tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı nedir

karmaşık zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karmaşık zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
aylığa gecmek » durdu durdu turnayıgozunden » u » cobanaldatangiller » ne o » sokel » goruşulmek » durdurmak » yureği kaldırmamak » hicleştirmek » cağlayan » havuclu kek » şerit » şuphe bırakmamak » tuy dikmek » kurdan » dunur » ayağına celme takmak » yurttaşlık hukuku » kongolu » itham etmek veya ithamda bulun » umur gormek » boyle gelmişboyle gider » tarla sıcanı » acık » ureticilik » ciftleştirmek » yuz vermek » koyu duruma getirmek » guncelleme » akşamdan sonra merhaba veya sa » kofterlik » gecmek » bugunku gunde » gecmişzaman » yukseğe cıkmak » oğurluk » gocmenleşmek » copsuz uzum » oz deyiş » kalafata cekmek » duşundurmek » koruk gibi » sonuc karşılaşması » cigan » bilinc » genel mudur » dolambacsız » kucuk şalgam » cizmek »

karmaşık_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı_nedir nedir ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.