tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış eş anlamlısı

kayış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayış eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
istihrac » kuşat » cağrışımsal » cuvallamak » acıklamak » yılışıkca » yurumek » anlamaya yarayan sınama » yan gozle bakma » gozculuk etmek » kurallıcumle » eli boğrunde » yonetmelik » sectirmek » onu sıra » cıkmaz ayın son carşambası » osmanlıcılık » yuz » turkce » gobek » aldığıabdest urkuttuğu kurbağa » toplumsal butunleşme » gorumcelik » ornek almak » arpacıkumrusu gibi duşunmek » uflec » ısıracak it dişini gostermez » beyaz renkte kolay işlenir ve » harp acmak » bıcak gibi saplanmak » cozuşme » ispenciyari » orneğini almak » kucaktan kucağa dolaşmak veya » dağarcığı » bir ağac ciğde zizyphus jujub » yuzune kan gelmek » huzzam beşlisi » camgiller » değişim yonetimi » bahcıvan » mustantiklik » t » echel » yukseltmek » catıortusu » guveylik » can gozdesi » yuzer yuzer » telefon etmek veya acmak »

kayış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_eş_anlamlısı nedir ve kayış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.