tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamlısı

kent eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kent eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kent eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muhtac olmak » albuminli » munasebetsiz » kecelenmek » ozur dilemek » sumuk doku » bulunan iki dairesinden her bi » koşe minderi » havalara ucmak » cevikleştirmek » kunefe » adliye encumeni » karşıtı » kanavice » cat kapı » ve katımadde » erkecsakalı » istenc » centiklemek » dalgıc elbisesi » onunde ardında gidilmez » inanc » oylelikle » gunaşırı » işler acılmak » kırık dokuk » catak » catıldama » dekartcı descartes in oğretis » ruyet » garpcılık » biyokatalizor » gonderilme » gucuk » ozet » koşeye oturmak » barbeku » dunyalık » urat » kazanc » sektor » ağzının tadınıkacırmak » dağyurumezse abdal yurur » torellik » uzum hoşafı » tadıgitmek veya kacmak » ayıyuruyuşu » mulhak » gozunu oymak » hangi taşıkaldırsan altından »

kent_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamlısı nedir ve kent_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.