tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayışın eş anlamlısı

kayışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goz demiri » munasip gormek » tukurmek » yuruyen merdiven » donmek » soğuk calmak » cerceveli » uc birlik kuralı » tahayyul etmek » necef taşı » tahmisci » toplanmışbulunan bir sus bitki » cıldır cıldır » işi e vurmak » buzuk » insan ayağıdeğmemişveya basmam » birbirine surtunmek » envaiceşit » bardakcı » gomulmek » badem ici » duşunceye bağlayarak yorumlaya » bolumlerine konulan ağırlık » allah utandırmasın » arak erek » aramak » ustune titremek » goruşulmek » nasrettin hoca nın turbesi gib » kacınılmaz olan şey » donmeli » imdatcı » altın koku » oğle tatili » lisan » atıp veya atmak tutmak » tuvaca » başmusevvit » berhudar ol » yabana soylemek » olu doğum » kuf bağlamak veya tutmak » olum oranı » sakla samanı gelir zamanı » cocuk yuvası » sublimleşmek » hoykurmek » hevesine duşmek » aşık atmak veya aşık oynamak » nakliyatcılık »

kayışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayışın_eş_anlamlısı nedir ve kayışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.