tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamı

kent eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kent eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kent eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gorevlendirmek » gerceğin doğaya uygun bicimde » ne dese beğenirsin » ateşparcası » oc » su kucuğun soz buyuğun » soğumolcer » muesseseleşme » goc etmek veya eylemek » cotiragiller » veya dokunmuşpamuktan yapılan » kuştuyu » yol yurumek » cubbeci » bruksel lâhanası » mecalsiz duşmek » cuvallama » uzere » kuvvetle basmak » sukûn » vişnecuruğu » catırtı » ıt it ut ut » kavakcılık » mutehakkim » duşunurluk » dalâlete duşmek » baccı » guzel guzel » kehkeşan » yuzune bakılmaz » gorgu » gurultucu » sutlâc » veya rejimi değiştirecek bicim » buzulmek » cul caput » olgun » angolalı » sınır otesi » boksorluk » dalgıc bocekler » uzun lâfın veya sozun kısası » dağıtım burosu » koşe donucu » lisan » puklu » gozemek » fonetikci » nufuzlu »

kent_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamı nedir ve kent_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.