tdk sözlük TDK Sözlük

 

kolay eş anlamlısı

kolay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kolay eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kolay eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük kolay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duğurcuk » kose » deyip de gecmek » kok » kuculme » bak bak » uniformalı » gocuk » zararlıcıkmak » duzenlemek » tesaduf etmek » kotumserleşmek » dik ucgen » ince karton parcası kartvizit » kostekleyiş » ceneli » vucuda vermek aşıyapmak » nusha » deli cıkmak » yerlere gecmek » ustune kuşkondurmak » tebelluğ » ari » bulutcuk » cocukluk etmek » cabası savaşım » moduler » cağırıcı » super fostat » mufessir » fırsatcı » parca parca etmek » pas gecmek » kacırmak » ağzınıveya cenesini tutmak » kerpicleşmek » onceki » kor ucuş » soz dinlemek veya soz tutmak » cevri » alnından opmek » suruklemek » karım koylu » muttehit » ya rabbi » şaka goturmemek » sacak » borclanmak » vurut » kenarda koşede »

kolay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve kolay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kolay_eş_anlamlısı nedir ve kolay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.