tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı

karmaşık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karmaşık zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dağarcığı » olcusuz » cemaat ne kadar cok olsa veya » mulkî idare » duşuş » brove » sonme » ciskin » yolgecen hanı » tokezlenme » celik parca » telgrafcı » surundurmek » oğretim » humanizma » gumrukculuk » notr » duşman » civili » doşeme » veren silâhıbu hedefe doğrult » tıpıştıpışyurumek » fince » o duvar senin bu duvar benim » tup bebek » camura taşatmak » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » kutleştirmek » zulfuyâre dokunmak » doviz » teşekkul etmek » canak ağızlı » acıklar livasıolmak » envaiceşit » cenesi kitlenmek » yureğine kar yağmak » yukleme » olcum » kor duğum » tifus » dunyalı » madde » pastişci » kaldırım muhendisi » kacmak » deliye donmek » yureği goturmemek » br » goz evi » keceleşme »

karmaşık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı nedir ve karmaşık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.