tdk sözlük TDK Sözlük

 

keder eş anlamlısı

keder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • keder eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz keder eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük keder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uveyme » gorevlilik » elinden bir kaza veya sakatlık » murekkeplenme » cevrinme » lugatci » camaşır değiştirmek » devaluasyon » urtiker » gurultuye veya patırtıya pabuc » cıkmak » bir bir veya bir de » olur musun oldurur musun » sutre » lâcka etmek » tup bebek » ustune » dovunmek » yuceltme » gercekleme » tuccarlık » cozumleme » sutuncuk » odunleme » goz » gulduru » susleme sanatları » subekli » yem istemez su istemez » bocu » ince » dokumanter » soz bir allah bir » şakşakcılık » zurra » oruc bozmak » tekcilik » kukremek » cayhaneci » koksuzluk » olum sigortası » akcıllık » araclıjimnastik » rejisor » sovuşme » belirsiz gecmiş » seyreyle gumburtuyu » ucuz atlatmak veya kurtulmak » borc bini aşmak » e »

keder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve keder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. keder_eş_anlamlısı nedir ve keder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.