tdk sözlük TDK Sözlük

 

keder eş anlamlısı

keder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • keder eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için keder eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük keder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bucurluk » ceset » kurdan » buyuk şehir » şuphelenme » acem halayı » ormek » gordurmek » ulkesellik » calımlama » akşam guneşi » kolcer » gerceğin doğaya uygun bicimde » orta cağfelsefesi » cadır uşağı » lumensaat » bahcesi » hasekikupesi » caylık » gulucuk » kalbura donmek » işbilenin kılıc kuşananın » cuce » pelikul » gecimli » malta humması » dokulmek » duzeltme » mulkî » acık işletme » duzgun » ustunden atmak » nogayca » gozleri kan canağına donmek ve » pecic » utopist » yurutulmesini ve bunlara dayan » kasetcalar » madde » ballıborek » tekaut » koylu » koruyup iyilik getirdiğine ina » biokutle » patlayıcıunsuz » yakalıkamcılılar » korelmek » cilek suyu » cirişci canağı » bundan boyle »

keder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve keder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. keder_eş_anlamlısı nedir ve keder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.