tdk sözlük TDK Sözlük

 

koşul eş anlamlısı

koşul eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • koşul eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için koşul eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük koşul eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
komunizm » futuhat » gum gum » fent cevirmek » emniyet muduru » bir koşeye koymak » koşek » ozengenlik » dışıkalaylı ici alaylı » unca » mulhakat » azıcoğa saymak veya tutmak » gorumluk » urun » turkceleştirmek » yuzustu kalmak » ogesi » ozellik » mustevli » soz veya lâf işitmek » mal mulk » dediğinden dışarı cıkmak » ortturme » gec kalmak » mis uzumu » renkli recine » klorurleştirmek » cetrefil » kucumencik » kırlangıc otu » anlaşmazlık cıkmak » buryancı » denizgulu » buyuk elcilik » daha da geliştirmek amacıyla b » nârına veya nâra yanmak » minor » aramayı korumayımeslek edinen » av kopeği » hesapca » omur boyunca » cakmak » catapat » ağzınıburnunu carşamba canağın » gencleştirme » kılcık » ordovr arabası » tat » vakıf durumuna getirmek » hazır corba »

koşul_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve koşul_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. koşul_eş_anlamlısı nedir ve koşul_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.