tdk sözlük TDK Sözlük

 

kibar sözcüğünün zıt anlamı

kibar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kibar sözcüğünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kibar sözcüğünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kibar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
allah kısmet ederse » top ağac » gonlunu kaptırmak » buzmek » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » kiremitci » ciğin » nusha » surmek » emekliye ayrılmak veya cıkmak » kor olur badem gozlu olur kel » uvey » acık soylemek » kufecilik » kamu sektoru » kerteriz almak veya etmek » suit » goruşturulme » iz duşumsel » dumenci » gokkuzgungiller » kusuşme » yılan ciceği » duzgunluk » hevesine duşmek » ne haddine » fak fuk fonu » golgelik » yağolcer » ufurukculuk » odunsuz » biletcilik » gecme » ciftleşme » aralarından kara kedi gecmek v » veya giysinin uzerine konulan » yerel yonetim » tup bebek » yore » kir goturmek » veya belli bir yukseklikten aş » buzuşuk » sul » bak bak » kıskıvrak yakalamak veya bağla » seruvenli » cıtlamak » elini ayağınıopeyim » urolog » felekten bir gun veya gece cal »

kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.