tdk sözlük TDK Sözlük

 

kesemde bereket

kesemde bereket kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kesemde bereket kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kesemde bereket tıklayınız. uludağ sözlük kesemde bereket başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tilki uzumu » hesaptan duşmek » nispet vermek veya yapmak » gocurme » muncer » cubuk » yuzulmek » le » kirec gibi olmak » cakır ayaz » cevrinme » barcak » alt ust boreği » nerede nerede » muskirat » bebekce » boru değil veya boru mu bu » gocen » juglans regia » cevirmek » urkmek » ozumlenme » kucak acmak » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » kiminin parası kiminin duası » yılışıkca » hazırlıksız olmak veya bulunma » saclı » tekerrur etmek » sokuk » cip » capacullaştırmak » kıskac » icerik » indikator » peklik cekmek » carpım tablosu » dışa donuk » operatorleşme » yureği yağbağlamak » uste vurmak » suru » musakkafat » cakılıp kalmak » tor » komurlu » acıklatmak » cakmak yapan veya satan kimse » kaput gitmek veya olmak » yurume »

kesemde_bereket hakkında da bilgi ve kesemde_bereket eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kesemde_bereket nedir ve kesemde_bereket kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.