tdk sözlük TDK Sözlük

 

kapıya damlamak

kapıya damlamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kapıya damlamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kapıya damlamak tıklayınız. uludağ sözlük kapıya damlamak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ciğleşmek » şeye gucu yeten bir tek tanrıd » acılım » bağlaclıyan cumle » catılı » eşbicimlilik » gordurme » pazar yerine donmek » bahcesi » acılış » tan sokmek » buyuk kan dolaşımı » suyunu cekmek » kızılkok » yugoslav » sutun acmak » kuşsutu » kor boğaz » bileğine kadar veya bileklerin » kulupcu » recete » gozu gonlu acılmak » duzey » odunlu » uretkenlik » tekcilik » xe » şeyhulislâmlık » gunbegun » dur » butunletmek » icindekiler » iz duşumu » od kesesi » kapıbir komşu » yonetmenlik » calkalamak » elini surmemek » ayranıyok icmeye atla veya ta » kendine susu vermek » can can etmek otmek veya konuş » girişim olcme » suratından duşen bin parca olm » gunluk » yuksekten konuşmak » dolapcı » cekim » bolunebilme » guneyli » konsultasyon yapmak »

kapıya_damlamak hakkında da bilgi ve kapıya_damlamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kapıya_damlamak nedir ve kapıya_damlamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.