tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayık eş anlamı

kayık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayık eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayık eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kayık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
başak bağlamak veya tutmak » gelsin veya gelsin gitsi » salcalık » kokten cicekli » duzgulu » gozunu hırs burumek » eliyle koymuşgibi bulmak » tetik bulunmak veya tetikte bu » kufuv » acar » duşunce » gormediğe donmek veya gormemiş » surec » hava duzenleyicisi » tunemek » goturmek » koknar » kamcıkuyruk » agrandisor » gonlu kaymak » İslâm dininden olan kimse » orgu » tatil koyu » lokosit » ince karton parcası kartvizit » gecirmek » yarım elmanın yarısıo yarısıb » gorelik » mirac » guvence akcesi » yapmacık guluş » adaptor » catal aşı » dikiz etmek veya gecmek » suryanî » bir nesneye kece gecirmek » cilek » cala kaşık » ceyrek » oksuz » rumen » ayıkla pirincin taşını » hevesi kursağında veya icinde » ozlemli » mel un » kıc atmak » gun » kader talih » kucukluk » yureği serinlemek »

kayık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kayık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayık_eş_anlamı nedir ve kayık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.