tdk sözlük TDK Sözlük

 

kibar sözcüğünün zıt anlamı

kibar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kibar sözcüğünün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kibar sözcüğünün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kibar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ozgurlukcu demokrasi » buvet » donel » hurya » curcur » saba ruzgârı » tehyic » oğmac » kırmızıgomlek » granduk » taban tepmek veya patlatmak » yorgun duşmek » urkme » ucuz etin yahnisi yavan veya t » cığa » hapishane kackını » ozel girişimci » dekartcı descartes in oğretis » allah tamamına eriştirsin » duzen kurmak » coğulcu » allah selâmet versin » yuzuculuk » oylamaya gecmek » akımınısağlama işlemi » ne gune duruyor » kraca » buyuk » turkuaz » kotuleyiş » ana yon » sozlendirici » kacırmak » arap sacıgibi » cadır ağırşağı » malkoc » ozdeşlik » cırpıştırma » bolunmek » skec » cağırım » sağdıc emeği » kelepce » yuzde » tıkaclanmak » cırpışma » iftihara gecmek » carpışılmak » gosterir » yağmur olsa kimsenin tarlasına »

kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.