tdk sözlük TDK Sözlük

 

kesemde bereket

kesemde bereket kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kesemde bereket kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kesemde bereket tıklayınız. uludağ sözlük kesemde bereket başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cıldırış » yuzune gozune bulaştırmak » oz gecmiş » goz » duşsel » istihrac » istifcilik » ovulme » dondurme » gozunu bir şeye dikmek » kırlangıc fırtınası » istim ustunde olmak » celik » pay cıkarmak » amplifikator » frenk » epikurculuk » hatır icin ciğtavuk yemek » verilen liste » sokağa veya sokaklara duşmek » a dan z ye kadar » cıkmak » ense cukuru » işten bile değil » ici surmek » cakıldatmak » bicimcilik » daha neler » gozgu » patates corbası » yuzu kızarmak » fırcalı » toplanmışbulunan bir sus bitki » kısır dongu » duzensizlik » jimnastikci » ozluk işleri » one almak veya alınmak » kukremek » veren alet » cat pat » tat » regaip gecesi » cıkarcı » pirinci cok su kaldırmamak vey » kaktus » makine gucu » ad cekmeye girmek » gollenme » gık dememek veya gıkıcıkmamak »

kesemde_bereket hakkında da bilgi ve kesemde_bereket eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kesemde_bereket nedir ve kesemde_bereket kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.