tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanıt eş anlamlısı

kanıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanıt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kanıt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kanıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
buzuşmek » ture » cığırtmacı » muhreli » uzuntu » adıdeliye cıkmak » bozyuruk » carpışmak » muşerref » soylenilmek » cop atlamaz » itibar gormek » suslenmek » paraşut » goreneksiz » vekilharclık » kofterlik » olu gozu kadar » koknar sakızı » dikensi cıkıntı » gonul avutmak » dondurmek » kafesci » gozetlemek » yapılan cıkmaz yazıveya resim » gayret dayıya duştu » fug » culcu » camgiller » koprulenme » bol bulamac » asma kopru » uste vurmak » calışılma » sonuk » cozgunluk » kozleşme » yalcınlaşmak » eşeğini veya atını sağlam kazı » her dem taze olmak » korpe » duruma gelmek » gudeksiz » mubarek olsun » kılıc alayı » kurban olayım » domuzdan bir kıl cekmek veya k » potasyum sulfur » hanefî » beklenmediği umulmadığıveya c »

kanıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanıt_eş_anlamlısı nedir ve kanıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.