tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamlısı

kent eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kent eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kent eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uc » tazallum temek » sıl sil sul sul » mahallî secim » ust » buyuk elcilik » cıplanma » egeli » cem » kılıc balığıgiller » populerlik » gecirgen » canıyanan eşek attan yuğruk ol » anas acuta » iliğine veya iliklerine kadar » yiyim yeri etmek veya yapmak » tukuruk hokkası » bildirmek » hodukce » izlenim uyanmak » tezahurat » tehyic etmek » arkasında veya sırtında yumurt » ala ele » pısırıkca » cocuğumsu » butun malların ortaklaşa kulla » gır gecmek » cakıcı » uretici alan » maden komurunden cıkarılan ya » kokteştumlec » dokunmek » cekmek » gobel » ballıborekli olmak » saraclık » yuruyen merdiven » yoksun bırakmak etmek veya kıl » turku soylemek » gırtlak unsuzu » kutuk » calık » alın teri dokmek » calkanmak » dunyanın ucu uzundur » daha bircok şeylerin yapımında » yuz yazmak » ciceklendirmek » kapıdan cevirmek »

kent_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamlısı nedir ve kent_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.