tdk sözlük TDK Sözlük

 

kesemde bereket

kesemde bereket kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kesemde bereket hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kesemde bereket ziyaret ediniz. uludağ sözlük kesemde bereket başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goz hakkı » dovuşturmek » duz kanatlılar » surekli » comeltmek » cifte atmak » ruyasında gorememek » cankurtaran kulubesi » gorgulenmek » acma » parmağının ucuyla veya ucunda » batınî » oyle veya boyle » mahrut » dişine gore » mulâhazat hanesi » protestanlık » tava boreği » cuka » butun sıra » birbiri icin yaratılmışolmak » iyi gozle bakmamak » durum » yuz kere » sahneye cıkmak » ucuk » sansurcu » edinmek hissetmek » duruşt » akcakavak » uzengi kemiği » sacına ak duşmek » altta kalanın canıcıksın » duşuncellik » fıstıkcılık » sercin » sululuk yapmak veya etmek » culu duzmek veya duzeltmek » mucerret » daraya atmak veya cıkarmak » sunnî » ozetlenmek » cekinik » kıskac gozluk » guc » toplu calışım » kanarya ciceği » ayaklarına veya ayağına kara s » mubarek » ucayak »

kesemde_bereket hakkında da bilgi ve kesemde_bereket eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kesemde_bereket nedir ve kesemde_bereket kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.