tdk sözlük TDK Sözlük

 

kibar sözcüğünün zıt anlamı

kibar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kibar sözcüğünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kibar sözcüğünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kibar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
koyuvermek » temizlemek » tecanus » calışılma » eski pusku » bir veya tek başına » ceşnicibaşı » hızır gibi yetişmek » aklına takmak veya aklınıtakma » dol eşi » gizil guc » cevreleniş » bir dilin kelimeleriyle duşunc » kaba duzen » mukedder olmak » dallarınıkısaltmak » şuphe » orgutlenmek » sana vereyim bir oğut kendi u » cırpmak » surtukleşme » cilemek » iskeletli hayvan corallium rub » baktıkca alır » cokmek » podosuet » eylul » kumeleme » kozasına cekilmek » cabuk ol veya cabuk » acıt » oncesiz » kurtcul » mesafe bırakmak veya koymak » bufe » buzgu » altıkaval ustu şişhane » cıkıntılarıolan organ » bahtıacık » bicimsizleşme » camurlatma » cekeceği olmak » rukuş » kor nokta » yazır » yaşakıtmak veya dokmek » herkesin gectiği kopruden sen » yureği pek » dunya kadar » oğutcu »

kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.