tdk sözlük TDK Sözlük

 

kompanse etmek

kompanse etmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kompanse etmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kompanse etmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük kompanse etmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşundurtme » tohmetli » yazlığa cıkmak » pey surmek » duşurtmek » mes ut olmak » gecirilme » mıhsıctı » henuz » gorunurluk » indirme bindirme » guvez » dişozu » gunote » gecmek » yıl donumu » korelme » az gormek » dolmuşcu » zevk almak veya duymak » cuminum cyminum » rumen » terennum etmek » goz alıcı » kopeğin ağzına kemik atmak » duşurme » basitce » tekaut maaşı » uc buutlu » şomiz » yontem » fikir veya birinin fikrini alm » kulluk » potlac » bu yuvacıklar topluluğunun bal » dolut » ağzının tadıbozulmak veya kacm » yureği carpmak » ceki duzen vermek » gormek » corbaya donmek » notrleşmek » carşı » insanlıktan cıkmak » civileme » catı » surme mantarları » gormuşluk duygusu » sucustu yakalama » hunsa »

kompanse_etmek hakkında da bilgi ve kompanse_etmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kompanse_etmek nedir ve kompanse_etmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.