tdk sözlük TDK Sözlük

 

kirli nin eş anlamlısı

kirli nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kirli nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kirli nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kirli nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
donum » tek acıklık bulunan ocak » odeşmek » bağışcı » boğazına duşkun » gozlukculuk » geciş » ilgi cekici » kopek dişi » ce » topukdoven » altın kupu » papaz ucurmak » olcuş » buyuk sesli uyumu » bir koyundan iki post cıkmaz » sun î gubre » bolunmez » cilecilik » kışgunu » cat pat » er » yureği parcalanmak » ucretli » dolambacsız » cıkılan catkı » orgu » ad cekmeye girmek » adıustunde » vekilharc » ağzınıveya cenesini tutmak » hucum oyuncusu » gugu ciceği » carptırmak » sırtustu » ele gune karşı » halk muziği » guzelleştirme » ruzgârlanmak » kreator » kokleşme » rivayet olunmak veya edilmek » takma sac » duğun pilâvıyla dost ağırlamak » sucukculuk » kostebek illeti » gozu gormemek » paspascılık » edep yahu » soz gecirmek »

kirli_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kirli_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kirli_nin_eş_anlamlısı nedir ve kirli_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.