tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamlısı

kent eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kent eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kent eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muddet » icerme » gunah cıkarmak » hayata gozlerini yummak veya k » gumuşrengi » tavır almak veya takınmak » cakıldak » hint gureşi » takke duştu kel gorundu » um » jon » gozleri evinden veya yuvaların » cağırmak » kucuk bitkilere verilen ortak » ozek » kalbini calmak » cıkarmak » dumduz » ciritci » sonuc takımı » ozel hayat » durtmek » kotuleştirmek » durzu » tıraşfırcası » karburleme » alt tarafıveya yanı » cabuk ol veya cabuk » babıâli » cekmek » dolek » değişim yonetimi » beytulmal » musveddelik kâğıt » iliğine işlemek veya gecmek » dışgucler » oz dışı » kaucuk » sakarozolcer » surungen » genizden konuşmak veya cıkarma » duşunuş » icat cıkarmak » torba cay » muessir » dizleriini dovmek » olu gozunden yaşummak » tesettur modası » muesses » kokleşme »

kent_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamlısı nedir ve kent_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.