tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamlısı

kent eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kent eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kent eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
namertce » hacamatcı » cekimolcer » nar ciceği » ulfet » guvenilir » kucumsenmek » duşunum » temas etmek veya biriyle temas » katılmasıya yapılan secim » cocuklar » bac » mubaşirlik » haraccılık » ceğmellenmek » cipura » hanya yıkonya yıanlamak » inceleyen bilim » cekilme » donuşumlu » cayır » li » n n » koyunyunu » guneştekeri » tekâsuf etmek » kacak » indirme bindirme » abaza » takke duştu kel gorundu » genizden konuşmak veya cıkarma » cenesi kitlenmek » kaldırıma duşmek » purtuk » ici » kurduğu medeniyetleri kendi i » doğal ve saydam değerli taş » yıllıkcı » guneşletme » cicer arietinum » ışık olcumu » surmelenme » gorsel işitsel » başyarılır kırılır bork fes ic » cekmek » butun sıra » şupheci » ust » uretmek zihnî yetiler oluştur » ceyrek »

kent_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamlısı nedir ve kent_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.