tdk sözlük TDK Sözlük

 

keder eş anlamlısı

keder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • keder eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz keder eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük keder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
carktan cıkma » calık » donuşturme » duğun salonu » sac saca başbaşa sac saca başb » tasallup » kok salmak » getirilir » ustune fenalık gelmek » mucahitlik » suyu mu cıktı » goturmek » secilme » cin carpmak » catlaklık » uzerinde pas oluşmak » u » hoykurmek » hristiyanlık » kacırmak » dovdurtulmek » fransızlaşma » buyutulme » sıcankuyruğu » kancıklık etmek veya yapmak » okyanus cukuru » yuzlu yuzlu » yarayan cevresi oluklu kucuk » gormek » ayrıcalık tanınmak veya goster » kor faregiller » varışcizgisi » nesne obeği » sepetci » carpıtılmak » duğumsuz » guneşsizlik » beklenmediği umulmadığıveya c » gobekli » muşterek » yureğinden gecmek » guler yuz » aktuel » gomme dolap » cizginmek » yayık dovmek » mubarek ay » tur » elcilik » goynumek »

keder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve keder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. keder_eş_anlamlısı nedir ve keder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.