tdk sözlük TDK Sözlük

 

kolay eş anlamlısı

kolay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kolay eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kolay eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kolay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
purmelâl » brut » ne yârdan gecer ne serden » gencleştirilmek » donuna yapmak veya doldurmak » bortme » canakcılık » sonuclanmak » goğus gecirmek » kendinde kullanım hakkıolan e » cıkışlarıuzerine konulan kafes » cokuk » cizgi » avuc dolusu » calma » gulumseyiş » muhtac etmek » omru oldukca » cemce » allah taksiratınıaffetsin » dovme » aclıktan nefesi kokmak » kuskun kuskun » cekimli fiil » kuskus corbası » cocuk dunyaya getirmek » lop » otmek » zevale yuz tutmak » ayırac » surucul » kaduk » kacınmak » zihnini celmek » kaba duzen » kafesci » arslanın adıcıkmış cakallar b » sağlayan parca » sondurulmek » teşhis etmek veya koymak » libyalı » muhabbet ciceği » gozetici » utu bezi » akağac » kazanclı » pastırmasınıcıkarmak » sunnet etmek veya yapmak » oge » goynumek »

kolay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kolay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kolay_eş_anlamlısı nedir ve kolay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.