tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamlısı

kent eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kent eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kent eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cuzdan » ceğmellenmek » cember sakal » suslenme » maymuna donmek » yarısonuc » japon kaktusu » karagozcu » arjantinli » tesaduf etmek » carşaflı » cıkarmak » arnavutlaştırma » botanik bahcesi » culsuz » sungu » munfesih » dipcikleme » gonendirilmek » fırın ekmek yemesi lâzım » plâzma ve yuvarlardan oluşmuşk » polonyalı » konduit » acar » kıyıya cıkmak » cengel atmak » cakşır » oran » muhre » cerkezlik » metal parca » coğunlukla » n » gerekceli » utcu » guneşi uzerine doğdurmamak » cayırlanma » nukte yapmak » mudavim » illuzyon » kullanıma hazır duruma getiril » sutculuk » başına gecirmek » kultur » olmayan kimse veya topluluk g » aşka duşmek » af buyurun » goz onune getirmek » tartan arac » cıplak »

kent_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamlısı nedir ve kent_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.