tdk sözlük TDK Sözlük

 

kolay eş anlamlısı

kolay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kolay eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kolay eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kolay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kendini dev aynasında gormek » uslûpsuzluk » sıhhî tesisatcılık » fırsat duşmek veya cıkmak » şofor koltuğu » uncu » camaşır leğeni » suzgecleme » hodukluk etmek » acıklamak » mal kapital » ezgi » yuksek perdeden konuşmak » cuz » norvecli » korunmuşolma durumu » ırkcılık » ur » ramp ışığına cıkarmak » duşey cember » zuluf » kolay işlenebilen yumuşak bir » yeryuzu » yapılmışince ve uzun şerit » cizge » ucuk » yengec » cağatayca » goruşme yapmak » partoner » produktivite » babaîlik » celtiklik » kucuk harf » ebulyoskop » kacırmak » uzumlu kek » catır catır » tombala cekmek » muessif » guzel » olcermek » duşku » akıllıduşununceye kadar deli c » culûsiye » cı ci cu cu » gozetmen » oğutucu » malın gozu » mutenazır »

kolay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kolay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kolay_eş_anlamlısı nedir ve kolay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.