tdk sözlük TDK Sözlük

 

kolay eş anlamlısı

kolay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kolay eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kolay eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kolay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cil cil » mekanikcilik » oldurmek » gozu pek » acıklamak » kuskun » gumruksuz » bal ozu bezi » oksuruk » gelip gecmek » cıkıntılarıolan organ » kok işareti » cift surmek » sucuk gibi olmak veya ıslanmak » cığır » tutturac » eşekcilik » ulkesellik » kirecsizlenme » ipe cekmek » ahıcıkmak » allah ın gazabı » caşıt » ici gecmek » taharruşetmek » hastalıklarının genel adı » geceli » nam vermek veya salmak » helenist » cuk » mudafaa etmek » cekimci » doğaclama » suruş » ruşvet yemek » cift direkli » gurleme » cenesini actırmak » organizmaların oluşturduğu bir » cekinilme » anasından emdiği sut burnundan » pacasıduşuk » tes it etmek » cektirici » fırcalı » irade beyanlarıyla gercekleşen » dubel » şeytan durtmek » konstruksiyon » duzgunlu »

kolay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kolay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kolay_eş_anlamlısı nedir ve kolay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.