tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaynak kelimesinin eş anlamlısı

kaynak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaynak kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kaynak kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kaynak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ufurmek » butunu hars ekin » geri cekilmek » zuğurt » tahakkum » dokuntu » dosta duşmana karşı » ihtiyac duymak » sozu sohbeti yerinde » cağırı » durtmek » oteleme » aşuftelik » kuşsutu ile beslemek » on sezi » olum olum de hırlamaya ne bor » ozel yaşam » baskısız buyumek » ile beraber » tuvaletci » unsuzunu gosterir » goruşmek » ınca ince unca unce » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » goz yummamak » hazırlıksız olmak veya bulunma » ne gune duruyor » uşniye » oldurmek » durtuş » sur at » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » uşuntu etmek » cocukluk » goruş » sıkıyonetim » cırpmacılık » ceşitlenme » cekirge » suruklendirme » tur ağac cember » duz » tarafa olmak veya cıkmak » gun » nuzul » calarma » yuk » husnukabul » meydanıbirine veya bir şeye bı » kurduğu medeniyetleri kendi i »

kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.