tdk sözlük TDK Sözlük

 

kompanse etmek

kompanse etmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kompanse etmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kompanse etmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük kompanse etmek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
icini karartmak » oturuk » cık cik cuk cuk » surunme » botanik bahcesi » noel » donmeli » sozleşme yapmak » kul » yapsatcı » nazıgecmek » altayistik » gobek havası » cağrıcı » yalancıdunya » unite » birleşimiyle elde edilen daya » at binenin veya işbilenin kıl » bicimdeki bolumler » gozleri bayılmak » buyuk unlu uyumu » cerviş » onune cıkmak » ackıcı » bir dilin kelimeleriyle duşunc » allah canınıalsın » yuk » yere gecmek » koltukcu » tarihci » cavuşkuşu » gorevli kişiler » munacat » rahat doşeği » pu » guzel » nasır bağlamak veya tutmak » samur kurk » geziye cıkmak » hamle etmek veya yapmak » sunmek » baştan kalmışveya kalma » sungu » konakcı » surumcemede kalmak » gecerlik » kraldan cok kralcıolmak » bir cift » curutmek » koklu »

kompanse_etmek hakkında da bilgi ve kompanse_etmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kompanse_etmek nedir ve kompanse_etmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.