tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayışın eş anlamlısı

kayışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
taraf gozetmek » parca purcuk » murekkep olmak » cıtıpıtı » cobansuzgeci » bilmunasebe » akşam vakti » tunclaştırmak » elektronikci » kulunk » korku duşmek veya korkuya kapı » temiz yureklilik » bir değer karşılığında birinin » isim govdesi » cicek boyası » kalafata cekmek » dovunme » bir gomlek fazla eskitmişolmak » cocuksu » dikenli yuzgecliler » kucukleşme » akbalıkcıl » tenevvu » yaşıyerde veya toprakta sayıla » camaşır ertesi olmak » tulyum » curlatmak » sacmak » su » kecimemesi » sonmek » goden » kotuye kullanmak » ammada yaptın ha » dert olmak veya kesilmek » testere caprazı » omca » yer acmak » taşısıksa suyunu cıkarır » bolmek » pa » vatanî gorev » bolucu » tıpıştıpışyurumek » pic kurusu » maltalı » bulbul gibi konuşmak veya okum » dokuntusuz » muesseseleşmek » yarayan celik disk »

kayışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayışın_eş_anlamlısı nedir ve kayışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.