tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamlısı

kent eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kent eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kent eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozluk takmak » recete gibi » ermeni » ceker » mudire » okculuk » ciğnemlik » cağdaşlaştırma » kurumek » protestanlık » asyalı » onerme » kucuk dilini yutmak » kulture alma » donel » eşcekim » mulkî idare » kur a efradı » bir catıaltında olmak veya bul » al takke ver kulâh » sut vermek » cekmek » gelecekci » olcturme » gomulmek » bolgecilik » batoz » calma » afgan » tukenmişlik » cıkartılmak » gozleri yaşarmak » duşuk » uzerinde pişirilmesiyle yapıla » kacak » ana kralice » secim sandığı » babasıtutmak veya babalarıustu » muslim » kalsiyum klorur » durtmek » kaşlıgozlu » uvendire » bardağın konulduğu yeri kirlet » cocukluk etmek » dortluk » oğuz » vermemişveya vermeyince mabut » korkusuz iyi dovuşen kendine » frenk maydanozu »

kent_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamlısı nedir ve kent_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.