tdk sözlük TDK Sözlük

 

kertik eş anlamlısı

kertik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kertik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kertik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kertik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
koprunun veya koprulerin altın » dortluk » başkonakcı » tazallum temek » karnızil calmak » kruvazor » ata et ite ot vermek » paralel yuz » eşekce » recine yağı » akcaağacgiller » boşsoz » ağız unlusu » acık vermek » olu gozunden yaşummak » editor » kor alan » cıl cil » eğilimli ortu » capacullaştırmak » tac yapraklı » gostermelik » apacıklık » senatorluk » sonucunda ortaya cıkan ustun y » sor » corba etmek » ickisiz » uc aylık » ucgen piramit » otleğengiller » ozezer » lâckalık » yonelmeli tumlec » cerkez peyniri » hukum » yureği kabarmak » tecavuz etmek » salca » ne yuzle » tuberkulin » masal okumak veya anlatmak » trenckotlu » ozelleştirme » turdeş » rufaî » dem cekmek » sozlu soru » yonelik » cengelli »

kertik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kertik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kertik_eş_anlamlısı nedir ve kertik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.