tdk sözlük TDK Sözlük

 

karşıtın eş anlamlısı

karşıtın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karşıtın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karşıtın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük karşıtın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
donelemek » kâğıt gibi olmak » sumuklu » toluen » butunlemeye kalmak » govde » ozsever » iraklaşmak » genclik » harıgecmek » genişce konuşmak » duzlem kure » şumullendirme » mutesanit » sınıfta caktırmak » eli boğrunde » halk yardakcısı » tarihci » suzuntu » el ile elle tutulur » virgul » canak » ikinci cağ » hoyratca » hık demişanasının babasının b » docentlik » circirci » vasıfsız işci » muzminleşme » uclu » temessul » huve » dublorluk » cıkışalmak » jubile » azotolcer » cırak » ovgucu » a veya e gelince » ezrail » bıckıtozu » kova » camurlama » ağa borc eder uşak harc » ucluk » yapay dolleme » duğun dernek » orneklendirmek » cizilme » olmama durumu serbestî »

karşıtın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve karşıtın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karşıtın_eş_anlamlısı nedir ve karşıtın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.