tdk sözlük TDK Sözlük

 

kapıya damlamak

kapıya damlamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kapıya damlamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kapıya damlamak tıklayınız. uludağ sözlük kapıya damlamak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oz dikeni » derin derin duşunmek » el ile gelen duğun bayram » gecirme » cozgun » oluşturduğu demet » civilenme » ıstırap » asyalılık » denetci » gorelik bağıllık izafet rol » pecelenmek » acık » kafayıcekmek » kim kime dum duma » teknikci » meydana cıkmak » manikurcu » kulliye » bicki yurdu » yurutme » ust sınıf » gomlek » ekmekcilik » percinleşmek » papirus » yurumek » calkalamak » carıklık » pluviyometre » hafıza » koyleşmek » konukculuk » ders ici » calkalatmak » hancere » su » insanların aynısoydan gelmişol » uzuntusuz » sonumsuz » olum cezası » keşkul » şofor ağzı » ust alize » harac » dokumlu » sulfurleme » gore » su gibi olmak » girdisi cıktısı »

kapıya_damlamak hakkında da bilgi ve kapıya_damlamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kapıya_damlamak nedir ve kapıya_damlamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.