tdk sözlük TDK Sözlük

 

karşıtın eş anlamlısı

karşıtın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karşıtın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karşıtın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karşıtın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
basmak » trolcu » sozluk » boşcıkmak » cabuklaştırılma » makaslıbocek » ceki » beytulmal » boşnakca » cermen » allah senden razıolsun » yuzune bakmamak » dovenci » cepelleme » anus » suveyda » gonul dilencisi » ayakcı » boksorluk » uşurmek » bolumlerine konulan ağırlık » sozunu esirgememek veya sakınm » gozune karasu inmek » mubayenet » dunya başına dar olmak veya ge » curutulme » yureği parlamak » ilâclanış » ovunek » cek » mulâhazat hanesini acık bırakm » mut a » son pişmanlık fayda vermez vey » acığa cıkmak » oyle » cakılı » muhakeme usulu » gozluk » gecimsizleşme » gocebelik » hypogaea » davar gutmek » cıfıt » sulfur » kurum kurum kurumlanmak veya k » sedefci » cozulme » kafesci » gonderme » yemin icmek »

karşıtın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve karşıtın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karşıtın_eş_anlamlısı nedir ve karşıtın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.