tdk sözlük TDK Sözlük

 

karşıtın eş anlamlısı

karşıtın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karşıtın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karşıtın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karşıtın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guvenlik vanası » varışcizgisi » gecerletme » duzmecilik » odu bokuna karışmak » sozunden cıkmamak » super fostat » kırık dokuk » şekle sokmak veya koymak » mumbit » puf » venezuelâlı » ikiyuzluluk » musvedde defteri » dik acı » cıkışmak » tabiatustu » puruzlu » sıl sil sul sul » şerit » gecmek » yeğenim » oynakca » beniz gecmek » ciğerinin icini bilmek » burumcek » geciriş » suluk gibi » yuzu sıcak » davranmak saygıgostermek soz » barutculuk » ic denge » sutcu » surmek » cobanduduğu » elma cayı » yaşıyerde veya toprakta sayıla » saltcılık » hic de » golalası » hukmen » veya krom kaplanmışcember bici » goze batmak » oru » yon » nukul etmek » cağrılmak » dumen tutmak » ele » hataya duşmek »

karşıtın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve karşıtın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karşıtın_eş_anlamlısı nedir ve karşıtın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.