tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaynak kelimesinin eş anlamlısı

kaynak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaynak kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kaynak kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kaynak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
her işin her şeyin başısağlık » dik ucgen » capraz kur » guven kazanmak » şurekâ » insan bicimcilik » gecmiş » cektirmek » şeylerden her biri tabaka » se » centiklenme » gunaydın » guc kazanmak icin calışmaya ar » sutuncuk » dokunca gormek » rolântiye almak » muhtac olmak » istifci » harp acmak » allah buyuktur » mek » icerleme » calık kavak » satranccılık » tagayyur » ozengen » yamcı » gun » elekci » bust » arabankurdî » yetişen bir ağaccık corylus av » takke duştu kel gorundu » munasebette bulunmak » guneştekeri » boyun bukmek » cakmaklık » dunyayıtoz pembe gormek » tarcın » kamu sektoru » acıkgoz » cıkmak » suzgecli » yupurmek » acıkta bırakmak » kıskanc » donup dolaşmak veya done dolaş » tevettur » alcıkalıp » İnebolu kutuğu »

kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.