tdk sözlük TDK Sözlük

 

kompanse etmek

kompanse etmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kompanse etmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kompanse etmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük kompanse etmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
davar gutmek » dumeni eğri » kendini bilen veya bilir » cizgi » gunu birlik » gozu arkada kalmak » yaşakıtmak veya dokmek » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » kulturel » lehceci » gozunde olmamak » ıstırap » bicimini alır hidrojenle oksi » hasetci » alcak kabartma » olusu ortada kalmak » sovgucu » kırağıduşmek veya yağmak » yengec gibi » stand by » ust » ilce » kufeci » mektep gormemiş » ilgi cekici » gozaltına almak » canım » yahudilik » yanardoner » sac saca » cenekli » uretim ilişkileri » ad cumlesi » govdesizlik » mustenkif » urkmek » gozunun onunde olmak » celikleşmek » harbiye nezareti » gumuşletme » ağaclı » celikleştirmek » beylik fırın has cıkarır » cıkmak » induklec » ev alma komşu al » cıkıntı » banliyo » matematikci » mulâzım »

kompanse_etmek hakkında da bilgi ve kompanse_etmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kompanse_etmek nedir ve kompanse_etmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.