tdk sözlük TDK Sözlük

 

kertik eş anlamlısı

kertik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kertik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kertik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kertik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kulleniş » onerge vermek » gun » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » toz kondurmak veya kondurmamak » icici » teessus » uzerine cokmek » olusunu opmek » parca parca » tekaut olmak » adam sırasına gecmek veya girm » yaşyetmiş işbitmiş » eskimoca » soz dağarcığı » coğaltma makinesi » niyet cekmek » mes ut etmek » cecence » suzgun bakış » yuzune bakamaz olmak » buyulemek » sectirme » tahammul etmek » maslahatguzar » opuşmek » ag » cifteli » cayırlamak » tumorleşmek » kucuk ad » catak » dokuz yorgan eskitmek veya par » neci oluyor » ozleştirmecilik » teşrifatcılık » cinke » ultimatomsu » olmezleştirme » aday gostermek » duğmeli » sağdan geri donmek veya sağdan » uzengilemek » sı si su su » bir şey icin gerekli en buyuk » tufekcilik » koyuvermek » ofke ile kalkan ziyanla zararl » sovuntu » kararmışve sertleşmişinsan der »

kertik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kertik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kertik_eş_anlamlısı nedir ve kertik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.