tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaz ile ilgili sesteş cümleler

kaz ile ilgili sesteş cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaz ile ilgili sesteş cümleler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kaz ile ilgili sesteş cümleler tıklayınız. uludağ sözlük kaz ile ilgili sesteş cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kozasına cekilmek » cağdışı » duldul » gundelikcilik » gol kestanesi » aşuftelik » soz » soğuşluk » kotek » besle kargayı oysun gozunu » uretici olmayan alan » tatsızlık cıkarmak » kokertmek » calınmak » tatlıdil guler yuz » dollenmesiz ureme » ters acı » gecmişleri » koşklu » urunsuz » kor şeytan » kacıkca » silip supurmek » imzayıbasmak veya cakmak » gudelemek » yaprak boceği » sır vermek veya sızdırmak » cırpıcı » yavaşca » ici kan ağlamak » tam gun » tuveyc » kıvanc » olumsuzluk » polemikcilik » nez etmek » hukum surmek » gunâşık » secilmiş » donu » ozerkleşmek » catkı » bam teline basmak veya dokunma » cimdik » devletci » gormek » soz ehli » arguman » allah eksikliğini gostermesin » ağzınıveya cenesini tutmak »

kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler hakkında da bilgi ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler nedir ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.