tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı nedir

karmaşık zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karmaşık zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cizikli » tuyleri diken diken olmak » bicimde değerlendirilmesi huk » sırca » kunefe » hızla batmak » flâşor » topluluktan olan kimse » ultimatomsu » uvey ana » dovmek » cağrışmak » gozlerinde şimşek veya şimşekl » facuna etmek » catlak ses » ortulu odenek » oneze » iz duşumsel » got » ortenek » ulku » cok uluslu » nahiye muduru » ic dunya » bezi herkesin arşınına gore ve » iceriye dalmak » icini okumak » el işciliği » cakıcı » curukluk » kıvanc duymak » ele verir talkını kendi yutar » uzengileme » purmelâl » mulkî » uflemek » ak don kara don gecitte belli » kutleştirme » solungac » anasının korpe kuzusu » ortunme » ic » oznelcilik » oteki » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » kalıbıdeğiştirmek veya dinlend » celmek » goz alıcı » kok kurdu » icki masası »

karmaşık_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı_nedir nedir ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.