tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayışın eş anlamlısı

kayışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kelime turu » re » gundem » cağlayan » garc gurc etmek » calkanmak » kumuc » yapakcı » icine tukurmek » ceşitli eşya » chamaeleon » percem » uremik » gercek dışılık » sokun » her yokuşun bir inişi her ini » oğutuş » allah emeklerini eline vermesi » ic tureme » ici yanmak » yukleme durumu » el elin eşeğini turku cağırara » oportunizm » kapsamına alma veya alınma » gecirilmek » gonullu » kufuru basmak » İsvecli » kusme » camaşır ipeği » gonul akıtmak » şeytanın kıc bacağıveya art ay » baskca » yer altıcarşısı » cıplaklaştırma » gosterici » iclenmek » bin turlu » inmek » eksen ulke » oncesizlik » gomleğinden veya gomlekten gec » cakmak » sungerler » musteşrik » duşunce » cakmaklaşmak » arkasından suruklemek » fluoresan » neyin nesi kimin fesi »

kayışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayışın_eş_anlamlısı nedir ve kayışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.