tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış eş anlamlısı

kayış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayış eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dikkat cekmek veya dikkati cek » kosteği kırmak » catıkatı » keceleştirmek » afrikalılık » gecen » gordek » utulme » vus at » sut otu » odunc » elden ne gelir » ahmakca » cıkılma » avuc » kılıchane » tunel gecmek » kılıc kuşanma » yalova kaymakamı » piclik » yeni cağ » marunî » parca parca » soven » coğalış » rontgenleme » kulağıbir şeyde olmak » techil » olumune susamak veya olume koş » tanesi » gomlek değiştirmek » orgutleyiş » cekiştirici » kurume » şaşkına donmek » sinemacı sinemanın ceşitli ko » bir cift soz » olduğu soz » cımkırmak » orfî idare » sur atle » sozlendirmek » gozetlenme » cekme » hem kacar hem davul calar » ozerkleşme » kahır veya kahrını cekmek » ic salgıbezi » kentcilik » cıkmak »

kayış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_eş_anlamlısı nedir ve kayış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.