tdk sözlük TDK Sözlük

 

koşul eş anlamlısı

koşul eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • koşul eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için koşul eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük koşul eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gunlemek » gozunu sevdiğim » tezevvuc etmek » fırsatcı » bozuk duzen » oyle oyle » yetimi okşamışlar vay sırtım » payandalarıcozmek » kucukucu » kus kus » koruklu » bitişik tac yapraklılar » purtelâş » muhurculuk » komuş » bulbulleşme » yukseltgenmek » şukur » yuz kızdırmak » minuskul » alacağına şahin vereceğine ka » ikiyuzlu » bulunan bolum kafa ser » urkmek » calkalanma » ustune evlenmek » oldurmek » ac gozluluk etmek » yuruk » ekşi yuz » kurtcuk » cocuk işi » mufettiş » doşemesiz » dirlik duzenlik » illustrasyon » cozgun » rafa koymak veya kaldırmak » coğunlukla » kılıc uşurmek » mef ul » cat pat » para sızdırmak veya koparmak » ağacıdibinden kesmek » gecmek » cevrilemek » cayır yulafı » projektor » mes uliyetsizlik » gulkurusu »

koşul_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve koşul_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. koşul_eş_anlamlısı nedir ve koşul_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.