tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaynak kelimesinin eş anlamlısı

kaynak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaynak kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kaynak kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kaynak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gocmek » on parmağında on huner veya ma » hızlıhucum » kabak ciceği gibi acılmak » cakır » dan den tan ten » numayişkâr » allah hayırlıetsin » teadul » ev acmak » tuketim » elcilik » fesat karıştırmak veya fesat c » sunepelik » katışmac » celtiklik » umit kapısı » soz » bulanıkca » tam gun » ic politika » ilk goz ağrısı » kızağa cekmek » kayışa cekmek » cıkarmak » gostermek » zumrutlenmek » el etek opmek » gundeş » ispenc » toyga corbası » cıkışmak » sc » namertce » eltieltiyekustu » yuksek » sozu veya lâfı ağzında gevelem » gumuşcun » marşmarş » ictikleri su ayrıgitmemek » cıplaklaşmak » ne cıkar » cevikleşme » ultimatom » roportajcılık » cıkmak » bobrek taşı » resmigecit » bilinc akışı » buzgu »

kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.