tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış kelimesinin eş anlamlısı

kayış kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayış kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayış kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıkarılmak » gorenekcilik » kopuksuz » tecrube » gocurmek » oburku » Şafiî kopeğine donmek » kudum » munasebetli » bıcaklamak » tatlısoz » ıskatcı » ic merkez » uz » bağa bak uzum olsun yemeye y » suc » taşboceği » aracla yakmak » rengi atmak kacmak veya ucmak » ordek balığı » kapıyıgostermek » kanavice » kediye peynir veya ciğer ısma » meydana cıkmak » capa » kulceleşmek » ayağına celme takmak » cokuşme » tebaruz etmek » erendiz » kandilli kufur » cıngıraklı » percinleniş » sinus » oklava veya baston yutmuşgibi » şansolyelik » nahiye muduru » himaye etmek » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » yahudi » acılıp sacılmak » bilincsizlik » coğullaştırmak » tumsekleşme » kucukbaş » eşbicimlilik » glâyol » soylemek » insanustu » acık »

kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.