tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı

karmaşık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karmaşık zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
olağanustu » ne care » eşekce » şerbetci » hac cıkarmak » calım satmak » oltu kebabı » acık şehir » percin tabancası » tuy tus » pire icin veya pireye kızıp yo » gecimli » kambriyen oncesi » kopeklemek » cilenti » insanın adıcıkacağına canıcıks » taklitci » vezir vuzera » mustehlik » koruk gibi » uzunlamasına acılan oyuk » ordek » tul » başıyastık yuzu gormemek » kurekcilik » lâğım su yolu vb nin gereken » hint bezelyesi » oğle uykusu » malın gozu » kul rengi » boylelikle » koyunyunu » hakkın rahmetine kavuşmak veya » nasranîlik » catal » bulgar » kendini kapıp koyuvermek » orfî » işin icinden cıkmak veya sıyrı » bolge » sapsarıkesilmek veya olmak » antep fıstığı » cozdurmek » cıvma » nukleer silâh » yıl donumu » gurecilik » ağıtcılık » huner gostermek » kuldoken »

karmaşık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı nedir ve karmaşık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.