tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış eş anlamlısı

kayış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayış eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
rezili cıkmak » imanına kadar kısa soyleyişle » dikilip durmak veya kalmak » fırıldak cevirmek veya dondurm » horozdan kacmak » bayrak toreni » tıngır sac elim hamur karnım » munkesir » kaypakca » tum tanrıcılık » barca » gul » yoneliş » dayanım omru » kacırmak » bıcaklık » ruslaşma » bıcak silmek » gin » cekme » gule oynaya » uvendire » hucumcu » potikare » sure sonu » tunemek » torun torba veya torun tosun s » urban » pakistanlı » sebep mazeret » doşemek » kucaktan kucağa dolaşmak veya » muddet » goturmek » gucluluk » luzumundan fazla » cıkmak » ic tumce » guneş » tam adamınıbulmak veya tam ada » balıkcılık » kaynana olma durumu » trenckotlu » buyukluk hastalığı » kopruleri atmak » taayyun etmek » aslî nusha » coraklaşma » yasama donemi » yoresellik »

kayış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_eş_anlamlısı nedir ve kayış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.