tdk sözlük TDK Sözlük

 

kibar sözcüğünün zıt anlamı

kibar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kibar sözcüğünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kibar sözcüğünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kibar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acmaz » yoruk » buyuk elci » cozundurmek » calı » tarih oncesi » şehit duşmek veya olmak » suslemek » etrafında dort donmek » patlak goz » ulkusel » istirham etmek veya istirhamda » sebep olan fiziksel enerji ha » gece işi korler işi » sozlendirmek » ruyalarına girmek » işin icinde işvar » kapak bıckıcısı » cuhadarlık » popculuk » sapcık » tevarus » somurmek » ici ezilmek » hor bakmak veya gormek » cevirmek » godeş » tuyu bozuk » gulucuk » kayı » bıcakcı » dostluk başka alışverişbaşka » parca boluk » kucukbaş » sumsukleşmek » işcıkarmak » naza cekmek » cıtırdatış » cılkava » gırtlak unsuzu » cevirici dili » ayakcı » ısıtıp ısıtıp onune koymak » kutleme » duzmek » kırbac kurtları » sulfamit » i İ » evirmek cevirmek » munazara »

kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.