tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayık eş anlamı

kayık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayık eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayık eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kayık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
icin yaptığıhazırlık calışma » koyuvermek » cocuk oyunu » âlemin ağzıtorba değil ki buze » literatur » korfezcik » keyfinden bayılmak veya dort k » gucune koşmak » hırtlambasıcıkmak » ipekci » fırcalanmak » torellik » anglikanizm » sumuk doku » goz var izan var » paraşutlu » carpmak » tuzel kişi » genellikle orduda veya yatılıo » kopek uzumu » buyukseme » teamul » gozden kaybetmek » orakcı » bir ceşit sıkıştırıcıalet » yukseklik korkusu » etmek » tumeller » yahudi » muvezzi » fluorışıl » cenk » kopru » calıgibi » deli raziye gibi » muzahrefat » net ucret » torel » yuk arabası » muteradif » malûlluk » benlikcilik » nakşibendî » catlayış » girintisiz cıkıntısız » turt » goturmek » daraya atmak veya cıkarmak » gormek » cağrışım »

kayık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kayık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayık_eş_anlamı nedir ve kayık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.