tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayık eş anlamı

kayık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayık eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayık eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kayık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
rukuş » bahcesi » gecme » İskocyalı » garnizonlarına ve bu duzeydeki » sınır cekmek veya cizmek » guclendirilmek » icimli » omrune bereket » guzlek » hristiyanlaşma » kumeleme » uzerinden dokulmek giysi icin » cifte » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » celmelenmek » mutereddit » yuha cekmek » modasıgecmek » tunel » bağımlısıralıcumle » comeltme » ulke » acışkonuşması » kokensiz » olmek » boynunu bukmek » tel orgu » iyi gun » ihracatcı » boburlenmek » tır » gullu » kombe » donulmek » pek soylemek » basma alım satımı » cizi » carık » başdondurucu » ozden » harac » imparatorice » duşuncesizlik » tohumu dokulmek » tuylu meşe » anadan yeni doğmuşa donmek vey » duztaban » cağcıllaştırma » dort goz bir evlât icin »

kayık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kayık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayık_eş_anlamı nedir ve kayık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.