tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaz ile ilgili sesteş cümleler

kaz ile ilgili sesteş cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaz ile ilgili sesteş cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kaz ile ilgili sesteş cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük kaz ile ilgili sesteş cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
caldırılmak » koftun » beklenmediği umulmadığıveya c » cevrelerine saldıklarıkendiler » insanlıktan cıkmak » carpmak » kıblenuma » unsuz » balgumeci » kunde » boyu bosu devrilsin veya devri » catkılı » ne dağda bağım var ne cakalda » tart sucu » ağzınıacıp gozunu yummak » guncelleşme » icten pazarlıklı » ad » gectiği yoldan gecmek » icki masası » duşunceye bağlayarak yorumlaya » tohmetli » yuz vermemek » dolut » koturum olmak veya kalmak » goğerti » gozlemek » dudak cukuru » oyuncak » cok tasım » mezar kackını » hanefîlik » catlatmak » il » tesanut » acınım » bakır sulfat » ureme » horozgozu » uskuf » cıkılatma » celişiklik ilkesi » ası esi » dovuş » puflemek » yuksuk kadar » purtuklu » urduca » kuşucuşu » gozleme »

kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler hakkında da bilgi ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler nedir ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.