tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı

karmaşık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karmaşık zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
broşur » ici ısınmak » yeniceri ocağı » buyukle buyuk kucukle kucuk o » kopruculuk » acılmak » cıma » baştan kara gitmek veya etmek » kul olmak » album » guvenoyu » calkalayış » muptelâ olmak » suc olmak » soya cekim » damarıveya damarları kabarmak » kopeklik » etiketcilik » tırnak gostermek » cankurtaran kulubesi » keyfini cıkarmak » şarapcı » calışma karnesi » saymakla bitmemek veya tukenme » metre kup » uc uca » yoğurtcu » eceliyle olmek » turetme eki » in misin cin misin » urkutme » sağgorulu » kokenlenme » acık » ozel mulkiyet » işcilik » paradan cıkmak » al bayrak veya sancak » işguzar » otme » elle tutulur gozle gorulur vey » gonlu bulanmak » manikurlu » lisansustu » saltcılık » nubuvvet » opulme » ayıya kaval calmak » cırakman » sorguclu »

karmaşık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı nedir ve karmaşık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.