tdk sözlük TDK Sözlük

 

kar eş sesli anlamı

kar eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kar eş sesli anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kar eş sesli anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kar eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
rusumat » yuz gorumluğu » surfile » okceci » cınlayış » cavlanma » buzulup oturmak kalmak » agrostemmagithago » kırmızıkart gormek » koy odası » yonetmen yardımcısı » uretmek » cılbır » pas gecmek » elma da alma da demesini bili » yapma işi » cıtıpıtı » centmek » oğreti » olmayan bağımsız hur » uydurukcu » mes ut etmek » midesi almamak kaldırmamak ka » hakikî » cakır pencelik » ic cokgen » bicimsizleşme » gormek » kepce kuyruk » tunclaştırma » civi yukarı » kupe » hurmetli » cıngırdak » alâka cekmek toplamak veya uya » cevirmek » ayakuzeri » suclu olmak » balıkcı » dokulme » gozu almamak » ceki » bicimi » muhurdar » kalan mal ve paradan paylarına » cemberlenmek » bulbulu altın kafese koymuşlar » ay cekirdeği » mart iceri pire dışarı » nitroseluloz »

kar_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve kar_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kar_eş_sesli_anlamı nedir ve kar_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.