tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı

karmaşık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karmaşık zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ruslaştırma » şerbetci » ummet » akumulâtor » okce » sahneye cıkmak » ırkcı » bicim » yenidunya » cıkar yol » somestr » ayağına cağırmak » redaktor » calkalamak » dayanabilen sağlam guclu mu » ulkeler arası » oz devim » bircok » ilkguz » bir avuc » korukcu » midesi veya ici ezilmek veya k » bicimselleştirme » bıckıcı » viola tricolor » tukeniş » calımlamak » uc katlı » guz » soze son vermek » somikok » horoz dovuşu » cokelekli » percinleştirme » komşu komşunun kulune veya tut » kirli cıkı » borusu otmek » oyuncak » olum » gecmeli » yureği pek » kubik » gecmek » guvercinlik » nefesi kesilmek daralmak veya » gecmişi kınalı » comar » dışa donukluk » zumrudî » cıngırağıcekmek »

karmaşık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı nedir ve karmaşık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.