tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamı

kent eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kent eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kent eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bahceli » fil yuruyuşu » cıtkırıldım » hopurtulu » cerkezlik » kasetcilik » kirec gibi olmak » boru ciceği » coplenmek » teşbih etmek veya yapmak » hoşgoru » on parmağında on huner veya ma » pala surtmek » cekememek » butunu hars ekin » tatbikatcı » renk vermek veya rengini belli » viola tricolor » birleştirerek bir varlığıyenid » temel civisi » cizgi film » gokmen » canak yaprağı » ucuzlu » fotoğrafcılık » yeşilcekirge » kalcın » dağların şenliği veya dağların » sinek ufak veya kucuk ama mid » goturtmek » dişunsuzu » muzahrefat » gumruk » baştan cıkmak » pestili cıkmak » cinkografi » yurumek » sukse » aylıkcı » govdelenmek » doneklik » carliston marka kereste » edep yahu » cağdışılık » benekli kopek balığı » ikbal duşkunu » tepegoz » sokum » hiclik » krepdoşin »

kent_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamı nedir ve kent_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.