tdk sözlük TDK Sözlük

 

kolay eş anlamlısı

kolay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kolay eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kolay eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kolay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acık maaşı » cayır tavuğu » raydan veya rayından cıkmak » ken » haşatıcıkmak » kulâh » donuşmek » ağzınıacıp gozunu yummak » belirlenen durum » at cevirmek » dağlara duşmek » comlekcilik » ustelenme » gecmişi olmak » cerrahî mudahale » nefsini korletmek » dokum » calkamak » usteleme » cıpır » donemec » cekinme » uzun arac » capla » acısınıcıkarmak » kısmeti acılmak » cıkılanma » allah eksik etmesin » ici goturmemek » balıkcıllar » cubuğunu tutturmek » suclanma » kuskun » duşuncesiz » copcatanlık » pozitif goruntu » muneccim » cicek soğanı » subut » le » bukulme » gecmek » treni kacırmak » gosterişci » guzel duyu » oruc yemek » kokunu veya kokunden kazımak » dağıtım burosu » boluşmek » parazit »

kolay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kolay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kolay_eş_anlamlısı nedir ve kolay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.