tdk sözlük TDK Sözlük

 

kibar sözcüğünün zıt anlamı

kibar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kibar sözcüğünün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kibar sözcüğünün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük kibar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
zurra » utu masası » başkonakcı » renkli element kısaltmasıcu » zebur » guveni olmak » ensulin » pay bicmek » haddi mi veya haddine mi duşmu » felemenk » yuruk » yuksekten bakmak » poğaca » temayul » goze yutarlığı » teessuf ederim » cuzdan » il » honduraslı » tatlısu frengi » guncelik » yuceltilmek » iki gozum iki gozumun nuru » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » acık duruşma » kıvrakca » mufreze » tutsulemek » cocuk işi » gecer » başmudurluk » tayf olcumu » bir ağac ciğde zizyphus jujub » duşman » mumanaat » somalili » cuz » rovanşıalmak » gayret gostermek » burunme » dik acı » pic etmek » harp acmak » bîgunah » pupa yelken ilerlemek gitmek » mutehakkim » yuz aklığı » rehber oğretmen » soz ruşveti » zararına kazanc sağlamak »

kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.