tdk sözlük TDK Sözlük

 

karşıtın eş anlamlısı

karşıtın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karşıtın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karşıtın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük karşıtın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koşeyi donmek » ihrac » nubuvvet » surtunup durmak » sokmek » maca » kluz » oğretici » bolmek » nevaleyi duzmek » kaclık » donu » kı ki » sakalına gulmek » cekinme » mutecaviz » ozellik başkalık fark » hur teşebbus » donuşturucu » cuhadarlık » bir baştan veya uctan bir başa » kese ciceği » capaculcu » coğu kez icinde yapıkalıntılar » gozsuz » allah var veya allah ıvar » kasketci » kavga cıkarmak » turk kıyması » taksit odemek veya taksit verm » acıklama cumlesi » kosteklemek » vergi kacakcısı » kan yurumek » emeklilik cağı » allah kavuştursun » tepegozler » lâf veya soz altında kalmamak » gumrukten mal kacırır gibi » doşeyici » ruşeym » cicekleniş » tatlısu frengi » gosteri » ortu » nefesi kesilmek daralmak veya » yuruyuşyapmak » semiyoloji semiyotik » kırlangıc » ne imiş »

karşıtın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve karşıtın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karşıtın_eş_anlamlısı nedir ve karşıtın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.