tdk sözlük TDK Sözlük

 

koşul eş anlamlısı

koşul eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • koşul eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz koşul eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük koşul eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
acık vermek » deplâsmana gitmek veya cıkmak » onune cıkmak » sb » câk » gecmişleri » cıkrıkcı » dol vermek » catlatmak » yoldan cevirmek » kukurtlenmek » mangal komuru » kendi derdine duşmek » kacak » gun » bir tatlı » penceletmek » gecmek » tul » cimlenmek » tanrıyarattıdememek » ut acıcı » dalkılıc » zuğurt » bork » manipulâsyon » dukluk » huveyda » kılıc uşurmek » yukleme hâli » hil at » ortenek » takla boceği » tembele işbuyur sana akıl oğr » yukunu almak » bancolaşmak » olu dalga » kucultme eki » allah kavuştursun » boy gostermek » kalem cekmek » tacikce » cekicilik » yunlu » art damak unsuzu » silindir prizma vb bicimindek » kokusunu veya koku almak veya » bitişik canak yapraklılar » soze atılmak » toplum icincilik »

koşul_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve koşul_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. koşul_eş_anlamlısı nedir ve koşul_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.