tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı nedir

karmaşık zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karmaşık zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozu veya gozleri kararmak » zuppeleşmek » ustune yıkmak veya yıkılmak » dilinden duşurmemek » kır duşmek » arabî » pişpirikci » kırk veya bin dereden su getir » ucuculuk » kılıclamak » yoneylem » coreklenmek » orgutculuk » kutuphaneci » boşluk » kopeksiz koy bulmuşda comaksız » kefaretini odemek » comak » teşebbus etmek » kapıacmak » konsolide butce » gulkurusu » operatorleşmek » yaydığıgozle gorulen ışıma » yusru » ucayak » sevdasına duşmek » dinamitcilik » kocu » tedahul » guzellik mustahzarları » gosteri » cunha » alt alta ust uste » can ciceğigiller » kos » minibus » doviz kacırmak » yontemi ile hazırlanan tabla » civilemek » kultur sarayı » kuru gurultuye pabuc bırakmama » hareketin yeniden kurulmasıyla » bicimdeki bolumler » sabahcı » dizginini cekmek » dondurulan ince uzun ışık ara » İslâm dininden olan kimse » canak yalayıcılık » değnekci »

karmaşık_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı_nedir nedir ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.