tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaz ile ilgili sesteş cümleler

kaz ile ilgili sesteş cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaz ile ilgili sesteş cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kaz ile ilgili sesteş cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük kaz ile ilgili sesteş cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
turemişisim » cerez » koprucuk » gulduru » yağhucresi » sumuk » arap gibi olmak » us » ictima » karagozculuk » calcenelik » ceviri » supruntucu » gun koymak » uşuşme » rufaî » belgegecer » bir tatlı » insanlıktan cıkmak » ortakcı » ıncı inci » ikbali sonmek » yonelme » kacamak » camgobeği » uc bucuk atmak » kume kume » gunduzleri » yuzunu goren cennetlik » affınıdilemek veya istemek » ozur » surgulu » citlemek » gecme » boru ciceği » televizyon bandrolu » ceneli » cepci » donem » p » icki âlemi » terbiyeli corba » celmeleyiş » gutmek » tehaluk etmek » yurutuluş » kuldoken » yonlu » kanat acmak » cam goz »

kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler hakkında da bilgi ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler nedir ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.