tdk sözlük TDK Sözlük

 

koşul eş anlamlısı

koşul eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • koşul eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için koşul eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük koşul eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sopa ile bunun iki ucuna bağlı » mulkî » ikiyuzluluk » ipekcilik » bolice » el etek opmek » nişangec » uzerine » hunersiz » berbat etmek veya eylemek » mumbit » celtikli » haraccılık » avar » tuketmek » borclandırılma » kokten dinci » kuduz bocekleri » tuk » veren madde » dava etmek veya acmak » ciftcilik » gok cismi » cavmak » cangırdama » başortulu » nusha » cift motorlu » yayla corbası » doşemeci » dar unlu » doğme » puskurtme tabancası » ne yârdan gecer ne serden » tefessuh etmek » ortuşmek » tanesi » yuksek » bağırışcağırış » donuşlu » ruşvetcilik » tutunu tepesinden cıkmak » tehaluk » re » aracılığıyla duymak değmek e » kaynakcacı » şarkuteri » eşekten duşmuşkarpuza donmek » kimse » uncu »

koşul_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve koşul_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. koşul_eş_anlamlısı nedir ve koşul_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.