tdk sözlük TDK Sözlük

 

karşıtın eş anlamlısı

karşıtın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karşıtın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karşıtın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük karşıtın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıplaklaştırma » kalvencilik » yuk vagonu » kabına dokmek » kucuk sakarca » gozu gormemek » soz veya lâf duşmemek » putur putur » dovuş » ummetce » yahudi » muhayyerkurdî » centiklemek » ust » curuklu » fırcacılık » gecmiş » non stop » turetme » dovdurtulme » kucuk » oğretim programı » yanıbaşında veya yanıbaşına » nazi » cıplak gozle bakmak » halacca » guven » her ne ise veya her neyse » potikare » allah ecir sabır versin » gecişsiz » butunleşmek » gidebilen sekiz kucuk taş piy » kona goce » ayağında donu yok fesleğen is » uc dort » guvelenme » kuresel » gozle yemek » levanten » hesaba cekmek » kutleşmek » kelime turu » lule » kılıclama kacmak » dokumleme » munazaa » cevrimli » alıc » cıkarmak »

karşıtın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve karşıtın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karşıtın_eş_anlamlısı nedir ve karşıtın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.