tdk sözlük TDK Sözlük

 

kirli nin eş anlamlısı

kirli nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kirli nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kirli nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kirli nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yalıngoz » govde » kuvveden fiile cıkarmak » rb » supurgelik » buyuk abdesti gelmek » capulacı » istencli » adaptor » yureğine işlemek veya yureğe i » renkli element kısaltmasıcu » donercilik » cadırlıordugâh » baskul » gonul acmak » guc » cıktı » zuluflu » cusseli » cıtak » mustaceliyet » alp eren » yoneltec » karikatur » kona goce » gozunu yıldırmak » ziyanıyok » insanoğlu ciğsut emmiş » iltibasa yol acmak » cekirdeksel » kulâh kapmak » uzaktan bakmak veya seyirci ka » ele verir talkını kendi yutar » ıslıklıunsuz » tekci » ciceklik » art bolge » fırtına cıkmak » kuruluşlar butunu » goze gorunmek » kuvvetini gosterir » cıpıldak » gulumsemek » cin leylâğı » olesiye » lugat » yukluk » malûlluk » ahıcıkmak » parca parca »

kirli_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kirli_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kirli_nin_eş_anlamlısı nedir ve kirli_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.