tdk sözlük TDK Sözlük

 

karışık kelimesinin zıt anlamlısı

karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karışık kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karışık kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karışık kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
eğri bakmak veya eğri gozle ba » gun batmak » gayrimumbit » hanya yıkonya yıgostermek veya » murt olmak » kethuda bey » kullemek » gunun adamı » aile bahcesi » havuclu kek » surtuş » golcu » utcu » haber ucurmak » bayrak toreni » guneşe karşıişemek » ozdek » bugunluk » orgutlenmek » ozezer » ıcı ici ucu ucu » koftun » cumlecik » surur » şarapcı » corba » uzatılabilir » mesele yok » cıplaklaşmak » yurutucu » koceklik » canak » kulâh giydirmek » allah ın cezası » yer gecidi » ceper » camurlama » duello » kopeklemek » cağırtı » cekilmek » duşman kesilmek » gepgenc » icin » donum » munasebette bulunmak » kabak cekirdeği » mes uliyetsiz » ağzının payınıveya olcusunu ve » bork »

karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.