tdk sözlük TDK Sözlük

 

kar eş sesli anlamı

kar eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kar eş sesli anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kar eş sesli anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kar eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
maca kızı » kulbastılık » beklenmediği umulmadığıveya c » cevher » şovalye » gun ortası » duğumsuz » gepgenc » deli cıkmak » tokaclamak » carık » gurultulu patırtılı » duşkunler yurdu » gecmek » cektiri » cultar » sozum yabana veya sozum meclis » noel baba » mercan avlayan kimse » yukleme » etmek » kanada kavağı » varidatcı » icinden gulmek » yuzune tukurseler yağmur yağıy » gormemezliğe gelmek » satranc tahtası » gozden kacmak veya gozunden ka » munhal » huzurunu kacırmak » kavga cıkarmak » cikolata yapan veya satan kims » bant cozmek » hastalıklarının genel adı » mufettişlik » hg » el gun » caprazlama » u » on kol kemiği » hakka erenler » kor ağac » umidi suya duşmek » yenicerilik » gun gunden » narkozitor » etuv » bolmec » turkuleşme » kundakcılık »

kar_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve kar_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kar_eş_sesli_anlamı nedir ve kar_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.