tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı

karmaşık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karmaşık zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
torensel » orumcek bağlamak » dovmelik » kaktus » capkın » kaca patlamak » esir duşmek » sun îlik » evire cevire » cıkmak » goruş » bicimlerini belirleyen ana oze » ne olacak » ceyizsiz » kor olasıveya kor olasıca ols » muteessir olmak » starta gecmek » hypogaea » parca boluk » kucuk hindistan cevizi » cerceve anlaşma » organize suc » goturmek » boyunca cocuğu olmak » yurek yarası » obur dunya » şuyu bulmak » kirecsizlenme » super » vergi kacağı » okce » yoneltme » canınıdişine almak veya takmak » la » kurklu » kusmek » buyultmek » notrleşmek » somurgenlik » testere caprazı » civitli » buyuk lokma ye buyuk soyleme » gozu dalmak » denizkopuğu » ala ele » suflor » kulluk » cakırlaşma » başa gecmek » ari »

karmaşık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı nedir ve karmaşık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.