tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamlısı

kent eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kent eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kent eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hasetci » kokleştiriş » duşkun olmak » coğullama » yureği yaralı » yakadan gecirmek » elinin koru » acık soylemek » cıkmaz sokak » methini işitmek veya duymak » cekmek » mâni i » gozcu » turku soylemek » teknik universite » partoner » bağlama yapan veya satan kimse » ic cokgen » goze gorunmemek » ozelleşmek » musademe » osurgan boceği » unlenmek » oncul » sol acık » şeytan durtmek » pişmişarmut gibi birinin eline » catal kuyruk » bir şeyler veya bir şey olmak » cekişmeli » yasakcı » dublor » ustune gelmek » gulerim veya guleyim bari » bayram kocu gibi » bombardıman ucağı » cekek » ote » şomiz » immunoloji » kulhanbeyce » veren alet » calarmak » mulkiye idadîsi » z z » ustune fenalık gelmek » kafesci » darulâceze » curukcul » goz suzmek »

kent_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamlısı nedir ve kent_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.