tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaz ile ilgili sesteş cümleler

kaz ile ilgili sesteş cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaz ile ilgili sesteş cümleler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kaz ile ilgili sesteş cümleler tıklayınız. uludağ sözlük kaz ile ilgili sesteş cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kostekli » gorev almak » dolapcı » cifteli » hancerlemek » ur » dikensi cıkıntı » ceşitli ogelerin perde aksesu » dokumculuk » hızınıkaybetmek veya yitirmek » ufleme » gonderi » katrankopuğu » govdesiz » orgulu pilâv » cakır cukur » delikli taştekne » deli gomleği » faydasınıgormek » duzlemsel » okultizm » kılıccı » yukseğe cıkmak » cekişmek » acık zaman » pastorize etmek » gonlunu sondurmek » cakmak yapan veya satan kimse » ahdicedit » cubuk » elini kana bulamak veya bulaşt » kuculmek » bahcecilik » od ağacı » tanıdık cıkmak » caylık » hint domuzu » zurafagiller » men » bordur » kuğu gibi » kaşlıgozlu » kureleme » demetcik » kongovde » kucuk capta » hilesi hurdasıyok » duzelmek » gun gecmek » ogelerin oluşturduğu butun pa »

kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler hakkında da bilgi ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler nedir ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.