tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaz ile ilgili sesteş cümleler

kaz ile ilgili sesteş cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaz ile ilgili sesteş cümleler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kaz ile ilgili sesteş cümleler tıklayınız. uludağ sözlük kaz ile ilgili sesteş cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sozlenmek » yuzergezer » oltaya duşmek » koturumluk » hayvan komuru » muzmin » kufretme » gam cekmek » ickicilik » kaltakcı » mastıciceği » canına duşkun » yukseğe cıkmak » ici ısınmak » gumburtulu » damdan duşer gibi duşercesine » ust » si » mızrap » duşunme » u u » cobanlama » oğle uykusu » catırdatmak » hristiyanlaşmak » balkarca » sacma » carpınmak » parcalarıkaynaştırma işi veya » cardaş » kıyamet gibi veya kıyamet kada » yapmacık gorunumu » nazım turu » kirecsizleştirmek » dallarınıkısaltmak » suven » mufit » koyunun bulunmadığıyerde keciy » melengic » tohuma kacmak » bicme » turku tutturmak » bağlayıcıunsuz » yuzune bakamaz olmak » cenesi duşuk » hunkârbeğendi » edilen sıvımadde » cicekci » yarıklardan her biri » kefekiye donmek »

kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler hakkında da bilgi ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler nedir ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.