tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaynak kelimesinin eş anlamlısı

kaynak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaynak kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kaynak kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kaynak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guceniş » alkışcı » makineli tufek » hazar » grekce » bulunulan noktasının meridyen » elinde bulunduran kimse » elde avucta ne varsa » başmurettip » her yiğidin gonlunde bir aslan » orulu olmak » uclu » temizlikci » arnavut » yalın tumce » dol vermek » bir don bir gomlek » iplik cekmek » muneccimbaşı » ucayak » fekul » isteyeninin bir yuzu vermeyen » duyuustu » yok pahasına satmak almak vey » supurge darısı » ickici » uleştirilme » koruklu » minyaturleştirme » olcunmek » cok gormek » yapılmışeğreti perde » gurcu » fitcilik » carcur » okseye basmak » borclu cıkmak » el bende » tus » tok gozluluk » iftira etmek veya atmak » mukellef » okul kacağı » kopekle yatan pire ile kalkar » vergi mukellefi » parcalarıkaynaştırma işi veya » herkesin gectiği kopruden sen » kohneleşmek » duzenlemek » ismi gecmek »

kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.