tdk sözlük TDK Sözlük

 

koşul eş anlamlısı

koşul eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • koşul eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için koşul eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük koşul eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dağkecisi » gobelez » alıc » gomme » yer acmak » receteyi yaptırmak » ic guveyi » bohcasınıkoltuğuna vermek » gunduzcu » yarım elma gonul alma » mutareke » ken » gil » ce » kucuk bey » yuzunden » duşuş » azaltmaya yarayan arac egzoz » teslimiyet gostermek » kr » minder curutmek » gubreli » sukûtî » guneşsutu » tahtalıkoy » şohret kapısıacılmak » acık oy » hakikî » kazak » yapay dolleme » duzenleme » akşamdan kalmışveya kalma » gır gecmek » mercankoşk » arık cekmek » taaccup etmek » ayran gonullu » one sermek » yenicerilik » goğus hastalığı » cocuk bakıcı » duyuustu » fitcilik » yetkili yargıc » karman corman » unlenme » yukselti » kavmiyetci » olculendirme » sorgu suale cekmek »

koşul_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve koşul_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. koşul_eş_anlamlısı nedir ve koşul_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.