tdk sözlük TDK Sözlük

 

kapıya damlamak

kapıya damlamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kapıya damlamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kapıya damlamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük kapıya damlamak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
c c » duygularıacığa vurmak » otekisi » ciylemek » iştah kapamak veya kesmek » guncelleşmek » kılıctan gecirmek » allah bana ben de sana » para cıkarmak » surumek » duduklemek » nazizm » mutecasir » cokelmek » lâm elif cevirmek veya cizmek » sutnine » şupheye duşmek » yapma yapmayın yapmayınız » serdengecti » sectirme » faslı » her boyayıboyadıbir fıstıkî ye » denkci » butunu hars ekin » benlikcilik » ucurtma » genel goruşme » polarma duzlemi » gumuşrengi » ustune kapanmak » gecişme » doşekli » veya dokunmuşpamuktan yapılan » cıtırdama » gozunu toprak doyursun » gercekleştirmek » centiklenme » surgun avı » mutehevvir » adıcıkmak » calışma » boynuz kulağıgecmek » coğaltım » ders ici » boylesine » calkalanma » pirupak olmak » toplamak işleri icin ayrılan k » ic guveyinden hâllice » yazı tebliğ tebligat »

kapıya_damlamak hakkında da bilgi ve kapıya_damlamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kapıya_damlamak nedir ve kapıya_damlamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.