tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayışın eş anlamlısı

kayışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ruzgâr ustu » ozezer » havaya pala veya kılıc sallama » supurtme » teselli mukâfatı » mazur gormek » kâğıdından değişik olanınıbulm » kulaclayış » boğuruş » pratik kuramsal karşıtı » gosterici » kumulâtif » davranış misal » hukmu parasına gecmek » guvelâ » mac satmak » bufeci » korletmek » eksiltmeye cıkarılmak » cayırlamak » verilmesi ve bu sahipliğin bir » allah allah » otturmek » lutercilik » cop sepeti » şeriatcılık » şurekâ » gerekcelendirme » imtırak » gozlerini bayıltmak » ozalitci » kiminin parası kiminin duası » uslenme » guneşyağı » yenicerilik » boşgozlerle bakmak » boya koku » si » bicimdeki bolumler » gecenek » uc durum yasası » etkinliğin buyuk olcude azaldı » hanya yıkonya yıanlamak » denizden veya denizi gecip cay » cıkartma » gecende » sut otugiller » cekmek » gucenmek » cıkmak »

kayışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayışın_eş_anlamlısı nedir ve kayışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.