tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamı

kent eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kent eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kent eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
prosedur » yumurtadan daha dun cıkmış » sucut » korduğum » ustume iyilik sağlık ustune u » bruksel lâhanası » ongorme » yumurtayıcalkamak » goreneksizlik » yuz » bon bon bakmak » hayata kusmek » hakkıgecmek » yapılan resim ve bezeme işi » ofsetci » mudevver » sanatı » catlama » inmek » olculmek » cağcıllaşma » gununu gostermek » yukseltmek » sacula » fare deliğe sığmamış bir de k » gorgulu » karikaturculuk » cekmek » felc » kepce gibi » tekst » kem gozle bakmak » sussuz » millî guvenlik » guneşli » odleklik » takla atmak veya kılmak » cıkarcılık » guclu » golgelenmek » cıkma » midesi almamak kaldırmamak ka » ciğil » kabahat etmek veya işlemek » aman dedirtmek veya amana geti » sınıkcılık » camaşır deterjanı » edilgen catı » orgutleniş » cekirdek »

kent_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamı nedir ve kent_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.