tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayık eş anlamı

kayık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayık eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kayık eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kayık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dunya başına yıkılmak » adıgecmek » tulûatcılık » fırıldakcılık » cimdik » sepetci » husnuniyet » beraberlik muziği » olcuyu kacırmak » halay cekmek veya tepmek » genizden konuşmak veya cıkarma » mundemic » maltız » cıkmak » redaktor » celik gibi » gormediğe donmek veya gormemiş » mustağni » dumenine bakmak » istismar etmek » dort koşe olmak » arac ve gereclerle donatma » saban surmek » ses seda cıkmamak » tekaudiye » bucak bucak kacmak » kopure kopure » acıortay » calısupurgesi » carktan cıkma » figur » hurmetli » avurt satmak veya avurt zavurt » ismi gecmek » tevatur » inmek » kem goz » ozsel » gozu dumanlanmak » surgulu » tereddutle » ustun zekâlı » cırpıcı » deli kızın ceyizi gibi » cozulme » ahretini yapmak veya zenginleş » tekcilik » teslimiyet gostermek » runik » cevirtme »

kayık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kayık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayık_eş_anlamı nedir ve kayık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.