tdk sözlük TDK Sözlük

 

kertik eş anlamlısı

kertik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kertik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kertik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kertik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bonleşme » catlama » cekimlemek » başıdonmek » surdurmek » bortuk » deli sacması » capaklanış » fena gozle bakmak » yuzmek » pacacı » torpuleme » meydancı avlu bahce gibi yerl » sunme » sublimleştirmek » icrek » faydasınıgormek » los » cıban başvermek » kokertmek » citme » sutkardeş » tuveyc » yakın gocuşme » ortme » boluk porcuk » yuklenmek » insan musveddesi » dekartcılık » cıkarma harekâtı » muteber olmak uzere » dovmek » gurul gurul » uniformalı » habeş » oyku » super fostat » acıktan » gozu goz değil » uretici alan » ceyizlik » patır kutur » orumceksi » operken ısırır » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » coluklu cocuklu » cığır » ultimatomsu » merak etmek k kalın okunur » sebat etmek veya gostermek »

kertik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kertik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kertik_eş_anlamlısı nedir ve kertik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.