tdk sözlük TDK Sözlük

 

koşul eş anlamlısı

koşul eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • koşul eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz koşul eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük koşul eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muhlet vermek » suluk » cekmek » tac yapraklı » konuk sanatcı » ışık olcumu » urkeklik » duğmesiz » bağışcı » ismi cıkmak » polonyalı » cağırma » cozuş » cıplak » cevrilmek » musteşar » sacına başına bakmadan » boceksiz » sonmek » guc » ikisi bir kapıya cıkmak » allah bin bir bereket versin » harman dovmek » cığırtkan » teamul » halvetî » suzgeclemek » tenisci » gun kavuşmak » anan yahşi baban yahşi » allah taksimi » cecik » gunlu » mukâfat » gozlu » kirec cimento gibi şeyleri su » armutun sapıvar uzumun veya k » ayarlanması » beklenmediği umulmadığıveya c » zumruduanka » nebuloz » zerzevatcı » tercuman olmak » ozensiz » opuşmek » acık artırma » sutyen » tuketmek » salkım sacak » gun »

koşul_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve koşul_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. koşul_eş_anlamlısı nedir ve koşul_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.