tdk sözlük TDK Sözlük

 

karışık kelimesinin zıt anlamlısı

karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karışık kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük karışık kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
parfum » kupe » yere yonelim » mumasil » gu » icirmek » şal orneği » ar er » cirişci canağı » cırpıştırma » cay » terzi kendi sokuğunu dikemez » oneze » oğlende » şeylerden her biri tabaka » başkomak koymak » civitleme » yenicerilik » calıdikeni » kamışkalemleri acmak icin kull » medeniyetcilik » okun yanlarda gosterilmişağır » carcabuk » allah herkesin gonlune gore ve » yuz » gun » linc » araplık » peştuca » mutehevvir » yazır » ıt it ut ut » gumuşrengi » gundeme getirmek » civit mavisi » kor » oz kedi balığıgiller » kur a efradı » cift » prosedur » gravurculuk » gudukleşme » sarih mef ul » kırlangıc otu » goyunmek » cul » fırsat kollamak veya gozlemek » cozuk » yuzey » mulkiye mektebi »

karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.