tdk sözlük TDK Sözlük

 

kirli nin eş anlamlısı

kirli nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kirli nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kirli nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kirli nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
onerge vermek » mangal gibi yureği olmak » yuksek yaylak » kopeklenme » teceddut » cezbeye tutulmak veya kapılmak » mulkî idare amiri » begum » el etek opmek » koyleşme » kanavice » yukunu almak » cıraklık » cıkış » absurt » police » gozsuz » celimsiz » bozuk calmak » yuzu gulmek » yaratık » buyuk şehir » temayul » insanustu » alın damarıcatlamak » azerbaycanlı » yureği kan ağlamak » mustensih » borcunu bilmek veya saymak » ileri gitmek veya varmak » cala » metal veya plâstik arac » soğutluk » inisiyatifi ele almak veya gec » ipekcilik » gobeği duşmek » sutculuk » ipek bocekciliği » motorkroscu » sunnetlemek » gorsel » gunlemek » nemceker » moral cokuntu » teptim kece oldu sivrilttim k » yazı tebliğ tebligat » gumrukculuk » eğitim fakultesi » guzide » cekecek »

kirli_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kirli_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kirli_nin_eş_anlamlısı nedir ve kirli_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.