tdk sözlük TDK Sözlük

 

kertik eş anlamlısı

kertik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kertik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kertik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kertik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
işini gormek » koksuz » gunote » half time » toplantı konuşu bilimsel top » goğuslu » birkac » madde » tahkimat elemanlarıustune veya » gelinfeneri cerasus padus » yureklenme » kullukcu » anlam cıkarmak » kozleme » şofor ağzı » ustlenim » bir ayak once evvel » rab » guneşleme » gonen » korku dağlarıbekler veya aşırı » dutculuk » selektor » cadırlı » cavdar » cıkarma » mustahsil » kopulemek » sarı cok sarı » arzuhâl gibi veya kadar » orumce » vucut vermek » gozleri buğulanmak veya bulutl » kuculmek » gecmek » flut » calıidi cırpıidi evim idi ya » cıkılma » gocmenleştirmek » etcik » su dokunmek » başkoşeye kurulmak » sudreme » parayıaraya değil paraya verm » hukum » ipin ucunu kacırmak » cağrıştırmak » munasebetiyle » levanten » gotten bacaklı »

kertik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kertik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kertik_eş_anlamlısı nedir ve kertik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.