tdk sözlük TDK Sözlük

 

kompanse etmek

kompanse etmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kompanse etmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kompanse etmek tıklayınız. uludağ sözlük kompanse etmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tab an » perdenin uzerinden oynatılan » cal » gecindirme » mutercem » deli raziye gibi » yuzu gormemek » karakeci » murur » emlâkci » olumlu » duzlem geometri » ciğneyiş » turkceci » bir dilin kelimeleriyle duşunc » carpmak » başıdara duşmek » supurge otu » suclu » afrika domuzu » refakatci » gelecekci » kırkından sonra saz calmak » pala surtmek » basın dunyası » korkunclaşma » sokmek » karda yuruyup gezip izini bell » gozuyle tartmak » ikinci cağ » uretim aracları » iştahıacılmak » uyelik » durbunun tersiyle bakmak » almancı » akca » yurunme » utopya » tıpkıcekim » al gulum ver gulum » cirkin » golge duşmek » calkı » nufus bilimci » ufak capta » rukû » it izi at izine karışmak » puskurtulme » kapsamına alma veya alınma » bukmek »

kompanse_etmek hakkında da bilgi ve kompanse_etmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kompanse_etmek nedir ve kompanse_etmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.