tdk sözlük TDK Sözlük

 

kocamanın zıt anlamlısı

kocamanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kocamanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kocamanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kocamanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
boru değil veya boru mu bu » pacalık » doşemek » cokertme » hristiyanlık » hucre » teselsul » tesanut » comaklama » olcu almak » mahmuz ciceği » hakasca » duduk makarnası » muttehiden » genişzaman gorunumu » arasında den başka anlamıyl » carka vermek veya carka cektir » ezrail » ağzınıaramak veya yoklamak » falakaya cekmek yatırmak vurm » yonelim » bukumsuz » tutturme » sofrasıacık » acındırma » allah bir » say beni sayayım seni » nukleer silâh » girip cıkmak » ovunce » duşculuk » hacısuya atma » torensel » dort donmek » cekic kemiği » derin derin duşunmek » kafasına gecirmek » romorkor » eşeğini veya atını sağlam kazı » turemek » gecirimlilik » arkaya bırakmak veya koymak » golgelendirmek » tecessus » tat » cepellilik » aptal yerine koymak veya koyul » ileri veya one surmek » pek cok » inzivaya cekilmek »

kocamanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kocamanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kocamanın_zıt_anlamlısı nedir ve kocamanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.