tdk sözlük TDK Sözlük

 

kibar sözcüğünün zıt anlamı

kibar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kibar sözcüğünün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kibar sözcüğünün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kibar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
can cana başbaşa » kılıckuyruk » ikide bir veya ikide birde » luk » turkuculuk » elini kalbine veya vicdanına k » bazıbitkilerin turlu organları » gozleri velfecri okumak » duduk » cığa » ozgul » acık senet » suzuk » otobus » tureme unsuz » kosteklenmek » kotuleşme » lupten » bir baba dokuz evlâdıbesler d » tenasup » sudan cıkmışbalığa donmek » metanet gostermek » koruklu » nankor » acıklık » kucukucu » gluten » turbulâns » allah ın hikmeti » mil cekmek » manipulâtor » nazarıdikkatini cekmek » goturmek » sonuclandırmak » ozbek pilâvı » mahşere donmek » gurul gurul » yazılan yazıveya yapılan resim » cark etmek » suvari polisi » ic bukun » fluorur » şal orneği » etut » calkalatmak » yuz yuze yaşamak » değer bicmek » civicilik » demir tavında dovulur » ucunu kacırmak »

kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.