tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış eş anlamlısı

kayış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayış eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cayır guzeli » cizgi cekmek » musaade etmek veya buyurmak » murur » podosuet » ak gun ağartır kara gun karar » kuru uzum » durdurmak » harc » bolumlerden her biri kolon » beklenmediği umulmadığıveya c » ci » başsavcıolma durumu » gorunguculuk » gecer » duşunceye dalmak » gurbuzleşmek » ses cıkarmamak veya etmemek » turev » civilenme » bıcak altına yatmak » duzluk » actırmak » sonuclandırmak » ote gun » ipin ucunu kacırmak » yuzukoyun » kraldan cok kralcıolmak » gune doğrulum » sacın ak mıkara mı onune duşu » guclu kuvvetli » lâcivert di » insan icine cıkmak » merak etme k kalın okunur » gerek gormek » uzerine » kısmeti cıkmak » komşu komşunun kulune veya tut » surpriz yapmak » kok komuru » yahudilik » calgıc » cekişmek » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » kemikcik » kecisakalı » uz » kacırtmak » buyutulme » secici »

kayış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_eş_anlamlısı nedir ve kayış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.