tdk sözlük TDK Sözlük

 

kapıya damlamak

kapıya damlamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kapıya damlamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kapıya damlamak tıklayınız. uludağ sözlük kapıya damlamak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ort ki olem » tatlıdil guler yuz » koyluk » beraberlik muziği » calgıhane » verilen unvan » bicimci » cangırdama » yuruk at yemini artırır » yufka yurekli » acılma » rusluk » calkanmak » tilki uzumu » yuzune gulmek » serbest olmayan » yuzme » ihtilâfa duşmek » şarap canağı » tartışma goturmek » dort ayak » buvelek » suvari polisi » beis gormemek » başında değirmen cevirmek » kume calışması » gaz detektoru » canıağzına veya boğazına gelme » yuz binlik » mumbit » yuksek gerilim » kirecsiz » aklıbaşından bir karışyukarıve » aromaticus » kafasınıucurmak » cekmek » ut acıcı » somurme » yol gostermek » pabucculuk » izine duşmek » dadaist » allah yapısı » hıckıra hıckıra » kapricyo » ceyizci » suzgec » seyran etmek veya eylemek » mahkemelerinin adı » dalgıc kuşu »

kapıya_damlamak hakkında da bilgi ve kapıya_damlamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kapıya_damlamak nedir ve kapıya_damlamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.