tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamlısı

kent eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kent eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kent eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
etmek » uygun bir bicimde gosterildiği » oyku » bıcak silmek » kuşak dolama bağlama kemer » yuzsuzleşme » doner sermaye » korlenme » a a » ağaca dayanma kurur adama ins » nufuscu » tekefful etmek » otucu kuşlar » elinden hicbir şey kurtulmamak » mesele yok » omuz opuşmek » işbolumu » bağlantısız ulkeler » capraz kafiye » yeni dunya aslanı » hal etmek » manipulâsyon » portlemek » ucret » kokertmek » yekûn cekmek » tonsuz unsuz » hazır mezarın olusu » cekmek » başa gureşmek » uye tam sayısı » luzumsuz » sondurulme » rayic » duşundurme » guvenoyu » fikrini celmek » kurutularak ufalanmışhamurdan » calışma belgesi » kavanco » tahta goğuslu » yukseltgenmek » borclandırılmak » ozgecilik » w w » hasta olmak veya duşmek » kınık » cakıl yol » kirada olmak veya oturmak » ciğnemek »

kent_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamlısı nedir ve kent_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.