tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı

karmaşık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karmaşık zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
figuran » da de » percinleştirme » ayıya kaval calmak » ateşci » tekabul etmek » coğu gitti azıkaldı » dipciklenmek » radyatorcu » gercekustucu » sap cekmek » muntehir » ickicilik » sınamak tecrube etmek » akcalı » paranın yuzu sıcaktır » kacmak » kırkgecit » kultivator » poliuretan » ateşli silâh » balık corbası » cevirmenlik » şohret » oğreticilik » munavebe » gır gecmek » gelecek zaman sıfat fiili » kup » sokme » kusmek » guclu duygu durumu » gumuşletme » yağhucresi » ust deri altı » ay aydın hesap belli » olum hak miras helâl » kore » başına kan cıkmak » sokmek » funda sıcanı » ırgat pazarına dondurmek » kukurtlenme » faydasınıgormek » cepellenmek » doşemeci » bicimlerini belirleyen ana oze » cene calmak » purceklenmek » cift camlı »

karmaşık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı nedir ve karmaşık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.