tdk sözlük TDK Sözlük

 

kent eş anlamlısı

kent eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kent eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kent eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kent eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gorevli kuruluş » alcalış » ic ters acı » ciğnetme » duruma gelmek » cicek » deniz orumceği » odetmek » ağız acmak » taban duzeyi » acısınıgormek » tekessur etmek » başyemek başınıyemek » cok hucreli » cusse » yuksek ses » dollu doşlu » kepceburun » gozune hicbir şey gorunmemek » sutanalık » dovmek » tekabul » levha » omur boyu » gozunu acmak » olmayan kimse veya topluluk g » esmayıhusnâ » gulme komşuna gelir başına » babasının veya babalarının cif » sureyazar » goynuk » geri cekilmek » cimlendirme » acığa alma » birimler boluğu » urun » taammum » yureğine dokunmak » icimlik » pusursuz » kusura bakmamak veya kalmamak » gun balı » muvellidulma » cekmece » acık dolaşım sistemi » ic ice » ordekbaşı » koprulu » yuruyuşe gecmek » belâya catmak girmek veya uğra »

kent_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kent_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kent_eş_anlamlısı nedir ve kent_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.