tdk sözlük TDK Sözlük

 

karışık kelimesinin zıt anlamlısı

karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karışık kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karışık kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük karışık kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecirilmek » kurklu » mana fehva » kafa yok » vazgecme » mehmetcik » dava etmek veya acmak » yahudi » hâk ile yeksan etmek veya olma » makinelerin ağırlığına dayanab » koyuvermek » muddei » kandil coreği » sel gider kum kalır » aracılığıyla duymak değmek e » fiske kondurmamak veya dokundu » yolcu taşımakta kullanılan mot » pluralist » cekik » balcık inciri » figuran » ahcılık » guneybalığı » her ne ise veya her neyse » sonra yalnız balistik kanunlar » musluman adam » herkes kaşık yapar ama sapını » duz » curuk » alt bolum » canıyok mu » jole » o o » cınlatış » bibliyotekci » ayrıtac yapraklılar » korcesine » kume calışması » ulkucu » akaclama » citmek » citmik » saptayıcı saptayan sabit kıl » gosterge » soz etmek » an aneci » sesi veya sesi soluğu cıkmamak » mulâyemet » guc » guvercinboynu »

karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve karışık_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.