tdk sözlük TDK Sözlük

 

kertik eş anlamlısı

kertik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kertik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kertik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kertik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cağıra cağıra » cember sakal » cağrısız » milfoy » cocuk aldırmak » yonetsel » unsuz gocuşmesi » cizici » tesettur mağazası » hazırlıklıolmak veya bulunmak » başına işcıkarmak » zamanıgecirmek » mutehavvil » acıklık » eli ermez gucu yetmez » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » duşkun » caker » olduruş » atın olumu arpadan olsun » sıcramak » tebellur etmek » gecmişlerini karıştırmak » taharruş » turdeş » gun durumu » borcunu kapatmak veya borctan » cırpma » kat iyen » uzerine yaptırmak » ac doymam tok acıkmam sanır » kahve dovucunun hınk deyicisi » gomulmek » gecişustunluğu » gozu gitmek » allah rızasıicin » şarkuteri » cetinlik » cinler cirit veya top oynamak » butan » yurutum » badi badi yurumek veya gitmek » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » pacavralaşma » gutmek » kaldırıma duşmek » yulume » dumduz » munasebet » ic »

kertik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kertik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kertik_eş_anlamlısı nedir ve kertik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.