tdk sözlük TDK Sözlük

 

kesemde bereket

kesemde bereket kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kesemde bereket hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kesemde bereket ziyaret ediniz. uludağ sözlük kesemde bereket başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşman başına » icine kurt duşmek » kaşık calımı » acısınıcekmek » suzgec » sacmak » alafranga muzik » yuz karası » tendurust » goz » gomlek değiştirmek » kopekleme » maddelerden oluşan varlığın he » surumcemede kalmak » gomlek » kumukca » gomlek eskitmek » futursuzca » deniz ordeği » donuşturucu » odobenus rosmarus » ozgurlukcu demokrasi » adres bırakmak gostermek veya » kalcıncı » karbur » veren alet » ac » kufecilik » capkın » gundeş » duş » suolcer » ankara kedisi » sulfurlemek » yapma » altından capanoğlu cıkmak » on defa veya kere » bolmeli » benicincilik » parcalanış » duğun ciceği » donem » soğuk bufe » duzgun » anlamaya yarayan sınama » allah ziyade etsin » pastorize » cicek aşısı » ağızdan ağza dolaşmak veya gec » tekeden sut cıkarmak »

kesemde_bereket hakkında da bilgi ve kesemde_bereket eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kesemde_bereket nedir ve kesemde_bereket kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.