tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayık eş anlamı

kayık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayık eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayık eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dışa donuk » gun » cilingir » kapalıbolge » duvar cekmek » istifci » lokoz » sozu kesmek » taşattın da kolun mu yoruldu v » dili donmemek veya donmek » belirtilen bolum » gobek bağlamak veya salıvermek » gozlerini bitirmek » komurleştirilmek » oltu taşı » muzaheret » od » patates puresi » doner kapı » sublimleştirme » gelen gecen » teamul » boldurmek » sut otugiller » inmek » oldurucu » cizgi » capraz ateş » koy koy » gecişli » tesellum » bolumunden her biri sezon » ciltcilik » rencper » cavdarmahmuzu » yurumek » arnavutlaştırmak » hıckırtmak » beli bukulmek » calma » ic acıcı » ceyreklenme » bavyeralı » antik cağ » yardımcıyargıc » od » caylakca » odunu koparmak veya patlatmak » canıağzına veya boğazına gelme » tam adamınıbulmak veya tam ada »

kayık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kayık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayık_eş_anlamı nedir ve kayık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.