tdk sözlük TDK Sözlük

 

karşıtın eş anlamlısı

karşıtın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karşıtın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karşıtın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük karşıtın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
utulenme » ayağa duşmek » guderilemek » tarh etmek » canım » kufe » sır kupu » kuzum » gevrekci » asgarî ucret » nev i şahsına munhasır » tırpandan gecirmek » gunuculuk » ozelleşmek » he » civili » anaclık » merdane » yıkık dokuk » sacma » nabzına gore şerbet vermek » bıcak atmak » yalan yere yemin etmek » muhurculuk » onderlik » dediği cıkmak » inmek » kıskıvrak yakalamak veya bağla » nuh » b » gozlerinin ici gulmek » duzenlemeci » ciceklik » zurafa » yetki kanunu » koseyle alay edenin top sakalı » mektepten cıkan eşek marsuvan » sumbul » umtırak » ovunek » cimentolatma » cicekleşme » ust yapı » kopcalamak » nilufergiller » ust » cıban ağırşağı » kaca patlamak » nobetci » ibliscilik »

karşıtın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve karşıtın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karşıtın_eş_anlamlısı nedir ve karşıtın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.