tdk sözlük TDK Sözlük

 

karışık kelimesinin zıt anlamlısı

karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karışık kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük karışık kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
turum » olmez otu » icitme » yureği dar » koyuvermek » balıkcı » kırgız » raydan veya rayından cıkmak » enfarktus » ihtilâfa duşmek » paraya duşkun » yukumluluk » tuylu dalak otu » duze inmek » suslemek » dokmek » ice donuk » ahmakca » gonul tokluğu » unlemek » kem kum » ozseverlik » ic guvey » catak » abdal » gok fiziği » » tup » muhlet istemek » yureğine inmek » koylu » cimlendirme » absurt tiyatro » sabahcıkahvesi » kurduğu medeniyetleri kendi i » duzeltilme » ikinci cağ » oksijen cadırı » fena gozle bakmak » az cok » cubbe » fonetikci » arabî » edebiyatla uğraşan kimse » ustune gitmek » tanrıaşkına » cubuklu » karikaturize etmek » analiz » asgarî ucret »

karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.