tdk sözlük TDK Sözlük

 

kar eş sesli anlamı

kar eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kar eş sesli anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kar eş sesli anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kar eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dağda bağın var yureğinde dağ » comeltme » allah hayırlıetsin » doşemelik » acılış » ozumsemek » kalcasız » pusursuz » enduksiyon » curumek » oğretiş » z » gozu sonmek » oren » aristotelesci » cakmak » sovuş » geciş » sozluk » cerceve anlaşma » dışa donuk » duygularıacığa vurmak » ic hastalıkları » tarcın » aslan sutu » mutealiye » frenk cileği » durulme » ışığa gocum » pahaya cıkmak » cıtlatmak » ust deri altı » goden » cıfıtlık » okuzun altında buzağıaramak » elinden bir işveya şey gelmeme » sonucunda veya birden su yuzun » capalamak » cift yıldız » yaşta kalmış kavat pabucu gib » kibritci » uzere » yureği bayılmak » turk biberi » şoyle » cıkışcizgisi » yeri goğu tutmak » yukseğe cıkmak » duğmeli » ortenek »

kar_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve kar_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kar_eş_sesli_anlamı nedir ve kar_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.