tdk sözlük TDK Sözlük

 

kertik eş anlamlısı

kertik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kertik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kertik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kertik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
papaz ucurmak » dokulmek » yağkupu » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » ayva gobekli » genel goruşlu » tamtakır kuru veya kırmızı bak » allah dokuzda verdiğini sekizd » yunlu » cat etmek » dongel orucu » kirec ocağı » her tur gosteri yapmaya uygun » cay kenarında kuyu kazmak » cıyan gozlu » cilek suyu » rucu » cizgileşmek » australis » orgutlenmek » tarakcı » yeni eflâtuncu » isim govdesi » al birini vur otekine veya bi » buyuk abdesti gelmek » coğaltmak » on damak » horguc » tarafsız bolge » davranmak saygıgostermek soz » olcek » muteessif » guc » eteğine duşmek veya sarılmak » evc » cıt » almancı » cadırlı » iktisatcı » ust tarafı » allah ıcok insanıaz bir yer » barut kesilmek veya olmak » yuklenmek » sonuk » acık hava » olu » ayak cekmek » imalâtcı » muzekker » ozsever »

kertik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kertik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kertik_eş_anlamlısı nedir ve kertik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.