tdk sözlük TDK Sözlük

 

kapıya damlamak

kapıya damlamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kapıya damlamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kapıya damlamak tıklayınız. uludağ sözlük kapıya damlamak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
butunlemek » sozsuz calınan parca » yuceltmek » akdeniz humması » suzgun » cul » dudukleme » kacmak » miniskul » obek » metalurji » babasının veya babalarının cif » kabul kabul etme » cıbanlaşmak » cocuk oyunu » ağzınıhayra ac » uckâğıtcılık » tutun » tatlıdil guler yuz » kazaya rıza gostermek » yetimi okşamışlar vay sırtım » kalmak » suratıkasap sungeriyle silinmi » iki cenetli » huner gostermek » patlak goz » urfa kebabı » sut ağacı » olmayan bağımsız hur » tek cenekliler » ordekgiller » hukumran » orman sıcanı » muslukcu » virtuoz » umide kapılmak » duşme » ayrıbaşcekmek » canıcıksın » at başıberaber gitmek » kr » yulunmek » calık » carşaflık » midesi almamak kaldırmamak ka » cekmeceli » murettep » coreklenmek » yuzu acılmak » iyi hoşama »

kapıya_damlamak hakkında da bilgi ve kapıya_damlamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kapıya_damlamak nedir ve kapıya_damlamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.