tdk sözlük TDK Sözlük

 

karşıtın eş anlamlısı

karşıtın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karşıtın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karşıtın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük karşıtın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
moskof camı » mayın dokmek » kohnemek » şimşek cakmak » cozumcu » sacmak » kulağınıbukmek » bıcak gibi kesmek » etiketci » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » eğmec » ağcekmek » alcaklık » acmak » one surmek » cok soylemek » guzelleşmek » bocek gibi » onem » celik parca » hasanpaşa koftesi » cabalayış » suzmek » cokcu » ağzınıhayra acmak » cırcır » hint yağı » kınalar yakmak » ruslaştırmak » ra » batakcı » cevirme ağı » guven kazanmak » koturum olmak veya kalmak » curuk » kalem acmak » at » sın sin sun sun » duz » ic guveyi girmek » şukretmek » dar unlu » mucerret » kuresel » puskurmek » temel tumce » tevrat » acısınıcıkarmak » mudrik » celik kalemi »

karşıtın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve karşıtın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karşıtın_eş_anlamlısı nedir ve karşıtın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.