tdk sözlük TDK Sözlük

 

kesemde bereket

kesemde bereket kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kesemde bereket kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kesemde bereket tıklayınız. uludağ sözlük kesemde bereket başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecim dunyası » mulâki olmak » cehennem kutuğu » orumcek » cirkefe camura taşatmak veya c » boy gostermek » kotuye kullanmak » goğus germek » antep baklavası » ozurlu » kul yemek veya yutmak » dokmek » az bucuk » bahtıacılmak » bazice » imalâtcılık » guzlek » sağlayan şartların butunu » saklamak inkâr etmek » okse kuşu » bir icim su gibi » oz » ceribaşılık » karanlıkta goz kırpmak » cur etlenmek » temel tumce » balıkcı » harman dovmek » icli dışlıolmak » picleşme » acısınıcekmek » babac » calıidi cırpıidi evim idi ya » hesap kitap yapmak veya etmek » pişirilen tatlıcorek » calışma masası » abanozdan yapılmışdilenci cana » uykusu kacmak » yuz kalıbı » secim cevresi » goncluk » gunu gecmiş » zuppeleşmek » ciğnemek » gluten tutkalı » catallaşmak » mut a » yangın yerine donmek » muteselli » otumsuzluk »

kesemde_bereket hakkında da bilgi ve kesemde_bereket eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kesemde_bereket nedir ve kesemde_bereket kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.