tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı nedir

karmaşık zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karmaşık zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
arac ve gereclerle donatma » tesalup » bahtıacık olmak » hu cekmek veya demek » comertleşmek » ciğ » gozunde buyumek » hızınıkaybetmek veya yitirmek » gul gibi bakmak » seninki can da benimki patlıca » govdesiz » gecmek » veya toprak harc » yureğini eritmek veya sızlatma » tahrikci » kirec taşı » erkekcil » keci sakal » sızın sizin » gelecek zaman sıfat fiili » orgu » bokunu cıkarmak » minuskus » balık corbası » cıngırak » nakşibendî » nal cakmak » karanlık basmak veya cokmek » himaye etmek » yeri » gorevlenme » surek » teşvikci » ut » donmek » paraya cevirmek » mutekâmil » uygun bir bicimde gosterildiği » guncelleme » rahatıkacmak » la le » dunyaya getirmek » failimechul » fesatcı » bordur » korelmek » kutuk gibi » hopurtu » soz etmek » kacınma »

karmaşık_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı_nedir nedir ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.