tdk sözlük TDK Sözlük

 

karışık kelimesinin zıt anlamlısı

karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karışık kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karışık kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karışık kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozensiz » tekere comak sokmak veya taşko » buve » koksuzluk » basıolcer » gecmişolsun » gufteci » capulculuk » calgıcıbocek » şal orneği » kaya guvercini » gozcu » yontemsizlik » koşe » cıkık » dili ensesinden cekilsin » calkantılı » işi ileri goturmek » formulleştirmek » odobenus rosmarus » cekişe cekişe pazarlık etmek » batınî » ağzınıveya cenesini tutmak » ciceksimek » gozlerini dikmek » miktar ile indirimden sonraki » kelepcelenme » ağız acmak » gosterme » veya dokunmuşpamuktan yapılan » acık yureklilik » cop tenekesi » sumuk » ciğrenkcilik » mucver » ust cıkmak veya gelmek » ic tutmak veya ic bağlamak » ga ge » cığırtı » tenkitci » donuşturmek » boyacıkupu » gozcu » buyu bozulmak » suslu » iz ac » gonendirtme » ne hâlde » aptal yerine koymak veya koyul » kamerunlu »

karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.