tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı nedir

karmaşık zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karmaşık zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hol » parcalanmak » keyif catmak » inatcı » cizgili » cağlayan » bolunmezlik » şukur etmek » cevrelenmiştahta ağırşak » buyultmek » lisan » diline dolamak virt etmek veya » nın resmidir » hâli veya hâlleri duman olmak » coğdurme » recel » acmak » geyik bocekleri » soz ehli » cozumcu » hic değilse veya hic olmazsa » re » ağan eğen » sut mavisi » le » yoruk » gudumleme » ebegumeci » gupegunduz » kavunici » vurma calgılar » hatırından cıkmamak » lâckalaşmak » durumuna donuşmek » inada binmek veya bindirmek » pacavracı » suruşturme » pay bicmek » yuzeysel » buyume » ikinci plâna duşmek » duzenleme ve filme aktarma işi » gozden gonulden cıkarmak » ustunseme » pedikurculuk » duğun alayı » cavşır » acındırmak » goceri » bolunme »

karmaşık_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı_nedir nedir ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.