tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamı

kent eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kent eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kent eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
menfaat gutmek veya gutmemek » carpılma » olumu op » pir ol » cizgi cekmek » dili damağına yapışmak veya di » koscu » cıkış » cıban ağırşağı » kalenderiye » ruzgâr altı » zıvanadan cıkmak » ayva receli » hareket » muttehiden » genizden konuşmak veya cıkarma » kopuk » ayrıbaşcekmek » projektor » cenesi duşuk » odetmek » allah bir yastıkta kocatsın » kuflendirme » caprazlama » tehevvur etmek » duzenleme » ucuk » yuzulmek » manipulâsyon » sabah ola hayır ola » gostermek » bilinc akışı » kucuk dilini yutmak » goze almak » bileğine guvenmek » nefes tuketmek » centik » dortleme » tenkitcilik » cıkagelmek » ahzukabz » dağcayı » tatar ağası posta gorevi yapan » ceddine rahmet » tane tane soylemek veya konuşm » cukurluk » ortodoks » tufekci » cakmağıolmayan » goz bankası »

kent_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamı nedir ve kent_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.