tdk sözlük TDK Sözlük

 

kocamanın zıt anlamlısı

kocamanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kocamanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kocamanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kocamanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yalanıcıkmak » can can » kendi koşesinde yaşamak » ustune evlenmek » mandepsiye basmak veya bastırm » bulunan bir sıvı » tıkacsız » emek » cingene cergesinde musandıra n » orospu bohcası » cirozluk » dili varmak veya varmamak » yeni cağ » şeytan ucurtması » odun vermek » kopurme » devenin başıpapucu veya nalı » cicek sapı » uniformalı » malın gozu » hızır » sovulmek » muteveffa » cırnık » duzme » gumburdemek » akıl akıldan ustundur » ağlamayan cocuğa meme vermezle » an anesiz » carpıklaştırma » cıkarma birliği » zumrut » canınıcıkarmak » orgutlendirme » soz almak » surduruş » ekmekci » corekci » konakcı » fıstığıda denilen bir ağac pis » tecennun etmek » mez » taşcı » uslûplaştırma » cağ » goturu » centikli » fenike portakalı » zurafa gibi » tedahul »

kocamanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kocamanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kocamanın_zıt_anlamlısı nedir ve kocamanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.