tdk sözlük TDK Sözlük

 

kocamanın zıt anlamlısı

kocamanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kocamanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kocamanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kocamanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kostum » yukseltme » perhiz yapmak veya etmek » diktator » tongaya basmak veya duşmek » sıcakca » urpertili » guvenmek » isim govdesi » tahammulfersa » ozleştirme » ozdek » dili donduğu kadar » cember gecirmek » başkurtca » hint kertenkelesi » sacıştırmak » iki cenetli » bickici » harama uckur cozmek » kacmak » nankorce » yer yarılıp icine girmek veya » zayice » gormek » sel goturmek » herkes kaşık yapar ama sapını » yureği sıkılmak » meydanıbirine veya bir şeye bı » pejmurdelik » zihin acmak » sucluluk duygusu » coluk cocuk elinde kalmak » duzeltme » doşemecilik » faca » gungormuş » ağac » tenasuh » gule oynaya » tevessul etmek » dava gormek » muşkulpesent » buk » goğus kafesi » cavlı » havanın gozu yaşlı » calgı » katgut » cokrağan »

kocamanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kocamanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kocamanın_zıt_anlamlısı nedir ve kocamanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.