tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanunun eş anlamlısı

kanunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kanunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kanunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tefeul » putur » ciğerini sokmek » surmek » duzelticilik » civi gibi » buzuk » dokulmek » gostermek » ici kalkmak veya kabarmak » gumleme » olcuşmek » sorguclu » camaşırlık » husnukuruntu » acıktan kazanmak » super lise » eğir koku » kırıkcılık » ovunmek » İnebolu kutuğu » işine bak » cıkış » golgeli » seksuel » kalpci » sucukcu » soz yok » emekci » susletmek » yetenek ve genel gidişdurumlar » bicici » kerpic » kun » calışmak » carkına etmek veya okumak » işbaşa duşmek » mulkiye idadîsi » enstruman » kokten cicekli » kabak ciceği gibi acılmak » bahcesi » suresiz » icine ateşatmak » sepetci » cıfıt carşısı » tokezleme » kapalıyuzme havuzu » koseği » koruksuz »

kanunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanunun_eş_anlamlısı nedir ve kanunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.