tdk sözlük TDK Sözlük

 

kapıya damlamak

kapıya damlamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kapıya damlamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kapıya damlamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük kapıya damlamak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yonetmelik » ic » sabahın korunde » parca almak » buzmek » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » karikaturist » elma da alma da demesini bili » buyuk unlu uyumu » turdeş » cor cop » divance » ornekseme » ozelleşmek » colleştirme » soluğu bir yerde almak » portekizli » namaz ortusu » kaput gitmek veya olmak » dumencilik » onemlice » gercek mantarlar » cirozluk » yonetmen yardımcısı » uzerine oturmak » amonyum sulfat » tek hucreli » durzî » sacak kok » ici cız etmek » tm » yuceltilmek » yukseklik » cavlanmak » tutunluk » gorunurluk » duğmeci » traktorcu » goz alabildiğine » ıtlak uzre » dunya ahret kardeşim olsun » uşuşme » kediye peynir veya ciğer ısma » nobetci » gumuşletme » boşta olarak yapılan ortu » ağaclaşma » sumsukluk » harbiye nezareti » kuplu »

kapıya_damlamak hakkında da bilgi ve kapıya_damlamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kapıya_damlamak nedir ve kapıya_damlamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.