tdk sözlük TDK Sözlük

 

karışık kelimesinin zıt anlamlısı

karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karışık kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karışık kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karışık kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
minareyi calan kılıfınıhazırla » mevsimi » goz doldurmak » kulâh » sudan gecirmek » gozune batmak » yapmacıktan uzak duzgun anlat » a veya e gelince » gurul gurul » turkuleştirme » duvesime » surmek » yaşam oykusu » yureği şişmek » pecelemek » caldırılmak » kokleştirmek » İslâm dininden olan kimse » icinden okumak » citmik » lule » cul » cehrece » mulâhham » ceteleye donmek » allah hoşnut olsun » sırasına gore » mehter muziği » dolek » umtırak » ceşit » turel » olcek cizgisi » boylece » celebice » gorev aldığıaskerî harekât » cok kocalı » silip supurmek » kucuk bitkilere verilen ortak » kıvanclanmak » kume » gozden nihan olmak » bucur » buyruklarının İbranî felsefes » muhafız olma durumu » koksuz » cozme » icindeki en kucuk birlik » kale cizgisi » gumburtu »

karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.