tdk sözlük TDK Sözlük

 

kapıya damlamak

kapıya damlamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kapıya damlamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kapıya damlamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük kapıya damlamak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
otumluleşmek » elci » icini cekmek ic cekmek veya ic » buzuk » kacmak » oğretme » tutun » aktualite » ipe cekmek » cemberlenmek » o » gozden gecirmek » mulkî » duşgormek » mudurluk » ozguleme » abbasî » y y » gosterir » medducezir » vişnecuruğu » cayırlanma » camaşır » sabahıbulmak veya etmek » capraz » davul birinin boynunda tokmak » gostermek » kac » guvence » ciseme » gokcek » el cantası » uşuntu » duğmeci » gulgiller » eteğine duşmek veya sarılmak » lâponyalı » cıtlatmak » ilâc yapmak veya hazırlamak » muptelâ » cığır acmak » unvanı » kopurme » sakınılan goze cop batar » cirkinsemek » cerkez » yuzu gozu acılmak » işin kolayına kacmak » garnitur » calmak »

kapıya_damlamak hakkında da bilgi ve kapıya_damlamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kapıya_damlamak nedir ve kapıya_damlamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.