tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış kelimesinin eş anlamlısı

kayış kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayış kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayış kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dağınık gozenek » kaşgoz işareti yapmak » supruntu » gozunu acmak » etut » bula bula bunu onu bir şeyi » kufuv » suc işlemek » inzivaya cekilmek » haraccılık » lektor » boğuruş » değer duşurumu » potasyum sulfur » carpmak » ağacsız » kor kadı » kok mantar » bir nesneye kece gecirmek » pabuc » eğri yuz » herkesin gonlunde bir aslan ya » halkcı » yalan dunya » şoyle boyle » tavukpencesi » İzmir koftesi » gurultu » brulor » genişacı » onun icin » uzun sivri kumes hayvanların » gece kulubu » bağıtcı » yureklendirme » muessese » kapanmak ortulmek » ulu » cakıntılı » iki eli birinin yakasında olma » kelepceleme » mehmetcik » cakır » karagozculuk » yapmaya yarar » şerit » İcra ve İflâs hukuku » konsul » somurmek » av kopeği »

kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.