tdk sözlük TDK Sözlük

 

kar eş sesli anlamı

kar eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kar eş sesli anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kar eş sesli anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kar eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kanun hukmunde kararname » gelecek zaman gorunumu » deneyustu » beşpence » yuz » kanıtlamak » mutenavip » buyuk gormek bilmek veya tutma » yayla corbası » kabak birinin başına veya başı » ozluk hakkı » ciğ » ic gezegen » calık » buyuk unlu uyumu » gok » yuk » ciş » olağanustu » kıl kadar kalmak » at binicisine gore kişner » ve kanunlara uymaksızın cebir » epikurcu » kim oluyor » meden » u u » tuylenmek » donuşlu » top tufek » bağırışcağırış » durust oyun » gozluk takmak » turkceleştirme » hatırlatmak » yuklenilme » duzeltici » centikli » caylık » hil at » curuk veya curuğe cıkmak » acma » gorunmez » cakalboğan » donuşum » utulu » yukseklik » ıt it ut ut » cavuşkuşu » cevirmek » siyanurleme »

kar_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve kar_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kar_eş_sesli_anlamı nedir ve kar_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.