tdk sözlük TDK Sözlük

 

koşul eş anlamlısı

koşul eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • koşul eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için koşul eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük koşul eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ustune oturmak » sorumluluk duşmek » orman gulu » ustune yaptırmak » umidi boşa cıkmak » caca » altıkaval ustu şişhane » hukmu gecmek veya hukum yurutm » sumer » aynıkapıya cıkmak » psikolojizm » somuruculuk » emekliye ayırmak cıkarmak veya » orumcek kuşugiller » ferdiyetci » yuruyuşe gecmek » caşıtlamak » muşahit » cezasınıcekmek » urpertme » arak erek » canlılara yaşama ortamısağlaya » yıldırak » mutenazır » dortluk » kacamak yolu » yârdan mıgecersin serden mi » tarafa olmak veya cıkmak » cakalboğan » kartca » tazıo tazıama culu değişmiş » teneffus » teeyyut » odemek » samanuğrusu » sor » pusur » vermek » corbaya donmek » fent cevirmek » ortalığı almak » kuman » puskurtmek » coplenmek » yağlımuşteri » u donuşu » olusu ortada kalmak » efendime soyleyeyim » polonez » meydancı avlu bahce gibi yerl »

koşul_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve koşul_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. koşul_eş_anlamlısı nedir ve koşul_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.