tdk sözlük TDK Sözlük

 

kar eş sesli anlamı

kar eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kar eş sesli anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kar eş sesli anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kar eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şolen » oncelik » yurutmek » pence » dağkoyu » gunun adamı » camurlaşmak » hukûmet konağı » alıp yurumek » takdir etmek veya eylemek » duldul » kargabuken » hukumler ve izlenecek yollar » mudavim » kalem acmak » kin beslemek veya tutmak » guc » cinakop » sıl sil sul sul » catılı » ayyuka cıkmak » kaduk » yurumek » bilgic » puruzsuz » astsubay kıdemli ustcavuş » carpılmak » rolânti » var varın varsın varsınlar » on bilgi » gozu buyukte olmak » eli boğrunde veya koynunda kal » ceza cekmek » tuyu bozuk » gunduzlu » aranjor » reproduksiyon » camaşır » duşeşatmak » yururlukten kalkmak » libyalı » goz » suyu veya cayı gormeden pacala » taştaşustunde bırakmamak » yol cizmek » acıklama yapmak » cenebazlık » dunya kelâmı » arac » eften puften »

kar_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve kar_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kar_eş_sesli_anlamı nedir ve kar_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.