tdk sözlük TDK Sözlük

 

kocamanın zıt anlamlısı

kocamanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kocamanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kocamanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kocamanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
x ışınlarından yararlanılarak » muzic » devetuyu » ipi birinin eline gecmek » cizmek » kacamak » dumenci » ses vermek veya vermemek » turetici » yaptığıhayır urkuttuğu kurbağa » durust » tepegoz » icerik » rusva » musaade etmek veya buyurmak » imanım kısa soyleyişle » otorite sağlamak veya temin et » aksoğut » muteammim » sacıştırmak » avuc » dağardında olsun da yer altın » cobanaldatangiller » cevher » carpı » ciklet » istenccilik » penceli » dekoratorluk » secilmiş » goc etmek veya eylemek » cepecevre » gır gıra almak veya getirmek » bahcıvan » u » dolaylıtumlec » guvem eriği » ucuncu cağ » ordekgagası » otesinde berisinde » kacmak » cevirici » uckâğıtcılık » ultimatomsu » diplomasıolan » ağzından dokulmek » koşeleme » cinko » bocek gibi » fazla mal goz cıkarmaz »

kocamanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kocamanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kocamanın_zıt_anlamlısı nedir ve kocamanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.