tdk sözlük TDK Sözlük

 

kocamanın zıt anlamlısı

kocamanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kocamanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kocamanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kocamanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goturumsuz » guneşkremi » gonullu » orgu » yarayan celik disk » tanrıaşkına » kucukleşme » pardosu » kaplan bocekler » hırgur » ucuzdur vardır illeti pahalıd » sonradan gormuş » yaka bir tarafta paca bir tar » duşgormek » gecmek » kopek uzumu » al » sondurmek » bıkıldığıbildirilir » muhur kazmak » it gibi calışmak » butunlemeye kalmak » buro » guvec » capaculcu » tutunu tepesinden cıkmak » muslukcu » faslı » hapishane kackını » ruşvet yemek » gocerme » yon » koru korune » icin » icine cekmek » ickinlik » bicimde anlatılması edebikelâ » curlatma » hayırlıveya hayırlısı olsun » yonelme hâli » soylenti » paca » dunya » topac gibi » icme » duk » unlu kaynaşması » şeyhulislâm kapısı » genclik » pazar yerine donmek »

kocamanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kocamanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kocamanın_zıt_anlamlısı nedir ve kocamanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.