tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı

karmaşık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karmaşık zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
birkacı » dondurmek » tur » koydunsa bul » curcur » karşıtı » millî mudafaa » dort bir taraf veya yan » citili » şerefine icmek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » uc etek » goz » yuzu ak » mtırak mturak » buyurun cenaze namazına » lek » buyuk sozume tovbe » gutmek » komunikasyon » aleyhine donmek » balığı falyanos balaena misty » belirtilen bolum » işguzar » koreltmek » carkıfelek » olmek » surukleyici » caput » mahagoni » catıpenceresi » tekerlek kırıldıktan sonra yol » kucuk unlu uyumu » dortleme » diğer ceşitli hizmetlerin butu » onayak olmak » muruvvetini gormek » astsubay cavuş » bol paca » kutuk » gondermek » dizlerinin bağıcozulmek » acık liman » muzelik » kacmak » hesaba almamak veya katmamak » kireclik » belgegecer » cıkıştakozu » ici paralanmak veya parcalanma »

karmaşık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı nedir ve karmaşık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.