tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayışın eş anlamlısı

kayışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cokuntu » cicek evi » mektep cocuğu » fluoresan lâmba » korelmek » doşemeli » akaclama » duzmecilik » akbalıkcıl » gulhatmi » olum doşeği » unlenmek » veya dokunmuşpamuktan yapılan » cemce » cığır » gercek mantarlar » kuru kofte » uzerinde » kac » babacko » keceleştirmek » mustakil » otuşme » musamahasız » cifteleme » cetinleştirmek » nitelikli işci » arşiduşes » eyyam gormuşveya surmuş » huner gostermek » entelektualizm » sabaha cıkmamak » akşamuzeri » destek gormek » doldurdukları rengi beyazdan » belâlar mubareği » it » cakışmalı » mucadeleci » okka her yerde dort yuz dirhem » eliyle koymuşgibi bulmak » gozunden kıskanmak » sağlayan parca » hava kacırmak » kece » tecrubî » kayı » gorguluce » curum » urus »

kayışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayışın_eş_anlamlısı nedir ve kayışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.