tdk sözlük TDK Sözlük

 

kibar sözcüğünün zıt anlamı

kibar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kibar sözcüğünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kibar sözcüğünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kibar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
muzmin » surungen » bohcasınıtoplamak » gozunu bağlamak » acısoylemek » dip balıkcılığı » dilediğiniz gibi » tart etmek veya eylemek » carktan cıkma » horozdan kacmak » kasvet basmak veya cokmek » dort ayak ustune duşmek » gorguluce » kuafor » alt yanıcıkmaz sokak » asıl nusha » iceride olmak » ozelleştirilmiş genellikle di » acık » arkadaşdeğil arka taşı » jonpromiye » orkleme » tarafından arabacıicin armağan » calım » sapınc » mektep medrese gormuş » hasta ol benim icin oleyim se » eteğine yapışmak veya sığınmak » sıralıcumle » ortulme » dipciklemek » balcık levha fayans » bilincsiz » busbutun ortadan kaldırmak ici » su turbini » kan gutmek » cuhadarlık » cakma » gonul maskarası » co » muhurlenme » ağıciceği » minibus » sınır acı » şuphelenmek » yuk asansoru » camurluk » tırnakcılık » omur boyu » cennete donmek »

kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.