tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayış kelimesinin eş anlamlısı

kayış kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayış kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayış kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kayış kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gun durumu » denizgulu » icirilme » butunlenmek » bir deli kuyuya bir taşatar k » dilli duduk » cekmek » duduk » zuhrevî » kus » karşıtı » yuz kaplama » dunur gezmek » sumuklu » unsuz duşmesi » cekirdeklenmek » toplumsal cozulme » coriandrum sativum kara kimyo » cemrenmek » guzergâh » birleşikgillerden kok sapları » cok uzun uzun sure uzun olar » parca » illustrasyon » culu duzmek veya duzeltmek » sosyal guvenlik » kedi veya eti ne budu ne » ses yonetmeni » yazboz tahtasına cevirmek » ustun zekâ » on parmağında on huner veya ma » ipini cekmek » sesci » kritik » kendi havasında gitmek veya ha » mufessir » rızkınıcıkarmak » gecmek » ucuk » inkâr etmek veya inkârdan gelm » gosteri adamı » kaca kac » kararmışve sertleşmişinsan der » ceza cekmek » cift dikiş » duzeltmek » duzenbazlık » memleketcilik » kılık kıyafet duşkunu » gozu acık »

kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve kayış_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.