tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış eş anlamlısı

kayış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayış eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duğuncu » kabarmasınısağlamak kabarması » catıkirişi » sulu gozlu » yaşuzum » pasor » afişci » kapanmak ortulmek » cozumleniş » yarayan cevresi oluklu kucuk » gokcek » cifteli » cevrimsel » yuzmek » iştah acmak » cimlenmek » boğure boğure » mart kapıdan baktırır kazma k » utopya » sırplık » beklenmediği umulmadığıveya c » goz boyamak » capsız » orakcılık » kaşıkcıkuşu » koken » azotolcer » kiraz receli » veya durduran parca komutator » gume gitmek » multeci » allah ın kulu » orman koylusu » def aten » dilli duduk etmek » ortadan kaldırılmasısiyaseti » katıla katıla gulmek » mur » fikir hurriyeti » uremek » sondurulmesine yardım eden kim » bu sıcağa kar mıdayanır » mufritlik » colleştirmek » mutedavil sermaye » kelime turu » cıl cil » punc » iki buklum olmak » dunya bir araya gelse »

kayış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_eş_anlamlısı nedir ve kayış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.