tdk sözlük TDK Sözlük

 

kar eş sesli anlamı

kar eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kar eş sesli anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kar eş sesli anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kar eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hut » borcluluk » modul » sukse » cakıllı » camaşırcılık » tek tuk » gudumlu » gecmek » lâzım gelmek veya olmak » tumorlenmek » tiriti cıkmak » sozel oğrenme » oğut vermek veya oğutte bulunm » tupleme » gucluk » turbe » kokorecci » surekli » unletme » aklına takmak veya aklınıtakma » sandıkcı » yanından bile gecmemiş » tatlısoz » poğaca » ice donuk » ceşitlendirmek » ders ici » cıkır cıkır » cıpır makinesi » se » paranın yuzu sıcaktır » ufuruk » canis lupus » pecete » suslemecilik » inmek » odenekli » gungormuşluk » icine tukurmek » gecinmek » gommek » ici dışıbir » goz alıcı » muhendis » calmak » envaiceşitli » tunc » cift kol » tukuruğunu yutmak »

kar_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve kar_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kar_eş_sesli_anlamı nedir ve kar_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.