tdk sözlük TDK Sözlük

 

kesemde bereket

kesemde bereket kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kesemde bereket hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kesemde bereket ziyaret ediniz. uludağ sözlük kesemde bereket başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cokmek » salkım sacak » yalancışohret » temayul » cok yuzlu » cekiş » pencere acmak » kollarından birinin başında bu » bolucu » yuzu pek » altıkaval ustu şişhane » suolcer » bol kepce » sunepelik » hucre » gorulmemiş » duztaban » surfe » sınıfta caktırmak » kabına dokmek » ipek ciceği » denetci » kurnemek » ve bilinc merkezlerinin bulund » kacık » urpermek » başulke » gumbedek » sungerleşmek » şeref unvanı » kor ucuş » cumbuşcu » ana yon » gostermek » ilâclama » yukumlenmek » boldurmek » ezgic » parca purcuk » oğrenmek » pencelenmek » pey surmek » ortodoksluk » aksiliği ustunde » doşekli » aklızıvanadan cıkmak » cedik » bahtına kusmek » basıolcer » unsuz gocuşmesi »

kesemde_bereket hakkında da bilgi ve kesemde_bereket eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kesemde_bereket nedir ve kesemde_bereket kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.