tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı nedir

karmaşık zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karmaşık zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muştehi » mukâfaten » celik macunu » gozu cıkasıca » puskurtme » canından bezmek veya bıkmak u » recete » nakzen gormek » ilâclamak » cocuk bakıcısı » aklına tukurmek » ızgara kofte » kokak ağac » havanda su dovmek » allahutealâ » ustune varmak » catlak » temulentum » osmanlıca » eşkenar ucgen » karman corman etmek » surgun » yuklu » batakcı » kıpık gozlu » calıkakıcı » komec » fırsatıkacırmamak » kapıdan kovsan bacadan duşer » gurbete cıkmak » durt » yuzucu » tuy sıklet » hukumranlık » po » gecmek » harekete gecirmek » korkunclaşmak » olu gozu kadar » can ciceğigiller » notrleştirme » yukumlenmek » icre » flore » tuketim » cehre » metafizikcilik » yalama ucuş » cirkefli » cekilme »

karmaşık_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı_nedir nedir ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.