tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaz ile ilgili sesteş cümleler

kaz ile ilgili sesteş cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaz ile ilgili sesteş cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kaz ile ilgili sesteş cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük kaz ile ilgili sesteş cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sağgorusuz » acıcekmek veya duymak » bir şeyler veya bir şey olmak » gozunun yaşına bakmamak » gozlemeci » oğurmek » h » faturasınıbirine cıkarmak veya » kucuk abdest » cekiştirici » ithalâtcı » paslanmaz celik » tenevvu » aba gureşi » alcak » allah herkesin gonlune gore ve » duşkurmak » acıcı » horozlar otmek » olcum » rumî » hayırlıveya hayırlısı olsun » cıkmak » metal parca » dovmek » allah var veya allah ıvar » kirecsileme » akşamın işini sabaha veya yarı » ustune sevmek » mudur yardımcısı » duzenleyen ve genel olarak ilg » mel un » tespit etmek » makineli tufek gibi » İzmir koftesi » yuzune kapanmak » am » uzengilenmek » cavuldur » palyacoluk » alka evli » yunanistanlı » goturu tur » cağdaşlık » kupe » cekimleme » inanclılık » sukûnetli » doş » uykusu kacmak »

kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler hakkında da bilgi ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler nedir ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.