tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayışın eş anlamlısı

kayışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ateşi duşmek » surgun olmak » cıldırtıcı » yargıcevresi » gec veya gec efendim » cap » cozme » gozleri dolmak veya dolu dolu » plâstikten arac » barışcılık » torpulemek » cullanış » olarak yurutulduğu siyasî duze » allah yuru ya kulum demiş » celişiklik » teşbih etmek veya yapmak » kose sakal » taraf tutmak cıkmak veya olmak » surdurmek » aracılığıyla duymak değmek e » kıcustu oturmak » golge » utulme » calışma odası » iflâs anlaşması » suru » duzen » kotuleşmek » yamcılı » tel kuf » gun gormuş » dağdağustune olur ev ev ustun » sıcrayış » ve bilinc merkezlerinin bulund » rafızî » baston gibi veya baston yutmuş » koyuvermek » icini okumak » kusurlu » uyku durak yok veya uyku nedir » acıkcı » cıkmak » ruhu şad olsun » norolog » hafta ici » yuz kızartıcı » nuve » dunyalar biri in oldu » başa gureşmek » duzeltmek »

kayışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayışın_eş_anlamlısı nedir ve kayışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.