tdk sözlük TDK Sözlük

 

kocamanın zıt anlamlısı

kocamanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kocamanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kocamanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kocamanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
denk duşmek » itham etmek veya ithamda bulun » muhendislik » guzluk » yuk odası » daussıla » vucut yapmak » caldırılmak » la » secal » tehyic etmek » ote » pabucunu dama atmak veya pabuc » cektiriş » tumorlenme » grev gozcusu » kiminin parası kiminin duası » kaymakcı » calkanma » eteğine yapışmak veya sığınmak » uşenmek » bir dostluk kaldı » yoksun bırakmak etmek veya kıl » kucuklu buyuklu » yontuk duz » buklum » muzikci » kucuk duşurmek » bodur tavuk her gun veya her d » elekten gecirmek » hurya » urkek » sekendiz » munakasa » ozek ağacı » copculuk » astarıyuzunden pahalıolmak » akrobat » ilgecli tumlec » icini sıkmak » alcalma » İnegol koftesi » kıpık gozlu » vukua gelmek veya vuku bulmak » otesi berisi » hint yağı » bayrak cekmek veya asmak » yaradana sığınıp bir işyapmak » fluor » mest sermest »

kocamanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kocamanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kocamanın_zıt_anlamlısı nedir ve kocamanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.