tdk sözlük TDK Sözlük

 

kocamanın zıt anlamlısı

kocamanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kocamanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kocamanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kocamanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kukreme » l l » inmek » gozculuk etmek » gozetmek » tutsuluk » hatır gonul bilmemek saymamak » boşsoz » cıktı » adî suclu » cıkıntılarıolan organ » gecmek » mumas » kubizm » kucuk bitkilere verilen ortak » arka muziği » mucadele » kopeğe hoşt kediye pişt demem » talip cıkmak veya talibi cıkma » tukurmek » oho » kulup » kırdırmak işini yaptırmak » futuroloji » catılı » kuresel ucgen » insanoğlu ciğsut emmiş » kız beşikte veya kundakta cey » gonulden ırak olmak » cul » moskofluk » cengel sakızı » sumkurme » yer camı » gırtlağına duşkun » guneştakvimi » capulculuk » kucuk harf » guzel » patırtıcıkarmak » munebbih » tıkaclama » beytulmal » allah selâmet versin » ceğmellenme » hesap gunu » isimden tureme fiil » sucukculuk » ad cekimi » komur başa vurmak »

kocamanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kocamanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kocamanın_zıt_anlamlısı nedir ve kocamanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.