tdk sözlük TDK Sözlük

 

koşul eş anlamlısı

koşul eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • koşul eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz koşul eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük koşul eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gurul gurul » bilinclilik » kirec fabrikası » si » hukum » bolucu » temizlemek » cay » ozgunleştirme » ceyrek » karanlıkta goz kırpmak » dolleme » cember » yılan gomleği » dışa donukluk » kalaydan cıkmak » cubuksuz » ayağınısurumek » ayakustu » modulâsyon » boceksavar » karbon donemi » caylıkek » arak erek » calmadan oynamak » uzum kurusu » ihrac » sacmalamak » yangın cıkarmak icin kundak ko » ukalâ dumbeleği » yargıcevresi » omuz opuşmek » camcak » levazım boluğu » tetikcilik » cuvallı » cerezcilik » gudumcu » cekimli » programıolan » yasa gomulmek » kume bulut » yapma yapmayın yapmayınız » duşuncesiz » camur » fin ugor » muemmen » ne ne » arapca » duzleşme »

koşul_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve koşul_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. koşul_eş_anlamlısı nedir ve koşul_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.