tdk sözlük TDK Sözlük

 

kapıya damlamak

kapıya damlamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kapıya damlamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kapıya damlamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük kapıya damlamak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mumin » kazın ayağıoyle değil » maltalı » soyutculuk » doşenmek » muessir » gozunun icine bakmak » kur an veya ekmek carpsın » başıdonmek » sureyazar » merkezî ulke » gorunmez kaza » isparta halısı » cil » ilişkilerin butunu iktisat » intac » kuduz boceği » kucukce » ikiyuzlu » balığı falyanos balaena misty » başına cıkmak » muş » bohcacılık » sığırgozu » pis soz » film cevirmek » iliğine veya iliklerine kadar » istencsizlik » kolcak » ucurtma » kacırmak » slovak » ackıcı » kuraso » beden hareketlerinin tumu » murc » varoluşculuk » dunya varmış » iz anıyok » peygamberokuzu » kurulur » cimlenmek » seylân taşı » letce » cizmecilik » facetalı » eski camlar bardak oldu » butunler » carıklık » sungerleşmek »

kapıya_damlamak hakkında da bilgi ve kapıya_damlamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kapıya_damlamak nedir ve kapıya_damlamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.