tdk sözlük TDK Sözlük

 

karışık kelimesinin zıt anlamlısı

karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karışık kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük karışık kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lâfıgecmek » cabuk » lule » keramet buyurdunuz veya kerame » cubukluk » kimyasal yollarla elde edilen » ya ya » bilincli » sac boreği » alcaklaştırma » halat cekme » sozleşmek » ruh cokuntusu » olu deniz » kufuv » kufecilik » ligden duşmek » cipilti » sağlam kazığa veya sağlama bağ » duşukluk » gozu bir şeyde veya bir şeyin » akşam guneşi » acısal uzaklık » cıkıklık » orgun eğitim » ettiği yanına kâr kalmak » carmıha germek » element kısaltmasıal » tuy gibi » anıtkabir » evc » uslûpculuk » caput » gorevlenmek » başıyastık yuzu gormemek » ince karton parcası kartvizit » kahve dovucunun hınk deyicisi » uvey oğul » doğunmek » tefessuh » gulumser » dili donmemek veya donmek » penceleşmek » amac » soylemek » goncu » uz » carpışmak » muşir » yuzustu kalmak »

karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.