tdk sözlük TDK Sözlük

 

karşıtın eş anlamlısı

karşıtın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karşıtın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karşıtın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karşıtın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duzenleme » hırcınlaşmak » tahassus » hava kacırmak » muteheyyic » tunguzca » coğaltma » mutenazır » kuskus corbası » malta eriği » eksiltmeye cıkarılmak » gozu pek » yuklemek » bolucu » butunsellik » az değil » yuz kaplama » para donmek » donum » cılgınca » gorulmemiş » bir sorunu gerekli acıklığa ka » kanlıbıcaklı » rahat kıcına batmak » kongovdeli » cilve etmek veya yapmak » neptunyum » mucadele vermek » ozenti » soylemek » luleci » yararlanarak yasalar cıkarmaya » kucuk harf » carpılan » dongel » suflî » dağayısı dağlarda yaşayan yab » ozgurlukculuk » bayağıkacmak » vesveseye duşmek » cakmak » kor kandil » cumleten » tifus » işi uc nalla bir ata kaldı » aydınlıkolcer » sovuşturmek » ağzınıacıp gozunu yummak » durumunda dişi cicekleri yapr » carpık curpuk »

karşıtın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve karşıtın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karşıtın_eş_anlamlısı nedir ve karşıtın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.