tdk sözlük TDK Sözlük

 

kar eş sesli anlamı

kar eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kar eş sesli anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kar eş sesli anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kar eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
borkenek » tekâsul » sumuksel » koyuvermek » mulhak » falcata » tum tanrıcı » tespih bocekleri » ağaclıklı » kutikul » gluten » toplac » değişimli unsuzler » ana baba gunu » orumceklenmek » tart sucu » muhliye » soz gelişi » yaydığıgozle gorulen ışıma » kirecyeren » buğemek » sezu » toz pembe gormek » affınıdilemek veya istemek » bir atımlık barutu olmak veya » donme dolap » aklına duşmek » altından capanoğlu cıkmak » ulkuleştirilme » kor ağac » urum » kacık oz » cevre » citlembik gibi » kaymakcı » kulte » pulucluk » korpe » tufeklik » yedek parca » guzluk » cift halka » genc irisi » erkekcil » cartır » kepce gibi » borc altına girmek » olan kişilerin toplanıp toplum » harac yemek veya almak » calışmacı »

kar_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve kar_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kar_eş_sesli_anlamı nedir ve kar_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.