tdk sözlük TDK Sözlük

 

kapıya damlamak

kapıya damlamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kapıya damlamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kapıya damlamak tıklayınız. uludağ sözlük kapıya damlamak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gozunu yıldırmak » bakac » koklemek » avurt satmak veya avurt zavurt » depremcizer » tuketmek harcamak » kepce gibi » sıfıra sıfır elde var sıfır » kitapcı » yardakcı » cek » zumrutlenmek » toplu olarak oğretimin yapıldı » bir hucreli » yerle bir veya yeksan etmek » kıc » lâmadan oluşmuş arasına yerle » kakırdak poğacası » dol ayı » cuvallatma » cift desimetre » nohut oda bakla sofa » soylemek » duşmez kalkmaz bir allah » yuzden » uretici alan » yukletilmek » gonlu yaralı » bir gosteride yer alan kimse » gocermek » yarma corbası » kenyalı » kısır dongu » doneklik » cıkmak » gecinmek » menfaat gutmek veya gutmemek » lule » muntesip » her biri mesame » malta eriği » bulunmak nezretmek » gurleyiş » taklitci » dâhiliye mutehassısı » cevrilmek » gecim derdi » ordunun hareketlerini duşmanda » sut cocuğu » mubalâğacılık »

kapıya_damlamak hakkında da bilgi ve kapıya_damlamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kapıya_damlamak nedir ve kapıya_damlamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.