tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı nedir

karmaşık zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karmaşık zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uşume » turemek » sacma » hilesi hurdasıyok » duşuncellik » pacalık » aramayı korumayımeslek edinen » olu sezon » teferruc » emekliye ayırmak cıkarmak veya » gok eşleği » globulin » cikolatacılık » ferula assa foetida » gullâbicilik » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » katışmac » uniforma » yukarıtukursem bıyık aşağıtuk » suflor » gumrukten mal kacırır gibi » parcalara ayırmak » servisci » guzlek » furs » catıkaplayıcı » cağcıllaştırma » birbirine duşmek » ic etmek » cevrelenmiştahta ağırşak » catal » onluk » arkaya bırakmak veya koymak » ici rahat etmek » oğrenmek » meş ale » bicimdeki bolumler » sanatcı » doğru soyleyeni dokuz koyden k » acıklaşma » işaretci » sunnet duğunu » almac » uleştirmek » cevir kazıyanmasın » gozlerini veya gozunu oymak » culpan » bir dokun bin ah işit dinle ka » hercumerc » vazife gormek »

karmaşık_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı_nedir nedir ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.