tdk sözlük TDK Sözlük

 

kesemde bereket

kesemde bereket kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kesemde bereket hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kesemde bereket ziyaret ediniz. uludağ sözlük kesemde bereket başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tetikci » ık ik uk uk » malûlluk » haber salmak veya yollamak » cocuk duşurmek » ciğer kebap olmak » hızlıhucum » mulkî idare » tefeyyuz etmek » bir orman ağacıcastanea sabva » catana » arafatta soyulmuşhacıya donmek » bilinclenme » infiratcılık » tepeustu » kısa gunun kârı » ce » unsuzunu gosterir » başcevirtmek » aksulâmel » ilham etmek veya vermek » icindekiler » ureme » ozleştirmecilik » uc vermek » parayıaraya değil paraya verm » cığrış » kacta » turlu » savaşacmak veya ilân etmek » kamcılanmak » donme » kazdığıcukura veya kuyuya kend » zuppeleşmek » kor kandil » kosele » kelepcelemek » garnitur » bağırışcağırış » ağan eğen » muselles » işine bak » numayiş » uc uca gelmek » unca » mercimek koftesi » tukenik » ric at etmek » mumeyyiz » dışcizgiler durumu »

kesemde_bereket hakkında da bilgi ve kesemde_bereket eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kesemde_bereket nedir ve kesemde_bereket kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.