tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaynak kelimesinin eş anlamlısı

kaynak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaynak kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kaynak kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kaynak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
donelme » minyaturleştirmek » vasıflıişci » capalı » lâtin ciceğigiller » eli boşdonmek cevrilmek veya g » cicek » bitlis koftesi » yapsatcı » bunlardan yararlanması » hatırlatmak » muteahhit » orneklik » ucretlerine gore duzenlenmişye » araştırma gorevlisi » inmek » ağan eğen » ickiyi bırakmak » uc adım » ha şoyle » yuzunu yere getirmek » nankorluk » lâz » kulture alma » ozentici » korduğum » gostermek » suzmek » yuksek basınc » cancı » tenakuza duşmek » kazgıc » muslukculuk » gozlerini acmak » alcalma » uyelik aidatı » cekiştirmek » yeterlik onergesi » fennini almak veya kapmak » dayak kackını » tenkitci » mutenazır » karaağac » iplik cekmek » ucgul » millî mucadele » tıraşkopuğu » harput koftesi » bir kulağından girip obur kula » ruşvetci »

kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.