tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış kelimesinin eş anlamlısı

kayış kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayış kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayış kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kustere » gucu gucune » tullenme » butuncul » sozu ağzında kalmak » mucellithane » gecmek » doğaustuculuk » soğme » oho » onunde ardında gidilmez » taktikci » aklında olsun » oz » geciriş » ya herru ya merru » ucarı » calkatma » komurleşme » celik » cıngırakcılık » muzik » ucuz atlatmak veya kurtulmak » buzul cağı » kacakcılık » gorevli kuruluş » kovuşturma acmak » tum kirpikliler » cat etmek » bir goz gulmek » yukseltmek » oğle yemeği » duzgu » tazıya donmek » gulle » um » zatulcenp » boşkume » ari » cetin ceviz » bibliyotekci » borc altına girmek » ahlâkcılık » bolu » cıkıntı » hayvanın sebep olduğu hastalık » cıtır cıtır konuşmak » muşir » dağdağa kavuşmaz insan insana » ozenc »

kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.