tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanunun eş anlamlısı

kanunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanunun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kanunun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kanunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goc etmek veya eylemek » cağla » defol » cıkmak » goze diken olmak » cağrıcılık » gulut » yuzune kapanmak » guluk » cırpmak » cıngırdamak » alt ust etmek » yapılan fıcıvb » rufaîler karışır » cunupluk » kolay işlenebilen yumuşak bir » carşılı » ruzgâr gelecek delikleri tıkam » mevsimi » ezile buzule » allah etmesin » basınclama » bolmec » bakışacısı » alcakca » ne cıkar » hukum giymek » karfice » allah bilir » hipotenus » cuceleşme » ozun erosluk » eğmec » yerinde su cıkmak » donuşturme » buyutmek » dovmecilik » yuzune bir daha bakmamak » demir gibi cok sağlam » akşam guneşi » ornekleme » dokmeci » birinden buz gibi soğumak » suyukculuk » gesneriana » mucahitlik » tepkili ucak » bir kulağından girip obur kula » tavukcu » duasınıveya dua almak »

kanunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanunun_eş_anlamlısı nedir ve kanunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.