tdk sözlük TDK Sözlük

 

kar eş sesli anlamı

kar eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kar eş sesli anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kar eş sesli anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kar eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
eroscu » penceleşmek » goce » barut kesilmek veya olmak » yuzde » hacivat » hatırlatmak » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » surme mantarıgiller » gocertmek » acmak » ucretlendirme makinesi » kuşucuşu » su uyur duşman uyumaz » odullendirme » ahbap cıkmak » pic » sutune kalmak » mufrit » bal alacak ciceği bilmek veya » bortu bocek » tezahurat » mana cıkmak » sun î cayır » işler acılmak » jubile » gorunurlerde » samanlıkerpic » yuzleme » tokaclanma » parcasıbağlıbulunan catal » ımtırak » nevruz bayramı » eşgudumcu » cocukcağız » karşılıklıbirbirini dovmek » kur an veya ekmek carpsın » sut kırı » gozluklu » yurumek » lufer » tehaluk » calımlayış » boya vurmak veya cekmek surme » moskofluk » gunote » tembele işbuyur sana akıl oğr » canıağzına veya boğazına gelme » isteğinde direnen kimse » gucenilmek »

kar_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve kar_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kar_eş_sesli_anlamı nedir ve kar_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.