tdk sözlük TDK Sözlük

 

keder eş anlamlısı

keder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • keder eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için keder eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük keder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
eğri cehre » sonmek » karga duleği » icleniş » kona goce » ibaret olmak veya kalmak » olcusuz » harac » tespit etmek » gozlerini kan burumek » gok gurlemesi » iştahıacılmak » kaldırıma duşmek » icatcı » fıstık camı » altın kupu » duşukluk » yuh cekmek » oz devinim » acıklamak » uretme » kına ciceğigiller » gozu acılmak » rumî » alt guverte » kızağa cekmek » gostermek » kahır veya kahrını cekememek » boyle » gurultu cıkmak » utancından yere gecmek » kılıc uşurmek » cağrışım » yavaş » cenek » cerge » teessus » liman cuzdanı » hareket » ackıcı » uzumun copu armudun sapıvar de » kavga cıkmak » olumlu dunya » değerlerine yapılan yeni eklem » buklum » bitkisi gossypium » inanılan iyilik kaynağı » koyungozu » dekartcı descartes in oğretis » catırdamak »

keder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve keder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. keder_eş_anlamlısı nedir ve keder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.