tdk sözlük TDK Sözlük

 

kocamanın zıt anlamlısı

kocamanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kocamanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kocamanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kocamanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iki cift lâf lâkırdıveya soz e » cuhalı » kopoğluluk » yarıklardan her biri » goturu » kalpakcı » tutsulenmek » hangi dağda kurt oldu » carlık » musavatsızlık » catallanmak » veresiye karşıtı » yuzunden akmak » katışmac » citlembik » işbolumu » zaman » one surmek » ağızdan ağza dolaşmak veya gec » etmek » yıl donumu » aile butcesi » bilinclenmek » alışkılarının butunu » catır catır » ceyizci » kacmak » ardıc kuşu » ustume iyilik sağlık ustune u » dolambaclı » kuflu » cabalamak » ağzınıbıcak acmamak » beklenmediği umulmadığıveya c » s » organikci » cengucegane » tarihci » turemişzarf » yağcekmek veya yapmak » mef ul » curum » yeri goğu tırmalamak » yanıltmac » koyuvermek » camur gibi » toprak cimento » cift direkli » kırlangıc balığı » oze »

kocamanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kocamanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kocamanın_zıt_anlamlısı nedir ve kocamanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.