tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayışın eş anlamlısı

kayışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecmek » sultanîhuzzam » bileğine kadar veya bileklerin » kuvvetini gosterir » kahrıcekilmez » yuk katarı » tarafa olmak veya cıkmak » kasetci » sutluk » ic tumce » evvelâ can sonra canan » aklıbaşından bir karışyukarıve » mes ul olmak » uzerinde pas oluşmak » cur etkârlık » vidoyu gormek » aristoculuk » atasozu » gurultu cıkarmak etmek koparm » darulbedayi » yanıltmac » soylence » bir araya getirilerek divan du » teverrum etmek » muşebbeh » akıllıkopru arayıncaya dek del » kazın ayağıoyle değil » dayanamamak » basıp gecmek » gocmen » cocuklar » carpık » calcene » dağa cıkmak » mucerret » bicerbağlar » koturumluk » başlangıc noktası » kalburustune gelmek veya kalbu » kestiği veya attığı tırnak ola » boşluk » burnu buyumek » vesveseye duşmek » frenkce » gerekcelendirme » secmenlik » işcilik » kuzu postuna burunmek » ecel geldi cihana başağrısıba » gul yağcılık »

kayışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayışın_eş_anlamlısı nedir ve kayışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.