tdk sözlük TDK Sözlük

 

karışık kelimesinin zıt anlamlısı

karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karışık kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karışık kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karışık kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bak » cağcıllaşmak » yağlıkomur » mandallı uzerinde mandal bulu » gormek » sutbaba » cokuşmek » perhiz yapmak veya etmek » dovuşken » allah son gurluğu versin » ya bu deveyi gutmeli ya bu diy » hal etme » sur atlendirmek » bakrac » başıbutun » buyuk para » sepet havasıcalmak » turdeşlik » alcıpan » yarıkubik » cekemez » boksorluk » yıldız boceği » kokleniş » icli dışlıolmak » tefe koymak veya tefe koyup ca » uzulmek » opturmek » cıktı » oz kesit » govdesel » bukulme » kırkıcıkmak » koltukcu » redaktorluk » ureme » buzuşuk » celikleştirmek » bitişik canak yapraklılar » cepcilik » frenklik » yukarı goğe doğru olan yanı » gunahınıcekmek » cam sakızı » allah versin » cevre » eli boğrunde veya koynunda kal » numayişci » allah ın emri » kokten »

karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.