tdk sözlük TDK Sözlük

 

keder eş anlamlısı

keder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • keder eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için keder eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük keder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşuncel » cabuklaşma » gosterme hakkı » hic kimse » tıkaclamak » hamallığınıetmek veya yapmak » kullanılır » oğrenci yurdu » bağlandığızincir arasına konul » cepcilik » ağzınımuhurlemek » cirişgibi » mulâyemet » sinus » muddetsiz » ruhunda guneşacmak » tereddut etmek » kunye » kucuk bey » ağlamayan cocuğa meme vermezle » tarafından arabacıicin armağan » ustune yurumek » duşuncesizlik etmek » uzgun » yatcı » sozlukculuk » cember sakal » puritenlik » gecmişi olmak » skec » soz sırası » carşaf carşaf » alın teri dokmek » gostermecilik » kus » demirbaştan duşmek » boğazına bir yumruk tıkanmak v » namibyalı » cala kurek » gıllugişsiz » acmak » karaim » verim duşurmek » işlerine bakmakla yukumlu kims » si » goynuk » muşkule » takla atmak veya kılmak » duşundurmelik » korleniş »

keder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve keder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. keder_eş_anlamlısı nedir ve keder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.