tdk sözlük TDK Sözlük

 

kertik eş anlamlısı

kertik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kertik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kertik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kertik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
arının yuvasına kazık veya cop » sonumlu » altayca » suzdurme » ustune cekmek » gumuşcun » bakır calmak » mufettişlik » cırpma » cekilme » dilmaclık » menekşe gozlu » mutecasir » sutlenme » şeytanın bacağınıveya ayağını » golerme » kalın unlulerle art damak patl » elekten gecirmek » hummasıolan » camaşır ipi » ucuk » sonuc niteliğinde başka bir bi » cağıldayış » korelmek » babam » acıkcası » unsuzunu gosterir » oyle gelmek » azıcoğa saymak veya tutmak » keci inadı » icilme » koşk » suclandırılmak » celişken » alcacık » tadıtuzu kalmamak veya tadıtuz » halic » başakcık » yayla corbası » oluşturduğu donme eğrim cevr » puf » tez vakitte veya zamanda » cl » sulun gibi » alt ust etmek » suslendirmek » goksel » cilingir » duş » ucurma »

kertik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kertik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kertik_eş_anlamlısı nedir ve kertik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.