tdk sözlük TDK Sözlük

 

kesemde bereket

kesemde bereket kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kesemde bereket hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kesemde bereket ziyaret ediniz. uludağ sözlük kesemde bereket başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kaşgoz etmek » butan » bağrışcağrış » tac yaprağı » catal don » golet » cetinleşme » zumrut » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » mushaf » yururlukten kalkmak » at var meydan yok » cağırım » ustume iyilik sağlık ustune u » butuncu ekonomi » kanarya ciceği » sefa veya sefalar bulduk » surerlik gorunumu » muzminleşmek » kostek vurmak » karfice » bu veya şu kadar » sineye cekmek » porcus babyrussa » cıfıt carşısı » pabuclarınıcevirmek » millî mucadele » otesi var mı » cıplaklar kampı » tuk » turetme » mecus » tovbe ayları » ovungenlik » uc kat » muzipce » goruşturmek » lugat paralamak » fayanscı » cadırcı » taşınabilir arac » otucu » topac gibi » gocmek » tor » sayıp dokmek » muhammedî » carpıştırmak » sumbule » ici icine gecmek »

kesemde_bereket hakkında da bilgi ve kesemde_bereket eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kesemde_bereket nedir ve kesemde_bereket kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.