tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayışın eş anlamlısı

kayışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
fluorit » felekten bir gun veya gece cal » kasketcilik » yayla corbası » guneşi uzerine doğdurmamak » acıklık » sabahcı » gonenc » burulu » ipek boceği » ağzından duşmemek veya duşurme » cur etkâr » değer bicmek » cekememezlik » turnagecidi » koken bilimsel » kamışatmak veya koymak » gonderiş » sel gibi akmak » kup » ictenlikle » cırpış » coğdurmek » sokak supurgesi » bırakılan mulk veya para » cilâlıtaşdevri » senatorluk » davranış misal » yuzlu » sızıcıunsuz » gunah » ozdek » makaralarıkoyuvermek zapt edem » boğaz acmak » kacamak » soru cumlesi » bir bir veya bir de » acmalık » cember » oluşmuşmotorlu arac » devetuyu » se » cekme » fare cıktığıdeliği bilir » kurdan » kulek » tuy ağırlık » gunu » dolambac » sacıştırmak »

kayışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayışın_eş_anlamlısı nedir ve kayışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.