tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayışın eş anlamlısı

kayışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
İzmir koftesi » camurluk » gorunme » buyuk oynamak » son gorev » rafinator » tuylu dalak otu » ic su » gecirimsiz » gorucu » cin anasonu » calık » emici tuyler » yangın yerine donmek » dudak ucuyla soylemek » induksiyon » susleyip puslemek » ağzına geleni soylemek » nazileştirmek » kavukcu » cakıldatmak » sonucunda ortaya cıkan ustun y » acıklamalı » gecmişolsun » cin lâhanası » berberî » cekmek » orman sıcanı » muessese » f » ikbal duşkunu » oykunmeci » cıplak » calar saat » facuna etmek » goz akı » duşuk yapmak » paraya cevirmek » yontemlilik » ne dağda bağım var ne cakalda » cığalanmak » muftuluk » sureti haktan gorunmek » kat î » sabahcı » mumeyyizlik » ceyizleme » birbirinin gozunu cıkarmak » beyazıcoğalmış beyazlamaya yu » gozune kestirmek »

kayışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayışın_eş_anlamlısı nedir ve kayışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.