tdk sözlük TDK Sözlük

 

kibar sözcüğünün zıt anlamı

kibar sözcüğünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kibar sözcüğünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kibar sözcüğünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kibar sözcüğünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cumhuriyet bayramı » hallaclık » tuberkuloz » kale cizgisi » olcunlu » corbacı » ustune gitmek » teessur » yavaşgel veya ol » bonkor » kotumserleşmek » soyup soğana cevirmek » emlâkci » si » bukmek » uce beşe bakmamak » cırak » cıtlık » tekefful etmek » ocbe » iyiye iyi kotuye kotu demek » inanclılık » yazılan yazıveya yapılan resim » iceri girmek » ustune duşmek » yarayan kuru ince yaprak » servisi yapılan yemek » mustevli » kacacak delik aramak » taşsurmek » sokağa veya sokaklara duşmek » mezur » ahkâm yurutmek » yaştahtaya veya yere basmak » gozunu acmak » ad cektirmek » ay tutulması » miniskul » cantada keklik » cek » ikametgâh ilmuhaberi » yuksuk kadar » tok gozlu » ikiz unsuz » m » yangın cıkışı » cikolatacılık » sovuşturmek » cop tenekesi » on tasım »

kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı nedir ve kibar_sözcüğünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.