tdk sözlük TDK Sözlük

 

koşul eş anlamlısı

koşul eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • koşul eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için koşul eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük koşul eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olgun » heple hic ilkesi » durumunda olmak veya bulunmak » tereddutsuz » gozu gonlu acılmak » karşılığında cinsel ilişkide b » tıraşcı » doşetilmek » kolay işlenebilen yumuşak bir » cokmek » başıbelâya girmek veya uğramak » dumencilik » beygir gucu » kızılderili » kinin sulfatı » yonetsel » kuştuyu » takdim edilmek veya olunmak » ustun zekâlı » gucun » olmez cicek » girişim olcme » muteahhit » klorurleştirme » bohcasınıkoltuğuna vermek » acık pazar » ucayak » carpıtmak » solpuk » sapıkca » one sermek » karşılama toreni » civit rengi » yuzune bakamaz olmak » buyu » yureksiz » uvez » duşunur » portenin başına konulan işaret » cağırtmak » ihracatcı » rumlaşmak » gutaperka » sevap kazanmak veya işlemek » guneşsistemi » kacakcılık » suyu mu cıktı » coplukcu » gorev almak » apacık »

koşul_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve koşul_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. koşul_eş_anlamlısı nedir ve koşul_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.