tdk sözlük TDK Sözlük

 

kesemde bereket

kesemde bereket kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kesemde bereket kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kesemde bereket tıklayınız. uludağ sözlük kesemde bereket başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kaclık » hukum » goz pınarı » gunah benden gitti veya gitsin » alcalmak » cukurluk » cusse » oğretilerin genel adı akliye » tereddut » cuvallanmak » yureğine sinmek » rağbet gormek veya kazanmak » yonetiş » civici » yuğruk » yorgun duşmek » sut cekmek » cayırlatma » aptal yerine koymak veya koyul » yuksek sosyete » işi duşmek » ors ve cekic arasında kalmak » şovalye yuzuğu » eroscu » hint yağıağacı » doğaclama tiyatro » gocelge » dışında kalan bir veya birden » sıralıcumle » kocaklama » gonullu gonulsuz » ortalamasına dayanan durumu » cavdar » penceleşmek » kulyutmaz » arabî » gecit » ceyizci » veya dokunmuşpamuktan yapılan » suyu nereden geliyor » okka her yerde dort yuz dirhem » mustenit » komurlu » gozleği » bu yuvacıklar topluluğunun bal » granduk » acığınıkapatmak » catal kazık » cifte kumrular » guneşi uzerine doğdurmamak »

kesemde_bereket hakkında da bilgi ve kesemde_bereket eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kesemde_bereket nedir ve kesemde_bereket kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.