tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanunun eş anlamlısı

kanunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanunun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kanunun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kanunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tereddut » cekmece » uzere » kırlangıc » deklânşor » vurac » cubuk odası » cekme » uzerine yatmak » evc » cikletci » kancıklık etmek veya yapmak » kucumseme » den yana olmak » tac yapraklı » uleşme » sokme » ovunmek » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » celişmek » etiketci » duz baskı » c » hastahaneye kaldırmak veya yat » pazara cıkarmak » goresime » kefaretini odemek » butunu hars ekin » benliğinden cıkmak » cu » otre » biciminde cıkan eser » allah etmesin » bitumleme » reflektor » cocuksu » orgutlendirmek » gosterişsizce » orumcek sarmak » toskurtmek » gonul ferman dinlemez » uzerine bir iki guneşdoğmak » okce » şeytan elini cekmiş » musadere etmek » sucukculuk » duşunme yasaları » duz » al veya kanlı gomlek gizleneme » capar »

kanunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanunun_eş_anlamlısı nedir ve kanunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.