tdk sözlük TDK Sözlük

 

kapıya damlamak

kapıya damlamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kapıya damlamak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kapıya damlamak ziyaret ediniz. uludağ sözlük kapıya damlamak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ustunde » cıkıntı » kulac atmak » karşıxlv yuzyılda doğan felsef » olmezleştirmek » daha da geliştirmek amacıyla b » buyuk başın derdi buyuk olur » doğaclamak » on yargı » gozu acık » ustcavuş » rektor » carpma » maskaraya cevirmek » ağız acmak » iz duşumlu » rengi atmak kacmak veya ucmak » caldırılma » kına ciceğigiller » rukû » tercume etmek » her kafadan bir ses cıkmak » kutuk » acık hava sineması » uretmek » oz dışı » canıburnuna veya burnundan gel » cıt yok » ustun » yeni eflâtuncu » suruşturmek » ozenc » huveyda » torel » soven » uretkenlik » murur » muhallebi cocuğu » fent cevirmek » uye olmak » corek » onel » kalcasız » hızla birdenbire » bulunan kopuren su » cocuk » supruntucu » mahalle bekcisi » kamcılayış » gaz olcumu »

kapıya_damlamak hakkında da bilgi ve kapıya_damlamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kapıya_damlamak nedir ve kapıya_damlamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.