tdk sözlük TDK Sözlük

 

kaz ile ilgili sesteş cümleler

kaz ile ilgili sesteş cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kaz ile ilgili sesteş cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kaz ile ilgili sesteş cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük kaz ile ilgili sesteş cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ermeni » akşamdan sonra merhaba veya sa » gucune gitmek » kollarıveya kol ve pacaları sı » carıklı » guleclik » catır catır » allah a emanet olun » zulfaris » percinleme » divanımuhasebat » zeytinyağı sirke dokulerek ya » nacar » bir yapının temeline konan taş » cerci » ad cekimi » cucuk » pirinc unu » coplu » gosteri yuruyuşu » zorluk cıkarmak » cekememek » duşman başına » kotumsemek » cifteleme » nufuscu » hurriyeti secmek » tenasup » pastorizasyon » duşeylik » calkalatmak » oparlor » tedavul » temizlemek » it gibi calışmak » kapıdan kovsan bacadan duşer » İzinli olma durumu » gozetmen » hidrokarbur » icin kullanılan boru oluk vey » soyutculuk » başıyastığa duşmek » gurbuzleşme » oralıolmamak veya oralıbile ol » acıklamak » sepetci » cıkmak » acemkurdi » ureyiş » ağır ol »

kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler hakkında da bilgi ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler nedir ve kaz_ile_ilgili_sesteş_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.