tdk sözlük TDK Sözlük

 

koşul eş anlamlısı

koşul eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • koşul eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz koşul eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük koşul eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dışıeli yakar ici beni yakar » cap » celebi » dediğim dedikci » iplikcilik » kuzu postuna burunmek » tapu kutuğu » cağırtkan » yer ozekcil » uzun oyku » yurumek » tekefful etmek » suruklenme » vukua gelmek veya vuku bulmak » kırgız » kapakcık » goz bağı » hırvat » dun » yanından bile gecmemiş » dovdurtulmek » acısınıcekmek » goz aydına gelmek gitmek » birbirine duşmek » mahalle bekcisi » lâtin ciceği » pazar ola » u u » vekilharclık » oncu » uremek » eksik cıkmak » dayalıdoşeli » hristiyanlık » kemane cekme » el frenini cekmek » k » teşrifatcılık » bocekler » tuzakcı » donmek » facetalı » surundurmek » kayıttan duşmek veya birinin k » acmak » yeni dunya » nankor » desinatorluk » ağaclamak » gumruklenmek »

koşul_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve koşul_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. koşul_eş_anlamlısı nedir ve koşul_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.