tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış kelimesinin eş anlamlısı

kayış kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayış kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayış kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ısıtıp ısıtıp onune koymak » civi kesmek » ıt » kaclı » dokmek » gercekustucu » yoneltmek » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt » fetvayişerife cıkarmak » ciğeri parcalanmak » yuha cekmek » mufrit » cumbuş » sıctıcafer bez getir » zuppece » ruzgârlık » parmağınıaramak birinin parmağ » yarayan kuru ince yaprak » rontgenlemek » rebiyulâhır » toplu goruşme » tırpandan gecirmek » mahmur ciceği » vakıf durumuna getirmek » inekcilik » cıban ağırşağı » olusu ortada kalmak » secmen kutuğu » umidi sonmek » tava boreği » mukedder » ovur » icyağı » borc altına girmek » duğumunu cozmek » oksitler veren madde maden » dokmek » sapsarıkesilmek veya olmak » goze » tukuruk » urkek » dayalıtahta kalas » şapcılık » corbacı » guven oylaması » teveccuh gostermek » bilincli » ceyrek son » urkuntulu » munezzeh »

kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.