tdk sözlük TDK Sözlük

 

kolay eş anlamlısı

kolay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kolay eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kolay eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kolay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bekle yârin koşesini » ispenciyari » ya bu deveyi gutmeli ya bu diy » sozu gecmek » cebinden cıkarmak » yem dokmek veya koymak » goturu pazarlık » duldul » hesabınıgormek » orfî idare » bayrakcı » gomleklik » bukme » yuzune bir daha bakmamak » pedikur » gecmişlerini karıştırmak » guzun » duzenlenmek » suzulmek » seramikcilik » guvenli » gonul maskarası » anıtkabir » cimbali » plânlıbuyume » ormek » can alacak nokta veya yer » kirec taşı » yun » goğus tahtası » argaclamak » koyluluk » r r » uretim gucleri » duşundeş » cekmek » sırplık » alım elim » arac » gecersizleşmek » orgutlu » direkci » mutalâa » gucluğu veya guclukleri yenme » kuskunu duşuk » kur asıolmak » sescil yazım » kaynakcılık » teveccuh etmek » cay takımı »

kolay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kolay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kolay_eş_anlamlısı nedir ve kolay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.