tdk sözlük TDK Sözlük

 

kibar sözcüğünün zıt anlamı

kibar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kibar sözcüğünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kibar sözcüğünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kibar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tercuman » operator » işi e vurmak » duzenlemek » arasında den başka anlamıyl » ad cekmeye girmek » ozenilme » inceleyen bilim » potibor » dişdamak unsuzu » cayır mantarı » okce cene » pejmurde » duduk » dayanc » elden gel » ictima etmek » ceşnicilik » il » kursu » gorunuş » araştırma gorevlisi » pirinc orgu » ureticilik » yerleşim yerinden başka bir ye » parayıveren duduğu calar » kirada olmak veya oturmak » şeytan durtmek » seksen kapının ipini cekmek » donanım » anus » hint ipeği » kazıma » duşe kalka » muthiş » moto » cevreleniş » bukturmek » gunah » dol » kupunu doldurmak » karavana cıkmak » ayağıveya ayakları dolaşmak » techizat » yediği naneye bak » tespih bocekleri » cıkmak » cozulemeyen ilmiksiz duğum » gozu yuksekte veya yukseklerde » donum »

kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.