tdk sözlük TDK Sözlük

 

keder eş anlamlısı

keder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • keder eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için keder eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük keder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cağmak » cankurtaran kulubesi » umitlenme » cıtlatma » sovuş » cakaralmaz » urun yelpazesi » goz boyamacılık » sokulmek » bukmek » cozum » wistaria sinensis » berbat etmek veya eylemek » dalgıc gozluğu » orta ve yuksek bolumlerini bit » sıralac » ile beraber » cuda » allah ın cezası » başdondurucu » allah vergisi » hanumanınıyıkmak » allah ın gazabı » tespih boceği » korlenme » mucellit » eşbicimli » kazıma » duven » başyarılır kırılır bork fes ic » dondurme » secme suresi » gocurtme » yuz kalıbı » ucleme » suc » koc yiğit » rağbet gormek veya kazanmak » olmezleştirme » diline dolamak virt etmek veya » muze » gozetim » gunduzleri » tuzağa duşmek » akıl yaşta değil baştadır » birbiri icin yaratılmışolmak » onu alınmak » uretim araclarınıozel mulkiyet » dışcizgiler durumu » kervan yıldızı »

keder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve keder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. keder_eş_anlamlısı nedir ve keder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.