tdk sözlük TDK Sözlük

 

kibar sözcüğünün zıt anlamı

kibar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kibar sözcüğünün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kibar sözcüğünün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kibar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yahudi » doruk cizgisi » tahakkum etmek » kurk boceği » muzekkere » duğun bayram etmek » ornek » tuzağa duşmek » duşun duşun boktur işin » yazık etmek veya olmak » makascı » ickin » ackılanmak » şarap fıcısı » duzelti » bicim » calkantısız » saclarıiki turlu olmak » mujdelenmek » cekirdeklenme » cekkin » guveylik » gozu alışmak » istirham etmek veya istirhamda » otesinde berisinde » gecirmek » ortak mulkiyet » yonetmek » kavurmac » kızılderili » yoğurtcu » ceteleştirme » gudumluluk » kuluckahane » gucumseme » dolambaclı » sucluluk duygusu » biciminde alınan onlem » tecahul etmek » kulâh » ozden » tombeki » ayağının bağınıcozmek » horguc » koklemek » leyin » supurgelik » dulgerlik » ortadan soylemek » yuzuk takmak »

kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.