tdk sözlük TDK Sözlük

 

kar eş sesli anlamı

kar eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kar eş sesli anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kar eş sesli anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kar eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hunkâr » dort cifte » imdatcı » istenc yitimi » oksitler veren madde maden » muzakere etmek veya yapmak » yonelme » cocuk aldırmak » mukâfatınıgormek » armudun iyisini dağda ayılar y » ulku » hucum » sulfur » golgelik » catılı » buyuk elci » cekirdekcilik » kerpic » kucultme » kalafatcı » kıpık gozlu » duğununde kalburla elekle su t » adam kıtlığında veya yokluğund » fırcacı » cingen » ağza alınmaz veya ağza alınmay » orumceksi zar » kacırmak » tefeyyuz » menuskus » zuhal » dolambaclı » sacın ak mıkara mı onune duşu » gecerletmek » sellemehusselâm » oyle oyle » tuzluya mal olmak oturmak veya » gudeleme » mavimtırak esmer renkte bir el » arapca » goz var izan var » sune » bitumlu » mustehase » duzguncu » mısırlı » katranıkaynatsan olur mu şeker » bir cenetli » soylemek » temizlemek veya parlatmak icin »

kar_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve kar_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kar_eş_sesli_anlamı nedir ve kar_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.