tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış eş anlamlısı

kayış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayış eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
surgulemek » işi e dokmek » belirtmek icin kullanılır » motivasyon » can can » hucum oyuncusu » kuşucuşu » ileri geri surulebilen sistem » hollândaca » ekmeden bicilmez » kul kole veya kul kurban olmak » dukkân » kulleme » fluorur » sunme » kursu başkanı » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » kanırtmac » ne gune duruyor » calışmak » olgun » ic plâzma » mac » kılıc gagalı » kıratın yanında duran ya huyun » actırma » ici erimek » statu » tıkaclama » onde gelmek » paldır kuldur » tunclaşmak » acılım » ucretlilik » inekci » ağzından baklayıcıkarmak » kendini vermek vurmak veya cal » orospu boreği » bulutcuk » atasozu » mustemirren » kuğu gibi » dort yuzlu » doner ayna » yuzu yok » grejuva » fırcalatmak » punez » edat tumleci » gonlu yaralı »

kayış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_eş_anlamlısı nedir ve kayış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.