tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış kelimesinin eş anlamlısı

kayış kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayış kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayış kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mururiye » cem an » ucsuz bucaksız » govel » goyunme » orneksemek » humayun » aralarından kara kedi gecmek v » donuşturucu » cs » dustur » kac para eder » art damak unsuzu » ankesorlu telefon » sumbulî » cıtlatılma » yuk » gozu gormemek » mustevi » eylul » avurdu avurduna gecmek » soğutlu » goc » cozmek » bac » dorttek » geri cevirmek » babam » musakkafat » sutre » veya ozel kuruluşlarca odenen » İskambil destesinde maca dizis » ahıra cekmek » sucuğunu cıkarmak » merak etmek k kalın okunur » ackılama » takla atmak veya kılmak » goz alabildiğine » dalkavukca » peygamberokuzu » sumkurtmek » eşgudumcu » duşkunu » karalâhana corbası » oğul balı oğul arılarının yap » lâmbayıacmak » suclandırma » dustur » tutuşmak yanmaya başlamak » dunyayıtoz pembe gormek »

kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.