tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayışın eş anlamlısı

kayışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acık soylemek » suvarilik » paraşutcu » muntehir » calmadan oynamak » kustahca » oluşturduğu donme eğrim cevr » hicten » bağcubuğu » gravur » karşıduşurum » selektor » guneşdoğmak » oportunist » puskurtulmek » işcığrından cıkmak » kap » duzletmek » ana sayac » orta oğretim » ucuşmak » kan beynine cıkmak » gozunun onunde olmak » aklından gecirmek » govde » surfile makası » tekabul etmek » orumceklenme » cıkışbelgesi » bunlardan yararlanması » beklenmediği umulmadığıveya c » İskocyalı » gumuşuleşmek » keyfi kacmak » cuvalcı » başgoz olmak » cakır pence » soz sahibi olmak » basınclısu » carpım cetveli » ibliscilik » somurgen » bir goz gulmek » sinemacı sinemanın ceşitli ko » mustakar » duzenleşik » acmaza getirmek veya duşurmek » aslan yurekli » gotun gotun » gurultu cıkarmak etmek koparm »

kayışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayışın_eş_anlamlısı nedir ve kayışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.