tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamlısı

kent eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kent eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kent eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
zikri gecmek » puklu » yalan dunya » habeşî » tansiyon duşurucu » umtırak » cekmek » bal ozlu » gumletmek » kecilik etmek » unc » tarafından arabacıicin armağan » cizici » değişim yonetimi » ust » rahat doşeği » yaka bir tarafta paca bir tar » mutedavil » gani gonullu » ıskatcı » fişacmak » carık » duşundurucu » yurek ağrısı » secmesiz yemek » gonlunu pazara cıkarmak » darvincilik » ağızdan burun yakın kardeşten » carşamba » cekyat » sağlayan parca » hırsız kelepce » tavus tuyu » gozunu acmak » cucuklenmek » ucu cengelli ağır demir arac » duvak duşkunu » catıortusu » cağdaşlaştırmak » patırtıcıkarmak » kelin merhemi olsa başına sure » gozluk » şuyu bulmak » yalan cıkmak » cantadan yetişmek » sel gider kum kalır » onu sıra » sut cekmek » cın tutmak » catırtı »

kent_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamlısı nedir ve kent_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.