tdk sözlük TDK Sözlük

 

kirli nin eş anlamlısı

kirli nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kirli nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kirli nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kirli nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uzunlamasına acılan oyuk » golgelendirmek » tur » menekşe gulu » iktidardan duşmek » sazlısozlu » boluk » gozleri acılmak » japon sarmaşığı » hoşduruma gelmek » baklava borek » bahcıvanlı » altı b sınıflamalarda ikinci » guluşulme » sosyo » pirinc unu » ıslık calmak » guguk gibi kalmak veya oturmak » utanc » siktir et » sut calmak » im » al gulum ver gulum » cizge » kul » duzenlenmek » icin » olcun » macar biberi » suslenme » telefon kulubesi » cantalı » ayağınısurumek » geciştirilmek » acısozun yarattığıkırgınlık » surgit yapmak » nakliyatcılık » eline gecmek » başarıdeğeri » kılıclamak » alnac » gormek » kapana duşmek girmek kısılmak » yangın yerine donmek » doner ayna » yeni gineli » muesseseleşme » carpıtmak » gunu gunune uymaz » tevehhum »

kirli_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kirli_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kirli_nin_eş_anlamlısı nedir ve kirli_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.