tdk sözlük TDK Sözlük

 

karışık kelimesinin zıt anlamlısı

karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karışık kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karışık kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karışık kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
zuhrevî hastalık » gonullenme » numayiş » ipi birinin eline gecmek » kamcılamak » ofke topuklarına cıkmak » cevirmek » ac gozluluk » sodyum hiposulfit » garip kuşun yuvasınıallah yapa » lâkırdıcıkarmak » haric » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » gonullu » gozu acık » yelken gonderi » tuyune dokunmamak » istizan etmek veya eylemek » ağaclama » artırılan bir manyetik alanın » aklınıcalmak » gecmişzaman sıfat fiili » kuştuyu » yonelmeli » togolu » tikel onerme » dunya » frenk maydanozu » bolice » tecavuz etmek » yonetim » sondurme » ayrıseci yapmak » purhiddet » hesap vermek veya hesabınıverm » calımlama » aday gostermek » kız beşikte veya kundakta cey » para ile değil sıra ile » harac » işi cıkmak » klikci » yol yurumek » tufek » yapılan işlem » duğumlenmek » bir ayak once evvel » cozum » calıştırıcılık » ickili »

karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.