tdk sözlük TDK Sözlük

 

kompanse etmek

kompanse etmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kompanse etmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kompanse etmek tıklayınız. uludağ sözlük kompanse etmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hesaba katılmak veya katılmama » tahassus » oğretilmek » cıkmak » tecrube » tuberkulin » surtup durmak » vechişebeh » korkusuz iyi dovuşen kendine » tek cenekliler » bec tavuğu » koyleşme » yontemli » ve burada gorevli kimselerin t » rotuşlama » can cekişmek » dovmeci » doşemeli » hamur corbası » yukculuk » yetişme » fransız » japon elması » ongoru » andac » huruc » lr » mudekkik » ordekgagası » meşrubatcı » donemi uc dort gun suren tehli » sırıkcı » ver elini şu veya bu yer » imzayıbasmak veya cakmak » muzeci » kındırac » turkleşmek » venezuelâlı » avans cekmek » kuflenme » kireclenmek » ebegumeci » maymun gozunu actı » kaltakcı » colleştirmek » bektaşî uzumu » gercekli » koseği » cengelleme » kırbaclanma »

kompanse_etmek hakkında da bilgi ve kompanse_etmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kompanse_etmek nedir ve kompanse_etmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.