tdk sözlük TDK Sözlük

 

keder eş anlamlısı

keder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • keder eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz keder eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük keder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kulek » makascı » cıtlatma » arap sabunu » değerlerine yapılan yeni eklem » mutebasbıs » gucenik » cıkmak » flâşor » maketcilik » alâminut yemek » burnunun ucundan otesini veya » yabancısaymak veya tutmak » gumuşlenmek » yureğine dokunmak » akıl erdirememek veya ermemek » şekerim » calıidi cırpıidi evim idi ya » guzellik malzemesi » durust oyun » kolay gele veya gelsin » turkmence » carşaflanma » portlek » deniz otobusu » gozeneklilik » kuşgibi cırpınmak » patırtıya veya gurultuye verme » ust » duzen kurmak » buzulmek » kucuk » calık » cek vana » mineral » kopek dişi » siliscil » yakasına asılmak veya yapışmak » oyle ya » sublimleştirmek » utulmek » buyukluk » eti ne budu ne » pur » muziksiz » butunu hars ekin » duzen acıklaması » cokuş » turdeşlik » sudan tavuğu »

keder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve keder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. keder_eş_anlamlısı nedir ve keder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.