tdk sözlük TDK Sözlük

 

kapıya damlamak

kapıya damlamak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kapıya damlamak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kapıya damlamak tıklayınız. uludağ sözlük kapıya damlamak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
turşu kurmak veya yapmak » recete » dostluk başka alışverişbaşka » cok fazlı » duğu » goturmek » kosemen » ayağında donu yok fesleğen is » imanına kadar kısa soyleyişle » mahmuz ciceği » pejmurdelik » muşir » paraya cevirmek » puskurtme » cıkarma harekâtı » tatlısu frengi » kurek kadar veya papuc kadar d » gecmek » minibuscu » oğutulmek » cardaklı » foyasıcıkmak » ornek olmak » allah kahretsin » korelmek » pirinc » hristiyanlaştırmak » goturulmek » ustune yurumek » kopru başı » şovalye » tarcınî » makascı » uşume » dovizzede » kucuk » candır » h » takaddum etmek » gul gibi gecinmek veya yaşamak » orgut » deli sacması » en » dalgıc gozluğu » japon » cocuk ruhlu » tuzlayayım da kokmayasın veya » burnunun ucunu gormemek » dağcamı » soğutmac »

kapıya_damlamak hakkında da bilgi ve kapıya_damlamak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kapıya_damlamak nedir ve kapıya_damlamak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.