tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayışın eş anlamlısı

kayışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
vechişebeh » muteverrim » kontrolor » duğum » mustehase » ziyade olsun » eli ayağıolmak » sondurulme » ceki » yukseltgeme » kireclenmek » arzuhâl gibi veya kadar » olculebilir » allah ın binasınıyıkmak » bolumlerine konulan ağırlık » cay kenarında kuyu kazmak » lâğım doşemi » cokuntu » catınmak » şımarıkca » makam şoforu » gecmiş » ac » al takke ver kulâh » duğunsuz » gucluğu veya guclukleri yenme » calpara » cennet okuzu » pejmurdelik » gozleri acılmak » muzakere etmek veya yapmak » yuzu soğuk » acık » suzgunleşme » tek yonlu yol » uzum kompostosu » kalsa veya kalırsa » yuze vurmak » su kacırmak » catır catır » kor bağırsak » kahve dovucunun hınk deyicisi » dumbelek » bayağıkacmak » bolgeci » zebunkuşluk » kalın musluk » minyaturculuk » mulâyemet » bakla dokmek veya atmak »

kayışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayışın_eş_anlamlısı nedir ve kayışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.