tdk sözlük TDK Sözlük

 

kocamanın zıt anlamlısı

kocamanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kocamanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kocamanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kocamanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tedhişcilik » ovunduruculuk » serdumen » kaşık atmak veya calmak » kulfetli » dansozluk » kazgıc » sus » ucunda cezalandırıcıbir şey bu » kul bağlamak » kışıgecirmek » cocuk ruhlu » sumerolog » amerika armudu » doneklik » benekli kopek balığı » yağma hasan ın boreği » gomme » ickili » her dem taze olmak » başına belâ olmak veya kesilme » kırlangıc donumu » cekoslovakyalı » kulceleşmek » munasebet almak veya almamak » ote » gozle gorulur elle tutulur hâ » korelme » midesi almamak kaldırmamak ka » tulbentci » murettiplik » apacıklık » algıbıcağı » kepce kuyruk » veya toprak harc » sulu goz » donum » meskût gecmek » duvakcılık » acmak » butcelemek » civili » gulabdan » dilli duduk » ust dudak » caylıkek » catılma » protokolcu » dolambacsız » cıkarınıtepmek »

kocamanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kocamanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kocamanın_zıt_anlamlısı nedir ve kocamanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.