tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı nedir

karmaşık zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karmaşık zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
beti bereketi kalmamak veya ka » on soz » ceyizli » duşuş » cita » dalgıclık » cukundur » mudafaa » sr » alanlarıolan surekli veya gec » yuzune bakmamak » sacmalaşmak » kulaclama » hesap ozeti » burclar kuşağı » iktisatcılık » buzul cağı » donuşturulme » mustebitlik » fesatcı » haziran boceği » falcete » surucu » tuplemek » gurbete cıkmak » kasetcilik » cevrinti » torpido gozu » pilâvdan donenin kaşığıkırılsı » dişcekimi » gucleştirmek » beşikci » gormek » gocermek » farklılaşma » kunhune varmak » cuha ciceği » buyultme » kalpci » felemenk » gozler onune sermek » calıfasulyesi » canının icine sokacağıgelmek » mart kapıdan baktırır kazma k » viola tricolor » mubarek gun » borclu olmez benzi sararır » kimse » ucmak » ciceksime »

karmaşık_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı_nedir nedir ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.