tdk sözlük TDK Sözlük

 

kompanse etmek

kompanse etmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kompanse etmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kompanse etmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük kompanse etmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ciğerimin koşesi » ciğerimin koşesi » ciğeri veya yureği sızlamak » tezahurat » studyo » cumle âlem » dilini eşek arısısoksun » buro » pusuya duşurmek » yer altıcarşısı » hukmetmek » bıcak atmak » aracılığıyla duymak değmek e » mutebaki » yureği yanık » eri » cok fazlı » acmak » pluton » icsiz » harman etmek veya yapmak » gobek odunu » hanefî » işaret yay ayrac » futur etmemek » gelinlik cağı » namaz ortusu » soz » yuksekten atmak » carşamba karısı » yerote » vurucu guc » protokolcu » akdeniz mavisi » bal ozu bezi » bid at » taahhutlu mektup » alnına kara surmek » curutulmek » surfile makinesi » koyungozu » dumensiz » gercekten » muneccim » hedonizm » pas gecmek » başgoz etmek » kure » cember » tutun icmek »

kompanse_etmek hakkında da bilgi ve kompanse_etmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kompanse_etmek nedir ve kompanse_etmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.