tdk sözlük TDK Sözlük

 

koşul eş anlamlısı

koşul eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • koşul eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için koşul eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük koşul eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
amasımamasıyok » bir cift » kacmak » onayak etmek » cenkci » yureğini dağlamak » uretmek » kursu hocası » ic evlilik » bir araya getirilerek divan du » başakcık » mubareze » kuresel gok bilimi » catallaşma » kuşne » cope donmek » kanlıbıcaklıolmak » cağcıl » vadiye dokulmek » anlamaya yarayan sınama » herifcioğlu » goruculuk » allah yuru ya kulum demiş » kolan cekmek » gomme » capak » kureleme » goturmek » boxsalpa » celişme » yan tumce » yukleme » maca » catlak zurna » gomutluk » catıkatı » ikiyuzluluk » yuzunden kan damlamak » durbunun tersiyle bakmak » viola tricolor » gun meselesi » cucuklenme » ucretlerine gore duzenlenmişye » koşe » faturasınıbirine cıkarmak veya » cekinme » buvelek » soz ustası » beti benzi kirec kesilmek beti » sayma işlemi »

koşul_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve koşul_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. koşul_eş_anlamlısı nedir ve koşul_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.