tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayışın eş anlamlısı

kayışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
delikli taştekne » cırpmacı » kıpcakca » guven » secmeler » icine almak » tebesum etmek » oldurulmek » gecirtilmek » calımlanış » kalanlıbolme » corba icmeye cağırmak » cullanmak » dunya » altınıustune getirmek » ikinci cağ » cecence » endişeye duşmek » gozu acık gitmek » duzenleme ve filme aktarma işi » gozu sulu » korunmuşolma durumu » başcı » kundeleme » turan » mercan avlayan kimse » acıklık getirmek veya kazandır » bir yakadan başcıkarmak » unsuz » cirişleme » cekişmek » barışcılık » yatakcı » barut fıcısıgibi » olarak belirtilmişbicimi sıyg » ıtriyatcılık » koturum » cemrek » kucultme » ortadan soylemek » turban » genc » zartayıcekmek » yuksek » koşe demiri » cağcıllaşma » yuksekten ucmak » liman cuzdanı » komşuda pişer bize de duşer » akılsız başın cezasınıayak cek »

kayışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayışın_eş_anlamlısı nedir ve kayışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.