tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayık eş anlamı

kayık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayık eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayık eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kayık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozettirmek » icki masası » koşeli ayrac » kac para eder » kokunu veya kokunden kazımak » suc işlemek » soğutlu » şovalye » ca » libyalı » acmak » ilmuhaber » sen bilirsin veya siz bilirsin » hoşca » akıl yurutmek » bukucu » duşeş » pence » once » guzaf » otturmek » sur at » ustunde toplayamayan gafil » servis otobusu » kacan kacana » muzik odası » pahaya cıkmak » cicekleme » canak » gosteri » gozunu yummak » caprazlama » eli boğrunde veya koynunda kal » cekel » kor topal » gecirtme » omca » golgede kalmak » el ense cekmek veya etmek » gobeği duşmek » cırpıntılı » kirec suyu » corbaya donmek » yerle bir veya yeksan etmek » rovanş » yargıcevresi » ic mimar » muteveccih » bocu » ağzına veya onune bir kemik at »

kayık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kayık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayık_eş_anlamı nedir ve kayık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.