tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı

karmaşık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karmaşık zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duvar cekmek » buyuk elcilik » muze » sıfırıtuketmek » deniz ucağı » şeriatcılık » gununu gormek » umitsizlik » muphemlik » dunya yıkılsa umurunda değil » yağmur yağarken kupunu doldurm » amputasyon » cıkış » urkutmek » cağlamak » on tasar » caresiz » takaddum » teşekkul etmek » konsantre etmek veya olmak » dışdunya » beklenmediği umulmadığıveya c » mulk » icler acısı » kelle kulak yerinde olmak » ust » cemrenmek » kıcına bakarak veya kıcına bak » makam odeneği » cat pat » koşe » sel goturmek » keci postu » gufteci » olu gibi » fransızlaştırmak » muellefat » gozu pek » sacılış » acılım » dur » bağıtcı » rolâtivite » cevirmek » sevdasına duşmek » iki el bir başicin » olumlu cumle » gorsel işitsel cağrışım » gomme » ceyizsiz »

karmaşık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı nedir ve karmaşık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.