tdk sözlük TDK Sözlük

 

kocamanın zıt anlamlısı

kocamanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kocamanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kocamanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kocamanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
turşusu cıkmak » diz cokmek » ferahnuma » sonuc vermek » piclik » aramak » tespih cekmek » seruvenli » girdisi cıktısı » carpmak » acılış » uzumun copu armudun sapıvar de » gozunu cıkarmak » cantalı » muhrusuleyman » kan akcesi » iz » capraz ateş » lufere cıkmak » toparlakca » odunu koparmak veya patlatmak » gunu gunune » bisikletcilik » anonsor » ustunsemek » cakal » yuzu gulmek » suflîlik » ayağınısurumek » cubuk » duğun yahnisi » kantarın topunu kacırmak » sacma » zam gormek » ayakcak » rh » sacına sakalına kar yağmak » eri » koylu » pırıldakcı » cicekli » butunletme » u » kı ki » kandilin yağıtukenmek » dunya nimeti » cetele cekmek veya tutmak » bulbul gibi şakımak » ge » telefon etmek veya acmak »

kocamanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kocamanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kocamanın_zıt_anlamlısı nedir ve kocamanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.