tdk sözlük TDK Sözlük

 

kapıya damlamak

kapıya damlamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kapıya damlamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kapıya damlamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük kapıya damlamak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
doğuş » gecerli » ana baba gunu » iştahıkapanmak veya kesilmek » bir olayıileri surenle inkâr » uygur » parcacık » tuhafiye dukkânı » yumuşakca » sozu mu olur » mukâfat almak » tranca » cok gormek » gecer akce » koh basili » uşenmek » moskof » mektep cocuğu » ozden » gormek » tum başlılar » olcu » musamahalı » goruşme » geleceği varsa goreceği de va » boşluk » kayışa cekmek » mustakil » yakışıklı » şukran » camlıkoşk » yuru ya kulum demiş » kumeleniş » cay servisi » istintac » capraşıklık » duğmelenmek » tukurukleme » gobeğini kesmek » kendi soyler kendi dinler » nikaragualı » muzik corner » camur ığrıbı » duzeltmen » hic yoktan » eli boğrunde veya koynunda kal » eskisi kadar veya gibi » cingenelik » carpıklık » pirincsi »

kapıya_damlamak hakkında da bilgi ve kapıya_damlamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kapıya_damlamak nedir ve kapıya_damlamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.