tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamı

kent eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kent eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kent eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
akıllıkopru arayıncaya dek del » kaptıkactı » ismi gecmek » kafatascı » ağaclaşma » sinirine dokunmak » tuzel » cığırtkan » pabucculuk » cağrılma » gunu gunune uymaz » paşmakcı » cezve surmek » korktuğu başına gelmek veya ko » ceşitlendirmek » catallı » durtu » yoresellik » cifte yemek » boğurmek » acıklatmak » eli acık » sungerler » al veya alın » goz kesilmek » unsuz » sınır cekmek veya cizmek » gulunc » kozasına cekilmek » serbest yuk » caprazvari » it urur kervan yurur » hazır bulunmak veya olmak » bir o yana bir bu yana » sevinc » yugoslavyalı » borek acmak » yukleyiş » dovmecilik » santrifuj » one sermek » seckinleşmek » goz merceği » bıcak bıcağa gelmek » klârnetci » ın in un un » siktir et » fırıldakcılık » yureği boğazına tıkanmak » gecim »

kent_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamı nedir ve kent_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.