tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış eş anlamlısı

kayış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayış eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
parşomen kâğıdı » kanun sozcusu » capsız » civit otu » kulâh » kapak bıckıcısı » cıkmalı » şımarıkca » kecilik etmek » varlıkta darlık cekmek » ıcı ici ucu ucu » kacmak » verilmesi ve bu sahipliğin bir » uremsel » ortusuz » gozu sonmek » tefekkur » uzak goruşlu » uc beyliği » icmek » kutuphaneci » kacan balık buyuk olur » boru kelepcesi » olcu » ıskarca » okuz soğuğu » kahpenin dolu » benim oğlum bina okur doner d » percinleşmek » mufekkire » cok yetiştirilen bir bitki hor » telgraf ciceği » hipotenus » cıpıcıpı » nervur » corek otu » carşaf » cekmek » taşıtcı » yonlendirme » cik » yezidîlik » gozettirmek » in hali » butikci » ha bugun ha yarın » duğum noktası » cakı » cekmeli » kelepceli »

kayış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_eş_anlamlısı nedir ve kayış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.