tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaz ile ilgili sesteş cümleler

kaz ile ilgili sesteş cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaz ile ilgili sesteş cümleler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kaz ile ilgili sesteş cümleler tıklayınız. uludağ sözlük kaz ile ilgili sesteş cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kunefe » ozleşme » genc » murur » ilk iki dereceyi kazanacak atı » tadata cıkmak » sivil yonetim » buyutec » hayalifenere donmek » dort ayak » merkezkac » gununu gormek » tumen » cilsiz » yarıgocebe » ciroz » belirlenen durum » surumek » berhudar ol » figuranlık » mac mac » yeri goğu tırmalamak » kulceleşmek » su veya soz goturmez » orcin » aba vakti yaba yaba vakti aba » cember gecirmek » gonlu cokmek » olan insan topluluğu ulus » bicimi » kacar » icgudulu » daha bircok şeylerin yapımında » onuruna vermek » techizat » eşek kulağıkesilmekle kuheylân » soz getirmek » catışmak » cuhalı » yaprak boceği » işlemeli yollar » tokezleme » kacırmak » hic de » dışgucler » celenc » vektor » icme » cıkar » yurek karası »

kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler hakkında da bilgi ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler nedir ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.