tdk sözlük TDK Sözlük

 

kirli nin eş anlamlısı

kirli nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kirli nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kirli nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kirli nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kıkır kıkır gulmek » ustune cekmek » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » patlangıc » burnu buyumek » mumkun mertebe » mahagoni » mustelzim » harekete gecirmek » skandinav » etmek » sutuncuk » tutsulenme » lokoplâst » dunden » masa ustu yayıncılık » omur boyu » cuk » allah dirlik duzenlik versin » pergelleri acmak » burokrat » maddelerin genel adı » gumrukculuk » sokukcu » afiyet uzere olmak » gecinmek » kefaretini odemek » soğuşturmek » kosele taşı » sumter » ters yuz » dorduz » dadacı » dalyan corbası » carşamba karısı » duru » cok sesli » bir ceşit sıkıştırıcıalet » canına duşkun » w » murdum eriği » yetiş veya yetişin » utangac » universite » hatıra veya hatır ve hayale ge » doğunmek » cağcıllaştırmak » mevlevîlik » inzivaya cekilmek » tufek »

kirli_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kirli_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kirli_nin_eş_anlamlısı nedir ve kirli_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.