tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış kelimesinin eş anlamlısı

kayış kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayış kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayış kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
catışma » kahpe dolu » allah selâmet versin » oğureceği gelmek » ahu parcası » tahta goğus » koşe penceresi » belirten kural » ucgensel bolge » oğutmeye yarayan dişlerin orta » cirişci » iyiye cekmek » celme » kundakcılık » ayrıbaşcekmek » oruc acmak » gecirme » herkesin yararlandığı » alımlıcalımlı » cuhacılık » carpışmak » duzlem » değiştirgec » sulfitleme » sınıfta caktırmak » teverrum etmek » yararlanarak yasalar cıkarmaya » bey mi yaman el mi yaman » tohumu dokulmek » obur dunya » oğrenci » gocurmek » goresime » pabucsuz » gozleri cakmak cakmak olmak » somurgeleştirmek » fıcı » cozulmek » turk aksağı » cayır » birbirinin ağzına tukurmek » gorev » guvercinlik » urat » kambersiz duğun olmaz » catışılmak » brahman » acalya » congul » ciziktirmek »

kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.