tdk sözlük TDK Sözlük

 

kirli nin eş anlamlısı

kirli nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kirli nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kirli nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kirli nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kirec sutu » denli densiz soz soylemek » bosme » kişilik tipi » un » opup başına koymak » yulgu » cıkmak » yureği katılmak » bicimde anlatılması edebikelâ » donuşturum » kanırtmac » vukelâ » dovdurtme » daş taş » gonul tokluğu » lâfıgecmek » muştehi » icki psikozu » kosnuk » kıpık gozlu » tuyleri icin avlanan bir kuşso » ağzından duşmemek veya duşurme » cekilme » almanlaştırmak » cıplak » ust cene » yukseltilmek » kıt alar arası » dokmek » ozenli » buyuk oynamak » putur putur » şarap fıcısı » grek » carşaf carşaf » hurdasıcıkmak » hesapcı » kotu kadın » yuzune duramamak » tac » onceden » carpılış » yonetmek » catılmışkirişsistemi » metafizikcilik » kırk yıllık yani olur mu kâni » pluviyometre » karagul » kısıtlayan kısıt altına alan »

kirli_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kirli_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kirli_nin_eş_anlamlısı nedir ve kirli_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.