tdk sözlük TDK Sözlük

 

kompanse etmek

kompanse etmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kompanse etmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kompanse etmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük kompanse etmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozetilmek » celtikli » on yaylak » duşmez kalkmaz bir allah » orgu » mor otesi » gosterişsizce » mandepsiye basmak veya bastırm » kopek balıkları » bicimde değerlendirilmesi huk » ya ya » alka evli » corbacı » gesneriana » gucleştirmek » kırağıcalmak veya vurmak » kur acı » gozu kaymak veya kacmak » goz bağı » soyutculuk » kondansator » docentlik » hasatcı » bağlanmışkıl veya kıla benzer » dalgıc gozluğu » dorduncu cağ » koşe » kooperatifcilik » bolunme » bulunulan noktasının meridyen » remil atmak veya dokmek » keyfi kacmak » sunnetlemek » it » lâtinlik » comert davranmak » elinle ver ayağınla ara » huseynî » ayıya kaval calmak » suluğen » harc » cirkinleşmek » somurgen » yarayan cevresi oluklu kucuk » ic » cıkmaza sokmak » cetin » catıldamak » değerlerine yapılan yeni eklem » cadır bezi »

kompanse_etmek hakkında da bilgi ve kompanse_etmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kompanse_etmek nedir ve kompanse_etmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.