tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamı

kent eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kent eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kent eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
etmek » gozetilmek » cizgi » kopekoğlu kopek » fiil govdesi » boylecene » kırıkcılık » cift direkli » guc gelmek » tecrube » ziyafeti cekmek » kotu » bolumlerine konulan ağırlık » lopur » ay gun yılı » goz nuru » bir don bir gomlek » okultizm » yılan gomleği » guclendirmek » cıldırma » uzerinden atlamak » rahatca » hak dini » mulkiye » cargâh » oltu tozu » nesne obeği » oluşan cok duzlemli cisim men » borcluluk dengesi » gecmişlerini karıştırmak » su orumceğigiller » donuşturucu » cor cop » tabak sevdiği deriyi taştan ta » istencli » cicekleme » teleksci » gozsuz » hırtlambasıcıkmak » cıkmak » gurultuye gitmek » donuna kacırmak » doşenmek » veya metal kemer » yemişci » kuvertur » menu » iplikcilik » muddetli »

kent_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamı nedir ve kent_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.