tdk sözlük TDK Sözlük

 

karışık kelimesinin zıt anlamlısı

karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karışık kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karışık kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karışık kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ağzının icine girmek » pala cekmek » olum » habeşî » fırca » kalorifer doşeyen veya onaran » ilâclanış » mutlakcılık » sungulenmek » gununu doldurmak » cor » bolucu » eti senin kemiği benim » suzum suzum » puskurmek » guatemalâlı » mandepsiye basmak veya bastırm » tek acıklık bulunan ocak » dernekci » sut kırı » korletmek » ız iz uz uz » sinirleri gevşemek veya yatışm » cevher » norotik karakter » plâstikcilik » guvey i » cayan » erosculuk » yuzune bakılmaz » catkı » kilus » bezekci » gomlek eskitmek » birkac » ebegumecigiller » cozumleyiş » kopekli » metre kup » ruşvet almak » duşunme » muzik corner » unik » zangocluk » slavistik » o gun bugundur » boyacıkupune girmişgibi » man men » salkım sacak » muteaddit »

karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.