tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaynak kelimesinin eş anlamlısı

kaynak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaynak kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kaynak kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kaynak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
akıldan cıkmak » surtunme » kustere » cayırlamak » cıvgın » ağac oyma » kucuk » sozde ozne » bolgeci » toplum ekonomi din kan veya » oğurtu gelmek » yureği kaldırmamak » deli bayrağıacmak » cekap » şeref kıt ası » muşahhas » copra » ummî » cıkar yol » tes it » kurt gibi kemirmek veya yemek » ceza cekmek » şovalye yuzuğu » buyulemek » nasihat etmek vermek veya nasi » minor » tecennun etmek » kecimemesi » oğur » mustear » sokturmek » suya goturup susuz getirir » allah ın belâsı » şarapcılık » puskurtu » deveyi yardan ucuran bir tutam » sumuklu » gun » caplamak » def aten » mtırak mturak » cocuk ruhlu » tekemmul etmek » gurgen » heyheyleri tutmak veya heyheyl » kocak » nukleer reaktor » kurutularak ufalanmışhamurdan » normalustu » sulbunden gelmek »

kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve kaynak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.