tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaynak kelimesinin eş anlamlısı

kaynak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaynak kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kaynak kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kaynak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gurlemek » mandallı uzerinde mandal bulu » kışgunu » pilot bolge » yolu » lehce » şeref kıt ası » ayın on dordu gibi » cozuluş » sacılmak » kırıntıkulte » icli dışlıolmak » cırpıştırmak » kuşumlenmek » bicimlerde tutturmalık » kayıkcıkavgası » carpılı » duellocu » gollenme » herkes gider mersin e biz gid » cekmek » tabakcı » kaşcatmak » marmara cırasıgibi yakmak veya » sonuc niteliğinde başka bir bi » minyaturcu » dun » cangırtı » tur » hareket » koylu » yuklu » tul » kunguldemek » rayic fiyat » kucukleşme » uzere » yureği delik » sulûk » cotira » kaşyapayım derken goz cıkartma » dışbukey » muhrusuleyman » kuf kokusu » tavukculuk » kacıklık » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » duşup kalkmak » kopekoğlu kopek » tokaclanma »

kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.