tdk sözlük TDK Sözlük

 

kirli nin eş anlamlısı

kirli nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kirli nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kirli nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kirli nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
geciş » secmek » tuccar » methini işitmek veya duymak » munfail » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » mez » uluscu » carpacak buyuklukte sembol ni » gozlukcu » surgunlerinde kokulu yağbuluna » gozunu kapamak » unlemek » mahmur ciceği » cınar » bolme » kucuk karyola » gok kumu » supurtme » izzetuikram » sozleşmek » guluşulmek » nesli tukenmek » nesnelerin butunu » aclıktan olmeyecek kadar » camaşır sodası » beyaz komur » fe » gormek » sacık » ceşitlilik » pacasıduşuk » erkec » teessus » kocu » yuk odası » suslu puslu » kadirîlik » uckâğıda bağlamak veya getirme » allah omurler versin » ortak carpan » bilinc akışı » capasız » bilinc akışı » tespihci » dikec » kokusu cıkmak » kulağına calınmak » gozlerini dikmek » iciliş »

kirli_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kirli_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kirli_nin_eş_anlamlısı nedir ve kirli_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.