tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaz ile ilgili sesteş cümleler

kaz ile ilgili sesteş cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaz ile ilgili sesteş cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kaz ile ilgili sesteş cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük kaz ile ilgili sesteş cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kul ufak olmak » aba vakti yaba yaba vakti aba » kılıclı » somuru » butunleyen » cıkma » hint mandası » aramîce » sonme » ovunduruculuk » gumlemek » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » suzuk » yuksekten ucmak » simitci » gul yağı » kulağakacan » gostermelik » cekince » uye olmak » bardağın konulduğu yeri kirlet » acılma » icinde » cağrılma » yuklenmek » los » luzumundan fazla » tepesi veya beyni atmak » parayıaraya değil paraya verm » cileli » temiz yurekli » gonlu cekmek » setlic » terzi kendi sokuğunu dikemez » uretec » kufecilik » cokca » kapıyıbuyuk acmak » uyudu cocuk sevildi cocuk he » kıyamet gibi veya kıyamet kada » duzmeci » kırk yıllık yani olur mu kâni » hint armudu » ad cekimi » duzenleyen ve genel olarak ilg » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » gosteren » yarıgecirgen » kel olur sırma saclıolur kor » nitelikleri sonradan yitirmek »

kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler hakkında da bilgi ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler nedir ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.