tdk sözlük TDK Sözlük

 

koşul eş anlamlısı

koşul eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • koşul eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz koşul eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük koşul eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
conk » eflâke ser cekmek » inakcılık » susengiller » eğmecli » ya rabbi » cıkarmak » cığırmak » bilek gureşi » cenesini bağlamak » kimse » nitelikli işci » işi uc nalla bir ata kaldı » yalıngoz » lâmadan oluşmuş arasına yerle » cekimolcer » camaşır sodası » ucluk » yenilir veya yenir yutulur şey » yıldız boceği » hesap vermek veya hesabınıverm » alcak » subyan koğuşu » ayağıile veya kendi ayağıile g » işguc sahibi » sunepe » burumcuk » urfa cıbanı » kin gutmek » goz yummamak » koksu » doşemecilik » ses vermek veya vermemek » sozsuz oyun » demir tavında dovulur » cerez » canıgonulden veya canıyurekten » ickili » guneşlik » yerlerde surunmek » colak » buyuleyici » geri cekilmek » ek kok » faydasınıgormek » globulin » balıkcın » alcılı » rotuşetmek veya yapmak » ortunmek »

koşul_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve koşul_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. koşul_eş_anlamlısı nedir ve koşul_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.