tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamı

kent eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kent eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kent eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gecirmek » turkuleşmek » kapılarıacık tutmak » sebep olan fiziksel enerji ha » doğmeci » dalkılıc » kararmışve sertleşmişinsan der » tac » faktor » kucuk karga » aclık cekmek » alkışcı » daha da geliştirmek amacıyla b » calarmak » coraklaşma » goz nuru dokmek » gayrimuslim » kusur » el openlerin cok olsun » albumin » gobek » munacat » telgrafcı » huviyet » sel gibi akmak » aşağıtukursem sakalım yukarıt » cavuş » dokum » cehre almak » ictinap » yakacak » tecessus » amerika armudu » deve kuşu gibi yuke gelince ku » cırpışmak » kâğıtcılık » methusena » vak anuvislik » ayrac acmak » utuleme » gitti gider dahi gider » memleketci » hasta ol benim icin oleyim se » distributorluk » onluk » un » corek mantarı » ciltcilik » uzerine almak » sozum ona »

kent_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamı nedir ve kent_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.