tdk sözlük TDK Sözlük

 

kocamanın zıt anlamlısı

kocamanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kocamanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kocamanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kocamanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
citlembik » ustune evlenmek » ruştiye » hint safranı » sutre » guleğen » silindir prizma vb bicimindek » rektorluk » toskuru » mubarek ay » caltı » munadi » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » kamu yonetimi » beti benzi kirec kesilmek beti » ceri » kuculmek » duzlenme » maymuna donmek » cıtırdatmak » butunu » mulkî » duden » duzeltme » mac mec » civitli » ortalığı goturmek » soz kesmek » calıştırılmak » hilesi hurdasıyok » dulgerlik » yemenli » tesisler butunu » guneşlemek » cinli » kışve yaz arasındaki mevsim i » camaşırcı » gozleri yollarda kalmak » sudan cıkmışbalığa donmek » oruk » sarıcıyan » kılıclı » cekmek » sm » arasında den başka anlamıyl » notr » acığa vurmak » antep baklavası » tanrı nın gunu » hayvanat bahcesi »

kocamanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kocamanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kocamanın_zıt_anlamlısı nedir ve kocamanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.