tdk sözlük TDK Sözlük

 

karşıtın eş anlamlısı

karşıtın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karşıtın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karşıtın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük karşıtın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
revac » gomme kilit » calgıcıbocek » calışma gezisi » yelengec » cevre » goz gezdirmek » hurmetli » cubukcu » cırcır boceği » ayak ayak ustune atmak » gorunuşu kurtarmak » cukurlatmak » goruşme yapmak » seci » cavlı » gume » yuz yuze gelmek » tır » butunlemek » kufur » catıştırma » verilen ad » sabahın korunde » sonuc » geciştirilmek » munakalât » koyuvermek » kabul gunu » carpılmak » catladın mı » golge balığı » aclıktan olmek » lâmadan oluşmuş arasına yerle » icecek » manikur » projektor ışığında olmak » soğdca » zevkini cıkarmak » cokertme » ucler » ağzınıacmak » ahkâm yurutmek » duzgusuz » dokuntulu » gozde » surmedan » fener cekmek » cıkarmak » hatırlatmak »

karşıtın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve karşıtın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karşıtın_eş_anlamlısı nedir ve karşıtın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.