tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı

karmaşık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karmaşık zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şofor mahalli » surtukleşme » donuşlu » kundeleme » ozdekci » cenek » maymuna donmek » cocukluğu tutmak » olumsuzleştirmek » ağzının ici yangın yerine donm » guc » bocekkapan » sakatatcı » kupe » goz ucuyla suzmek » cangırtı » cala kamcı » sunger gibi » cılkıcıkmak » tenasup » ız » cevre bilimci » donem » dangalakca » teressup etmek » acıkcası » guruldemek » oğlen » opuş » harekete gecirmek » genclik » başkasına ait olan bir şeyi iz » sus » kerpicleşmek » oluşmuş kıskac bicimimdeki ar » gormek » iskeletli hayvan corallium rub » tumsek » meşrutiyetci » ici ısınmak » nankorluk » yuksuk otu » ic ek » nufus plânlaması » okce cene » yuzunun akıile cıkmak » gunluk guneşlik » genel goruşluluk » kellesini ucurmak » surukletme »

karmaşık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı nedir ve karmaşık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.