tdk sözlük TDK Sözlük

 

karşıtın eş anlamlısı

karşıtın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karşıtın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karşıtın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karşıtın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
calmac » nufus bilimsel » cıyan gibi » işguc » eti ne budu ne » muzik » cal » satranc taşı » catılma » ucleme » ak arap » ve katımadde » fırsatcı » organik kutle » gorumluk » kopoğlu » korkusuz iyi dovuşen kendine » pamukcu » rotar » gır gıra almak veya getirmek » cipura » cirkinlik » kurama » olu sezon » tarikatcı » tovbeler olsun tovbeler tovbes » peşini bırakmak veya bırakmama » civiletmek » ofkesi kabarmak » kulyuc » son bulmak veya sona ermek » minyaturleştirmek » oldurmek » arkasına duşmek veya takılmak » sumter » manipulâsyon » yan tumce » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » bukulu » yureği pek » ukalâ dumbeleği » mesele yok » cağrışımlı » gocmek » sulu gozlu » kortizonlu ilâc » kireclenmek » germanistik » servisi yapılan yemek » mn »

karşıtın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve karşıtın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karşıtın_eş_anlamlısı nedir ve karşıtın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.