tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanıt eş anlamlısı

kanıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanıt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kanıt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kanıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ordek » tavukpencesi » kadidi cıkmak » muhreli » bulgusal yontem » cift kanatlılar » ust guverte » catal bıcak takımı » tagayyur etmek » tok evin ac kedisi » toplandığıbolum » smacor » diktatorluk etmek » hukumler ve izlenecek yollar » polemikcilik » nankorluk gormek » yuksekten bakmak » kuluckaya oturmak veya yatmak » muşkule » muallâkta olmak veya muallâkta » spekulâsyon » bodur tavuk her gun veya her d » tesaduf » kasavet cekmek » acıklığa kavuşturmak » donmek » son pişmanlık fayda vermez vey » başına kakınc etmek » hareket » surgune gondermek » suresi haftayım » yuz » oylesi » tutuşmak yanmaya başlamak » kocan bağlamak » musteşar » istencli » subyan » ezrail » oğretilme » etmediğini bırakmamak veya kom » harezmî yolu » oğlende » arka cıkmak » yuzbaşılık » cadısupurgesi » oze » guzellik malzemesi » bulunan bolum kafa ser » dudağınıveya dudaklarını ısırm »

kanıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanıt_eş_anlamlısı nedir ve kanıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.