tdk sözlük TDK Sözlük

 

kolay eş anlamlısı

kolay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kolay eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kolay eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kolay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uzatılabilir » pufkurmek » seci » acık fikirlilik » cağ » teknikci » cirkin kacmak » oncel belirleme » yakasız gomlek » gucluk cekmek » frenk » hazırlık gormek » bolum » karacaylı » cıtlamak » ruşvetci » um » yapıldığında zararıdokunacağıd » yarışcı » ceker » toplu jimnastikte yapılan hafi » eski cağ » tunel » ickin » cuvallanmak » kul » secmeli » ga ge » bir tutmak veya bir gormek » dort bir taraf veya yan » govdesiz » cıban ağırşağı » carşılı » cıkmak » yukseltmek » cıtlatılmak » kotu » terutaze » fırıldak ciceği » istenilen bicim elde edilen m » yuksek sosyete » mineral » kavga cıkarmak » kapkac » cinakop » başına gecmek » etiketci » komutator » gonendirtme » catpat »

kolay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kolay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kolay_eş_anlamlısı nedir ve kolay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.