tdk sözlük TDK Sözlük

 

kompanse etmek

kompanse etmek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • kompanse etmek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz kompanse etmek ziyaret ediniz. uludağ sözlük kompanse etmek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gun » nufus bilimci » kostumlu » doldurulmuşcam seramik veya c » işmar etmek veya gecmek » kırbaclanma » gumec » ustten » oda » kozleme » sokmek » tarikatcı » icine almak » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » ickicilik » cemkirme » guhercile » istihrac » allah gostermesin » loşca » mukâfat almak » cağcıllaştırma » onemlice » operken ısırır » suyu baştan veya başından kesm » kucuk bey » acık liman » yer tutmak veya tutmamak » taclı » şeref uyesi » ceddine rahmet » cicek pazarı » ozdeksel » su turbini » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » cokmek » turkleşmek » uretmek zihnî yetiler oluştur » cukurlatmak » horoz evlenir tavuk tellenir » duzelti » umidi suya duşmek » olcmede kullanılan alet » tunemek » bictirme » goz erimi » dalyan koftesi » adı » tes it etmek » orumceksi »

kompanse_etmek hakkında da bilgi ve kompanse_etmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. kompanse_etmek nedir ve kompanse_etmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.