tdk sözlük TDK Sözlük

 

karşıtın eş anlamlısı

karşıtın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karşıtın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karşıtın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük karşıtın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ic » oğurtu » dili cozulmek » sungerci » başdondurucu » sonuc almak » gelmişgecmiş » metafizik » bir elini bırakıp otekini opme » pecelemek » temas etmek veya biriyle temas » kesenekci » amerikan salatası » lu » gonlunden gecirmek veya gecmek » cermen » değirmenin suyu nereden geliyo » catışmak » catallaşma » kulce » renk cumbuşu » orgutlendirilme » muhendislik » dokmek » fıcılama » tecahuluarifaneden gelmek » eğitim donemi » ozumleme dokusu » cemenleme » muteaddit » ısparmaca » komurcu » kaygıcekmek » seslikci » peşine duşmek veya gitmek » mukrim » baştan cıkarmak » dunya goruşu » lık lik luk luk » mubarek » bu yuvacıklar topluluğunun bal » her kafadan bir ses cıkmak » benimseyip değişik bicimde anl » ağac arac eğirmen kirmen » ceyizleme » kucuk unlu uyumu » duşuk » puantor » boke » aşcı »

karşıtın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve karşıtın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karşıtın_eş_anlamlısı nedir ve karşıtın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.