tdk sözlük TDK Sözlük

 

kibar sözcüğünün zıt anlamı

kibar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kibar sözcüğünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kibar sözcüğünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kibar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dort bucak » altından capanoğlu cıkmak » pedikurculuk » buzul cağı » daha bircok şeylerin yapımında » muddet » sulfurik » koşebent » duzenleyici » cekmek » dokulmek » goz altıkremi » bicimlenme » ucurumlaşma » ağız actırmamak » gibi işler icin beslenen memel » muthiş » duzlenmek » ileri goturmek » at var meydan yok » kozleme » ayyuka cıkmak » ilgincleşmek » yapılan yığın » allah halil İbrahim bereketi v » guluk » uzulmek » butunletme » osurgan boceği » guclu duygu durumu » bıcak vurmak » ustupuleme » rolântide durmak veya calışmak » bukturmek » mecusî » abdulleziz » zorunlu oğrenim » buyuleme » oğrenmek » donmek » meşhut suc » tekcilik » goruntulemek » ozensiz » allah bahtından guldursun » ca » koklenme » nazınıcekmek » yuksek basınc » govem eriği »

kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.