tdk sözlük TDK Sözlük

 

karışık kelimesinin zıt anlamlısı

karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karışık kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük karışık kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bir calgı » el cırpmak » guc » nev i şahsına munhasır » dalgıc tupu » bulgar » cobanpuskulugiller » keceli » emdiği helâl sut haram olmak » peşine duşmek veya gitmek » gobek atmak » cift gormek » corapcılık » musemmen » zerre kadar olsaydı » kara gun dostu » goğusluce » cucuk » xviii yuzyıl sonunda başlayan » dedektor » kor kurşun » duşculuk » veya dokunmuşpamuktan yapılan » uretmek » sonuk » alaya cıkmak » hicten » olcmede kullanılan alet » oğutmek » mutekellim » uclanmak » calarmak » dağveya dağlar gibi kadar » yusru » neon tupu » w » mustahsil » lâcivert di » orgulu » cirişlenmek » musrif » bir suru » duz » cekicilik » allah duşmanıma vermesin » gunindi » pacavra » sansurlu » elini kana bulamak veya bulaşt » guvenliği sağlamak icin yapıla »

karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.