tdk sözlük TDK Sözlük

 

kar eş sesli anlamı

kar eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kar eş sesli anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kar eş sesli anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kar eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ters duşmek » tekercalarcı » tamtakır kuru veya kırmızı bak » mefruşatcılık » cepci » car » ortaya duşmek » piramitcik » abliyi kacırmak veya bırakmak » hızır » celmek » guvey i » yasa onerisi » gonder » techiz » munfail » tıraşcı » calkama » carık » eski dunya » bir baba dokuz evlâdıbesler d » ikametgâh ilmuhaberi » ucuşma » allah sonunu hayır etsin » fesatcılık » kusuf » dun » sozel oğrenme » sınır cekmek veya cizmek » acığa vurmak » kacmak » yaşama gucu » zevk icin » carptırış » cekicleme » cıkarılma » su cıkrığı » yanardoner » hızla batmak » luks » uc aylık » teslimiyetci » zaman oldurmek » bitum » cıkışbelgesi » doşeli » oykuleme » cinkograf » ceza gormek » yer altıdunyası »

kar_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve kar_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kar_eş_sesli_anlamı nedir ve kar_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.