tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamı

kent eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kent eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kent eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iclene iclene » lık lik luk luk » kişiye ozel » eyleme gecmek » teessus » tuze » catıştırmak » acmak » işsiz gucsuz kalmak » bir avuc » ihtiyac » kullenmek » kamu yonetimi » n n » uckardeş » carpışmak » cozumlenme » afrika menekşesi » goruşacısı » ağzıvar dili yok » yontma taşdevri » muze » ic deniz » kotuye cekmek » gozu gormez olmak » kırbaclanma » parfum » buz ustune yazıyazmak » rontgenci » dili başka bir dile calmak » dilinde tuy bitmek » kacmak » bid at » cektirme » boşluk » uc iki » bicim » hanım boceği » kupe ciceği » goruntu » ustune toz kondurmamak » arka veya sırt cevirmek » bugunden yarına » hareket » mustamel » amerika elması » tırnakcı » caprazlama » hortumlu bocekler » insan konuşa konuşa hayvan ko »

kent_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamı nedir ve kent_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.