tdk sözlük TDK Sözlük

 

karşıtın eş anlamlısı

karşıtın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karşıtın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karşıtın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük karşıtın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ic bolge » musabakaya girmek » catışılmak » kendini gostermek » değnekcilik » amator » turbe » kalıtcı » centik atmak » gonul bulandırmak » olcuşturmek » celtek » oz » temelluk » mes uliyet » hazarca » kurek cezası » turanî » ozcesi » âdet gormek » yara acmak » gozunu cıkarmak » muteessir olmak » oğrenmek » yuksek atlama » hayvan lama glama pacos » celtikci » uleştirme sıfatı » pencesiz » guzel duyuculuk » ovgucu » super benzin » cıkınlama » sekiz yuzlu » avurdu avurduna gecmek » umidi suya duşmek » oldurmek » elinde bulunduran kimse » ustu kalsın » catal » lehce » gozlerinin ici gulmek » figur » ciğciğyemek » otumluleşme » beyni sıcramak » tuze » kuzum » bulunan bolum kafa ser » meyve ici »

karşıtın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve karşıtın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karşıtın_eş_anlamlısı nedir ve karşıtın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.