tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayışın eş anlamlısı

kayışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ustune yok » cok terimli » incir cekirdeğini doldurmamak » duzelticilik » cağrılık » başına guneşgecmek » cetrefil » musamaha » anan yahşi baban yahşi » cırak cıkarmak » pirinc » kuyudan adam cıkarmak » yuzu gulmek » mustecir » her tur gosteri yapmaya uygun » devletci » korelmek » ayım eyim » ceddine lânet veya yedi ceddin » keci mantarı » yorgan yuzu » ceyizleme » doşenmek » rak rek » tam acı » tersine donmek » macar biberi » ustsubay » muptelâ olmak » solom » kesenin ağzınıacmak » slovence » beraberlik muziği » ru » sevap kazanmak veya işlemek » mani duzmek veya yakmak » gecmek » tesalup » goreyim seni » gulbank » gonlu akmak » yukluk » film muziği » di li gecmiş » muradif » uc vermek » duşuncesiz » tulûatcılık » statu » ici kararmak »

kayışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayışın_eş_anlamlısı nedir ve kayışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.