tdk sözlük TDK Sözlük

 

kirli nin eş anlamlısı

kirli nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kirli nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kirli nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kirli nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yukumluluk » ic » yuzmek » uste vurmak » catkı » yukseltec » uc etek » hareket » ropdoşambr » diskur gecmek veya cekmek » kukremek » beyin ucgeni » torpu » up » calıhorozu » adî suclu » bahar donemi » parcalanmak » kendine ozgu » uzun sivri kumes hayvanların » melâmîlik » kıvanclanma » cokum » kılıchane » hanefî » gunden gune » mor otesi » toretanımaz » taşyurekli » duşkun » temize cekmek » kalafatcılar » bolut » pb » fume » nuh nebiden kalma » harman dovmek » buyuk amiral » guduk kalmak » korpelik » gecinip gitmek » kırlangıcgiller » bıcak » namutenahilik » olu yıkayıcı » mahalle bekcisi » barca » yokcu » şafak sokmek » curuf »

kirli_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kirli_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kirli_nin_eş_anlamlısı nedir ve kirli_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.