tdk sözlük TDK Sözlük

 

karışık kelimesinin zıt anlamlısı

karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karışık kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük karışık kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
elekten gecirmek » yukseltmek » turşu kurmak veya yapmak » mitralyoz gibi konuşma icin » kepce surat » cocuk bilimci » havaya ucmak » imdatcı » dokuntu » ortak bolen » gomut » cok sesli » cekemezlik » karışım » nın resmidir » ceper » şukran » ucretlerine gore duzenlenmişye » cat orada cat burada cat kapıa » civi kesmek » suflîleşmek » duzine » goru » tup gaz » kulkedisi » xviii yuzyıl sonunda başlayan » yatcı » tahassur » nukte yapmak » fetvayişerife cıkarmak » duşundurucu » cembersiz » kıssadan hisse almak veya cıka » gok kumu » solom » hata etmek veya işlemek » surtuşme » cucuk » kene goz » koktencilik » goz gormeyince gonul katlanır » ucmak » korun taşı » amerikalılaşma » cetrefil » yeni eflâtuncu » bir karıyla bir koca dırdır e » yem dokmek veya koymak » davranmak saygıgostermek soz » gecimsizleşme »

karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.