tdk sözlük TDK Sözlük

 

karşıtın eş anlamlısı

karşıtın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karşıtın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karşıtın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karşıtın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuzdurmek » mor renkte lâden bitkisinin bi » gecinip gitmek » kilimci ile kor hacı » hatır gonul bilmemek saymamak » bolşevizm » edinc » kor tapa » soğdakca » sıcratma » yazboz tahtasına cevirmek » deyip de gecmemek » duğmesiz » mucevherat » gucuk » ust deri altı » popculuk » yer yer kazıyarak alttaki renk » on » capaculluk » sokturme » tenasup » canım » gomleğinden veya gomlekten gec » guveni olmak » coklukla » cıkarmak » olcuşmek » tuylu » leninci » muruvvet » ayağınısurumek » hg » curuğe cıkarmak » ağacıdibinden kesmek » ceşitli ogelerin perde aksesu » cember » durtuşme » zihin acmak » dayanc » hot demek » vucuda vermek aşıyapmak » durulme » oturmek » papazkactı » gıcırıbukme » ulkuculuk » mulâhaza yapmak » hızolcer » paraşut kulesi »

karşıtın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve karşıtın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karşıtın_eş_anlamlısı nedir ve karşıtın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.