tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamlısı

kent eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kent eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kent eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
elektrometalurji » gozene » ış iş uş uş » gencleştirilme » oclenmek » nalca » kirada olmak veya oturmak » hasta olmak veya duşmek » gorgusuz » afişci » sağeliyle sol kulağınıgosterme » calgın » ruyasında gorememek » duzen » buyuk yemin etmek » girişimolcer » bicimcilik » comeltmek » gonul kimi severse guzel odur » camgobeği » musluman » allah eksik etmesin » avrupalılık » kaşıkcıkuşu » bakışacısı » tık » ustune sevmek » balgumeci » yedi iklim dort bucak » oz devinim » patlakca » cınlayış » alp eren » uleştirimli » butunlemeli » meydana cıkmak » gumruklenme » cozulme » dunurcu » gozlerine uyku girmemek veya g » fransız » goz erimi » ayağınıveya ayaklarını opeyim » cal » taylorculuk » gozu dunyayıgormemek » ebulyoskop » lutfetmek » altta kalanın canıcıksın » se »

kent_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamlısı nedir ve kent_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.