tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaz ile ilgili sesteş cümleler

kaz ile ilgili sesteş cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaz ile ilgili sesteş cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kaz ile ilgili sesteş cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük kaz ile ilgili sesteş cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muteessir olmak » ihtiram kıt ası » kacırmak » takdir etmek veya eylemek » tuneme » ceşme » edinc » coğullaştırma » catallaşma » ciftleştirmek » korkunclaştırma » oğmek » cevirme » ciğerinin icini bilmek » cıkmaz ayın son carşambası » obur dunya » sarkıntılık etmek veya yapmak » ceneleşme » bir şeyler bir şeyler » sıkıntıcekmek » albumin işeme » acık eksiltme » urunsuz » gulunc » duşurmek » kur acı » belâ cıkarmak » ustencilik » tatil koyu » taraca » mulkiye memuru » hasetci » gozlerini veya gozunu oymak » ikiyuzlu » dayak duşkunu » atmak muracaat etmek » cb » kamcılatmak » cicek yağı » kopuklenmek » kacımsar » uzerine yuklenmek » avurdu avurduna gecmek » odev bilmek veya saymak » tekerlekcilik » denk kume » hakikî » nakşibendî » ıtır ciceği » acık hava »

kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler hakkında da bilgi ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler nedir ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.