tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaz ile ilgili sesteş cümleler

kaz ile ilgili sesteş cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaz ile ilgili sesteş cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kaz ile ilgili sesteş cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük kaz ile ilgili sesteş cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yureğinden gelmek » cetene » hint kamışı » sırat koprusunden gecmek » gecinmek » ceşmibulbul » bitmek tukenmek bilmemek » tumlemek » goz » minyatur » karun » lâf soyledi bal kabağı » sulfitleme » gozleri bayılmak » mulhak butce » kokune kibrit suyu dokmek veya » turkuleşmek » suzulmek » ayağına veya bacağına gecirmek » bilek gureşi » kırlangıcgiller » evvelâ can sonra canan » suslemecilik » vandal » başlangıc noktası » surtme ağı » fotoğrafcı » coban boreği » carşafcı » seninki can da benimki patlıca » calmak » gradosu duşmek » gozu gibi sevmek » kiminin parası kiminin duası » ordurme » olet » mucellâ » koruk gibi » oğretilerin genel adı akliye » kapalıyuzme havuzu » ucu bucağıolmamak veya gorunme » hukumran » osmanlıca » gul gibi bakmak » borusu otmek » geceli gunduzlu » gozlerine inanamamak » bazılarıveya bazısı » batakcıl » ucleme »

kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler hakkında da bilgi ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler nedir ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.