tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamı

kent eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kent eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kent eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hamam bohcası » beklenmediği umulmadığıveya c » sokulmek » ruşvet almak » dokum » politika gutmek » yureği kabarmak » allah kavuştursun » coplukculuk » calımlıcalımlı » anasına avradına sovmek » kuf bağlamak veya tutmak » deve kuşu gibi yuke gelince ku » alcaltmak » oğurme » değer duşurumu » uful » bolunuş » gobeklenmek » uzerine yok » gozlemek » durulmek » yuksuk kadar » barışcılık » carşaflatma » cile cekmek » nufus patlaması » kamburu cıkmak » kaşjolesi » sofra veya sofrayı kaldırmak v » cayhane » vucuda getirmek » tecennun » kocan » goden » yerine kullanılır » tekere comak sokmak veya taşko » cucukleşme » mukellef » iceri » elci » utme » gurultuye gelmek » hayalifenere donmek » uslûplu » omca » canıcıkmak » ucretsiz » cocuk yuvası » bu veya şu kadar »

kent_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamı nedir ve kent_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.