tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayışın eş anlamlısı

kayışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
allah ın evi » dulgerlik » zukâm » sokun » istatistikci » abazaca » kamu guvenliği » cekinik » ozveri » buzgulemek » aklından gecmek » yaşıyerde veya toprakta sayıla » oksuruk » gecici » boykotculuk » mucerret » tatlıdil guler yuz » bîcare olmak » cevreleme » yarayan cevresi oluklu kucuk » hukûmet » elden duşurmemek » toprak cimento » ozgurlukcu demokrasi » goz goz » tam adamınıbulmak veya tam ada » hurdasıcıkmak » bula bula bunu onu bir şeyi » derdi gunu » gomme » ceşnilenmek » kuru cayır » bol paca » gozune kestirmek » cırpınmak » calışma hayatı » mezur » yapma gubre » yukleme hâli » uzengi » şukurler olsun » commek » deve bir akceye deve bin akce » iki cenetliler » dokuntu » gulabdan » goynumek » durumleme » ebegumecigiller » oğutucu diş »

kayışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayışın_eş_anlamlısı nedir ve kayışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.