tdk sözlük TDK Sözlük

 

koşul eş anlamlısı

koşul eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • koşul eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için koşul eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük koşul eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
devletci » aklında olsun » cekirge » cekimsenme » hic mi hic » cınayaz » cullama » topaccı » cobansuzgeci » serdengectilik » şapka cıkarmak » bilincsizce yapılan işve etkin » parayıveren duduğu calar » dekoratorluk » metal veya plâstik arac » korpecik » mahrec » ne hikmetse hikmettir » figur » goruşme yapmak » cin carpmak » calmak » boynuz cekmek » mujdelenme » dalgaya duşmek veya gelmek » secmeli » can havli ile » ortunmek » gun batısı » burumcuk » ferz cıkmak » bildirmek » gecici » olarak belirtilmişbicimi sıyg » şeytan ucurtması » uzuntulu » kukurtsuz » kazan biri kepce » cakışık » barca » başınıdondurmek » goklere cıkarmak » cılgına donmek » gok gurultusu » lehce » cıplak gozle bakmak » cıkrık » adıveya ismi gibi bilmek » cıkmaz » ictihat »

koşul_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve koşul_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. koşul_eş_anlamlısı nedir ve koşul_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.