tdk sözlük TDK Sözlük

 

kar eş sesli anlamı

kar eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kar eş sesli anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kar eş sesli anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kar eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
istim ustunde olmak » comlek hesabı » cek vana » guven duymak » kamcılı » eline yuzune bulaştırmak » cakılı » kafa kocanı » camgiller » mutehayyir » plâtonizm » yureği carpmak » sırtcılık » kubik » oz » surum surum surunmek » surgen doku » camur » uflemek » lizoz » triportor » kurtajcı » mesele cıkarmak » uckur » mutefekkir » efendime soyleyeyim » oflicinalis » kalıpcı » fındıkcı » kustah » nufus yoğunluğu » ıskaca » kupe ciceği » yaltakcı » dudukcu » bicimsizlik » orospu bohcası » top cam » karacalılık » suruklendirmek » pacalık » bolen » istifci » mulâhazat hanesini acık bırakm » suru » goz evi » duz yuzeylerden her biri » unlenme » gunduz gozuyle » yargılama usulu »

kar_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve kar_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kar_eş_sesli_anlamı nedir ve kar_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.