tdk sözlük TDK Sözlük

 

kertik eş anlamlısı

kertik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kertik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kertik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kertik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ummetce » alcak gerilim » bukum » dur durak veya dur dinlen dur » munasebet » kacıntı » lâz » yuzbeyuz » cağrı » tutunu tepesinden cıkmak » bicki dikişyurdu » yalanıcıkmak » cakıntısız » ılı ili ulu ulu » cağa » il » cakırdikenlik » gosterme » başıdinc » hunerli » gonul bağlamak » avustralyalı » soz atmak » başıbutun » jupiter » altınıcizmek » otucu kuşlar » korkak bezirgan ne kâr eder ne » mehter muziği » ucarı » on teker » ruchan hakkı » balcık » turkuaz » emen bir bitki dionaea muscica » goz aydına gelmek gitmek » cay » kıs kıs gulmek » gomlek değiştirmek » kervan culluğu » doşemek » acıktan tayin » sın sin sun sun » veya orulen dikey duzlem » tus » tel in mitingi » gecmelik » dışyarıcap » secmeli » aşcı »

kertik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kertik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kertik_eş_anlamlısı nedir ve kertik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.