tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanunun eş anlamlısı

kanunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kanunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kanunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
venezuelâlı » dunurleşmek » cuval » kâğıt yapraklarından her biri » soz cambazlığı » utu altlığı » turev » tebellur » kı ki » gul » tureme unlu » durulme » sırt cevirmek cevirmemek » buyuk para » otesi berisi » gobekli » ku » goz bağı » geciştirilme » gecmek » İlk cağ » durmek » gibi işler icin beslenen memel » haberleşme komunikasyon » ic turizm » genleşmeolcer » imtihana cekmek » gozaltı » cekilmek » musaade » sabahcı » yuzeyinin her noktasına basınc » parca almak » takla boceği » uc bucuk » akıldan gecirmek » supurgeci » kul etmek » yayla ciceği » muleyyin » cımkırmak » mezur » cobantuzluğu » cıkmak » gozu pek » ozengenlik » gumleyip gitmek » presci » peceli » satranc taşı »

kanunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanunun_eş_anlamlısı nedir ve kanunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.