tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanunun eş anlamlısı

kanunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kanunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kanunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sosyal statu » kırcıllık » olmayan bağımsız hur » murc » lâz » mucerret » hava calmak » cekme » tahta cıkmak » uc başlı » ac susuz kalmak » tam adamına catmak » teselsul » maraza cıkarmak » canıyanan eşek attan yuğruk ol » cokluk » bakalım veya bakayım » kıt alar arası » frenk inciri » koklu » kıyamet mi kopar » ustune ustluk » ortulme » muteselli » nukleer reaktor » gâvura kızıp oruc yemek veya b » od ağacı » surtunup durmak » cakşır » gozu kesmemek » bukuluş » parantez acmak » yuksuk otu » goruş » kunde » tez vakitte veya zamanda » bayındır olma durumu umran » trockicilik » mutercimlik » cok partili » musaade etmek veya buyurmak » hafta ici » yabana soylemek » dilediğiniz gibi » berguzar » cencen » guzel » carpınma » gullâbici » bir değer karşılığında birinin »

kanunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanunun_eş_anlamlısı nedir ve kanunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.