tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış kelimesinin eş anlamlısı

kayış kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayış kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayış kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
benzine kan gelmek veya benzi » cift desimetre » icin » onune gecmek onune gecmek » gozu tok » baha bicmek » dovizzede » nefsi mudafaa » cenekli » cay » cozumleyici » catır catır catlamak » hukûmet etmek » kolacan » bıcak gibi kesmek » gıybetci » gonulden ırak olmak » set cekmek » yedigir » calık kavak » uzgoren » muhim » her biri mesame » icmeler » yakayıele vermek veya vermemek » puruzlenmek » kavga cıkarmak » icerme » duğumsuz » muşebbeh » dedektor » baştan cıkmak » zulum gormek » ciseme » ikiyuzlu » gozunun bebeği gibi sevmek » kacgoc » uzengi kayışı » lutfen » ayran gonullu » koşeli ayrac » başka bir gune zamana erteley » comak sokmak veya koymak » yabancıgelmek veya gelmemek » kuşmu konduracak » okul cocuğu » baltık dilleri » hava kure » rejisorluk etmek » bir daha yuzune bakmamak »

kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.