tdk sözlük TDK Sözlük

 

kocamanın zıt anlamlısı

kocamanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kocamanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kocamanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kocamanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goruş » iclenmek » kok kaplama » yukseliş » cırpınmak » garc gurc » kacakcılık » nakışcılık » culluk » parfumculuk » allah rızasıicin » salkım soğut » cakmak » yuzsuzce » beduk » canıcıkasıca » kellesini ucurmak » dinclenmek » eşek sudan gelinceye kadar dov » gectiği yoldan gecmek » ozellik başkalık ayrım » calmadan oynamak » dağyurumezse abdal yurur » onluk » yureğini tuketmek » calımsızlık » olcu » suclandırma » kupeşte » gozetim » ımtırak » beberuhi » cabalanmak » başak » balkarca » perlon fırca » ic guvey » percem » kucuk » uzeri elmas gibi yontulmuşiyi » dalgıc kuşları » techil etmek » ın in un un » mubarek » olcermek » okuz soğuğu » kan beynine cıkmak » gok kuresi » gecici » kuvvetten duşmek »

kocamanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kocamanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kocamanın_zıt_anlamlısı nedir ve kocamanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.