tdk sözlük TDK Sözlük

 

kompanse etmek

kompanse etmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kompanse etmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kompanse etmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük kompanse etmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kus kus » rengi atmak kacmak veya ucmak » cok » işten gucten kalmak » ic gıcıklamak » acılmak » ickili » cupra balığı » kotu yola suruklemek veya sapt » ferdiyetci » coraklık » akıl kethudası » dikdortgensel bolge » rontgen » dadaizm » acıkta bırakmak » supruntucu » sol acık » omur curutmek » ağzının tadıbozulmak veya kacm » camur deryası » cıkmak » beli acılmak » kopekoğlu kopek » okseye basmak » pranga kacağı » ayıgulu » dovme » dalkavukca » yukleme » comaklama » bicimlenmek » işkembesini duşunmek » yukarıtukursem bıyık aşağıtuk » calık » fenike portakalı » ustenme » denetci » otuşmek » husnuyusuf » purcuk » boşluk » kor hat » kuşku beslemek veya kuşku duym » solpuk » cıtpıt » zihnini kurcalamak veya tırmal » arkaustu » dışcokgen » felekten bir gun veya gece cal »

kompanse_etmek hakkında da bilgi ve kompanse_etmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kompanse_etmek nedir ve kompanse_etmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.