tdk sözlük TDK Sözlük

 

kolay eş anlamlısı

kolay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kolay eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kolay eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kolay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duşun duşun boktur işin » meydana duşmek » buz » core otu » torelcilik » yuze guluculuk » uzerinde » sıkmac » sac boreği » tuydurme » cokuş » mektep cocuğu » cilek receli » bucurleşme » gonul gezdirmek » kacılma » hor gormek » calkalanmak » gun veya belirli zaman aralıkl » olenle olunmez » acık sozluluk » olu gibi » cin ifrit olmak veya kesilmek » tacik » duşunce » nufuz » cokmek » muneccim » gozum cıksın veya kor olsun » toz » bezekci » cıkarmak » cakır » goturum » perdenin uzerinden oynatılan » yuksek atlama » ic zar » parcalarıkaynaştırma işi veya » acmak » kamcılamak » ş Ş » ad koymak adlandırmak tesmiy » imtizacsız » carlık » havadan sudan konuşmak » korktuğu başına gelmek veya ko » onceleme » kirecsiz » turkuculuk » şamata etmek veya koparmak »

kolay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kolay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kolay_eş_anlamlısı nedir ve kolay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.