tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı

karmaşık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karmaşık zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yonlendirme » luks » civitsiz » arac » ağac sakızı » barbeku » orseleyiş » ahkâm cıkarmak » rucu hakkı » santrifuj » lokma ciğnenmeden yutulmaz » teyel yapmak veya atmak » iki kere iki dort eder » memleketcilik » doksan veya kırk seksen kapın » olcunlu » zac yağı » terakki gostermek » ileri gecmek » teşebbus » gozunde » acmaz halatı » refakatci » sublime » ornek » sen bilirsin veya siz bilirsin » flort » cd » cıkıntı » felemenk » coban kulubesinde padişah ruya » kılıc kınınıkesmez » cok sağlam dayanıklı sert » caresiz » soz » şal orneği » acıkta kalmak veya olmak » turetmek » batakcıl » yan cizmek » mitral kapakcığı » kor faregiller » boğur » cırpı » cevirmek » yerin dibine gecmek batmak vey » yahudi » gercekustucu » bir gun evvel » kirec gibi olmak »

karmaşık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı nedir ve karmaşık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.