tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanunun eş anlamlısı

kanunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kanunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kanunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sure olcumu » onel » cıkmak » katılmasıya yapılan secim » bağımsız sıralıcumle » mubayenet » tercuman olmak » ekmeğine goz koymak veya dikme » antep işi » dort koşe » sanskeritce » kan cekmek » dumen cevirmek » obstruksiyon » falso cıkmak » cevrim » gotun gotun » sinyal muziği » yıldız akmak kaymak veya ucmak » acmacı » başının caresine bakmak » oğrenci » domuzdan bir kıl cekmek veya k » veya toprak harc » kalca » beyin ucgeni » calgı » musteşar » kacmak » ev işleriyle uğraşan ve bu işi » ozumleme dokusu » buğday guvesi » granulit » lâgun » moğol » nefsi mudafaa » ayakcın » eğitim arac ve gereclerinden d » cektirmek » kumeleşim » turdeşlik » curukcul » calışmak » kendinden gecmek » cubuklu » kirizma yapmak veya etmek » guneşli » omur surmek » gonul veya kalp kırmak veya yı » ucleşme »

kanunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanunun_eş_anlamlısı nedir ve kanunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.