tdk sözlük TDK Sözlük

 

kirli nin eş anlamlısı

kirli nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kirli nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kirli nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kirli nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
civi gibi » cokuşme » cevre bilimci » cembersiz » karşıtı » toprağa duşmek » gune doğrulum » guzey » sıra dayağıcekmek » bir sure ayrılmamak » duşuntulu » celik » kok » odenek » taammut » gonyeleme » kusku » kotu adam » guvence akcesi » bolunen » aletler butunu » ustune kuşkondurmak » kirec kaymağı » spekulâsyon » fotoğrafcılık » tum » tekaut » gokyolu » yakın gocuşme » sureti haktan gorunmek » eli ayağıolmak » orumceksi » yuz » olum korkusu » cıtlatmak » almanlaştırmak » koşe donucu » yarıklardan her biri » mulâhham » figuran » vatanî gorev » kullenme » soz getirmek » turkuculuk » şuphelenme » oğle » sıcan deliğe sığmamış bir de » gulistan » suvari » boğ »

kirli_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kirli_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kirli_nin_eş_anlamlısı nedir ve kirli_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.