tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı nedir

karmaşık zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karmaşık zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kaşjolesi » ucurmak » bilcumle » tumsekleşmek » seslendirmek işi veya bicimi » gozleri ışık icinde veya ışıkl » yaratık » goğuslemek » cekimsiz » manikurcu » tavşana kac tazıya tut demek » hacivat » muzahir » gozune ilişmek » secme hakkı » ortaklık sozleşmesi » bir karıyla bir koca dırdır e » yeryuzu » sureğen » turkcu » tevekkul etmek » utu » ulûfe vermek veya dağıtmak » tahkimat elemanlarıustune veya » azap cekmek » oğurtme » gorme hucresi » muessiriyet » cıngırdak » kibar duşkunu » gorevli kişiler » carpıtılma » butcelemek » ağzıvar dili yok » cirişlenme » kurt kocayınca cakallara kopek » filistinli » tıkaclanmak » goktırmalayan » cağrılmak » musavatsız » gozu tok » catlak » duzeltim » ozelleştirmek » yavaşgel veya ol » maymuna donmek » koyluluk » duşmanlık » celmeleyiş »

karmaşık_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı_nedir nedir ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.