tdk sözlük TDK Sözlük

 

karşıtın eş anlamlısı

karşıtın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karşıtın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karşıtın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karşıtın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecişhakkı » ceneli » sozlu film » mezardan cıkarmak » işaretinin iki yanındaki anlat » ustun tutmak » yarıgecirgenlik » hancerleme » sacık » oteden beriden » teslim bayrağıcekmek » ateşcıkmak » ağac balı » toretanımaz » cift capraz denir » alcılanmak » korkusuz iyi dovuşen kendine » bir suru » goğus ingini » butun butun » buyuk boy » coz » guclenmek » teamul » oz » dip balıkcılığı » parcalara ayırmak » tazıya donmek » dolek » dokulmek » celenk » ne care » kirec fabrikası » durtmek » pek yuzlu » yol gostermek » suslendirmek » dernekci » buğe » cakıldak » iliğine işlemek veya gecmek » su cekmek » cabalamak » buklum buklum » toluen » corapcı » kacurga » cf » suclamak » puturlenmek »

karşıtın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve karşıtın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karşıtın_eş_anlamlısı nedir ve karşıtın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.