tdk sözlük TDK Sözlük

 

kompanse etmek

kompanse etmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kompanse etmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kompanse etmek tıklayınız. uludağ sözlük kompanse etmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cicek biti » kucuk martı » bicimli » butun sıra » meyve ici » yuk odası » girintili cıkıntılı » gozu cıkmak » carkcılık » kâğıt yapraklarından her biri » donuna yapmak veya doldurmak » organik kutle » kamyonetcilik » cengel iğnesi » vaz ıhamil » al » acık » cağrıştırmak » dokuntulu » yollara sokaklara dokulmek » arapcalaştırma » dondurme » canıburnuna veya burnundan gel » guvendiği dağlara kar yağmak v » sozlendirme » gonullu » gumec balı » hint gureşi » paraşut birlikleri » cumle » ari » guzel » koşeli » mucellitlik » istismar etmek » yucelik » can cana başbaşa » helâluhoşolsun » bisulfur » soğukca » her yiğidin gonlunde bir aslan » duşunce » kuttedek » guzelleme » usta elinden cıkmak » seckinleşme » surcme » ruhiyatcı » goynuk » ezgic »

kompanse_etmek hakkında da bilgi ve kompanse_etmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kompanse_etmek nedir ve kompanse_etmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.