tdk sözlük TDK Sözlük

 

kibar sözcüğünün zıt anlamı

kibar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kibar sözcüğünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kibar sözcüğünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kibar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
u » stokcu » caprak » duzenlemek » olcmede kullanılan alet » dudak cukuru » masrafıcekmek » kopek balığı » dortnala » kurekcilik » tercuman olmak » icin icin » utopyacı » vak a » berbat etmek veya eylemek » cakmak cakmak » zaturree » tecerrut » bezekci » maddelerden oluşan varlığın he » goreyim seni » goruşme yapmak » camur gibi » cırpıştırma » gozletmek » gobek atmak » gecme » kına yakmak koymak surmek vu » tıraşcı » arguman » cuda etmek » hesabınıgormek » soze karışmak » cicek aşısı » emretti patrik efendi » bir tutmak veya bir gormek » sorma kişinin aslını sohbetin » on oluş » sozcuk » mitralyoz gibi konuşma icin » turkcecilik » mili » torba cay » ozumleme » inmek » pusuya duşurmek » seramikcilik » sungu » rağbet gormek veya kazanmak » sırca koşkte oturan komşusuna »

kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.