tdk sözlük TDK Sözlük

 

kolay eş anlamlısı

kolay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kolay eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kolay eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kolay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cekmek » golge etmek » al takke ver kulâh » kucuk » yoruk » tesadufî » suc işlemek » temizlemek veya parlatmak icin » amplifikator » başa gelen cekilir » nuksetmek » cokertmek » uckâğıtcılık » cınlatmak » faktor » kose sakal » yureklendirmek » kumbet » noel ağacı » tok evin ac kedisi » duello » ozel ulak » plâcka » acıktan » sozleşmesiz » aman dedirtmek veya amana geti » koscu » dumbelekci » konektor » yeryuzu » cozulme » gumburdeme » cevikleştirme » kamcılama » koy odası » şovalye » allah kerim » yureğini pek tutmak » oruc » oz kedi balığıgiller » dokulmek » transfuzyon » tecennun » acıortay duzlemi » cakmak » ovmac » lvendula staechas » calmak » turkistanlı » ciziktirme »

kolay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kolay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kolay_eş_anlamlısı nedir ve kolay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.