tdk sözlük TDK Sözlük

 

karşıtın eş anlamlısı

karşıtın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karşıtın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karşıtın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karşıtın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
olu deniz » sulfurlemek » cıcığıcıkmak veya cıcığınıcıka » acımlanma » goze girmek » sırtınıdayamak veya vermek » bulunan kopuren su » carpışmak » pic etmek » icyağı » arabanın on tekerleği nereden » yakayıkurtarmak veya sıyırmak » hiclemek » spekulâtor » takipcilik » nasrettin hoca nın turbesi gib » gonul rahatlığı » midesi veya ici ezilmek veya k » hararet kesmek veya sondurmek » carşafa dolanmak » caycılık » cakmak » antikomunizm » capacullaştırma » harrangurra » ahu parcası » gosterişli » hat bekcisi » anuri » mubarek olsun » bir veya sağ elinin verdiğini » kukremek » goknar » pilâv yiyen kaşığınıyanında ve » maca mece » gecmişola » cekmek » olumluluk » sulfatlaşma » pacalarından akmak » formul » hamursuz bayramı » kacışmak » sursat » pirogravur » aba altından değnek sopa goste » on tureme » yuzeyinin her noktasına basınc » başakcı » temerkuz »

karşıtın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve karşıtın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karşıtın_eş_anlamlısı nedir ve karşıtın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.