tdk sözlük TDK Sözlük

 

kar eş sesli anlamı

kar eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kar eş sesli anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kar eş sesli anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kar eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acığa cıkarmak » ne olacak » medet ummak veya beklemek » ucuşma » ustune bir iki guneşdoğmak » cıkık » pamukcu » goz banyosu » bohcalamak » kacınmak » cekimsenme » duşunce » govermek » tunclama » işi uc nalla bir ata kaldı » denkci » doğu bloku » siperlik » tehevvur » gozculuk etmek » alcak gerilim » yumuşak yuzlu » dun bir bugun iki » ağzında buyumek » cevrelemek » tezata duşmek » acık yurekle » dumen kırmak » muşahede etmek » hatime cekmek » kul » beygir gucu » dol almak » bir dokun bin ah işit dinle ka » zararına kazanc sağlamak » urun » gecirmek » kez duz kabartılar » gocurme » tahassus » canıcıkasıca » turna gozu gibi » goz değmek » senyor » surek avı » cicek yağı » gurbuzluk » catal » cam sakızıgibi » liman cuzdanı »

kar_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve kar_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kar_eş_sesli_anlamı nedir ve kar_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.