tdk sözlük TDK Sözlük

 

kertik eş anlamlısı

kertik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kertik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kertik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kertik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozletmek » cekoslovak » harac mezat satmak » canlıozdekcilik » sıcan otu » cılan » iskeletli hayvan corallium rub » satılığa cıkarmak » ulku » ic bakla » revacta olmak » belediye encumeni » cukur » devletci » lâcka olmak » allah rızasıicin » kazanmak » capraşma » talip cıkmak veya talibi cıkma » duşunce iyilik ahmet ertuğr » tutmek » bicme » kılıc kınınıkesmez » carkcı » cokertmek » odul » mutevehhim » goruntu » omurlu » musveddelik » cığalanmak » dunya varmış » acıklanma » gosterişcilik » kacırtmak » ustunden şu kadar zaman gecmek » mineral » urkmek » tıkaclanmak » şukretme » pahaya gecmek » cek valf » toplu sozleşme » sandıktaki sırtında ambardaki » soz » bobreksi » centiklenme » danscı » akışkanın gecişini ayarlamaya » cıkarınıtepmek »

kertik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kertik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kertik_eş_anlamlısı nedir ve kertik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.