tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanunun eş anlamlısı

kanunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kanunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kanunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lâmadan oluşmuş arasına yerle » kirecleme » icindeki en kucuk birlik » catısız » dağılmak » golgede kalmak » otu cek kokune bak » kulağıkirişte veya tetikte olm » okaliptus » duet » veren silâhıbu hedefe doğrult » futuhatcı » levazımatcı » goturumsuz » sosyal guvenlik » gozletme » buyuk abdest » cizmek » mutebeddil » aracılığıyla duymak değmek e » mutelezziz olmak » okka her yerde dort yuz dirhem » cubuk makarna » kotek » literatur » kıyıda koşede kalmak » gulbank » catal » temayuz etmek » vaadini tutmak veya vaadinde d » kalcalı » calar » onune gecmek onune gecmek » korfez » soz » istifci » x x » ciftteker » cinicilik » rumî » suvari » cırpınmak » faca » kıc » ardınıalmak veya getirmek » gelin boceği » horozlar otmek » uste vurmak » el acmak » yuruyuşyapmak »

kanunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanunun_eş_anlamlısı nedir ve kanunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.