tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaynak kelimesinin eş anlamlısı

kaynak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaynak kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kaynak kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kaynak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yara acmak » cılkıcıkmak » kanıyla odemek » art damak unsuzu » gonlu varmamak » mufrit » omrunce » hesap etmek kitap etmek » calacak » cok seslilik » uretim araclarınıozel mulkiyet » odunsuz » cil » hint inciri » uşurmek » her işin her şeyin başısağlık » kapısınıcalmak » ciğneme » boceksavar » ilenc » oru » lupten » gul yağı » gagavuzca » neşesi kacmak » produktor » sarıgoz » yenilir veya yenir yutulur şey » oruc yemek » yapma yapmayın yapmayınız » dol vermek » renk vermek veya katmak » ut » surmeli » duzen » cipura » soylemek » alcaltmak » ipin ucunu kacırmak » yaylıcalgılar » colleştirme » cektirme » acısoz » kulceleşme » azrail e bir can borcu olmak v » ic etmek » ongorme » cevirmen » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » yuzeyinin her noktasına basınc »

kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.