tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanunun eş anlamlısı

kanunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kanunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kanunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
oğrenimli » tekâsuf etmek » suruş » bugunku gunde » kor boğaz » şanlışohretli » buyuklerin ellerinden kucukle » cifttekerci » buyukken daha kucuk duruma get » arıbal alacak ciceği bilir » anglosakson » formuler » gumlemek » ağır soz » ucteker » sacma sapan konuşmak » mutelezziz » dile dillere duşmek » gokkuzgun » icki sofrası » alcaltmak » kelebek ciceği » durtmek » calışkanlık » yenicerilik » hisse cıkarmak » cerez » takla atmak veya kılmak » muhursuz » yuzu secilmemek » guzide » lık lik luk luk » sebat etmek veya gostermek » aracla yakmak » sıla ozlemi » kok » torun torba veya torun tosun s » catallaştırma » mirascı » dayak kackını » kuturdetmek » koleleşme » işi başından aşmak veya aşkın » gozlerinin ici gulmek » uzum salkımı » calılık » ureme organları » celişiklik ilkesi » pence » yufka acmak »

kanunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanunun_eş_anlamlısı nedir ve kanunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.