tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayışın eş anlamlısı

kayışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mustahkem » calvinci » bir ayak ustunde bin yalan soy » cuvaş » icine atmak » korpe » tum başlılar » cokertme » mecbur kalmak veya olmak » duru » bıckıcı » gume » duşman » samanlıgubre » borcluluk dengesi » soylenmek » celik macunu » vererek yansıtma yoluyla oynat » su altıfotoğrafcılığı » ofkesini yenmek » cağın gerisinde kalmak » cocuğu olmak » kimse » urkekleşmek » guc » album » cıplak resim » gecinme » duzenleşik » servisci » sumuklu bocek » catıştırma » cağırmak » yuksek fırın » yuzu ak olsun » suya gostermek » ozel mulkiyet » alıcıcıkmak » cıtırdamak » rukun » carşaf kadar » kullanılırdı » gecmişi olmak » bahce » ağzınıveya cenesini tutmak » bir karıyla bir koca dırdır e » ne olacak » duğumlenmek » gerekce » sun î teneffus »

kayışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayışın_eş_anlamlısı nedir ve kayışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.