tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış eş anlamlısı

kayış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayış eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tecavuz etmek » reomur » ozek doku » parcacı » fr » tel cekmek » silip supurmek » cenkcilik » keci komureni » ayağına veya bacağına gecirmek » sutsuzluk » slovenyalı » civi gibi olmak » gozunun onunde olmak » gomgok » ici vık vık fık fık veya pır p » kofte » dovmek » catkı » peşine duşmek veya gitmek » gun doğusu » gozemek » suclu » başından gecmek » cığrışma » ku » su dokmek » bunların arasınıdolduran ozek » kirecsiz » urkek » tatarsı » tıraşkopuğu » klorur » iceride olmak » pacavra gibi » esperantocu » calkantı » cıkarsama » kahpe dolu » ayıbınıyuzune vurmak » gulistan » sarı cok sarı » gozu gibi sakınmak saklamak ve » guzelce » eşeğini veya atını sağlam kazı » sudanlı » acıortay » goz kesilmek » zerre kadar olsaydı » itilâfcılık »

kayış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_eş_anlamlısı nedir ve kayış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.