tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamlısı

kent eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kent eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kent eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koltukcu » hafriyatcı » sonum ayrımı » altıkaval ustu şişhane » davranmak saygıgostermek soz » ucuculuk » guderi » kullanılır » murver » calgıaleti » dârıdunya » tukenmişlik » ozel radyo » cocukluk etmek » goz yuvarı » antep fıstığı » atlas ciceği » yureğini serinletmek » hakkın rahmetine kavuşmak veya » fizik otesi » w » tezkiyesini duzeltmek » şarapcı » goz bağı » komurcu cırağına donmek » one duşmek » catal civi » icten pazarlıklı » mosyo » allah ziyade etsin » sokağa veya sokaklara duşmek » gurcu » guvelenme » ayağına celme takmak » goz gozu gormemek » duşe kalka » ure » goz kırpmak » arasına veya aralarına karışma » dokulup sacılmak » cevre » citme » icine su almak » levazım boluğu » cığırtkan » duzmek » ahkâm yurutmek » tekduzeleşme » mecusîlik » gorme işitsel eğitim »

kent_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamlısı nedir ve kent_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.