tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış eş anlamlısı

kayış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayış eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duz yuzeylerden her biri » girdisi cıktısı » bir yana dunya bir yana » cıkarayazmak » aşağıgormek » allah ın veya tanrı nın gunu » guzelavrat otu » orucsuz » olu sezon » oz eleştiri » icerlek » eksik cıkmak » kocancı » murtefi » malta humması » bufe » gozden gecirmek » mudahale » şuyu bulmak » pahaya gecmek » catır catır » nefesli calgı » secici » atıp veya atmak tutmak » cavdarsız » bıckın » zumrut » koyleşmek » ciceksimek » ga ge » gozu su icmemek » cıban başvermek » tirşe gozlu » şerbetcilik » kartca » donmek » bağırışcağırış » sağacık » su » acınsama » onde gelmek » gume » bukunmek » tatbikatcı » dokulmek » iyi gun dostu » goz kapağı » cay » calkantı » cağ »

kayış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_eş_anlamlısı nedir ve kayış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.