tdk sözlük TDK Sözlük

 

kibar sözcüğünün zıt anlamı

kibar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kibar sözcüğünün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kibar sözcüğünün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kibar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oluşturduğu donme eğrim cevr » muşahit » catılmışkirişsistemi » cıkıt » uzum kurusu » paha bicmek » tunus gediği » acıkcası » zuğurtlemek » dudak unsuzu » protestanlık » kosemen » gun batımı » cığrışmak » l » aracılığıyla duymak değmek e » oğutucu » ozerklik » ceteleşme » sozu veya lâfı ağzında gevelem » cenesi acılmak » şeyleri genel olarak anlatmaya » gorev aldığıaskerî harekât » guclendirilmek » parşomen » para donmek » sonuc niteliğinde başka bir bi » kucumsenme » kucuk sakarca » orta doğu » gomlek » uyuşmazlık cıkmak » ısıtma aracı » techil » zıddına basmak veya bir şey bi » cunup » sudan cıkmışbalığa donmek » opucuk kondurmak » sacına sakalına kar yağmak » regulâtor » neme yonelim » munhezim » tukurme » olcum » comertlik » bok ustun bok » acmaz » allah a yalvar » kethudalık » ayağınıveya ayaklarını altına »

kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.