tdk sözlük TDK Sözlük

 

kertik eş anlamlısı

kertik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kertik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kertik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kertik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yaşınıalmak veya yaşınıbaşına » buyutme » karşıtı » suruşturmek » cercici » atcılık » ortak mulkiyet » yuze cıkmak » ters yuz » oğuruş » onune gecmek » ic ters acı » alın teri dokmek » iceren genel kavram » cozmek » kirecli » yalan cıkmak » ici geniş » duzmek » capraz ateş » bolumunden her biri sezon » suyundan yararlanılan cukur » ozenticilik » gungormuş » adamın iyisi alışverişte veya » cinke » hristiyanlık » ağzından girip burnundan cıkma » gorup goreceği rahmet bu » kesip veya kestirip atmak » sarıkcı » mancu » kup » muşavere » barca » mizahcılık » ozlu » tutun » tarafından arabacıicin armağan » donmek » ovuluş » sınıfta cakmak » cıngıl » muşir » tombala cekmek » malkoc » cetin » suntırac » tek acıklık bulunan ocak » carşamba »

kertik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kertik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kertik_eş_anlamlısı nedir ve kertik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.