tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı

karmaşık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karmaşık zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
takla boceği » pislik goturmek » koluk » cemberletmek » allah kazadan belâdan saklasın » ur » ic cekmek » ha babam veya ha babam ha » kurdanlık » faydasınıgormek » yon » ikbal duşkunluğu » gorevlendirilmek » oğan » ne olur veya ne olursun ne ol » ağaclık » dala cıka » cıktı » andac » projektor ışığı » kotuleştirme » ogesi » goz onunde » biri veya bir şey icin olumsuz » cekmeli » testiyi kıran da bir suyu get » daussıla » orumcek sarmak » cav » parcacı » kesesine guvenmek » ara soz » celik gibi » yuceltilme » cayır peyniri » biciminde cıkan eser » sonmek » peceleme » sozum yabana veya sozum meclis » turetici » kimin arabasına binerse onun t » ozu sozu bir » mutealiye » ya herru ya merru » coraklaştırmak » sınır acı » gozunde buyumek » teessus » sız siz suz suz » govdelenmek »

karmaşık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı nedir ve karmaşık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.