tdk sözlük TDK Sözlük

 

koşul eş anlamlısı

koşul eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • koşul eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için koşul eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük koşul eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kat î olarak » icinden okumak » kılıc cekmek » coğul ekleri » murekkepci » yuruyen merdiven » kara surmek » uzum suyu » gosterme zamiri » gorgusuzce » etmek » ic bolge » akcakavak » tumen tumen » kul rengi » duzmek » koşe dolabı » ucuz alan pahalıalır » futursuzca » insan icine cıkmak » cıtır pıtır » kendini toparlamak veya toplam » canaksı » bir şey icin gerekli en buyuk » anas acuta » nohut oda bakla sofa » ucmak » yuceltmek » alcaltmak » yargıusulu » yurutum » nabzına gore şerbet vermek » gercek » kurevî » sulûk etmek » arabistan defnesi » rab » kotuluk » sunnetlik » acılım » mes uliyet almak » soz bolukleri » madde » lutfetmek » koşe » konferanscı » hatırlatmak » gagavuzca » beleşveya bahşiş atın dişine v » kadayıfcı »

koşul_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve koşul_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. koşul_eş_anlamlısı nedir ve koşul_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.