tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayışın eş anlamlısı

kayışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kotuleyici » bocek bilimci » şeylerden her biri tabaka » cıldır cıldır » ceyizci » yazı » ovunmek gibi olmasın » konvektor » celik pamuğu » cıkra » olmayan tortul kayac birimi » deliye donmek » epikurosculuk » bezekci » ozentisiz » gorumcelik yapmak veya etmek » cocuk » anasından emdiği sut burnundan » ay cekirdeği » cartayıcekmek » aslanpencesi » ortaklık sozleşmesi » cenesiz » cekme » uckur » muessis » cenesini kapatmak » alcaltış » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » onemsenme » calkalamak » ucu herhangi birine dokunmak » tutsulemek » sublimleştirme » acık duşme » kucuk bey » hızlıhucum » burcak » kozlemek » istifcilik » ic » danimarka kırmızısı » kanavice » kan akcesi » lâf soyledi bal kabağı » ince karton parcası kartvizit » hicleştirmek » opturme » kusme » şeytan gorsun yuzunu »

kayışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayışın_eş_anlamlısı nedir ve kayışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.