tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış eş anlamlısı

kayış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayış eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
poker cevirmek » taze ot gormuşeşek gibi » figurlu » arslanın adıcıkmış cakallar b » aktualite » sıfırıtuketmek » genclik » ictenlikle » sektor » duzen » tore dışı » gozler onune serilmek » cağrışımlı » yonelik birbiri ile uyumlu am » samanlıgubre » m m » vido cekmek » serbestce » gorevsel dil bilimi » keşkulufukara » hareket » kırmızıcuruk » cırpı » deyip de gecmek » kıcına tekmeyi atmak vurmak ve » duzey » bağbıcağı » orta cağfelsefesi » gorsel işitsel » kekec » para cekmek » topceker » bayındır » cıkarma gemisi » celişik » dallanıp budaklanmak veya bir » iltimas etmek veya gecmek » gun » kult » gormek » kuru hasır veya kilim ustunde » kulucka makinesi » fiks monu » hesap cıkarmak » calışmak yapmaya kalkışmak » duzelmek » merak sarmak duymak veya salma » oteden beriden » toresel » ne hesaba gelmek ne de kantar »

kayış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_eş_anlamlısı nedir ve kayış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.