tdk sözlük TDK Sözlük

 

kar eş sesli anlamı

kar eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kar eş sesli anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kar eş sesli anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kar eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
portlek » benlikci » bicimselleştirmek » akciğer lopcuğu » mutelezziz olmak » copurlaştırma » koşe dolabı » bayındur » celik başlık » kabuğu dışına cıkmak » sozlendirmek » doğru soyleyeni dokuz koyden k » Şafiî kopeği gibi titremek » kuşcu » dokme demir » bitlis koftesi » cicek » yağışgostergesi » ozel sayı » bicim birimi » cantacılık » cenen tutulsun » kılıc oyuncusu » mubah gormek » olusu kandilli » uretilmek » kacırmak » gun bugun » ustunluk duygusu » think tank » makedonca » ozgur » ove ove » kehkeşan » kokensiz » lehceci » rumî » cattırma » donem » ince karton parcası kartvizit » ciğduşmek » um » mudafaa etmek » ozet » ım » bir değer karşılığında birinin » kılıckuyruk » guduk kalmak » on secim » w w »

kar_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve kar_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kar_eş_sesli_anlamı nedir ve kar_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.