tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayışın eş anlamlısı

kayışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
at başıberaber gitmek » boşduşmek » duzenlemek » taahhutlu mektup » kucuk ay » kamcılaşmak » cağıgecmek » kultursuz » goc etmek veya eylemek » hoşmerim » tuplemek » hispanica » captan duşmek » cığırtkanlık » goz » alcı » ackılamak » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » oruş » gun doğmadan neler doğar » ayciceği yağı » harrangurra » faaliyet gostermek » uc otuzunda » tırt » paracol » yeri goğu tırmalamak » suhunet » ağzından dirhemle cıkmak » gormek » cekiştirici » sel gider kum kalır » surmenaj » icinden okumak » kolcaklısandalye » tuyleri diken diken olmak » goturu » hummasıolan » eti » sıl sil sul sul » cetele cekmek veya tutmak » cabalanma » cenesinin bağıcozulmek » duvenci » okculuk » yuzleme » gumuşrengi » gorunme » kapılar yuzune uzerine ustune » ic kuyu »

kayışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayışın_eş_anlamlısı nedir ve kayışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.