tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamlısı

kent eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kent eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kent eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tartışma yapılan » payına duşmek » gunluk » gorumcelik » boru ciceği » guclenmesiyle ortaya cıkan akl » soz bir allah bir » ciftehane » şofor muavini » sozune sahip » kıskac » eşekce » yapı sebilhane » mubadil » dikişci » tayfolcer » barokculuk » gozunun capağınısilmeden » celik metre » icine kapanmak veya icine ceki » ya sabır cekmek » civilemek » onayak etmek » uzum asması » duşman » remil atmak veya dokmek » mısır puskulu gibi » muzekkere » ne yuzle » cin anasonu » hayvan derisi » şerit » ağzının icine baktırmak » icli dışlılık » surgulemek » taşcıkartmak » allah icin » tuze » denir » kap » nufus bilimci » yaya gecidi » kuflenmek » paraşutcu » boşkume » dehşete kapılmak veya duşmek » gulkurusu » peluş » oğrenmek » yuzune bağırmak »

kent_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamlısı nedir ve kent_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.