tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamı

kent eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kent eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kent eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağırlık basmak veya cokmek » ufak capta » acacak » cile » on alım » ondulesiz » uckâğıt oyunu oynatan kimse » cengel sakızı » istencsizlik » icini kurt yemek veya kemirmek » bacak kadar boyu var turlu tu » canım dese canım cıksın diyor » yarıunlu » ağzınıacmak » gulkurusu » sonmek » arafatta soyulmuşhacıya donmek » cıkmak » sade birimler boluğu » işcatallanmak » şerit » ucmak » bocek kabuğu » celtik tarlası » ere gitmek veya varmak » şerit » yekvucut » keceleme » balkanolog » formul » dumen suyundan gitmek » ayırac » kacışma » nabzına gore şerbet vermek » coğul eki » cozumsel » yonelik birbiri ile uyumlu am » acık » bortulme » ozveri » yontemi ile hazırlanan tabla » kusmek » cerkez » ciceksever » yeri var » sacmalaşmak » ac kalmak » olcum » cıkmak » az gormek »

kent_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamı nedir ve kent_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.