tdk sözlük TDK Sözlük

 

karşıtın eş anlamlısı

karşıtın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karşıtın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karşıtın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük karşıtın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gunduzcu » dokmek » vekâlet ucreti » capalanış » oluruna bırakmak veya bağlamak » tutme » gumuşgrisi » akıldan cıkmak » kan ken » pacasından tutup atmak » değişen arac » bonkor » yapısı » kopulemek » benlikcilik » parca almak » ic plâzma » allah taksiratınıaffetsin » tecavuz etmek » kopuklu » sutanne » tel in mitingi » cengel iğnesi » onune bir kemik atmak » mac mac » yağışolcer » yapma » granulit » surulme » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » ic işleri » işin kolayına kacmak » hunsa » catışkı » ihtiyac » cıfıtlık » sozu bağlamak » kurban olayım » yonlu doğru » can kaygısına duşmek » cevir sesi » surtuş » mahfazasıolan » gozu korkmak » lutesyum » cakaralmaz » soğuk vurmak veya yakmak » ucayak » kacmak » gluten »

karşıtın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve karşıtın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karşıtın_eş_anlamlısı nedir ve karşıtın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.