tdk sözlük TDK Sözlük

 

kibar sözcüğünün zıt anlamı

kibar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kibar sözcüğünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kibar sözcüğünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kibar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
maskaraya cevirmek » verilen unvan » mozaikci » gormek » İcinde baklava bulunan » ağacdelen » oz yaşam » cağrıcılık » terlikci » fotoğrafcılık » calışma » recete » tek acıklık bulunan ocak » celmek » sutsuz » cabuk » aslanpencesi » ici cız etmek » fars » merhem » ictima » perde arkasında veya arkasında » kaldırım ciğnemek » tarihsel ozdekci » butunluk » yonetmen » camcak » gonul ferman dinlemez » dun » duşgucu » sarıkcı » ust cıkmak veya gelmek » ucar kefal » solpumek » pece » sırtcılık » batırılmasıyla yapılan sucuk » kok komuru » kuru gurultu » kanırtmac » on sezi » bilinc » minyaturleştirme » bağırışcağırış » kazakca » en kucuk birliği goze » bir ilcenin en buyuk yonetim g » ağzına bir parmak bal calmak » kacıkca » suzuntu »

kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.