tdk sözlük TDK Sözlük

 

koşul eş anlamlısı

koşul eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • koşul eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz koşul eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük koşul eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bıcak kınınıkesmez » navcağan » duzgun » buyuklerin ellerinden kucukle » nitroseluloz » bocek bilimci » alcak yaylak » mundericat » bosme » cantacılık » ad cumlesi » beylik fırın has cıkarır » golermek » duşun duşun boktur işin » orumcek kuşu » kamcılatmak » boşa cıkarmak » sırp » tureme unlu » oge » adıustunde » odemek » dizginleri ele vermek » kıpık gozlu » cifte » yukseltmek » cerceve anlaşma » kuşculuk » istenc » kabuğunu catlatmak veya kabuğu » gosteri » rumluk » yoldan cıkmak » sandvic » hanefî » kacışılma » cinli » guveyi olmadık ama kapıdışınd » korebe » bildim bileli veya bildik bile » munasebet » yureğim yanmaz veya yanmazdı » ana rahmine duşmek » tedahul » koşeye oturmak » omur surmek » guneşleme » ası esi » kapının ipini cekmek » gorup goreceği rahmet bu »

koşul_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve koşul_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. koşul_eş_anlamlısı nedir ve koşul_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.