tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaynak kelimesinin eş anlamlısı

kaynak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaynak kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kaynak kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kaynak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cala kurek » şupheli » unsuz turemesi » luzum » gunduzcu » boya cekmek » mart kapıdan baktırır kazma k » uclu bahis » mustahkem mevki » tamam mı » ucmak » geciş » kalıplarla desen yapılmışbez » tup » surutme » herkesin gectiği kopruden sen » ici goturmemek » sozel » camat » boylecene » kusur » geriye donmek » obstruksiyon » başulke » tur ağac cember » gomme » kuseğen » atsan atılmaz satsan satılmaz » musteşrik » toskuru » uzman cavuş » cıngar » aclık cekmek » gıc gic guc guc » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » us » cıkıt » balkanlar » goğsunu yırtmak » tevettur » el cekmek » boğurtlenlik » ikisi bir kapıya cıkmak » sutlendirmek » icerisi » paraşutculuk » okuz gibi bakmak » balıkgozu » kecileri kacırmak » acılmak »

kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.