tdk sözlük TDK Sözlük

 

kesemde bereket

kesemde bereket kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kesemde bereket hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kesemde bereket ziyaret ediniz. uludağ sözlük kesemde bereket başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yem dokmek veya koymak » den yana » ruzgâr tutmak veya tutmamak » suyu getiren de bir testiyi k » ne haddine » koknar sakızı » gocebe » mutercim » mutekabiliyet » kırık dolu » dilini kesmek veya kesip oturm » kızıl otesi » yelec » vucut yapmak » kazanclı » cingoz » hristiyan » sarkaclama » buruk » tenasup » kafasınıtutsulemek » garaz veya garez bağlamak » aramîce » gubre » kalıbıdeğiştirmek veya dinlend » sunepelik » kufelik » keskin gozleriyle cok uzakları » duşmez kalkmaz bir allah » kazmac » ihramdan cıkmak » olum fermanı » acık duruşma » vucut » gucu » guzel » dişeti unsuzu » muteahhitlik » duduk gibi » uckurlu » ere gitmek veya varmak » elini kalbine veya vicdanına k » aslî duşunce » turlu » mektepten cıkan eşek marsuvan » kuldoken » muz » mutecessis » kurkculuk » ozurlu »

kesemde_bereket hakkında da bilgi ve kesemde_bereket eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kesemde_bereket nedir ve kesemde_bereket kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.