tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış eş anlamlısı

kayış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayış eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
moskofluk » koltuğuna girmek veya koltuğun » ileri uc » catı » canınıcehenneme gondermek veya » garniturlu » yara acmak » cekmek » kazanclı » mefruşatcılık » cebirsel formul » kahrından olmek » gore » canak » soğuşturmek » himaye etmek » munasebet kurmak » goz ucuyla bakmak » mahkemelik olmak biri başkasıy » mikro » korelmek » donum » akaclamak » muşahhas » kazak comelmesi » şuphe etmek » kapamac » bağlandığızincir arasına konul » cıkmaklık » yuze gulmek » yapma cicek » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » akca » cılgınlaşmak » u u » davranmak saygıgostermek soz » dort bir taraf veya yan » can cekişmek » nasip etmek veya etmemek » numayişci » capkınlaşma » daha bircok şeylerin yapımında » işdayıya duştu » musevvit » teehhul etmek » arnavutlaştırmak » olmayan kimse veya topluluk g » cirkefce » lopur » soze karışmak »

kayış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_eş_anlamlısı nedir ve kayış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.