tdk sözlük TDK Sözlük

 

karşıtın eş anlamlısı

karşıtın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karşıtın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karşıtın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük karşıtın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
maraza cıkarmak » cayır otu » kurek » kosnul » coz » cumbuş » mayıs bocekleri » acık bilet » kalem komuru » ultraviyole » gır gecmek » mubalâğacılık » soz sırası » koruma unsuzu » gozle gorulur elle tutulur hâ » otmek » toprak doyursun gozunu » evli evine koylu koyune » caprazlık » parcalarıgibi şeylerin tumu » demirbaştan duşmek » geckin » koşeye sinmek » ceviklik » gomleksiz » akıntıya kurek cekmek » cağdışı » ulûfe vermek veya dağıtmak » İzmir kofte » utu bezi » kokertmek » zumre edebiyatı » ac susuz kalmak » cuceleşmek » on yargılı » oğur » sağgoru » bayramîlik » ne cıkar » plâkcılık » butuncu ekonomi » sonuc » şuphe bırakmamak » huruc » cicek » cırcır » cevikleşmek » olağanustu » kufur savurmak » guvence »

karşıtın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve karşıtın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karşıtın_eş_anlamlısı nedir ve karşıtın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.