tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış kelimesinin eş anlamlısı

kayış kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayış kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayış kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goruşmeci » gutmek » cerceveleme » guduk » şişe » teslim tesellum » harcamak » munfail » nevruz bayramı » kılık kıyafet duşkunu » hapcılık » girip cıkmak » mahrut » koturumluk » sofra ortusu » kanarya ciceği » yukletmek » yuk gemisi » cıkartma » akma hancer » ordekbaşı » yuksuk makarna » soz veya lâf duşmemek » geri cevirmek » uzum pekmezi » aile bahcesi » ozleştirmecilik » bazıdingil doner bazıteker » goz kırpmak » bağlık bahcelik ği » icine etmek » camurlaşmak » ordek » doğru cıkmak » husnuhat » nufus kâğıdı » haricten gazel okumak veya atm » calımcı » havuclu kek » şohret bulmak veya kazanmak » yoneylem araştırması » corba etmek » gonul avlamak » mut a » revu » sığırtmac » caltılık » buklum buklum » rovanş » kitapca »

kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.