tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayık eş anlamı

kayık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayık eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayık eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kayık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
catal zıpkın » oburku » bir kol cengi olmak » tm » ciftelenmek » yeteneği maharet » ulfet » dokuntusuz » okuz » yukselti » alı eli » oksuruk tıksırık » cağrıcihazı » olusu kınalı » luks » olcmek hesaplamak hesap etme » kumuk » tuccarlaşmak » goz taşı » celikleştirme » arnavutlaştırmak » icin kullanılan boru oluk vey » mukevvenat » cevrileme » rantcı » cağrı » piyasaya duşmek » mitralyoz » cağlayık » elden duşme » baskul » ağzınıbıcak acmamak » cuhadar » hırdavatcı » gozlerini fal taşıgibi acmak » doşeğe duşmek » kok salmak » gun atmak » tebeddul » oyuncakcılık » duzem » altayca » organların her biri » caresine bakmak » tuyu bozuk » u » cekelez » ornek » kotek » kutuk »

kayık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kayık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayık_eş_anlamı nedir ve kayık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.