tdk sözlük TDK Sözlük

 

koşul eş anlamlısı

koşul eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • koşul eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz koşul eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük koşul eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kategori » menengic » gecişhakkı » iplik cekmek » gozgu » koklenmek » kuldoken » surgit » nuh der peygamber demez » bahcecilik » donelme » calmak » ya ya » dil » kurallıcumle » oru » cokgen » uslûp » ozgurlukcu » pis pis gulmek » işcevirmek » kulup » ciftlik kâhyası » etrafında dort donmek » oğretmek » kocaklama » nukteli » kok sap » cark etmek » ufurme » tereddut etmek » yaylıcalgılar » mest sermest » guderilemek » kahır yuzunden lutfa uğramak » kopeksiz » acık sayım » muspet » cekme » sorma kişinin aslını sohbetin » kufe » iş arî oy » carkcıbaşı » bok boceği » yonetmek » aletler butunu » kucultme » olcmek hesaplamak hesap etme » başlıkcı » sacı »

koşul_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve koşul_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. koşul_eş_anlamlısı nedir ve koşul_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.