tdk sözlük TDK Sözlük

 

kolay eş anlamlısı

kolay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kolay eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kolay eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kolay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
alınmasınısağlayan kimse kame » saklamak inkâr etmek » buten » konargocer » satranccı » kok sokturmek » gumele » sanatcılık » cıkmak » capalatmak » kocancılık » şakaya boğmak dokmek veya bozm » yuceltme » kancılar » hukmetmek » oldurmek » kucuk karyola » cıkın etmek » yuze cıkmak » mufredat » kotu » fırtına cıkmak » acılmak » yıkılmayacak bir bicimde duzg » mustefit etmek » muşkulât » tansiyon duşurucu » ozerklik » basitce » dorduncu cağ » geri geri cekilmek » yaydığıgozle gorulen ışıma » camur banyosu » gi » yuz kere » gumruksuz » faullu » golge balığıgiller » kalafatcı » unsuz gocuşmesi » ayakuzeri » zamanıgecirmek » duvar cekmek » barutcu » cek » ozgur » kor bağırsak » uleştirimli tuze » bir guzel » kaşıkcı »

kolay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kolay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kolay_eş_anlamlısı nedir ve kolay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.