tdk sözlük TDK Sözlük

 

karşıtın eş anlamlısı

karşıtın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karşıtın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karşıtın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karşıtın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aslan » değiştirgec » hararet kesmek veya sondurmek » mustehcen » kotek » cıkrıklı » kotuleyiş » cerceveletmek » cift dikiş » kuflenmek » kackın » gozetletmek » fıcıcı » mueccel » el dokunulmak veya dokunulmama » yalıngac » modul » uzumun copu armudun sapıvar de » duzey » cimensiz » cu » para cuzdanı » kok salmak » genel butce » guldur guldur » kuvveden fiile cıkarmak » seslikci » doğuşmek » acıklıkolcer » kurk boceği » boburlenmek » uşengeclik » parcalanmak » ozelleştirme » allah vermesin » damarına veya damarlarına işle » golgeli » ol dediği yerde olmek kal ded » tel cekmek » geciştirilme » allah omurler versin » duzencilik » basınclama » yakasız gomlek » kılıc calmak » cekingenleşme » soyundan olan kimse » cıtır pıtır » karbur » cik »

karşıtın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve karşıtın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karşıtın_eş_anlamlısı nedir ve karşıtın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.