tdk sözlük TDK Sözlük

 

kompanse etmek

kompanse etmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kompanse etmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kompanse etmek tıklayınız. uludağ sözlük kompanse etmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bedcehre » sirkulâsyon » cekmek » nargile tutunu » gunduz yırtıcıları » doner kapı » gokkuzgun » sonuc almak » kozleşmek » catlamak » sorgu suale cekmek » ne iyi » gobel » cokuntu » hisse cıkarmak » orgun eğitim » plânlıbuyume » ifrit kesilmek veya olmak » carşamba » konsul » ahıra cekmek » acık » ilmuhaber » sutsuz » aksi tesaduf » secilme » muyesser olmak » partikul » hafta arasında veya icinde » duzenlemeci » âlemin ağzıtorba değil ki buze » slavist » azıcoğa saymak veya tutmak » yuz » norotik kişilik » donmek » devrik cumle » corba icmeye cağırmak » bolunebilme » aracılığıyla duymak değmek e » sumuksu zar » buzuk » kirec gibi olmak » gonul tokluğu » cumbuşlu » coplenmek » aracla yakmak » pulucluk » yayla ciceği » ayıuzumu »

kompanse_etmek hakkında da bilgi ve kompanse_etmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kompanse_etmek nedir ve kompanse_etmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.