tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı

karmaşık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karmaşık zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
struktur » yanardağpuskurmesi » soyleşme » gerekli gormek » vak a » guceniklik » acıktan » catal » acılıp sacılmak » cicekleşmek » kokorec » oğrenci yurdu » karşıtcıllık » bicerdover » yeme de yanında yat » cimen » akıl akıl gel cengele takıl » şapka cıkarmak » re » rengi atmak kacmak veya ucmak » unsuzunu gosterir » gok kubbe » kabine duşmek » muzminleştirme » kireclenmek » cekirdekcilik » mo » uslûp » ilgi gormek » imanıgevremek kısa soyleyişle » hukumdarlık » donanım » sulus » ici dayanmamak » başının gozunun sadakası » anadan yeni doğmuşa donmek vey » kacırmak » cizmek » akşamdan kalmışveya kalma » yapmadığınıbırakmamak veya koy » yumru kok » ustenci » lok » goz » acıklık » buyukbaş » al gulum ver gulum » sunger doku » yuzune gozune bulaştırmak » alcak »

karmaşık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı nedir ve karmaşık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.