tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı nedir

karmaşık zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karmaşık zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mudur muavini » ağackakan » calgı » menfaatci » oldurucu » muşareket » kan akcesi » iplikcilik » olduresiye » sutleğen » bacasıtutmek » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » carpınmak » gomme dolap » calkalama » emanetcilik » işduşmek » gunun birinde » muhurcu » dort dortluk » kavurmac » haclılar » operator » yumurta okce » mustensih » sodyum sulfat » dualizm » ic tutmak veya ic bağlamak » ihrac etmek » duğumlenmek » kor talih » pacal » coreklik » coraklık » gostermek » surungen » seciş » cadır » hic kimse » olgunluk cağı » ozleme » lule » icin kullanılan boru oluk vey » horozdan kacmak » evli evine koylu koyune » ucuncu kişi » duzlemek » tuketim » iti oldurene surukletirler » okuzluk »

karmaşık_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı_nedir nedir ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.