tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamı

kent eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kent eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kent eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
durumleme » projektor ışığında olmak » hazırlık gormek » suzgunleşmek » icinden pazarlıklıveya icten p » oğretilme » cıtırdatma » kesip bicmek » umum mudur » yedi kat yerin dibine gecmek » uc » soylem » kacırılmak » ucuklamak » zuhrevî » tilki uzumu » goğus » bir daha yuzune bakmamak » can cana başbaşa » telgraf uslûbu » arap » ses duşmesi » turemişsıfat » cingene pembesi » turt » siktir et » ozgurlukculuk » cirkeflik » alcakca » cirişgibi » sokağa veya sokaklara duşmek » doneklik » iflâs anlaşması » mulâyim » kazan biri kepce » unvanı » brulor » mueyyide » dortluk » alın catısı » dovmek » mulga » deniz ussu » oz oğrenim » yasakcı » cenet » allah sonunu hayır etsin » gazolcer » tıkacsız » noktalama işareti »

kent_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamı nedir ve kent_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.