tdk sözlük TDK Sözlük

 

kolay eş anlamlısı

kolay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kolay eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kolay eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kolay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bol paca » akşam yıldızı » barışcı » şarapcılık » sepetci » dunyaya kazık cakmak veya kakm » tedahul » tuketmek » pusur » uzum salkımı » boluşturme » oluşturduğu demet » dehşete duşurmek » hurmetli » okuz balığı » cıkmak » keskin sirke kupune veya kabın » onune getirilir » nufuz etmek » allah ın kulu » buryan » boşa koysan dolmaz doluya koy » opuşmek » cift sayı » kostek vurmak » bir şey soylemek » acıklama cumlesi » uc » calılandırmak » cıkarmak » kalcete » icli dışlıolmak » yola veya yollara duşmek » acıkok » kelâmıkadim » icki masası » gungormez » muellif » mucadele vermek » mef ul » gic » yuruk » mubadil » guvenilirlik » inc » oğutuluş » statuko » duzenleşik » gul gibi » murebbiye »

kolay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kolay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kolay_eş_anlamlısı nedir ve kolay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.