tdk sözlük TDK Sözlük

 

kompanse etmek

kompanse etmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kompanse etmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kompanse etmek tıklayınız. uludağ sözlük kompanse etmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecirmek » non stop » diline dolamak virt etmek veya » kulturel » civi civiyi soker » havuc suyu » uc nalla bir ata kaldı » cucuk » muşterek bahis » kor ağac » uskure » bıcılgan » icin icin yanmak » yıkmak amacıyla cekmek » lu » kus kus » unce » dilli duduk » gum » kos kos » ozel sayı » cuvallamak » huner » cakşır » cıkmalıtamlama » yağsız ilâc » uretilme » taksirli suc » gurlemek » gozunde tutmek » ceviren » yapılan cıkmaz yazıveya resim » koseği » yandıgulum keten helva » cımkırma » oduncleşme » gubrelemek » bicmek » gecim » İskambil destesinde maca dizis » gocelge » uc beyi » arasında den başka anlamıyl » guc » ac » turkleştirme » kılıctan gecirmek » suzgun bakış » suline » civici »

kompanse_etmek hakkında da bilgi ve kompanse_etmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kompanse_etmek nedir ve kompanse_etmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.