tdk sözlük TDK Sözlük

 

kertik eş anlamlısı

kertik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kertik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kertik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kertik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
purizm » boylesi » mujde koşturmak » koseği » ozel hayat » oluyu guldurmek » avazıcıktığıkadar » demir uzerinde » eğmec » ağzına geleni soylemek » allah etmesin » kırgız » harbiyeli » soz cambazlığı » carpışılma » tenasup » buyuk anne » ulu » hoparlorlu » kestane kabuğundan cıkmışda ka » ruhunda guneşacmak » sn » toprak sıcanı » gonder » calıştırmak » surt allah surt » kulak civisi » orumcek » arasında den başka anlamıyl » duşuncesizlik » hacamat etmek veya yapmak » alcakca » ofkesiz » gunduz feneri » m » kuvvetini gosterir » koyungozu » bir cift » cingene duğunu » dayanım omru » kok kaplama » tufek catmak » oyun » gocer » ceza gormek » cengilik » calmadan oynamak » super fostat » aktore » andac »

kertik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kertik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kertik_eş_anlamlısı nedir ve kertik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.