tdk sözlük TDK Sözlük

 

karmaşık zıt anlamı nedir

karmaşık zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • karmaşık zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için karmaşık zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük karmaşık zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koc » istifci » a veya e gelince » gocebeleşmek » kusur etmek veya etmemek » kızılcam » cakır » mukâfat almak » burnunu cekmek » corak » seninki can da benimki patlıca » maca beyi gibi kurulmak » meş ale » komurleştirilme » ozensiz » kotek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » duzmecilik » mefruşatcı » ceşnisine bakmak » koy romanı » u » teamul » taşınmaz varlıklarıile bunları » goz pencere » yuzgec » susleyip puslemek » cimentolamak » cil » loşca » kilise canı » tespih bocekleri » borc yemek » avuclamak » uzun omurlu » elinden cıkmak » yupurmek » ceyiz cemen » tuneme » kandil coreği » kıt a » sutleğen » polonez » tanzanyalı » işine gelmek veya gelmemek » carpma işareti » gozunu bir şeye dikmek » yuzunu kızartmak » kirecleşmek » aktualizm »

karmaşık_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. karmaşık_zıt_anlamı_nedir nedir ve karmaşık_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.