tdk sözlük TDK Sözlük

 

kibar sözcüğünün zıt anlamı

kibar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kibar sözcüğünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kibar sözcüğünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kibar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecmek » vucuda vermek aşıyapmak » kor olur badem gozlu olur kel » guzel » uşutmek » eteği duşuk » koken » goruntuluk » literatur » illuzyonizm » bektaşîlik » kumandı » kalmak » kaynakcacı » mancuca » oru » gı gi gu gu » nara atmak veya basmak » gozcu » oğretim gorevlisi » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » durumunda ayrılabilen parlak b » karnızil calmak » surgulemek » otleğengiller » usalize » nedamet duymak veya getirmek » yerlerde yetişen bir bitki me » ister misin » aklına duşmek » hakikî » gaz olcumu » amerika elması » guvercinlik » cur et » suyu getiren de bir testiyi k » keceleşme » ustunde kalmak » odlekce » mulhakat » şoyle bir » grizuolcer » koyluk » calkalanış » soğdurmek » butun » temasa gecmek » silâh cekmek » gecim » tutun balığı »

kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.