tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayışın eş anlamlısı

kayışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kapanmak ortulmek » parcacı » karman corman olmak » cekimserlik » ahıcıkmak » bolumunden her biri sezon » bakır calığı » bacasıtutmez olmak » uflec » dişdamak unsuzu » zangocluk » vucut » tavukcu » yetişmeyesi » goturmek » gereksinme duyduğu maddeler du » dualist » surmek » ovme » calımsız » olumune susamak veya olume koş » muzminlik » denetci » huruc » sungu » duzmecilik » yureği kararmak » amaclı » teşbihte hata olmaz veya olmas » polemiğe girmek veya girişmek » acık taşıt » taahhut etmek » carpan » citlemek » cekilmek » sacma sapan » ulu » isimden tureme isim » bir şey soylemek » kokleme » tavuk kumesi » dağa cıkmak » acacak » corak » olu deniz » gelen paşam giden ağam » catı » rusvalık » surmek » kalaydan cıkmak »

kayışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayışın_eş_anlamlısı nedir ve kayışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.