tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış eş anlamlısı

kayış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayış eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cok ayaklılar » eli dar veya eli darda olmak » uzun arac » yandan carklı » amerikan » ayrıbaşcekmek » cığırtmacı » rucu etmek » gulunmek » meydana dokmek » sacaklanma » muteferrika » mil cekmek » lâmadan oluşmuş arasına yerle » kız beşikte veya kundakta cey » oneze » sun » gecmiş » melul » gun veya belirli zaman aralıkl » muhtac » cekirdek » insan konuşa konuşa hayvan ko » yucelmek » olan kişilerin toplanıp toplum » catma » amerikan salatası » taşıolceyim » yer tutmak veya tutmamak » otobuscu » karikaturize » goz kamaştırmak » ictinap etmek » gunindi » cotiragiller » sur atli » ambulâns » para cıkışmamak » başkırılır fes icinde kol kır » dort başımamur » ortak yuklem » goz ardıetmek » oruc » sumuklu » acımlanmak » yukseltme » muteşekkir » cekince koymak » sonuclanmak » kan beynine cıkmak »

kayış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_eş_anlamlısı nedir ve kayış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.