tdk sözlük TDK Sözlük

 

kocamanın zıt anlamlısı

kocamanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kocamanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kocamanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kocamanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dayalıdoşeli » gozu yememek » gluten » gok gurlemesi » aracılığıyla duymak değmek e » gumuşgrisi » metal parca » civilemek » ozellik başkalık fark » medet ummak veya beklemek » fin ugor » gayret gostermek » bir şeyler veya bir şey olmak » işsiz gucsuz » uclu » başak bağlamak veya tutmak » aramak » kalıpları » cığgibi buyumek » sunger cekmek » kacırılma » soğuk ter dokmek veya soğuk te » kopruleri atmak » ozenli » bicim » ayağınıcekmek » koşe » cıngırdak » ic tutmak veya ic bağlamak » dordul » su » cepic » mustenkif » gordurmek » guneşacmak » acıcı » eteğine yapışmak veya sığınmak » iğneyi kendine cuvaldızıbaşka » kotu » ph » anasından emdiği sut burnundan » buyukluk hastalığı » şohret kapısıacılmak » muteessir olmak » ucup gitmek » isteri nobeti » imam osurursa cemaat sıcar » surmelenme » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » inanc »

kocamanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kocamanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kocamanın_zıt_anlamlısı nedir ve kocamanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.