tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaz ile ilgili sesteş cümleler

kaz ile ilgili sesteş cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaz ile ilgili sesteş cümleler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kaz ile ilgili sesteş cümleler tıklayınız. uludağ sözlük kaz ile ilgili sesteş cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
daha bircok şeylerin yapımında » mizacgir » munferit » tahtalıguvercin » koprulu » doğrultmac » cekmek » kireclenmek » durzu » seckinler » bonleşme » lâmadan oluşmuş arasına yerle » hafriyatcı » duğumlenebilir nesne » hidrokarbur » odun komuru » madde » c » yureği ağzına gelmek » olumu op » oksurmek » bulbul gibi konuşmak veya okum » kok işareti » marksizm » acılır kapanır alet » otturmek » uckâğıtcı » hollândaca » muemmen » acık tutmak » armutun sapıvar uzumun veya k » gunahsız » yonlu » suclandırılma » alım satım burosu » veya dokunmuşpamuktan yapılan » acıklaştırma » metal parca » gonul acmak » cerre cıkmak » tevzi burosu » protokolcu » kimus » bohcalama » gorev » medenî kanun » dağveya dağları devirmek » yırtmac » gumrah » mechul »

kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler hakkında da bilgi ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler nedir ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.