tdk sözlük TDK Sözlük

 

kolay eş anlamlısı

kolay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kolay eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kolay eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kolay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
angıc » katoliklik » ağaca dayanma kurur adama ins » guneyli » kufur yemek » boşa koysan dolmaz doluya koy » kunduz boceği » acık yara » beyanat vermek veya beyanatta » ruslaşma » nasrettin hoca nın turbesi gib » doşeme » duzce » gecirtilme » kustere » tarcın » yoruk cadırı » purtuklu » taşcıtarağı » tane tane soylemek veya konuşm » yelolcer » surmek » kacamak » puskurtec » temiz kanıda vucuda dağıtan or » kucuk martı » odetmek » nufus kalemi » yorgan yuzu » zırıltıcıkarmak » şal orneği » goz » soz » duzenlik » cıplaklar kampı » ı i u u » kosemenlik etmek » tumsekli » ozlemli » bulaşıkcı » kırlangıc fırtınası » koruk luferi » cakal » iş arî » mes ul tutmak » icinden kan gitmek » bıcak vurmak » beklenmediği umulmadığıveya c » cırpmacı » imza atmak veya bir şeyi imza »

kolay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kolay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kolay_eş_anlamlısı nedir ve kolay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.