tdk sözlük TDK Sözlük

 

keder eş anlamlısı

keder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • keder eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz keder eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük keder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cuhcuh » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » dert dokmek » gumele » gurleşmek » cizgileşme » ozellikle celik dokum ve alaş » sakalına gore tarak vurmak » dokuntulu » yamac » haclamak » colaklık » dişcik » pecelemek » vasıflıişci » sucuğunu cıkarmak » kul coreği » goz bağı » ispermecet » deve kuşu gibi yuke gelince ku » oncecilik » cıngırdamak » gorulmek » uzengilenmek » dokuk » ulaşabilen yatay uzaklık » percinleşmek » tokaclanma » cayır peyniri » kucuk bitkilere verilen ortak » peşin hukum » duğu » gun gormuş » himaye etmek » frenk menekşesi » kalenderiye » govde » kustahlık » potansiyel suclu » seciliş » ra re » hatır gonul bilmemek saymamak » icmek » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » gencleştirmek » cikolatacı » ak mıkara mıonune duşunce goru » domates salcası » cullanış » suzgec »

keder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve keder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. keder_eş_anlamlısı nedir ve keder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.