tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamı

kent eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kent eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kent eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dualist » azrail in elinden kurtulmak » percinli » cecik » kredi acmak » muderris » bulbul » cayır yulafı » dortlu » kacgoc » kapıalmak veya yapmak » gunluk guneşlik gorunmek » koaptor » percem » bolmek » cercevelemek » ak mıkara mıonune duşunce goru » cıfıt carşısı » damdan cardağa atlamak » acık » gecim » kesip bicmek » gozunu sevdiğim » gucenik » şansolyelik » lâmadan oluşmuş arasına yerle » gobek havası » onluk » mudahale » katma butce » ciceksiz bitkiler » bekci » bugunku gunde » beniz gecmek » yuzgec ayaklılar » tecrubesi olmak » ayca » tereyağından kıl ceker gibi » yılışıkca » mac » serdumen » cokelek » nal cakmak » cekişmek » yufka yurekli » bukucu » cehreli » emanetcilik » yuz bulmak » ve katımadde »

kent_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamı nedir ve kent_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.