tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı

karmaşık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karmaşık zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hint gergedanı » gozu doymak » saturn » gormek » kamcı » gozluklu yılan » gok delinmek » oğelerin tumu » dol » zorluk cıkarmak » el opmek » kez duz kabartılar » ustunluk derecesi » basıldığında duyulan kımıldama » kucuk mevlit ayı » ozgunluk » kerpicci » olumluk » yardım kurulu ve şirketler bir » gercekustu » başetmek veya edememek » bicim birimi » calıp cırpmak » gormediğe donmek veya gormemiş » yuksek yaylak » culha kuşu » dârıdunya » batınîye » uful » umit » tilki uzumu » gayrimusmir » sonuclanma » kirec sutu » oğurleşme » cevirmek » başsavcıolma durumu » ciftteker » harekete gecirmek » cıkmak » kotek atmak veya cekmek » yuzu gulmek » calvinci » boğurtlenlik » kotu gozle bakmak » genel gorunum » sutten ağzıyanan yoğurdu veya » millî mucadele » rukuşluk » arac ve gereclerle donatma »

karmaşık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı nedir ve karmaşık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.