tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış eş anlamlısı

kayış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayış eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hatırlatmak » koşe » ruşeym » boşatıp dolu tutmak vurmak » centmek » uretilme » cıplanmak » aktorluk » bir dilin kelimeleriyle duşunc » calkalamak » dikensi cıkıntı » buzgu » cıkmak » cevrik » lule » teverrum » mechulât » pozitif bilimler » uğur bocekleri » gluten tutkalı » tek yonlu yol » pekmezkopuğu » duzecleme » cerge » ecza cantası » kuvet » duşunup taşınmak » orneklendirmek » organizmaların oluşturduğu bir » adam adama savunma » ic » gencleştirilmek » duruma gelmek » akımınısağlama işlemi » hak yerini bulur veya hak yerd » ceşni tutmak » kılığına ceki duzen vermek » kuculmek » ucar kefal » kredi acmak » cakmakcı » cark etmek » icmeler » cozunme » goğusluce » ipi birinin eline gecmek » muteşekkil » ordovr » munhezim » isli kuf »

kayış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_eş_anlamlısı nedir ve kayış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.