tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamı

kent eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kent eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kent eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kocek » tepegozler » surfile makinesi » uncu » gorevli » goğuslu » ciğnenmek » koleleştirme » folk sanatcısı » mustehcenlik » allah mubarek etsin » onune gecmek onune gecmek » kendi gobeğini kendi kesmek » iki buklum olmak » gozuyle bakmak » oğretilerin genel adı usculuk » ozek doku » yuzu ak » muteşekkir » nebatat bahcesi » gubreleme » gıcırıbukme » japon armudu » kuyudan adam cıkarmak » gozunu cıkarmak » fırca gibi » tok evin ac kedisi » cello » dallıgullu » cullukgiller » gun ağarmak » cuz » cizim » tufek patlamaksızın » ic deniz » gozu sonmek » carklı » tenkitci » ustune yıkmak veya yıkılmak » ada » cacaca » imanım kısa soyleyişle » acı » gaz detektoru » fıcıgibi » loşca » taammut » koleli » civitlenmek » eli kolu bağlıkalmak veya durm »

kent_eş_anlamı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamı nedir ve kent_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.