tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış eş anlamlısı

kayış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayış eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
corba etmek » ortaya dokmek » kortizonlu ilâc » kotu » bulamac » soz birliği etmek » dışarıcıkmak » toz » sozel oğrenme » cağrılma » muzikal » cocuğu olmak » tefekkur » başıdinc » sabah vaktinde » ekmeğini cıkarmak » calıştırılmak » hava ussu » kopek soğanı » ucmak » başyonetmen » soz sırası » yontem » horozdan kacmak » fitcilik » direncli » kabak cıkmak karpuz kavun vb » kuskunluk » butce yılı » caldırılmak » burunmek » acık acık » tab an » yukleyici » sigara boceği » dışbukeylik » bağlaclı » ru » ceneye kuvvet » seckinleşme » kendi gobeğini kendi kesmek » deduksiyon » rusum » curutulme » kanadıaltına almak veya birini » icine oturmak » cadır kurmak » olcek » coğdurmek » eline ayağına kapanmak sarılma »

kayış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_eş_anlamlısı nedir ve kayış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.