tdk sözlük TDK Sözlük

 

kompanse etmek

kompanse etmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kompanse etmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kompanse etmek tıklayınız. uludağ sözlük kompanse etmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
keyfini kacırmak veya bozmak » cok yıllık » politika gutmek » biz kırk kişiyiz birbirimizi » kahkahayıbasmak koparmak veya » isteyeninin bir yuzu vermeyen » ozleyiş » tumorlenmek » gonlunu celmek » kufur kufur » cakar » iyiye cekmek » oğutmek » gercekleştirilmek » gozer » koyleştirmek » cavuşkuşugiller » kume » gencleştirmek » cer cop » ici kalkmak veya kabarmak » bir gomlek aşağı » dalkılıc » ucan top » oruluş » fizikci » zihnini celmek » kabarmasınısağlamak kabarması » duşsuz » oz oğrenim » protokolcu » cağ » orgutlenmek » oksurtme » tek acıklık bulunan ocak » sacma » duzmek » patron cıkarmak » ozgeci » tahkimat elemanlarıustune veya » arap » komurcu cırağına donmek » kabul toreni » defol » zararına kazanc sağlamak » dipsiz kile boşambar » cekel » duduk » kırmızıkart gormek » ayıbınıyuzune vurmak »

kompanse_etmek hakkında da bilgi ve kompanse_etmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kompanse_etmek nedir ve kompanse_etmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.