tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamı

kent eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kent eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kent eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mest sermest » gecirtme » bir ilcenin en buyuk yonetim g » geckin » al veya alın » telgraf cekmek » kapıyıacmak » gumrukculuk » suclanmak » bıcakcılık » mezur » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » dumencilik » civi » afrika cekirgesi » pacalarıveya kolları sıvamak » duz » deyip de gecmek » peşine duşmek veya gitmek » kecilik » ağzından cıkmak » sudan tavuğu » dil surcmek » ucar » serde var » film muziği » gumuş » notrleşmek » su dokunmek » kece kulâh olmak » kapıyıacmak » golgelemek » arap uyandıveya arabın gozu ac » kulyutmaz » tutun » hareket » gez goz arpacık » cırpınıcırpını » sapsarıkesilmek veya olmak » benicinci » pejmurde » yuz suyu » ileri geri surulebilen sistem » ileri veya one surmek » duğunsuz » buk » eteğine yapışmak veya sığınmak » tutsuluk » nazıgecmek » teheyyuc »

kent_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamı nedir ve kent_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.