tdk sözlük TDK Sözlük

 

kompanse etmek

kompanse etmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kompanse etmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kompanse etmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük kompanse etmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
se » kacamak » moskof toprağı » zumrut » gecinme endeksi » cavlan » yuksek » opucuk » duruluş » buyutuş » mulkiyeli » cozdurmek » temas etmek veya biriyle temas » oturuklu » kacgoc » ikiyuzluluk » ure » faaliyet gostermek » mulâki » sut şekeri » ustluk » zembereği boşalmak veya boşanm » servise cıkmak » guzergâh » icindeki en kucuk birlik » ağkepce » başından gecen olağan dışıola » bir bicimine getirmek » oruculuk » ceribaşılık » paylaşmış benzer odevlerle yu » tercuman olmak » coğunlukla » benekli kopek balığı » kopeksiz koye veya suruye kurt » capraz ateş » mutercem » hasatcı » bukme » kerpicleşmek » ictinap » goruntuleyici » ırgat pazarına dondurmek » bir onerme sayılır cunku her » sunnetlik » dil veya diller dokmek » yoneltilmek » fırcalanmak » fikir yurutmek » kumuk »

kompanse_etmek hakkında da bilgi ve kompanse_etmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kompanse_etmek nedir ve kompanse_etmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.