tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayık eş anlamı

kayık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayık eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayık eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mudevvenat » akompanyator » yuzu asık » duşlemek » kart cıkarmak » temerkuz » orgulu pilâv » yerinde su cıkmak » kalcasız » dondurmek » keyfinden bayılmak veya dort k » bekcilik etmek » sokel » ic » el etek opmek » donuşum » lehce » kukurtlenme » gozu kor olsun » entipuften » akşamdan kavur sabaha savur » turedi » aku » lutufkârlık » duzine » buyuk kan dolaşımı » cevabıdikmek veya dayamak yap » ortaya cıkmak » selulozik » surundurme » bolu » ısıolcer » muziklendirmek » akca yel » dillerde dolaşmak veya gezmek » cıkmak » dikenli yuzgecliler » boluntuler » bayrak acmak » kıyamet mi kopar » otumlu » surdurumcu » bir yakadan başcıkarmak » kutinleşme » soku otu » canak uzengi » bir dilin kelimeleriyle duşunc » dunden olmuş » sondurmek » ocbe »

kayık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kayık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayık_eş_anlamı nedir ve kayık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.