tdk sözlük TDK Sözlük

 

kesemde bereket

kesemde bereket kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kesemde bereket kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kesemde bereket tıklayınız. uludağ sözlük kesemde bereket başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nukleer santral » ay gun yılı » temayuz » aliyyulâlâ » carmıh » dovulmek » yayla ciceği » icin » oh olsun » gomlekci » anglikan » anac » oyuncak » gır gıra almak veya getirmek » guncelik » tahtalıkoy » huccet » gozu kara » hayvanat bahcesi » sunmek » dupeduz » icini kurt yemek veya kemirmek » tanıdık cıkmak » orme kepenek » sutten kesmek » ustunde durmak » muhur » trenckotlu » goturmek » beklenmediği umulmadığıveya c » gonul darlığı » uc bucuk atmak » akburcak » on ek » cozumleme » bufe » sakatcı » sungercilik » cu » patırtıcıkarmak » kulağınıacmak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » yasakcı » bortme » musabık » kulce gibi oturmak » zeytin guvesi » vucut bulmak » docent » goz bilimi »

kesemde_bereket hakkında da bilgi ve kesemde_bereket eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kesemde_bereket nedir ve kesemde_bereket kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.