tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış eş anlamlısı

kayış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayış eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
golgesiz » gucu gucune » yuzu tutmamak » teseyyup » uretilmek » cil » kupe ciceği » teleutce » kona goce » parayıveren duduğu calar » başına gecirmek » akıl var yakın var veya akıl » yarayan kuru ince yaprak » musrif » şeref unvanı » sonucunda ortaya cıkan ustun y » sıcankuyruğu » mustakil » giysi » vucut ısısı » cemrenmek » nesnelerin butunu » hapishane kackını » parcalarıgibi şeylerin tumu » mu » coğmek » yuruyuşe gecmek » akca » yurutme » gonder » kotuleştiriş » hatime cekmek » hurriyeti secmek » kellesini ucurmak » hippocastanum » rontgenleme » golet » koturum » kararmışve sertleşmişinsan der » rek » sun î kalp » uste cıkmak » kantara cekmek veya vurmak » zanaatcılık » cayır otu » parfumeri » koprulenmek » cakılı » murtefi » dışa donukluk »

kayış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_eş_anlamlısı nedir ve kayış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.