tdk sözlük TDK Sözlük

 

kertik eş anlamlısı

kertik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kertik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kertik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kertik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kalafatcılar » pas gecmek » yureğini ateşalmak » on yargılı » pacalı » colluk » cenesini tutmak » yuzu asılmak » doşgomu » teslim bayrağıcekmek » genclik » ici yanmak » acık kahverengi » yureği soğumak » mis uzumu » kustahca » mudafaaname » cevgen » ucretli » cifte cubuğa gitmek » okuz » bıcaklamak » duzgun » eline yuzune bulaştırmak » celik » cicekci esnafı » taharruşetmek » gozdağıvermek » dağyurumezse abdal yurur » kostebek illeti » yonetici » katılmasıya yapılan secim » uşniye » suregelmek » doşeli » mecbur kalmak veya olmak » viola tricolor » doşem » parca almak » sorguclanmak » carşamba karısı » kucuk kopru » kopek balıkları » kimse » cıkılamak » gelip gecmek » mancuca » daloğle » boynu bukuk » goreneksizlik »

kertik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kertik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kertik_eş_anlamlısı nedir ve kertik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.