tdk sözlük TDK Sözlük

 

kesemde bereket

kesemde bereket kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kesemde bereket hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kesemde bereket ziyaret ediniz. uludağ sözlük kesemde bereket başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gondermek » icatcı » muhresenk » oduncu » taraca » gunah » okcu » koyungobeği » gıcırıbukme » bunye » dol eşi » odu bokuna karışmak » bir ağac » boke » ciftcilik » kureyve » comeliş » surucu belgesi » pacarız » ucteker » gulistan » geleceği varsa goreceği de va » tahammul » zafer bayramı » eksiltmeye cıkarılmak » ız » anlamaya yarayan sınama » doğen » ortulu » mutereddit » dirlik duzenlik » cenen tutulsun » arap » ulke » figuran » bir abam var atarım nerede ol » helme dokmek » ovunek » huner gostermek » ağzının tadınıkacırmak » baraj yapmak veya kurmak » telekscilik » kadukluk » boynuz cekmek » ders calışmak » ağzında buyumek » şaşkına donmek » diplomasıolan » berbat etmek veya eylemek » cıngırdamak »

kesemde_bereket hakkında da bilgi ve kesemde_bereket eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kesemde_bereket nedir ve kesemde_bereket kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.