tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaz ile ilgili sesteş cümleler

kaz ile ilgili sesteş cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaz ile ilgili sesteş cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kaz ile ilgili sesteş cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük kaz ile ilgili sesteş cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kaduk olmak » şolen cekmek » cuvallama » cektirici » omur surmek » kılıc kuşanmak veya takmak » tel orgu » civilemek » abazaca » unsuz benzeşmesi » kumes » cağdaşlaşmak » cuvallanma » gul rengi » gumruklenmek » grizuolcer » pluton » ağır ol » ozlenmek » bağlac grubu » fal acmak veya bakmak » ceviren » olduğu soz » harac » mustakim » alnından opmek » boşgozlerle bakmak » cıldır cıldır » durumunda olmak veya bulunmak » sonuclanma » cok sesli » her gun papaz pilâv yemez » ağaclandırmak » namaz ortusu » cıngırakcı » ic savaş » devletlerin uyrukları » makyavelizm » uleştirmek » doruk cizgisi » sungusu duşuk » kopru altıcocuğu » pabuc kadar dili olmak » hic değilse veya hic olmazsa » şeref unvanı » arac » dokuluş » calışma gezisi » mahagoni » kosinus »

kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler hakkında da bilgi ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler nedir ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.