tdk sözlük TDK Sözlük

 

kompanse etmek

kompanse etmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kompanse etmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kompanse etmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük kompanse etmek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ictenlik » metal kap » munteşir » gocu » lugatce » kaplumbağa yuruyuşu » cuzamlı » temasa gecmek » dunya gozu ile gormek » her boyayıboyadıbir fıstıkî ye » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » dibi kırmızımumla veya bal mum » olum » tutsu yapmak » zayıf duşurmek » oyun » kacamak » vucuda vermek aşıyapmak » cıkmak » tefehhum » camura bulaşmak veya batmak » ust » sutbaba » davranmak saygıgostermek soz » congul » gum » mustelzim » mezatcı » bir istek ve surerlik bildirir » ozendirmek » boşluk » percem » sıcanımsılar » ayırmac » tereddutle » şirazeden cıkmak » doşemelik » terlikcilik » ceyrek » duzgunlu » uzerinize afiyet » sungerli » imparatoricelik » atıp veya atmak tutmak » musabaka » dosya acmak veya hazırlamak » harman cevirmek » muzminleştirmek » papaz ucurmak » turumculuk »

kompanse_etmek hakkında da bilgi ve kompanse_etmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kompanse_etmek nedir ve kompanse_etmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.