tdk sözlük TDK Sözlük

 

karışık kelimesinin zıt anlamlısı

karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karışık kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük karışık kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bağlac grubu » def aten » ikili catı » on damak » altayca » buyukluk hastalığı » hazırlıklıolmak veya bulunmak » cağrıştırmak » uygur » lâf soyledi bal kabağı » koru korune » basınclısu » para donmek » duz unlu » dovec » kultivator » cıkmak » gorsel işitsel eğitim » buyutmek » lenincilik » sacmalık » icki sofrası » yonlendirmek » oneride bulunmak » yaparlu » kulaclamak » yureği delik » gonen » dalâlete duşmek » ruyalarına girmek » ustunu veya ustune gormek » gun gormuş » facuna » on ses duşmesi » mumeyyiz » gormek » dokumlemek » soven » ana gibi yâr olmaz bağdad gib » yuz suyu » muspet » ceşitlenmek » yayla cayırı » ne yârdan gecer ne serden » komşu acı » şıraolcer » us » keciboynuzu » el ayak veya el etek cekilmek » veya dokunmuşpamuktan yapılan »

karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.