tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaynak kelimesinin eş anlamlısı

kaynak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaynak kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kaynak kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kaynak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozu gitmek » dalıp cıkmak » buyutme » kullanılan yapma yuz » parcalarıgibi şeylerin tumu » yuzunuze guller » okce » soz cıkmak » tahkimat elemanlarıustune veya » temize cıkmak » caresine bakmak » cıplaklaşmak » cızıktırmak » sız siz suz suz » icerleme » gobeği sokakta kesilmiş » art bolge » koltukculuk » zulfuyâre dokunmak » cizgileşme » angstrom » dişgostermek » işaretinin iki yanındaki anlat » guzelavrat otu » cekip cevirmek » gonulluce » ağustos boceği » fluorışı » techil etmek » cemberli » calıştırış » cırpıntılı » karanlığa gomulmek » mubalâğasız » sevsinler » mahşere donmek » l » kulak asmak veya asmamak » dovulmek » yuzustu kalmak » defteri durulmek » duzensiz » dokuk » kuşsutu » gun gibi acık » dokunac » kaşlıgozlu » bulunmak nezretmek » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » soğuk calmak »

kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.