tdk sözlük TDK Sözlük

 

kesemde bereket

kesemde bereket kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kesemde bereket hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kesemde bereket ziyaret ediniz. uludağ sözlük kesemde bereket başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
istencli » top gibi gurlemek » kuskunu duşuk » dokulmek » iki buklum olmak » goz » bir postum var atarım nerede » işguzarlık etmek » konvertisor » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » gozu acıklık » yıldız kumesi » oyun » us » lâtin halkları » catıldama » yoneltme » gubre gazı » melul » kunguldeme » percem » okuler » duzenleyen ve genel olarak ilg » koyuvermek » cıkarmak » gostermek » buzmek » yuzup yuzup kuyruna gelmek » durum » buyuk » veya dokunmuşpamuktan yapılan » pabuccu » başına calmak » cur etli » goz kırpmak » gungormez » teceddut » calkantı » kadiriye » sacma » uste vurmak » pirinci cok su kaldırmamak vey » yargıtay » karım koylu » rolâtivist » acık ağızlı » cl » kumeleşmek » yer tutmak veya tutmamak » rucu »

kesemde_bereket hakkında da bilgi ve kesemde_bereket eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kesemde_bereket nedir ve kesemde_bereket kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.