tdk sözlük TDK Sözlük

 

karşıtın eş anlamlısı

karşıtın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karşıtın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karşıtın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük karşıtın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
avanturiyer » kalafata cekmek » bulgar » doşemeci » dovuluş » mujde » yuzunu unutmak » başıacık » beyninden vurulmuşa donmek » carkıt » goresimek » muttehit » kaca patlamak » sorguclanmak » dişci » lâmadan oluşmuş arasına yerle » kazanclı » şeref sozu » canlımuzik » surdurumcu » bilcumle » fırsat beklemek veya aramak » formul » karacayca » ağız actırmamak » ari » yuk olmak » pecesiz » goturu iş » yasakcı » rayic » şobiyet » tekaut maaşı » dort yanıdeniz kesilmek » besle kargayı oysun gozunu » catışma » boru değil veya boru mu bu » yurttaşlık hukuku » yapsatcı » tuketme » şansolyelik » cilek suyu » yakasıacılmadık » kutle » gecmek » yonetim gideri » hucum » suzmek » mutehavvil » herru »

karşıtın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve karşıtın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karşıtın_eş_anlamlısı nedir ve karşıtın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.