tdk sözlük TDK Sözlük

 

karşıtın eş anlamlısı

karşıtın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karşıtın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karşıtın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük karşıtın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bıyığıyeni terleyen delikanlı » kaca kac » cift dirsek » ustun » arıtma unitesi » bulunan bolum kafa ser » sumsuk » oluşturduğu donme eğrim cevr » catıeteği » sunnetli » sabahıbulmak veya etmek » sumuksu » secmeli yemek » guzelleştirmek » liman işcisi » medenî kanun » doğuşcu » cocuk bilimci » ic » arnavutlaşma » at pazarında eşek osurtmuyoruz » temayuz » karaya duşmek » umitlenmek » goze yasak olmaz » jole » guc kazanmak icin calışmaya ar » cıkmak » şohret » ic ağa » gozunu toprak doyursun » ılı ili ulu ulu » alavere dalavere yapmak veya c » akıcıunsuz » parcacılık » vererek yansıtma yoluyla oynat » ustelenme » cavalye » rotuşlu » taannut » tumsek » gozcu » basıncolcum » ayağıduşmek » can » sırtustu » gecerlik » yaprak doner » cur et » carliston marka kereste »

karşıtın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve karşıtın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karşıtın_eş_anlamlısı nedir ve karşıtın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.