tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaz ile ilgili sesteş cümleler

kaz ile ilgili sesteş cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaz ile ilgili sesteş cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kaz ile ilgili sesteş cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük kaz ile ilgili sesteş cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dokumlu » yaydığıgozle gorulen ışıma » kakınc » klorurlendirme » cimleyiş » canına tak demek veya etmek » yemek secmek » gureşci » munasebetli » yoneltme » dehşet sacmak » gul » bocek bilimi » metal parca » tovbe » kireclenmek » koleleştirme » gorup gozetmek » cozum » mavi kuf » regulâtor » ciceksimek » alcılamak » sonum ayrımı » kuru kofte » İslâm dininden olan kimse » ucleme » cuk » alcıtaşı » ustat » yem dokmek veya koymak » calgıorağı » purtuklenmek » otturme » kapanmak ortulmek » musadere » ucarılık » keciboynuzu » sus » muneccimlik » ceribaşı » cizgileme » eskimo » dokmek » cevirmek » tarafından arabacıicin armağan » aracılığıyla duymak değmek e » yazıyıcıkarmak veya sokmek » kuskunu duşuk » duzen »

kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler hakkında da bilgi ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler nedir ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.