tdk sözlük TDK Sözlük

 

kompanse etmek

kompanse etmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kompanse etmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kompanse etmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük kompanse etmek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gun gormemek » koşelik » dort donmek » işi duşmek » pusur » el surmemek » guclendirici » bulbul kesilmek » doğunme » catır catır catlamak » cıplak mulkiyet » ustune evlenmek » goğus cerrahisi » ayıgormeden bayram etme » sosyal statu » pekiştirmek » hunsa » tum kirpikliler » muşkul » tukuruk bezleri » duşut » ozveri » emlâkcilik » mutesanit » butunler » nufus sayımı » corten gibi » oho » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » urtiker » gotten bacaklı » yonetimi iyileştirme tasarısıv » bilincsiz » dışcizgiler durumu » selâm verdik borclu cıktık » kazancsız » dili kurusun » ozel af » cocuk bezi » acıortay duzlemi » hamle etmek veya yapmak » sumkurtmek » iyi işdoğrusu » not duşmek » cıkışnoktası » uzerinde pişirilmesiyle yapıla » şişe cekmek veya vurmak » kalbini acmak » ustune atmak » goz »

kompanse_etmek hakkında da bilgi ve kompanse_etmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kompanse_etmek nedir ve kompanse_etmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.