tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaynak kelimesinin eş anlamlısı

kaynak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaynak kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kaynak kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kaynak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
palavra savurmak atmak veya sı » ağzıvar dili yok » gorulmek » mulemma » ustelik » kundeleme » yureğinin yağıveya yağları eri » muhmel » casar » ul » başkoşeye kurulmak » ve katımadde » gorunuşalmak » bunalım gecirmek » muzik koşesi » rotuşlu » dunyadan elini eteğini cekmek » kanıkanla yumazlar kanısuyla » konc » parşomen kâğıdı » ciğ » kendinden gecmek » guneşli » surmedan » puruzlu » gunahınıvermez » sigara boreği » kut » gorumcelik » ileri geri konuşmak lâflar etm » ekip bicmek » boru değil veya boru mu bu » duvar cekmek » lisan » gozu yememek » rejisor » deyip de gecmemek » meydan bir şeye veya kimseye k » vazgecilmek » muzeyyen » soz olmak » eskimo » uzerine » bahcıvanlı » turkoloji » tek hucreli » ur » cangal » ık ik uk uk » omur torpusu »

kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.