tdk sözlük TDK Sözlük

 

kolay eş anlamlısı

kolay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kolay eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kolay eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kolay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
citen » mahfazasıolan » kursu şeyhi » kendi koşesinde yaşamak » kopcalanma » lunet » ağzınıkapamak veya kilitlemek » curuk para karşıtı » ağaclık » gergedan boceği » utuleme » hoşduruma gelmek » kırk bir bucuk » catır catır etmek » akce » ilkoğrenim » duşman duşmana gazel veya yasi » yuksuk kına » yuz » olay cıkarmak » cıkma durumu » melul mahzun » aluminyum taşı » musveddelik » uşengen » karaim » yureği dolu » kor yılan » camurlanma » oz odun » cıkarmak » uc » gonlu kara » top cam » donuşlu » kacırış » duruma gelmek » puruzlu » olcuşturmek » olum allah ın emri » acık dolaşım sistemi » tutme » kireclenme » muzelik » yağma hasan ın boreği » icerisi » ortulme » muhakeme yurutmek » kaptıkactı » gelişmişcanlı »

kolay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kolay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kolay_eş_anlamlısı nedir ve kolay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.