tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayışın eş anlamlısı

kayışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kotu olmak » slavistik » yuruyuşe cıkmak » yukseltilmek » cakmaksız » uzgun » ticaret hukuku » duztaban » kedi yavrusunu yerken sıcana b » calkanmak » luzumsuz adam » sektor » cekmece » muzik odası » gercekleştirmek » at binicisine gore kişner » yerleşme birimi » butun sıra » suc yukleme » guduk kalmak » borclu » ordovr tabağı » serbest olmayan » hayırla anmak veya yad etmek » yuzunden kan damlamak » yuze gulucu » cıkarmak » kat iyen » sırtında veya arkasında yumurt » cift yıldız » ictihat » cilekci » kan cekmek » akce » donuk » boluşum » gemisini yurutmek » cekirdek kahve » ayağına veya ayaklarına kapanm » yanardağbolgesi » gununu gun etmek » gobek odunu » muzehhep » mış miş muş muş » caylak » yuzunu yere getirmek » supurge » teberruk » cor » on damak »

kayışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayışın_eş_anlamlısı nedir ve kayışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.