tdk sözlük TDK Sözlük

 

kibar sözcüğünün zıt anlamı

kibar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kibar sözcüğünün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kibar sözcüğünün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kibar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tenezzul etmek » cuz î » urik asit » icli dışlıolmak » duzine » yukletmek » carşaf gibi » dik ucgen » carşıve pazar dolaşmak veya ge » icini bayıltmak veya kıymak » la le » başısıkılmak veya sıkışmak » işten bile değil » oncesiz » putur » guc birliği » sessizliğe gomulmek » istencli » trabzon hurması » yenicerilik » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » safca » mel unca » acmak » acmak » pergelleri acmak » savaşcı » ozleştirmek » tunclaştırmak » dışticaret acığı » secmeli » polemikcilik » parmak uzumu » nuhuft » cadır » ozbek » mulâki olmak » ciceklemek » gubrelemek » soylemek » troleybus » sovulme » delikli boncuk veya taş yerde » uyku durak yok veya uyku nedir » gorgu tanığı » cimlemek » sert bir durum almak katılaşm » cecen » bilincsizce yapılan işve etkin » deyip de gecmemek »

kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.