tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanunun eş anlamlısı

kanunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanunun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kanunun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kanunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hanımgobeği » dil surcmek » derdine duşmek » cokertmek » balkopuğu » cevirmenlik » yanaşık duzen » ustuvane » koyleşme » cozundurme » beşyuzluk » sut kırı » tekessur etmek » turk » cekingenleşmek » burnu buyumek » ozgun » mulemma » orseleme » sa se » susen » mustamel » acem » su goturur yeri olmamak » percinlemek » canınıbir yere dar atmak » kompresor » cokuş » kokleme » takas veya takas tukas etmek » ense koku » tırnakcılık » cocukluk etmek » on soruşturma » başıcatlamak » cerceve anlaşma » kac » gunu dolmak » zumrut gibi » cocukla cocuk buyukle buyuk o » cağdaşlaşma » muptezel » dudak dudağa gelmek veya kalma » yol yurumek » muttehiden » gelmişgecmiş » zamane cocuğu » yureğinin yağıveya yağları eri » piyango vurmak veya cıkmak » camgobeği »

kanunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanunun_eş_anlamlısı nedir ve kanunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.