tdk sözlük TDK Sözlük

 

koşul eş anlamlısı

koşul eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • koşul eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için koşul eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük koşul eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uc » etut » ozleme » civi gibi » poliuretan » devenin başıpapucu veya nalı » humanist » capraşık » cobantarağı » masal okumak veya anlatmak » kuşatma ihata » ihracatcılık » uyuz bocekleri » bektaşî babası » o kapımahalle senin bu kapımah » nefes cekmek » olcmede kullanılan alet » ekmek kufu » aksilik cıkmak » kulağınıcekmek » istintac etmek » muhtedi » tac giymek » keyfi kacmak » tutun icmek » kelepce vurmak takmak veya kel » malın gozu » tel fırca » uscu » şeşuse » nufus cuzdanı » kafayıyere vurmak » gonlu cekmek » cakırcılık » yuzlu yuzlu » yapsatcılık » şuphe kurdu » cekilme » ecza cantası » bağrışcağrış » capalanmak » işi ne » cın » kursu hocası » başına gecmek » gucsuzce » duşuk » yalın ayak başıkabak » turetme » yuz »

koşul_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve koşul_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. koşul_eş_anlamlısı nedir ve koşul_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.