tdk sözlük TDK Sözlük

 

karışık kelimesinin zıt anlamlısı

karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karışık kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük karışık kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
aglutinasyon » allah beterinden saklasın veya » suresiz yayımlanan duyuru » bir elini bırakıp otekini opme » uğur boceği » mustevli » ustun yapım » tehaluk » sureti haktan gorunmek » truk » cil » uyarlac » tercuman olmak » munavebe » iğne deliğinden hindistan ısey » ev ev dolaşmak veya gezmek » cekemez » mahfazasıolan » kaktusgiller » aglutinin » gecerlilik » angstrom » cıtcıt » ustune gelmek » acan asklımantar » olumle oc alınmaz » cekirdeksiz » sağlayan parca » guluşme » malın gozu » arma ucurmak veya arma budatma » kandil coreği » yuzdurmek » arasında den başka anlamıyl » başdumeni » gibi birtakım makinelerin işle » cihannuma » comez » cimdik » surculisan » inşaatcı » zac » kulak civisi » okculuk » akcıllanmak » gecimsiz » cokuş » mubeşşir » divaneye donmek » surcme »

karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.