tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamlısı

kent eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kent eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kent eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
donum » istenilen bicim elde edilen m » duşuk yapmak » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » kotuleyici » oğlak donencesi » boğazında duğumlenmek » uzengi » cık cik cuk cuk » oz yapı » murettebat » mudire » mutetebbi » e e » yırtmaclı » kondansator » rumî » tuyune dokunmamak » gorelilik » major gam » icre » eğir koku » cokları » carliston marka kereste » arguman » cıkmak » koyuvermek » gurultulu » yonsuz » cakın » tovbe ayları » buten » gulculuk » icerleyiş » promiyer » cifte kıskac » oykunme » bir cicekle bahar veya yaz olm » musabaka » imdatcı » dulger » yuksek basınc » kurkcu » bulunan bolum kafa ser » kuskun » canaksıhucreler » cıkışbelgesi » halisuddem » ayranıyok icmeye atla veya ta » sopa atmak veya cekmek »

kent_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamlısı nedir ve kent_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.