tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamlısı

kent eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kent eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kent eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kuru hasır veya kilim ustunde » sonuc » soz duşurmek » celik » kotuleştirme » bulamac » haber salmak veya yollamak » one sermek » kirec sondurmek » kazan kaldırmak veya devirmek » duzen » portlemek » oldurmek » bakla dokmek veya atmak » cerge » yansıtan veya yansıyan » kolay işlenebilen yumuşak bir » gurul gurul » şifreli canta » cılgınlaşmak » el etek opmek » susleme » suvari boluğu » borulce » acıkcı » oğurtu » gorunum » tavşan yurekli » aclık » uğur ola veya uğurlar olsun » yuzuk oyunu » capul » ortulu » surtukleşme » sutun acmak » neyce » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » ikametgâh ilmuhaberi » bugunden yarına » ardında yuz kopek havlamayan k » gozlemci » dollenmek » suratından duşen bin parca olm » kara borsaya duşmek » bahcesi » cakmak » gorunuş » kapanice » opturmek » diri ortu »

kent_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamlısı nedir ve kent_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.