tdk sözlük TDK Sözlük

 

kirli nin eş anlamlısı

kirli nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kirli nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kirli nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kirli nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yahudi almancası » cok sozlu » bayrakcı » olum orucu » goruşulmek » cavuş » cullandırmak » canak ağızlı » sozlukce » koşk » boyle gelmişboyle gider » ulu » citişme » yapmadığınıbırakmamak veya koy » sonuc almak » durum durum » buro » oğuzca » bereketli ola veya olsun » yurumek » ceribaşılık » yuksek perdeden konuşmak » kemenceci » buyultmek » arzuhâl gibi veya kadar » oneze » katran camı » catal ses » davul birinin boynunda tokmak » musluman mahallesinde salyango » kalıplarla desen yapılmışbez » sucukcu » yerine gecmek » makascı » ici daralmak » cacaronca » bildiğinden şaşmamak veya kalm » cekmecesiz » bir deri bir kemik kalmak » secme » olum kalım meselesi » inhisara almak veya inhisarına » coreklenmek » cağırıcı » bahceci » ipe sapa gelmeyen veya gelmez » keci inadı » ackısız » duşup kalkmak » şovalyelik »

kirli_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kirli_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kirli_nin_eş_anlamlısı nedir ve kirli_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.