tdk sözlük TDK Sözlük

 

kertik eş anlamlısı

kertik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kertik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kertik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kertik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
batınî » ici sıkılmak » capalamak » ust kat » calkalanma » allah rahatlık versin » eğir koku » gomme » kaynakcı » bric » baraj yapmak veya kurmak » gorkemli » calvinci » kucuk caplı » oğlen » gostermek » ahcılık » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » gormemiş » ay » futursuzca » kopru başınıveya kopru başları » sozunu esirgememek veya sakınm » tacsızlar » olculendirme » hanefî » buk » ust diş » altayistik » yuzu kara » taşcıtarağı » olumsuzleştirmek » boşnak » gozu veya gozleri kararmak » genel butce » hucreler arası » mukâfat » teessuf » cok sesli » secenek » amerika armudu » ozenli » uzum pekmezi » ric at etmek » somurulme » buyuk gormek bilmek veya tutma » turku soylemek » soğutlu » gani gonullu » ayak ayak ustune atmak »

kertik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kertik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kertik_eş_anlamlısı nedir ve kertik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.