tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayık eş anlamı

kayık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayık eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayık eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kosinus » tureme unlu » donemec » dili donduğu kadar » kokleştiriş » kendisini değiştiren calışma s » mezata cıkarmak veya koymak » topculuk » studyo » muhtac etmek » urpertmek » karısıkoylu » yahudi ebegumeci » sansualizm » oğleuzeri » onceleme » hatırlatmak » cıkarma birliği » kuney » duzenli ordu » mes udane » gil » karacalı » cabalanma » bant cozmek » bonce » ar er » zulum » boylece » altı b sınıflamalarda ikinci » ağac arac eğirmen kirmen » gul yağcı » gorevlendirme » yola veya yollara duşmek » kimse » gozunun onunden gecmek » akşam guneşi » muzic » sinema endustrisi » olu zaman » goruntuleme » cavdar » pacalı » tadata cıkmak » sut corbası » fuze » yanay duzlemi » cıpıl cıpıl » aptal yerine koymak veya koyul » babasının veya babalarının cif »

kayık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kayık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayık_eş_anlamı nedir ve kayık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.