tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamlısı

kent eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kent eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kent eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hafıza » kuculmek » kapıdan cevirmek » ağzınıacmamak » cu » yağışolcer » azınlık hukûmeti » set cekmek » cene yarıştırmak » gun balı » cepel » paskalya coreği » ceşni tutmak » surpriz » duduklu » soğdurme » catal bel » sus » yem dokmek veya koymak » ecel teri dokmek » gokten zembille mi indi » porsukluk » zengin arabasınıdağdan aşırır » cırakma » kurban bayramı » olcerme » taşcıtarağı » ceşitlenmek » yuzer havuz » elle tutulur gozle gorulur vey » gozu ısırmak » kucuk » lektorluk » ayrıcanak yapraklılar » oksurtme » mirac gecesi » duzenlik » camurcuk » oğutme haznesi » catallı » değerlerine yapılan yeni eklem » ruzgârlık » ve bilinc merkezlerinin bulund » acacak » cul » yuce » cop gibi » tel orgu » spotcu » ruyalarına girmek »

kent_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamlısı nedir ve kent_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.