tdk sözlük TDK Sözlük

 

karşıtın eş anlamlısı

karşıtın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karşıtın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karşıtın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük karşıtın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olu dalga » yapışık ceneliler » cacık cecik » ucretsiz » da var ki anlamlarında kullan » sirkulâsyon » keyif surmek » servis asansoru » bir tatlı » kalp kazanmak veya fethetmek » camaşırcılık » sonmek » turşusu cıkmak » menuskus » burnunu cekmek » ruhiyatcı » cemrenmek » yunanlı » ozenci » cıkmak » got » uc ceyrek » kebapcılık » cağıldayış » icin kullanılır » sakarozolcer » butikcilik » kun » duşundurtmek » el acmak » kacamak yolu » melul » uzerine varmak » cızıktırmak » lâluebkem » arefe gunu » tatbik muhru » gunce » hızınıkaybetmek veya yitirmek » tulum cıkarmak » dudak dudağa gelmek veya kalma » cadır uşağı » acık kredi » saban surmek » zararına kazanc sağlamak » orgu » gozetleyiş » soylemek » acık teşekkur » tekere comak sokmak veya taşko »

karşıtın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve karşıtın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karşıtın_eş_anlamlısı nedir ve karşıtın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.