tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış kelimesinin eş anlamlısı

kayış kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayış kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayış kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
etkilerle oluşturduklarıyer de » dallarından her biri » inmek » cavdarlı » işkembe corbası » don gomlek » yuksek perdeden konuşmak » ince gul yağı » arabankurdî » tasar cizimci » ipek boceği » cıkmaza sokmak » kan canağıgibi » kecilik » duğun evi » kuluckahane » hayra karşıolmak » suveyda » taaccup etmek » dovme » cinke » turkî » yonetmenlik » acmak » gecindirme » cıkmak » veya ağzının icine bakmak » kocu » acem halayı » alıc » nasrettin hoca nın turbesi gib » kalıplarla desen yapılmışbez » icirtmek » calımcı » inşaat civisi » nohut oda bakla sofa » calkalamak » cop sepeti » kutleşmek » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » ağzıyla kuştutsa » pic kurusu » kus » kabuk bocekleri » cozelti » gonder » doşeme » beytulmal » kucuk gormek » buzulme »

kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.