tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayışın eş anlamlısı

kayışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
odevlendirmek » cumbuşyapmak » cember » moskofluk » temiz yurekli » banliyo » burgac » soz » cakmak » catal don » buzulmek » kahır yuzunden lutfa uğramak » hararet kesmek veya sondurmek » cozdurme » temelluk » tandır boreği » tapıncakcılık » silâh catmak » ordek yuruyuşu » bir dilin kelimeleriyle duşunc » catıldama » gun ışığına cıkmak » şuphelenme » carkcı » cekmek » saclarıiki turlu olmak » sıcan otu » malc » yerote » bulbul » duşsel » kok boyasıgiller » yoluna cıkmak » sabahcı » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » kopurme » mektep gormemiş » demec » takke duştu kel gorundu » kacırmak » sur atli » tesisatcılık » ayıkla pirincin taşını » kulluk » pencesine duşmek » koltukcu » gordurmek » oluşan cok duzlemli cisim men » dort goz bir evlât icin » usulsuz »

kayışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayışın_eş_anlamlısı nedir ve kayışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.