tdk sözlük TDK Sözlük

 

karışık kelimesinin zıt anlamlısı

karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karışık kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük karışık kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duzen kurmak » yukseltilme » ceki taşıgibi » hucum etmek » sana yalan bana gercek » nargile tutunu » cay » merkezkaclama » orukleme » nukleer enerji » acık tohumlular » yazar cizer » mirac gecesi » mujdelik » beli cokmek » iflâs anlaşması » acığıcıkmak » tansiyon duşurucu » kızım sana soyluyorum veya ded » cişi gelmek » allah sağgozu veya eli sol goz » gecinmek » anasınısat veya satayım » seckinleşmek » İslâm dininden olan kimse » kortizonlu ilâc » gureştirmek » kırağıcalmak veya vurmak » kan dokmek » ve sorumluluğunu taşıyan birim » hafıza dağarcık » uşutmek » miniskul » dilini eşek arısısoksun » yuzucu » ceşni » cekic kemiği » oznel » elci » kelepceli » kavmiyetci » gozu bağlı » toskurtmek » geleceği varsa goreceği de var » acıkgozluluk » sozcuk » boru değil veya boru mu bu » aracı » mutenevvi » allah derim »

karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.