tdk sözlük TDK Sözlük

 

keder eş anlamlısı

keder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • keder eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz keder eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük keder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kırık dokuk » makedonyalı » ters yuz ters yuzune cevirmek » okse » frenkleşmek » gensoru onergesi » olcunmek » ovunc duymak » uzerine koymak » ozerkleşmek » ve daha başka ekonomik etkinli » ciğitli » yalıbulbulu » ici dayanmamak » başaktor » camaşır suyu » acısal bolge » rolântide durmak veya calışmak » bilinclenme » kırbac kurtları » ada » budu » gumul » acar » şuphe etmek » nankorce » dil surcmesi » ciselemek » hiclemek » boykotcu » aramak taramak veya arayıp tar » sozde » kıc attırmak » ustune olmamak » yuz yuze kalmak » tumler » sozde ozne » mubaşeret » cırakman » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » onsel » olcumleme » sorma sormayın veya sorma gi » acıktan » ilâc yazmak » ekmeğine yağsurmek » allah ından bulsun » pireyi gozunden vurmak » yaydığıgozle gorulen ışıma » yuksuk kına »

keder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve keder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. keder_eş_anlamlısı nedir ve keder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.