tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı nedir

karmaşık zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karmaşık zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
olmayan bağımsız hur » yalan dunya » suspansiyon » pantufla yapan veya satan kims » goğerti » mutehassıs » ucuş » kara yuz » ickisiz » ust perdeden » ustunu veya ustune gormek » sutuncuk » yelec » cıkıntılarıolan organ » tenasul » tasasısana mıduştu » guvec » eti ne budu ne » lokun » tuy duzmek » ucurtma » got » cızlamıcekmek veya cızlam etme » turanî » başdumenci » yumurta kapıya dayanmak veya g » dublorluk » tadınıcıkarmak » toyga corbası » kopuk » istencli » dokulup sacılmak » avcunun icine almak » hızınıkaybetmek veya yitirmek » uc ceyrek » ustunleşme » girip cıkmak » bordur » tırtıkcılık » raportorluk » carpıştırmak » cicek yaprağı » yalın kılıc » pluralizm » sb » guduk » sinuzit » ackılanmak » surgu » otmek »

karmaşık_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı_nedir nedir ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.