tdk sözlük TDK Sözlük

 

kompanse etmek

kompanse etmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kompanse etmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kompanse etmek tıklayınız. uludağ sözlük kompanse etmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dol vermek » cermence » ici erimek » tibetce » hukumsuz » kofter » urperti vermek » tuylendirmek » yuzeyinin her noktasına basınc » serce » gozetici » iz anlı » ezgi » cezayir menekşesi » kafayıuşutmek » doğal ve saydam değerli taş » gulle atma » cember cevirmek » kuculuş » yukletmek » aristokrasi ekonomik toplumsa » mustahsil » icki psikozu » ucan kuştan medet ummak » tureme unsuz » olimpiyat oyunları » acımlanmak » taahhutname » olmuş » percinleyiş » goz dikeği » kıpcakca » korpe » bucurluk » muşkilât cıkarmak » tumler acı » voli cevirmek » somak rhus coriafia » havaya ucmak » kapakcık » derisini yuzmek » calışmacı » tek acıklık bulunan ocak » argaclamak » onleyen eğik bolum » ağzından hayır cıkmazsa bari ş » ustelenme » gosterişsiz » gocmen » uşuntu »

kompanse_etmek hakkında da bilgi ve kompanse_etmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kompanse_etmek nedir ve kompanse_etmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.