tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanunun eş anlamlısı

kanunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanunun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kanunun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kanunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yalavac » yedek parca » pic etmek » ici gecmek » purcekli » ultimatomsu » guzel » genel mudurluk » gule gule » yuzsuzleştirmek » cıkışbelgesi » anglikan » cığır acmak » catışmak » tup gaz » kapılarıacık tutmak » amaclılık » duellocu » onel » sineye cekmek » goğus gecirmek » lupculuk » mut a nikâhı » kacışılma » cok seslilik » ac » oğrenilmek » fizik gucu » şeyhulislâm kapısı » catal ağız » sovyet » hint kertenkelesi » otumlu » gecersizlik » sepet havasıcalmak » kâğıtcı » catallaştırma » teamul hukuku » kimin nesi » yayılmasınısağlayan cihaz » tırnaklarınısokmek » kâğıtcılık » kok » karikaturleştirmek » goz ardıetmek » acık » İnegol koftesi » yetimi okşamışlar vay sırtım » catıkirişi » lufere cıkmak »

kanunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanunun_eş_anlamlısı nedir ve kanunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.