tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı nedir

karmaşık zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karmaşık zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
takallus » maddelerin genel adı » kızım sana soyluyorum veya ded » yokuşcu » nukteci » danscı » gon » bıcak cekmek » carpıtma » genellikle orduda veya yatılıo » sebep olan fiziksel enerji ha » dipciklenmek » cektiriş » ummetci » burokratik » harc » kabine duşmek » mustefit olmak » uslûplaştırmak » fransız » hulle » soğutmac » arac » aradan cıkarmak » arap sabunu » liyakat gostermek » gozu cıkasıca » oluşturduğu demet » kapsul » kutuphanecilik » yer altıdunyası » kucultme » toplumsal butunleşme » uslu durmak veya oturmak » tokezmek » bilgi şoleni » arabî » doşeli » ilâcsız » başetmek veya edememek » capulacılık » zurafa gibi » adıgecmek » ici pır pır etmek » cekiştirme » yuksek » kurek kurek » imparatoricelik » kapak bıckıcısı » zuluf »

karmaşık_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı_nedir nedir ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.