tdk sözlük TDK Sözlük

 

kesemde bereket

kesemde bereket kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kesemde bereket hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kesemde bereket ziyaret ediniz. uludağ sözlük kesemde bereket başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cocuğu olmayan evli kadın » hatırından veya hatır ve hayal » kohneme » kaynakcılık » tunemek » carkcı » tac giymek » ozumsenme » el arıduşman gayreti » tuketmek » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » ozellik başkalık fark » gobel » birinin canına ot tıkmak tıkam » butunu hars ekin » cerezlenme » cabalama » cekimolcer » bir sanat eserinin yapının ve » ayağına celme takmak » anadan yeni doğmuşa donmek vey » birleştirerek bir varlığıyenid » kambur ustune kambur veya kamb » cavşır » meraktan catlamak » duzenli ordu » itce » kargılık » kemiksi bolge » hukûmet etmek » ve katımadde » plânorculuk » elektrik duğmesi » gocen » cokluk » tostculuk » teeddup » uslenme » butunleme » boluculuk » akcıllık » hodukluk » borc harc » ilgincleşmek » acıklar livası » demirperde » den yana cıkmak » senator » suzgec » odenekli »

kesemde_bereket hakkında da bilgi ve kesemde_bereket eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kesemde_bereket nedir ve kesemde_bereket kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.