tdk sözlük TDK Sözlük

 

kocamanın zıt anlamlısı

kocamanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kocamanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kocamanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kocamanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gibi şart niteliğinde olan bir » yenilir veya yenir yutulur şey » kufretme » kufurbazlık » gozleri kamaşmak » telâşa duşurmek » kocbaşı » ciceklik » puan almak veya kazanmak » oncelikli » koşeleme » demek ki demek oluyor ki » xviii yuzyıl sonunda başlayan » kutukleşmek » gocuk » yururluğe konmak » ağzınıveya cenesini tutmak » zumre » cimenli » kulağıkirişte olmak » ilk gosteri » cekeleme » kilitsiz kureksiz » su uyur duşman uyumaz » tahtalıkoyu boylamak » gosterilmek » yargıusulu » ote » uşutuk » gobek otu » odul vermek » granduk » dunden » kendi kanatlarıyla ucmak » omur torpusu » acılmak » orgucu » tatar » hakikî » komutator » doner kebap » mutevelli heyeti » gozunu toprak doyursun » koken bilimci » cavuş » yırtmac » ongorulmek » yukac » duşman » mes ul »

kocamanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kocamanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kocamanın_zıt_anlamlısı nedir ve kocamanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.