tdk sözlük TDK Sözlük

 

koşul eş anlamlısı

koşul eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • koşul eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için koşul eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük koşul eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mubadele etmek » sabahcı » sovuşme » tenkitcilik » gecerlilik » sene » rotarlı » gercekustu » basmak » tumler acı » pursıhhat » taşcıtarağı » iki cift lâf lâkırdıveya soz e » bocekhane » capraza almak » olcer » urume » calım » gonlu bulanmak » allah akıl fikir versin veya a » muzakere etmek veya yapmak » belirtilen bolum » goz pınarı » unsuz duşmesi » abaza » hint fulu » capalanma » ayrac acmak » ciğciğyemek » ince karton parcası kartvizit » alanlarıolan surekli veya gec » dârıfulful » hurya » soz olmak » ana rahmine duşmek » angarya cekmek » oluşturduğu donme eğrim cevr » runik » yureği yanmak » borc harc » hasetci » ifrat tefritte kalmak veya bul » ceyizleme » nufus patlaması » borclandırılma » kuturdetme » sescil » tekerrur » umutsuzluğa duşurmek » hurriyetsiz »

koşul_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve koşul_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. koşul_eş_anlamlısı nedir ve koşul_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.