tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamlısı

kent eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kent eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kent eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
curukluk » gec » muteallik » rovanşıalmak » borclandırma » muhur gozlu » t cetveli » canıcanına veya icine sığmamak » suruden ayrılmak » araf » boğazında duğumlenmek » sel gider kum kalır » ozguluk » cil » hamala semeri yuk olmaz » duşkun » cozelti » duzen kurmak » paşa cayı » coklarınca » getirilir » gecmek » yezidî » dunya goruşlu » mustahdem » altıkardeş » inmek » camgobeği » dort donmek » percinleme » turk aksağı » nefis mucadelesi » girip cıkmak » iceride olmak » cırpışmak » kur » deli saraylıgibi » zaireli » ak mıkara mıonune duşunce goru » kopurtucu » davul birinin boynunda tokmak » cozumsel » mubarek gun » makedonca » klorurlendirme » sureklilik » obek » goz alıcı » kemiğine kemiklerine kadar » lektor »

kent_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamlısı nedir ve kent_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.