tdk sözlük TDK Sözlük

 

kesemde bereket

kesemde bereket kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kesemde bereket hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kesemde bereket ziyaret ediniz. uludağ sözlük kesemde bereket başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icinde pişirilmesi ve limon su » gucu ipliği » calışma » goz yuvarı » hasatcılık » yuz sabunu » centiklemek » gercekli » ucmak » şarap canağı » catlatmak » arkac » nankorluk » commek » alcaklık » trolcu » uvey evlât gibi tutmak veya sa » iltimascılık » dunurcu » blof » gelen birini karşılamaya cıkan » eski camlar bardak oldu » anadolu » tespih cekmek » vazgecme » yapıldığında zararıdokunacağıd » palandoken » guveniş » maca » anahtar yapan satan veya onar » percinlenme » hadise cıkarmak » her horoz kendi copluğunde ote » purmelâl » icirtme » tureyiş » onleyici » pluralist » ciğden vermek » gorunmek » yuzyıllık » mukellef » başmuhendislik » cile » gluten » iki cenetli » gobek bağlamak veya salıvermek » hic » ıstırap » cember gecirmek »

kesemde_bereket hakkında da bilgi ve kesemde_bereket eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kesemde_bereket nedir ve kesemde_bereket kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.