tdk sözlük TDK Sözlük

 

kompanse etmek

kompanse etmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kompanse etmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kompanse etmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük kompanse etmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
puruzlu » aşcı » onemsizce » doşeğe duşmek » cok ortaklı » ciseme » gır gecmek » subek » ayranıyok icmeye atla veya ta » isim koku » yuksek perdeden konuşmak » venezuelâlı » cb » mezhepci » gucendirme » bicim » doviz » le » guneşsistemi » gorevden uzaklaştırmak » cıban ağırşağı » kılıckuyruk » politika gutmek » borc odemekle veya vermekle y » sureksizlik » canak ağızlı » uzerine » katrankopuğu » anglikan » ruşt » akıkarasıgecitte belli olur » cıkarınıtepmek » devletci » tekniği » cavdar ekmeği » catınmak » mızrap » cevre » parca almak » kacamak » paratuberkuloz » ustunkoru » yaradana sığınıp bir işyapmak » harrangurra » feleğin cemberinden gecmiş » cıban başvermek » koklemek » iğne deliğinden hindistan ısey » gelen paşam giden ağam » yahudi arapcası »

kompanse_etmek hakkında da bilgi ve kompanse_etmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kompanse_etmek nedir ve kompanse_etmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.