tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı

karmaşık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karmaşık zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
formulleşmek » duşkun olma durumu iptilâ » frenk inciri » başgoz etmek » susleyip puslemek » mubah gormek » cağrışma » alcıtaşı » zerdecal » duzme » ırz duşmanı » canlılara yaşama ortamısağlaya » cer cop » goturmek » camurlukcu » elcim » sudan tavuğu » rektorluk » hayrınıgor » tur operatoru » gonul ferman dinlemez » geceyi gunduze katmak » kapcıklı » pilot koşku » pacasınıcekecek veya toplayaca » ce » gozluk » akıldan cıkarmak » bolumlendirme » somurgeleştirmek » sozcu » canak tutmak veya acmak » konukculuk » can calmak » cil cil » korukculuk » calkalamak » yorunge » onune gecmek » ceyizsiz » cay evi » gorsel işitsel cağrışım » goz kamaştırıcı » iştahıacılmak » pedikur » omur » calısupurgesi » balıkcın » diği eli beri inceye kadar » cifteleşmek »

karmaşık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı nedir ve karmaşık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.