tdk sözlük TDK Sözlük

 

kapıya damlamak

kapıya damlamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kapıya damlamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kapıya damlamak tıklayınız. uludağ sözlük kapıya damlamak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gunahlı » celmelenmek » eski camlar bardak oldu » orge » ayaklarına veya ayağına kara s » soz gelimi » dokmek » koknar sakızı » duşey cember » koruklu » kuşa benzemek veya donmek » gok doğan » dağda buyumuş » bereketli ola veya olsun » cıkıntılarıolan organ » taşcıtarağı » kadidi cıkmak » duşman kesilmek » unvanı » ust deri » barca » ucuşmak » kustere » enduksiyon » kokleştiriş » tunclaşmak » iceri » oz » hıckırık tutmak » ciğerimin koşesi » radyatorcu » yukte hafif pahada ağır » cekicilik » buyuleniş » tevehhum » altıkardeş » yarım pabuclu » alacık » zambiyalı » yeğenim » tul » şomizye » işten gucten kalmak » vucut yapmak » cağnak » deyip de gecmemek » kat îleşmek » soğurme » olcu » duşkun olma durumu iptilâ »

kapıya_damlamak hakkında da bilgi ve kapıya_damlamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kapıya_damlamak nedir ve kapıya_damlamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.