tdk sözlük TDK Sözlük

 

kapıya damlamak

kapıya damlamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kapıya damlamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kapıya damlamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük kapıya damlamak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gorevlilik » golgede bırakmak » cevrileme » aspirator » yuzune bakılmaz » bromur » tedafuî » bolgecilik » mehter muziği » cakmak » veya bu anlamda birleşik isim » goz goze gelmek » puren » gozden uzak tutmak » acık » ac kalmak » panamalı » duzgulu » buyusel » hint irmiği » tekâmul » teselsul » cukurlatmak » uşuşmek » salon camı » mulkî » cekince » centiklemek » kirec kuyusu » sutculuk » yedek parcacı » kutuphaneci » susengiller » sacak kok » kockar » doldurulmuşcam seramik veya c » urik asit » bok boceği » gonyeleme » lâf cıkmak » oğutcu » midesi almamak kaldırmamak ka » cit sarmaşığıgiller » da de ta te » cokuntu hendeği » eli boşdonmek cevrilmek veya g » tumeller » lokoplâst » cincilyagiller » munhal »

kapıya_damlamak hakkında da bilgi ve kapıya_damlamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kapıya_damlamak nedir ve kapıya_damlamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.