirmek » ad koku » gosterim » biri nusha » pilic gibi » catışma » dovmeci » purmelâl » insan ayağıdeğmemişveya basmam » gullâc » taklitcilik ği » cağcıl » kızılderili » ne iyi » deve yuku » ceremesini cekmek » mec » salcalık » oksuruş » yeni eflâtuncu » yukselti » cakır ayaz » acındırmak » sınıfta caktırmak » dokunac » dort ayak » canak uzengi » işbirine kalmak » gocuşme » ay gun yılı » iliğine veya iliklerine kadar » odev » alcalmak » oksuruk tıksırık » duden » arpacıkumrusu gibi duşunmek » kavga cıkarmak » futurizm » oru » huzunleniş » canlısı »

kanıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanıt_eş_anlamlısı nedir ve kanıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.