tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayışın eş anlamlısı

kayışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
antep işi » yukseğe cıkmak » calışılmak » dunya gozune zindan olmak goru » cember cevirmek » kufurbazlık » hıckırtma » şeriatcılık » cift pencere » inec » cıkarmak » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » aralarınıacmak » mudire » ecele care bulunmaz » kireccil » yaradancılık » su yuzune cıkmak » kılcıklı » muteyakkız » mur » carpmak » gecmek » parcalayış » ettiği yanına kâr kalmak » kacışılma » peşinden yurumek » yapılan fıcıvb » kucuk » buğet » kılıccı » munteşir » kalp carpıntısı » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » amaclanmak » icin icin » gok eşleği » akaclamak » mucbir » acan » gokten zembille mi indi » kuyruklu yıldız sacı » iclilik » frenk inciri » hatime cekmek » yumuşak yuzlu » serbest bolge » allah kerim » ici gitmek » cıfıt »

kayışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayışın_eş_anlamlısı nedir ve kayışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.