tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanunun eş anlamlısı

kanunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kanunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kanunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lâtin ciceğigiller » donuşum » camur gibi » gecmediği gibi sonunda da gen » işkembeden atmak veya soylemek » cığırtmak » doğaclamak » pis pis duşunmek » ağan eğen » yontemsizlik » tuysuz » gonendirtmek » senator » curutmek » tac beyit » brulor » edeptir soylemesi » tegaful » gerceğe aykırı » kotuluk » calgıcılık » omur boyu » babî » taktikci » muzik » asma bahce » yuzleşmece » yapmadığınıbırakmamak veya koy » şamata etmek veya koparmak » havale » jonpromiye » kamu sektoru » kıt a » dondurmek » turanlı » ıncı inci » soz meydanı » catışma » el ile gelen duğun bayram » ispermecet » ic guveyi » taşcatlasa » teknokratcılık » kundeden atmak » soz atmak » mık mik muk muk » zumrut » astsubay cavuş » tevekkul » gozden nihan olmak »

kanunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanunun_eş_anlamlısı nedir ve kanunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.