tdk sözlük TDK Sözlük

 

kapıya damlamak

kapıya damlamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kapıya damlamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kapıya damlamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük kapıya damlamak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
allah ın evi » taraca » gunlemek » yumuşak yuzluluk » yuzdurmek » alcacık dağlarıben yarattım de » okce cene » ak don kara don gecitte belli » veya ağzının icine bakmak » sundurme » kabahat etmek veya işlemek » gomme banyo » kırkından sonra saz calmak » soz yitimi » ornek » kulunu savurmak » surgulemek » acısoylemek » cifte standart » oncu » uyur goz » cirkin kacmak » muellefat » kendi kendini yemek veya kendi » elekten gecirmek » guzellik enstitusu » elektrik supurgesi » muhayyerkurdî » adamakla mal tukenmez » camgoz » ağzıcirişcanağına donmek » cargâh » tereyağından kıl ceker gibi » selektor » oze » boyunca cocuğu olmak » gonlu varmamak » cilingirlik » nervur » kulac » bir dilin kelimeleriyle duşunc » kecisedefi » at binicisine gore kişner » namzet gostermek » sonuc niteliğinde başka bir bi » muruvvetli » ateşci » sulfurlemek » burumek » goz bağı »

kapıya_damlamak hakkında da bilgi ve kapıya_damlamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kapıya_damlamak nedir ve kapıya_damlamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.