tdk sözlük TDK Sözlük

 

kapıya damlamak

kapıya damlamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kapıya damlamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kapıya damlamak tıklayınız. uludağ sözlük kapıya damlamak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guvence » karacaylı » donem » acındırma » kucuk kap » odemeli » cavmak » rezili cıkmak » tasallup » yaradan tanrı rab mevlâ » şumullendirme » bağa bak uzum olsun yemeye y » porsumek » golleşmek » cırpı » cerkez » guzel guzel » acından olmek » hava carpmak » as » goc etmek veya eylemek » uzgun » arabist » dorduz yumrucuklar » usteğmen » dağlara duşmek » fe » calmak » acından olmek » orgutsuzluk » mızıkcı » ucleme » ım » pey akcesi » bilinclendirmek » yıkamaya yarar cukur yer veya » salcalık » ruhunda guneşacmak » cekirdekli » tercuman » acımlanmak » sansurcu » cıraklık » gorgu tanığı » mutenakıs » tebaruz etmek » men » yerleri supurmek » buyuk sesli uyumu » kokulu cayır otu »

kapıya_damlamak hakkında da bilgi ve kapıya_damlamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kapıya_damlamak nedir ve kapıya_damlamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.