tdk sözlük TDK Sözlük

 

keder eş anlamlısı

keder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • keder eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için keder eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük keder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
iştah acmak » soruşturma acmak » gercekcilik » yurumek » odemek » maksat gutmek » beyninden vurulmuşa donmek » kuvvetle basmak » cetinleşmek » cocuk oyuncağı » duzeysizlik » satın alınan erkek kul esir » ti » vekil vukelâ » arpa boyu kadar gitmek veya yo » bilincli » frenklik » olduğu soz » kirec ocağı » ustune yıkmak veya yıkılmak » geleceği varsa goreceği de var » koseği » somurgeleştirmek » moto » lâtin halkları » acığa vurmak » iki buklum olmak » yapmaya yarar » cıkmak » kıskaclama » soğmek » somurulmek » tehacum » hoşgoru » capkınca » işci » jimnastikci » uctaş » muska boreği » yuksekten ucmak » akciğer lopcuğu » sodyum fluorit » goz gormeyince gonul katlanır » mevlevî » ıskatcı » cantacı » iki hırtı bir pırtı » fakul » harac » ruzgârsız »

keder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve keder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. keder_eş_anlamlısı nedir ve keder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.