tdk sözlük TDK Sözlük

 

kocamanın zıt anlamlısı

kocamanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kocamanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kocamanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kocamanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
os » tesaduf » toprak cimento » cıraklık etmek » biri cok olmak » kurk » kopeklemek » acmak » carşaflama » salcalama » hanya » yuksek lisans » bilmece cozmek » sade birimler boluğu » kustahlık » tanesi » guderici » ağan eğen » neyce » bayındır » durumu » gudukleşmek » dişcik » petek goz » cizmeli » şeylerden her biri tabaka » dortlu final » ders calışmak » sonuc niteliğinde başka bir bi » mercekten oluşan optik alet » mucbir » maketci » cığır acmak » hakikî » ici yağbağlamak » kustere » iskele kelepcesi » japon elması » korelme » bunakca » takti i » pas gecmek » su carpmak » ayranım budur yarısısudur » gozden kacırmak » unsiyet » gol kacırmak » şeylerden her biri tabaka » guneştutulması » tehaluf »

kocamanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kocamanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kocamanın_zıt_anlamlısı nedir ve kocamanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.