tdk sözlük TDK Sözlük

 

karışık kelimesinin zıt anlamlısı

karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karışık kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük karışık kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koprulenme » sehpaya cekmek » doner » terekkup » bolme » togolu » celişik » mongolistik » imtizac » uzuncalar » gurlemek » oldurme » ic ters acı » ozek » torel » yapmadığınıbırakmamak veya koy » değiştirmemek veya yanılmamak » cıcığıcıkmak veya cıcığınıcıka » kopeğin ağzına kemik atmak » bayramustu » eteğindeki taşıdokmek » orulme » mahşer gunu » suslenme » gobek » takla boceği » odunc alma » sut cekmek » gelecek zaman gorunumu » cicek yaprağı » acıklık » briketcilik » beberuhi » tanrıkorusun » lubnanlı » nakibuleşraf » doğaclamak » dort elle sarılmak veya yapışm » sozel » geri cekilmek » goyunme » kafaya cıkmak » gormek » duzeltme » yuz yazmak » ne diye » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » catıkaplayıcı » ucret » sokmek »

karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.