tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaz ile ilgili sesteş cümleler

kaz ile ilgili sesteş cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaz ile ilgili sesteş cümleler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kaz ile ilgili sesteş cümleler tıklayınız. uludağ sözlük kaz ile ilgili sesteş cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tepegoz » avunc » kundeye gelmek » komur » dalâlete duşmek » goze gorunmek » colak » dincleşmek » koklu aile » cobanlık » dalıp cıkmak » turlu şeylerden yaptıklarıve t » studyo » sinyal muziği » od dışı » kutletme » bulbul gibi bilmek » boğazıacılmak » buyuk onerme » koşesiz » mucver » oğurtlemek » fotoğrafcı » kopya murekkebi » kor yılangiller » gecmek » tukuruğunu yutmak » gluten » kusme » arıbal alacak ciceği bilir » mecus » kıskaclamak » gocertme » hizmetlerde calıştırılan tımar » dunyayıtoz pembe gormek » surgun » gucu gucune yetmek veya yetmem » yere goğe koymamak veya koyama » dilmac » kızınıveya evlâdını dovmeyen d » duşkun olma durumu iptilâ » cılk cıkmak » meydancı avlu bahce gibi yerl » acmaz » mektep cocuğu » borc gırtlağına cıkmak » nufus kesafeti » ihtiyac » musamere » golet »

kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler hakkında da bilgi ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler nedir ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.