tdk sözlük TDK Sözlük

 

kolay eş anlamlısı

kolay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kolay eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kolay eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kolay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gumuşîleşmek » muteselli olmak » elden ne gelir » korpe » haber ucurmak » zuhrevî hastalık » elini surmemek » balgumeci » parcalayıcı » ne mumkun » calkantı » ortmek » allah bağışlasın » cıkın etmek » veren silâhıbu hedefe doğrult » disiplin sucu » sarıkart gormek » kumanca » harezmî yolu » guluncleşmek » muteessif olmak » surek avı » ozleyiş » esmer kufler » calıhorozu » gonul avcısı » formule » teşekkul etmek » cirkin » duzleme » ulkuculuk » duzgun » guveni sarsılmak » bektaşîlik » kopek » ac acık kalmak » ni » rotuşlu » kıptî » kulce gibi oturmak » yukseğe cıkmak » yapılan fıcıvb » acığa cıkmak » artıuc » cocuk oyuncağı » tespih cekmek » tekercalar » lâpcın » haricten gazel okumak veya atm » rotuş »

kolay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kolay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kolay_eş_anlamlısı nedir ve kolay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.