tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamlısı

kent eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kent eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kent eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kokak ağac » deliye donmek » el acmak » cantalı » nerede hareket orada bereket » tatarsı » muessis » ulkuleştirilme » bağlamak icin yapılan toplantı » yıldırımla vurulmuşa donmek » balkar » zeytin guvesi » cinakop » eceli gelen kopek cami duvarın » buyuk turk İmparatorluğunun uy » mandepsiye basmak veya bastırm » bicim » guc mevkide kalmak » uzumcu » guluncleşme » ocakcı » himaye etmek » surukleyici » ledun » bukulmek » kosele taşı » koruklenmek » uzum suyu » da de ta te » kutukluk » tespit etmek » kotu gozle bakmak » bulamac » guclenmesiyle ortaya cıkan akl » yamcı » gumec » kaba turkcesi » acıcekmek veya duymak » murdum eriği » aramayı korumayımeslek edinen » ispenc horozu » uc boyutlu film » celik macunu » yanardağbolgesi » kuluckahane » ust dudak » lugatce » camurluk » guneştacı » calgıcağanak »

kent_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamlısı nedir ve kent_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.