tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamlısı

kent eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kent eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kent eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yarıgecirgenlik » yaban gulu » gorevdaş » gomuluş » acemi caylak » kaval tufek » bilinc dışı » uşutuk » kafa işcisi » icapcı » sercin » muzakere etmek veya yapmak » yureğine kar yağmak » gozetletmek » gercekci » bu gozle » feylesofca » iceri » yuzluk » copsuz uzum » ulac » cekik » kebapcılık » yuzu karışmak allak bullak olm » cıkak » akaclatma » cizmeli » gayret dayıya duştu » suflîleşmek » muhimsemek » cabalama kaptan ben gidemem » yonetmek » kancılarlık » aile butcesi » kıcınıyırtmak » bahtına kusmek » alcalma » yuzey şekilleri » nukleer reaktor » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » cenesini bağlamak » haklıcıkmak » yavaşca » en kucuk birliği goze » altın eli bıcak kesmez » vicdan azabıcekmek veya duymak » uc gunluk omur » ay cekirdeği » soz atmak » dortlu »

kent_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamlısı nedir ve kent_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.