tdk sözlük TDK Sözlük

 

kompanse etmek

kompanse etmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kompanse etmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kompanse etmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük kompanse etmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dedektor » guc beğenir » plâstikcilik » gobel » ucerli » olum cezası » goğsunu gere gere » başınıkaldırmamak veya kaldıra » gecmek » cevrili » vur abalıya » parcalara verilen ad » utcu » calıştırış » durmek » korfez » iceri » soz konusu » ayrık kume » docentlik » kulkedisi » ceperli » bilimlerinin ortak adı riyazi » mucadele etmek » kulhanbeyi ağzı » tezahur » tartışma goturmek » ozbek » su urunleri » civilemek » edebiyatca » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » balcık hurması » suruklenmek » tasallup » curuk » sozu cevirmek » uzerine yuklenmek » capulcu » dedikodu etmek veya yapmak » portorluk » gozunun icine baka baka » hurc » kucuk capta » duzgunlu » cokelge » tunclama » cirozlaşmak » kırlangıc fırtınası » tutun »

kompanse_etmek hakkında da bilgi ve kompanse_etmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kompanse_etmek nedir ve kompanse_etmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.