tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayışın eş anlamlısı

kayışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
anam » lâfıkıcından dinlemek veya anl » cavuş » dokuntu » lâtin ciceğigiller » ozonur » hurmetkâr » tumden gelim » teessus etmek » manikurlu » yondeşacılar » anlayana sivri sinek saz anla » golgelenmek » hoşgormek veya karşılamak » kombe » kosnulmek » burnunun ucundan otesini veya » aklına duşmek » calım » akşam guneşi » acıklık » veya giysinin uzerine konulan » cevir sesi » yureği soğumak » ses duşmesi » tecerrut » utulenme » bakılmadan secilen şey » soyleme » odevlendirilmek » cilekcilik » akşam yıldızı » dunyayızindan zehir etmek veya » ickin » sıra savmak veya sırasınısavma » bocelenme » tatlısoz » onceleri » suruluş » İzmir koftesi » sosyal bunye » tuketim » pusuya duşurmek » guzlek » duğurcuk » cift camlı » kan akcesi » avuc » ucmak » korpe »

kayışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayışın_eş_anlamlısı nedir ve kayışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.