tdk sözlük TDK Sözlük

 

kompanse etmek

kompanse etmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kompanse etmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kompanse etmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük kompanse etmek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hışırıcıkmak » gorunmek » dumen kırmak » dort donmek » caba gostermek » yoksulluk cekmek » gonenc » kozunu paylaşmak veya pay etme » kaypakca » dalga gecmek » cevher » acısal uzaklık » ağaclandırılma » toprakcıl » durumunda dişi cicekleri yapr » lisan » of cekmek » vurucu guc » farklılaşma » beylikci » ust » garanti vermek » surmek » dunyaya getirmek » kalburdan gecirmek » cırpışma » donel » tecerrut etmek » dokme » şarapcı » muhtaclık » başına işcıkarmak » minder curutmek » muteessif olmak » dumduz » mukemmeliyet » baltasıkutukten cıkmak » oğrenim belgesi » catır catır etmek » ugandalı » odiyometre » bilgic » mineral » cemberlenmek » eğitim donemi » kuru cayır » dârıdunya » ic plâzma » makine cekmek » ettiği hayır urkuttuğu kurbağ »

kompanse_etmek hakkında da bilgi ve kompanse_etmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kompanse_etmek nedir ve kompanse_etmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.