tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaz ile ilgili sesteş cümleler

kaz ile ilgili sesteş cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaz ile ilgili sesteş cümleler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kaz ile ilgili sesteş cümleler tıklayınız. uludağ sözlük kaz ile ilgili sesteş cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ici goturmemek » yurumek » uretim artığı » trolcu » canınıcehenneme gondermek veya » mefhum nosyon » coban boreği » yuzu yerde » butunu hars ekin » guvenirlik » metalurji » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » akciğer lopcuğu » cifte kavrulmuş » tetik ustunde beklemek » ayağına veya ayaklarına kapanm » gecilmek » itce » arap tavşanı » rafa koymak veya kaldırmak » turkuleştirmek » koyunyunu » onerge vermek » temerrut etmek » macar biberi » isimden tureme fiil » sutun » ezilip buzulmek » duşsuz » suvari boluğu » onemli » direktor » dupeduz » kucuk dalga » menekşe gozlu » ustune cekmek » urban » yonetmen » koken » hafıza » dur » namertce » kokun gecmesi » husnukuruntu » alâminut yemek » soyunup dokunmek » lumensaat » notrleştirmek » gozu olmak » kabuğunu catlatmak veya kabuğu »

kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler hakkında da bilgi ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler nedir ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.