tdk sözlük TDK Sözlük

 

kertik eş anlamlısı

kertik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kertik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kertik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kertik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ictimaiyatcı » kumulâtif » kaltakcı » seckinlik » kirec » halebî » bocekler » cevreleyiş » yan odeme » ses vermek veya vermemek » ağzınıkapamak veya kilitlemek » gucendirme » acık bolge » citileme » tukenmez kalem » catıkirişi » ceperli » cığırmak » panislâmcı » sumuksel » granul » guzergâh » omrude » untu » leninizm » coban kebabı » dalga gecmek » cala kamcı » orgutleyiş » kıyıda koşede kalmak » ozengen » cekilmek » kepce kuyruk » cekmek » buzgen » cala » cok yanlıveya yonlu » kunk » fiske kondurmamak veya dokundu » jeton gec duşmek » ucretlilik » il » aclıktan nefesi kokmak » gozleri fal taşıgibi acılmak » boğ » ulen » guluncluk » secici » yuzu yerde » ters yuz veya ters yuzu geri d »

kertik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kertik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kertik_eş_anlamlısı nedir ve kertik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.