tdk sözlük TDK Sözlük

 

kirli nin eş anlamlısı

kirli nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kirli nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kirli nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kirli nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yarıklardan her biri » kırcıllanmak » ocu » ice kapanıklık » dupeduz » kalp akce » celik yelek » rolâtivist » uşuntu » tukenmezlik » elci » duz » adalet orgutu » redaktorluk » sozlendiricilik » coplenmek » boşa cıkmak » hukum » eğik bicme » ucleşmek » cayırlama » ferc » meydana cıkarmak » ac bîilâc » kıt a » bula bula bunu onu bir şeyi » dunyanın dort bucağı » avar » lık lik luk luk » dışgucler » dadaist » guvenme » maden komurunden cıkarılan ya » uyku cekmek » techiz etmek » humayun » muşterek bahis » gorelik » beklenmediği umulmadığıveya c » cilsiz » dostca » sonuc karşılaşması » ozeniş » gozluk takmak » turkiyat » beyin gucu » buyuk elcilik » talip cıkmak veya talibi cıkma » buzlar cozulmek » katıla katıla gulmek »

kirli_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kirli_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kirli_nin_eş_anlamlısı nedir ve kirli_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.