tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanunun eş anlamlısı

kanunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kanunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kanunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kepce » kuremsi » gozum veya gozumun nuru » yediği onunde yemediği ardınd » can başına sıcramak » gozden gecirmek » yapısı » suslendirmek » temize cıkmak » butceleme » hırcınlaşmak » fume » celim » vucuttan duşmek » cıtlatmak » hicbir » orospu cocuğu » murekkep » tutun balığı » yonetimi iyileştirme tasarısıv » acık mavi » sırasına gore » seruvensiz » acık » gucuk ay » marketcilik » ustun olmak veya gelmek » sacısakalıakar gibi » kuspe » tokat atmak aşk etmek veya pat » kurnemek » cokmek » canım » kalcete » hoşgormek veya karşılamak » muteessir olmak » surec » ucucu » aletler butunu » cgs » kulakcık » percin tabancası » uzerine bir bardak su icmek » yahudi ebegumeci » buyuk turk İmparatorluğunun uy » kucuk gezegen » ters yuz ters yuzune donmek » bulûğcağı » maymuna benzetmek cevirmek vey » terbiye almak veya gormek »

kanunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanunun_eş_anlamlısı nedir ve kanunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.