tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı nedir

karmaşık zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karmaşık zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gayya » fırcalı » cozuluş » otobuscu » yoluna cıkmak » kaşık calımı » ovungen » eğir koku » suruklendirme » duz » mustevli » acıkta kalmak veya olmak » surc » kufur » coğurcuk » can kulesi » guruldeme » guneybalığı » oğurmek » yedi iklim dort bucak » adama donmek veya benzemek » ciğleşmek » sozde » koktenci » bakılmadan secilen şey » gozu tok » dolambaclı » cift cubuk » muteessir olmak » olan biten veya olup biten » miktar ile indirimden sonraki » kohneleşmek » eti senin kemiği benim » goz erimi » koturum » kure » ayakustu » ış iş uş uş » beklenmediği umulmadığıveya c » kecitırnağı » kustahlık » el mi yaman bey mi yaman el ya » cember gecirmek » mel unca » cıraklık » uremek » cimlenme » puskurtmek » yaşama cabası » gozetme »

karmaşık_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı_nedir nedir ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.