tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamı

kent eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kent eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kent eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kulağıters taraftan gostermek » macar ineği » deli bayrağıacmak » sumuklu » unlem » calgın » tunclaştırma » mutevali » oclenmek » ders ici » soz yok » komur gibi » sozcuk vurgusu » kac para eder » gurluk » uykusu kacmak » cangal » sefa surmek » akbalıkcıl » can ciceğigiller » ustunde kalmak » nukte yapmak » bulanıkca » yuzluk » ezbere işgormek » yardımcıyargıc » icirilme » arşiduşes » şofor » gorkemli » donuşturmek » ucan daire » kokten dinci » mart kapıdan baktırır kazma k » hil at » catma » cıkmak » duztaban » kokertmek » kullanılan arac buat » vido cekmek » koksuz » gumuşcun » kabul kabul etme » alınmasınısağlayan kimse kame » kombe » markscılık » gunluk » sokak supurgesi » omur gecirmek »

kent_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamı nedir ve kent_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.