tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayık eş anlamı

kayık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayık eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayık eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kayık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bacasıtutmek » ucurtma » ağaclık » moğol » plâstikten arac » cabalanmak » el elin eşeğini turku cağırara » ilişkilerin butunu iktisat » ceşmibulbul » kalleşce » birinden buz gibi soğumak » cevirici » sukûn » mutemmim » ucuklaşmak » duğun alayı » x ışınlarından yararlanılarak » kamcılama » sessiz yuruyuş » kacak » tercumanlık » burnunu cekmek » lâcivert di » ceza cekmek » gozunu hırs burumek » buddhizm » goturmek » gurgengiller » kafatascı » eltieltiyekustu » arnavut » erincli » uzumlu » ikametgâh ilmuhaberi » dumencilik » goreceli » vakit oldurmek » turetme » birbiri ustune gelmek » geciş » talip cıkmak veya talibi cıkma » rastık cekmek » ilgecli » yonetmen » fluoresan » soz veya lâf aramızda » haymana okuzu » tanrı nın gunu » moskof toprağı » denizguzeli »

kayık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kayık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayık_eş_anlamı nedir ve kayık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.