tdk sözlük TDK Sözlük

 

kocamanın zıt anlamlısı

kocamanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kocamanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kocamanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kocamanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
doşeme » asgarî ucret » gozum cıksın veya kor olsun » ar er » gonullu gonulsuz » doğuşken » murebbi » orman koylusu » cakıldatma » kamcılamak » inmek » sonuc niteliğinde başka bir bi » dizleriini dovmek » unsiyet » tanrı nın gunu » cocuk bezi » vibrator » cıtak » sağlayan parca » utmek » pozitif bilimler » mahallî secim » uckardeş » kapsamına alma veya alınma » surgun » tutumu akliye rasyonalizm » ilikci » kıskac » gozden kaybetmek » bicimcilik » musebbip » ciğrenkci » dayak duşkunu » allah » hukmetmek » uvey » cıkarılma » buyuk dalga » ic kapak » taşıtcı » maraza cıkarmak » cimentolanmak » bocuk domuzuna donmek » henuz » korkunc » buğday surmesi » mes ul olmak » serguzeşt » ustune vazife olmamak veya değ » kulot pantolon »

kocamanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kocamanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kocamanın_zıt_anlamlısı nedir ve kocamanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.