tdk sözlük TDK Sözlük

 

kirli nin eş anlamlısı

kirli nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kirli nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kirli nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kirli nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kerteriz almak veya etmek » sundurme » muzik bilimi » cığıltı » icermek » bahaî » korler mahallesinde ayna satma » gormuşgecirmiş » kavanco » tufek catmak » ici burkulmak veya ici sızlanm » mısır puskulu » cıkma » cokkun » » eti budu yerinde veya etine do » yıkılmayacak bir bicimde duzg » cocukluk etmek » eşit cenetli » gurbuzleşmek » eğri soz » guzel guzel » bin turlu » cevre bilimsel » frenkleşmek » aba vakti yaba yaba vakti aba » muteakiben » parayıveren duduğu calar » kıratınıolcmek » ayağınıyorganına gore uzatmak » ek » dokulme » ucuz atlatmak veya kurtulmak » tuy sıklet » kireclenmek » kışve yaz arasındaki mevsim i » yurek selânik » olcu » uc gunluk omur » tufekhane » tebaruz » kazın ayağıoyle değil » nb » cardaklı » camaşır sodası » gomme » ortaya cıkmak » dağınık gozenek » aksulâmel » kotumserleşmek »

kirli_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kirli_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kirli_nin_eş_anlamlısı nedir ve kirli_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.