tdk sözlük TDK Sözlük

 

kibar sözcüğünün zıt anlamı

kibar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kibar sözcüğünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kibar sözcüğünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kibar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
komur gibi » garc gurc » kullanılırdı » ceviz ici » sulungiller » sacıbaşıağarmak » calısız » yeme de yanında yat » cefa cekmek veya gormek » allah dokuzda verdiğini sekizd » ozellikle celik dokum ve alaş » hatırlatmak » rusup » dondurmek » muhur basmak » karun » cek valf » anasına bak kızınıal kenarın » tek adam gosterisi » cınargiller » lutfeylemek » camca » sap yiyip saman sıcmak » davetci » turbin » kan cekmek » dili cozulmek » meram anlatmak veya meramınıan » araplaşmak » gomlek eskitmek » canavar duduğu » gulbahar » mangalda kul bırakmamak » dağkoyu » ustu kapalı » skoc » su » icgudu » zararlıcıkmak » lig » fluorit » sutun acmak » bilincsiz » gozu su icmemek » odemeli » cocuk dili » borekcilik » sonuc niteliğinde başka bir bi » guvenme dostuna saman dolduru » mikro »

kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.