tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı

karmaşık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karmaşık zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kose » ornek » at gozluğu » puskurtu » tumorleşme » kargabuken » ad cekimi » gozunun icine bakmak » sirkulâsyon » uzerine uzerine gitmek » gorgulenmek » mutevellit » satışa cıkarmak » meyve bahcesi » culluk » gon » yuz » kurutmac » kalsa veya kalırsa » sokağa dokulmek » yuzunun derisi kalın » birleştirme montaj » taclı » hesaba almamak veya katmamak » kusurlu » soğuşmek » tecanus » giysisi » goz yummak » uckuruna sağlam » muştehi » abacıkebeci ara yerde sen nec » cevir kazıyanmasın » zayıf duşurmek » acma » tumu cemiyet » oleyazmak » guveni sarsılmak » punc » iktisat etmek veya yapmak » tuze » ceribaşılık » tur ağac cember » cakmaklık » hazır duruma getirildiği omurg » catlak » baharatcı » cince » istifci » butunleyici »

karmaşık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı nedir ve karmaşık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.