tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı nedir

karmaşık zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karmaşık zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icine tukurmek » carşafcı » on yuzbaşı » tenasupsuz » guneşdoğmak » umtırak » anonsor » dere tepe duz gitmek » fotoğrafcılık » hopurdetmek » gozetime almak » vazgecirme » şafak sokmek » koceklik » sacmak » bulgarca » yureği katılmak » gırtlağına duşkun » surme » baston gibi veya baston yutmuş » tevarus etmek » olu » catal » obekleşmek » ozlu » pocuk » cop kovası » cekirdek » suredurum » kethudalık » zebunkuşluk » oncul » buyruklarının İbranî felsefes » calgıcı » ince karton parcası kartvizit » vasatî sur at » yururluğe konmak » cozundurmek » ovgucu » kopurme » uyudu cocuk sevildi cocuk he » on sezili » surtuşturmek » acısal bolge » dem dokmek » olu acı » yorunge » uzgun balığı » acak ecek » sersem etmek veya serseme cevi »

karmaşık_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı_nedir nedir ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.