tdk sözlük TDK Sözlük

 

kapıya damlamak

kapıya damlamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kapıya damlamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kapıya damlamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük kapıya damlamak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
meraktan catlamak » ummî » ağac mantarı » muteferrika » teavun » cimdik atmak veya basmak » ucuş » ucmak » munekkitlik » cekiştirmek » uc gunluk omur » boğur » duşmanlaşmak » donuşum » baccı » muhimsemek » yağlama yağı » merhem » bobur » bir ağac » İngiliz sicimi veya ipi ile as » uc budak » kusuşme » ucgen piramit » başak » acık kapıbırakmak » pat kut » gocermek » mesih » arazi acma » acmak » dokmek » nuve » muktesebat » acıt » şirretce » adı » bıraktığım bıraktığı bağladığ » zuğurtleşmek » paraşut birlikleri » suzmek » kulunc kırmak » guneşsutu » goruşme yapmak » kutur kutur » dayayıp doşemek » yumurta hucresi » kır duşmek » dekoratorluk » icbukey »

kapıya_damlamak hakkında da bilgi ve kapıya_damlamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kapıya_damlamak nedir ve kapıya_damlamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.