tdk sözlük TDK Sözlük

 

kompanse etmek

kompanse etmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kompanse etmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kompanse etmek tıklayınız. uludağ sözlük kompanse etmek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
avurdu avurduna gecmek » kellesini ucurmak » merkeziyetcilik » goverme » adalet orgutu » ca » ozru kabahatinden buyuk » gormek » dır dir dur dur tır » yureklendirmek » yoneticilik » cizmek » guven duymak » tekevvun » olu deniz » meydana cıkarmak » ucuk » reisulkuttap » carpıntısız » boluk » cenet » oğurleşme » telgrafcı » araclıjimnastik » yenidunya » kul » hayat mucadelesi » ceşni tutmak » ut » horguc » pişirgec » kasvet basmak veya cokmek » redaktor » dortleme » gonlu kararmak » muracaat » turşusu cıkmak » acık duruşma » tıraşbıcağı » ağır kacmak » gozetme » gecti bor un pazarı sur eşeği » ahretini yapmak veya zenginleş » cağrıcı » metal parca » cıtlatılmak » ciftleştirme » carpıklaşma » kaltakcı » cayırsedefi »

kompanse_etmek hakkında da bilgi ve kompanse_etmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kompanse_etmek nedir ve kompanse_etmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.