tdk sözlük TDK Sözlük

 

koşul eş anlamlısı

koşul eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • koşul eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz koşul eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük koşul eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
coğurcuk » goruntuleyici » barışcı » surukletmek » turbe » cekimolcer » tadınıkacırmak » pluralist » gosterişlice » calkama » damak unsuzu » kucak cocuğu » yurek karası » servisi yapılan yemek » gıc gic guc guc » gonul yakmak » soz veya lâf aramızda » şakşakcı » cekirdekten yetişme » cizinti » gunu yetmek » teşhis etmek veya koymak » suzucu » kalıbıdeğiştirmek veya dinlend » taclanma » duzen kurmak » maarifci » dovme » allah akıl fikir versin veya a » buyuk yemin etmek » kambersiz duğun olmaz » sır vermek veya sızdırmak » sayac takımı » deniz cıkmak » silâh catmak » tum » ada » celâlî » ismi cıkmak » borcsuz » ra » cerezlik » duşunulme » carpma işareti » buz » vekâlet ucreti » birbiri ustune gelmek » allah duşmanıma vermesin » biri » kullanılır »

koşul_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve koşul_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. koşul_eş_anlamlısı nedir ve koşul_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.