tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanunun eş anlamlısı

kanunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kanunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kanunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yağmur yağarken kupunu doldurm » mucadele » turkusunu cağırmak » penceleşmek » icini bayıltmak veya kıymak » sumbul » horguc » kureyici » ağlayanın malıgulene hayretmez » hatırıicin » cimen » yan gelip oturmak veya yatmak » boluk porcuk » gunduz yırtıcıları » yeri var » basınc » arac » obek » sozunden cıkmamak » mes uliyetsizlik » organların her biri » başınıgozunu yarmak » kolcak » kor değneğini beller gibi » turac » cimentolu » ustenci » kokertme » aynıtelden calmak » şer î » gun batısı » goruşbildirmek » derisini yuzmek » kut » berat kandili » doğaustu » ejder ejderha gibi » ciceksever » allah taksimi » celmek » ele gune veya ele gune karşı » guvenlik borusu » muntahip » tefavut » cekmek » bir cift » gule gule » sonmek » uste vermek » saltanat surmek »

kanunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanunun_eş_anlamlısı nedir ve kanunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.