tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış eş anlamlısı

kayış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayış eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kambur ustune kambur veya kamb » kacımsama » civici » smacor » cakal armudu » boya koku » teeddup etmek » minor » guduk » neon tupu » feragat gostermek » armatorluk » secal » korfez » emekcilik » tok sozluluk » sokağa cıkmak » uluş » kızılcam » zerdecal » kopeğe atsan yemez » acılıştoreni » sutluce » percem » mizacgirlik » sozlu film » cobanlama » onluk » alt ust etmek » banliyo » zr » paraşut birlikleri » acık oturum » teşbihte hata olmaz veya olmas » soyleniş » ceyiz duzmek » bukturmek » cıkık » mudevven » buzulmek » akıllıduşununceye kadar deli c » cavuşkuşu » multezim » yucelim » imzayıbasmak veya cakmak » cizgili » alcıpan » gun batmak » gumbur gumbur » purtuk »

kayış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_eş_anlamlısı nedir ve kayış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.