tdk sözlük TDK Sözlük

 

koşul eş anlamlısı

koşul eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • koşul eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için koşul eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük koşul eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duzenlenen toplantı » ruslaşma » orumceğimsiler » kuşku beslemek veya kuşku duym » yenilir veya yenir yutulur şey » bahcıvanlı » musteşar » surmek » soylem » orman koyu » muzelik » kokten dincilik » karacam » j j » icin » cullandırmak » beyanat vermek veya beyanatta » mufrit » kacınılmaz olan şey » goden » tunclama » olmez » kılıclama kacmak » antrenorluk » olcturmek » gutmek » yerinden yonetim » yureği serinlemek » anonsor » lâcka etmek » kesir olcek » mutevehhim » popularite kazanmak » kacmak » bıckıcı » mısır puskulu » ceyrek » işaretinin iki yanındaki anlat » oncul » şaka iken kaka olmak veya şaka » yon vermek » acıklamak » lâmadan oluşmuş arasına yerle » soz yazarı » fırcacılık » uzumsuz » yukleme hâli » akşamdan kalmışveya kalma » yuksuk makarna » perdrix »

koşul_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve koşul_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. koşul_eş_anlamlısı nedir ve koşul_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.