tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamlısı

kent eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kent eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kent eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gonlunde kalmak » koyunyunu » kasketci » curuyuş » mayalanabilen ve coğu tatlıola » ufleyici » hakikî » carcabuk » rotuş » guzelleşmek » kasavet cekmek » ustun tutmak » ozguleme » pırnal komuru » cakır » mustakar » akcıllaşma » olcmek hesaplamak hesap etme » abdulleziz » yurumek » tutturgac » saklamak inkâr etmek » toplu olarak oğretimin yapıldı » sırplık » icerme » ablakca » ust sınıf » eti budu yerinde veya etine do » sureklilik » catlama » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » ozdek » yerin dibine gecmek batmak vey » bayındur » harrangurra » kureme » donmek » mururiye » yağlıgureş » posteki » klorolcer » bakır calığı » neme yonelim » ust perdeden » gonendirilmek » durulmek » ucucu » naturalizm » gumuşsuz » ağzınıacacağına gozunu ac »

kent_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamlısı nedir ve kent_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.