tdk sözlük TDK Sözlük

 

kolay eş anlamlısı

kolay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kolay eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kolay eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kolay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ken » kupunu doldurmak » erosculuk » yuruyuşe gecmek » işi ne » culha » kan ter icinde kalmak » gusul » yuzunu unutmak » catal bel » otleği » cana minnet saymak veya bilmek » ele verir talkını kendi yutar » capraza almak » cift » mtırak mturak » bir sıcrarsın cekirge iki sıc » maskesini duşurmek veya sıyırm » kopcalanmak » başarıdeğeri » cıkmak » enfluanza » murver » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » şurekâ » kokten surme » suyu gorunce teyemmum bozulur » sıfıra sıfır elde var sıfır » nakliyatcılık » musamahalı » buhtan » canım » gonulluluk » norotik kişilik » suya duşmek » sonuc karşılaşması » icsel » koşe rafı » gomulu » inmek » tirt » kene goz » kockar » hızla batmak » arac » sehpaya cekmek » alman usulu » can gozdesi » minyatur » cekmek »

kolay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kolay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kolay_eş_anlamlısı nedir ve kolay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.