tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanıt eş anlamlısı

kanıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanıt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kanıt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kanıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
makine gucu » catıştırmak » moskof toprağı » kackın » horoz dovuşu » bebekce » midesi almamak kaldırmamak ka » İcinde baklava bulunan » duğmelenme » saponaria officinalis » citi » ispenciyari » hoyratca » asurca » ici almamak » canıcana olcmek » gozden kacırmak » buyuk tansiyon » beşuc » uyuz bocekleri » cekinti » sonumlemek » cat kapı » bufe » tutsu yapmak » icine dokunmak » gozunu cıkarmak » mutareke » gorsel işitsel eğitim » mayalanabilen ve coğu tatlıola » merak etme k kalın okunur » istimzac etmek » goğusluk » boluk » hint bademi » bal ciceği » tezahurat » tekerrur » tuketmek » dev kopek balığıgiller » cavlan » domates corbası » acmak » gecen taşınabilir değerlerin b » kucukce » etliye sutluye karışmamak » kume kume » caltılık » hangisinde bulunduklarınıbelir » sel gider kum kalır »

kanıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanıt_eş_anlamlısı nedir ve kanıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.