tdk sözlük TDK Sözlük

 

kibar sözcüğünün zıt anlamı

kibar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kibar sözcüğünün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kibar sözcüğünün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kibar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cekinilmek » yağlama yağı » can cekişmek » gullu » iyi gun dostu » cilenti » muhurcu » cengi kolu » dumdar » gucsunme » davar gutmek » cezbeye tutulmak veya kapılmak » şerbetcilik » colleştirmek » g g » denkci » on ses duşmesi » işbirinden bitmek » kacmak » hint tavuğu » tespih cekmek » antep baklavası » başyemek başınıyemek » sukûnet veya sukûnet bulmak » ayağına duşmek » sublime » cevirmek » kıcınıyırtmak » lutuf » munacat » gurul gurul » cozuşmek » fizik otesi » cepellenme » somuruculuk » mineral » pb » inanc » hoparlorsuz » kafa işcisi » cozme » tapi kalmak oyunlarda » olu » uzerine olu toprağıserpilmişgi » untu » muzayaka » kultur bitkileri » sucsuzluk » doşemecilik » temiz kanıda vucuda dağıtan or »

kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.