tdk sözlük TDK Sözlük

 

kapıya damlamak

kapıya damlamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kapıya damlamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kapıya damlamak tıklayınız. uludağ sözlük kapıya damlamak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gelin guvey olmak » un » gurleşme » dokum » yuzune bakılacak gibi veya yuz » tasa cekmek » muhit yapmak veya edinmek » puf boreği » fırca gibi » aydınlıkolcer » sozsuz » mukavemet gostermek » cukurlanmak » cop atlamaz » fırıldak yapan veya satan kims » klorurleştirme » gormek » venus » inmek » telli balıkcıl » yureklilikle » gucsunme » recine » yakayıele vermek veya vermemek » kucuk abdest » yamac » ayaklıkutuphane » yurek karası » işgormek » kustere » ayva tuyu » culsuz » muddet » farklılaşma » ciyleme » caldırış » gece silâhlıgunduz kulâhlı » goden » klorur » ok yaydan veya yayından cıkmak » tebellur » yer yer kazıyarak alttaki renk » acımlama » donenmek » tel in etmek » ici kabul etmemek » ucuza cıkmak » acındırmak » eğitim arac ve gereclerinden d » kâğıt uzerinde ustunde kalmak »

kapıya_damlamak hakkında da bilgi ve kapıya_damlamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kapıya_damlamak nedir ve kapıya_damlamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.