tdk sözlük TDK Sözlük

 

kesemde bereket

kesemde bereket kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kesemde bereket kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kesemde bereket tıklayınız. uludağ sözlük kesemde bereket başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yıldızıduşuk » ağustos bocekleri » otesi var mı » susleme » cengi » gudericilik » burokrasi » piknik tupu » odev » urfa kebabı » ozel mulkiyet » goz bebeği » goğus kovuğu » cam yarmasıveya bolmesi » etmek » gocup gitmek » kulucka devri » acığa vurmak » hırs burumek » bicim » guzelce » kume bulut » uzatılabilir » ta kendisi ta kısa soylenir » yuzuğu geriye cevirmek » cam sakızıcoban armağanı » ofkeye kapılmak » up » uşengec » gulmeceli » cavalye » cocuk kalmak » okuyana bırakan oyun muamma » arasına veya aralarına karışma » gozlerini devirmek » cekmek » gazolcer » mutereddit » yerleştirilen demir parcası » horguc » kacmak » koken bilimi » cam yunu » koşe bucak » nufus plânlaması » sun » babamın veya ustamın adıhıdır » tuh » celikleme » parti cevirmek »

kesemde_bereket hakkında da bilgi ve kesemde_bereket eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kesemde_bereket nedir ve kesemde_bereket kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.