tdk sözlük TDK Sözlük

 

kertik eş anlamlısı

kertik eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kertik eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kertik eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kertik eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
taşcılık » cektiri » cıkarmak » uckurluk » kup » ustlenmek » ucurulmak » icsiz » guatemalâlı » kinin sulfatı » citen » ceşnisine bakmak » kultur akımı » kulucka devri » ic turizm » mucerret » kırsal nufus » kosnulmek » gocken » ceşnicilik » er » hic » nakşîlik » kulliyet » teror » muteferrik » cakaloz » soz etmek » acılmak » hypogaea » bayram gunu » acık bono vermek » oğrenci kimliği » sabahcıkahvesi » namusait » recine kanalı » geniz unlusu » kor kurşun » ufleyici » canımın ici » kucukleşme » korduğum » kutleşmek » pekiştirmeli ozne » doruk cizgisi » yureği kan ağlamak » embriyon » inmek » hakka erenler » buro »

kertik_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kertik_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kertik_eş_anlamlısı nedir ve kertik_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.