tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı nedir

karmaşık zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karmaşık zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acmaz » yağışduzeni » mefruşatcılık » temelluk » kamcılılar » destek gormek » yahudi pazarlığı » oğretim bilgisi » patlak goz » organların her biri » guneşlekeleri » borc gırtlağına cıkmak » gecmek » butun » yuzsuzce » gun durumu » celtiklik » fikrini celmek » gluten tutkalı » kaucuk » ateşler icinde » cağlamak » kılıc kınınıkesmez » gomuk » cay demlemek » nasihatci » bıcak altına yatmak » koprucu » icin » dondurulan ince uzun ışık ara » şarjor » boğure boğure » ozlentili » aşağıfalan yukarı » ustu başıdokulmek » statuko » dilinin cezasınıveya belâsını » ulkesel » minyaturculuk » taayyun etmek » yuksek perdeden konuşmak » kuf bağlamak veya tutmak » oksuzdoyuran » kapamac » kanarya ciceği » tibetli » kucu kucu » hacamat etmek veya yapmak » techil etmek » kacıntı »

karmaşık_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı_nedir nedir ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.