tdk sözlük TDK Sözlük

 

keder eş anlamlısı

keder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • keder eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz keder eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük keder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mulkiyet » kucuk sakarca » duşuk » murettebat » av ev » kesmeden ustten gecmesini sağl » catlamak » gumbur gumbur » duğmeli » hakcası » duvak duşkunu » sucustu mahkemesi » cıkmaza sokmak » kendini gostermek » kocsamak » soz ayağa duşmek » başkomak koymak » gecirici » kamcılamak » sureyya » on damak unsuzu » yuvarolcer » santrifuj » uzak gocuşme » tahayyul etmek » yahudi » coz » arasına veya aralarına karışma » redresor » ogelerin oluşturduğu butun pa » dokumasıolan » afşar » hangi ruzgâr attı » hacamatcı » tuy sıklet » gol » sozunu tutmak » imtizac etmek » kurek cezası » deprem bolgesi » olcum » sansur etmek veya sansurden ge » işaret yay ayrac » bir cenetli » urkuş » celikleşmek » kaşlıgozlu » onleyiş » cift capraz denir » grek »

keder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve keder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. keder_eş_anlamlısı nedir ve keder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.