tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayık eş anlamı

kayık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayık eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayık eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sonuclanış » dışında kalan bir veya birden » buyusel » odenekli » konsantre etmek veya olmak » ucuzleme » gudumcu » ara acmak » midesi almamak kaldırmamak ka » İcine karışan demir hidroksit » uzun unlu » kazık kok » boyu bacadan mıaştı » rab » buzdurmek » mis uzumu » cekmek » tesettur modası » lw » donem » acıkta bırakmak » yuze cıkmak » doner » aman allah allahım » ankara kecisi » maoculuk » catma » koturum » gecicilik » gok gurultusu » ucretsiz » yaşıyerde veya toprakta sayıla » banko gecme » gozu kor olsun » kullanılır » ateşi cıkmak veya yukselmek » it surusu kadar » gunu yetmek » ağzının tadınıkacırmak » gosteri adamı » ekmek opmek » kunde » arkasına duşmek veya takılmak » cini murekkebi » coğalmak » borc » duasınıveya dua almak » boldurme » ıtriyatcı » mani duzmek veya yakmak »

kayık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kayık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayık_eş_anlamı nedir ve kayık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.