tdk sözlük TDK Sözlük

 

kesemde bereket

kesemde bereket kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kesemde bereket hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kesemde bereket ziyaret ediniz. uludağ sözlük kesemde bereket başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cirişlemek » gumuşlenmek » tercuman olmak » fırcalanmak » golgecil » gozlerini devirmek » cıplaklık » oğretim bilgisi » yuzu ak olsun » temerkuz etmek » ana sayac » mutareke » karun » kaynana olma durumu » goz hapsine almak » defasında bir sayıyukselterek » oğrek » cokluk » gun gecmek » calıdikeni » gorecilik » ceper cekmek » ic işleri » carşaf kadar » ilmuhaber » cekimleme » gunah » soğuk calmak » goruşme » kontrolorluk » dekartcılık » mujde koşturmak » aramca » operator » briketci » petrolcu » coğuncek » guc » cın tutmak » olum kalım meselesi » bufe » cıkarına bakmak » calık » mısır puskulu » yuzleşmek » yoluna cıkmak » ne gune duruyor » corten gibi » untu » seyran etmek veya eylemek »

kesemde_bereket hakkında da bilgi ve kesemde_bereket eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kesemde_bereket nedir ve kesemde_bereket kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.