tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı nedir

karmaşık zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karmaşık zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gok gozlu » soz meydanı » yuze vurmak » cemkirmek » omrune bereket » capraşık » icinin veya yureğinin yağıerim » başbaşa veya kafa kafaya verme » karacaylı » raportorluk » gun merkezli » ile beraber » yahudi » elinden bir kaza veya sakatlık » yuze duramamak » tuze » cıfıt carşısı » muzelik » fiyat veya değer bicmek » duzen kurmak » cağrıştırmak » yuruk at yemini artırır » muzminleştirmek » sutanalık » arazi acma » cirkinleştirme » cağ » cıl » calma » fikir yurutmek » kartezyen » curuf » sağlayan parca » tekeden sut cıkarmak » cay takımı » notr » surgit yapmak » sumuksel » anac » aşağıgormek » kralicelik » kopcalama » mucadele » gokce » sungusu duşuk » carpışılmak » sunnetlik » gozu keskin » tadınıcıkarmak » orneklenme »

karmaşık_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı_nedir nedir ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.