tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamlısı

kent eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kent eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kent eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
andac » icirmek » gorme işitsel eğitim » olmayan bağımsız hur » sureğen » maddelerin genel adı » transit gecmek » ayaklar baş başlar ayak olmak » ic » citmek » hodukluk etmek » sarayda veya zengin konakların » kucuk martı » cevirim » uzun lâfın veya sozun kısası » ligden duşmek » koncsuz » sınamak tecrube etmek » on teker » buzuktaş » turkkâri » istihrac etmek » ecel teri dokmek » gun yağmuru » micel » tavuk koftesi » muzmin » hac cıkarmak » uzerine almak » inmek » muhur gozlu » yarayan cevresi oluklu kucuk » gorguluce » iki hırtı bir pırtı » mutekabiliyet esasıuzerine » not duşmek » brıcka » muzik bilimci » rus salatası » cınayaz » cillenmek » dokumcu » pece » canından gecmek » dokuk » inanılan iyilik kaynağı » cekmek » culluk » cevikce » cift capraz denir »

kent_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamlısı nedir ve kent_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.