tdk sözlük TDK Sözlük

 

kolay eş anlamlısı

kolay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kolay eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kolay eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kolay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
surre » ayyuka cıkmak » arac » pek soylemek » yoneltmek » gozu almamak » boşaltac » hancere » gorguculuk » surcme » cekmek » lâf soyledi bal kabağı » gozunu seveyim » acılmak » gorup gozetmek » produktorluk » duşuk » yastağac » sumer » eşiğine yuz surmek » cembalo » bir dilin kelimeleriyle duşunc » cavdarlı » sidik sokturucu » w w » insanların aynısoydan gelmişol » istencsiz » başına kan cıkmak » suz » duzenlenme » arasında den başka anlamıyl » yakasına asılmak veya yapışmak » muşareket fiili » acem kılıcıgibi » ay orumceği » celek » bir veya sağ elinin verdiğini » cur etlenmek » serde var » simultane » şarjor » cimdik » fart furt farta furta etmek » cekmek » tuccarlaşma » aklında olsun » tekeden sut cıkarmak » opuşmek » nefsini korletmek » mulkiyet »

kolay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kolay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kolay_eş_anlamlısı nedir ve kolay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.