tdk sözlük TDK Sözlük

 

karşıtın eş anlamlısı

karşıtın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karşıtın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karşıtın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karşıtın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuzunu yere getirmek » taklip bi » ac doyurmak » cıkmak » koturumleşme » on belirti » endustriyalizm » belini doğrultmak veya doğrult » emanet bırakmak veya vermek » mine ciceğigiller » oz ışın » gerektirir » kibritci » cubuklu » mustelzim » ciftleşmek » sacıbaşıağarmak » muzikoloji » mulâki olmak » coban kebabı » rontgen cekmek » allah allah » kırlangıc balığı » ara acmak » icinden okumak » cifte kavrulmuş » muteveccih » mosyo » gecmeli » duzenleyen ve genel olarak ilg » butun butune » gundelikci kadın » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » kopekleşmek » dizleriini dovmek » sultan boreği » ruya gibi » şoyle ki » yapay dollenme » amac gutmek » cevrileme » kurit » havaya ucmak » gundem dışı » sıkıduzen » uretim bicimi » koyluluk » sonucunda ortaya cıkan ustun y » cantasız » gozleri donmek »

karşıtın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve karşıtın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karşıtın_eş_anlamlısı nedir ve karşıtın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.