tdk sözlük TDK Sözlük

 

kolay eş anlamlısı

kolay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kolay eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kolay eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kolay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
fiil govdesi » osmanî » bacasıtutmek » celmelenmek » bicki yapmak » nemce » on » calmak » cam sakızıgibi » ocbe » dili kurusun » oluşturduğu tuzel varlık » arac » kefil gostermek » sal sel » gudumlu » tullenmek » mavi kuf » dunya malı » eli varmamak veya gitmemek » soyleyeceği olmak » hanya » cıldırmak » yuruk semaî » olup olup dirilmek » şoyle boyle » soz getirmek » celikleştirmek » gununu gormek » ceyizsiz » cep harclığınıcıkarmak » sacmalaşma » carliston biber » dışborc » mukâfaten » mutekait » kıyamet gibi veya kıyamet kada » canıcıkmak » mes uliyetli » kacıkca » yahudi » ki » dokturme » vals yapmak veya etmek » govermek » mektep cocuğu » tacsız kral » kızıl otesi » ici surmek » camurdan cekip cıkarmak »

kolay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kolay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kolay_eş_anlamlısı nedir ve kolay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.