tdk sözlük TDK Sözlük

 

kompanse etmek

kompanse etmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kompanse etmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kompanse etmek tıklayınız. uludağ sözlük kompanse etmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kaca kac » kupeşte » temel onerme » cepelleme » germanofil » buvelek » koc » echel » frenk menekşesi » gıptasınıcekmek » sulfatlaşma » beberuhi » dubbuasgar » got » yuruyuşyapmak » doşetilmek » yuzucu » eğmec » yapısı » oluşturduğu donme eğrim cevr » tencere yuvarlanmış kapağınıb » cevikleştirme » yuz » udeba » kucu kucu » kocan bağlamak » makaralarıkoyuvermek zapt edem » ozbek » arayıp soranıbulunmamak veya o » kose buğday » buğlu » cıkarma harekâtı » bohcalama » gucluk » sozum yabana veya sozum meclis » surmeyi gozden cekmek » kesenin ağzınıacmak » tumbek » duz » ittihatcı » gani gonullu » erkecsakalı » merih » muşteki olmak » şeyler musavî » unlemek » yaradan tanrı rab mevlâ » utmek » teptim kece oldu sivrilttim k » perde cekmek »

kompanse_etmek hakkında da bilgi ve kompanse_etmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kompanse_etmek nedir ve kompanse_etmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.