tdk sözlük TDK Sözlük

 

kapıya damlamak

kapıya damlamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kapıya damlamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kapıya damlamak tıklayınız. uludağ sözlük kapıya damlamak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
akburcak » guz ciğdemi » yazlığa cıkmak » cıkmak » gecmez akce » şeytanın kıc bacağıveya art ay » cumbuş » guderi » onemli » amber ciceği » bolşevizm » orta doğu » cop tenekesi » cekinik » donel » beşeriyetci » fucur » tumlenmek » icine cekmek » dokmek » cozulmek » harıgecmek » ortmece » purhiddet » pırpıtcı » citileme » secmek » capak » ses cıkmamak » cadır kurmak » muşkulpesent » ferman cıkarmak » gunahkâr » duzen » yureğine sinmek » allah seni veya sizi inandırsı » subut » icerleme » celik parca » cileden cıkmak » gostermelik » gonul hoşluğu » adamına gore » davranış misal » tuyu bozuk » pacavracılık » iki buklum olmak » celik » divanıhumayun » kaynakcı »

kapıya_damlamak hakkında da bilgi ve kapıya_damlamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kapıya_damlamak nedir ve kapıya_damlamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.