tdk sözlük TDK Sözlük

 

kar eş sesli anlamı

kar eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kar eş sesli anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kar eş sesli anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kar eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sert bir durum almak katılaşm » ortaklık sozleşmesi » gun gecmek » ic » catlaklık » okun yanlarda gosterilmişağır » parca » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » karburator » bilek gucu » mudafaaname » celebice » aşka duşmek » evc » ciritci » hitit » kapana duşmek girmek kısılmak » soz vermek » gecirmek » secmesiz yemek » korle yatan şaşıkalkar » ipcik » savaşcı » bacasıtutmek » me » yalınc » kurek cezası » uroloji » asma kopru » ickicilik » gundeliğe gitmek » uful » duz yuzeylerden her biri » gozde » sıcan otu » urkuntu » mı mi mu mu » norotik karakter » duzen » cember icine almak veya cember » gozlerini veya gozunu oymak » komputer » goz » tarih oncesi » nitelikler gosteren madde » dovmeci » boşluk » mancınıkcı » bizlengic » bakar mısınız »

kar_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve kar_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kar_eş_sesli_anlamı nedir ve kar_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.