tdk sözlük TDK Sözlük

 

kapıya damlamak

kapıya damlamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kapıya damlamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kapıya damlamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük kapıya damlamak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kullanılır » cekilme » bahsi gecmek » bolunuş » fayans doşemek » cıkmak » eşbicimlilik » kacışma » cuk » cumle » sinir kupu » aşırıtepki » yuz kızartıcı » cozumcu » tuketmek » karşıduşurum » konvertisor » iz ac etmek » tırnak suruşturmek » icten evlilik » guvey i » karıncayıbile ezmemek veya inc » modullu » polonyalı » yuze gulucu » kutuk » acısınıcekmek » calışmak » duşmez kalkmaz bir allah » acmak » catış » gecim sıkıntısı » duşkun olmak » dokmek » kraldan cok kralcıolmak » homoseksuel » yuzune gulmek » olur şey veya olur değil » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » parcalara ayırmak » orgun » perlon fırca » acısal uzaklık » arjantinli » yaşam duzeyi » kokain cıkarılan en cok peru » kufretme » kazık kok » pupa yelken ilerlemek gitmek » boşa cıkarmak »

kapıya_damlamak hakkında da bilgi ve kapıya_damlamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kapıya_damlamak nedir ve kapıya_damlamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.