tdk sözlük TDK Sözlük

 

kar eş sesli anlamı

kar eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kar eş sesli anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kar eş sesli anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kar eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
burunmek » ti » buyuk tansiyon » gozunu acmak » corba icmeye cağırmak » ote » dokmek » usta elinden cıkmak » nezaket gostermek » ustcavuşluk » konuk koşesi » cam sakızıgibi » trampetci » ortak tumlec » boşluk » bolme » mustahsil » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » su uyur duşman uyumaz » muheyya » kendinden gecmek » yedirip icmek » ucuncu kişi » mantıkca » saltanatcı » tedhişcilik » kurek cezası » enfusî » guven ışığı » dualist » mukedder olmak » muşteki olmak » duğun pilâvı » duztaban » goturulmek » tutunculuk » bahşişveya beleş atın dişine b » calımlı » coğunmek » ciceksimek » sel gider kum kalır » muvellidulhumuza » olu salı » kunyesi gelmek » comelmek » kufretme » cirişotu » koklu aile » kul » karikaturize etmek »

kar_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve kar_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kar_eş_sesli_anlamı nedir ve kar_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.