tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış eş anlamlısı

kayış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayış eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ıt » kovanın ucuna yerleştirilmişme » doviz » yonerge » analiz » su yurumek » balıkcıyaka » kos dinlemek » mururiye » cozumleyiş » kucumseyiş » borusu tutmak veya ustunde » cember gecirmek » lâmbayıacmak » buyuksemek » iz duşumu » mecusîlik » sozluk bilimci » surukleyici » adamın iyisi alışverişte veya » ilk goz ağrısı » okleme » cevirmek » olmez otu » beberuhi » erincli » icler veya yurekler acısı » şimşek cakmak » gulme komşuna gelir başına » diz cokmek » catıştırmak » duz kap » muessiriyet » manuel » suzgeclemek » sus » soğuş » alcılatma » pırlangıc » tagayyur » fume » kafasına vur ekmeğini elinden » turkuaz » teşerruf etmek » cardak » japon sarmaşığı » yan yuzergiller » burnunu cekmek » ortenek » gepegenc »

kayış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_eş_anlamlısı nedir ve kayış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.