tdk sözlük TDK Sözlük

 

kocamanın zıt anlamlısı

kocamanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kocamanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kocamanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kocamanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mutehassis olmak » arkasıveya sırtı yere gelmemek » cığa » lu » dongu » masa ustu yayıncılık » koy turkusu » gullâbicilik etmek » cifte vatandaşlık » gozleri kapanmak » celik gibi » tecahuluarifaneden gelmek » caylak fırtınası » muzikal » cağrısız » gurultulu » odevlendirmek » calkağı » guzun » şeref unvanı » buğday başak verince orak paha » cabuklaşma » ziraatcılık » muştehi » cift dikiş » cekicilik » kıl cadır » metre kup » tebaruz ettirmek » tutmek » bahce » cıkmak » yengec » gunu dolmak » alt tarafıveya yanı » duzenleyen ve genel olarak ilg » kucuk dağlarıben yarattım deme » sanatı » cilekci » surgu » kundeden atmak » omur curutmek » kemalpaşa tatlısı » vazgecme » dunya durdukca » puskullu belâ » kanun sozcusu » inti » muhreli » dovuşcu »

kocamanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kocamanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kocamanın_zıt_anlamlısı nedir ve kocamanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.