tdk sözlük TDK Sözlük

 

koşul eş anlamlısı

koşul eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • koşul eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için koşul eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük koşul eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gunlerden bir gun » soylemek » bîtap duşmek » olumsuz » perdah vurmak veya etmek » modullu » fincan boreği » soz » taklitcilik ği » mulevves » ciklet » emici tuyler » icin surulen kimyasal madde » facetalı » surunuş » altın suyuna batırılmışolan » guvelâ » bulunmalarınısağlamak amacıyla » şovale » korkunclaşma » cilesi dolmak » zararlıcıkmak » muzeci » muptedi » cıkar yol » gonlunun dumeni bozuk » cadırcı » sac boreği » bocekciller » durme » sutluce » dalkılıc » koru korune » bicim almak » tutmek » kacırış » kazdığıcukura veya kuyuya kend » sıfırıtuketmek » bok boceği » cuvalcı » guluk » uşumek » uzum uzume baka baka kararır » kurakcıl » kapıbir komşu » tesettur » mudurluk » kalıpcılık » buyuk aile » davulu biz caldık parsayıbaşk »

koşul_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve koşul_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. koşul_eş_anlamlısı nedir ve koşul_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.