tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanıt eş anlamlısı

kanıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanıt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kanıt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kanıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bulgur corbası » muzikci » dokunac » vucuda vermek aşıyapmak » kupe ciceği » hamur corbası » kişilik tipi » gocmenleşmek » konclu » cil » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » duğum » gozleyici » dağılmak » yuze vurmak » durtuşturme » cok gecmeden » gormez » u » dolgun ucret » İcine karışan demir hidroksit » mangal komuru » bugunden yarına » cıkarmak » tuy sıklet » duğmesiz » durdurmak » aktualitesini kaybetmek » mukellefiyet » sokmek » tekâsuf etmek » aklınıbaşına almak veya toplam » dalgacımahmut » koltuk gozu » ağac ebegumeci » ustcavuş » yuru marş » gorenek » salcalık » duruluş » dayalıtahta kalas » meşale cekmek » tenezzul etmek » herifcioğlu » trockici » tuylendirme » evrat cekmek » guveyi olmadık ama kapıdışınd » ucayak » pacarız »

kanıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanıt_eş_anlamlısı nedir ve kanıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.