tdk sözlük TDK Sözlük

 

kompanse etmek

kompanse etmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kompanse etmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kompanse etmek tıklayınız. uludağ sözlük kompanse etmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
alt cene oynamak » zekeriya sofrası » ortak veya kuma gemisi yurumuş » koşe donuculuk » magnezyum klorur » uretmek » cozgun » kurk » dokumhane » portekizli » ozdeşleştirmek » duğun dernek » kabine duşmek » fiil cumlesi » icine baygınlıklar cokmek » suret almak veya cıkarmak » suzgun bakış » petrolcu » alcak » gostermek » prusyalı » kim kim » yuzune bakmaya kıyamamak veya » makta mekte » hacet gormek » copsuz » ileri atılmak veya cıkmak » guzleme » cit sarmaşığı » macar ineği » cıplak » sosyolenguistik » alıc » cuzam » cekilmek » doneleme » copurluk » kuplu » potansiyel suclu » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » gayrimutecanis » tuketici » cıkılma » cezasınıcekmek » bulunduğu yer basamak » lup » terbiyeli corba » kralice gibi » dışbukey » işin ustesinden gelmek »

kompanse_etmek hakkında da bilgi ve kompanse_etmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kompanse_etmek nedir ve kompanse_etmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.