tdk sözlük TDK Sözlük

 

karışık kelimesinin zıt anlamlısı

karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karışık kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük karışık kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bayat » hangi taşıkaldırsan altından » puruz » cozuntu » allah sağgozu veya eli sol goz » başına gecmek » telli calgılar » vadiye dokulmek » tekessur etmek » oğutmek » koktencilik » tebelluğetmek » nazarıdikkatini cekmek » cer » otmek » yer tutmak veya tutmamak » iceri » cocuk » kucultme » ana bir baba ayrı » uc » cıldırmak » mustakar » liyakat gostermek » rantcı » yuz » calıştıran » kup » ictenlikli » verkac » catmak » cıvdırma » kayakcılık » beyanat vermek veya beyanatta » organların her biri » cami yıkılmış ama mihrabıyeri » ul » gonen » yumru kok » cehre almak » kahrından olmek » duşunce » gonul akıtmak » deniz veya hava savaşınıyonetm » goymek » duru » baryum sulfat » borclanılmak » gun yapmak » cift vuruş »

karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.