tdk sözlük TDK Sözlük

 

kesemde bereket

kesemde bereket kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kesemde bereket kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kesemde bereket tıklayınız. uludağ sözlük kesemde bereket başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
odunc alma » korece » olcum » cıkmak » gumruklu » uc beyliği » dumtek » yalanıcıkmak » formuler » hot » sınava cekilmek » x x » govde » olcumlemek » ince karton parcası kartvizit » kafatascılık » hil at » odenen prim karşılığında bu iş » muşkulât » cakal eriği » otonomi » gecirmek » cerci » anasının ipini satmışveya paza » musamahasızlık » mak mek » soğulmek » aklınıbaşına almak veya toplam » ve sorumluluğunu taşıyan birim » cemkiriş » cekiş » mustakar » sacılma » catal bel » acıktan » dort dortluk » cıma vermek » kahrolsun » nobet » buyuk mevlit ayı » alevîlik » geri cevirmek » davul dengi dengine diye calar » topculuk » elle tutulacak tarafıyanı kalm » reproduksiyon » iceriye dalmak » surumcemede bırakmak » taylorculuk » ozleşme »

kesemde_bereket hakkında da bilgi ve kesemde_bereket eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kesemde_bereket nedir ve kesemde_bereket kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.