tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamlısı

kent eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kent eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kent eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iki rahmetten veya iyilikten b » cirkefleşme » utmek » mutemayiz » parasınıcıkarmak » benzi kul gibi olmak » sundurmek » dağarcığıyuklu » cayırlatmak » multefit » gozleme » cabuklaştırma » gozu gormemek » celtik kargası » kuvvet cifti » donuna kacırmak » dosta duşmana karşı » millî huviyet » muktesebat » starta gecmek » başa gureşmek » arkebuz » cicekci » teselsul » cozmek » cıkrık » tıraşıgelmek veya uzamak » ucuş » danimarka kırmızısı » cikletci » ile beraber » cek valf » dokulmek » doven » tıpıştıpışyurumek » tespit etmek » tutununu tutturmek » yureği kanamak » cıkrıklı » iplikci » muneccimlik » duzenleyen ve genel olarak ilg » yapma yapmayın yapmayınız » medine dilencisi » ağustos bocekleri » yalanıcıkmak » gurultusuzce » guven mektubu » mısır baklası » b »

kent_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamlısı nedir ve kent_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.