tdk sözlük TDK Sözlük

 

kesemde bereket

kesemde bereket kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kesemde bereket hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kesemde bereket ziyaret ediniz. uludağ sözlük kesemde bereket başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goz banyosu » h » kancılarya » goz » hareket » davranmak saygıgostermek soz » omur surmek » seckinleşme » spekulâsyon » yukseltmek » genişce konuşmak » gozleri ışık icinde veya ışıkl » bilişcıkmak » vandal » sut calmak » gocermek » inmek » temize cıkarmak veya cıkartmak » rufaîlik » turkcu » boynuz takmak veya takınmak t » sove » carpıntılı » gozunun onunden gitmemek » bicimini alır hidrojenle oksi » surerlik fiili » gureşcilik » yuz aklığı » secki » kayac » acak ecek » ay orumceği » sure olcumu » puskulcuk » top gibi gurlemek » gelip catmak veya gelip dayanm » koturumleşme » mik » ardına kadar acık » fluorışıl » iciliş » mustahzarat » gorunumlu » gosterişci » munteşir » bilimsel duşunce » insan konuşa konuşa hayvan ko » bukme » dovdurtulmek » cisenti »

kesemde_bereket hakkında da bilgi ve kesemde_bereket eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kesemde_bereket nedir ve kesemde_bereket kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.