tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı nedir

karmaşık zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karmaşık zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
fırcalı » geceyi gunduze katmak » yurek carpıntısı » buyulenme » dokmek » yassısolungaclılar » bukumsuz » kara borsaya duşmek » cekme » dibi gorunmek » onune getirilir » gorklu » ağzına bir şey veya bir cop ko » abbasî » bağbahce » cektirmek » tesettur » aşağıgormek » balcak » sadistce » surpriz » gunduz feneri » hristiyanlaştırmak » olme eşeğim olme yaza yonca b » guvernor » ucak alanı » curutmek » nogayca » soyutculuk » gok bilimi » abesle uğraşmak veya abesle iş » dunya ahret kardeşim olsun » gluten tutkalı » dovuşme » bolşevik » dolaba girmek veya gelmek » deniz culluğu » gururlanmak » carliston » İslâm dininden olan kimse » mutenazır » mukâfat » oluşan cok duzlemli cisim men » uzerine gelen duvar ağırlıklar » ulke coğrafyası » ağızda sakız gibi ciğnemek » aspirator » kulak asmak veya asmamak » kepce kuyruk » curcur »

karmaşık_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı_nedir nedir ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.