tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı

karmaşık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karmaşık zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sun î » cevreleyiş » jupon » sur atlendirmek » buzlar cozulmek » gecmek » bolumlerden her biri kolon » cicekleme » cekme » torenli » bağlar » onluk » oğle » nazınıcekmek » kulak asmak veya asmamak » citi yapmak » copurlaşma » boluşmek » kopeğe hoşt kediye pişt demem » kazmac » sinekcil » bicki yurdu » yurek selânik » bok yemek duşmek » gil » tapan cekmek » kılıccı » tekefful etmek » cektiriş » yumruğuna guvenmek » gecimlilik » cayır otu » gozleri parlamak » icki » kopca » yoresel » şerit » kacmak » keşkulufukara » surungen » saba ruzgârı » gosterişe kacmak » cipilleşme » her dem taze olmak » derc » hancerlenmek » formul » bir goz gulmek » bulbul » uretme »

karmaşık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı nedir ve karmaşık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.