tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamlısı

kent eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kent eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kent eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
carşaflatmak » ovunmek » gunah kecisi » aksaklık veya bozukluk » metal veya plâstik arac » gecici » duzayak » muskirat » bir dilin kelimeleriyle duşunc » tavşan dağa kusmuşde dağın hab » gozlerini bayıltmak » donuşlu catı » sayma işlemi » uykusu başına sıcramak » odemek » mukevvenat » gucsunme » tehyic etmek » cıkışnoktası » ağız acmak » arap sacına donmek » cadırlı » yılan gomleği » rukun » desinator » yucelme » muzakere etmek veya yapmak » onerge vermek » mevlit kandili » caltı » mueddep » gore » imtizac » aklınıkacırmak » gradosu duşmek » cevgen » abesle uğraşmak veya abesle iş » alcılanmak » goz almak » organların her biri » tam adamınıbulmak veya tam ada » am » sulfurleme » gozetleme deliği » olumsuz » koyleştirmek » acış » uzerine almak » ciğnemek » haşatıcıkmak »

kent_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamlısı nedir ve kent_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.