tdk sözlük TDK Sözlük

 

kocamanın zıt anlamlısı

kocamanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kocamanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kocamanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kocamanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acık elli » nufus sayımı » allah hoşnut olsun » sungerleşme » hayrete veya hayretlere duşmek » cerceveleme » munhat » uyudu cocuk sevildi cocuk he » ut » şomiz » yontem » borcluluk dengesi » fırcalamak » mahrec » carpıntı » kulucka donemi » kitapcı » ekmekcilik » calışmak yapmaya kalkışmak » araştırma gorevlisi » el elin eşeğini turku cağırara » cin anasonu » envaiturlu » sovyet » luks » gonlunu pazara cıkarmak » tup » mucize gostermek » isteri nobeti » onculuk etmek » sabahcı » formul bulmak » cağla » durtuş » elden cıkmak » gumuşrengi » bulgaristanlı » unvanı » beyin ucgeni » munacat » ca » mutekâsif » orakcı » uzatmalıcavuş » yuksunme » capaculcu » yoneltmek » doğu turkcesi » ceyiz duzmek » sarsakca »

kocamanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kocamanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kocamanın_zıt_anlamlısı nedir ve kocamanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.