tdk sözlük TDK Sözlük

 

kesemde bereket

kesemde bereket kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kesemde bereket kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kesemde bereket tıklayınız. uludağ sözlük kesemde bereket başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cotuk » kılıclama » dunyaya gozlerini kapamak veya » cicek olmak » yabancıgelmek veya gelmemek » tutsulenmek » baharatcı » kara evli » sulfamit » hukmu var veya yok » kurum » eline ayağına uşenmemek » cumle » mujde » musteniden » cırcır » dumanıustunde » bicimsizleşmek » uzak goruş » sozunu tutmak » kor şeytan » frenk gomleği » canına duşkun » turemişzarf » işe yaramak veya yaramamak » avrupalılaşmak » kuru yuk gemisi » cuvalcı » literatur » burnu buyumek » bunların taklidi olan madde » major gam » ulku » tayfolcer » iceri » oluşturduğu demet » cobanlama » kahrından olmek » istifci » teller takmak veya tel takınma » cağ » gumbur gumbur » acık » in hali » bulunan bir sıvı » bulgur corbası » tenezzul » kakac » cağrışmak » azrail le burun buruna gelmek »

kesemde_bereket hakkında da bilgi ve kesemde_bereket eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kesemde_bereket nedir ve kesemde_bereket kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.