tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamlısı

kent eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kent eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kent eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
soylenilme » poğacacı » notrluk » cay » ciğerinin icini bilmek » bicim » istifcilik » gubre boceği » guncel » kara duzen » hayvan sınıfı haşere » duşey duzlem » mana fehva » yanıbaşında veya yanıbaşına » muzakereci » olan boceklere verilen genel a » minyaturleştirme » sonuclandırma » dırıltıcıkarmak » gercek sayı » kacılma » tezelzul » munakaşa etmek » dekartcı descartes in oğretis » daha bircok şeylerin yapımında » su gibi aziz ol » donme ekseni » lule taşı » yaz donemi » uzun cizgi » guzelleşmek » cevresel » anasının korpe kuzusu » guzelleştirme » gulecen » mustezat » alcılamak » dağyurumezse abdal yurur » kopru altıcocuğu » golgeli resim » geciştirici » isimden tureme fiil » gozsuz » hindistan cevizi » muesseseleşmek » soz cıkmak » kurklu » dollenme » kotumserlik » polonez »

kent_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamlısı nedir ve kent_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.