tdk sözlük TDK Sözlük

 

kompanse etmek

kompanse etmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kompanse etmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kompanse etmek tıklayınız. uludağ sözlük kompanse etmek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
guneşlik » sorumluluk duşmek » cardaş » nukteci » revaluasyon » cerezcilik » kan beynine cıkmak » govde » popularite » trost » butun sıra » ağacsı » anasının korpe kuzusu » imlec » yakmac » gonlunden kopmak » seci » olcum » cıkmak » cepni » oksuz » seluloz » burokratik » unc » icilme » tumamirallik » nar ciceği » ilce » zevkini cıkarmak » bicimci » vadesi gelmek veya yetmek » ozumlenmek » aslan sutu » kıblenuma » muruvvetini gormek » acmak » ortulmek » civicilik » lâvanta ciceği » eşkenar ucgen » sovgu » oldurucu » yuh cekmek » munşeat » mulkî » gonlunu kaptırmak » gecgeclemek » kantarlıkufur » peşinde veya peşinden koşmak » secme »

kompanse_etmek hakkında da bilgi ve kompanse_etmek eşanlamlarını içeren bu sözlük farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kompanse_etmek nedir ve kompanse_etmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.