tdk sözlük TDK Sözlük

 

kolay eş anlamlısı

kolay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kolay eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kolay eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kolay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozu kızmak » oru » tetik ustunde beklemek » puskurtme tabancası » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » daraya atmak veya cıkarmak » doş » soyundan olan kimse » acmaza duşmek » komunikasyon » duz kap » fusunkâr » yere calmak » mulâki olmak » ne soyluyorsun » noel ağacı » enstruman » karahanlı » stand by » cıyan » gollenme » ozdeştirmek » tuk » akıl akıl gel cengele takıl » serbest olmayan » yureği cız etmek veya cızlamak » hasta ol benim icin oleyim se » muvafık bulmamak » surtuk » tuylu » yuzleştirme » gonul vermek veya bağlamak » uretilmek » yuzunu gormemek » surtunme » yapılan resim ve bezeme işi » bolum » soze karışmak » oyuncak » kukremek » ip » mudafaa etmek » guncelleşme » nuktedanlık » insanın adıcıkacağına canıcıks » kutlesel » bıyık altından gulmek » duse » barokculuk » kıvanclanma »

kolay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kolay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kolay_eş_anlamlısı nedir ve kolay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.