tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayışın eş anlamlısı

kayışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
korelme » cıvlamak » murekkeplemek » edinc » sumuklu » tavuk koftesi » gonullu » kucuklu buyuklu » uslenmek » ciğleşme » mor renkte lâden bitkisinin bi » artcılık » ciğeri veya yureği sızlamak » japon » ilâclamak » uvey ana » goturmek » calkanış » orgutlendirilmek » başmudurluk » cu » ağaccılık » tahavvul etmek » omur curutmek » sacalamak » gozu dışarda » oz kardeş » dalgalıakım ureteci » yola cıkmak » figurlu » acılım » ceza cekmek » kanıkanla yumazlar kanısuyla » gostermek » karanlıkta goz kırpmak » carpılmak » kalbini calmak » yureğini acmak » durumunda olmak veya bulunmak » elekten gecirmek » munasebet kurmak » ayağıduşmek » gosterdiği yetenek veya guc » percinlenme » rum » tekduzeleşmek » gorunen koy kılavuz istemez » butunsel » futuhatcı » gozer »

kayışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayışın_eş_anlamlısı nedir ve kayışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.