tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamı

kent eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kent eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kent eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
şoyle ki » muteneffir » elinden kan cıkmak » asyalı » goğusluce » hintce » gorevlilik » yarayan celik disk » kaval tufek » muddei » cukurlatma » sahaca » ununu elemiş eleğini asmış » suflîleşmek » pence » gozeler arası » ceperli » olmayan bağımsız hur » yuceliş » selâm cakmak » belini bukmek » hic de » dollemek » tebeyyun etmek » tekcilik » cakalboğan » bıcak yarasıonulur dil yarası » unsuz » ol dediği yerde olmek kal ded » şolen cekmek » şaibe altında tutulmak » unvanı » muhtac » ha babam veya ha babam ha » nur ol » lâzca » cocuk duşurmek » duk » c » mutevehhim » zararlıcıkmak » tacsız » iğne ipliğe donmek » sınamak tecrube etmek » murevvic » bir kıyamettir gitmek veya kop » aracı » gormek » duzgunluk » ic deniz »

kent_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamı nedir ve kent_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.