tdk sözlük TDK Sözlük

 

karışık kelimesinin zıt anlamlısı

karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karışık kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karışık kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karışık kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ders calışmak » pay cıkarmak » sozleşmeli » koşeye sinmek » arkac » ayranıyok icmeye atla veya ta » yapılan fıcıvb » bolunmez » koşac » uzum guneşi » taşcıl » mefruşatcı » yuz » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » bicimi » sanat dunyası » mucevherat » gun doğusu » inmek » kluz » salca » butikci » cevirmen » cetrefilce » ucurum » namerde muhtac olmak veya name » rumlaşma » pirincsi » bolunme » cin ifrit olmak veya kesilmek » gorevsel dil bilimi » carliston » bulbul gibi konuşturmak veya s » orneklenme » te » ici kalkmak veya kabarmak » kor şeytan » ayıuzumu » amaclanmak » kumeden duşme » gecim » acılama » gonlu yaralı » kun » cirkefce » gun veya belirli zaman aralıkl » ork » bekâr kalmak veya yaşamak » emdiği helâl sut haram olmak » arasında den başka anlamıyl »

karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.