tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayık eş anlamı

kayık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayık eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayık eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
nesne » teadul » donuşturulme » kucuk caplı » muhre » ana cizgi » muzik » ovuş » ustune sevmek » suryanî » cesaret gostermek » yanık ruzgâr » ciceklemek » orumcek » gomlek » sac sakal ağartmak » operator » gostermecilik » tıkaclama » gonen » kakır kakır gulmek » yuzunden okumak » meydana cıkmak » fesat karıştırmak veya fesat c » surgun » citileme » ic salgıbilimi » hucum oyuncusu » dinamitci » duzenleme işleri » duzenli ordu » duzenleme işleri » cıkmalıtumlec » mutlakcı » on secici » surmek » gozlerini devirmek » eli cabuk » gulunmek » munafık » boluşmek » otme » diktator » şeriatcılık » duzenleme ve filme aktarma işi » musavatsızlık » icin kullanılan boru oluk vey » cift dikiş » cokbilmiş » toretanımaz »

kayık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kayık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayık_eş_anlamı nedir ve kayık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.