tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamı

kent eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kent eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kent eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kukremek » bir değer karşılığında birinin » ozgurce » gosteri adamı » bugunluk » durum » batırmak » otumluleşme » gozune karasu inmek » kırlangıckuyruğu » orucu » yoğunlac » tukenmek » diyalektikci » gıcık almak kapmak veya olmak » su urunleri » munteşir » sermurettip » yurumek » gerekli gormek » globulin » cağla » yayla corbası » şohretsiz » zeytin guvesi » yakutca » kuremek » cokbilmişlik taslamak » orgut kurmak » habeşî » baba değil tırabzan babası » kotu » muşevveş » sayısınıallah bilir » tac » alt ust etmek » eskisi kadar veya gibi » gore » marmara cırası » bacasıtutmek » bekcilik » tezkiyesini duzeltmek » musavi » on » bir daha yuzune bakmamak » cın cın » l l » yekvucut » sozsuz calınan parca » bugunku tavuk yarınki kazdan i »

kent_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamı nedir ve kent_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.