tdk sözlük TDK Sözlük

 

keder eş anlamlısı

keder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • keder eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için keder eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük keder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
huccet » yetişen bir ağaccık corylus av » yaya civisi » silindir prizma vb bicimindek » levuloz » tek cekirdekliler » yorgan carşafı » enduksiyon » buzdurme » cerceveleme » cabuklaştırılmak » hava acmak veya acılmak » el sozluğu » yoneltilme » konferanscılık » elekten gecirmek » oduncleşme » korebe » siper guneşlik » cifteleşme » isyan bayrağınıacmak » tokaclanma » yaylıcalgılar » ad cektirmek » turku tutturmak » tel in etmek » yuzunu unutmak » mubah gormek » germanofil » kabuğunu catlatmak veya kabuğu » keciboynuzu » geciş » boluculuk » uvertur yapmak » amerikan » mulâyemet » tarh etmek » sonra yalnız balistik kanunlar » cam sakızıcoban armağanı » cifteli » gayrimuslim » bir hucreli » caba » uretim aracları » tavşan yurekli » celik » gozlemlemek » acıkgoz » iz an etmek » iflâs bayrağınıcekmek veya bor »

keder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve keder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. keder_eş_anlamlısı nedir ve keder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.