tdk sözlük TDK Sözlük

 

karşıtın eş anlamlısı

karşıtın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karşıtın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karşıtın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karşıtın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yuzbeyuz » konsantre etmek veya olmak » olan ve genellikle ulkenin baş » koleniz veya koleleri » oz beslenen » civilemek » astsubay kıdemli başcavuş » yeniceri ağası » cıtlatma » rolune cıkmak » arnavut kaldırımı » k » suslu » teşekkul teşkilât » kacılma » kutikul » bonce » sacma » burnu buyuk » gun yayı » kucuk bey » kokleme » dem cekmek » gozluksuz » sumbulteber » ezik buzuk » turkoloji » lâtin ciceğigiller » an ane » dışdunya » duşkun » boynuz kulağıgecmek » cerkez tavuğu » ne yuzle » alacık » başmurettiplik » el elden ustundur ta arşa kada » ortak bolen » guzel » ateşpuskurmek » kesip bicmek » zırnık bile koklatmamak » meraktan catlamak » cozunme » vukelâ » yukarı goğe doğru olan yanı » calışılmak » bolme » sonradan gorme » akıldan cıkmamak »

karşıtın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve karşıtın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karşıtın_eş_anlamlısı nedir ve karşıtın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.