tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanunun eş anlamlısı

kanunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kanunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kanunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yakmac » buyuk lokma ye buyuk soyleme » oldurtme » carpma » culha kuşu » kur asıolmak » gok » briketcilik » goruşmeci » korukculuk » buyuk tansiyon » on yargı » gorsel işitsel cağrışım » iraklı » kelepce » nın resmidir » arac » cividî » uzere » sahip cıkmak » setlic » calkalamak » orselenmek » yuz » bağlanmışkıl veya kıla benzer » ustluk » gozden gonulden cıkarmak » kazanc » merak etmek k kalın okunur » lr » iki cıplak bir hamama yakışır » ustcavuş » parcasıbağlıbulunan catal » opuşme » cizgi bicimindeki gecici ışık » purtuk » koruk gibi » borcsuzluk » cekemez » kullanılır » hamam bohcası » cılgınlık » medreseye duşmek » rafinator » oclu » sağlık gorevlisi » hakkıgecmek » hucum » musebbip » sozum ona sanki guya »

kanunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanunun_eş_anlamlısı nedir ve kanunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.