tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamı

kent eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kent eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kent eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dağdağustune olur ev ev ustun » allah bilir » bocek bilimci » cımacı » vazgecmek » taşcıl » yabanî mercankoşk » yahudi baklası » kolay işlenebilen yumuşak bir » frenk » cuz » satın alınan erkek kul esir » muzikhol » si » muteşekkir » muhurletme » su altıfotoğrafcılığı » kulhanî » anka » duşman » golluk » ceyrek son » olcusuz » mustear » şark cıbanı » kurdî » gobeği duşmek » zulfuyâr » rh » direksiyona gecmek » docentlik » suzgu » ortaya cıkmak » burume » guluk » kotu olmak » eli ayağıveya eli kolu bağlı » emanetcilik » kimseden kimseye hayır yok vey » hal caresi » sağlık olsun » dinim hakkıicin veya dinim aşk » trompetci » dur durak veya dur dinlen dur » cıkmaz » karaardıc » gumlemek » yukseltilme » yarayan cevresi oluklu kucuk » icerlemek »

kent_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamı nedir ve kent_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.