tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamı

kent eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kent eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kent eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cillenmek » guclu kuvvetli » oğutme » gun yapmak » aşuftelik » astığıastık kestiği kestik » acımlanmak » sureksizlik » yukunme » cıldırasıya » coğu gitti azıkaldı » selâmunaleykum kor kadı » su duzeyi » goksel » son pişmanlık fayda vermez vey » tutunu tepesinden cıkmak » muşfik » cıralı » nukleer santral » pencesine duşmek » amplifikator » tercuman » grek » bazen doğrudan doğruya yere da » pekiştirmek » cirkefleşme » cekmek » ala gun » penceletmek » catma » yuzeyinin her noktasına basınc » terutaze » on goğus » haşlanıp ardından guneşte kuru » bakrac » ihtiyac » koyu koyu duşunmek » dutculuk » araclı » yetişen bir ağaccık corylus av » kooperatifci » kayışcı » aylıkcı » catıştırmak » defterini durmek » duzelticilik » temelli senator » sağlayan parca » gecerleme » nesne »

kent_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamı nedir ve kent_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.