tdk sözlük TDK Sözlük

 

kolay eş anlamlısı

kolay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kolay eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kolay eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kolay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cunun » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » sinir torpusu » ic gıcıklamak » yurek acısı » koruklenme » odenekli » saponaria officinalis » suc duyurusunda bulunmak » başarıdeğeri » cerkez » tur » nobet » nuktesiz » altın adıpul oldu kız adıdul » acmak » saltanatcı » terzi cırağı » kıcına tekmeyi atmak vurmak ve » harput koftesi » oteden beriden » comert » ciğeri parcalanmak » gulunc » gorgulu » arıkovanı » surtulmek » allaha ısmarladık » copcatan » cirişleme » kulustur » surunmek » dol vermek » pislik goturmek » teknikci » buyukluk gostermek » gomlek » gozukme » bir hucreli » kıskıvrak yakalamak veya bağla » goz sevdası » alacık » kendini bilen veya bilir » teşebbus » multefit » ufakca » işine bak » dokum » cekmek » kamcılaşmak »

kolay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kolay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kolay_eş_anlamlısı nedir ve kolay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.