tdk sözlük TDK Sözlük

 

kapıya damlamak

kapıya damlamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kapıya damlamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kapıya damlamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük kapıya damlamak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
nukul » ağız tutunu » kilidi kureği olmamak » her tur gosteri yapmaya uygun » mut a nikâhı » yuzu karışmak allak bullak olm » cumartesi kibarıgibi suslenmek » konferanscı » fil yuruyuşu » ozet » allah vere de » bitmek tukenmek bilmemek » buyuk yemin etmek » ecel teri dokmek » soyleyeceği olmak » kork aprilin beşinden okuzu a » dışgucler » acem kılıcıgibi » ne yaparsın ki veya ne yapmalı » bıcak gibi saplanmak » pur » kılıclama » boşdonmek » fayanscılık » okce cene » belirli gecmiş » l » goze yasak olmaz » kafasısersem sepet olmak » frenk inciri » cekmek » tuz ekmek duşmanı » aracılığıyla duymak değmek e » kopruculuk » taşınmaz varlıklarıile bunları » donuşlu fiil » cıkmak » yonelmek » surukletme » sove » mayalanabilen ve coğu tatlıola » kıcustu » kıptî » iştahıacılmak » surcturmek » gume gitmek » can cabası » rofle » supurge calısı » renkolcer »

kapıya_damlamak hakkında da bilgi ve kapıya_damlamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kapıya_damlamak nedir ve kapıya_damlamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.