tdk sözlük TDK Sözlük

 

kertik eş anlamlısı

kertik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kertik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kertik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kertik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şanlışohretli » arguman » gulec » umidi boşa cıkmak » kaleme veya kaleme kâğıda sarı » fotoğrafcılık » kapalıbolge » iki soz bir pazar » ceker » anlam kotuleşmesi » dur veya durun » gugu ciceği » meydan dayağına cekmek » tadınıkacırmak » cıdamak » taahhutname » cilsiz » bakışacısı » ses vermek veya vermemek » direnişci » yuksunmek » arkasıveya sırtı yere gelmemek » duzen teker » acıklamak » cer cop » turlu » gum gum atmak » oz devinim » tırnaklarınısokmek » tepeli bulbul » bictirmek » uste vurmak » adama donmek veya benzemek » cıra » elini belli etmek veya gosterm » dolleme » tereddutlu » hint sarısı » kaşgoz etmek » ında inde değil » sureğen » omru oldukca » suzgecli » menuskus » yurek vermek » kavunici ile pembe arasıbir re » yılan gomleği » tokat atmak aşk etmek veya pat » acıklamak » olcmek hesaplamak hesap etme »

kertik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kertik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kertik_eş_anlamlısı nedir ve kertik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.