tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamlısı

kent eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kent eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kent eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yore » kutletmek » nufuzkâr » ackılatma » duztaban » fetva vermek veya cıkarmak » anıtkabir » okyanus cukuru » soz atmak » canis lupus » calışmak » ciftleştirmek » cap » ic denge » koy romanı » album » husnu kabul gostermek » yaka paca goturmek » cekirdek » sutcu » şeffaf ışığıgeciren madde sl » gozunu hırs burumek » otelenme » gecmelik » vucuda getirilmek » zaireli » kaldırım işcisi » duşkun » kungurdemek » surume » bal alacak ciceği bilmek veya » değişkene gore hesaplanan sayı » posta koymak veya atmak » sondurme » sumeroloji » bilinclenme » koyuvermek » kırgız » pey surmek » gecişme » zerduştî » kilidi kureği olmamak » elektrik ureteci » gulleci » ıl » belediye sucları » ortusuz » garnizonlarına ve bu duzeydeki » cırcıl » gelen birini karşılamaya cıkan »

kent_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamlısı nedir ve kent_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.