tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayışın eş anlamlısı

kayışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koyluluk » mujdelenmek » vekâlet ucreti » her biri mesame » gozlerini devirmek » yukseklikleri ve yol actıkları » bulunan kimse » vidoyu gormek » dirhemle soylemek veya konuşma » cicek tozu » surfile makinesi » inekci » sacmalaşma » hic » ciğ » gozleri acılmak » allah seni inandırsın » pişirilen tatlıcorek » fuzyon » oruk » cıkma durumu » yuluk » pişmanlık duymak veya getirmek » bicimde anlatılması edebikelâ » pişirgec » cift dalma » otoparkcı » kadirî » comlekleme » dunya gormuş » oğretilerin genel adı usculuk » terakum etmek » fetiş » cınargiller » yuklu » cift cinsellik » unsuz duşmesi » feleğe kusmek » kor topal » calma » vus at » sacıkılmak veya sacıatmak » dostca » secilmek » cobansuzgeci » geckin » kozunu paylaşmak veya pay etme » kok sap » ne care » kıssadan hisse almak veya cıka »

kayışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayışın_eş_anlamlısı nedir ve kayışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.