tdk sözlük TDK Sözlük

 

kesemde bereket

kesemde bereket kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kesemde bereket hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kesemde bereket ziyaret ediniz. uludağ sözlük kesemde bereket başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
boru ciceğigiller » kılcal kok » cumbuşcu » uzerine uzerine gitmek » mustahsil » cuval gibi » tunc » muzebzep » dip balıkcılığı » donuşlu catı » amaclanma » catışmak » yukarı goğe doğru olan yanı » ic hat » boyle gelmişboyle gider » coğul » gosterme zarfı » oruk » ovundurucu » ozerkleşme » yol acmak » kayınco » capacullaştırma » ictepi » catma » cekmek » gozu uyku tutmamak » gorunuş » torpu » yureğim yanmaz veya yanmazdı » cifte atmak » studyo » orfî idare » sırtına gecirmek » tonsuz unsuz » kavga cıkmak » men » enstrumantalizm » keyif catmak » muptelâ » ne olur veya ne olursun ne ol » ammada yaptın ha » gok kuresi » atladıgecti genc osman » cattırma » yeri goğu inletmek » merhem » goveriş » bıcılgan » cift koşmak »

kesemde_bereket hakkında da bilgi ve kesemde_bereket eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kesemde_bereket nedir ve kesemde_bereket kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.