tdk sözlük TDK Sözlük

 

kar eş sesli anlamı

kar eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kar eş sesli anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kar eş sesli anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kar eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
daha bircok şeylerin yapımında » bayramî » kosnu » corba kaşığı » yupurmek » boyle » calar saat » saklambac » duşup kalkmak » gonyeleme » kullanılırdı » celmek » avuc » ic kulak » cifteli » ac gezmektense tok olmek yeğdi » coğuncek » duşundurtmek » moğol » yureklenme » surgunlerinde kokulu yağbuluna » beyaz etmek veya beyaza cekmek » cınayaz » mumas » cakmak cakmak » buyuk turk İmparatorluğunun uy » koklenmek » panamalı » bir ağac » pencuse » muallâkta olmak veya muallâkta » cıtlatmak » sermayeyi kediye yuklemek » cekmek » capar » ureticilik » kaya guvercini » İskocca » bahtına kusmek » demirperde » kırcıllaşmak » yalın ayak başıkabak » kediye peynir veya ciğer ısma » tehevvur » tevellutlu » corekcilik » kopek balığı » muttehit » kırk yıllık yani olur mu kâni » bayındır »

kar_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve kar_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kar_eş_sesli_anlamı nedir ve kar_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.