tdk sözlük TDK Sözlük

 

kolay eş anlamlısı

kolay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kolay eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kolay eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük kolay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tencere tava herkeste bir hav » koşeli parantez » catlaklık » goz » ayakustu » iki ahbap cavuş » cıngı » alevî » yontem bilimsel » karmac » ayağınısurumek » ustalık gerektiren iş sınaat » azap cekmek » kerpicleşmek » olumsuzleştirmek » yuksek atlama » mukellef » cıkış » ziraatcılık » kopuk » su cıkrığı » kucuk hindistan cevizi » subye » alcılama » cercevelenme » teamul » bicim » ayrıbaşcekmek » tulyum » peygamberokuzu » carpınmak » sureyazar » turkuculuk » cenet » suc duyurusu » oz yapı » basıncolcer » tır » kaclı » salkım sacak » sevinmek sev in sevdirmek se » şeref unvanı » icicilik » gecişli » ozel teşebbus » catışmak » tac » ceşitlendirme » borc yiyen kesesinden yer » olu saat »

kolay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kolay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kolay_eş_anlamlısı nedir ve kolay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.