tdk sözlük TDK Sözlük

 

kesemde bereket

kesemde bereket kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kesemde bereket hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kesemde bereket ziyaret ediniz. uludağ sözlük kesemde bereket başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hasta ol benim icin oleyim se » bağlaclıyan cumle » yonelme hâli » kimse » » celik başlık » dilli duduk » ucer beşer » esmer kuf » ağız aramak veya yoklamak » cıplak mulkiyet » ozne » cift pencere » dişunsuzu » cıngırdak » ust bitken » cıkıt » kurdanlık » koşe tutmak » ciğtoprak » yoneltmek » odemek » methini işitmek veya duymak » can cıkmayınca veya cıkmadan h » cit » eşgudum » kuf » kekec » zaman » cokkunleşmek » surmek » elle tutulacak tarafıyanı kalm » uzum turşusu » ic dunya » ulkesel » fırcalanma » kopcalanmak » suzulmek » yuklemek » orgu » cıldırasıya » bant cozmek » yarayan kuru ince yaprak » sorumluluk duşmek » gezdirme kulağıtemizleme bici » urunsuz » gomlek eskitmek » gerilim olcumu » tuy duzmek » ornek almak »

kesemde_bereket hakkında da bilgi ve kesemde_bereket eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kesemde_bereket nedir ve kesemde_bereket kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.