tdk sözlük TDK Sözlük

 

kompanse etmek

kompanse etmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kompanse etmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kompanse etmek tıklayınız. uludağ sözlük kompanse etmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
harac mezat satmak » ilgincleşme » yuklu » kemalist » toplumsal cozulme » kıptî » sozu uzatmak » koklu aile » enjektor » gul gibi bakmak » denizden cıkmışbalığa donmek » tarla sıcanı » pacavra hastalığı » mudrike » cıkarmak » cemaziyulevvelini bilmek » cilehane » suline » kutikul » plâkcı » arada cıkarmak » wc » corbalık » icten » yaprak oynamamak veya kıpırdam » gobelez » kuturdeme » cihanşumul » murettiphane » berber cırağı » cilek receli » dinclik » marpuccu » odlekce » nam vermek veya salmak » kotuleştirmek » cıkarmak » gormezlik » spekulâsyon » bicim » ulûhiyet » şerbetci » urpertme » palavra savurmak atmak veya sı » kuvertur » yurek carpıntısı » culûs » odevcil » duzlem kure » gelmeyen veya gelip de kıtalar »

kompanse_etmek hakkında da bilgi ve kompanse_etmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kompanse_etmek nedir ve kompanse_etmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.