tdk sözlük TDK Sözlük

 

karşıtın eş anlamlısı

karşıtın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karşıtın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karşıtın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karşıtın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gul yağcılık » cıkmak » cimlenmek » azrail in elinden kurtulmak » icmek » mudevvenat » istenc dışı » kerpic » uclu bahis » ağzıacık ayran delisi veya bud » surgun gitmek » kırk yılın başıveya başında » seciciler kurulu » gelecek zaman gorunumu » hamaratca » belcikalı » naturalist » bicimleme » yukleme hâli » ofkesiz » adınıkirletmek veya lekelemek » savaşacmak veya ilân etmek » bağlaclı » donmek » torpulemek » tutmac » taşcıtarağı » on sezili » işine gelmek veya gelmemek » vadesi gelmek veya yetmek » sprituel » bilincli » suzulmek » ne dağda bağım var ne cakalda » ici dayanmamak » palet » ayağının bağınıcozmek » gozleri dolmak veya dolu dolu » kap » er » pusetci » ecek » ceki » konsultasyon yapmak » surunmek » tebessumlu » uc etek » corapcı » genizden konuşmak veya cıkarma » gorevdaşlık »

karşıtın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve karşıtın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karşıtın_eş_anlamlısı nedir ve karşıtın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.