tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamlısı

kent eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kent eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kent eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cok koyu sarırenkli guclu bir » catıldama » oruş » carşamba karısı » tam adamına catmak » kosemenlik » ruzgârlamak » kufe » cinisiz » ucak » sert unsuz » teferrut » ayağa duşmek » curuk sakız » uşme » gocuk » ozlenmek » cağcıl » kurumek » teseyyup » kultur akımı » dutturu » cek valf » uleşilmek » yerleşim yerinden başka bir ye » one surmek » akıl var yakın var veya akıl » alın catısı » caba harcamak » guncelleme » calıcırpı » kuman » tıkacsız » hasretini cekmek » bohcacılık » sureti haktan gorunmek » aklına tukurmek » ici cız etmek » lâluebkem » hasta olmak veya duşmek » batınî » sut gibi » yenicerilik » şeref kıt ası » temerkuz » karagozculuk » tuzakcı » orucu » siyanur » arka cıkmak »

kent_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamlısı nedir ve kent_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.