tdk sözlük TDK Sözlük

 

kolay eş anlamlısı

kolay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kolay eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kolay eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kolay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
acmak » olumcul » maymun gozunu actı » tevekkul » ac » cok seslilik » gonul veya kalp kırmak veya yı » mutemadiyen » yer yarılıp icine girmek veya » kum colu » munacat » ay orumceği » tefessuh etmek » lutuf dilemek » onleyen eğik bolum » iz » muşahede etmek » alman usulu » tabutuvan » aralarında onceden kararlaştır » manyakca » celikleştirmek » kupe ciceği » bocu » sonmek » yoksun bırakmak etmek veya kıl » ictenliksiz » eşeğini veya atını sağlam kazı » gozu acılmak » kuf » kıskıvrak yakalamak veya bağla » ense koku » tetikcilik » gunah cıkarmak » etmek » dağlara duşmek » şeyin ayrıcalığınıanlatır » turbedar » derdini marko paşaya anlat » keceleştirme » uzum şırası » turemek » sulukcu » icini dokmek » mozaikci » capullama » cicek gibi » parfumculuk » ağır cekmek » kedigozu »

kolay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kolay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kolay_eş_anlamlısı nedir ve kolay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.