tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı

karmaşık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karmaşık zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ici ısınmak » yureğini acmak » tecahuluarifane » korkunc » dosya acmak veya hazırlamak » kurt gibi kemirmek veya yemek » kolayına bakmak veya kolayına » pejmurde » boburlenme » gurultusuz » ozdeştirme » boşluk » sokturmek » baba koruk veya erik yer oğlu » odevcil » kırsal nufus » ayyuka cıkmak » akcopleme » carşaf » geri cekilmek » hareketin yeniden kurulmasıyla » ucurmak » cul » kor kandil » alcaltmak » ozellik başkalık fark » gunduzun » aklıcıkmak » tombeki » tor » cekmek » boşdonmek » ucu kıvrık uzunca başlık » ayağına duşmek » carpılmak » nicin » ustunde kalmak » ağır aksak yurumek veya gitmek » kurdan » yururluğe girmek » bağlantısız ulkeler » cileye girmek » kafasınıtaştan taşa carpmak » cakışma » sorguclanmak » yuklu » indukleme » az gunun adamıolmamak » acar » donelmek »

karmaşık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı nedir ve karmaşık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.