tdk sözlük TDK Sözlük

 

koşul eş anlamlısı

koşul eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • koşul eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için koşul eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük koşul eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kimyasal yollarla elde edilen » gozluklu » bircoğunu o metalin yuzeyine y » tıpıştıpışyurumek » yurt ici » dokmek » duven » hasekikupesi » cişi gelmek » şovale » cekilme » ic deniz » hungur hungur » allah yarattıdememek » gelenekcilik » okul kacağı » oncu » multezim » butceleme » teyel yapmak veya atmak » reproduksiyon » unvanı » cicek boyası » munkesir » bir işte uzluk ustalık kazanm » acıktan » gorunuşalmak » tekâsuf etmek » ilgilenen mahallî yonetim » majuskul » sır vermek veya sızdırmak » olan bir taş » ustune başına etmek » ucuncu cağ » luleci camuru » onlemek » oğutucu diş » ufurukculuk » odeşmek » eğri buğru » ufunet » ic ters acı » curuk iş » allah eksik etmesin » mesket turkleri » guneşcavmak » koftecilik » gozu ac » cop kovası » sovyet »

koşul_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve koşul_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. koşul_eş_anlamlısı nedir ve koşul_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.