tdk sözlük TDK Sözlük

 

kesemde bereket

kesemde bereket kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kesemde bereket hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kesemde bereket ziyaret ediniz. uludağ sözlük kesemde bereket başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
akıl yurutmek » cığ » cene cukuru » methiye duzmek » calıştırıcı » kafadan gayri musellâh » buz ustune yazıyazmak » kutuk » boşluk » mustağni » kısmetinde ne varsa kaşığında » carklı » taşa cekmek » yemişcil » kuskun kuskun » losemit » catal » cekilmek » cek » kazdığıcukura veya kuyuya kend » ceğmellenmek » karikaturculuk » kelle goturmek » dayanma omru » icerleyiş » cıkmak » kalcalı » odenek » harac yemek veya almak » kayışa cekmek » kampana calmak » statu » percin » sut danası » lık lik luk luk » zaviye » ağacdelen » cift dikiş » kıraclaşmak » akrobat » rağbet gormek veya kazanmak » ağzına tukurmek » hortumlu bocekler » yuzeyinin her noktasına basınc » cozuşmek » flort » no » munasebet » eline su dokemez » guzel »

kesemde_bereket hakkında da bilgi ve kesemde_bereket eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kesemde_bereket nedir ve kesemde_bereket kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.