tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamlısı

kent eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kent eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kent eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
boluşturmek » guneybatı » indukleme makinesi » civilenmek » ananın orekesi » keyif surmek » kulâhınıters giydirmek » muntahabat » domuz gibi yemek veya tıkınmak » batıturkcesi » boğazıacılmak » gozyaşıbezeleri » acıklık » parıltı » haclılar » usta elinden cıkmak » gozleri dolmak veya dolu dolu » gonlu tok » mef ul » cıldırmak » direksiyona gecmek » ardınıalmak veya getirmek » dokumasıolan » acık duruşma » fulûsuahmere muhtac » dişgecirmek » tuketim » fusunkâr » muşkulleşme » gercekleştirmek » yuzbaşı » konsultasyon » umur gormek » yanardoner » fıcılamak » gozleri parlamak » mujde » kulture alma » mirac kandili » bıckınlaşmak » uslenme » oksurtme » gezdirme kulağıtemizleme bici » koruklenmek » eltieltiyekustu » kunde » yırtıkca » gobek » iz surmek » puskurtmek »

kent_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamlısı nedir ve kent_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.