tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaynak kelimesinin eş anlamlısı

kaynak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaynak kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kaynak kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kaynak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
korelmek » kusku » folk sanatcısı » cin gulu » corapcılık » tulbent » tutsulenmek » aclıktan gozu veya gozleri kar » gece silâhlıgunduz kulâhlı » ozellikle celik dokum ve alaş » peygamberokuzu » sırnaşıkca » rak rek » urpermek » hukmen » cope donmek » duğumlu » cicek pazarı » ustunluk derecesi » evc » aba altından değnek sopa goste » gor veya gorursun » statu » kork aprilin beşinden okuzu a » icine sokacağıgelmek » ne mal olduğunu bilmek veya an » cevirtmek » luks » ne demek » daha bircok şeylerin yapımında » hukûmet konağı » suflorluk » sudreme » yurumek » algıbıcağı » major » muhreli » tişort » gosteri » bozyuruk » durt » ozek ağacı » olaylarıyorumlamaya veya inanc » kriz gecirmek » ust perdeden » amerikanist » gobeklenmek » cıkmak » utu altlığı » t cetveli »

kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.