tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaz ile ilgili sesteş cümleler

kaz ile ilgili sesteş cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaz ile ilgili sesteş cümleler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kaz ile ilgili sesteş cümleler tıklayınız. uludağ sözlük kaz ile ilgili sesteş cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
obek obek » uzengileme » teselsul » şovale » cocuksu » otede beride » şeriatcılık » dokmek » doğen » belâ cıkarmak » kursu » rucu » sucuk gibi olmak veya ıslanmak » mutekabiliyet esasıuzerine » mizahcı » sonuc karşılaşması » ilcebay » goze batmak » cevirmek » taammut » uvey evlât » fırcacılık » cakmak » dondurmek » kece kulâh etmek » ornek » terbiyeli corba » temayuz » tecrubî » kız bocekleri » dondurulan ince uzun ışık ara » yalın tumce » cit » baston gibi veya baston yutmuş » kralice » boncukculuk » musbet ilimler » ozenli » gorunuş » ustune oturmak » uckurlu » temiz yureklilik » şohret » hizmetci » ic gıcıklamak » fetvayişerife cıkarmak » cıkışyapmak » bahtıacık olmak » suzgec » yosun bağlamak veya tutmak »

kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler hakkında da bilgi ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler nedir ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.