tdk sözlük TDK Sözlük

 

kertik eş anlamlısı

kertik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kertik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kertik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kertik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icin » mustemlekeci » ustune gul koklamamak » cığırtkanlık » borcluya yazdığıbildiri » bir gosteride yer alan kimse » birleştirerek bir varlığıyenid » colpa » can cekişmek » takallus etmek » gecen taşınabilir değerlerin b » fransız » gecmek » peşine duşmek veya gitmek » kervan yıldızı » oğrenci » halisuddem » iğne atsan yere duşmez » cobanlama » cekine cekine » arapca » kaldırıma duşmek » bilinc akışı » usturmaca » mustesna » ayağınısurumek » mustevli » surume » kurşun dokmek » muhurlenme » tekelluf » fayanscılık » ihtiyat akcesi » pufleme » okse otugiller » soğuk bufe » gok gurultusu » sinemacı sinemanın ceşitli ko » taşıtcı » gonul borcu » sutsuz » bulunan iri govdeli hayvan ur » yarayan kuru ince yaprak » evdeki pazar veya hesap carşıy » kı ki » yukumlu belli nitelikleri ve » cırılcıplak » cift » sercin » kesip bicmek »

kertik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kertik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kertik_eş_anlamlısı nedir ve kertik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.