tdk sözlük TDK Sözlük

 

kompanse etmek

kompanse etmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kompanse etmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kompanse etmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük kompanse etmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
beyninde şimşekler cakmak » altın adıpul oldu kız adıdul » yarayan duzen » hint pirinci » tutsulemek » teşebbus » ıslıklıunsuz » ackı » turev » figuranlık » turnagecidi » ahbap cıkmak » musevîlik » soz veya lâf altında kalmamak » civili » yer tutmak veya tutmamak » ademimerkeziyetci » tunc bilekli » calgıcıbocek » gormek » sacma » podosuet » milletce » lehce » cilingir sofrası » of » kapıyıacmak » okcu » torenli » oğle uykusu » ecel şerbeti icmek » soyup soğana cevirmek » guveni olmak » calkağı » santrifuj » cavlağıcekmek » boluculuk » arkadaşca » otre » on avurt unsuzu » agrandisor » akıllıgecinmek » pabuclarınıcevirmek » aşufte » helâluhoşolsun » yuzunden okumak » duduk makarnası » ostaki borusu » cokuntu » zembereği boşalmak veya boşanm »

kompanse_etmek hakkında da bilgi ve kompanse_etmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kompanse_etmek nedir ve kompanse_etmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.