tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı nedir

karmaşık zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karmaşık zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mahşere donmek » vals yapmak veya etmek » ayakkabıyapan satan kimse pa » gonul kimi severse guzel odur » cıngırak » icindeki en kucuk birlik » geri cekilme » zıvanadan cıkmak » kokune kibrit suyu » gun batmak » fevc » goturum » yağışgostergesi » gecen » duzeltici » gulumsemek » tuyleri icin avlanan bir kuşso » sıcırgan » indukleme makinesi » orcin » fişacmak » tir » nakışcı » cekişli » bahcelik » cay bardağı » noel » olculme » sumuk doku » eli kolu bağlıkalmak veya durm » vurac » caker » hoparlorsuz » ic ses duşmesi » gıc gic guc guc » iyilik guzellik » cuvallanmak » ulker » kırmızıcizgi » sıcak yuz gostermek » ateşci » yer acmak » calmak » cakma » hacısuya atma » ala ele » ic acmak » captan duşmek » ustunc » bicimdeki bolumler »

karmaşık_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı_nedir nedir ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.