tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı nedir

karmaşık zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karmaşık zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acıktan para almak » kaymak bağlamak veya tutmak » ak ek » karakılcık » ceteleşmek » cırak » yeni dunya » erdiğine erer ermediğine taşa » odyometre » e e » cıkmak » duz kanatlılar » bir ağac ciğde zizyphus jujub » muco » soğutluk » guzel » bakar mısınız » cekiliş » kecileşmek » curutmek » sarıcıyan » gecirtilme » lecelik » musebbip » gluten » aclıktan nefesi kokmak » yureklilik » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » suzgun » işaretci » one almak veya alınmak » parca » kıskac » kurduğu medeniyetleri kendi i » goruşbirliği » aklıbaşından bir karışyukarıve » ovguculuk » duzmek » cemen » muntesip » mulkiye memuru » yukumluluk » dar goruşlu » avuc veya el acmak » alcılatma » goz acamamak » peygamber uzumu » takdir etmek veya eylemek » amaclı » it »

karmaşık_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı_nedir nedir ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.