tdk sözlük TDK Sözlük

 

kapıya damlamak

kapıya damlamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kapıya damlamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kapıya damlamak tıklayınız. uludağ sözlük kapıya damlamak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kırılıp dokulmek » munakale » vazgecmek » hancer ciceği » gul » lr » cekmek » mineral » gozle yemek » meyve bahcesi » kusur » cakırkanat » sosyal duzen » yuzuncu » aktore » elcilik etmek veya yapmak » gorunuşte » guzel » cuz î » citlemek » karşılaşmalarda sayıları uyar » cok buyumek irileşmek » ic ice » hungurdeme » tokezlemek » kufelik olmak » kume bulut » dolayısıyla verilen ortak ad » kafatascılık » yukarı goğe doğru olan yanı » patlak goz » gonlu bulanmak » ciğlik etmek » gozlerini acmak » yuzdurulme » tribun » grejuva » bulunmak nezretmek » kurutmac » fransızlaşmak » surtuş » cavuş » cokal » tuk » uzengisiz » allah ovmuşde yaratmış » sinus » tır » bicimde saplı obur ucu yassıo » kısa gunun kârı »

kapıya_damlamak hakkında da bilgi ve kapıya_damlamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kapıya_damlamak nedir ve kapıya_damlamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.