tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaynak kelimesinin eş anlamlısı

kaynak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaynak kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kaynak kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kaynak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
arefe gunu » dovdurtmek » fuzyon » sırt cevirmek cevirmemek » duğun salonu » unik » gecimini doğrultmak » lutufkârlık » şeytanın bacağınıveya ayağını » kulağıveya kulaktan cınlasın » coplukculuk » ici titremek veya titrememek » tevekkul » guneşdil teorisi » bey veya paşa gibi yaşamak » umuk » dalga gecmek » goksel » puf desen ucacak » uflec » ağzının payınıveya olcusunu ve » tukurmek » onune dikilmek » kuc » mutebaki » celmek » amasımamasıyok » teşebbus » inkılâpcılık » calkantılı » adımlarınıacmak » ge » oteyi beriyi » gozlerine inanamamak » uvertur » muteradif » şukreylemek » yonetsel » pembe gormek » olağanustuluk » hafızıkutup » guc kazanmak icin calışmaya ar » dumen » teşbihte hata olmaz veya olmas » dikilip durmak veya kalmak » dalgıc kuşugiller » cekingen » dokmek » sene » yonetimi iyileştirme tasarısıv »

kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.