tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış eş anlamlısı

kayış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayış eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mutedavil » ayciceği yağı » alevîlik » guluncleştirme » ucmak » uzerine uzerine gitmek » sonukluk » dokuntu » yuzmek » amcamla dayım hepsinden aldım » kalite cemberleri » kopurme » oldurmek » capaklanmak » ucunda cezalandırıcıbir şey bu » uzumunu ye de bağınısorma » tuvit » ses cıkarmamak veya etmemek » ciftehane » vur abalıya » peşkeşcekmek » oğmek » civili » guney noktası » kurkculuk » gı gi gu gu » celikhane » harekete gecirmek » sovuşmek » damak unsuzu » dun cin olmuş bugun adam carp » ınc inc unc unc » kat iyet » temiz yurekli » ucayak » yuzlu yuzlu » gencleştirme » koylu » kukremek » hareket » liman cuzdanı » cicek yaprağı » govde » gulle gibi » alavere dalavere yapmak veya c » huccet » şeylerden her biri tabaka » cıkarma birliği » işin ustesinden gelmek » cok uluslu »

kayış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_eş_anlamlısı nedir ve kayış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.