tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanunun eş anlamlısı

kanunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kanunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kanunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
coğunluk » etmelerine kişiliklerini geli » cevrelenmiştahta ağırşak » terekkup tarzı » cimlenme » alımlıcalımlı » kok » bolumunden her biri sezon » mutebahhir » yureğim yanmaz veya yanmazdı » kurnemek » iz surmek » yurutme » gelip gecmek » olcuşmek » balcık » dibi kırmızımumla veya bal mum » guluşme » acık » dadaist » bulunan mobilya » kopurtme » onayak etmek » goğus ingini » davranış misal » kokten dincilik » cokuş » teneffus etmek » işten el cektirmek veya cektir » secenek » allah taksiratınıaffetsin » kore » mudire » sıkmac » murtesem » yaltakcılık » dovme yapmak » cul caput » sandıktaki sırtında ambardaki » calışma » sonme » uzerine yok » colpa » kurkcu » gec kalmak » kıskanc » ne alıp veremiyor » coğu kez icinde yapıkalıntılar » kotumser » poğacacı »

kanunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanunun_eş_anlamlısı nedir ve kanunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.