tdk sözlük TDK Sözlük

 

kirli nin eş anlamlısı

kirli nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kirli nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kirli nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kirli nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kul kole veya kul kurban olmak » guzelleşme » goz actırmamak » babî » cokuntu » orgucu » gonul eğlendirmek » torellik » cabalama » il » tecavuzkâr » saban surmek » ici daralmak » hamursuz bayramı » taşıtcı » paylaşmış benzer odevlerle yu » cekme » recine kesesi » capa » guncek » odevlendirmek » tahassur » goz kırpmak » civili » duvar cekmek » senegalli » hukûmet erkânı » lu » ışık golge » ictimaiyat » topac gibi » durme » kuflu » duşunsel » ağac oyma » bicimini alır hidrojenle oksi » kargılık » plutokrasi » eskimo » kirec ocağı » bu yuvacıklar topluluğunun bal » gureşmayosu » işin icinden cıkmak veya sıyrı » bıckınlık » astsubay kıdemli başcavuş » ozdeşlik » kulliyen » başınıkaşımaya vakti olmamak v » vukua gelmek veya vuku bulmak » markscılık »

kirli_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kirli_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kirli_nin_eş_anlamlısı nedir ve kirli_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.