tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı nedir

karmaşık zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karmaşık zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
su kesmek veya su kesilmek » sacmak » gozleri cukura gitmek veya kac » ozenilme » oğrenmelik » cılgınlık » bolum » askıya cıkarmak veya cıkarılma » duvar cekmek » gecinmek » cay fincanı » cevirme ağı » ucu cengelli ağır demir arac » gocurmek » vekil vukelâ » turkolog » tevrat » nabzınıyoklamak veya nabız yok » orumcekli » dekoratorluk » cirişlenme » komşu acı » kocmak » konakcı » cukur » carcur etmek » yuzsuz » gelişmişcanlı » otleğen » ne imiş » ceng » cekme » cember » canıcekilmek » oğur » catırdama » duğun dernek » tapıncakcılık putperestlik » giritli » cıngırdama » duşman » ote » it uzumu » etmek » yuzleştirmek » bıcak atmak » uc durum yasası » ust kat » kr » ahcılık »

karmaşık_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı_nedir nedir ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.