tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı

karmaşık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karmaşık zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kıc atmak » gozletmek » cıpıldak » gozu kara » ucsuz bucaksız » mustensih » cilekeşlik » actırmak » cepellemek » darulbedayi » pedikur » populer » dubel » geceli » sungu » allah tan korkmaz » her biri mesame » cevri » mustesna » muzekkere » catlaklık » kurduğu medeniyetleri kendi i » catırdamak » cimleme » suvari alayı » ornek » surtukleşme » mudebbir » sozleşmeli » darasınıduşmek » cığgibi buyumek » orneğini almak » ozlu soz » işin icinden cıkmak veya sıyrı » savaşacmak veya ilân etmek » puf desen ucacak » etiketci » kunde » duzleşme » dokulgen » utu » gumuşbalığı » slovenyalı » yuzunun derisi kalın » cetrefilli » nazım turu » mahkeme kadıya mulk değil » pamukcu » koku kazınmak » menşeviklik »

karmaşık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı nedir ve karmaşık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.