tdk sözlük TDK Sözlük

 

koşul eş anlamlısı

koşul eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • koşul eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz koşul eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük koşul eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
borc » boynuz takmak veya takınmak t » oto parkcılık » koklenmek » kontrbascı » ciğnemek » kopek balıkları » fak fuk fonu » ekmeden bicilmez » sulfamit » yureği kararmak » bilim » eller yukarı » balon ucurmak » duşme » gorsel işitsel cağrışım » yuzuk » olcekli » mudafi » acıklayan » yurt ici » manikursuz » calıkuşugiller » kacakcılık » ozden » nakşîlik » gonul kocamamak » gosteriş » koşe tutmak » ozen » muteber olmak uzere » ve bilinc merkezlerinin bulund » hamursuz bayramı » dehşete duşurmek » akcıllanma » kucuk dağlarıben yarattım deme » taşkıran ciceği » ilk goz ağrısı » w » lugol » hanuman » rus salatası » levanten » raportor » acılmak » teşrifatcılık » cozum » duzgunlu » iyi gun » iyi işdoğrusu »

koşul_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve koşul_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. koşul_eş_anlamlısı nedir ve koşul_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.