tdk sözlük TDK Sözlük

 

keder eş anlamlısı

keder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • keder eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz keder eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük keder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gıcıkca » ozerklik » bakrac » fındıkcılık » sokağa veya sokaklara duşmek » tedahul » ustune gecirmek » kaşile goz gerisi soz » merak etme k kalın okunur » bir o yana bir bu yana » cakıldama » amac edinmek » fişacmak » yuzuş » kucuk sesli uyumu » damgasınıvurmak » celtik tarlası » korku dağlarıbekler veya aşırı » civicilik » dort bir » cocuğu olmayan evli kadın » tezahurat » bolumlerine konulan ağırlık » cıkacak » sureti haktan gorunmek » ufleyen alet » amputasyon » bilgiclik satmak veya taslamak » ana yureği » yuksek sosyete » koşebent » cete » kalmak » orman koyu » gorevsizlik » cezasınıcekmek » a e » soyleşi » bileğine kadar veya bileklerin » kacar » meduz » gozden nihan olmak » er gec » muttefik » zulfaris » cakmak yapan veya satan kimse » kok mantar » hatırından veya hatır ve hayal » başınıcatmak » mukellef »

keder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve keder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. keder_eş_anlamlısı nedir ve keder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.