tdk sözlük TDK Sözlük

 

keder eş anlamlısı

keder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • keder eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için keder eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük keder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
altın eli bıcak kesmez » bayram kocu gibi » astsubay kıdemli cavuş » insanlıktan cıkmak » tohmetli » cavdar » bileğine kadar veya bileklerin » faktor » perdah vurmak veya etmek » duet » allah taksimi » ku » nuktedan » fiske fiske kabarmak veya olma » cozulmek » saat başıgaliba » ahu gozlu » umidini kesmek » ceyizlenmek » ileri gecmek » demirkazık » turşusu cıkmak » ic hastalıkları » uleşilme » cuhadarlık » hristiyanlık » percem » nar ciceği » tekaudiye » ruzgâr almak » gecerletmek » celik » ciftleştiriş » ic gıcıklamak » tekâsul » formul bulmak » oykunme » yuzgec ayaklılar » aşağıfalan yukarı » yıkık dokuk » iclendirmek » yuzune bakmamak » rontgen cekmek » pir ol » tekaut » cıkılanmak » sancma » tekâsuf etmek » madde » furu »

keder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve keder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. keder_eş_anlamlısı nedir ve keder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.