tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamı

kent eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kent eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kent eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
omrubillâh » bocek » cembersiz » alâka cekmek toplamak veya uya » golgelik » dun » cu » komunistlik » duşgucu » insan eli değmemişveya dokunma » kulâhsız » goz » al birini vur otekine veya bi » gonderme » kamcılatma » kısa cizgi » tumleme » yuf ervahına veya ervahına yuf » cingene borcu » briketcilik » kıc » ne demek » alt tur » konkasor » araclara takılıp cıkarılmasınd » gormece » bonleşmek » bilinc » taraca » ic deniz » ozveri » bak » kozleme » sutleğengiller » gozculuk » e e » kralice gibi » ufleyici » goruş » eklemek karıştırmak ilâve et » gozunde buyutmek » curumek » secme hakkı » basketci » noroloji » gozlerini kapamak » muzik market » omre bedel » seruvenli » gayrimumkun »

kent_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamı nedir ve kent_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.