tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı

karmaşık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karmaşık zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cuvallamak » adıkotuye cıkmak » nifakcı » turunc » luk » oleyazma » yuceltme » gil » uslûplaştırma » tefeul etmek » cimcek » bana bak » kor ağac » frenk inciri » kostek vurmak » komur gibi » genel gorunumlu » kafesci » meflûc » mutereddi » soyleşi » ağıtcılık » alt gecit » felemenk » cevirmek » rengi atmak kacmak veya ucmak » İcinde baklava bulunan » hangi taşıkaldırsan altından » virtuozluk » parmağının ucuyla veya ucunda » sacık » sorguya cekmek » makedonyalı » ic guveyi girmek » pilic » gunduz gozuyle » okuzdili » ayıp etmek veya yapmak » sebat etmek veya gostermek » tavşan boku gibi ne kokar ne » renk koru » ruchan hakkı » ozenilme » duzme » sustalıcakı » soyleniş » bictirme » corbaya sinek duşmek » uyelik aidatı » cırpıştırılma »

karmaşık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı nedir ve karmaşık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.