tdk sözlük TDK Sözlük

 

kertik eş anlamlısı

kertik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kertik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kertik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kertik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
vakit oldurmek » esmer kufler » gobeğini kesmek » cığ » icerlek » tumel kavram » yuzune karşı » ada » cakşırlı » yureği titremek » ısıracak it dişini gostermez » zayicesine bakmak » dağveya dağları devirmek » beyin gucu » gonderiş » vietnamlı » gucu gucune yetmek veya yetmem » lâf lâfıacar » korpe » işe yaramak veya yaramamak » in cin top oynamak veya in cin » hititce » kopuklu » kafayıuşutmek » ile beraber » olumsuzleştirme » kılıc cekmek » icin » teşekkul etmek » uroloji » gozunu doyurmak » ac » donanım » kurklu » yukseklikleri ve yol actıkları » mumkun mertebe » taraf tutmak cıkmak veya olmak » moğol » mes uliyetsizlik » cekme kat » celişme » puruzlu » futuroloji » copcatanlık » celişiklik ilkesi » orf » balık corbası » işgucu » bicimine getirmek » curcur »

kertik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kertik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kertik_eş_anlamlısı nedir ve kertik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.