tdk sözlük TDK Sözlük

 

keder eş anlamlısı

keder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • keder eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz keder eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük keder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ortaya dokmek » gunahına girmek veya gunahınıa » kar ciceği » bolucu » esrar cekmek » suslemeci » gockun » satın alınan erkek kul esir » sıcrayıcı » cirkinleştirme » yağlama yağı » kumeleme » bîcare » zeytinyağıgibi uste cıkmak » doğma buyume » tetik bulunmak veya tetikte bu » rejisorluk » ciceklemek » ağzıvar dili yok » harclı » tecahuluarifaneden gelmek » mancu » kosnul » plâcka » donuna kacırmak » cocuk » acıgormuş » kor nişancı » araccılık » icini parcalamak veya parca pa » kotu olmak » odullendirme » carşaflı » dudağınıveya dudaklarını ısırm » ve bu koldan olan kimse » yalcınlaşma » alcılı » kaşcatmak » kullanılır » aramak » avcunun icinde tutmak » koyluk » ofkeli » tumorlenme » anasından emdiği sut burnundan » takla atmak veya kılmak » buruşukca » oğrenim belgesi » tefehhum » gizil guc »

keder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve keder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. keder_eş_anlamlısı nedir ve keder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.