tdk sözlük TDK Sözlük

 

keder eş anlamlısı

keder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • keder eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için keder eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük keder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ust geciş » yasa sozcusu » toplu olarak oğretimin yapıldı » gulculuk » citilenmek » fluoresan » kırmız boceği » cark » aktualizm » buyuk sesli uyumu » zerdecal » madde » uretmek zihnî yetiler oluştur » marşmarş » neyce » borc » olumun soluğunu ensesinde duym » kufur yemek » dokulmek » calgın » numarasıolan » amacsız » suit » ickin » olgunluk » nefesi kesilmek daralmak veya » ciftcilik etmek » deneyustuculuk » bîtap duşmek » catma » dunya malı » coğulluk » boyle » teselli etmek veya vermek » duşculuk » goze girmek » bulunan iri govdeli hayvan ur » odul » yuruyuş » ciğindirik » slavca » kundeye getirilmek » ozel teşebbus » donuşumculuk » alcaltmak » celişkisiz » yedekci » ayrac » te » ceneksiz »

keder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve keder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. keder_eş_anlamlısı nedir ve keder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.