tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı

karmaşık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karmaşık zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuzsuzce » oğutme » mubaşirlik » fasikul » teşekkul teşkilât » tuyleri icin avlanan bir kuşso » cercevelenme » sığırgozu » centik » gormek » nakşibendî » parcalıbohca gibi » kapak bıckısı » kan emebilen halk arasında ba » bağırsak asalağı tenya » ilk goz ağrısı » carmıha germek » ureme organları » guvenliği sağlamak icin yapıla » hâli veya hâlleri duman olmak » kazan biri kepce » boru calmak » ic guveysi » entelektuel » trockici » gozlerini belertmek » nufus » ada » citlemek » sutune kalmak » kucuk » sırasına gore » corba » hakkıgecmek » dayalıdoşeli » besle kargayı oysun gozunu » gocer konar » husnuhâl » cizginmek » sus » umit bağlamak » duğumlemek » capraz kur » surre emini » incelenmesi muşahede » coğalış » iceriye atmak almak veya tıkam » sirkulâsyon » oğrenmek » bulbul »

karmaşık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı nedir ve karmaşık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.