tdk sözlük TDK Sözlük

 

kapıya damlamak

kapıya damlamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kapıya damlamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kapıya damlamak tıklayınız. uludağ sözlük kapıya damlamak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cil yavrusu gibi dağılmak » capsız » başetmek veya edememek » seckinler » olum dirim » avara kasnak işlemek veya donm » surme mantarları » kuvvetle basmak » ciftleme » muduriyet » tıraşıgelmek veya uzamak » comak » sondurmek » kor olasıveya kor olasıca ols » cepelli » ve kanunlara uymaksızın cebir » fazla mal goz cıkarmaz » cark etmek » cetrefil » popularite » ciftcilik etmek » beli bukulmek » emanetcilik » balık sutu » kusulu » unvanı » cevirmen » el etek opmek » sarsakca » slavistik » kuyudan adam cıkarmak » şolen cekmek » cilingirlik » cergi » arkac » tabansızlık tabansız olma duru » suzule suzule » cevirgi » calgıorağı » duru » şarlatanlık ğı » sudreme » uretimsel » cultarı » gozleri kapanmak » hukumsuz kılmak » futurist » oz oğrenimli » cul » gorevsel dil bilimi »

kapıya_damlamak hakkında da bilgi ve kapıya_damlamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kapıya_damlamak nedir ve kapıya_damlamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.