tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayışın eş anlamlısı

kayışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ad koku » gece işciliği » muftuluk » kusluk » cizgi » neci oluyor » akıldan cıkmamak » taşdoşeme » olcululuk » ici rahat etmek » duğun ciceğigiller » sağlık gorevlisi » uvey evlât gibi tutmak veya sa » gani gonullu » ında inde değil » oncecilik » yeni gercekcilik » fırcacı » arakcı » iştahıacılmak » duşe kalka » mangalda kul bırakmamak » puritenlik » tersine cevirmek » acık » dincleşmek » kızılderili » gozunu ayırmamak » butunlemeye kalmak » keceli » karanlığa gomulmek » huccet » sozlukce » bir dilin kelimeleriyle duşunc » başustunde tutmak » cakım » gercekustucu » ağzının muhru ile » tum tanrıcılık » demetci » darulfunun » donup dolaşmak veya done dolaş » mutecaviz » cokelmek » soz duellosu » puruzsuz » duşunce iyilik ahmet ertuğr » isteri nobeti » cala kaşık » hatırlatmak »

kayışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayışın_eş_anlamlısı nedir ve kayışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.