tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaynak kelimesinin eş anlamlısı

kaynak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaynak kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kaynak kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kaynak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
buyuk harf » karahanlı » coğaltma » ozleyiş » olgunluk cağı » goğus hastalığı » anus » uleştirme sıfatı » seluloit » bicki yapmak » trafik mufettişi » nazarıdikkatini cekmek » uretim ilişkileri » ortbas » mucrim » cullama » cuzam » golgecil » sozel » naldoken » kunguldemek » darvincilik » ihtilâc etmek » uscene » surgu » mezar kackını » acık sayım » munakale » cıngırdatma » aktualizm » corak » gobelez » meslekleri belirten tek tip gi » gulle gibi » cala kaşık » devaluasyon » başınıgozunu yarmak » gonlu bulanmak » renkli recine » muntesip » bukumsuz » gumburdetmek » yarıkure » ummetcilik » ceteleştirmek » değnekci » duzenli » olunme » acılama » ic »

kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.