tdk sözlük TDK Sözlük

 

kertik eş anlamlısı

kertik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kertik eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kertik eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kertik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
acmak » dun bir bugun iki » kacacak delik aramak » cıkmak » poker cevirmek » kulhanbeylik » oz gecmiş » dişleri dokulmek » dadacı » tıraşbıcağı » it uzumu » okuz gibi » salon camı » tatlıyerinde bırakmak veya kes » tatlısozlu » sutcu » usanc getirmek » iğne deliğinden hindistan ısey » gunlemek » cıkmak » boğur » arnavutluk » adıbatasıveya adıbatasıca » surgu » azerbaycanlı » catlama » baştan cıkarmak » terbiyeli corba » dağılmak » kosemenlik » afganlı » cığır » olum orucu » cenesini dağıtmak » ustune olu toprağıserpilmişgib » gocebeleşme » butunu hars ekin » okuz trene baktığıgibi bakmak » buyutulmek » medreseye duşmek » kruvazor » cozuluş » cember » aşure gunu » oluşmuşmotorlu arac » icsiz » sul » popularite kazanmak » kur yapmak » gozlukcu »

kertik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kertik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kertik_eş_anlamlısı nedir ve kertik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.