tdk sözlük TDK Sözlük

 

kibar sözcüğünün zıt anlamı

kibar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kibar sözcüğünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kibar sözcüğünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kibar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
orta uc » hıckıra hıckıra » yuz » ve kanunlara uymaksızın cebir » eşgudumcu » yalın uslûp » acmak » sinekten yağcıkarmak » olum doşeği » bazılarıveya bazısı » sodyum sulfat » dâhiliye mutehassısı » trampet calmak » kılıc kuşanma » dalgunduz » departman » n » gureştirme » celik » ihsanıhumayun » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » jenerator » kaya ucmazsa dere dolmaz » geyik bocekleri » acılmak » odul vermek » surutme » kalmak » nazar değmek veya nazara gelme » artcı » supurge darısı » takas veya takas tukas etmek » kufur yemek » duzce » guducu » bahcesi » ic acıcı » başcevirtmek » acık ellilik » ruh olcumu » oğrenci yurdu » pacacı » rukuşluk » cete » uzatılabilir » oluşturduğu siperler borda ka » onayak » cakmak cakmak » koksu » calkalamak »

kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.