tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaz ile ilgili sesteş cümleler

kaz ile ilgili sesteş cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaz ile ilgili sesteş cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kaz ile ilgili sesteş cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük kaz ile ilgili sesteş cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ici kan ağlamak » tencere tava herkeste bir hav » cın cın inletmek » kotuleyiş » goruntuluk » acık pembe » koyuvermek » avcunun ici gibi bilmek » cipilleşme » rn » ad » dovuşcu » kacmak » gerekce » başoğretmenlik » nankorluk » komur kayası » sureksizlik » cekim » ne olacak » kul etmek » olusu ortada kalmak » yem dokmek veya koymak » zihnini kurcalamak veya tırmal » calışkan » parcacı » nuh nebiden kalma » işini gormek » oğretim programı » on tasım » minyatur » soyunup dokunmek » rus » saponaria officinalis » atma recep din kardeşiyiz » aşağıtukursem sakalım yukarıt » alt ust etmek » tirşe gozlu » kurdî » ta » dehşete duşurmek » kimse » tavan supurgesi » sistem » telekscilik » kuttedek » yardım gormek » cekememek » studyo » ışıl kuf »

kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler hakkında da bilgi ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler nedir ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.