tdk sözlük TDK Sözlük

 

kolay eş anlamlısı

kolay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kolay eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kolay eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kolay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kavlukarar etmek » lutufkâr » kesesine gore » kılıc » dokuntulu » bilinclenme » nesnelerin butunu » uzun yol surucusu » dama cıkmak » cilek uzumu » faullu » para peşin kırmızımeşin » capkınca » borkenek » kulluk » yaşcayır » tohuma kacmak » edatlıtumlec » yuzunu gormemek » cirkinseme » caplamak » transfuzyon » ac gezmektense tok olmek yeğdi » yaz donencesi » supermarket » mış miş muş muş » uleştirme sıfatı » kostumluk » ardıc otu » cıt yok » anlamaya yarayan sınama » danalar gibi bağırmak veya boğ » kedi yavrusunu yerken sıcana b » kulte » koku » virgul » uzun arac » ustelik » tarihce » gucu gucune yetmek veya yetmem » ozdek » mahmur ciceği » kucuk capta » anasınıeşek kovalasın » reisulkuttap » acık artırma » mutevali » hancerleme » dort ayak » lutfetmek »

kolay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kolay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kolay_eş_anlamlısı nedir ve kolay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.