tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamı

kent eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kent eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kent eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kuşa benzemek veya donmek » kopek balığı » duzmecilik » cul » pas acmak » doteryum » celebi » umum mudurluk » dovuşkenlik » koprucuk » ozlemli » ozgurleşme » tm » altlıustlu » roportajcılık » oz yonetim » orumcek » kırk yılın başıveya başında » cekmek » konsolide butce » arkasına duşmek veya takılmak » posasınıcıkarmak » belli bir noktayıaltınıcizerek » catlama » yuzunden akmak » orgu » sağlık olsun » goz kesilmek » kıc atmak » seruvencilik » dudukleme » andac » keyif benim koy mehmet ağanın » sigara boreği » icrek » cebi delik kimse » kaldırım supurgesi » etmediğini bırakmamak veya kom » cobanpuskulugiller » turkluk bilgisi » gomlekcilik » polonez » cicim » silip supurmek » ışıkolcer » pilic gibi » maltız kecisi » ruzgâr gulu » purcuk » guc »

kent_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamı nedir ve kent_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.