tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı nedir

karmaşık zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karmaşık zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ceşnili » talip cıkmak veya talibi cıkma » yaprak doner » suclanmak » ceşitlendirmek » gucuk » aracılığıyla duymak değmek e » sırat koprusu » cakaralmaz » tarihci » ağzına veya onune bir kemik at » parcalayış » yan odeme » olmayan kimse veya topluluk g » ekmek kufu » ic deniz » tercuman » enfusî » dokum » cinkografi » ucuzdur vardır illeti pahalıd » luks » her tur gosteri yapmaya uygun » kostek » surukleyici » dokuz koyden kovulmuş » kececilik » mucerret » surundurme » cocuk bilimci » dokuntu » muştehi » ilcebay » tarcınî » taşkıran ciceği » odul » dunyanın obur veya bir ucu » yıldız gunu » tur » oz » elden duşme » kotu goz » gok bilimi » ası esi » gorevden alınmak » ıslahatcılık » ayağıduze basmak » maocu » soylemek » borcunu kapatmak veya borctan »

karmaşık_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı_nedir nedir ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.