tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamlısı

kent eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kent eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kent eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yureklilikle » u » inc » lık lik luk luk » cok gelmek » cehre etmek » otleğengiller » catır catır catlamak » oğrenci » bugunluk » gecerli » enduksiyon » soğuk vurmak veya yakmak » on » cayır teresi » tumamiral » gomlek » ozgunluk » alıcıcıkmak » e hâli » iş arî » tur » gozunde şimşek cakmak » cavmak » onerge vermek » cıvlama » gonul uğrusu » yonetmen » caput » dizlerinin bağıcozulmek » icinde kaybolmak » dunya durdukca durasın » katma butce » maddelerden oluşan varlığın he » makedon » cobanaldatangiller » ozdeş » » bolumlerine konulan ağırlık » tir » başından gecen olağan dışıola » faaliyet gostermek » uşuntu kopekler mandayıparalar » kopru kurmak » tedahul » amortisor » canıcıkasıca » kuflenme » faslı » kamu guvenliği »

kent_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamlısı nedir ve kent_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.