tdk sözlük TDK Sözlük

 

keder eş anlamlısı

keder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • keder eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için keder eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük keder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yon zarfı » duşuk » zerzevatcı » makyavelcilik » gercekten » gozetmek » uveyik » donuşumcu » sunepe » suresi haftayım » gulmeceli » duzenlik » raydan veya rayından cıkmak » iki kulak bir dil icin » muteessif olmak » yol acmak » eli ayağıtutmak veya tutmamak » tanrıvergisi » cıkmak » yureğine dert olmak » coluk cocuk sahibi olmak » ciğde » yardakcı » başıustunde yeri olmak » pekmezkopuğu » helenistik » ağzına bir şey veya bir cop ko » sunnet cocuğu » ağaclandırılmak » cevrelemek » gostermek » olum allah ın emri » guneyli » cıcığıcıkmak veya cıcığınıcıka » surukletme » ad koku » element kısaltmasıal » basıncolcum » akaclatmak » carşamba » hırvat » catak » tutunu tepesinden cıkmak » unlemek » cıkmak » ocbe » mes ut etmek » turemişsıfat » agop un kazıgibi bakmak » yangın yerine donmek »

keder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve keder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. keder_eş_anlamlısı nedir ve keder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.