tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı nedir

karmaşık zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karmaşık zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
her gun papaz pilâv yemez » nukul etmek » koftun » gucuk ay » untu » gosterim » cemen » hece olcusu » golge tiyatrosu » mizacgir » donuşturme » yuzune kan gelmek » cığırtı » mavi boncuk kimde » uzunluk olcusu » allah mubarek etsin » şuphe bırakmamak » corba tabağı » cacık cecik » veren silâhıbu hedefe doğrult » hurriyetcilik » yuzu olmamak » adıgecmek » mecalsiz duşmek » gununu gormek » goz » turumculuk » teyemmum » helenizm » sırasına getirmek veya sırasın » boynuna gecirmek » aklınıkacırmak » yonelme » capula » teveccuh » dışıeli yakar ici beni yakar » ozleştirmeci » ses cıkmamak » arapca » mustacel » ustun zekâlılık » cene » vak anuvislik » boğurtme » kılıc bacak » cirişcilik » celtikli » ucuşma » buz ustune yazıyazmak » utu tahtası »

karmaşık_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı_nedir nedir ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.