tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamlısı

kent eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kent eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kent eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cakmak cakmak » uzerine yuklenmek » gonder » mucrim » goz sevdası » saltanatcı » durt » affınıdilemek veya istemek » bicimlerini belirleyen ana oze » kıvanc duymak » nefesli calgı » kostek vurmak » hakkısukût » kilitsiz kureksiz » tecahul etmek » icinden cıkamamak » tekelluf » ciftcilik etmek » acılmak » kundeden atmak » carpma » calacak » gorgu kuralları » gundelik » rontgenci » bolice » cırcıl » guc birliği » yukunu cekmek » topluluğu » horozdan kacmak » alışkılarının butunu » ağac biti » cuvallatmak » gomme balkon » dovulgenlik » kimus » tekessur » nazınıcekmek » ici rahat etmek » nobet » olu yatırım » kıskac » muzik market » şomiz » kafasına vur ekmeğini elinden » aralarında onceden kararlaştır » yureği serinlemek » solpumek » mustesna »

kent_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamlısı nedir ve kent_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.