tdk sözlük TDK Sözlük

 

kolay eş anlamlısı

kolay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kolay eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kolay eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kolay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sacılmak » samanuğrusu » banco » abbas yolcu » ici cız etmek » gurbuzleşmek » bahcıvan » mikro » cirkefe camura taşatmak veya c » boyun bukmek » harekete gecirmek » allah kerim » cavlı » isim govdesi » gorev almak » şebekci » tandır boreği » ağza alınmaz veya ağza alınmay » duşuk » alcak » şeriatcı » uc dort » boynu bukuk » gok taşı » duzeltmek » calkanma » batınî » uykusu bolunmek » kafa utulemek » koruk » tunaydın » icermek » spekulâsyon » ateşine veya nârına yanmak » surungenler » cesaret almak veya bulmak » cekirdeksel » kukremek » aracı » olculer » ici paralanmak veya parcalanma » kiraz receli » yargıgucu » kopru yol » yaltakcılık » sukûnetli » icten ice » gozetletmek » skec » duşkun »

kolay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kolay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kolay_eş_anlamlısı nedir ve kolay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.