tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış eş anlamlısı

kayış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayış eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
banliyo » yureklendirme » hint fıstığı » goturme » lâtin ciceği » pencelenme » mustesna » cekim » carpılı » calış » rotarlı » ustecilik » corba tabağı » kamcılamak » kapıkethudası » ayrac » hristiyanlık » felc » kaldırım ciğnemek » dunya evi » golgeli » evci cıkmak » duzlenmek » serceden korkan darıekmez » olcuşmek » yuk altına girmek » notrluk » uroloji » gonderilmek » hafta arasında veya icinde » surgun gitmek » nur yuzlu » sandıkcılık » tutsu gozu » capaklı » istencli » arabankurdî » pişirilen tatlıcorek » dağda buyumuş » orukleme » patates puresi » granulin » orselenme » gonlu zengin » ucmak » ince unlu » gonul » altından girip ustunden cıkmak » hal etmek » ışıkcılık »

kayış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_eş_anlamlısı nedir ve kayış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.