tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanunun eş anlamlısı

kanunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanunun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kanunun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kanunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mutebahhir » yer cucesi » dumanıdoğru cıksın » jupon » ozellik başkalık fark » ilâcsız » ciftleşmek » kılıccı » cello » parmak uzumu » var varın varsın varsınlar » borc yapmak » cenesiz » peşinde dolaşmak veya gezmek » uzuncalar » işleri ve dışişleri bakanlıkla » tabansızlık tabansız olma duru » sublimleşmek » duşunulmek » ciceklenme » icini curutmek » genclik » surfile » gecirimli » oluşmuşmotorlu arac » başmufettişlik » sureksiz » turnayıgozunden vurmak » ceşitlenmek » bitki equisetum arvense » kaya orumceği » pence pence » gucluğu veya guclukleri yenme » zeytinyağı sirke dokulerek ya » emec » goruşbildirmek » tahaccur » ozleştirme » bukucu » dolambaclı » dumen yapmak » deyip de gecmemek » payandalarıcozmek » cor cop » catkı » oğurtu gelmek » gozlenme » arkasıveya sırtı yere gelmemek » balıksırtı balık kılcığıbicim » orumceksi zar »

kanunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanunun_eş_anlamlısı nedir ve kanunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.