tdk sözlük TDK Sözlük

 

keder eş anlamlısı

keder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • keder eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz keder eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük keder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
on » buğday surmesi » plâkcılık » aclık grevi » koklendiriş » sokmek » n » cumle » centikleme » gırtlağına duşkun » koktencilik » baktıkca alır » rafızî » gosterişe kacmak » sutune kalmak » kozunu paylaşmak veya pay etme » kelepce » ozgunluk » gecmek » catış » etkin oğretim » boluculuk » korkusuz iyi dovuşen kendine » hareketlerinde tutarlı sağlam » kız bocekleri » gostermek » keli koru toplamak » kacak » d » tunclaştırma » emanetcilik » cubuğunu tutturmek » biciş » kungurdemek » utulme » gunu dolmak » kulturel antropoloji » ku » dilinde tuy bitmek » duruşt » bakır calığı » kosemenlik etmek » olumcul » yanal yuzey » ceremesini cekmek » duğum vurmak » elini ayağınıopeyim » kadir gecesi doğmuş » bal ozuluk » yaşakıtmak veya dokmek »

keder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve keder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. keder_eş_anlamlısı nedir ve keder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.