tdk sözlük TDK Sözlük

 

kapıya damlamak

kapıya damlamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kapıya damlamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kapıya damlamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük kapıya damlamak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dipciklenmek » başdumeni » kıskanc » boceksiz » yangınıkoruklemek » yuz vermek » suzmek » nuktesiz » potansiyel suclu » gonye » ic ters acı » sulungiller » sıcan deliğe sığmamış bir de » kuremek » haftalıkcı » boğure boğure » donuşturme » hukmu gecmek veya hukum yurutm » jimnastikci » hacamat etmek veya yapmak » cezaya carptırmak » ucuk » sakalım yok ki sozum dinlensin » nufuz » gozlemek » yedek parca » bukuntu » gocen » koy koruculuğu » gormek » Şafiî kopeğine donmek » cilek suyu » bitki organizmaları » medducezir » tıraşedilmeyerek yuvarlak ve c » sokuk » cemaziyulevvel » cift halka » gecgec yapmak » cat orada cat burada cat kapıa » duma » dolayısıyla verilen ortak ad » gosterme hakkı » pecic » ortaya duşmek » ince karton parcası kartvizit » tercume etmek » darulfunun » kılığına ceki duzen vermek » cemberletme »

kapıya_damlamak hakkında da bilgi ve kapıya_damlamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kapıya_damlamak nedir ve kapıya_damlamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.