tdk sözlük TDK Sözlük

 

kayık eş anlamı

kayık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kayık eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kayık eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kayık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dunyaya getirmek » cağrı » kustahlık etmek » gozukmek » pence » buyutec » bekle yârin koşesini » cakırcılık » bir yakadan başcıkarmak » carşafsız » ulûhiyet » intac etmek » gorevsiz » sozu acılmak » puren » cala » goze diken olmak » on deyi » zahmet etmek zahmete girmek ve » elinden cıkmak » altıkaval ustu şişhane » norolog » gubrelenme » ictihat » cıkışnoktası » kutleşmek » duşurmek » sul » gosterme hakkı » urolog » nufus patlaması » argaclamak » cay saati » bağlamak icin yapılan toplantı » ozgurlukculuk » oz » dokme » koreltme » olmez » arka cıkmak » bicerdover » ummet » cekimlemek » sukûnet » altın eli bıcak kesmez » mudevven » allah icin » on tasım » tecavuz » tur »

kayık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kayık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kayık_eş_anlamı nedir ve kayık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.