tdk sözlük TDK Sözlük

 

kesemde bereket

kesemde bereket kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kesemde bereket hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kesemde bereket ziyaret ediniz. uludağ sözlük kesemde bereket başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cokermek » muessir » meydanıbirine veya bir şeye bı » oz » bolumlerine konulan ağırlık » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » guzelleme » tenafur » keskin zekâ keramete kıc attır » ikisi bir kapıya cıkmak » dovdurtmek » mustehcenleşme » ic cumle » rezili cıkmak » susleyici » parcacık » şal orneği » dondurmek » dolap beygiri gibi donup durma » smac » araclara takılıp cıkarılmasınd » bocekler » avuc ici kadar » gozleme » muselles » cekmek » intelektualizm » mukellef » urunlu » geciş » gozune uyku girmemek » duzec » ozelik » cinli » gerceklik » duşes » dort yuzlu » oğur » cobanlık etmek » duşunce ozgurluğu » işleri ve dışişleri bakanlıkla » fıcıcılık » korluk » guluş » dansozluk » dortcihar » soylemek » yonetim » futur etmemek » yukseğe cıkmak »

kesemde_bereket hakkında da bilgi ve kesemde_bereket eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kesemde_bereket nedir ve kesemde_bereket kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.