tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı

karmaşık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karmaşık zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tıraşedilmeyerek yuvarlak ve c » tecrit izolasyon » oportunist » gulduru » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » aktuel » boşluk » sondurulmesine yardım eden kim » tecessum » kamu yonetimi » kultur gocu » cilingir » cozdurmek » fitne fesat cıkarmak » şal orneği » kucuk oynamak » yurek selânik » oncelemek » koza cekmek » bancolaşmak » acak ecek » zorunda kalmak veya olmak » cekimli » gucsunme » koşe başı » muzik corner » bayındır » senator » ceşitli eşya » kabahati birine veya bir şeye » sakalım yok ki sozum dinlensin » oğlenci » buyumek » cenesini bağlamak » tarh etmek » oz eleştiri » yumru kok » cokuşme » kukreme » gerceğe aykırı » oz » belli belirli kesinleşmiş ş » elinden hicbir şey kurtulmamak » cakırdikenlik » yururluğe konmak » alnac » belcikalı » boyunduruğa atmak veya almak » dokulup sacılmak » gonlu kalmak »

karmaşık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı nedir ve karmaşık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.