tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayık eş anlamı

kayık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayık eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayık eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
haber gondermek » taşcıl » gumleyip gitmek » lak lek » tersane kethudası » polemiğe girmek veya girişmek » yucelme » gozenekli » icine sokacağıgelmek » sinus » madalya toreni » ala ele » barut kesilmek veya olmak » gecmişleri » kor şeytandan bulmak » parcacık » bulutcuk » artcı » uflec » kahrolsun » nasip etmek veya etmemek » mutedeyyin » askıya cıkarmak veya cıkarılma » denize duşen yılana sarılır » uflec » ruesa » oncul olmak » cimlenmek » unvanı » genel kutuphane » dayanıklıbir orman ağacıquercu » yonlendirme » alcılanma » esperantocu » kuru yuk » ceşitli » turkluk » oncesizlik » olumsuz cumle » algıbıcağı » koşe » turev » murur » lâf veya soz altında kalmamak » surgun » lr » top surme » sus » ustun » topal eşekle kervana katılmak »

kayık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kayık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayık_eş_anlamı nedir ve kayık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.