tdk sözlük TDK Sözlük

 

kibar sözcüğünün zıt anlamı

kibar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kibar sözcüğünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kibar sözcüğünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kibar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oğutme haznesi » kulâh » sicilyalı » e mi » okuyana bırakan oyun muamma » acımlamak » yetenek ve genel gidişdurumlar » cullandırmak » soz yitimi » cetinleşmek » munfail » borclu » gunlukcu » kose » anlam kotuleşmesi » ic su » pencudu » kaca kac » ucuzleme » mutecanis » nefesi kesilmek daralmak veya » kolcaklısandalye » uretici alan » yatak ortusu » duşleme » kuşayiş » at gozluğu » altın anahtar her kapıyıacar » dollenmesiz » el ense cekmek veya etmek » ozur dilemek » hint pamuğu » garnitur » ucgen piramit » yanlışhesap bağdad dan doner » kul tablası » milfoy » guneşlekeleri » gormek » koşe donuculuk » hesap vermek veya hesabınıverm » komurleşme » tuvit » dan den tan ten » zıvanadan cıkarmak » urkutme » cekmek » bir cicekle bahar veya yaz olm » muruvvetli » anan yahşi baban yahşi »

kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.