tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayışın eş anlamlısı

kayışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bahce » dik ucgen » ozumsemek » başgoz olmak » veya dokunmuşpamuktan yapılan » bildiğinden şaşmamak veya kalm » eğen » damdan cardağa atlamak » ici ezilmek » calıfasulyesi » icine su almak » alcak gonulluluk » kulot » gorunuş » cinko » gecersizleşme » oksuruk otu » har gur » buyume » operken ısırır » muhurletme » başkıc vurmak » cavuşkuşu » cinici » işe bak » gun dikilmesi » cakır cukur » ak mıkara mıonune duşunce goru » kucukle kucuk buyukle buyuk o » saba ruzgârı » buyuculuk » ic lâstik » ustun » sulukler » hangisinde bulunduklarınıbelir » catışılmak » goğus cukuru » kaktus » ten » atın olumu arpadan olsun » ceyizcilik » gokturk » jonpromiye » secmece » dumen tutmak » celikleşme » surfile makası » bir sorunu gerekli acıklığa ka » parcalarıgibi şeylerin tumu » bir şeyler bir şeyler »

kayışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayışın_eş_anlamlısı nedir ve kayışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.