tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamı

kent eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kent eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kent eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cıkarma birliği » doğaclama tiyatro » motorkroscu » donmek » lugatce » yuzsuz » hunersiz » cebirsel formul » ciceksever » muhurletme » gullâc » tekniği » fıcılamak » kuskunluk » macun kureği » koleli » kokertmek » burunmek » guneşgozluğu » kulağına carpmak » cıtırdatış » bir baştan veya uctan bir başa » carkacı » tovbekâr » pala calmak veya sallamak » duzmek » golgeleyici » odemek » kundak sokmak veya koymak » akşamdan kalmışveya kalma » bayrak acmak » culha » hic değilse veya hic olmazsa » muzekker » yonetsel » gol ayağı » kufletmek » bugduz » mukemmellik » yuruyuşe gecmek » duzen kurmak » berhudar ol » dort bucak » pic olmak » sacma » ananın ak sutu gibi helâl olsu » cıtırdatmak » bir şeyler veya bir şey olmak » goc » yuklu »

kent_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamı nedir ve kent_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.