tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaynak kelimesinin eş anlamlısı

kaynak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaynak kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kaynak kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kaynak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
umum mudur » corbacı » karısıkoylu » bahce » peşin hukum » cap » ağzınıburnunu carşamba canağın » vandal » yapma gubre » tahakkum etmek » gulumsemek » gorecilik » itiyat etmek veya edinmek » cimdiklenme » cicek durumu » ucuşmak » stabilizator » şilepcilik » tıkac » sokuntu » hıncınıcıkarmak » coraklık » gundeliğe gitmek » cıpıl cıpıl » muteharrik » yuzu kalmamak » mubalâğasız » soğumolcer » koyun can derdinde kasap yağd » kundeye getirmek » cifttekercilik » danscı » ayıya kaval calmak » cok şey » cabası savaşım » carliston marka kereste » kulte » zuhul » hint yağı » gıybetci » sucuk gibi olmak veya ıslanmak » inakcı » kana boyamak veya bulamak » kıcustu oturmak » golge etmek » cocuk dili » yosun kulu » tac » buyuk » dava gutmek »

kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.