tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayışın eş anlamlısı

kayışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tuccarlaşmak » neon tupu » yapılan fıcıvb » ustupulemek » parmağınıbile kıpırdatmamak ve » ipek boceği kelebeği » cıkma » kopek uzumu » no » pusuya duşmek » prelut » ozgun » kutuk » yan gozle veya yan gozle bakma » ateşparcası » colleştirme » kışgunu » dubeş » yoğurt corbası » minareyi calan kılıfınıhazırla » ictenlik » hazır bulunmak veya olmak » halebî ordaysa arşın burada » ceşit ceşit » tufekci » etmek » gundem » osmanlılık » koprucu » goze batmak » mudahil » acık artırma » orgu » olmezleştirme » birleşimiyle elde edilen daya » cozelti » guzellik kralicesi » uz » alcaltma » catlamak » curuk veya curuğe cıkmak » parcalayıcı » ikindiustu » kapıacmak » di » ustlenmek » olum olum de hırlamaya ne bor » vakitce » bildik cıkmak » katoliklik »

kayışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayışın_eş_anlamlısı nedir ve kayışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.