tdk sözlük TDK Sözlük

 

koşul eş anlamlısı

koşul eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • koşul eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz koşul eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük koşul eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
suzulme » puruzlenmek » kâğıt yapraklarından her biri » cektirici » kuşatma ihata » bucak bucak kacmak » arac » antikomunist » cala kamcı » hurriyetsizlik » hint gergedanı » kaldırım doşeyen kimse » sungulemek » oncecilik » torel » karşılıklıbirbirini dovmek » kok » tatar boreği » hesap vermek veya hesabınıverm » kırpıntıbohcası » tatlıdil guler yuz » uckardeş » ac » ticanîlik » sunnetlik » taklitci » taannut etmek » uzerine varmak » teberruk » omur surmek » hırdavatcı » tuylendirmek » ic » af buyurun » yakıtcı » kanavice » cubuklu » anac » kostek » cicek » denetcilik » cakal » ozdeşlemek » tutsulu » taclanmak » orucu » sıcrama tahtası » ofkelendirme » koklendirmek » danscı »

koşul_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve koşul_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. koşul_eş_anlamlısı nedir ve koşul_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.