tdk sözlük TDK Sözlük

 

karşıtın eş anlamlısı

karşıtın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karşıtın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karşıtın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük karşıtın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duşunceli » fırcacılık » kirec kaymağı » carpıntısız » tac giymek » meydana cıkarmak » hal caresi » deli gomleği » temayuz etmek » tokaclanmak » uleştirilmek » kulâh » gumuşservi » elden cıkarmak » tavır almak veya takınmak » studyo » busbutun » korelmek » medine kurdu » gulutcu » mef ul » tutunluk » zayıf duşmek » atlambac » ustune yıkmak veya yıkılmak » kucukce » yon » mustahak » senyor » gozunu kin burumek » kenarlık » capkınca » ağız ağıza vermek veya konuşma » kac » y y » kopru » sozleşme yapmak » tuketici sayacı » tevarus etmek » can başına sıcramak » surukleyici » tac » corap sokuğu gibi gitmek veya » ağzına tukurmek » kopru başı » tatlısu frengi » cıkışyapmak » yosun kulu » pusur » suzgec »

karşıtın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve karşıtın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karşıtın_eş_anlamlısı nedir ve karşıtın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.