tdk sözlük TDK Sözlük

 

kar eş sesli anlamı

kar eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kar eş sesli anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kar eş sesli anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kar eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ateşi duşmek » oyuncak » fındıkcılık » cokbilmişlik taslamak » olusu kandilli » ayaklarınısurumek » acze duşmek » allahutealâ » soz dinlemek veya soz tutmak » tebessumlu » balcık levha fayans » kurk » cizi » yangın cıkışı » gozlu » kumeleme » olcunlu » golge duşmek » ve bilinc merkezlerinin bulund » cevirim senaryosu » ceyiz cemen » rektorluk » kılıc uşurmek » kosele suratlı » parcalayış » carşaflatma » orneksemek » nacizane » goğus vermek » bitkisel veya hayvansal madde » satılık ziftin olsun selânik » batıl inanc » boru ciceği » edeptir soylemesi » surtunme » cımacı » buyukce » goz boyamak » cicekcilik » calışılma » bir tatlı » tuccar » kolcak » toskurtmek » temizlemek » produksiyon » ıslık calmak » patates puresi » avarca » silindirsel yuzey »

kar_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve kar_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kar_eş_sesli_anlamı nedir ve kar_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.