tdk sözlük TDK Sözlük

 

kocamanın zıt anlamlısı

kocamanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kocamanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kocamanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kocamanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
comleklemek » musteşarlık » suhulet » cakın » kundak sokmak veya koymak » adıgecmek » banyo kuveti » sovdurme » cıkmak » ahlâkcılık » yuzune bakılacak gibi veya yuz » kecileşmek » mefhum nosyon » gok » buyucu » tekme atmak veya tekme vurmak » duz » ele verir talkını kendi yutar » kustahca » ustune yıkmak veya yıkılmak » mucerrep » oc » yureğine su serpmek » duğun corbası » ortmek » genc » borclu olmez benzi sararır » suflor » uvey cocuk » goz yuvası » ağustos boceği » kuşumlenmek » olumlu cumle » olumsuz » puantor » surek avı » gonderme » hurle » cavuşluk » keyif catmak » olusu ortada kalmak » parfumcu » mutareke » ote gun » sucustu yakalama » temerkuz kampı » sureksizlik » anas acuta » ayrıseci yapmak » gozluklu yılan »

kocamanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kocamanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kocamanın_zıt_anlamlısı nedir ve kocamanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.