tdk sözlük TDK Sözlük

 

kapıya damlamak

kapıya damlamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kapıya damlamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kapıya damlamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük kapıya damlamak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
nalcasız » nefsi mudafaa » bir şeyler bir şeyler » yaygın oğretim » cıkmak » kemalizm » ankara kedisi » koturum olmak veya kalmak » cakşır » cıplak » oz denetim » icin » guz noktası » kırılıp dokulmek » manipulâtor » kutuk » ele » başına gecmek » uslûp » yaprak oynamamak veya kıpırdam » işguc sahibi » tan ağarmak veya atmak » gonlunu serin tutmak » ozel tiyatro » beklenmediği umulmadığıveya c » ciğindirik » cırnık » gocmek » cete » acı » oksuruk » arabeskci » ozel » calık » roman » rağbet etmek veya gostermek » kurek ayaklılar » alâminut » yolu duşmek » inmek » cavuş » suvari alayı » bandrollu » nukte » tespihci » ve daha başka ekonomik etkinli » tonsuz unsuz » yurutum » cap » civi sokmak veya surmek »

kapıya_damlamak hakkında da bilgi ve kapıya_damlamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kapıya_damlamak nedir ve kapıya_damlamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.