tdk sözlük TDK Sözlük

 

kertik eş anlamlısı

kertik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kertik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kertik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kertik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
orulu » neptun » bukturme » pek yuzlu » karikaturleştirmek » borekci » bir kulağından girip obur kula » gorungu » goz memesi » aslanpencesi » bukunmek » kur an veya ekmek carpsın » denetcilik » boku cıkmak » cozum » cıkmak » gecerli » goz kamaştırmak » ağız tutunu » prospektus » kocmak » gozetlemek » kacma » cırpılmak » sozu dağıtmak » cengel atmak » kor duman » bohcacı » cıkıkcı » ici bayılmak » gul yağcı » olum doşeği » kalem cekmek » alt ust » el surmemek » metal tutturmalık fermejup k » allah selâmet versin » mis uzumu » koyuvermek » suyu nereden geliyor » cıkmak » korlemeden » ickinlik » cobanlama » ictimaiyatcı » peluş » durtuklemek » cadır » cıkmak » etmek »

kertik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kertik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kertik_eş_anlamlısı nedir ve kertik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.