tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayışın eş anlamlısı

kayışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tumsekleşme » yuz beşlik » cangırtı » sokmek » anadan yeni doğmuşa donmek vey » angstrom » kılukal » kontrbascı » koftun » alcıcı » at gozluğu » yon » muteahhit » cl » gok ada » musaade etmek veya buyurmak » ateşduştuğu yeri yakar » burnunun ucunu gormemek » fenalık gecirmek veya gelmek » kucuk terim » sonmek » ucretsiz » cekiye gelmez » kutletme » yayla gulu » gecmek » cıtlama » copluk horozu » odlekce » kullanılır » suzuk » baksana baksanıza » kosteği kırmak » tanrıca » tedahul » ictenlikle » muhtac » kul ufak olmak » tilki uzumu » acık alınla » cağ » murekkep yalamış » camaşır makinesi » cicekleniş » bazen doğrudan doğruya yere da » penceleşmek » hesaba dokmek » suzme » cobandağarcığı » cephe acmak »

kayışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayışın_eş_anlamlısı nedir ve kayışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.