tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamı

kent eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kent eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kent eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
korukcu » suyunu cekmek » antikomunizm » bukuluş » gozunden kacmamak » on şart » guneşlik » surtuşmek » duğumunu cozmek » gun ışığına cıkmak » guclu » muhit yapmak veya edinmek » mef ul » coplukculuk » cocuk » dort başımamur » inkılâpcılık » makascı » acık tohumlular » indikator » kotuye kullanmak » gonlunce » ciceklemek » kukurtsuz » kuşatma ihata » munasebetli munasebetsiz » orneklenme » ic bolge » ayıp etmek veya yapmak » sıcan deliğe sığmamış bir de » bahtına kusmek » asıda olmak veya asıda kalmak » ceddine rahmet » yuzsuz » cizik » guven » caldırılma » paca » yarıcap » zulcelâl » bize de mi lolo » gece gunduz dememek » siparişci » calıidi cırpıidi evim idi ya » hoşduruma gelmek » goruştarzı » cam sakızıgibi » mirac gecesi » başıdonmek » goz onune almak »

kent_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamı nedir ve kent_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.