tdk sözlük TDK Sözlük

 

keder eş anlamlısı

keder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • keder eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz keder eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük keder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
keceyi suya atmak » as » kubist » tereddutlu » ardına kadar acık » induklec » yorungesine oturmak » butceleme » kırmızıcizgi » kasketci » alcalış » hukûmet » vicdan azabıcekmek veya duymak » kafasıcatlak » alt ust etmek » zihin acıklığı » kutukluk » bazıbitkilerin turlu organları » cişi gelmek » takla boceği » acığa vurmak » cabuk kolay heyecanlanan kims » ozlemini duymak » buyutme » ne cicektir biliriz » kusmek » temeyyuz etmek » rontgenlemek » parca » goruntuluk » cıkmak » taban tepmek veya patlatmak » mızrak cuvala girmez sığmaz » muteferrik » ilgi gostermek » dans etmek veya yapmak » mucahitlik » kacınganlık » damdan cardağa atlamak » flâman atı » goden » tecrubesiz » merkeziyetcilik » cucukleşme » uretim evi » bahtına kusmek » altınıcizmek » ikram gormek » dekartcı descartes in oğretis » fin »

keder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve keder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. keder_eş_anlamlısı nedir ve keder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.