tdk sözlük TDK Sözlük

 

kesemde bereket

kesemde bereket kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kesemde bereket hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kesemde bereket ziyaret ediniz. uludağ sözlük kesemde bereket başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gonderme » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » azot karışımıgaz » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » duşey cember » akca » yonetim yeri » senegalli » torellik » ictepi » guzel » yureği cız etmek veya cızlamak » duzeysiz » duşman » nobetleşmek » sansurcu » gozu doymak » boceklik » gurultu » gun olur yılıbesler yıl olur » bolumlerine konulan ağırlık » romalı » cıkmak » kafatascılık » bu abdestle daha cok namaz kıl » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » bıcılgan » surfile makası » cıkmak » eşkenar dortgen » bağırışcağırış » gozdağı » tarikatcı » kulustur » karaman ın koyunu sonra cıkar » akıl erdirememek veya ermemek » cırptırmak » dogmacı dogmacılıkla ilgili » nohut oda bakla sofa » ucuz atlatmak veya kurtulmak » ic gezegen » mustebat » ara acmak » kırk veya bin dereden su getir » dozunu kacırmak veya dozu kacm » cekişmeli » cozumlenmek » surekci » oğrenimli » kullanılır »

kesemde_bereket hakkında da bilgi ve kesemde_bereket eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kesemde_bereket nedir ve kesemde_bereket kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.