tdk sözlük TDK Sözlük

 

karışık kelimesinin zıt anlamlısı

karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karışık kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük karışık kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dik » koylu » nufus kesafeti » civici » dunurleşme » camur » rb » at » esas vaziyete gecmek » cd » belcikalı » gobek » yonelmek » tenevvur » duzleşmek » cıkma » makinelerin ağırlığına dayanab » uygurca » kup » cağdaşlaşma » cıkmak » vermek icin bir araya getirilm » mikrobuyla hazırlanmışeriyik » gozunu bir şeye dikmek » ciziktirmek » acılmak » kalbini calmak » yuz tutmak » yuzluk birimler boluğu » munasebetsiz » yuzuk oyunu » suntırac » yara acmak » yureği carpmak » zuhrevî » au » buvelek » icten evlilik » suzgunleşmek » buklum buklum » cıl » ortme » koskelmek » art damak unsuzu » cıkmak » ustune alınmak » ilgecli tumlec » kocancı » lisan » huzunlendirmek »

karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.