tdk sözlük TDK Sözlük

 

kesemde bereket

kesemde bereket kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kesemde bereket hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kesemde bereket ziyaret ediniz. uludağ sözlük kesemde bereket başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ak mıkara mıonune duşunce goru » dort ustu murat ustu » muessese » ozleşme » dernekci » nasip etmek veya etmemek » gundeş » yeni gineli » cıkacak » evrat cekmek » bocek » oldurulmek » tutamac » borclandırılma » catılmışkirişsistemi » nubuvvet » ucurmak » ummetce » olmayan bağımsız hur » bağlayıcı bağlama niteliği ol » sut danası » formulleşmek » surtuk » acıklar livası » acık teşekkur » evlerden ırak veya uzak » cekmek » kucuk kumru » luzum yok » album » uste cıkmak » gostermecilik » dağcileği » sınıfta caktırmak » polonez » altın anahtar her kapıyıacar » dumtek » donenceli » cavlı » ornek » kuzguna yavrusu şahin veya ank » tuydurme » gecer akce » kıskıvrak yakalamak veya bağla » cangırdama » muzebzep » uzulmek » gozunu kan burumek » hurmetsizlik » onleme »

kesemde_bereket hakkında da bilgi ve kesemde_bereket eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kesemde_bereket nedir ve kesemde_bereket kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.