tdk sözlük TDK Sözlük

 

keder eş anlamlısı

keder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • keder eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için keder eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük keder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
koy ihtiyar heyeti » dokmek » kamışkalemleri acmak icin kull » kuruluşlar butunu » ırkcılık » capaklanış » odunu koparmak veya patlatmak » olcer » kulhan » iletişim aracları » mudafaa etmek » başbaşa veya kafa kafaya verme » dol almak » ele gecmek » gucluk » gulunclu » uzun lâfın veya sozun kısası » yazı » yuzune bakılmaz » cağırılma » hungurdeme » donme » hâlden anlamak veya bilmek » cuda etmek » kece kulâh etmek » soz cıkmak » yukseltilme » allah seni veya sizi inandırsı » gozunun onune gelmek » ceşni katmak » derecedeki yol yan yol » yandıgulum keten helva » muftu » oyle oyle » duğun dernek hep bir ornek » cıkışcizgisi » sunnet etmek veya yapmak » calışkanlık » hizmetcilik » yuzu sıcak » gecmek » gundeme getirmek » tuy » elden cıkmak » bir iki demeden demeye kalmada » yuzuncu » renk olcme » gecmiş » ustunde hakkıolmak » elini ayağınıopeyim »

keder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve keder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. keder_eş_anlamlısı nedir ve keder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.