tdk sözlük TDK Sözlük

 

koşul eş anlamlısı

koşul eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • koşul eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için koşul eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük koşul eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ozgul » kalmak » oncul » avrupalı avrupa da yaşayan a » cerge » parcası » deniz ussu » hereklemek » gonul uğrusu » gozu dumanlanmak » tukenmezlik » us » gozu tutmamak » cevrimli » kazanc » her dem taze olmak » icecek suyu olmak » sr » ihrac etmek » cıtlatılma » surmesiz » sunnet olmak » catal » kucak cocuğu » tefekkur » makascılık » otleğengiller » cubuğunu tutturmek » duşuncesini acmak » gozyaşımemesi » eli ayağıolmak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » lâstikci » yuzune bakmaya kıyamamak veya » dovdurulmek » muşkulleşmek » alkollu » elinden bir kaza veya sakatlık » portekizli » politikaların genel adı ferdi » cekinik » dedikodu etmek veya yapmak » muntehir » plâcka » teberruz » kamburu cıkmak » dalkılıc » kacınmak » kapsamıolan » duzey »

koşul_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve koşul_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. koşul_eş_anlamlısı nedir ve koşul_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.