tdk sözlük TDK Sözlük

 

keder eş anlamlısı

keder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • keder eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için keder eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük keder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kuşumlenmek » bilinclendirme » cerkezce » capkınca » cep harclığı » ceşnilik » bukulgen » ofkeli » oneze » buyuk harf » goz dikmek » cuce » beşyuzluk » muhabbet ciceğigiller » catak » yıldız akmak kaymak veya ucmak » tukenmek » cipo » yuzu acılmak » gulme komşuna gelir başına » uzluk » rontgen cekmek » gonlu kaymak » muşkulât cekmek » gozu dalmak » aleykumselâm » ortturme » saltanatcı » rabbena » hakkın rahmetine kavuşmak veya » ın in un un » edilmesi » sac » ızgara kofte » el etek opmek » ozgunleştirmek » masraf gormek » suruklenme » muşareket etmek » guvensizlik duymak » gok eşleği » yurutulmesini ve bunlara dayan » cukurunu kazmak » toprak sıcanı » tandır boreği » ors ve cekic arasında kalmak » fil yuruyuşu » suyu ısınmak veya kaynamak » oz guven » canım »

keder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve keder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. keder_eş_anlamlısı nedir ve keder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.