tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı

karmaşık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karmaşık zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
piyango vurmak veya cıkmak » horoz dovuşu » duruma gelmek » sayac » taammum etmek » duzey » gul gibi bakmak » cekici » kusursuz » nuh » odeme » mantar corbası » kelebek gozluk » suc duyurusunda bulunmak » fikir işcisi » kapıbir komşu » sun î bobrek » icici » goz onunde » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » goz aydına gelmek gitmek » erkân kurku » minibuscu » durtuşme » ahıra cevirmek » onların temsilcileri arasındak » lumen » erkeklik oldu mu » cocuklaşma » evlenmelerinde yasa bakımından » etmek icin uzerlerine konulan » cekimlemek » arma ucurmak veya arma budatma » yaradana kurban olayım » şurekâ » komurleştirme » teselsul etmek » kitaba veya kitabına uydurmak » coplenme » işcıkarmak » zıvanadan cıkmak » ne hâli varsa gorsun » ustenmek » ic cokgen » kubik » zumrutlenmek » vandal » uzuntulu » iliğine işlemek veya gecmek » cevriliş »

karmaşık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı nedir ve karmaşık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.