tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı nedir

karmaşık zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karmaşık zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guneş » cık cik cuk cuk » kopekleşiş » topluluğu » yer yarılıp icine girmek veya » sozculuk » yonetim yeri » dovunmek » ağaca cıkan kecinin dala bakan » catıklık » hol » gorevdaş » tavır almak veya takınmak » şerit » habeşî » cıtak » inkılâpcılık » da de ta te » dostlar şehit biz gazi » kendi kendine gelin guvey olma » bîcarelik » ters yuzu » cimdiklenmek » ustunde hakkıolmak » formulleştirmek » kurdanlık » başıyastık yuzu gormemek » tarafından arabacıicin armağan » on alım hakkı » hic mi hic » parcalara ayırmak » ustunu veya ustune gormek » kacırga » mucevhercilik » hukumdarlık » guneşsistemi » purceksiz » cakmak » katmerli katmerli gulmek » kapıacmak » ulûfe vermek veya dağıtmak » badem gozlu » cadırlı » kırgız » kan canağıgibi » yulunme » balcık inciri » neye uğradığınıbilememek veya » cokcu » tavukcu »

karmaşık_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı_nedir nedir ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.