tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayık eş anlamı

kayık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayık eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayık eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nobet » cizmeli » makineli tufek gibi » kamcılaşmak » duzme » bolunmez » cengel ceneliler » kacmak » seyrekce » kat î olarak » cakıntısız » sarılgan govde » pilâvdan donenin kaşığıkırılsı » pacalık » dehşet sacmak » lâyık gormek » su uyur duşman uyumaz » yuruk aksak » serde var » gozu tutmamak » mubarek » cirkin » tatil koyu » kosnu » bayrak toreni » sac sakala karışmış » zevkinde olmak veya zevkine ba » domuzdan bir kıl cekmek veya k » dovdurulmek » uc nalla bir ata kaldı » duşkunleşmek » bin bir ayak bir ayak ustune » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » kulağına calınmak » cektirme » başının caresine bakmak » fotr » boynuz kulağıgecmek » kocan » uyku basmak veya bastırmak » cığduşmek » mahkeme aracılığıile mal ve mu » guvenlik » cepelli » teslimiyet gostermek » civit mavisi » yetkili yargıc » butuncul » katılmasıya yapılan secim » patlangıc »

kayık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kayık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayık_eş_anlamı nedir ve kayık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.