tdk sözlük TDK Sözlük

 

koşul eş anlamlısı

koşul eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • koşul eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz koşul eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük koşul eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yataklık yapmak veya etmek » mukemmeliyet » artcılık » gecinmeye gonlu olmamak » yuksek fırın » goz yuvası » sutsuz » percin » tatlısu frengi » dalgıc kuşu » mubarek » burunmek » dol almak » odeşme » aksilik cıkmak » uckâğıtcılık » tore dışı » azap cekmek » duduk makarnası » catık yuz » gobek taşı » imanıyok kısa soyleyişle » ovunek » yanışolcer » kokusu cıkmak » olcu » uclemek » ak arap » sozcu » coreklenmek » suruklenme » cevre teker » mes uliyet » ağac olmak » bir cift soz » yuklem » kellesini ucurmak » varlığı gucu ortaya cıkmamışo » bundan boyle » silip supurmek » bırak allah ınıseversen » olumle burun buruna gelmek » sozu mu olur » boke » sondurulmesine yardım eden kim » alıal moru mor » orukleme » cekmek » akıllarıpazara cıkarmışlar he » iyilik etmek veya yapmak »

koşul_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve koşul_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. koşul_eş_anlamlısı nedir ve koşul_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.