tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı nedir

karmaşık zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karmaşık zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuksek fiyat » yuzune bakılmaz » rik a » gunu gunune uymaz » arap tavşanı » kendini naza cekmek » golgesiz » coluk cocuk sahibi olmak » ozenc » dumen bedeni » gorunurde » paraşut kulesi » kundeye getirmek » gullâbici » baccı » cuvallatmak » zam gormek » kor » gozetletmek » kapak bıckıcısı » burukca » gokyuzu mavisi » cıvgın » katolik » evvel allah » ayva receli » hintli » duşkırıklığı » fazla gelmek veya gitmek kacm » uretim kooperatifi » endustriyalizm » goz yummamak » kursu hocası » kurtaj » slavist » acık » av kopeği » aspirator » ice kapanıklık » bağdad ıtamir etmek » alttan gureşmek » cıkarmak » yugoslav » sulûk » toskurtmek » cuhadarlık » goynuk » pusur » catışkı » tunguz »

karmaşık_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı_nedir nedir ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.