tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayık eş anlamı

kayık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayık eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayık eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kayık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
arasıhoşveya iyi olmamak » cember gecirmek » istencsizlik » ictihat » ote beri » duzguncu » hamel » tezahur etmek » yore » kutletmek » kantarlıkufur » cocuktan al haberi » cıkmak » başaşağıduşmek » imtizacsız » soyleniş » balcık » boru değil veya boru mu bu » zarfcı » humanist » suvari » bir duziye » duduk makarnası » sebze corbası » eski tufek » hem kacar hem davul calar » boyle » olu dalga » suntırac » akşamuzeri » kulube » turkolog » devam etmek veya ettirmek » cengel sakızı » zararına kazanc sağlamak » dokturmek » nufus » sozlukcu » odu kopmak veya patlamak » yuzdurulme » acmaza duşmek » gobeğini kesmek » uckâğıtcılık » sen sağ ben selâmet » beyin ucgeni » butunu hars ekin » kâkullu » duzulme » cevre yolu » pencuse »

kayık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kayık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayık_eş_anlamı nedir ve kayık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.