tdk sözlük TDK Sözlük

 

karışık kelimesinin zıt anlamlısı

karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karışık kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karışık kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karışık kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ustune titremek » gozlerini kapamak » koşe rafı » cayırlama » kos dinlemek » gokkuzgun » araştırılabilen olculebilen » sevincsiz » yuz tutmak » cevirmek » onleyici » bukulmek » ongorulmek » dunden hazır veya razı » korletmek » bağırıp cağırmak » gonen » subye » sap doner keser doner gun ge » duşman olmak » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » olcu vermek » mucerret » hint pamuğu » sınır otesi » caldırılmak » uzerine cokmek » soz temsili » gocertmek » ihtilâc etmek » berat gecesi » medet ummak veya beklemek » mukerreren » acmak » deneyustu » usculuk » irilerine kanal izmariti denir » sonuclanmak » hesabınıgormek » yuzme kesesi » sozleşmesiz » gerekce » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » civit » surgunlerinde kokulu yağbuluna » kavlıc » cekilmek » ses vermek veya vermemek » cubbeci » cerceve »

karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.