tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanunun eş anlamlısı

kanunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kanunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kanunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
can kaygısına duşmek » surmek » avuc » catır catır catlamak » figuratif sanat » duşeyazmak » ne haddine » puskurtulme » oclu » bicimci » au » ipek bocekciliği » gozunun icine bakmak » ve katımadde » tok evin ac kedisi » eroscu » su kesmek veya su kesilmek » uc bucuk » hakikatsiz cıkmak » cozmek » dağınıkca » tenceresi veya tencereleri kay » gomme » ortaklaşa alışkanlıkların tut » aşcı » allah aratmasın » bicim » nakşibendî » butikci » kurca cıbanı » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » bilgic » gorecilik » secmek » gun bugun » lık lik luk luk » calışmak » pis pis gulmek » gorev aldığıaskerî harekât » bazice » ağır cekmek » gonlunu serin tutmak » İspanyol muziği » govdelenmek » gorevsel dil bilimi » yuksek » galebe calmak » supermarketci » yukculuk » surgune gondermek »

kanunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanunun_eş_anlamlısı nedir ve kanunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.