tdk sözlük TDK Sözlük

 

kibar sözcüğünün zıt anlamı

kibar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kibar sözcüğünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kibar sözcüğünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kibar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
secilmiş » gok kubbe » koşeli ayrac » dili acılmak » gulut » capcak » komurcu » munasebete girmek » başına kan cıkmak » soyleşmek » caşıt » veya dokunmuşpamuktan yapılan » notron » kumaşcılık » burokrasi » goruntuleyici » iki cenetli » gozleri yaşarmak » yabancısıolmak veya olmamak » adıbatasıveya adıbatasıca » gorgulu » ucretlendirme » fırıldakcı » mirac » kokten dincilik » muessis » topukdoven » tecrubelilik » fak fuk fonu » buzdurmek » ne denir veya ne dersin » kapkac » gozu kesmemek » direksiyona gecmek » soylenmek » gostermek » major » umur gormek » mudiriyet » gureş » astsubay ustcavuş » al elmaya taşatan cok olur » sacınısupurge etmek » kustahca » avurt satmak veya avurt zavurt » fe » cok karılı » tırnaklarınısokmek » duğun pilâvı » cayır »

kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.