tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış eş anlamlısı

kayış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayış eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mahkemelerinin adı » acınım » gurlemek » goz kuyruğuyla bakmak » gelenekci » hunkâr » yayla ciceği » alım elim » surtulme » camurlamak » sirkuler » amerikan bezi » surmek » catkılık » vekilharclık » lık lik luk luk » cepheden hucuma gecmek » sokmek » sus pus » soyleme » tutamac » surre alayı » ofkesi kabarmak » cokme » ultrason » gunah kecisi » surulmek » ikiyuzluluk » durzî » cubukluk » pocuk » cıpıcıpı » kıskanclık » işbolumu » gecişhakkı » duğumlemek » ust başı » dil oğretimi » olusu kandilli » susleyip puslemek » tunclama » minuskul » doşek » menengic » soya cekmek » ruslaşma » hareket » vucut vermek » gecmiş » colleşme »

kayış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_eş_anlamlısı nedir ve kayış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.