tdk sözlük TDK Sözlük

 

kertik eş anlamlısı

kertik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kertik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kertik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kertik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kıskac » evlât gibi veya evlâdıgibi » ustune bir iki guneşdoğmak » goz akı » koşegen » zihni bulanmak veya karışmak » cebirsel formul » urkme » ahlatın veya armudun iyisini d » icini bayıltmak veya kıymak » tum kirpikliler » baklayıağzından cıkarmak » soz dalaşı » konukculuk » yorgun duşmek » dağcileği » olur şey veya olur değil » suyu hurmetine veya yuzu suyun » suc duyurusunda bulunmak » unsuzunu gosterir » yumuşak unsuz » gudulmek » yoneltim » ceviri » dogmacı dogmacılıkla ilgili » coraklık » iyi veya temiz işaltıayda cıka » kıc » eylul » koşutculuk » gokten zembille mi indi » hakikatsiz cıkmak » cıkmak » lâcka » arada cıkarmak » acmak » ofkesiz » acık sozlu » kostum » fırıldakcı » arkadan soylemek » gorsel işitsel eğitim » cekmek » cizgi » şupheye kapılmak » protezi » kureselleşme » sefa veya sefalar bulduk » gozlemci » teşehhut miktarı »

kertik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kertik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kertik_eş_anlamlısı nedir ve kertik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.