tdk sözlük TDK Sözlük

 

kirli nin eş anlamlısı

kirli nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kirli nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kirli nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kirli nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kor ağac » başcekmek » nazım turu » ekmek kufu » cıkarcı » ozet » guneşe karşıişemek » butunleyici » hayra karşıolmak » sıcma » elektronik muzik » horoz dovuşu » cıt yok » orgut kurmak » mutegallibe » catlak » pusur » mustahdem » murtekip » başıustunde yeri olmak » guzel » kacmak » eğir koku » başcık » kocek » husnuniyet » arac » yerlerde surunmek » coğu gitti azıkaldı » odun » anasınısat veya satayım » ufleyen alet » basıp gecmek » duz kanatlılar » calık » kacmak » cevre » carpıtılmak » mucellâ » genel butce » kendi derdine duşmek » geriye donmek » ters yuz ters yuzune cevirmek » ikindiustu » kan govdeyi goturmek » ciftleşme » kuluckaya oturmak veya yatmak » ciftleşmek » kırımlı » gecerken boğazdan cıkan ve duz »

kirli_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kirli_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kirli_nin_eş_anlamlısı nedir ve kirli_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.