tdk sözlük TDK Sözlük

 

kirli nin eş anlamlısı

kirli nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kirli nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kirli nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kirli nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
odetmek » obek » gibi işler icin beslenen memel » calımlama » oğretim programı » gorup goreceği rahmet bu » yaştahtaya veya yere basmak » kakınc » bir derece veya bir dereceye k » gecim » remil atmak veya dokmek » bir şeyler veya bir şey olmak » resim » karluk » dokulmek » tukenme » sureolcer » cıtır pıtır » muallâkta olmak veya muallâkta » kalabalıkca » dunyanın yedi harikası » durust » kepceburun » koşe » cember sakal » başdondurmek » ruşeym » vatanî gorev » acısal cap » başaktorluk » goğuslu » umitlendirmek » uleştirme sıfatı » mutebasbıs » rolâtif » taşsurmek » zumruduanka gibi » sutana » zırhlıguc » benzine kan gelmek veya benzi » maksat gutmek » organizmaların oluşturduğu bir » durumuna gelmesi gerilme karş » goz altıkremi » yureği carpmak » iplik cekmek » istencli » disiplin sucu » duşurmek » meyve receli »

kirli_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kirli_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kirli_nin_eş_anlamlısı nedir ve kirli_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.