tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış eş anlamlısı

kayış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayış eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
korletiş » etliye sutluye karışmamak » surcmek » suje » sosyokulturel » bilemedin veya bilemediniz » minor » an aneci » ilk gosteri » karalar bağlamak veya giymek » antrenor » munevver » bıcak yemek » goz ardıetmek » bir orman ağacıcastanea sabva » futur getirmek » gorunur » goğus caprazı » ustunde dokulmek » yumurta okce » cıtırdatış » muşfik » sacmalama » ipe sapa gelmeyen veya gelmez » doğme » parcalarıkaynaştırma işi veya » sapsarıkesilmek veya olmak » kostekli » cakır » ciceklenme » pacavra » harclı » gravurcu » cevrilmek » once » yere bakan yurek yakan » minareyi calan kılıfınıhazırla » kulfet » nefis mudafaası » bıckı » gozlerinin icine kadar kızarma » ne şeytanıgor ne salavat getir » diken ustunde oturmak veya olm » ozene bezene » muteheyyic » cunun » yer ucmak ii » polonez » zulfuyâre dokunmamak » avuc ici kadar »

kayış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_eş_anlamlısı nedir ve kayış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.