tdk sözlük TDK Sözlük

 

kibar sözcüğünün zıt anlamı

kibar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kibar sözcüğünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kibar sözcüğünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kibar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koyculuk » cokkunleşmek » acık sayım » koşe » kıc » durt » hizmetlerde calıştırılan tımar » kuskunu duşuk » inmek » ulûhiyet » orospu bohcası » ciroz » cekeleme » gozunu toprak doyursun » gok bilimci » gonlu kaymak » teslimiyet gostermek » edebiyatcı » comezlik » şurekâ » ıtriyatcı » soylenme » yer cekimi » eline duşmek » bicenek » bilim kolu morfoloji » hurmet etmek » ya allah » oportunizm » canaklık » sersem etmek veya serseme cevi » kulhanbeyi ağzı » dunit » boşgozlerle bakmak » imdatcı » kaba duzen » her dem taze olmak » yuzey veya cizgi kaide » kola cıkma » yunanca » korluk » unsuzunu gosterir » cilingir sofrası » cicek tacı » belirtilen bolum » avrupaî » ornek olmak » muhafaza etmek veya edilmek » curuk » misyon ustlenmek »

kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.