tdk sözlük TDK Sözlük

 

kertik eş anlamlısı

kertik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kertik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kertik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kertik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hendek » gozden gecirmek » cengelli iğne » batakcıl » kostumcu » yolunu beklemek veya gozlemek » ic salgıbilimi » acılma » mertce » kılıc balığı » dişdamak unsuzu » gun dikilmesi » omrunce » muvafık bulmamak » başa gureşmek » cağın gerisinde kalmak » diği eli beri inceye kadar » kurek cezası » yangın sondurucu » Şafiî kopeğine donmek » minder curutmek » captan duşmek » major » gok guvercin » lisansustu » elcim » acık şehir » savaşacmak veya ilân etmek » yukseltmek » buyutme » puruzsuzluk » carpım tablosu » kulak civisi » gotten bacaklı » veya orulen dikey duzlem » dokulmek » duşunulmek » işguder » yuzeyleşme » cağrıcı » ilginc » cabucak » kelepce » gagavuz » guneşsel » akcaağacgiller » icim » ciğer kebap olmak » aza coğa bakmamak » gecerleme »

kertik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kertik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kertik_eş_anlamlısı nedir ve kertik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.