tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaynak kelimesinin eş anlamlısı

kaynak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaynak kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kaynak kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kaynak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ad cumlesi » cizmeli » puskuruk kulte » yontma taşdevri » oteleme » goncu » ağustos boceği » gozune carpmak » sumuksu zar » pek yurekli » ayyuka cıkmak » kışgunu » calışma hayatı » kakıc » hınc veya hıncını almak » şeytan orumceği » dukkâncı » suyek » urunsuz » cıkmalıtamlama » yarayan cevresi oluklu kucuk » deklânşor » gomlek » gecinmek » dem cekmek » cakmaklık » sucuğunu cıkarmak » acısal sapma » antik cağ » goğe merdiven dayamış » zebunkuşluk » cakırkanat » biciminde duzenlenen ulusal ve » somurgen » yonelme hâli » tumlenmek » difuzyon » tepegoz » icin icin yanmak » ahdiatik » umera » colleşmek » rektor » carkcıbaşı » mefruşatcı » yonetimsel » gunduzcu » ıtır ciceği » avurt satmak veya avurt zavurt » siyanurleme »

kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.