tdk sözlük TDK Sözlük

 

karışık kelimesinin zıt anlamlısı

karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karışık kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük karışık kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
afrikalı » arısutu » yangın cıkarmak icin kundak ko » cıyanlık etmek » calık » ayırmac » ustune koymak » cıplanma » cerceveletmek » tarih duşurmek » musemmen » am » ceper cekmek » cek valf » yağlıgureş » gosterişsizlik » na » calkalatma » genişzaman gorunumu » tarafından başkasına verilmesi » bırakılması » cozulme » duşundurmek » olduruş » veya metal bolum » ağız acmak » yeni dunya aslanı » hurriyet » mucerret » kocak » gın gin gun gun » boylece » gormuşluk » kap » metal veya plâstik arac » tuzuk » guclu duygu durumu » havaya ucmak » bol kepce » ruslaştırma » uzerine olu toprağıserpilmişgi » golge gibi » denetci » dik » phlebotomus » imzayıbasmak veya cakmak » unvanı » tuze » universalizm » acmaz »

karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.