tdk sözlük TDK Sözlük

 

kapıya damlamak

kapıya damlamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kapıya damlamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kapıya damlamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük kapıya damlamak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gec » marunî » tarihsel ozdekcilik » tanrı » pedikur » surre alayı » kucumsenmek » carık » uzun oyku » kuşum » alcılama » hintli » koknar » hicten » sansurculuk » figurlu » koy ağası » yaşcayır » munacat » şovalyelik » cifte kavrulmuş » kırlangıc balığıgiller » citlemek » potlac » yuzunden akmak » cepheden hucuma gecmek » ak ek » otmek » soğdurme » surungen » tekduzeleşme » zevk icin » puruzalır » salcalanmak » sacın ak mıkara mı onune duşu » col tavuğugiller » tuccarlaşmak » oğrenci yurdu » oklava veya baston yutmuşgibi » sebze corbası » boğaz icinde kavga var » başnereye giderse ayak da ora » yetkili yargıc » gunahınıcekmek » iğneli fıcı » kulfetsiz » sozu ağzına tıkamak » bir doğu germen halkı » gozlemeci » seckinleşmek »

kapıya_damlamak hakkında da bilgi ve kapıya_damlamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kapıya_damlamak nedir ve kapıya_damlamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.