tdk sözlük TDK Sözlük

 

keder eş anlamlısı

keder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • keder eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için keder eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük keder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oğretilerin genel adı akliye » cekme » ermenice » kendine yedirememek veya onuru » sac » bir kızıbin kişi ister bir ki » gozu pek olmak » cılgınca » acılır kapanır alet » cığır » yerleştirilen demir parcası » ucgensel bolge » it izi at izine karışmak » gozu doymak » gumrahlık » oncul » koken » icki sofrası » yunanca » pastişci » yureğine saplanmak » hınclı » cangal » gecirtmek » yakut » tecavuz » uvey kardeş » gelenekci » bolunmezlik » husnu kabul gostermek » dokme » ozellik başkalık fark » at olur meydan olmaz bulunmaz » tahrikci » imdada veya imdadına koşmak ve » ne cıkar » turbe » zuppe » kalem komuru » tegaful » en kucuk teknikciler topluluğu » ac gozluluk » duruma gelmek » rustik » soylev » şifreyi cozmek » sovuşturmek » pece » oz » uc nokta »

keder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve keder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. keder_eş_anlamlısı nedir ve keder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.