tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayışın eş anlamlısı

kayışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
vietnamlı » bicimini alır hidrojenle oksi » cevrelenmiştahta ağırşak » muzikci » kafadan gayri musellâh » rusumat » guneşhayvancıkları » yufka boreği » genc » postaya atmak veya vermek » muştak » cermen » denir » gulmeceli » başına calmak » hoşgorurluk » eli para gormek » burnu buyumek » koc yumurtası » elcilik » soz boluğu » cıkış » soyutculuk » başına işacmak » parcalara ayırmak » cırnık » kumandı » mulhak » her kafadan bir ses cıkmak » cala kaşık » ne cıkar » alt ust olmak » top cam » carpık » icecek suyu olmak » gunaha girmek » acıkca » kitapcı » size veya sizlere omur » matrakcı » onemlice » aslıastarıveya aslıaslı olmama » dokulmek » yağhucresi » gucleşmek » tercume etmek » cevrelenme » allah a emanet » donuşlu catı » cağanak »

kayışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayışın_eş_anlamlısı nedir ve kayışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.