tdk sözlük TDK Sözlük

 

karşıtın eş anlamlısı

karşıtın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karşıtın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karşıtın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük karşıtın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
moskofluk » tebaruz ettirmek » zevzekce » hukmî şahsiyet » fır donmek » muzikcilik » gunluk » gonul tokluğu » beğenmeyen kızınıveya kucuk kı » alaturka muzik » somurgeleştirmek » kukremek » gozletme » zulcelâl » bıcak kemiğe dayanmak » susme » empresyonizm » samanyolu » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt » bektaşî » tumsek » cimlendirme » evlâduıyal » selâmunkavlen » koskelmek » eğri bakmak veya eğri gozle ba » kopoğluluk » teselsul etmek » moskof toprağı » doven » koyungozu » tarikatcı » e » muteverrim » duru » kultursuzluk » kuney » ultraviyole » guneşletme » ors kemiği » uzengilenme » az » bicimini alır hidrojenle oksi » ayağıveya ayakları dolaşmak » cigan » davranmak saygıgostermek soz » recine » tac yapraklı » goz bağcılık » tenezzuh »

karşıtın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve karşıtın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karşıtın_eş_anlamlısı nedir ve karşıtın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.