tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı nedir

karmaşık zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karmaşık zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
secmeli » sesini yukseltmek » gorevlendirme » lâfcılık » zekeriya sofrası » cicek soğanı » elde avucta ne varsa » dumenci » hasanpaşa koftesi » juglans regia » nukleer » mubaşirlik » ucuşmak » cıktı » yuzunun akıile cıkmak » guvensiz » tecahuluarif » onculuk » susleyip puslemek » cokmek » soylevci » hatırlatmak » ciğitli » sur atle » milliyetci » coreklenme » iki eli birinin yakasında olma » yalancıdunya » carpık curpuk » kulaclayış » guc belâ » im » acındırma » gozlerini dikmek » tum kirpikliler » ic cumle » meskût gecmek » durtuşlemek » bocu » kırıntıkulte » iliğini veya iliğini kemiğini » cifte dalmak » lâpon » odemek » yiğitce » kırmız boceği » albuminli » ettiği hayır urkuttuğu kurbağ » gonul kocamamak » guneybalığı »

karmaşık_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı_nedir nedir ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.