tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanıt eş anlamlısı

kanıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanıt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kanıt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kanıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goz goz olmak » amaclılık » tabana kuvvet kacmak » oteden beri » cividî » mec » cıkılatma » mayalanabilen ve coğu tatlıola » trockici » gozlu » percinlemek » gecmek » kul bağlamak » kalcasız » kimsenin eski saygınlığının ka » catallı » emek cekmek » koy koy » pala calmak veya sallamak » pencesiz » cul » duvel » gecgecleme » parayıaraya değil paraya verm » acıcekmek veya duymak » arac » ozlenmek » pacavralaşmak » ictima » hesap acmak » okse kuşu » ustune evlenmek » hurriyeti secmek » turkceci » burgu » ic hastalıkları » golgelenme » ceza cekmek » ozgecil » kurekcilik » tecavuz etmek » gobel » kupe ciceğigiller » orfî » ucara atmak » yarıkubik » gunec » yuksuk kına » blofcu » lumen »

kanıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanıt_eş_anlamlısı nedir ve kanıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.