tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamlısı

kent eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kent eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kent eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gumruk » ayciceği yağı » ateşbocekleri » cıkmak » kanıtlamak » portfoy » cemkirmek » gununu gormek » tunemek » hayırla anmak veya yad etmek » buna değdi idi buna değmedi id » doğu turkcesi » traktorcu » muze » enstrumantalizm » tevazun » askıya cıkmak » gecirmek » tesadufen » dunya nimeti » tufeklik » ucan kuşa borcu olmak » kamcılı » hummasıolan » tadıgitmek veya kacmak » kuremsi » husnukuruntu » bulunan bolum kafa ser » fitci » okuzgozu » sırtından para kazanmak » ricada bulunmak veya birinden » kustere » bir avuc » tukuruk » kusulu » ceşnileme » canlılara yaşama ortamısağlaya » caprazlık » oğretiş » umutsuzluğa duşurmek » sacak bulut » donanım » ustume iyilik sağlık ustune u » yureği carpmak » cocuk yapmak » umitli » sırtustu yatmak » ustune ustluk » cullanmak »

kent_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamlısı nedir ve kent_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.