tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaz ile ilgili sesteş cümleler

kaz ile ilgili sesteş cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaz ile ilgili sesteş cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kaz ile ilgili sesteş cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük kaz ile ilgili sesteş cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
donem » kesesine guvenmek » guven vermek » ibliscilik » afişcilik » suvari » cakın » duşlemek » kazıma » scorpio » mac mac » ormek » mumkun » mel anet » fotr » ve bilinc merkezlerinin bulund » celişmezlik ilkesi » kupe ciceği » catal kuyruk » kriz yonetimi » acısal uzaklık » dokuntu » sutsuz » gokte ararken yerde bulmak » bir deri bir kemik kalmak » dostluk okkayla alışverişdirh » tunclama » sel seli goturmek » bir koşeye atmak » major » cevirgec » kumandı » mal muduru » mutercem » fennini almak veya kapmak » burnu buyuk » murekkepli » bicki dikişyurdu » mubarek » guzel guzel » gorunmek » petrolun bir cinsi olan yanıcı » ağzının kokusunu cekmek » uretim ilişkileri » ağız yer yuz utanır » kotuleme » ciğ » tumleme » ağaclandırma » yuruyuşkolu »

kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler hakkında da bilgi ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler nedir ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.