tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı

karmaşık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karmaşık zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uclu » helvacıkoku » şapka cıkarmak » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » kapanmak ortulmek » major » gomlek » yureği sızlamak » ortaya cıkmak » dispecci » catal kundak » defteri durulmek » dalgıc » carliston biber » bicimde anlatılması edebikelâ » yasa gomulmek » gumruk » mumteni » şaşkına cevirmek » klorur » m » bir iddianın gercekliğini inkâ » yırtmacsız » uzerine bir iki guneşdoğmak » kap » kolay gele veya gelsin » lutuf dilemek » kız boceği » gobeklenme » duşmek » ofke topuklarına cıkmak » paraşut ile atlama » bektaşî uzumu » allah a emanet » mahzur gormek » carpacak buyuklukte sembol ni » ağzınıacmamak » gozlerini kacırmak » sonuc almak » yoneltmek » stereoskopik cift » gonul yıkmak » ayırmac » dokme » keci » kul yemek veya yutmak » icine doğmak » yureği kabarmak » bulunan bolum kafa ser » icinden gelmek veya gelmemek »

karmaşık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı nedir ve karmaşık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.