tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayık eş anlamı

kayık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayık eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayık eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
urkunc » muruvvetli » kiraz receli » acığınıkapatmak » gureşci » darac » sah cekmek » izine donmek » rotar » ademimerkeziyetci » gozunun onunde olmak » soğulmek » duzen » birinin canına ot tıkmak tıkam » ış iş uş uş » eşitci » majuskul » gun gibi acık » pacasız » uzerine varmak » oncesizlik » temerkuz kampı » sunmek » cakırdoğan » estetikci » afrikalılık » kucuk dilini yutmak » aklının koşesinden gecmemek » catıkirişi » kulce » cıkışhakemi » koklendirme » cocuksuluk » ozleşme » kuru uzum » donek » on alım » soz anlayan beri gelsin » acıklanan » calkağı » mutalâa » berat gecesi » ozge » tekme atmak veya tekme vurmak » papirus » fransız » imalâtcı » coğaltıcı » nez etme » hintli »

kayık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kayık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayık_eş_anlamı nedir ve kayık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.