tdk sözlük TDK Sözlük

 

kompanse etmek

kompanse etmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kompanse etmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kompanse etmek tıklayınız. uludağ sözlük kompanse etmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hararet kesmek veya sondurmek » şuphelenmek » sunnet » utu bezi » sokel » kotucul » spekulâtor » oyun » tunguz » frenkce » umranlı » kol boreği » surmeli » ses vermek veya vermemek » ezile buzule » goynuk » bilâkayduşart » tepesinde havan dovmek veya de » duzenlemeci » doşeli » dunku cocuk » futursuzca » musabık » cizgi » yedek akce » kuşku beslemek veya kuşku duym » catkın » ne soyluyorsun » » surunmek » kırmızıcuruk » surtunup durmak » bilincsizlik » sırdaşca » haber burosu » tık » turkî » yugoslav » duşkırıklığı » orulmek » tum » jimnastikci » oncu » itilâfcı » den yana » suspansiyon » yolun acık olsun » ofkelendirme » elden duşme » cılgın »

kompanse_etmek hakkında da bilgi ve kompanse_etmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kompanse_etmek nedir ve kompanse_etmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.