tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanunun eş anlamlısı

kanunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanunun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kanunun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kanunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
garnitur » capalamak » uleştirimli » coğdurmek » cimlendirmek » surerlik gorunumu » uvendire » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » ikiyuzlu » tahassus » koknar » ustubec » sungerler » cuzam » hamallığınıetmek veya yapmak » imtırak » pekiştirme unlusu » eskimoca » cene cukuru » gayrimutecanis » coban kopeği » oykuleme » cobaniğnesi » temel oğretim » cayırlatmak » cin ifrit olmak veya kesilmek » yonetim gideri » moral cokuntu » perdenin uzerinden oynatılan » sokmek » ardınıalmak veya getirmek » murettep » pufkurme » calgılıcağanaklı » can kaygısına duşmek » bulunan iri govdeli hayvan ur » ceşnili » bana da demesinler » gullâbici » cevrelemek » cengilik » cırakma » arasında den başka anlamıyl » haraccı » kalsiyum klorur » cullamak » gozun aydın » su duzeyi » domates corbası » guvendiği dağlara kar yağmak v »

kanunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanunun_eş_anlamlısı nedir ve kanunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.