tdk sözlük TDK Sözlük

 

kocamanın zıt anlamlısı

kocamanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kocamanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kocamanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kocamanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ucunda cezalandırıcıbir şey bu » bayrak cekmek veya asmak » dokme » cağrışımcı » pacavralaşmak » lehce » gozcu » yazar cizer » cıkarma birliği » ic hastalıklarıuzmanı » kavukcu » ormek » duzgun » kabahat samur kurk olsa kimse » avurt satmak veya avurt zavurt » cıkmak » japon gulu » niteliği » kafasınıtutsulemek » imtihana cekmek » sozlu » başına cıkarmak » soz etmek » uclu » musadere » tesalup » arkasında yer alan alfabetik l » gozu toprağa bakmak » gozunu cıkarmak » guzel » tevarus etmek » ucuz alan pahalıalır » kap » hangi akla hizmet ediyor » geldiklerini belirtmek » sanatı » cobancantası » başının caresine bakmak » orme kepenek » tohmet » tart etmek veya eylemek » sozum yabana veya sozum meclis » kopruleniş » etiketcilik » arbutus uneda » dovmek » uzme » cevirmek » gundelikci kadın » husnuhâl kâğıdı »

kocamanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve kocamanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kocamanın_zıt_anlamlısı nedir ve kocamanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.