tdk sözlük TDK Sözlük

 

kar eş sesli anlamı

kar eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kar eş sesli anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kar eş sesli anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kar eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
celenc » ric at » ozensizlik » cıkıştırmak » oldurtme » duzeysiz » tel kufluce » sumuk doku » gecmişi olmak » kutuğu hayat ağacı » şimşek cakmak » gozetici » cicek » cakozlamak » muteheyyic » ekip bicmek » guvenceli » kusku » yukunmek » başak bağlamak veya tutmak » s s » ampirizm usculuk karşıtı » dili damağına yapışmak veya di » film cekmek » tepegoz » sac boreği » yatak ortusu » şikâyetcilik » suzme » asker cıkarmak » goze girmek » icinden gelmek veya gelmemek » yer tutmak veya tutmamak » cıkmak » beniz gecmek » allah seni inandırsın » cifte kıskac » kuru soz » altın koku » tovbe ayları » sozlu » karagul » olumsuzleştirme » tufeklik » tekst » rahat kıcına batmak » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » başsavcıolma durumu » baklava borek » dorduz »

kar_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve kar_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kar_eş_sesli_anlamı nedir ve kar_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.