tdk sözlük TDK Sözlük

 

koşul eş anlamlısı

koşul eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • koşul eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz koşul eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük koşul eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kosnulluk » depremcizer » def aten » muşareket fiili » yontemi ile hazırlanan tabla » başmudur » ankesorlu telefon » miş » davulu biz caldık parsayıbaşk » on parmağında on huner veya ma » duzeltmek » cokbilmiş » tuneklemek » husnuyusuf » ucuzleme » goz yuvası » merdumgiriz » suje » duvakcılık » vekilharc » orgutlenmek » yaşakıtmak veya dokmek » muteneffir » ne demek » navcağan » muco » gonlunu yaralamak » yukleyiş » toplu calışma » yoresellik » basıncolcum » kacan balık buyuk olur » kulucka makinesi » suruden ayrılmak » rastık cekmek » guzergâh » coğullama » gozetmenlik » ozdeşlemek » avrupalılaşmak » gozlerini kan burumek » gece gunduz dememek » cok seslendirilmiş » camgobeği » dovuşmek » me » kurelemek » ortmek » surumcemede bırakmak » cocuk olmak »

koşul_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve koşul_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. koşul_eş_anlamlısı nedir ve koşul_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.