tdk sözlük TDK Sözlük

 

karşıtın eş anlamlısı

karşıtın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karşıtın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karşıtın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük karşıtın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sune » anlamaya yarayan sınama » iliğine veya iliklerine kadar » karşıtı » oksuz kalmak » uzum hoşafı » noroloji » anlayışgostermek » buyuk hanım » hakikî » bîilâc » corba kaşığı » yargıgucu » kusu » orman gulu » yurek carpıntısı » bicimdeki bolumler » bahriye cifte tellisi » capraşıklaşma » ozlentili » cıyan » el surmemek » skoc » tasar cizim » kılık kıyafet duşkunu » buyuk ana » promiyer » kendi koşesinde yaşamak » golgelik » carpıtılma » cizgilik » gucleşme » arnavutlaşma » renkolcer » gosteriş » gubrelenmek » acığıcıkmak » koşelik » ozenmek » sebep olan fiziksel enerji ha » duzeltme » punez » can cabası » surukletmek » kokunu veya kokunden kazımak » ote gun » gun doğusu » buzulup oturmak kalmak » goturmek » sokulmek »

karşıtın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve karşıtın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karşıtın_eş_anlamlısı nedir ve karşıtın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.