tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayık eş anlamı

kayık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayık eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayık eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kayık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bulunduğu yer basamak » anglosakson » uşuntu » ortuşme » kucuk gezegen » yol gostermek » carpıcı » catlamak » ozenc » gosterme sıfatı » serde var » gozum cıksın veya kor olsun » veya dokunmuşpamuktan yapılan » ruzgârlama » duzulmek » santrifujor » bircoğu » yuzu asık » ense koku » yuruk semaî » durdurmak » berber dukkânı » kâğıt yapraklarından her biri » otme » pestilini cıkarmak » rayic » belini doğrultmak veya doğrult » donuşturmek » cıkılan catkı » ic odun » percinlemek » taharruşetmek » ata et ite ot vermek » cucuk » ayrılmışalan » ağacsız » nakşibendî » suclamak » kozlemek » benzi ucmak » na » uzum » iki ahbap cavuş » one almak veya alınmak » gurultu cıkmak » mertce » suslu uslûp » dol doş » ataturkcu » kuşak dolama bağlama kemer »

kayık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kayık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayık_eş_anlamı nedir ve kayık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.