tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamlısı

kent eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kent eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kent eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olcusuz » golluk » Şafiî kopeğine donmek » gozetleme » o o » maca » dilekce » benzi atmak veya ucmak » bicimini alır hidrojenle oksi » darulbedayi » cemrenme » inancsızlık » dokunmek » olan insan topluluğu ulus » okuler » on teker » cıkılanmak » afrikalı » hol » akışkanın gecişini ayarlamaya » entelektuellik » salıncakcı » mudavi » ele gecirmek » eline duşmek » oğrenilme » sublimleştirme » cokkun » dadacılık » bulbulun cektiği dili belâsı » yukseklik korkusu » kuculme » acıklayıcı » gecim kapısı » sefa geldin veya geldiniz » doşekli » ava cıkmak » kabak ciceği gibi acılmak » yol acmak » otobuscu » canının derdine duşmek » para cıkarmak » duşunsel » album » diz ustu cokmek » cok şişmiş » potikare » tat kazanmak veya tadıgelmek » catlak » basınclı »

kent_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamlısı nedir ve kent_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.