tdk sözlük TDK Sözlük

 

kompanse etmek

kompanse etmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kompanse etmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kompanse etmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük kompanse etmek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
rotuş » ilgecli » zevzekce » duşeyazma » seksen kapının ipini cekmek » ornek » avanakca » el ile gelen duğun bayram » gecmek » cil » keramet buyurdunuz veya kerame » ince karton parcası kartvizit » enstitu » gorme acısı » ortalıkcı » yâruağyar » da de ta te » oteki » utangaclık » ruslaştırma » nijeryalı » kaşının altında gozun var deme » boşluk » iki gonul bir olunca samanlık » fizikci » roportajcı » dondurulan ince uzun ışık ara » ateşsacmak » ciceksimek » purmelâl » mesai yapmak veya mesaiye kalm » kalburdan gecirmek » ıntı » capacullaştırma » onunu almak » mucellâ » mutalâa etmek » bukumlu » topal eşekle kervana katılmak » goz doldurmak » ici bayılmak » kac paralık adam veya şey » kullanılırdı » kıt a » cop arabası » ozgul ağırlık » iz duşumlu » durumunda dişi cicekleri yapr » dik acı » borc harc »

kompanse_etmek hakkında da bilgi ve kompanse_etmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kompanse_etmek nedir ve kompanse_etmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.