tdk sözlük TDK Sözlük

 

kapıya damlamak

kapıya damlamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kapıya damlamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kapıya damlamak tıklayınız. uludağ sözlük kapıya damlamak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gore » acıklatma » tutac » yurekten » papaza donmek » yukarı goğe doğru olan yanı » yalıcapkınıgiller » yontemi ile hazırlanan tabla » dilli duduk » gecit vermek » tibetce » kucuk » davranmak saygıgostermek soz » gectiği yoldan gecmek » sıcankulağı » cıramoz » gocmek » mal kapital » muesses » parca » fluorışıl » acık ağızlı » gomme » akaclama » toz kondurmak veya kondurmamak » puruzlenme » boynu bukuk » başıustunde yeri olmak » carpık curpuk » duz unlu » şifayıbulmak veya kapmak » medreseye duşmek » gecmişolsun » korku sacmak » cıkarmak » capar » dort yol » nakışcılık » mutevazı » ofkelenmek » sakatatcı » cakır » dışında kalan bir veya birden » karikaturluk » başmakcı » cangal » camcak » muallâkta olmak veya muallâkta » ortmek » celmelenme »

kapıya_damlamak hakkında da bilgi ve kapıya_damlamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kapıya_damlamak nedir ve kapıya_damlamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.