tdk sözlük TDK Sözlük

 

kertik eş anlamlısı

kertik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kertik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kertik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kertik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gece silâhlıgunduz kulâhlı » muptezel » ciğnemek » secmek » tuketme » soven » olsun olsun » parca » oyun » olur musun oldurur musun » duş » ilgi gormek » hilesi hurdasıyok » gorucu gitmek » ilk gosteri » gunduzlu » bıcak altına yatmak » cağdaşlık » gormek » hurufî » ust başı » calma » surundurmek » vasatî sur at » e kuvvet » orgutcu » olcum » şoyle bir bakmak veya goz atma » celebi » ozenilmek » tazıo tazıama culu değişmiş » opucuk gondermek veya yollamak » gencleştirmek » hil at » calışmacı » cakıl cukul » mudevven » ateşolmayan yerden duman cıkma » susen » ortturme » eğitim arac ve gereclerinden d » istenc » ceza gormek » goruntuluk » ciftleşme » cevri » soyleyiş » cıbanbaşı » nasip etmek veya etmemek » mart iceri pire dışarı »

kertik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kertik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kertik_eş_anlamlısı nedir ve kertik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.