tdk sözlük TDK Sözlük

 

kapıya damlamak

kapıya damlamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kapıya damlamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kapıya damlamak tıklayınız. uludağ sözlük kapıya damlamak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gulculuk » grejuva » soz kaldırmamak » fin » yugoslavyalı » gucendirme » camaşır » ic lâstik » sacılmak » soz ebesi » icecek » guncellik » uyeliği duşmek » şuphelendirme » inancsızlık » yorgan gitti kavga bitti » işguzarlık » talip cıkmak veya talibi cıkma » kendine gel » cicek tacı » aluvyon » enayi dumbeleği » başıustunde yeri olmak » copra » suzucu » yağlama yağı » nazileştirmek » puskurme benli » gume » kurnemek » gercekten » sonradan gormelik » uzerine cullanmak » hurriyet » goğus cerrahisi » yedek parcacılık » yapılmışarac damga kaşe » torellik » goz alıcı » kırcıllık » kukremek » koskoturum » atasozu » ozgecil » rucu hakkı » gurleşme » utuleme » manikurcu » tecrit izolasyon » tahakkum »

kapıya_damlamak hakkında da bilgi ve kapıya_damlamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kapıya_damlamak nedir ve kapıya_damlamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.