tdk sözlük TDK Sözlük

 

karışık kelimesinin zıt anlamlısı

karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karışık kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük karışık kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tek yonlu yol » iki cami arasında kalmışbeynam » sacık » gumleme » cakır ayaz » duşkun olma durumu iptilâ » got » ıslahatcı » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » gucu gucune yetmek veya yetmem » coban kebabı » goz » kolacan etmek » ısparmaca » muzekkere » boynuz takmak veya takınmak t » vurdukca tozumak » yaşakıtmak veya dokmek » oğur » grek » pusur » iskorbut » yabancılık cekmek » kesmeden ustten gecmesini sağl » gucleşme » duş » cıtırdata cıtırdata » acılım » havaya ucmak » yuklem » caresine bakmak » gunduzleri » teşebbusu ele almak » grev sozcusu » canınıcehenneme gondermek veya » uflemek » veresiye karşıtı » eğik duzlem » şuphelenmek » ciğ » yeteneği maharet » kacınılmaz olan şey » kanırtmac » deveyi duze cıkarmak » mujdelik » gozu ac » goz goz olmak » bal ozlu » goynumek » uckurluk »

karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.