tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanunun eş anlamlısı

kanunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kanunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kanunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ciğnemlik » goze batmak » yılan cıyan » doğru durust » ayağına veya ayaklarına kapanm » kaucuk » yarım elma gonul alma » cıt cıkarmamak » gozluklu » cok seslendirilmiş » cuhacılık » ozel » buzul cağı » kotuleşme » cek » lık lik luk luk » ici kapanmak » kutuğe gecirmek » dokuntu » cıkarmak » durust » uzun yol surucusu » calmadan oynamak » cenabıhak » furu » su » tedhişci » pacavra hastalığı » didik didik etmek veya olmak » murt » kutup yıldızı » yerin dibine gecmek batmak vey » halebî ordaysa arşın burada » arının yuvasına kazık veya cop » aylıkcı » ozur dilemek » oglena » tacikce » ice kapanıklık » yaşta kalmış kavat pabucu gib » individualizm » depara gecmek » ozel » omnibus » ateşcıkmak » orkleme » ozdeştirmek » cevirmek » pantufla yapan veya satan kims » almancı »

kanunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanunun_eş_anlamlısı nedir ve kanunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.