tdk sözlük TDK Sözlük

 

karışık kelimesinin zıt anlamlısı

karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karışık kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karışık kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karışık kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cok buyumek irileşmek » uzatılabilir » suruklemek » ar damarıcatlamış » yerinden yonetim » gumruklenmek » mechulât » değişkene gore hesaplanan sayı » gosterir » cavdarlı » corak » dizini dovmek » burgac » duşunme » formulleştirmek » goncu » catış » goc etmek veya eylemek » gozler onune sermek » formul » bıckın » cocuk oyuncağıhâline getirmek » sondurulmesine yardım eden kim » comelme » carpmak » balıkcıduğumu » sinekcil » ihtilâc » muptelâ » addan tureme fiil » burnu yere duşse almaz » carkıfelekgiller » coğulluk » icgudusel » gume » genel ad » gecerlik » sol ic » donmek » pencelemek » ulkeler coğrafyası » icme » cay bardağı » derc » sebeplerle ortaya cıkan iktisa » gardıropcu » kundeden atmak » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » doger » cadırlı »

karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.