tdk sözlük TDK Sözlük

 

keder eş anlamlısı

keder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • keder eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için keder eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük keder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suzulmek » sulâle » secmesiz yemek » kustahlaşmak » potaslı sutlu tuz » kure » muşterek » şuyu » peygamber uzumu » elciye zeval olmaz » caylak » bir atımlık barutu olmak veya » melâmîlik » boşgozlerle bakmak » hoyratca » fare duşse başıyarılır » cıkarmak » mufit » boreklik » alp eren » cukur » guven vermek » capalı » urkme » cıt yok » untu » deve bir akceye deve bin akce » cırakman » kufeci » tekduze » gercekcilik » sutun » lutuf dilemek » bıcaklamak » turşu kurmak veya yapmak » ici kalkmak veya kabarmak » muthiş » cıyan gibi » coriandrum sativum kara kimyo » cengel iğnesi » konsultasyon yapmak » kolcak » oturuklu » ucuz etin yahnisi yavan veya t » puriten » seckinlik » celebice » yuzlenmek » oyuncakcılık » natur »

keder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve keder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. keder_eş_anlamlısı nedir ve keder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.