tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaynak kelimesinin eş anlamlısı

kaynak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaynak kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kaynak kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kaynak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yer altıcarşısı » duşuntulu » unvanı » citili » cımacı » ki » balkanoloji » buyuk harf » orneğini cıkarmak » dupeduz » dovdurtulmek » korukleme » bir ayak once evvel » tebeddul » calıştırmak » sarnıclı » carpıcı » cıbanlaşmak » puskurtme » turkuleştirmek » kalkışa gecmek » olcusuzluk » gibi cok yonlu hizmetleri en a » acıkağız » cozuk » kriz yonetimi » cın cın » isimden tureme fiil » otleği » yumuşak yuzlu » gunsuler » emec » gunahıveya vebali boynuna » yanardağpuskurmesi » kufletme » cezbeye tutulmak veya kapılmak » ucar » tutmek » gunluk » catınma » munazara » gelişmişcanlı » muracaatcı » descartes cı » amerikan » ciğnemeden ağız icinde evirip » acık » ağac arac eğirmen kirmen » boykotcu » calılandırma »

kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.