tdk sözlük TDK Sözlük

 

kocamanın zıt anlamlısı

kocamanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kocamanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kocamanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kocamanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kaşgoz işareti yapmak » cilve etmek veya yapmak » madde » calma » olcu » gozunun icine bakmak » yuz » gozlerini bitirmek » nusha » mucbir sebep » gurbete veya gurbet ellere duş » veya belli bir yukseklikten aş » coplenmek » gozunu kan burumek » cokkunluk » ucuncu cağ » nuktesiz » estek kostek » cıtırdayış » cıkma » menfaat duşkunu » barcak » ruhunda guneşacmak » cakmak » hukmunde olmak » cay vermek » yatak cekmek » mucessem » cıplanmak » kabına dokmek » eğlendirici guldurucu davranı » duşman catlatmak » pacalı » tohmetli » giritli » benlikci » koklemek » cerge oba otağ » sevincli » cepellenme » gungormuş » cayır tavuğu » başından gecen olağan dışıola » piyango cekmek » muhur mumu » gobel » ol » ilk goz ağrısı » baharatcılık » mutevazı »

kocamanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kocamanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kocamanın_zıt_anlamlısı nedir ve kocamanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.