tdk sözlük TDK Sözlük

 

kocamanın zıt anlamlısı

kocamanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kocamanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kocamanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kocamanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kriz gecirmek » doşekli » biz kırk kişiyiz birbirimizi » odenmez » mehtaba cıkmak » karışanıgoruşeni olmamak » etmek » icin » gulbahar » surerlik » ozonolcer » ayağınıyorganına gore uzatmak » goruşmeci » kâğıt yapraklarından her biri » banko gecmek » mızrak cuvala girmez sığmaz » gundeliğe gitmek » mucahitlik » calkalamak » inişli cıkışlı » talip cıkmak veya talibi cıkma » th » once can sonra canan » ciylemek » tekercalar » kaşık duşmanı » gudek » gozyaşı » koc yumurtası » yağma etmek veya edilmek » ocakcı » değişimli unsuzler » catış » gul yağcılık » cayır otu » yuksek perdeden konuşmak » tarafa olmak veya cıkmak » tetikte tetikte olmak beklem » gemisini yurutmek » tuba » ucunu kacırmak » paytakca » mubayenet » penceli » susleyici » camur » surfile yapmak » tek acıklık bulunan ocak » soz arasında » ışınolcer »

kocamanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kocamanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kocamanın_zıt_anlamlısı nedir ve kocamanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.