tdk sözlük TDK Sözlük

 

karşıtın eş anlamlısı

karşıtın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karşıtın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karşıtın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karşıtın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
indukleme » davulu biz caldık parsayıbaşk » gineli » cağırım » muctehit » mecbur kalmak veya olmak » terennum » gozleri ışık icinde veya ışıkl » sovuşme » ciğitli » utu » prospektus » tullenmek » unlenmek » bolu » ipekcilik » kacırmak » boylesi » coğaltım » koh basili » dort ayak » calıfasulyesi » dırt dirt durt durt t » hakkıgecmek » ucsuz bucaksız » muteselli olmak » başmurettip » kapısıacık » devaluasyon » yontem » surtup durmak » suzgecgagalılar » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » cağırmak » ceki duzen » parcalarıkaynaştırma işi veya » icine tukurmek » une kavuşmak » sondurucu » dokunmek » pis soz » di li gecmiş » cayhanecilik » biskuvi » conk » farisî » notr » vermek » sun î bobrek » kotu »

karşıtın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve karşıtın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karşıtın_eş_anlamlısı nedir ve karşıtın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.