tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış kelimesinin eş anlamlısı

kayış kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayış kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayış kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guvendiği dağlara kar yağmak v » ceşitlilik » yuk » ceşitli ogelerin perde aksesu » aktorluk » girişim olcme » biokutle » kacmak » dağdağa kavuşmaz insan insana » cıkartma » sungulenme » pirinci cok su kaldırmamak vey » pacalı » canak yaprağı » cift dikiş » maksat gutmek » hititce » yukseklik » canından bezmek veya bıkmak u » hukumluluk » toprak cimento » yukseltgenmek » yangınıkoruklemek » tenceresi kaynarken maymunu o » mahagoni » ansiklopedik sozluk » namertce » guclendirici » orklemek » mısır tavuğu » eskulâbî » tesalup » ecel geldi cihana başağrısıba » zuppeleştirmek » evic » direksiyona gecmek » anten yukselteci » centik » kece kulâh etmek » fritoz » konferanscılık » cıkrıkcı » kazın ayağıoyle değil » surfe » bulunan bolum kafa ser » bağbıcağı » cevirici » uzere » surup gitmek » caker »

kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.