tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayışın eş anlamlısı

kayışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
partoner » dokumhane » geciş » sonucunda ortaya cıkan ustun y » orum » inzivaya cekilmek » doner ayna » ufurmek » ucmak » buyur » diri ortu » cakmakcı » olu helvası » opucuk kondurmak » acacak » rontgenci » bolunmezlik » mucevher mahfazası » fince » duşuk » isim govdesi » kornetci » tanrıvergisi » gonlunu kaptırmak » başlık atmak veya koymak » bulbulu altın kafese koymuşlar » turnagozu » uslûplaştırmak » carptırmak » hakkıodenmez » kentcilik » teberruk » kokleme » kulhanbeyce » acmak » donuşumlu » tohuma kacmak » cıkmak » centilme » tanrıkorusun » dort koşe olmak » ruşvet yemek » temerrut » gozu kızmak » percinlemek » şeytan gorsun yuzunu » somurgenlik » işlemeli yollar » gucuk ay » puskurmek »

kayışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayışın_eş_anlamlısı nedir ve kayışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.