tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış kelimesinin eş anlamlısı

kayış kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayış kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayış kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
camaşırhane » capaklanış » tebessumlu » davranmak saygıgostermek soz » başlangıc tutmak » oz tahta » cıkıntısız » cıtır pıtır » yakıacmak » rumlaşma » pic etmek » para cekmek » metal parca » gumletme » fransızlık » catlak » ucretlendirme » copra » gosterge » bolutlenme » insan ayağıdeğmemişveya basmam » balcık » kurdî » suit » denize cıkmak » allah selâmet versin » fuzen » koftun » incelenmesi muşahede » kucuk minder » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » alacam » bol kepce » cevirici » kor bağırsak » spinosum » organize suc » otumluluk » trockicilik » guneşyanığı » kokertmek » vucuda vermek aşıyapmak » yukselme » korler mahallesinde ayna satma » macasına mecesine » subek » yapmacıktan uzak duzgun anlat » cevre acı » yırtıkca » ozet »

kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.