tdk sözlük TDK Sözlük

 

koşul eş anlamlısı

koşul eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • koşul eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz koşul eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük koşul eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yarayan kuru ince yaprak » omursuz » sureti haktan gorunmek » arap » yukselti » kuru uzum » natur » turkce » yoneltmek » bulunan iri govdeli hayvan ur » goz hakkı » ferula assa foetida » gencten » dordun » suven » ortme » cozulemeyen ilmiksiz duğum » odevlendirmek » trompetci » pişmişaşa soğuk su katmak » ağkepce » kitaplık gorevlisi » yeni gercekci » dubeş » camcak camcak » yara acmak » gecmişlerini karıştırmak » buve » yuksunmek » cınlak » cur etkârlık » cağrılık » ac ec » boğaz acmak » bîcarelik » gorevsel dil bilimi » icli dışlı » dilinden duşurmemek » rontgencilik » sozu ağzına tıkamak » mahşere donmek » elekten gecirmek » mahrec » temas etmek veya biriyle temas » yoneltec » gozu buyukte olmak » ar er » yuzsuzleşme » her biri mesame » gungormez »

koşul_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve koşul_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. koşul_eş_anlamlısı nedir ve koşul_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.