tdk sözlük TDK Sözlük

 

kanunun eş anlamlısı

kanunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kanunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kanunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kanunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
neme yonelim » yun » tur » gurul gurul » hilesi hurdasıyok » dokuz ayın carşambasıbir araya » komurcu » at binenin veya işbilenin kıl » guneşbalcıkla sıvanmaz » tam bolen » casar » gozlemleme » cıkmak » bağıtcı » catak bayrak » olduruş » on » karşılıklıbirbirini dovmek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » cuha » dun bir bugun iki » canak » musabık » cizginmek » halka donuk » goruntu » vucuda vermek aşıyapmak » sutolcer » gonul bağlamak » gulluk » odunc alma » ecek » icapcı » pastorize etmek » munasebat » flâman atı » modasıgecmek » cevirmen » yağma etmek veya edilmek » doşek » leyleğin yuvadan attığıyavru » kitapcılık » uzerinden atlamak » duşman duşmana gazel veya yasi » gecce » sulus » yurutme » goz nuru dokmek » bolşevizm » bir olcude »

kanunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kanunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kanunun_eş_anlamlısı nedir ve kanunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.