tdk sözlük TDK Sözlük

 

kirli nin eş anlamlısı

kirli nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kirli nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kirli nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kirli nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sultan kethudası » yuze gulmek » ten » kaldırac » akşamdan kavur sabaha savur » kulustur » sunepe » curutulme » ciltci » yaşcayır » dovulgen » acıkcası » cakırkanat » calgı » indukleme makinesi » sunger cekmek » mundericat » dağılmak » kona goce » ph » durumuna gelmesi gerilme karş » paylaşmış benzer odevlerle yu » goturu » orfî idare » keciyi yardan ucuran bir tutam » kokensiz » gormediğe donmek veya gormemiş » cımacılık » gaz detektoru » goze gorunmemek » tuvit » olcu bilimci » tunemek » japonca » muhur gozlu » msı msi » calıfasulyesi » icin » donuşumcu » havalara ucmak » kaldırıma duşmek » muhendis » ayak ayak ustune atmak » cizgi » kendini aşağıgormek » kurdî » uzerine bir bardak su icmek » icini bayıltmak veya kıymak » kacakcılık » gozcu »

kirli_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kirli_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kirli_nin_eş_anlamlısı nedir ve kirli_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.