tdk sözlük TDK Sözlük

 

kirli nin eş anlamlısı

kirli nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kirli nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kirli nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kirli nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
barut kesilmek veya olmak » yorgan gitti kavga bitti » munteha » ciğleşmek » cedik » rutbe » suzme yoğurt » turanî » gok adası » gerekce » gozunde tutmek » fermantasyon » yarıkure » aza coğa bakmamak » jupiter » zenginin malızuğurdun cenesini » okuze boynuzu yuk olmaz veya a » avanturiyer » uşengenlik » ozentisiz » evlâduıyal » yukluk » oğlak » ya sabır cekmek » cıkmalıtamlama » testere caprazı » bir calgı » actırmak » yuklu » duşundurtme » ayağına veya bacağına gecirmek » berhudar ol » borclandırmak » guluk » muşabih » ucmak » kalsa veya kalırsa » temeyyuz etmek » surur » capaculcu » allah rızasıicin » tanrıca » balcıklı » canıağzına veya boğazına gelme » gorunur » işine bak » duz kap » curuğe cıkarmak » yururlukten kalkmak » tuylu dalak otu »

kirli_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kirli_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kirli_nin_eş_anlamlısı nedir ve kirli_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.