tdk sözlük TDK Sözlük

 

kapıya damlamak

kapıya damlamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kapıya damlamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kapıya damlamak tıklayınız. uludağ sözlük kapıya damlamak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mış miş muş muş » bileğine kadar veya bileklerin » gobek » portfoy » duzenlemek » icinde » amcamla dayım hepsinden aldım » suzgec » bu cumleden » guderi » dağsercesi » ozensiz » yuzer yuzer » başına gecmek » notrlemek » gercekleştirme » kooperatifci » duzgun » programıolan » ak gun ağartır kara gun karar » tebessumlu » sı si su su » tahammul etmek » teslim bayrağıcekmek » mayalanabilen ve coğu tatlıola » vantuz cekmek » purin » avurt satmak veya avurt zavurt » cingenece » tarafından arabacıicin armağan » yoluna cıkmak » caca » gumleme » acmak » subap » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » sepetci » yore » universite » curcur » hindolog » coban kopeği » sokmek » kurdan » kurek cezası » acığa vurmak » cağrılmak » elektrikcilik » havan dovucunun hınk deyicisi » su goturur yeri olmamak »

kapıya_damlamak hakkında da bilgi ve kapıya_damlamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kapıya_damlamak nedir ve kapıya_damlamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.