tdk sözlük TDK Sözlük

 

karışık kelimesinin zıt anlamlısı

karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karışık kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karışık kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karışık kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
elektrik duğmesi » ultrason » korleştirme » bulunan kopuren su » yoldan cıkmak » korpelik » tervic etmek » okuz gibi bakmak » cargâh » cuz î » acıklıkolcer » boldurme » dile veya dillere destan » mumanaat » gumrukleme » az değil » sap yiyip saman sıcmak » gecicilik » kuyu acmak » daruşşifa » boylesi » tıkırıyolunda olmak veya gitme » derdini soylemeyen derman bula » cevrinti » poker cevirmek » dunya goruşlu » cozumleyiş » taammut » duşundeş » hurmet etmek » camuka » gecilme » gozlerini belertmek » iki soz bir pazar » buyutulmek » selcuklu » troleybus » cakırdikenlik » sıtma nobeti » yedekci » lu » calar saat » umitlenme » sıcramak » seruvencilik » allah versin » icki » cefa cekmek veya gormek » ruchan » sanat dunyası »

karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.