tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanunun eş anlamlısı

kanunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanunun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kanunun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kanunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
munhasıran » ciharıdu » kıratın yanında duran ya huyun » goklere cıkarmak » cark etmek » vazgecme » yureği hop etmek veya hoplamak » ceteleye donmek » icindeki en kucuk birlik » celebi » prosedur » muhursuz » kırbaclama » dortluk » percinlenme » dokulmek » tukuruk hokkası » sansurlenme » acmak » kavrac » golgelemek » yakasıacılmadık » donel » ile beraber » gıcırıbukme » cay kenarında kuyu kazmak » doğuşcu » gozden uzak tutmak » tek acıklık bulunan ocak » torun torba veya torun tosun s » ustelik » meydancı avlu bahce gibi yerl » muzevirlik » sefa surmek » gecgec » karikaturleştirmek » gocuk » deliye donmek » tuketim » allah ım » kılıclı » maca mece » munevver » kırcıllaşma » eşelemek işi yapılmak » kaya ucmazsa dere dolmaz » arac » yuksekten atmak » şolen » bitkisi gossypium »

kanunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanunun_eş_anlamlısı nedir ve kanunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.