tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı

karmaşık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karmaşık zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kostek » buyutmek » purtuklenme » yuzlenme » muzipce » muzahir » arıkovanı » fetiş » kutuk » lutercilik » kepcelemek » calgılı » bicimde anlatılması edebikelâ » surgulenme » cop tenekesi » bir bir veya bir de » tirşe gozlu » mangal yurekli » fırsat kollamak veya gozlemek » tekercalarcı » duğumlu » orgut » durum » tuberkuloz » cokukluk » erkekcil » cozuluş » pala cekmek » tukuruk bezleri » durumuna duşmek » kredi acmak » kotu kadın » punez » gozum cıksın veya kor olsun » centikleme » ciritci » kıkır kıkır gulmek » ağac sakızı » mudevvenat » hukmolunmak » bicerdover » luzumlu luzumsuz » kıcın kıcın » sı si su su » gomlek » urban » kacırmak » cozumleyiş » kavlukarar etmek » kabak birinin başına veya başı »

karmaşık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı nedir ve karmaşık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.