tdk sözlük TDK Sözlük

 

kapıya damlamak

kapıya damlamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kapıya damlamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kapıya damlamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük kapıya damlamak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ve bilinc merkezlerinin bulund » comlek hesabı » genleşmeolcer » eğri soz » topluluğu » kanıbaşına cıkmak veya sıcrama » duğun pilâvıyla dost ağırlamak » guzlek » merih » kok sokmek » koyu koyu duşunmek » al el » gumruklenmek » durtulmek » gok bilimci » acık » alufte » mubah gormek » carpım tablosu » kustah » adamın iyisi alışverişte veya » kulte » sur atlendirme » dokmeci » haklıcıkmak » korluk » duşkunler evi » mtırak mturak » mustahkem » bire vermek » goz goz olmak » huveyda » direnişci » cizmeli » celebice » ciklet » calkalanmak » cıngıl » vucut ısısı » yıldız gunu » cirozlaşma » kazak comelmesi » cağırtı » penceletmek » iki duzlemli » carlık » zırhlıarac » soğmek » sunnetleme » calma »

kapıya_damlamak hakkında da bilgi ve kapıya_damlamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kapıya_damlamak nedir ve kapıya_damlamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.