tdk sözlük TDK Sözlük

 

kertik eş anlamlısı

kertik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kertik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kertik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kertik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
koşe rafı » yuz suyu dokmek » sublime » etiyopyalı » curmumeşhut » munacat » kafkasyalı » uncu » doviz » capacullaştırma » duşey cember » hıckıra hıckıra » kulhanbeyi » nalca » cekimsiz » lule lule » orseleme » ayciceği » veya dokunmuşpamuktan yapılan » purtuklenme » ic kapak » hint kestanesi » okse otugiller » dukkân » gondermek » uykusu kacmak » dumen bedeni » donemec » kucuk » teberruz » major » kalem komuru » ak sulumen » cekirdek » uluş » kor yılangiller » yerleşim yerinden başka bir ye » menekşe gulu » allah yuru ya kulum demiş » sacalamak » armatur » yuklemek » mıhsıctı » suje » gun donumu » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » mecusîlik » yureği yaralı » cuşka » ikbal duşkunluğu »

kertik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kertik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kertik_eş_anlamlısı nedir ve kertik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.