tdk sözlük TDK Sözlük

 

kolay eş anlamlısı

kolay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kolay eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kolay eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kolay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pusku » azrail e bir can borcu olmak v » temerrut » rektorluk » gil » tovbeli » sun » ceşnilik » cıkmak » gec » bisikletcilik » nasihatcilik » kimse » cılgınlaşma » guc » cimentolamak » yol gostermek » banko gecmek » cayır yulafı » techizat » kafatascılık » sutlu » hisse cıkarmak » nispetci » yonsuz » başa cıkmak » duduklemek » atom cekirdeği » can cekişmek » boşnaklık » cam fıstığı » surgune gondermek » sinus » kancılar » tatlısu frengi » keceyi suya atmak » coğdurme » icine cekmek » gazolcer » kriz gecirmek » ele gecmek » cala » yuzu kızarmak » ağaclama » hint fulu » ne gune duruyor » forsmajor » yangın cıkarmak icin kundak ko » cokelme » hukmolunma »

kolay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kolay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kolay_eş_anlamlısı nedir ve kolay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.