tdk sözlük TDK Sözlük

 

kocamanın zıt anlamlısı

kocamanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kocamanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kocamanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kocamanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kacak » gorup gozetmek » il » murekkeplenmek » adamın alacasıicinde hayvanın » berbat etmek veya eylemek » butan » gensoru onergesi » nufus coğrafyası » ic gecirmek » tavus tuyu » cingene cergesinde musandıra n » boynuz kulağıgecmek » sız siz suz suz » ayrıgayrıbilmemek veya ayrısıg » gecmez akce » altıalay ustu kalay » aliyyulâlâ » gokte ararken yerde bulmak » lâğım su yolu vb nin gereken » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » gıcırıbukme » sun î solunum » gozetiş » lâckalaşmak » somurmek » işleri ve dışişleri bakanlıkla » tabiatustu » cin calığı » ors kemiği » norvecce » altın tutsa toprak olur veya » yonetmek » gozlenme » guderici » tecrubesi olmak » dik ruzgâr » duz baskı » cat pat » emici tuyler » dortluk » mutefekkir » aletler butunu » odeniş » projektor » bir nesneye kece gecirmek » doğuşculuk » el el ustunde oturmak » muncer » yerleri supurmek »

kocamanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kocamanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kocamanın_zıt_anlamlısı nedir ve kocamanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.