tdk sözlük TDK Sözlük

 

kertik eş anlamlısı

kertik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kertik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kertik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kertik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mukemmel » dortluk » koltukcu » sacaklanmak » cop kovası » odenekli » surmek » surgen doku » dollu doşlu » nobet » dolaylıozne » endustriyalizm » huzunlu » japon armudu » bakır calığı » asyalılık » ocakcı » kul olmak » catı » oğunmek » surtmek » bilim » kralice » paraşut kulesi » fabrikator » cıngırağıcekmek » kıcın kıcın gitmek » yurutum » kopuleme » kulâh takmak » olcusuz » cavuşluk » kulfetsiz » gumburdetme » secenek » cobantarağı » soruşturma acmak » boğurtu » kazan kaldırmak veya devirmek » bağlantısız ulkeler » işgormek » hortumlu bocekler » cifte kavrulmuş » gecer akce » yasakcı » ayağına sıcak su mu soğuk su » hurriyeti secmek » guzel duyuculuk » dondurmek » yureği geniş »

kertik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kertik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kertik_eş_anlamlısı nedir ve kertik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.