tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı nedir

karmaşık zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz karmaşık zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
haddeden gecirmek » sırtcı » gorungu » yaştahtaya veya yere basmak » sırtına gecirmek » kulakcı » pabuctan aşağı » podosuet » tartışma goturmek » yorunge » doğal cevrelerini değiştirmele » kaşile goz gerisi soz » altın anahtar her kapıyıacar » birbirinin ağzına tukurmek » ustatlık » bin turlu » goktırmalayıcı » capasız » sıcramak » şeyin olmadığınıveya olmayacağ » şut cekmek » ad cekimi » gunduzcu » emekci » eğitim fakultesi » gulle gibi » catal kazık » kundakcılık » turkceci » ta te » kulotlu corap » kabine duşmek » cekiye gelmez » uz » dunya evine girmek » mutekabiliyet esasıuzerine » bisulfur » alt ust etmek » bahcesi » cekyat » kurklu » cillenmek » civi gibi » coğu gitti azıkaldı » catal aşı » kucuk karyola » oğretmenlik » secme suresi » sureklilik ilkesi » lutfetmek »

karmaşık_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı_nedir nedir ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.