tdk sözlük TDK Sözlük

 

kompanse etmek

kompanse etmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kompanse etmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kompanse etmek tıklayınız. uludağ sözlük kompanse etmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
um » ilaclanma » elden vefa zehirden şifa » kısmının sonuna kadar olan uza » allah bin bir bereket versin » sut dişi » guvenlik gorevlisi » eli boğrunde » yumuşak yuzluluk » yuzu kalmamak » tumur » » ecele care bulunmaz » kopurtmek » tuyleri diken diken olmak » ortak mulkiyet » tumden gelim » kadidi cıkmak » catma » aklınıcalmak » kanlıyaşlar dokmek » sozcuk vurgusu » yuz tutmak » cakışık » rahat doşeği » pilic » duşunce iyilik ahmet ertuğr » ol » cizmek » koy koruculuğu » gerceğe aykırı » techizat » somurmek » cıkar budak » cobandeğneği » patırtıcıkarmak » tuy duzmek » bayrak acmak » dokunca gormek » goc » antikomunist » aşcılık » gosteri » ic bolge » cabuk ol veya cabuk » boşa cıkmak » acık » yavaşcacık » sırca » acıklama yapmak »

kompanse_etmek hakkında da bilgi ve kompanse_etmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kompanse_etmek nedir ve kompanse_etmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.