tdk sözlük TDK Sözlük

 

kertik eş anlamlısı

kertik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kertik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kertik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kertik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mundemic » suolcer » urkuntu » paylaşmış benzer odevlerle yu » yassısolungaclılar » fesatcılık » dort gozle beklemek veya bakma » kadirî » mutemayil » almancı » koylu » tezgâhcı » gunu dolmak » hatıra veya hatır ve hayale ge » kurban olayım » tayf olcumu » andac » icine tukurmek » sac sakal ağartmak » zıvanadan cıkmak » humanistleşme » govdelenmek » ev alma komşu al » malta taşı » tuvaca » gercekleştirmek » dili varmak veya varmamak » bir koyundan iki post cıkmaz » gectikten sonra yavru olarak d » ipcik » yolu » orcin » dağılmak » kostum » zevkini cıkarmak » gozden kaybetmek » kucuk » teressup etmek » gosterici yardımıyla karanlık » gomlek » cek vana » yakalıkamcılılar » iki kere iki dort eder » c c » nasihatci » goz » mortoyu cekmek » kan beynine cıkmak » beşyuzlu » tam gun calışan kimse »

kertik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kertik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kertik_eş_anlamlısı nedir ve kertik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.