tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayışın eş anlamlısı

kayışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
urperiş » uretilme » sozunu tutmak » sokuk dikmek » huviyet cuzdanı » rolâtivist » bayrak acmak » vadesi gelmek veya yetmek » sonuc karşılaşması » yaşta kalmış kavat pabucu gib » cabalayış » civitlenme » ihtiyac » korkunclaşmak » catık surat » bir ornek » dumduz » gobel » selâm cakmak » ici almamak » cetinleştirme » ugandalı » masallarda gecen dişi dev » cuminum cyminum » ucucu » ceşitlendirmek » paraşutcu » macar » vietnam halkından olan kimse » formulleştirme » koklu » sozluk bilgisi » gozlu » bizim gelin bizden kacar tuta » gorevdaş » hint kamışı » elinde buyumek » luks » fırsatınıduşurmek » macarlık » cığır » bakkala bırakma » dehşete kapılmak veya duşmek » tek ceneklilik » cıkılan catkı » komec » cubbe gibi » mı mi mu mu » sozleşmeli » celmeleyiş »

kayışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayışın_eş_anlamlısı nedir ve kayışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.