tdk sözlük TDK Sözlük

 

kar eş sesli anlamı

kar eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kar eş sesli anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kar eş sesli anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kar eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cağıldamak » muzevir » ocbe » boya vurmak veya cekmek surme » kazanmak » cabuk ol veya cabuk » gozu ac » tesaduf etmek » taşkomuru » cık cik cuk cuk » ruzgârlanmak » deme veya değme gitsin » mubaşir » koyleşme » done done » turkuaz » durum durum » doğum kontrolu » icbukey » araclıjimnastik » balıkgozu objektif » yurutec » terakki gostermek » yok pahasına satmak almak vey » uzak goruşlu » julus terrestris » uzerine » gozleyiş » suit » tum başkalaşma » ortadan soylemek » kendi gobeğini kendi kesmek » kamcıcalmak veya vurmak » dort bir taraf veya yan » camaşır mandalı » saklamak inkâr etmek » duzeltme işareti » mujdeleme » korpe » goncluk » bugunden yarına » duruma gelmek » doğum gunu » gun yeli » kaldırıma duşmek » madik atmak etmek veya oynamak » kırkağac kavunu » camaşır dolabı » ictenliksizlik » mudafi »

kar_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve kar_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kar_eş_sesli_anlamı nedir ve kar_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.