tdk sözlük TDK Sözlük

 

kolay eş anlamlısı

kolay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kolay eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kolay eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kolay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yalan atmak veya kıvırmak » ozelleştirilmiş genellikle di » hapır hapır hapır hupur » mutebessim » kırgız » gorgu » donmek » kece » arnavutlaşmak » adamına gore » yahudilik » dili damağına yapışmak veya di » zemheri zurafası » edilgen catı » tumorlenme » saban surmek » muthiş » şuphelenme » canısağolsun » pabuccu » calıştırmak » kesmeden ustten gecmesini sağl » muhallebi cocuğu » kayda gecirmek » acıpatlıcanıkırağıcalmaz » centikleme » bukum » kanarya ciceği » ici beni yakar dışıeli veya s » oteki » eski koye yeni âdet » goğus tahtası » cav » hoşmerim » uslenmek » scorpio » akca armudu » bickici » ağzınıacmak » gunden gune » kus » gudumlu » sutolcer » gerceklik » sap cekmek » izaleişuyu » gan gen kan ken » ırkcılık » cullama » muco »

kolay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kolay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kolay_eş_anlamlısı nedir ve kolay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.