tdk sözlük TDK Sözlük

 

kocamanın zıt anlamlısı

kocamanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kocamanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kocamanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kocamanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cağrışım » daş taş » muk » cuvalcılık » ork » sozunu bilmez » bazlamac » kecisağan » sacalanmak » mechulât » alcak » ilmuhaber » ruslaşma » gic » tecahul » deniz cıkmak » cengel » suzulmek » yılan cıyan » donup dolaşmak veya done dolaş » başcı » otmek » başakcı » iki soz bir pazar » tekessur » yanay duzlemi » dovmek » el el ustunde oturmak » hazırlıksız olmak veya bulunma » yukunu almak » hint inciri » gocerme » ifrit kesilmek veya olmak » yonetmek » kapıacmak » gureş » vokal muzik » dokme veya taşıma su ile değir » cayır yulafı » yaşakıtmak veya dokmek » kılıclı » icinin ateşi kullenmek » karaman ın koyunu sonra cıkar » munfesih » gulcu » soyutculuk » cengellenmek » sacılmak » goruşbirliği » suruşturmek »

kocamanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kocamanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kocamanın_zıt_anlamlısı nedir ve kocamanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.