tdk sözlük TDK Sözlük

 

kirli nin eş anlamlısı

kirli nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kirli nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kirli nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kirli nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gulunme » yokcu » centik atmak » gonderiş » elinden bir işveya şey gelmeme » turkceleştirmek » arık cekmek » kuvertur » cobanaldatangiller » uzerinde kalmak » ut » golleşme » icini yemek » dokumlemek » plutokrasi » ciftteker » coğu » icler acısı » yoruk » cırpıntılı » bicimlenmek » kayakcı » ic ice » goğsunu gere gere » kadir gecesi doğmuş » sucukculuk » serde var » onune bakmak » at başıberaber gitmek » camur gibi » buzlar cozulmek » bolum » kosteği kırmak » gozlerini kan burumek » donemi uc dort gun suren tehli » cıkak » cekmeli » korkunclaşmak » fındıkcı » sap cekmek » dunden hazır veya razı » senyor » sescil » cıta » recelcilik » oksuruklu » oylamaya gecmek » cakmaklaşma » burunme » gercek mantarlar »

kirli_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kirli_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kirli_nin_eş_anlamlısı nedir ve kirli_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.