tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayışın eş anlamlısı

kayışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ceğmel » faca » orcin » anglikanizm » ucurmak » adıbatasıveya adıbatasıca » dokulup sacılmak » akıl oğretmek » acık kredi » mutevehhim » kartezyenizm » tegaful etmek » herifcioğlu » cadır ciceği » cırpılmak » gucluk » zumrutlenme » cedene » şer an » bok yemenin arapcası » muşkulât cekmek » mutenebbih » barokcu » ispermecet balinası » azrail e bir can borcu olmak v » yan cumle » puritenlik » cengellemek » uzerine yok » carpık curpuk » tek ceneklilik » mutevelli » dolgun ucret » faceta » silindir prizma vb bicimindek » ongormek » alufte » calgın » yuzey » kanlıyaşlar dokmek » rumlaşma » kerpicleşme » cevri » muşerref olmak » yeşilcekirge » iflâs anlaşması » beyninde şimşekler cakmak » genel mudurluk » işin kolayına kacmak » yaşuzum »

kayışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayışın_eş_anlamlısı nedir ve kayışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.