tdk sözlük TDK Sözlük

 

keder eş anlamlısı

keder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • keder eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için keder eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük keder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yukarı goğe doğru olan yanı » sukse » yurek selânik » gecerletme » icinden gulmek » akaclama » gecirmek » kacmak » kudumzen » gerek gormek » kotulenmek » borclandırılmak » cabuk » allah a bir can borcu var » orneklemek » ele gecmek » surrealite » cakırlaşma » kapakcık » kulâh » horguc » mahagoni » pusuya duşurmek » ut » bağırıp cağırmak » puskurme benli » kullanılan arac buat » suclayış » ic donu » sosyal duzen » sonuc niteliğinde başka bir bi » beşeriyetcilik » cizmeleri cekmek » şarapcı » lâfıkıcından dinlemek veya anl » suzuntu » ozgur » pu » ve daha başka ekonomik etkinli » virgul » elcilik etmek veya yapmak » poğaca » kırlangıc fırtınası » bir tatlı » yontem bilimi » tam gun » tumgeneral » cığır » su boreği » yun »

keder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve keder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. keder_eş_anlamlısı nedir ve keder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.