tdk sözlük TDK Sözlük

 

kocamanın zıt anlamlısı

kocamanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kocamanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kocamanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kocamanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koturum » umera » yer cucesi » kralicelik » goz goze gelmek » yağma etmek veya edilmek » otcul » ovec » eşyukselti » gece gunduz dememek » gozetici » cucuk » palamarıkoparmak veya cozmek » pes perdeden konuşmak » başmakcılık » yumurta kufesi yok ya » sert unsuz » soz birliği » kucuk bitkilere verilen ortak » kanlıyaşlar dokmek » uretim bicimi » goz hapsine almak » av dışında padişahın yanında b » cırpışma » kruvazor » figuran » kutuk » gocmen » gol başı » cırpıipi » yuz karasıolmak » muteveccih » torpido gozu » kafasıdonmek » gosterge » yukarıtukursem bıyık aşağıtuk » kult » urkmek » guvenoyu almak » gec veya gec efendim » acıklaşma » sinus » allah vergisi » her tur gosteri yapmaya uygun » catkın » miniskul » ozluk hakkı » yol acmak » sucustu » rak rek »

kocamanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kocamanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kocamanın_zıt_anlamlısı nedir ve kocamanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.