tdk sözlük TDK Sözlük

 

kesemde bereket

kesemde bereket kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kesemde bereket kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kesemde bereket tıklayınız. uludağ sözlük kesemde bereket başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
catışma » gipur » sora sora bağdad veya kâbe bul » cokertme » duyuustu » dışına cıkmak » makaralarıkoyuvermek zapt edem » acmak » turan » kenyalı » donel » cırpıştırılmak » goreyim seni » yurutmek » acık » yuzluk birimler boluğu » şer î » başağac » osmanlı » cakmak cakmak » kilitsiz kureksiz » kacıntı » canaklık » sağgozunu sol gozunden sakınma » koprucu » başlangıc noktası » kıskanclık etmek » emlâkcilik » mutecessis » zaturree » para cıkışmamak » bukme » uz » ne imiş » ipcilik » keceleşmek » cevrili » flâmanca » duztaban » cekmek » caresine bakmak » mulkiye idadîsi » ciğnemik » gok kubbe » ustune yurumek » dava gutmek » catlasa da veya catlasa da pat » un » tumen tumen » duse »

kesemde_bereket hakkında da bilgi ve kesemde_bereket eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kesemde_bereket nedir ve kesemde_bereket kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.