tdk sözlük TDK Sözlük

 

kompanse etmek

kompanse etmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kompanse etmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kompanse etmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük kompanse etmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
verilmesi ve bu sahipliğin bir » orgut kurmak » doktor doktor dolaşmak veya ge » yurume » zulfaris » inci sacmak » modulâsyon » kır bekcisi » pomakca » kamyonetci » asker cıkarmak » ziyade olsun » turk biberi » catışmak » buğelek » cobaniğnesi » konsultasyon yapmak » cicek aşısı » amerikalılaşma » kelin merhemi olsa başına sure » cotuk » dort donmek » tek cenekliler » urokultur » murekkep » amacsız » gocmenleştirmek » umuk » hukûmeti devirmek » arısutu » ici » ortaya cıkmak » duşurmek » yorgun duşmek » gun atmak » plâncete » metre kup » calıhorozu » komurculuk » sondurulmesine yardım eden kim » ic ek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » aradan cıkarmak » fin ugor » arabasınıduze cıkarmak » bortu bocek » pencesiz » arabî » unca » dağarcığı »

kompanse_etmek hakkında da bilgi ve kompanse_etmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kompanse_etmek nedir ve kompanse_etmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.