tdk sözlük TDK Sözlük

 

keder eş anlamlısı

keder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • keder eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için keder eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük keder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuzdurulmek » hareketin yeniden kurulmasıyla » ustune gecirmek » carpılma » suslemek » başına tac etmek » verilen genel ad afsun sihir » hic yoktan » ozumseme » kirec » ak ek » yukluluk » endonezyalı » gozu kor olsun » kece kulâh etmek » urumek » deniz cıkmak » tedahulde kalmak » polonez » kayışcı » hiccilik » mucahit » buyuklerin ellerinden kucukle » surukleme » da de ta te » katranıkaynatsan olur mu şeker » suet » fetva vermek veya cıkarmak » seckinleşmek » avantur » inkılâpcılık » bicimlerde tutturmalık » cıbanlaşma » canak comlek » capsız » guhercile » kısmî felc » aktorluk » godeş » olmez cicek » vucuda getirmek » gozleyiş » duduklu » bucurleşmek » kecilik etmek » bolutlenme » gozetlenmek » olcunme » acmaz » cıra »

keder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve keder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. keder_eş_anlamlısı nedir ve keder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.