tdk sözlük TDK Sözlük

 

karşıtın eş anlamlısı

karşıtın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karşıtın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karşıtın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük karşıtın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oğutucu diş » lâcka etmek » kaymak bağlamak veya tutmak » sandıktan cıkmak » girdisi cıktısı » produktor » namunasip » kap » cevreci » dalkılıc » ucgul » acacak » bicimci » sabah ola hayır ola » yasakcı » ici vık vık fık fık veya pır p » dağyurumezse abdal yurur » cocuk » cıkık » makineli tufek gibi » sercin » ak sulumen » kuzugobeği » guzlek » pacacılık » munferit » al gulum ver gulum » penceleşmek » kışkırtıcı kışkırtmak işini y » kucuk » luleci camuru » iplikcilik » araplaştırmak » elcilik » acık acık » gulmekten kırılmak katılmak » bana da demesinler » dernekcilik » rektorluk » catlatmak » paraşutcu » serdengectilik » uleştirmek » sıl sil sul sul » okka cekmek » salca » icin » aramîce » projektor ışığında olmak » gostere gostere »

karşıtın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve karşıtın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karşıtın_eş_anlamlısı nedir ve karşıtın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.