tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamlısı

kent eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kent eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kent eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bac » alcalmak » gockun » yoklamak denemek tecrube etm » muhallebi cocuğu » ciftleşme » su altıfotoğrafcılığı » etkinliğin buyuk olcude azaldı » sukse » hayran olmak veya kalmak » parkcı » olu saat » ara secim » iz ansızlık » olduğu soz » utangaclık » derinlik olcumu » ustunleşmek » anlamıverir » kirec sondurmek » gure » yusru » fıcıbalığı » yargıclık » ayrıduşmek » boyu bacadan mıaştı » girmesiyle cıkmasıbir olmak » suline » yıldız kumesi » coreklik » ateşten gomlek » icimlik » kalcın » as » odevlendirilme » cermik » ural dilleri » karşıxlv yuzyılda doğan felsef » kafasıcatlak » surmek » cihat acmak » cağırım » koy turkusu » yardımcı yardım eden veya ger » bağlaclıyan cumle » cifte atmak » camurluk » bir gozeli » yedek parcacılık » kucumsemek »

kent_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamlısı nedir ve kent_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.