tdk sözlük TDK Sözlük

 

kertik eş anlamlısı

kertik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kertik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kertik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kertik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
surekli cekiştirmek itmek ka » calıntı » duzensiz » parcalatma » gocermek » surtunmek » felemenk » olet » hopurtu » gurleyiş » sungulenme » tevellut » cumle » urfa cıbanı » yaban gulu » temeyyuz » olu gozunden yaşummak » gutmek » bunun sonucu olarak da doğal ş » flore » bir gunluk beylik beyliktir » rest cekmek » cimlenme » celebilik » komurleştirilmek » tevekkul etmek » munşeat » zayıf duşmek » kaduk olmak » boluşturme » mutebasbıs » gundelikcilik » carık » ceğmellenmek » imtihana cekmek » onerme » ellerin dert gormesin » tekabul » goz yuvası » nukleer enerji » tevekkul » ustune bir bardak soğuk su icm » gocertme » caprazlama » ozgunleştirme » commek » duşurmek » utme » gorunme » teşevvuş »

kertik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kertik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kertik_eş_anlamlısı nedir ve kertik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.