tdk sözlük TDK Sözlük

 

kertik eş anlamlısı

kertik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kertik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kertik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kertik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mudahil » biri » cercevelenmek » oğrenmek » sutlu ot » hayvan sınıfı haşere » fluoresan » gecmiş » sonuc niteliğinde başka bir bi » sozleşme » buyuleyici ozellik » nur ol » kat î » ac » cinakop » comeltme » gocurtme » cekmek » daruşşifa » kor olur badem gozlu olur kel » yazdığıad veya işaret » gun yeli » başıicin » sonuc almak » uleştirilme » kafayıuşutmek » asıl nusha » tropikal bolge » cok yavaşişyapan cevik olmaya » caygiller » is at » gorgusuzce » gedik acmak » mutenasip » ofkesiz » kullukcu » ozguluk » cığırtkan » ickin » yemin icmek » kumandı » mubalâğa etmek » suyu kesilmişdeğirmene donmek » kaya orumceği » caldırmak » kaucuktan yapılmışşilte » kırsal nufus » kotek atmak veya cekmek » acılmak » kultur bitkileri »

kertik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kertik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kertik_eş_anlamlısı nedir ve kertik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.