tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamı

kent eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kent eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kent eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
fıcıbalığı » soydur ceker boktur kokar » ceyrek » cok yetiştirilen bir bitki hor » kendine susu vermek » asyalılık » kac kec » otumsuzluk » dumen evi » demirkazık » kokertmek » cardaksız » cığduşmek » solpumek » yururlukte kalmak » saptan oluşan ekin bicme aracı » ici almamak » sosyo » maca beyi » cağlama » yolgecen » cok kısa dalga » ayağınısurumek » orumcekli » turku cağırmak » kutukleşme » turkceleşmek » başka bir gune zamana erteley » l al el » u » oyle » icli » yurek yarası » onluklu » strukturel » gonul okşayıcı » cekmek » cakıl cukul » tullenmek » deş teş » huzunlenme » kıvanc duymak » r » canıağzına veya boğazına gelme » yaşam oykusu » cekmek » yeni gercekci » ışıkcılık » papaz her gun pilâv yemez » cağıl cağıl »

kent_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamı nedir ve kent_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.