tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayışın eş anlamlısı

kayışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cerceveleme » sulun » surundurmek » kutle » coluk cocuk sahibi olmak » kucuk bitkilere verilen ortak » mef ul » ister misin » mut a nikâhı » goz değmek » pusuya duşurmek » soyleme » dayanc » ev sahibi mulk sahibi hani bu » acmaza getirmek veya duşurmek » geri cekilme » tevarus » zumre edebiyatı » harekete gecirmek » bir madde » odunc » uscavuş » pec » munharif » uclu » cumle » babî » acık celse » hiclik » yoneltme » oksuruk » yaban gulu » cit sarmaşığı » acık oturum » goruntuleyici » kurtlarınıdokmek » sacılmak » şafak sokmek » gucendirme » denk kume » bilinc kaybı » gobeği catlamak » uzum » hurriyet » yukselti » cinicilik » canaklık » guluncleştirme » hamle etmek veya yapmak » eli boşgelmek veya gitmek »

kayışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayışın_eş_anlamlısı nedir ve kayışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.