tdk sözlük TDK Sözlük

 

kompanse etmek

kompanse etmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kompanse etmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kompanse etmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük kompanse etmek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gipur » kına ciceğigiller » gozlerinde şimşek veya şimşekl » yuzlemece » gun doğusu » supurge » tetikte tetikte olmak beklem » mancu » işine bak » nilufer » cimdiklemek » sumuklu » boşluk » allah seni veya sizi inandırsı » devlet duşkunu » ana avrat duz veya dumduz gitm » bicimi » heyecana duşurmek » acara » sure » kusuşmek » ozenli » sunnet olmak » nankorluk » kopru başı » ozru kabahatinden buyuk » buyukluk taslamak » cakmak » capkınlaşma » cebi delik kimse » hırgur cıkarmak » edep yahu » ceşitli eşya » arasında den başka anlamıyl » puan almak veya kazanmak » cullanmak » muthiş » gecinmek » kore » unluleşme » acık kalp ameliyatı » hurufî » gelgec » cile » goz » catışma » orta şark » iltibasa yol acmak » acık oğretim » cekingence »

kompanse_etmek hakkında da bilgi ve kompanse_etmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kompanse_etmek nedir ve kompanse_etmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.