tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanıt eş anlamlısı

kanıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanıt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kanıt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kanıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gunah » icine almak » luks hayat » kutleşmek » işci sigortası » yarayan kuru ince yaprak » gokkandil » akla karayısecmek » tecennun » iki gozu iki ceşme ağlamak » bıckıcı » ovmac » cıngıraklıyılan » fizik gucu » uykusu bolunmek » artistce » etut » mumeyyiz » faturasınıbirine cıkarmak veya » surgunlerinde kokulu yağbuluna » bir orman ağacıcastanea sabva » yağcekmek veya yapmak » muddetsiz » ceyrek » okul oncesi » carcur » toplac » tiriti cıkmak » duğun dernek » icinden konuşmak veya demek » dukluk » odenmez » yuzleşme » coplu » suyunu cekmek » başıicin » dukkân » gule gule » operator » gozleri kan canağına donmek ve » duşunum » sozu ağzında kalmak » comert davranmak » bıcak yarasıonulur dil yarası » yahudi almancası » doşemecilik » cokuş » yuzsuzleşme » mutebeddil » salur »

kanıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanıt_eş_anlamlısı nedir ve kanıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.