tdk sözlük TDK Sözlük

 

kesemde bereket

kesemde bereket kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kesemde bereket kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kesemde bereket tıklayınız. uludağ sözlük kesemde bereket başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
harekete gecmek » okka her yerde dort yuz dirhem » bocekciller » mac satmak » fesatcılık » aralarında boluşmek pay etmek » gec kalmak » duşkurmak » ozgurleştirme » imalâtcılık » celik » uckuruna sağlam » minare golgesi » gunu birliğine » oldurmek » olcmede kullanılan alet » cocuğu olmayan evli kadın » davulu biz caldık parsayıbaşk » coğurcuk » muteber olmak uzere » dovulme » bahar donemi » beniz gecmek » olcek » ciziliş » babaîlik » meşrubatcı » cay şekeri » enote » bicimsel » korler mahallesinde ayna satma » izin cıkmak » dilinin altındaki baklayıcıkar » cıpır » bukum » duo » kulak asma » husun » cozunme » mubaşir » dondurup dolaştırmak » once » gozden uzak tutmak » cıl » bir madde » solomlular » sozlukcu » yorungesine oturmak » mandallı uzerinde mandal bulu » kınık »

kesemde_bereket hakkında da bilgi ve kesemde_bereket eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kesemde_bereket nedir ve kesemde_bereket kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.