tdk sözlük TDK Sözlük

 

kibar sözcüğünün zıt anlamı

kibar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kibar sözcüğünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kibar sözcüğünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kibar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goturmek » cırcır » soz meydanı » bocek kabuğu » dilini kesmek veya kesip oturm » hoparlor » cıkmak » tamir gormek » meyve receli » donuşturucu » yureğine su serpmek » surungen » u » coğunlukla » cıkıntı » guzel » garaz veya garez bağlamak » pek yurekli » yuzyıl » curum » mayalanabilen ve coğu tatlıola » zulfuyâre dokunmamak » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » karun » oluşturduğu demet » duşkun » dalâlete duşmek » somak rhus coriafia » koh basili » olcum » cıkışnoktası » para cıkarmak » polarma duzlemi » doşetilme » kaşgoz etmek » iyiye cekmek » ikindiustu » muşebbeh » gure » catlamak » ses cıkmamak » kaptan koşku » cocuk yetiştirmek » monatcılık » muheyya » guvercingiller » cehre zuğurdu » santim kacırmamak » bırak allah ınıseversen » bicmek »

kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.