tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaynak kelimesinin eş anlamlısı

kaynak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaynak kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kaynak kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kaynak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
it gibi calışmak » kıvanc duymak » vucuda getirmek » suflîlik » kosele » muhakeme yurutmek » surcturmek » apacıklık » yazır » goz ucuyla bakmak » erik receli » goz memesi » ihsan etmek veya buyurmak » buyuk tovbe ayı » kamburu cıkmak » orgutsel » ga » film cevirmek » gudum bilimi » incelenmesi muşahede » kâbus basmak veya cokmek » etinden et koparmak veya kesme » danıştay » tarihsel ozdekcilik » sakal bırakmak koyuvermek sal » sozcuk hazinesi » ongormek » kanun hukmunde kararname » methiye duzmek » terorculuk » ic acıcı » culu duzmek veya duzeltmek » pedikur » goz » acık hava tiyatrosu » anglosakson » fluorışıl » ici tez » inmek » bulunan bolum kafa ser » kackın » vechişebeh » ayaklarınısurumek » kahrolsun » acık kredi » boşluk » gobeği duşmek » cakır cukur » medeniyetcilik » supurgeci »

kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.