tdk sözlük TDK Sözlük

 

koşul eş anlamlısı

koşul eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • koşul eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz koşul eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük koşul eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
utuleme » bir dilin kelimeleriyle duşunc » hamala semeri yuk olmaz » numayiş » ceremesini cekmek » buyulemek » acık » harclık » kapsamına alma veya alınma » gozunde olmamak » mo » caylak » acmak » tukenmişlik » ici alaylı dışıkalaylı » rumî » mudavim olmak » deniz altında bulunan » balcık » kaldırıma duşmek » yuruyuşe gecmek » ayağının veya ayaklarının altı » zamanıgecmek » orgutlenmek » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » ustune ustluk » kesip bicmek » ciğindirik » yuzucu » notrleştirmek » genleşmeolcer » geciştirme » her şeye aklıeren zeki akıll » osurgan boceği » cilesi dolmak » gubrelenme » akcopleme » ustune kuşkondurmak » acmak » kaşık atmak veya calmak » acık celse » cın tutmak » goce » ana rahmine duşmek » gorumluk » uzerine bir bardak su icmek » cıkmak » organizmaların oluşturduğu bir » fetiş » yuzer yuzer »

koşul_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve koşul_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. koşul_eş_anlamlısı nedir ve koşul_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.