tdk sözlük TDK Sözlük

 

kolay eş anlamlısı

kolay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kolay eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kolay eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kolay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acıcekmek veya duymak » yer bakır gok demir » gonul maskarası » sonmek » halay cekmek veya tepmek » reomur » işin kolayına kacmak » ayağının veya ayaklarının altı » tanrı nın gunu » yılan gomleği » oşurcu » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » catlak » ağzınıacacağına gozunu ac » ufurmek » İri balık ve deniz hayvanların » canavar duduğu » dipciklemek » gonder » vekil vukelâ » surc » şilepcilik » uvertur » soğukca » sulukcu » coraklaştırma » nuktecilik » bahce kekiği » tegaful » mufritlik » usanc getirmek » cifte kavrulmuş » odemek » guc » bulgar » soğme » arpcı » cakmak » cipil » kokune kibrit suyu » tedahul » secik » hendek » başkoşe » bitumlemek » belini bukmek » sıra savmak veya sırasınısavma » tac yapraklı » icine atmak » arpacıkumrusu gibi duşunmek »

kolay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kolay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kolay_eş_anlamlısı nedir ve kolay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.