tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı

karmaşık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karmaşık zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kompresor » kanada geyiği » ozunlu » boceklenmek » kuturdetme » pişmanlık duymak veya getirmek » nazikce » cıt cıkmamak » dolaba girmek veya gelmek » bayram cocuğu » koşelik » burnu yere duşse almaz » magnezyum sulfat » yalavac » senyorluk » pecesiz » gozu ilişmek » orgu » tek cenekliler » lâf ola beri gele » metal tutturmalık fermejup k » yuzune gulmek » cekinme » kacımsar » can calmak » cerezlik » durbunlu » havuc » pey surmek » bol paca » penceli » ordek yuruyuşu » operatorleşme » cekiştirmek » taraca » gumuşservi » kackın » canıcıkmak » ceteleştirme » nukteli » gok kutbu » doğuşculuk » sıcana donmek » bu cumleden » organizmaların oluşturduğu bir » ciftlemek » mahkemelik olmak biri başkasıy » tıkaclı » kırk bir bucuk » ozguluk »

karmaşık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı nedir ve karmaşık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.