tdk sözlük TDK Sözlük

 

koşul eş anlamlısı

koşul eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • koşul eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz koşul eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük koşul eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pabuc » duşunce » gunah cıkarmak » alt ust etmek » gonlunu pazara cıkarmak » fincancıkatırlarınıurkutmek » saklamak inkâr etmek » cemaat ne kadar cok olsa veya » adıkotuye cıkmak » durumunda dişi cicekleri yapr » tebdilihava » yankıuyandırmak veya yapmak » hakasca » cengelleme » haber salmak veya yollamak » goden » copcu » zuhal » ozlenti » oykunce » borc » guneşlik » kap » oluşturduğu tuzel varlık » alcak kabartma » cekişmesiz » hoduk » muteferrika » urkeklik » arac » gercek dışı » lâtin » gol başı » donuşturum » duzen kurmak » coğunlukla » olcum » parcası » korkak bezirgan ne kâr eder ne » acından olmek » sun î solunum » ayağıyuruten baştır » kotuleyici » oge » boksorluk » fransızca » değişme olayı tekâmul » veren silâhıbu hedefe doğrult » karakalpakca » tecavuz »

koşul_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve koşul_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. koşul_eş_anlamlısı nedir ve koşul_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.