tdk sözlük TDK Sözlük

 

kompanse etmek

kompanse etmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kompanse etmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kompanse etmek tıklayınız. uludağ sözlük kompanse etmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecit toreni » mes uliyet » cifte gitmek » yahudice » durumuna gelmesi gerilme karş » cekmek » guncel » gununu gormek » kirec cimento gibi şeyleri su » ırakca » kulhanbeyi » ustunseme » hurriyet » benimseyip değişik bicimde anl » kosele taşı » muhurdar » kandırıcı İnandırıcı » tarafsız bîtaraf » teverrum etmek » kibarlık duşkunu » cığırmak » gozu veya gozleri kararmak » guzelleşmek » odenen prim karşılığında bu iş » koltukculuk » insanoğlu ciğsut emmiş » hızır gibi yetişmek » ucuculuk » yeregecen » soğutlu » iyi kotu » heyecana duşurmek » başına gecmek » yakıt gostergesi » tumorleşme » sokup atmak » makine cekmek » uzulme » kopcalanmak » ovunme » curcur » cığrışma » temiz kanıda vucuda dağıtan or » nogay » kocan » pala surtmek » mubayenet » uflemek » gıcık almak kapmak veya olmak » asker cıkarmak »

kompanse_etmek hakkında da bilgi ve kompanse_etmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kompanse_etmek nedir ve kompanse_etmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.