tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayık eş anlamı

kayık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayık eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayık eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
soluğu kesilmek veya tutulmak » yuzu olmamak » arpcı » ecel geldi cihana başağrısıba » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » değişen arac » direksiyona gecmek » yurekler acısı » ozel » pişekâr » cifte » am em » goverti » sureduran » duz yuzeylerden her biri » tumamirallik » orumceklenme » dokme veya taşıma su ile değir » odunc alma » ust cene » oyle veya oyle yağma yok » vezikul » filozofca » acılım » calınmak » matematikci » dişdamak unsuzu » capraza almak » odunleme » cıkarınıtepmek » eline duşmek » deliye her gun bayram » marketcilik » cavuşkuşugiller » tayfolcer » butunu hars ekin » kukumav gibi duşunup durmak » kerem buyurun veya eyleyin » ukraynalı » havaya ucmak » ucretlendirme » mukavemetci » kıvrakca » kuru ceşme » yuzbaşı » cın » acığa alınmak » kucuk kumru » şeytan gecmişgibi » gomuş »

kayık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kayık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayık_eş_anlamı nedir ve kayık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.