tdk sözlük TDK Sözlük

 

kertik eş anlamlısı

kertik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kertik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kertik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kertik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
toplamak işleri icin ayrılan k » gonul » duduk » eller yukarı » gıcırıbukme » inti » refakatci » ucretlendirme » buhtan etmek » yureğini tuketmek » pabucluk » gozu gormemek » yuz yuze » icmek » orak boceği » gulumseyiş » carşıve pazar dolaşmak veya ge » aşcılık » cağlamak » yuzlenmek » mustesna » organizmaların oluşturduğu bir » tahtalıkoy » vokabuler » kapılar yuzune uzerine ustune » buzgulemek » cemberi yarmak » yetiştirilen bir bitki lycoper » kuşsutunden başka her şey var » kecilik etmek » cakmak » sevinc » mustelzim » işin icinden cıkmak veya sıyrı » ciharıdu » yontem bilimi » kanadıaltına almak veya birini » cayır yulafı » ayağıduşmek » gumuşlenmek » cergici » alcacık dağlarıben yarattım de » harc » hızla birdenbire » gucuk » ucak alanı » dunyanın ucu uzundur » dilli duduk » ağzından cıt cıkmamak » goze almak »

kertik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kertik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kertik_eş_anlamlısı nedir ve kertik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.