tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış kelimesinin eş anlamlısı

kayış kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayış kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayış kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şohret » gonullu » matematikci » kultursuz » spiritualizm » omur » yuzeyleşme » kosnul » cıra » tamamen veya kısmen durması » ozel dil » acıklık » burumcuk » farisî » yureği dar » canavar duduğu » toskurtme » yuğruk » oğretmenlik » usta elinden cıkmak » selâmete cıkmak » guluncleştirmek » bir soyledi pir soyledi » ciğneme » uretim » gecirmek » teşebbus etmek » uclu » urduca » paraşutculuk » gozeneksiz » gevrekci » onemseyiş » bilinc akışı » u » cift kişilik » operatorluk » boynu altında kalsın » toprağıcekmiş » bardakcı » ekmekcilik » gozunun icine bakmak » odenekli » başım gozum ustune » lokma ciğnenmeden yutulmaz » yuvarlak unlu » kuzugobeği » uykusu kacmak » boyu boyuna huyu huyuna » allah ından bulsun »

kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.