tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamı

kent eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kent eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kent eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
isimden tureme fiil » canınıcehenneme gondermek veya » comlekcilik » cırpınmak » pek yuzlu » dollenmek » ucretlilik » bu yuvacıklar topluluğunun bal » canına yandığım veya yandığımı » pilâv yiyen kaşığınıyanında ve » ic gezegen » serdumen » kurneme » onlemek » olcu » toplantı konuşu bilimsel top » milliyetcilik » ne ekersen onu bicersin » onerme » koşegen » diliyle tutulmak veya yakalanm » sondurmek » ortulu odenek » ceyizci » gecit resmi » anac » geri cekilmek » cadır tiyatrosu » dumen » toprağıcekmiş » ifrata kacmak » ucu herhangi birine dokunmak » kaleme veya kaleme kâğıda sarı » dudukleme » bicimselleştirmek » kalem komuru » ekmek carpsın » uzun sivri kumes hayvanların » otucu » okce cene » mongolist » vucudunu ortadan kaldırmak » catal kuyruk » suren goruş indeterminizm » cekiş » biri » olmek var donmek yok » olu deniz » cumbuş » ustunde durmak »

kent_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamı nedir ve kent_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.