tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaynak kelimesinin eş anlamlısı

kaynak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaynak kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kaynak kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kaynak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dedikodu etmek veya yapmak » gunlerden bir gun » goz acıp kapayıncaya kadar » mavimtırak esmer renkte bir el » uflenme » muhtac » icerlemek » ipe sapa gelmeyen veya gelmez » hasretini cekmek » oz itme » ceteleştirme » ayağına celme takmak » odeniş » yucelmek » acmak » edatlıtumlec » corap kacmak » garaz veya garez bağlamak » sutliman » doşemecilik » hayvan derisi » cıplak maden » dur » sahip cıkmak » pacasıduşuk » ır ir ur ur » bicilmek » gozunde şimşek cakmak » dermanıkesilmek veya dermandan » fincan boreği » hucuma kalkmak » ıska gecilmek » gozlerine uyku girmemek veya g » harman dovmek » gum gum etmek » temulentum » cancılık » yonelik » munferit » kedi veya eti ne budu ne » hakaret gormek » tıraşıgelmek veya uzamak » kosele gibi » meydana cıkmak » duşeş » kacık » tavuk kumesi » carşaf carşaf » cıngıraklıyılan » yuzdelik »

kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.