tdk sözlük TDK Sözlük

 

kolay eş anlamlısı

kolay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kolay eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kolay eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kolay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gokmen » gır gecmek » keci yolu » perhiz yapmak veya etmek » kupleme » başmakcılık » yurumek » fitcilik » cok yuksek ve otsu bir bitki z » bufecilik » gureşci koprusu » kozleme » pacavracı » dikec » ışıl kuf » mulâyim » bir karıyla bir koca dırdır e » bicme » cıkmak » somurgecilik » ucuz etin yahnisi yavan veya t » sakınılan goze cop batar » yağlama yağı » kopure kopure » cift cubuk » iler tutar yeri olmamak veya k » duvak duşkunu » otobusculuk » ceneli » tam ustune basmak » gorunmek » cocuksuz » şukurler olsun » oğul cıkarmak » acısozun yarattığıkırgınlık » oruc acmak » cemberden donmek » futuvvet » beyni sıcramak » toprak sıcanı » pacalık » urtiker » basitce » sokuntu » karina etmek veya karinaya bas » kavukcu » yurutmek » unsiyet » uctu uctu » cizmeci »

kolay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kolay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kolay_eş_anlamlısı nedir ve kolay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.