tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış kelimesinin eş anlamlısı

kayış kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayış kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayış kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
barutculuk » baltasıkutukten cıkmak » sessizliğe gomulmek » yeni dunya aslanı » cozmek » suslenmek » tenasup » buken » metalurji » cılgın » bocekciller » sozel » sonradan gormuşluk » cift » kıratınıolcmek » bir kızıbin kişi ister bir ki » pek cok » kurulu duzen » oğrenim belgesi » allah ınıseversen » busbutun » koruk luferi » ufunetsiz » hangi biri » tepegoz » kulliyen » atolye resmi » sudan tavuğu » duzelti » ozel hayat » cince » secimlik ders » rehber oğretmen » sovup saymak » cığırtma » ruh otesi » aktor » eskimo » afişci » kolemen » surumsuzluk » kan kusup kızılcık şerbeti ict » cark cevirmek » hâk ile yeksan etmek veya olma » gergedan boceği » slavist » gonderi » cağrıcı » tanıdık cıkmak » yontemli »

kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.