tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış eş anlamlısı

kayış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayış eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
şeylerden her biri tabaka » yuklem » burumek » ikiyuzluluk » duşkun » carptırmak » başbıcağı » gun dikilmesi » muteessif olmak » etut etmek » tecessum etmek » gelişmişcanlı » asitolcer » ciftlenme » sekendiz » teknik universite » bir cift » gluten » yorgan gitti kavga bitti » silip supurmek » burokrat » kamcılı » cepecevre » durtuklemek » bolumlerine konulan ağırlık » catır catır » bakkal cakkal » mercekten oluşan optik alet » cs » zararlıcıkmak » dovmek » ay orumceği » cekmek » mandallı uzerinde mandal bulu » cevri » korkutuk » amacsız » uzulmek » İsa yıkusturdu muhammed i mem » hint pirinci » uzerinde kalmak » cevirtme » duğun salonu » avarca » ucgensel bolge » puruzsuzluk » duşurmek » kuskus corbası » luks hayat » duşurmek »

kayış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_eş_anlamlısı nedir ve kayış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.