tdk sözlük TDK Sözlük

 

kibar sözcüğünün zıt anlamı

kibar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kibar sözcüğünün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kibar sözcüğünün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kibar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
garc gurc » canınıcehenneme gondermek veya » dunya durdukca durasın » op babanın elini » tuy ağırlık » yardım etmek veya yapmak » calmak » boğurmek » trampetcilik » gonul yakmak » kızınıveya evlâdını dovmeyen d » catıeteği » cingenece » gozleri velfecri okumak » u donuşu yapmak » tazıo tazıama culu değişmiş » tokmakcı » sulukcu » durumunda meyvesinden kokusuz » cıkarmak » kuskunleşme » kostek vurmak » ya deve ya deveci ya deve ust » armutun sapıvar uzumun veya k » nufus kutuğu » golge balığı » utanc » adamakla mal tukenmez » şumullendirmek » cilemek » cop atlamaz » ici alaylı dışıkalaylı » cussesiz » gozleri kapanmak » tenasup » bicimini alır hidrojenle oksi » duzenleyen ve genel olarak ilg » olcunme » multipleks » uckâğıt oyunu oynatan kimse » cizginmek » bokun soyu veya bok soyu » su kure » sanayi bolgesi » taşınabilir arac » ozdenlik » muslumanlık » gun » antik cağ » secme »

kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.