tdk sözlük TDK Sözlük

 

kirli nin eş anlamlısı

kirli nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kirli nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kirli nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kirli nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cozuşme » ucuncul » ucurumlaşma » kat iyen » oksuz kalmak » ovunme » got » onerge » sut dokmuşkedi gibi olmak veya » rumî » makbule gecmek » sıcırgan » kuf » boşgezmekten bedava calışmak y » durtuklemek » buve » kure » fırsatcılık » celebi » sokmek » celik » kalp akce » calınmak » bunun sonucu olarak da doğal ş » afgan » nazar değmek veya nazara gelme » bezi herkesin arşınına gore ve » kulfete katlanmak » cevik » oldurmek » tef calsan oynayacak » mucahit » kucuk onerme » doğmelik » ictinap » gecmelik » beylik fırın has cıkarır » cıplaklaştırma » kecitırnağı » olculu » cimdiklemek » amac dışı » catapat » parcalama » duzen » bosmek » maya veya meye gorsun ve » yolun acık olsun » gumruk koymak » goz altıkremi »

kirli_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kirli_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kirli_nin_eş_anlamlısı nedir ve kirli_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.