tdk sözlük TDK Sözlük

 

karışık kelimesinin zıt anlamlısı

karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karışık kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karışık kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karışık kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soz cıkmak » antikomunizm » cb » yulgu » ahu parcası » buyuksu » sun î » arık cekmek » oluk » kendini aşağıgormek » huccet » iğneli fıcı » eski camlar bardak oldu » katısoz » baharatcı » yuru ya kulum demiş » ileri gitmek veya varmak » spekulâsyon » hava koprusu » yuksek » cayır » uretmek zihnî yetiler oluştur » işbaşında eğitim gormek veya y » cinnet gecirmek » cengel atış » cekmek » cıngı » yureği serinlemek » hızolcer » ic mimarlık » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » allah ın adamı » allah kabul etsin » dirsek cevirmek » pahalıya oturmak veya pahalıya » ameliyat gecirmek » yuzustu bırakmak » ağzınıacmak » siyanur » hazırlık gormek » gonulsuz » yuzu gormemek » kulte » teşvikci » gonlune dokunmak » durdurmak » cetrefil » ic » goynumek » acık olmak »

karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.