tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış eş anlamlısı

kayış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayış eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sağgozunu sol gozunden sakınma » suyu veya cayı gormeden pacala » arabanın on tekerleği nereden » haric olmak » geleceği varsa goreceği de var » tuzla buz veya tuz buz olmak » dokmek » cur etsiz » kulunk » kulağıkirişte olmak » goruşme » sokmek » buzgulu » calkı » frenk menekşesi » gırtlak unsuzu » gumbur gumbur » gerekcesiz » cilingirlik » bırak allah ınıseversen » desinatorluk » yerinde su cıkmak » menuskus » cihanşumul » bir yerde kullanılan bir yere » utu masası » munazara » soz cıkmak » vasıflıişci » ortak tumlec » muhurlenmek » cumhuriyetcilik » cıralı » roproduksiyon » tarih oncesi » tansiyon olcmek » armator » akşamlar veya akşam şerifler h » urat » yağma etmek veya edilmek » mulhem » acık hava sineması » sonuclanış » hırgur » bon bon bakmak » y » cıplak resim » sinemacı sinemanın ceşitli ko » sumsukgiller » mucadele etmek »

kayış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_eş_anlamlısı nedir ve kayış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.