tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı nedir

karmaşık zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karmaşık zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kucultme eki » rejisor » orseleyiş » yer bakır gok demir » tenceresi kaynarken maymunu o » helen » cıkarmak » acemilik cekmek » tesisatcılık » guneşcarpmak » derdine duşmek » kendinde kullanım hakkıolan e » uzucu » direncli » kolcak » ciftelenmek » cam yeşili » yurumek » yonetim yeri » nacizane » iplikcilik » yetki kanunu » icten evlilik » rabbena » başetmek veya edememek » mutedeyyin » corap ormek » pullukcu » ic bukun » kurduğu medeniyetleri kendi i » munfail » yontemsizlik » gonul borcu » muteheyyic » duğun yahnisi » kulucka donemi » cıldırtma » bobur » inanclı » suruklemek » ictensizlik » yonetilmek » cop » denizden veya denizi gecip cay » alıcıyonetmeni » oznelci » curutulmek » girip cıkmak » bircok » gurbet cekmek »

karmaşık_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı_nedir nedir ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.