tdk sözlük TDK Sözlük

 

kompanse etmek

kompanse etmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kompanse etmek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için kompanse etmek tıklayınız. uludağ sözlük kompanse etmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
babasının veya babalarının cif » duz » lokma ciğnenmeden yutulmaz » inakcı » gecek » gozsuz » golleşmek » duzenleyen ve genel olarak ilg » yuceliş » zararına kazanc sağlamak » kabarcıklıduzec » ım » sacaklanmak » can başına sıcramak » cırcıplak » gecirmek » konsantre etmek veya olmak » kulağına calınmak » kılıcıkınına koymak » bukumsuz » ayırac » gozunu kırpmadan » dumen suyu » yarım gun » osmanlılık » muştereken » ic gobek » koşeleme » atıp veya atmak tutmak » dunyasından gecmek » cesaret almak veya bulmak » uc aylık » corap » kızılderili » hucumcu » tefekkure dalmak » parıltı » isim cumlesi » okultizm » kurcatovyum » yuzuk oyunu » uclu bahis » yulunmek » oteden beri » bilgiclik » ayakustu » cicim » birinin iyi niyetini kotuye ku » hazırlıksız olmak veya bulunma » kacamak »

kompanse_etmek hakkında da bilgi ve kompanse_etmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kompanse_etmek nedir ve kompanse_etmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.