tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı

karmaşık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karmaşık zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kocmak » guveniş » cacık cecik » gonlu kara » ciftci » orfî » yuz goz olmak » cıngar » somurmek » mubarek » uzum kompostosu » toretanımazlık » bahar donemi » oncesizlik » yuzeyleşmek » ilgincleşmek » gosteriş » ses cıkmamak » kuldur » girdisi cıktısı » cayırlı » ucuş » mahkeme kadıya mulk değil » catılı » piyango vurmak veya cıkmak » vermemişveya vermeyince mabut » urumek » goturmek » guvez » balıkcı » cirişci canağı » duğun pilâvıyla dost ağırlamak » dunya âlem » sukûnet » camlıkoşk » teknokratcılık » ormek » rayic fiyat » ordovr arabası » genellikle orduda veya yatılıo » halka veya âleme verir talkını » ocağısonmek » munakale » govel » mumteni » kaşgoz etmek » lugatce » ici icine sığmamak » başcevirtmek » suveter »

karmaşık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı nedir ve karmaşık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.