tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayık eş anlamı

kayık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayık eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayık eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kayık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
oncelik » copsuz uzum » kureyici » her yiğidin gonlunde bir aslan » buryancı » maocu » karahanlı » korluk » cılgın » imanıgevremek kısa soyleyişle » carpma » yonelik birbiri ile uyumlu am » curuk veya curuğe cıkmak » gıcırıbukme » kulfetsizce » celişiklik ilkesi » surrealist » kulâhlı » sulfamit » ucurum » muruvvetini gormek » hamaratca » sun î solunum » uzgun » ne hesaba gelmek ne de kantar » cıkmak » ici acılmak » saik » kudum » coplenmek » gonyeleme » orneklem » cekiştirici » kor boğaz » icini dokmek » fransızca » donuş » congul » ismi cıkmak » ayaklarının veya ayağının ucun » boşluk » yorgunu yokuşa surmek » akşamın işini sabaha veya yarı » comleklemek » surtunme » purtelâş » bayrakcı » tutmek » supurgecilik » ovmac »

kayık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kayık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayık_eş_anlamı nedir ve kayık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.