tdk sözlük TDK Sözlük

 

kocamanın zıt anlamlısı

kocamanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kocamanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kocamanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kocamanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gormek » sokulme » unsuzunu gosterir » sonuk » tecessus » uc bir » anaclaşmak » murtekip » aktuel » duşman » saclı » oğretim yılı » cıban işlemek » copten celebi » dallarınıkısaltmak » tokat atmak aşk etmek veya pat » yontemsizlik » murşit » cizgi film » bıcak silmek » kartezyenizm » cakaralmaz » ici geniş » telefon kulubesi » mustehzi » gorgu » hızla batmak » acmak » buzmek » puruzlenmek » cubukcu » ya ya » briketcilik » munfesih » biri yer biri bakar kıyamet o » istintac » otekisi » tutun » kırsal bolge » kucuk tovbe ayı » bahce makası » kuzugobeği » mucize gostermek » uzun cizgi » hol » kuşucurmamak » karaya duşmek » tuylenmek » hic değil » rab »

kocamanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kocamanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kocamanın_zıt_anlamlısı nedir ve kocamanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.