tdk sözlük TDK Sözlük

 

kapıya damlamak

kapıya damlamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kapıya damlamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kapıya damlamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük kapıya damlamak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
fazla mal goz cıkarmaz » fe » parcalama » musvedde » catal bıcak takımı » olu ortu » yureği şişmek » panturkizm » fedakârlık yapmak veya gosterm » kurum » rekabetci » goz yummak » muvellidulhumuza » tam adamınıbulmak veya tam ada » bicimlenmek » kırlangıc otu » huseynî » saklamak inkâr etmek » başına gecirmek » cilekeşlik » rofle » bir kapıya cıkmak » fekul » gaile acmak » recine kesesi » kalbine gore » işgostermek » uzun lâfın veya sozun kısası » yureğini pek tutmak » muvezzi » orta cağ » ipi cozmek » cıkak » formul bulmak » şofor okulu » oksuruk tıksırık » gormemezlikten gelmek » fabrikator » kostebek illeti » gonendirtmek » kalvencilik » camaşır » gotun gotun » selulozik » cokluk » ustune kuşkondurmak » bir elin sesi cıkmaz » calkalanmak » tekâsuf etmek » mustakar »

kapıya_damlamak hakkında da bilgi ve kapıya_damlamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kapıya_damlamak nedir ve kapıya_damlamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.