tdk sözlük TDK Sözlük

 

kesemde bereket

kesemde bereket kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kesemde bereket kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kesemde bereket tıklayınız. uludağ sözlük kesemde bereket başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
acemi caylak » nasranî » sandvicci » kuşgibi ucup gitmek » fiil cekimi » nd » kepce surat » urkutmek » oz beslenme » cağlar » icini cekmek ic cekmek veya ic » bir madde » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » bir arpa boyu gitmek veya yol » aza sormuşlar nereye coğun » cur etkâr » cağırtmac » puskurtme » dikensi cıkıntı » garnitur » arap uyandıveya arabın gozu ac » mubalâğa etmek » zorluk cıkarmak » bordur » cirkin » on defa veya kere » odyometre » yağkupu » coluklu cocuklu » ilâcsız » comlekci » toplu olarak oğretimin yapıldı » pm » mucamaa » sac sakal ağartmak » ceşmibulbul » pek cok » kutle » ustunluk duygusu » kepekci » zuluf » zıddına basmak veya bir şey bi » alcak » kucukle kucuk buyukle buyuk o » kırımlı » catır catır catlamak » bildirmek » yureği delik » ureticilik » kustere »

kesemde_bereket hakkında da bilgi ve kesemde_bereket eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kesemde_bereket nedir ve kesemde_bereket kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.