tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanunun eş anlamlısı

kanunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanunun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kanunun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kanunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yoneltmek » yukselti » gunah cıkarmak » ıl » pence » tur » cekilmek » masoz » olan boceklere verilen genel a » ekmekci » calıştırılmak » lugatce » inancsızlık » yedi gomlek uzak olmak » cin calığı » bahriye cifte tellisi » olum kalım » mars » ağzının muhru ile » sungu » carptırmak » yukseklik » işguc » eksiltmeye cıkarılmak » kacırmak » duzleşmek » dağılmak » bal ozu » ucurtmak » cepel » kafaya cıkmak » soz varlığı » cağrınumarası » olay cıkarmak » takarrur » surtuşme » ogelerin oluşturduğu butun pa » kapının ipini cekmek » mizahcılık » eteği duşuk » kırkından sonra saz calmak » boşkume » cıkagelme » husnuniyetle » suc yukleme » gozu dunyayıgormemek » gocurucu » one duşmek » dalgıc kuşları » duşmek »

kanunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanunun_eş_anlamlısı nedir ve kanunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.