tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamı

kent eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kent eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kent eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
doşemek » amerikanca » flort » def aten » calkalamak » gani gonullu » hazar » aklına duşmek » gucluğu veya guclukleri yenme » secim bolgesi » uzak goruşlu » ağzınıhayra ac » bicimlerini belirleyen ana oze » okul oncesi » surume » atlas ciceği » formul bulmak » ateşbacayıveya sacağı sarmak » kullanılır » yon gosterme eki » kulturfizik » kutlemek » kavga cıkarmak » cevikleştirmek » kor bağırsak » gumleyip gitmek » cığır » gecit toreni » cıkmak » bucurluk » orumceksi zar » l » menşevik » gecmek » mukemmeliyet » iclik » gosteren liste » acık imza » cıraklık » kucucuk » orgutleme » şeref tribunu » guc » kopoğlu » ozdeşleştirme » gocermek » kume kume » tevellut » gocen » satranccılık »

kent_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamı nedir ve kent_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.