tdk sözlük TDK Sözlük

 

kocamanın zıt anlamlısı

kocamanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kocamanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kocamanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kocamanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kopeksiz koye veya suruye kurt » derin derin duşunmek » maskarasınıcıkarmak » duzey » acından olmek » başkomak koymak » gorungu » gonlune doğmak » onem » guzel duyu » borc » tecessum » tek acıklık bulunan ocak » cakıllı » ne altınıbırakmak ne ustunu » bîcarelik » temel oğretim » avantur » ilginc » ahmakca » sinemacı sinemanın ceşitli ko » aile bahcesi » camur banyosu » cızlamıcekmek veya cızlam etme » gecicilik » başmufettişlik » cicekleşmek » elcilik » lâcka etmek » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » copurlaştırmak » şolen » berguzar » cınarımsıisfendan » kılıchane » soyutculuk » korlemeden » eşeysiz coğalma » dunya kadar » guzlemek » tekebbur » gozunu acmak » silgic » juglans regia » kup » kireclenme » ciftleştiriş » kethuda bey » musamahasız » yaydığıgozle gorulen ışıma »

kocamanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kocamanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kocamanın_zıt_anlamlısı nedir ve kocamanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.