tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı nedir

karmaşık zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karmaşık zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
boğa » cervişli » tac giymek » muellif » acık sayım » harf cevirisi » kor kurttan bile vazgecmemek » bobrek » başyarılır kırılır bork fes ic » nârına veya nâra yanmak » fiyat veya değer bicmek » guven yazısı » yalancıcıkarmak » işlerine bakmakla yukumlu kims » hafıza dağarcık » culpan » sektor » kafa işcisi » delgec » duzenlemek » moğolca » fizikci » muslukculuk » leh » guneşlemek » bacasıtutmez olmak » işcıkarmak » pabuc » catlak ses » dokulmek » ulfet » yontemi ile hazırlanan tabla » yeni dunya aslanı » oruc acmak » arnavut biberi » gobelez » hint pamuğu » ozumsenmek » gerceğin doğaya uygun bicimde » cekme » ışıkolcer » ustunsemek » cozunme » cocuk peydahlamak » soylemediğini bırakmamak » gumlemek » arnavutluk » ozdeşleşmek » bahceli » yere gecmek »

karmaşık_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı_nedir nedir ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.