tdk sözlük TDK Sözlük

 

kirli nin eş anlamlısı

kirli nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kirli nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kirli nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kirli nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
rest cekmek » calâk » bayındır olma durumu umran » guven » one surmek » ucgen » uzerine almak » anlamıverir » duğmecilik » kısmeti cıkmak » ozetleme » bal alacak ciceği bilmek veya » cocukcağız » cozgun » yukunu tutmak » donmeli » yururlukten kaldırmak » cok uluslu » akıllıgecinmek » goz actırmamak » dikişcilik » ustlenme » cıtpıt » tetikte tetikte olmak beklem » bazice » husnuhâl kâğıdı » tehaluk » olumsuzleştirmek » urkutmek » sınır otesi » elini cabuk tutmak » cermen » bahtıacık olmak » carpma » panislâmcı » cimdik atmak veya basmak » ackı » duvakcı » salca » toskurmek » bok pusur » yatık cit » yusufcuk » kuşucurmamak » guven kazanmak » kopru başı » işlerine bakmakla yukumlu kims » sıcan » cıban işlemek » gecici »

kirli_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kirli_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kirli_nin_eş_anlamlısı nedir ve kirli_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.