tdk sözlük TDK Sözlük

 

kolay eş anlamlısı

kolay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kolay eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kolay eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kolay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
on » amperolcer » cember cevirmek » borclanılmak » turkî » lâmbayıacmak » pesus » davul calsan işitmez » gonenme » cırpınıcırpını » girintili cıkıntılı » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » elinden geleni ardına arkasına » eğik cizgi » kor olasıveya kor olasıca ols » oksitler veren madde maden » yurekten » em » alaturka muzik » ceyrek finalist » ilâclık » kac » bulunulan noktasının meridyen » bitum » mirac gecesi » atmak muracaat etmek » muncer olmak » catı » gundelikcilik » yalnızca hikâye etmeye ağırlık » kurcatovyum » uşume » iclendirmek » se » fırtına cıkmak » orgulu » armudun iyisini dağda ayılar y » bata cıka » sil » mutebeddil » cumle kapısı » sacılış » tumgenerallik » k » tecrubesiz » otakcı » durmek » istatistikci » bulaşıkcı » sıcraşmak »

kolay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kolay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kolay_eş_anlamlısı nedir ve kolay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.