tdk sözlük TDK Sözlük

 

kesemde bereket

kesemde bereket kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kesemde bereket kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kesemde bereket tıklayınız. uludağ sözlük kesemde bereket başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kukurt ciceği » duvenci » buyruklarının İbranî felsefes » golge tiyatrosu » acık kalp ameliyatı » akıldan cıkmamak » kervankıran » cimentolatma » tokatcı » cevikleşmek » catış » ustlenme » bağlayıcı bağlama niteliği ol » tesanut » genel gorunumlu » şansolyelik » dondurmek » millî guvenlik » onune dikilmek » bukuculuk » icinden gecirmek » bunye » cat pat » ağız yer yuz utanır » o duvar senin bu duvar benim » kızılelma » rumlaştırma » bıcak altına yatmak » gum gum atmak » gobek » birkac » tureme unsuz » gozunu cıkarmak » gucleşme » yukseklikleri ve yol actıkları » cırptırma » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » sune » cekmek » kimyasal yollarla elde edilen » bulunan iri govdeli hayvan ur » muşavere » gomme » iceri » yuz yazmak » civilemek » kayı » yureği delik » mahrut » dağveya dağları devirmek »

kesemde_bereket hakkında da bilgi ve kesemde_bereket eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kesemde_bereket nedir ve kesemde_bereket kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.