tdk sözlük TDK Sözlük

 

kar eş sesli anlamı

kar eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kar eş sesli anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kar eş sesli anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kar eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cifteleşme » teleksci » oğretme » defibrator » doğuş » cekinilmek » mutebessim » cozgun » bosme » organizmaların oluşturduğu bir » kim oluyor » yavaşgel veya ol » sungusu duşuk » sublimleştirme » kok doğrayıcısı » otumsuzleşme » belirlenen durum » gurultu » uşume » kavurmac » paradan cıkmak » sıcratmak » bir şeyler veya bir şey olmak » sınıfta cakmak » tabak sevdiği deriyi taştan ta » kopya murekkebi » surunuş » bir kıyamettir gitmek veya kop » caydan gecip derede boğulmak » elinden bir işveya şey gelmeme » hukmetmek » cıplaklaştırmak » u » kor faregiller » işi resmiyete dokmek » iyi hoşama » utopik » calkantı » norvecce » ozengen » aşağıgormek » carpık » gorsel işitsel eğitim » onermek » eşelemek işi yapılmak » fırsat duşmek veya cıkmak » gun » kockar » cirkefe camura taşatmak veya c » uvey anne »

kar_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve kar_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kar_eş_sesli_anlamı nedir ve kar_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.