tdk sözlük TDK Sözlük

 

kompanse etmek

kompanse etmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kompanse etmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kompanse etmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük kompanse etmek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bolunmez » olmek » oportunizm » camurlukcu » futuhatcı » icine atmak » hristiyanlık » antrenorluk » catal » oldurmek » bulten » hayvan salamandra » kuşne » camaşır dolabı » gozune bakmak » uvertur » nevruz bayramı » gecmek » dokmeci » calıştırma » pejmurde » induklemek » gunah olmak » porsukluk » cıtırdatış » kuf bağlamak veya tutmak » guceniklik » sonuk » hacamat etmek veya yapmak » tertipci » el » ders gormek » catlak ses » coğunluk » son dort » yağlıgureş » serbestce » guzel » şeytan orumceği » muhlik » unlu kısalması » ozgulluk » gosterme » akşamlar veya akşam şerifler h » koylu corbası » veya metal bolum » sağacık » cozunme » ınca ince unca unce » fizikci »

kompanse_etmek hakkında da bilgi ve kompanse_etmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kompanse_etmek nedir ve kompanse_etmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.