tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayık eş anlamı

kayık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayık eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayık eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guc » cala kamcı » yuzsuz » dayak kackını » tutuşmak yanmaya başlamak » oğrenci belgesi » celik kalemi » traktorcu » allah tan umut kesilmez » ultramodern » puan almak veya kazanmak » kortizonlu ilâc » hıckırık tutmak » şofor ağzı » cirişci canağı » ceşnici » calyaka etmek » gidişdonuş » nane likoru » olcmede kullanılan alet » keramet buyurdunuz veya kerame » cozulum » başıgoğe ermek veya değmek » catanacı » icin icin gulmek veya gulumsem » nesic » cuvallamak » cağrıştırmak » ozge » mulkî » on bilim » şukur » fak fuk fonu » nukleoprotein » kuafor » beklenmediği umulmadığıveya c » yengec donencesi » kar ciceği » karadeniz de gemilerin mi batt » ozenli » yureği pek » beyin gucu » cok yavaşişyapan cevik olmaya » dil surcmek » kokenli » saatci » surekli » fesatcılık » dondurulan ince uzun ışık ara » cakşır »

kayık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kayık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayık_eş_anlamı nedir ve kayık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.