tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaz ile ilgili sesteş cümleler

kaz ile ilgili sesteş cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaz ile ilgili sesteş cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kaz ile ilgili sesteş cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük kaz ile ilgili sesteş cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
celebi » meydana cıkmak » sebeplerle ortaya cıkan iktisa » taammut » sure » batıl inanc » maymun gozunu actı » şenlik gormemiş » ermeni » kamburu cıkmak » tumen » mucbir sebep » elden kacırmak » kor şeytan » orukleme » duşman » murettip » kotu yola duşmek » pozitif goruntu » ile beraber » suflîleşmek » surtuşme » bel kundesi » suyukculuk » muzebzep » hamaratca » cakmak » icki » tovbeli » kucuk » ahlâkcı » yuzu gozu acılmak » ucaksavar » gurluk » şeylerden her biri tabaka » kacta » gozu cıkasıca » mukellef » acılma » depara gecmek » ust uste » dukkâncı » bukuntu » acık kalpli » allah bir yastıkta kocatsın » yuk » akşam ahıra sabah cayıra » susu vermek » otakcı » sonucunda veya birden su yuzun »

kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler hakkında da bilgi ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler nedir ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.