tdk sözlük TDK Sözlük

 

kar eş sesli anlamı

kar eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kar eş sesli anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kar eş sesli anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kar eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ısıolcer » telâşa duşurmek » yatak cekmek » oruk » frenkce » gomuk » yeri goğu birbirine katmak » sucustu » uzerinize afiyet » alaturka muzik » gurultu cıkmak » yuzlu yuzlu » tutsulemek » duşe kalka » brove » buyuk abdesti gelmek » muessif » tavır almak veya takınmak » kurar » pek yurekli » mal mudurluğu » mac satmak » hicleştirme » yuze gulmek » acıklanan » malik » tatarca » gercekustucu » oksuruk otu » teneffus etmek » capalı » munferiden » iclem » ayağıveya ayakları suya ermek » gozlem » turşuya donmek » ağız tamburasıcalmak » caldırmak » odu bokuna karışmak » kubalı » en kucuk birliği goze » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » taclı » henuz » ciceksimek » zuluf » ozek demiri » yırtmac » bolunmezlik » dalıp cıkmak »

kar_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve kar_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kar_eş_sesli_anlamı nedir ve kar_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.