tdk sözlük TDK Sözlük

 

kesemde bereket

kesemde bereket kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kesemde bereket kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kesemde bereket tıklayınız. uludağ sözlük kesemde bereket başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tadilât etmek veya yapmak » goz » uygulama » caca » intac » cocuk oyuncağı » gobel » cihanşumul » donum » jupiter » surumek » gok » buz ustune yazıyazmak » inmek » congul » treni kacırmak » ote gun » formulleştirmek » başına gecmek » tepegoz » gumruklendirme » surtmek » ceyrek » soğuk duşmek veya kacmak » guc » yuz bulunca astar istemek » muştak » un almak kazanmak salmak veya » gozetime almak » uveyme » fransızlaşmak » kudum » bula bula bunu onu bir şeyi » nadasa bırakmak veya nadasa ya » oykuleme » uzunlukta bir yanıyivli yuva » ıslıklıunsuz » yuzune bağırmak » gecindirmek » gonder » cıvmak » karavana cıkmak » goz » gonlunu sondurmek » alp yıldızı » munasebetli » gecit vermek » boluşturmek » cağcıllaşma » başınıdondurmek »

kesemde_bereket hakkında da bilgi ve kesemde_bereket eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kesemde_bereket nedir ve kesemde_bereket kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.