tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayışın eş anlamlısı

kayışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cağıl cağıl » baklayıağzından cıkarmak » komunikasyon » mutluluk cubuğu » İslâm dininden olan kimse » meraka duşmek » gunote » somurgeci » ters turs » kunguldemek » kulağıkirişte olmak » duşuncedir almak » goruntu » boynu armut sapına donmek » cağlamadan catlamak » buyruklarının İbranî felsefes » cift camlı » başına belâ olmak veya kesilme » yontuk duz » doğal cevrelerini değiştirmele » ucu » ver elini şu veya bu yer » kalca kemiği » cıplak alev » tumsekli » bitkisi gossypium » suslemek » soylemek » cevrelenmiştahta ağırşak » bırakılan mulk veya para » gok kutbu » yuzukoyun » değişim yonetimi » zuppe » somurgen » maktul duşmek veya olmak » tok gozlu » korktuğu başına gelmek veya ko » fart furt farta furta etmek » tuylu » vazifesi mi » başustune » tebellur etmek » gosteriliş » gun gibi acık » dere tepe duz gitmek » ucretlerine gore duzenlenmişye » teessus etmek » arpcı » ağaccık »

kayışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayışın_eş_anlamlısı nedir ve kayışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.