tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı

karmaşık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karmaşık zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ozezer » tentur » kesip bicmek » cello » uleştirmek » muptelâ » tokat atmak aşk etmek veya pat » kecimemesi » yuzu ak » ciftcilik » ortak carpan » mut a » me » tek cekirdekli » cevirmek » gozunun onune gelmek » curlatmak » sondurme » sonuc niteliğinde başka bir bi » cıkmak » ucuculuk » mustahkem » arasında den başka anlamıyl » torpu » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » ile beraber » alınır ve başına bir ya geti » ağaclama » duvel » cıtlatılma » cağlamadan catlamak » minibus » muhakeme usulu » sallanma » yakıtcı » duğun » takdim edilmek veya olunmak » istenc » zuppece » yon belirteci » karikaturculuk » tekeline veya tekellerine alma » turbe eriği » bicici » kucukleşmek » lokma gozlu » yuz kızartıcı » yansıtac » butunlenmek » gumuşlu »

karmaşık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı nedir ve karmaşık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.