tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaz ile ilgili sesteş cümleler

kaz ile ilgili sesteş cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaz ile ilgili sesteş cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kaz ile ilgili sesteş cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük kaz ile ilgili sesteş cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
on sozleşme » kokusu cıkmak » sıfırıtuketmek » yapılan fıcıvb » maslahatguzar » cevrelenme » gecmişzaman gorunumu » hint baklası » sığırgozu » cember » akrobat » şeylerden her biri tabaka » bulunan bolum kafa ser » gecirilmek » sulfurleme » gonul » uzerine almak » ateşli silâh » boldurme » goze diken olmak » iştirakci » yahudi » dilinin altındaki baklayıcıkar » cok partili » elini surmemek » omursuz » ustune ustune gitmek » vokabuler » karaağacgiller » ne imiş » elektrik ureteci » cok sesli » tespih bocekleri » zevkini cıkarmak » cicekli » vişnecuruğu » kacamak » kacı » od dışı » kotu gozle bakmak » arabî » uz » oluş » gelen birini karşılamaya cıkan » ozenticilik » sığırodu » tercumanlık » şukretmek » icinden okumak » ecele care bulunmaz »

kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler hakkında da bilgi ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler nedir ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.