tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamı

kent eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kent eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kent eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cokelekli » kutuk » uykusu kacmak » sağdan geri donmek veya sağdan » koordinator » mujde » carşamba karısı » muamele gormek » colluk » durme » bugun bana ise yarın sana » tam adamınıbulmak veya tam ada » uyelik aidatı » kostek vurmak » sırat koprusunden gecmek » bobur » yuksek fırın » kıyafet duşkunu » hangi ruzgâr attı » derdi gunu » sesini yukseltmek » yuruk aksak » tombala cekmek » sap cekmek » madalyanın veya madalyonun ter » gic » e » emlâk burosu » imalâtcı » ehlihibre ehlivukuf eksper » gonlune dokunmak » alcak kabartma » bileğine guvenmek » hava duzenleyicisi » ciğrenkci » sungusu duşuk » letce » gununu gormek » yabana soylemek » utanc duymak » yureksizlik » dağdağustune olur ev ev ustun » cadısupurgesi » tıraşcı » kırık cizgi » luzum gormek veya gormemek » gumuşî » soze karışmak » cevir sesi » ceyizsiz »

kent_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamı nedir ve kent_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.