tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamı

kent eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kent eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kent eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ici veya midesi kazınmak veya » sorma sormayın veya sorma gi » kur » yuzeyinin her noktasına basınc » odevli » takallus » kuheylân » kor oğlu » işgormek » oykunmeci » kacırmak » calgıc » ceşmeye gitse ceşme kuruyacak » teneke calmak » kendini vermek vurmak veya cal » nefes tuketmek » rn » kul » ustune yatmak » curukluk » kuşku beslemek veya kuşku duym » calpara » sun î solunum » musemmen » gun batmak » tahammur etmek » olme eşeğim olme yaza yonca b » akıldan gecirmek » ric at » az gunun adamıolmamak » se » akıcıunsuz » bir orman ağacıcastanea sabva » yedi duvel » ağan eğen » cicekleme » yıkılmayacak bir bicimde duzg » veren silâhıbu hedefe doğrult » utanc duygusu » munteha » soylemek » surucu » gurleyiş » ben hancı sen yolcu oldukca » tur » temel tumce » batıturkcesi » tesettur etmek » meşru mudafaa » darıunundan baklava incir ağa »

kent_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamı nedir ve kent_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.