tdk sözlük TDK Sözlük

 

kocamanın zıt anlamlısı

kocamanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kocamanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kocamanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kocamanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
suzulmek » aliyyulâlâ » gecgecleme » icraata gecmek » gulme » inakcılık » muhur mumu » cıkmak » kıbrıslı » kuzu postuna burunmek » calımlamak » turkleştirmek » camur atmak veya sıcratmak » gurbuzleşmek » penceleşmek » iliğine işlemek veya gecmek » bir ayağıcukurda olmak » sac » duduk gibi » savaşacmak veya ilân etmek » yuh cekmek » cabalanmak » orucsuz » koprulenme » cevabıdikmek veya dayamak yap » yarayan kuru ince yaprak » bolumleme » cekilmek » cakaralmaz » takdim edilmek veya olunmak » dalgalıakım ureteci » mulemma » puruzlenme » kabahat etmek veya işlemek » bortuk » sokmek » sansur » ustume iyilik sağlık ustune u » uzun yol surucusu » nitroseluloz » yağmurdan kacarken doluya tutu » cekinti » dağarcığındakini cıkarmak » surmek » kofterlik » zulfaris » iz an » gonul birliği » calgıcağanak » gonul vermek veya bağlamak »

kocamanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kocamanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kocamanın_zıt_anlamlısı nedir ve kocamanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.