tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayık eş anlamı

kayık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayık eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayık eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağız yer yuz utanır » odunu koparmak veya patlatmak » inatcı » lık lik luk luk » ozlenmek » cengucegane » sozunu esirgememek veya sakınm » hırsıza yol gostermek » ufak capta » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » buyuksemek » mukeyyifat » duğun bayram etmek » buruk » para donmek » sonuc niteliğinde başka bir bi » korelmek » cırpıntı » bilgili » yunan » ozdeşlik » boşcıkmak » bakar kor » cumle bilgisi » yarıacık ceza evi » murekkep balığı » duğun pilâvıyla dost ağırlamak » parcalara ayırmak » guvensizlik » durtuşturme » cimmek » soz kaldırmamak » yerden yere calmak » ciftelenme » orneksemek » muhlik » mulevves » sublimleşmek » kriz yonetimi » acınım » demokles in kılıcı » tezkiyesini duzeltmek » kılık kıyafet duşkunu » maktul duşmek veya olmak » anadan gorme » aylıkcı » surgun » soz cambazlığı » duşleme » tuberkuloz »

kayık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kayık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayık_eş_anlamı nedir ve kayık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.